הובלת ארון בירושלים

בעיר ירושלים מתגוררים סוגים שונים של תושבים, ובזמן של מעבר דירה או משרד – לכל אחד מהם יהיו צרכים מעט שונים. חברות ההובלה המעניקות שירות בירושלים, וביניהן "פיק-אפ הובלות", מציעות מספר סוגים של שירותי הובלה ללקוחות האזור. חלק מהאנשים זקוקים להובלה קלאסית באמצעות משאית גדולה, ויש כאלו המבקשים הובלה קטנה או הובלה של חפץ מסוים. לעתים, גם במצבים שבהם אנשים יכולים להעביר את תכולת הדירה שלהם בעצמם, יהיו חפצים מסוימים שיצריכו עזרה מקצועית בעת ההובלה. דוגמה טובה לכך היא הובלת ארון, המהווה שירות מבוקש יחסית בקרב תושבי ירושלים. מתי נצטרך עזרה בהובלת הארון שלנו, וכמה זה יעלה לנו?

 

הביקוש להובלות בירושלים

בשנים האחרונות, חברות ההובלה בירושלים מתמודדות עם ביקוש גבוה, ובהתאם הן מרחיבות את קשת השירותים שהן מעניקות ללקוחות. בין השירותים השונים שחברות ההובלה מציעות בירושלים, נוכל למצוא הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, שירותי אריזה ועוד. נראה שמגמת החיים הדינאמית שאנו חווים בעידן הנוכחי, מעודדת מעברי דירה ומשרד בתדירות גבוהה יותר. שינויים במיקום הגיאוגרפי שלנו עוזרים לנו "להמציא את עצמנו מחדש" בכל פעם, ולהסתגל בצורה הטובה ביותר לשינויים שאנו עוברים בחיינו מבחינת תעסוקה, זוגיות, תחביבים ומשפחה.

 

הובלת ארון בירושלים

חלק מהלקוחות של חברות ההובלה השונות בירושלים, זקוקים להובלה קלאסית ומלאה, שבמסגרתה מגיעה משאית גדולה ומעמיסה את הציוד אל היעד החדש. חלק אחר של הלקוחות אינם מעוניינים בהובלה מלאה, והם זקוקים למה שנקרא "הובלה קטנה" שבה אנו מעבירים תכולת דירה קטנה יחסית, או חפץ מסוים שאין ביכולתנו להתמודד עמו בכוחות עצמנו. אחד החפצים הפופולאריים להובלה נקודתית הוא ארון. הובלת ארון בירושלים יכולה להיות מאתגרת במיוחד מכמה סיבות עיקריות:

גודל הארון

ברוב המקרים, ארון הוא גדול מאוד, וגובהו עובר את משקוף דלת החדר. עובדה זו מצריכה מיומנות גבוהה בעת שאנו מעוניינים להוציא או להכניס אותו, ויש לדעת כיצד להשכיב ולגרור אותו בצורה כזו שנוכל להעביר אותו בדלת. העניין מסתבך משמעותית, כשמדובר בארון שעלול להתפרק בעת שאנו מזיזים אותו.

 

משקל הארון

ארון יכול לשקול הרבה, וזה תלוי בסוג העץ שממנו הוא עשוי. זה נכון שארונות להרכבה עצמית יכולים לשקול מעט, כיוון שהם לרוב עשויים מעץ פחות איכותי, אך כשמדובר בארונות מעץ מלא ובעלי מבנה מסיבי – לרוב המשקל שלהם יקשה עלינו במיוחד בעת ההובלה.

 

פירוק והרכבה

יש ארונות שלגביהם אנו צריכים להשלים עם העובדה, שפשוט אין אפשרות להוציא אותם מהחדר כמו שהם. ארונות גדולים במיוחד, או כאלו המתפרשים על קיר שלם – הם בלתי אפשריים להובלה ללא פירוק. פירוק הארון דורש ידע ומיומנות על מנת שלא נהרוס את הצירים והעץ, והרכבתו ביעד החדש גם היא תדרוש טיפול מקצועי.

 

תנאי השטח

ארון הוא בין הפריטים, שמקשים עלינו במיוחד בעת הובלה דרך דלת הבית, המעלית או גרם המדרגות. אפשר לומר שהובלת ארון בקומת קרקע היא קשה מאוד, ומכך תוכלו להסיק מה קורה כשאנו מדברים על קומות גבוהות יותר!

 

מחיר הובלת ארון בירושלים

מחירי הובלת ארון בירושלים יכולים להתחיל מאיזור 180 ₪ ולעלות עד כמה מאות בודדות של שקלים. עשויים להיות הבדלים בין חברות ההובלה השונות בירושלים, וחלקן אף כוללות במחיר הובלת הארון שירותי פירוק, הרכבה, ואף ביטוח לעתים! מחירי ההובלה עבור ארון יכולים להשתנות עקב מספר פרמטרים:

 

גודל הארון

גודל הארון ישפיע על מחיר ההובלה באופן ישיר, כשלרוב חברות ההובלה מגדירות את הגודל ע"פ מספר הדלתות של הארון.

 

שימוש במנוף

עבור ארונות מסוימים, אין ברירה אלא להשתמש בשירותי מנוף. ייתכן וזה נובע מגודל הארון וייתכן שזה קשור לתנאי השטח הבעייתיים בדירה. שימוש במנוף מייקר את ההובלה, ולרוב מתומחר ע"פ שעת עבודה של המנוף.

 

שירותי פירוק והרכבה

בעוד חלק מחברות ההובלה בירושלים, כוללות את שירותי הפירוק וההרכבה במחיר ההובלה הכולל, יש חברות שלא פועלות כך. חלק מחברות ההובלה גובות מחיר נוסף על שירותי פירוק והרכבה של ארונות, מהסיבה שיש ארונות שמצריכים הרבה עבודה בהקשר הזה. מעבר לארונות עץ פשוטים, ישנם גם ארונות זכוכית או ארונות המחוברים לקיר, ואלו מן הסתם דורשים עבודה רבה וקשה יותר מצידם של המובילים.

משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!