הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן

מי מאיתנו שעבר דירה אי פעם בחייו, יודע שמדובר בפרויקט של ממש. מעבר דירה יכול לעבור בצורה "חלקה", ולעומת זאת – יכול להיות טרטור של ממש, ובסופו של דבר הכל מסתכם בניסיון ומחשבה מראש. בעוד חלק מתושבי מצפה אילן מעדיפים לבצע מעברי דירה לבד, אחרים מבינים שגם הזמן שלהם שווה כסף, ושיקול זה מביא אותם לפנות את חברת הובלה אמינה שתלווה אותם בתהליך. הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן, דורשת עבודה רבה ברוב המקרים, מכיוון שתכולת הדירה היא גדולה, ולרוב כוללת חפצים "מיוחדים" שאנו צריכים להעניק להם תשומת לב ספציפית. מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לכם סדר במאמר הבא, ומביאים מספר נקודות חשובות לגבי הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן.

 

הובלת דירה במצפה אילן – איך מתחילים?

בעת שאנו מעוניינים לעבור דירה, יש חשיבות רבה לסדר הפעולות שלנו. במידה ונעבוד בצורה מסודרת, בהחלט נוכל לעבור את התהליך בצורה קלה ופשוטה, על אף שהוא מורכב יחסית. מהו סדר הפעולות המומלץ, בעת שאנו מתארגנים לקראת הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן?

 

החלטה על מועד המעבר

כשאנו מעוניינים לקבוע מועד למעבר הדירה, נעשה זאת בתיאום עם שאר בני המשפחה, ונוודא שמדובר בתאריך שהוא נוח לכולם. המטרה היא לבצע את המעבר, כך שהוא יפריע לשגרת חיינו כמה שפחות מבחינת עבודה, בתי ספר, גנים וכו'.

 

בחירת חברת הובלה

בשלב הבא נתחיל לחפש חברות הובלה, ונוכל לעשות סקר שוק בקרב החברות המעניקות שירות במצפה אילן. בסקר השוק חשוב לשים לב לחוות דעת, ומומלץ שהן תהיינה ממקור ראשון (המלצה של חברים או מכרים). מעבר לחוות הדעת, נוודא שהמחיר הוא סביר ומתאים לנו, וכמו כן נבצע שיחת טלפון שבה נערוך בירורים נוספים, ונתרשם מרמת האדיבות. ברגע שמצאנו חברה, מומלץ לתאם את ההובלה על מנת "לשריין" את התאריך.

 

אריזת החפצים

חלק מתושבי מצפה אילן יעדיפו לארוז את חפציהם בכוחות עצמם, ואילו אחרים – יעדיפו לחסוך זמן ומאמץ ולשכור שירותי אריזה מקצועיים. כשמדובר בהובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן, מומלץ לשקול בחיוב שירותי אריזה, היות ומדובר בתכולת דירה בלתי מבוטלת. כך או כך, וודאו שכל חפציכם יהיו ארוזים לקראת ההובלה.

 

יום המעבר

יום המעבר מטבעו יהיה עמוס ומלא בעשייה, ואנו יכולים לערוך רשימה קטנה שתעזור לנו לזכור מה שנרצה. מפר טיפים להתנהלות נכונה ביום ההובלה:

 

שעת ההובלה

תאמו את ההובלה לשעות הבוקר, ואם אין ברירה – שעות הצהריים. כך יישאר לכם זמן רב לצורך ארגונים בדירה החדשה במהלך היום!

 

סמנו ארגזים

מעבר לכיתוב "שביר" שאותו כולנו מכירים, מומלץ גם לציין את תכולת הארגזים בצורה קפדנית. רישום של מה יש בכל ארגז, יעזור לנו להניח את הארגזים מראש במקום הנכון, וכמובן – לפרוק בצורה נכונה את הציוד שלנו.

 

חשבונות טלפון, דואר ואינטרנט

הקפידו לסגור את חשבונותיכם בדירה הקודמת, או להעביר אותם לדירה החדשה. מדובר על קווי טלפון נייח במידה ויש, תשתית וספק האינטרנט שלנו, כתובת הדואר וכדומה.

 

מחיר הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן

מחיר הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן יתחיל מאזור ה – 2000 ₪, ויעלה מעלה עד 4000 ₪ ולעתים יותר מכך. מכיוון שמדובר בתכולת דירה גדולה יחסית, המחירים הם בהתאם. טווח המחירים בעת הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן הוא רחב ונתון להשפעת מספר משתנים:

 

כמות החפצים להובלה

הפרמטר הראשון שישפיע על המחיר, הוא כמובן מספר הארגזים הזקוקים להובלה. דירת 5 חדרים היא דירה גדולה, ולרוב מדובר על כמה עשרות ארגזים. ככל שמספר הארגזים הוא גדול יותר – נדרשת עבודה קשה יותר מצד המובילים.

 

הצורך במנוף

חפצים מסוימים מצריכים שירותי מנוף, ולעתים אין דרך אחרת. בעוד חלק מהחברות מתמחרות את שירותי המנוף ע"פ שעת עבודה, בעת הובלת דירה 5 חדרים במצפה אילן – לרוב מחיר המנוף כלול בהצעת המחיר הסופית, ולכן הוא ישפיע עליה משמעותית.

 

מיקום הדירה

יש חשיבות למיקום הדירה מבחינת הקומה שבה היא נמצאת, ובמיוחד אם אין מעלית בבניין. ככל שהקומה היא גבוהה יותר – כך יעלה מחיר ההובלה. בנוסף, המחיר יושפע מתנאי השטח ומצב הנגישות של הדירה. למשל, מיקום עם בעיות חניה – עשוי להעלות את מחירה הסופי של ההובלה.

משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!