הובלת חדר שינה בגבע כרמל

חברות ההובלה בגבע כרמל מציעות שירותים מגוונים, והדבר עוזר להן להתאים את עצמן ללקוחות ככל האפשר. בעבר, הובלות קלאסיות היוו את רוב התעסוקה של חברות ההובלה, וחלק מהן כלל לא היו מתעסקות עם עבודות קטנות יותר. היום הגישה היא שונה, וניתן לקבל שירותי הובלה מקצועיים אפילו להובלת חפץ בודד. הובלת חדר שינה בגבע כרמל הוא שירות פופולארי, ואנשים רבים משתמשים בו מכיוון שהוא כלכלי, יעיל, ומונע מאמץ ונזק אפשרי. מה עלינו לדעת בעת שנחפש שירותי הובלת חדר שינה בגבע כרמל?

 

שירותי הובלה בגבע כרמל

ענף ההובלות התפתח רבות בשנים האחרונות, וכיום אנו יכולים ליהנות משירותים רבים, שאותם מציעות חברות ההובלה השונות באזור גבע כרמל. בין השירותים נוכל למצוא הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת רהיטים, השכרת משאית, שירותי אריזה ועוד. בעוד בעבר רוב האנשים היו מזמינים חברת הובלה לשינוע של דירה שלמה, כיום ניתן להזמין הובלה מקצועית גם עבור פריט בודד או מספר חפצים.

 

הובלת חדר שינה בגבע כרמל

חדר השינה שלנו משמש אותנו במשך שליש מהיממה, או לפחות במשך כמה שעות – למי מאיתנו שלא מרבה לישון. חדר שינה קלאסי כולל מיטה זוגית, ארון גדול ושידות לילה, ואליהם יכולים להתווסף פריטים נוספים בהתאם לטעם העיצובי של הדיירים. בעת שאנו עוברים דירה או מחליפים את רהיטי חדר השינה, אנו עלולים למצוא שהובלת המיטה והארון הם אתגר רציני. לעתים מדובר ברהיטים כבדים במיוחד, וכאלו שעשויים לדרוש פירוק והרכבה, או שירותי מנוף.

 

מיטה

ישנן מיטות שהן יותר פשוטות להובלה, ועשויות בסיס עץ קל, שעליו מונח מזרן. מיטות אחרות בנויות במבנה מלא יותר, ועשויות לשקול עשרות קילוגרמים. מיטה כבדה לעתים תצריך פירוק מקצועי או שימוש במנוף – בהתאם לגודל והדגם שלה. גם המיטות שהוזכרו כאן בהתחלה, שהן יחסית קלות – אינן מומלצות להובלה ברכב פרטי, מכיוון שהדבר עלול לגרום לשיבושים בנסיעת הרכב, וסכנה ממשית על הכביש.

 

ארון

הארון הוא פריט רחב וגבוה מאוד, וברוב חדרי השינה הוא מתפרש על קיר שלם. בעת הובלת חדר השינה שלנו, לרוב נצטרך לפרק את הארון שלנו, כיוון שלא יהיה ניתן להוביל אותו בדרך אחרת. חברות הובלה מקצועיות תוכלנה לבצע פירוק מקצועי, והרכבה ביעד החדש, כך שהארון יחזור לתפקוד של 100 אחוזים לאחר ההובלה.

 

שידות לילה

שידות לילה הן לרוב קטנות יחסית, ואותן ניתן להוביל ברכב פרטי ברוב המקרים. יחד עם זאת, חברות הובלה רבות מציעות מחיר כולל על הובלת חדר שינה, ולכן ניתן לשלוח גם את השידות יחד עם שאר הרהיטים. יש לשים לב במיוחד, במקרים שבהם השידות עשויות זכוכית – ודורשות תשומת לב מרבית בעת ההובלה.

 

מחיר הובלת חדר שינה בגבע כרמל

מחיר הובלת חדר שינה בגבע כרמל יכול להשתנות בעקבות מספר פרמטרים, ולרוב הוא נע בין 300 ל – 600 שקלים. מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו איך כל פרמטר ישפיע על הצעת המחיר הסופית שנקבל מחברת ההובלה.

הרכב חדר השינה

כל חדר שינה מעוצב קצת אחרת, וכמובן שיהיה הבדל במחיר בהתאם למספר הרהיטים. ארון גדול המתפרש על קיר שלם, עשוי לייקר את המחיר לעומת ארון קטן של שתי דלתות בלבד. מיטה המורכבת מבסיס עץ רפסודה ומזרן המונח עליו, תוריד את המחיר לעומת מיטה כבדה השוקלת עשרות קילוגרמים. כמו כן, ישנם חדרי שינה המרוהטים בצורה מינימלית, וישנם כאלו המכילים גם שידת טלוויזיה עם מסך המונח עליה, כונניות, מדפים וכיסאות. מספר הרהיטים בחדר השינה שלכם ישפיע ישירות על מחיר ההובלה.

 

פירוק והרכבה

יש חברות הובלה שכוללות את שירותי הפירוק וההרכבה במחיר ההובלה, ויש כאלה שגובות על כך תשלום נוסף. מומלץ לוודא מול חברת ההובלה, האם השירות כלול במחיר.

 

שירותי מנוף

ישנם מקרים שבהם חברת ההובלה תמליץ לכם על שירותי מנוף. מנוף מאפשר לנו לעקוף את הצורך בעבודת סבלות קשה דרך המדרגות והדלת, ולכן הוא מפחית מאוד את הסיכון לנזק לרהיטים שלנו. ישנם מקרים שבהם מנוף הוא הפתרון היחיד, וזה קורה כשתנאי השטח והגישה הם בעייתיים במיוחד. שירותי מנוף עשויים לייקר את מחיר הובלת חדר השינה, אבל זה בהחלט שווה את זה.

משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!