הובלת כוננית בעין הבשור

ההתפתחות בענף ההובלות הביאה איתה רוח חדשה, ונראה שהשירות שמעניקות חברות ההובלה השונות בעין הבשור הפך להיות "תפור" למידות הלקוח. בשנים האחרונות חברות ההובלה גיוונו משמעותית את קשת השירותים שהן מציעות, ובהתאמה – הביקוש להובלות מכל הסוגים עלה משמעותית. הובלת מקררים, כספות, חדרי שינה, פינות אוכל, פסנתרים ועוד, הפכו להיות פופולאריות במיוחד, ואנשים כבר לא חושבים פעמיים לפני שהם מזמינים הובלות לפריטים בודדים. הובלת כוננית בעין הבשור היא דוגמה טובה לכך, ובמאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מספקים לכם את כל המידע הדרוש בנוגע לכך.

 

שירותי הובלה בעין הבשור

בעבר, כשדיברנו על הובלות, מיד חשבנו על משאית גדולה המיועדת להעמסת דירה שלמה, ואכן – היה זה השירות הנפוץ ביותר וכמעט היחיד. היום המצב הוא שונה לחלוטין, וחברות ההובלה בעין הבשור מספקות מגוון שירותים מכל הסוגים. בין שירותי ההובלה אנו יכולים למצוא הובלות קטנות, הובלות מנוף, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה, שירותי אחסנה, הובלת פריטים בודדים ועוד.

 

הובלת כוננית בעין הבשור

מבין הפריטים הבודדים שניתן להוביל, הכוננית נחשבת לפופולארית במיוחד. אנו משתמשים בכונניות בחדרים שונים ולצרכים מגוונים, ולכן כל בית מכיל בד"כ יותר מכוננית אחת. אילו סוגי כונניות נפוצות בשוק, ומה משמעותן מבחינת הובלה?

 

כוננית טלוויזיה

לרוב מדובר בחפץ מסיבי העשוי עץ מלא, שיש או זכוכית, והוא בנוי בצורה מסיבית על מנת שיוכל לשאת בצורה בטוחה את מסך הטלוויזיה. במצבים שבהם מבנה הכוננית משלב שיש וזכוכית, עלינו להקפיד על הובלה זהירה במיוחד, מכיוון שכל מכה עשויה לגרום לשבר שיהיה קשה מאוד לתקן. חלק מכונניות הטלוויזיה ניתנות לפירוק, וחלק עשויות מקשה אחת – ועשויות לדרוש הובלת מנוף במידה והן כבדות מאוד.

 

כוננית מדפים

כוננית מדפים היא לרוב גבוהה וצרה יחסית לכוננית הטלוויזיה, והיא עשויה עץ, אלומיניום, או חומרים אחרים. כוננית מדפים יכולה להיות קלה מאוד להרמה, ויכולה להיות כבדה ומסיבית. ישנם עיצובים רבים של כונניות מדפים, ורובן ניתנות לפירוק. מומלץ להתייעץ עם חברת ההובלה לגבי פירוק, כיוון שישנם מצבים שבהם לא מומלץ לפרק למרות שאפשר.

 

כוננית כוורת

לרוב מדובר ברהיט בעל עיצוב עדין יחסית, המשלב מדפים יחד עם תאי אחסון בסגנון כוורת. כוננית שכזו מתאפיינת במדפי עץ היוצרים זוויות רבות, וזה הופך אותה לעדינה במיוחד בעת ההובלה. אין זה מומלץ להוביל כוננית כוורת כשהיא שלמה, ומומלץ לפרק ולהרכיב אותה בצורה מקצועית לצורך ההובלה.

 

כוננית משולבת

כונניות משולבות הן בין הנפוצות ביותר בשוק, והן משלבות ארונות יחד עם מדפים בתצורות שונות ומגוונות. לרוב כונניות כאלה תהיינה מסיביות וכבדות יחסית, ובמצבים אלו אין זה מומלץ להוביל אותן בצורה חובבנית.

 

מחיר הובלת כוננית בעין הבשור

כמה צפויה לעלות לנו הובלת כוננית בעין הבשור? ובכן, מחיר הבסיס יהיה כ – 200 שקלים, תוך התחשבות בנתוני הכוננית ובתנאי השטח בדירה. בעלי המקצוע של "פיק-אפ הובלות" פורטים עבורנו את הפרמטרים שעשויים להשפיע על המחיר:

 

סוג הכוננית

כפי שכבר ראינו, ישנם סוגים רבים של כונניות, ועל חלקם דיברנו במאמר זה. סוג הכוננית הוא אחד הנתונים שישפיעו בצורה הכי משמעותית על המחיר, מכיוון שהוא קובע את רמת הקושי שאיתה יתמודדו המובילים.

 

פירוק והרכבה

שירותי פירוק והרכבה הם לרוב מומלצים, אך לא תמיד. ישנן כונניות שהמבנה שלהן הוא מורכב יחסית, ופירוק עשוי להזיק יותר מאשר להועיל. במצבים שבהם כן דרושים פירוק והרכבה, חלק מחברות ההובלה גובות מחיר נוסף על השירות, וחלק כוללות אותו במחיר הבסיס.

 

שירותי מנוף

כאמור, ישנן כונניות שלא מומלץ לפרק או שבלתי אפשרי לפרק. עבור כונניות העשויות מקשה אחת של זכוכית, עץ או שיש, לעתים יידרש מנוף – מכיוון שהן עשויות להיות כבדות במיוחד. שירותי מנוף לרוב מתומחרים ע"פ שעת עבודה, או נכללים בהצעת המחיר הסופית. כך או כך – מנוף מייקר משמעותית את מחיר הובלת הכוננית.

 

מרחק ההובלה

עקב חישובי זמן ודלק, חברות ההובלה גובות תעריף נוסף בהתאם למספר הקילומטרים שתעבור הכוננית.

 

קומה וגישה

מספר הקומה ישפיע על מחיר ההובלה, ובמיוחד אם מדובר בבניין ללא מעלית – המצריך עבודת סבלות בגרם המדרגות. כמו כן, דירות עם בעיות חניה וגישה – גם הן עשויות לייקר עבורנו את מחיר ההובלה

משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!