הובלת מקרר במצפה אילן

חברות ההובלה במצפה אילן מתמודדות עם ביקוש רב, ומנסות להתאים את עצמן ככל האפשר לקהלים שונים של לקוחות. בעוד חלק מהלקוחות מעוניינים בהובלה קלאסית, אחרים מחפשים דווקא הובלות בהיקף קטן יותר, כיוון שהם צריכים עזרה בהובלת כמות קטנה של חפצים, ולעתים אפילו חפץ אחד. כשמדובר בהובלה של חפצים נקודתיים במצפה אילן, לרוב יהיה מדובר בחפץ שקשה להוביל לבדנו ובצורה חובבנית. אחד החפצים הפופולאריים להובלה נקודתית, הוא המקרר. הובלת מקרר במצפה אילן היא נפוצה במיוחד, וב"פיק-אפ הובלות" מספרים לנו שהיא מבוקשת ע"י כל סוגי הלקוחות. מה עלינו לדעת בעת שאנו מחפשים הובלת מקרר במצפה אילן?

 

מעברי דירה ומשרד במצפה אילן

בשנים האחרונות, נראה שהביקוש לשירותי הובלה מכל הסוגים במצפה אילן עלה משמעותית. בין הלקוחות הזקוקים להובלה, ניתן למצוא לקוחות פרטיים ובעלי משרדים גם יחד. מעברי דירה או משרד בכל כמה שנים, ככל הנראה עוזרים לנו להסתגל לשגרת החיים הכה דינאמית. והרי זה ידוע, שכיום אנשים נוהגים להחליף מקומות עבודה ותחביבים בכל כמה שנים, והרבה יותר מפעם.

 

שירותי הובלה במצפה אילן

חברות ההובלה במצפה אילן מעוניינות לפנות לקהל גדול ככל האפשר, ולכן הן מספקות סוגים שונים של שירותי הובלה. ההובלה הקלאסית עדיין נשארת בעינה, ומשמשת בעיקר משפחות בעלות מספר נפשות שעוברות דירה. מעבר לכך, אנו יכולים למצוא גם הובלות קטנות או "הובלות סטודנטים", וגם שירותי הובלה לחפצים בודדים שקשה להוביל לבד, כמו ארון, כספת, פסנתר, מיטה ומקרר.

 

הובלת מקרר במצפה אילן

ישנם מספר מצבים, שבהם אנו עלולים להזדקק להובלת מקרר במצפה אילן.

 

מעבר דירה

בעת שאנו עוברים דירה, פעמים רבות אנו מסוגלים להסתדר עם רוב הציוד שלנו, חוץ מהמקרר. המקרר הוא חפץ גדול וכבד, ולכן אנשים רבים זקוקים להובלה מקצועית שלו בעת מעבר הדירה.

 

מעבר משרד

אין משרד במצפה אילן שאין בו מקרר. החזקת מקרר במשרד מאפשרת לשמור את ארוחות הצהריים של העובדים, חלב לקפה, נשנושים ועוד. כיום גם במשרדים קטנים, לרוב יהיה מקרר גדול שיצריך עזרה מקצועית בעת מעבר המשרד.

 

מקרר יד שניה

אנשים רבים רוכשים מקרר ביד שניה, ולעתים אפילו לא צריכים לשלם עליו – כיוון שאנשים רבים מוסרים מקרר. בעת שאנו מעוניינים להביא את המקרר לדירתנו – לרוב נזדקק להובלה, וזהו מצב נוסף שבו אנשים מחפשים הובלת מקרר במצפה אילן.

 

האתגר בהובלת מקרר

מהם המאפיינים שהופכים את המקרר כה מסובך להובלה?

 

גודל ומשקל

המקרר שוקל עשרות קילוגרמים גם כשהוא ריק, ולרוב הוא חפץ רחב וגבוה. כל אלו מקשים מאוד על סחיבתו, ולרוב מצריכים לפחות עוד אדם אחד, במידה ואנו מעוניינים לעשות זאת בעצמנו.

 

לא מומלץ לגרור!

כיוון שלמקרר יש גלגלים עדינים יחסית, לא מומלץ לגרור אותו בעת ההובלה, ולכן יש צורך בהרמתו מעל לפני הקרקע. הצורך בהרמה מקשה במיוחד על הובלת המקרר, כיוון שהוא חפץ מסורבל ולא נוח להרמה.

 

תנאי השטח

בנוסף למאפיינים של המקרר, תנאי השטח עשויים להקשות עלינו. לעתים המקרר לא עובר בדלת הבית כיוון שהוא רחב מדי, ובמידה והוא כן עובר, ניאלץ להתמודד עם סחיבתו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי השטח בדירות מסוימות, גורמות לחברות הובלה רבות במצפה אילן להציע ללקוחותיהן שירותי מנוף.

 

הובלת מקרר במצפה אילן באמצעות מנוף

מנוף מהווה פתרון יעיל במיוחד להובלת מקרר, כיוון שהוא חוסך מאיתנו את הצורך בשימוש בגרם המדרגות ובמעלית. באמצעות המנוף, אנו יכולים להוציא את המקרר דרך הוויטרינה או החלון הגדול בבית. חברות הובלה רבות במצפה אילן מעניקות שירותי מנוף לצורך הובלה, כשהמנוף הוא לעתים בבעלות החברה, ולעתים היא שוכרת אותו עבור ההובלה. מבחינת המחיר, הובלה באמצעות מנוף לרוב מתומחרת ע"פ מחיר לשעת עבודה.

 

מחיר הובלת מקרר במצפה אילן

רוב חברות ההובלה מתחזקות מחירון מסודר, שבו יש מחיר קבוע להובלת חפצים בודדים. מבין החפצים הנקודתיים להובלה, מקרר נחשב יחסית זול, ומחירו ינוע בין 200 ל – 400 שקלים. כיצד נקבע המחיר המדויק? ובכן, כל חברת הובלה עובדת בצורה מעט שונה, אך לרוב תהיה התחשבות בכל הפרמטרים הרגילים המשפיעים על מחיר ההובלה. בין הפרמטרים האלו נוכל למצוא את מספר הקומה, מרחק ההובלה, גודל ומשקל המקרר, שימוש במנוף אם דרוש, תאריך ההובלה, ואפילו רמת הנגישות לדירה – שגם היא עשויה להשפיע על המחיר.

משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!