כמה עולה הובלת דירה במצפה אילן

מעבר דירה הוא מאורע מיוחד, ואין זה משנה מהן הנסיבות שבהן הוא מתרחש. אנשים רבים שואלים את עצמם כמה עולה הובלת דירה במצפה אילן, ואנחנו כאן כדי לענות לכם! במאמר הבא, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יסבירו לכם כיצד מורכב מחיר הובלת דירה במצפה אילן, למה אנו צריכים לשים לב, וייתנו לכם מספר טיפים, שיעזרו לכם לעבור את התהליך בצורה חלקה ככל האפשר!

 

כמה עולה הובלת דירה במצפה אילן

חברות ההובלה במצפה אילן, קובעות את מחירי ההובלה שלהן באופן המשתנה בין חברה לחברה. יחד עם זאת, אנו יודעים שקיים מכנה משותף בין החברות, וישנו היגיון מסוים בקביעת המחיר. בעת שאנו שואלים את עצמנו כמה עולה הובלת דירה במצפה אילן, כדאי שנכיר את הפרמטרים הקובעים את המחיר:

 

מסת החפצים

בתור התחלה, יש השפעה לכמות החפצים שאותם אנו מעוניינים להוביל. האם מדובר בדירת חדר או דירת 5 חדרים? חברות הובלה רבות, נותנות הצעת מחיר בסיסית המסתמכת על מספר החדרים בדירה.

 

סוג החפצים

יש משמעות גדולה לסוג החפצים שאותם אנו מובילים. במידה וכל ההובלה מורכבת מארגזים – מה טוב! אך כשמעורבים חפצים כגון פסנתר, ארון, מקרר או כספת, העניין מצריך טיפול שונה, וחפצים כאלו לרוב יעלו את מחיר ההובלה.

 

מרחק ההובלה

עקב חישובי זמן ודלק, חברות ההובלה במצפה אילן תתחשבנה במרחק שאותו עוברים החפצים בדרך ליעדם החדש. ככל שמספר הקילומטרים יגדל – כך גם המחיר.

 

מיקום הדירה

מיקום הדירה ישפיע על מחיר ההובלה, ולא רק מבחינת הקומה ונוכחות המעלית. יש חשיבות גם לנוחות הגישה ולהסדרי החנייה באזור. במצבים שבהם קשה מאוד לגשת אל הדירה, המובילים ייאלצו לעבוד קשה יותר וזה עשוי לייקר את ההובלה.

 

תאריך ההובלה

אולי תתפלאו לשמוע, אבל ישנם תאריכים עמוסים יותר, ולכן יקרים יותר אצל חברות ההובלה. מדובר על תאריכי סוף ותחילת חודש, חודשים שבהם מתחילים הלימודים האקדמאיים, וחודשי שיא הקיץ – יולי ואוגוסט.

 

שירותים נלווים

יש מספר שירותים נלווים שעשויים לייקר את מחיר ההובלה שלנו:

 

שירותי מנוף

המנוף נכנס לתמונה מתי שאין דרך אחרת להוביל חפץ מסוים. לרוב מדובר על חפצים כמו פסנתר, מקרר, כספת, ארונות וכדומה. המנוף מתומחר ע"פ שעת עבודה, או נכלל בהצעת המחיר הכוללת. שימוש במנוף מייקר משמעותית את מחיר ההובלה.

 

שירותי אריזה

חברות הובלה רבות במצפה אילן מציעות שירותי אריזה, וזה חוסך זמן ומאמץ רב עבור לקוחותיהן. שירותי אריזה מייקרים את ההובלה, ולרוב אנשים משתמשים בהם לאריזת מסות ציוד גדולות בדירות או משרדים.

 

שירותי פירוק והרכבה

ישנם רהיטים וחפצים נוספים, שמחייבים פירוק על מנת להוביל אותם מתוך הדירה. חפצים כאלו יכולים להיות כספות, ארונות, ספות, מדפסות גדולות ועוד. שירותי פירוק והרכבה דורשים מיומנות גבוהה מצד המובילים, ופעמים רבות הם אינם כלולים במחיר ההובלה ולכן מייקרים אותה משמעותית.

 

טיפים למעבר דירה במצפה אילן

בעת שאתם מתכוונים לעבור דירה, ישנן מספר פעולות שאתם יכולים לבצע, על מנת להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט ונוח.

 

סקר שוק

אין זה מומלץ לבחור את חברת ההובלה הראשונה שבה נתקלתם, ומומלץ לבצע סקר שוק זריז בין החברות השונות במצפה אילן. בסקר השוק תוכלו להתרשם מחוות הדעת, המחיר והניסיון של החברות. זכרו לפנות טלפונית אל החברה, ולדלות פרטים רבים ככל האפשר.

 

קביעת מועד נוח להובלה

יום המעבר הוא חשוב, ואנו ממליצים לכם לבחור בתאריך נוח ככל האפשר מבחינת העבודה, בתי הספר והגנים. זכרו שהמטרה היא, לבצע את המעבר כך שהוא ישפיע כמה שפחות על שגרת חייכם. אם זה מתאפשר – כדאי אף לקחת יום או יומיים של חופש לצורך הארגונים בדירה החדשה.

 

אריזה נכונה

זכרו לארוז בצורה חכמה את חפציכם, תוך סימון מפורט של הארגזים השונים. מעבר לכיתוב "שביר" על הארגזים המכילים חפצים שבירים, אנו ממליצים גם לרשום את תכולת הארגזים על גביהם, ובכך להפוך את תהליך הפריקה להרבה יותר יעיל ונוח!

 

טיפול בחשבונות

לפני שתצאו מהדירה הישנה, זכרו לטפל בקווי הטלפון הנייח אם יש, תשתית וספק האינטרנט שלכם, וכתובת הדואר. עשו זאת מספר ימים לפני כדי לא להגיע למצב של לחץ, או למצב שבו אתם נותרים מספר ימים ללא אינטרנט בדירה החדשה.

בהצלחה!

משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!