יחד עם מגמת מעברי הדירה ועליית הביקוש להובלות בצפרירים, עלה צורך חדש בקרב הלקוחות – שירותי אחסנה בצפרירים. שירותי אחסנה הם יעילים במיוחד עבור אנשים המעוניינים לאחסן לתקופה מסוימת את תכולת הדירה שלהם, רהיטים, או חפצים אחרים שתופסים מקום. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות, וביניהן מעבר לחו"ל, טיול בחו"ל, קבלת ירושה ועוד. מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות", עוזרים לנו להבין את יתרונותיהם של שירותי אחסנה בצפרירים, ומספרים לנו כל מה שחשוב לדעת בנושא.

 

מעברי דירה בצפרירים

הנטייה למעברי דירות תכופים תפסה תאוצה בשנים האחרונות, וצפרירים רק מייצגת את המגמה הקיימת בכל הארץ והעולם. נראה שמדובר בהסתגלות לאורח החיים המאפיין את התקופה הנוכחית, וכרוך בשינויים רבים ודינאמיות. השינויים המהירים בחיינו מגיעים מכל הכיוונים – תעסוקה, משפחה, זוגיות, בילויים ותחביבים. שינוי מיקום בכל כמה שנים, עוזר לנו להסתגל בצורה טובה יותר לשינויים אלו, ואף משפר את איכות חיינו במקרים רבים.

 

שירותי הובלה בצפרירים

כיום, חברות ההובלה בצפרירים מספקות הרבה מעבר להובלות. ענף ההובלות התפתח מאוד בשנים האחרונות, וכיום חברות ההובלה מציעות גם שירותים נלווים כגון שירותי אריזה, מנוף, השכרת משאית, ואף שירותי אחסנה בצפרירים.

 

שירותי אחסנה בצפרירים

שירותי אחסנה בצפרירים מהווים פתרון יעיל במיוחד, עבור אלו המחפשים פתרון זמני לאחסון חפצים רבים, ואפילו תכולת דירה שלמה. במסגרת שירותים אלו, החברה מקצה עבורנו מחסן המתאים לתכולת החפצים שאנו מעוניינים לאחסן, ושומרת עליהם בתנאים מעולים עד שנבקש להוציא אותם. מהן הסיבות שבגינן אנו עשויים לחפש שירות שכזה?

 

קבלת ירושה

לעתים אנשים שנפטרים משאירים כירושה את תכולת הדירה שלהם, ומצווים אותה לפקודת בן משפחה או אדם קרוב. במצבים שבהם מקבל הירושה לא זקוק לרהיטים ולחפצים, הוא יכול לאחסן אותם באמצעות שירותי אחסנה בצפרירים, עד שיוחלט אם למכור את החפצים או להעביר אותם לאדם אחר. תקופת האחסנה יכולה להיות יום, חודש או כמה שנים.

 

מעבר דירה

במידה ואנו עוברים לדירה קטנה יותר, ייתכן ונרצה לאחסן רבים מחפצינו לתקופה מסוימת. תקופת האחסנה מאפשרת לנו להציע את החפצים למכירה, להחליט למי להעביר אותם, או אפילו להשתמש בהם בעתיד במידה ונרצה.

 

מעבר לחו"ל

מעבר לחו"ל לצורך עבודה הוא פופולארי היום, ומכונה גם "רילוקיישן". במהלך שכזה אדם עובר לחו"ל, לעתים עם משפחתו – לתקופת זמן של כמה חודשים או שנים. אנשים רבים משתמשים בשירותי אחסנה בצפרירים, על מנת לאחסן את תכולת הדירה שלהם בתקופה זו.

 

טיול בחו"ל

במידה ואנו גרים בשכירות ומעוניינים לצאת לטיול של כמה חודשים בחו"ל, כמובן שאין לנו טעם להמשיך לשלם שכירות. חלק מהאנשים מציעים את הדירה שלהם ל"סאבלט", ואחרים מעדיפים לא להיות כבולים, לסיים את חוזה השכירות, ולאחסן את החפצים שלהם אצל חברה אמינה עד שיחזרו ויוכלו להשתמש בהם שוב.

 

שירותי אחסנה בצפרירים – מה חשוב לבדוק?

בעת שאנו מתעניינים בשירותי אחסנה בצפרירים, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" ממליצים לנו לוודא מספר דברים חשובים:

 

ביטוח

כל חברת אחסנה מציעה ביטוח לחפצים שלנו, ולעתים הוא מכסה נזקי שריפה, רעידות אדמה, או שהוא פשוט מוגדר עד סכום מסוים. חשוב לבדוק מהו הכיסוי הביטוחי שאתם מקבלים במסגרת האחסנה, ולוודא שהוא מתאים לצרכים שלכם.

 

גודל המחסן

מומלץ להגיע אל מקום האחסון, ולוודא שלא "מלבישים" עליכם מחסן גדול יותר ממה שאתם צריכים. ישנן חברות שמשתמשות בטריק הזה כדי להרוויח קצת יותר.

 

אבטחה

בדקו כיצד מאובטח שטח האחסנה, האם באמצעות מצלמות אבטחה? האם ע"י שומר שנוכח במקום? מומלץ גם לבחור בחברה המאפשרת לכם להגיע ולבדוק את החפצים מדי פעם בפעם.

 

ריסוס ואוורור

חשוב מאוד לבדוק את הסדרי הריסוס בשטח האחסנה שלכם, כדי למנוע נזקי חרקים ומכרסמים לחפציכם. כמו כן, אוורור הולם הוא חשוב במיוחד, ובמידה ולא יבוצע כיאות הדבר עלול לגרום לעובש ופטריות שיהפכו את חפציכם ללא שמישים בעתיד.

 

מחיר שירותי אחסנה בצפרירים

מחירם של שירותי אחסנה בצפרירים יכול להשתנות מחברה לחברה, וכמובן בהתאם לשירותים הנלווים והביטוח שתבקשו לצרף לאחסנה. בכל מקרה – שני הפקטורים העיקריים שייקבעו את מחיר האחסנה הם: גודל התכולה ומשך זמן האחסנה. חשוב לציין שככל שזמן האחסנה עולה – כך ירד המחיר החודשי.