אודות החברה

פיקאפ הובלות היא חברת הובלות המעניקה את שירותיה משנת 2016 ועד היום במקצועיות ובנאמנות לקהל לקוחותיה הרחב. בחזקתנו מספר משאיות בגדלים שונים הכוללים רמפה הידראולית להרמת הציוד והתכולה בצורה בטוחה ואחראית. בפיקאפ הובלות ניתן למצוא כוח אדם קבוע ומיומן המתלווה אלינו כבר מספר שנים. 

שגרו אלינו את הפרטים:
או חייגו עכשיו

פיקאפ - חברת הובלות בסטנדרטים שלך!

חברת הובלות פיקאפ מעניקה פתרונות הובלה מתקדמים בכל רחבי הארץ – מקרית שמונה ועד אילת.
פיקאפ הובלות מתמחים במגוון סוגי הובלה כגון: 

לקוחות ממליצים

מגי גורינשטיין
מגי גורינשטיין
קרא עוד
כן, גם לי היו חששות לגבי המובילים כשהייתי צריכה לעבור דירה. עכשיו כשכל זה מאחורי אני יכולה להיות רגועה לשנים הקרובות כי מצאתי את החברה שתעשה לי את זה עם כל הלב
דניאלה כהן
דניאלה כהן
קרא עוד
ביקורות כמו אלו זה בדיוק מה שחיפשתי כשהייתי צריכה למצוא מובילים להעברת הדירה שלי. המובילים של חברת פיקאפ היו נחמדים, זריזים ויעילים.
עומר בן דוד
עומר בן דוד
קרא עוד
הגיעו בזמן, בדיוק בשעה שקבענו בבוקר מבלי שאני יהיה במתח אם המובילים שהזמנתי יגיעו או לא כמו שקרה לי פעם עם חברת הובלות אחרת. מפרגן לכם בענק!
עומר בן דוד
עומר בן דוד
קרא עוד
ככה צריכה לעבוד חברת הובלות! עשיתי הובלה עם פיקאפ הובלות, החל מהשיחה הראשונה דאגו להבין בדיוק מה יש לי להעביר ולתת לי להצעת מחיר. גם ביום ההובלה לא היו "הפתעות" כמו שקורה לא פעם עם מובילים.
יחיאל מכלוף
יחיאל מכלוף
קרא עוד
אני חושב שזאת הפעם הראשונה שהחברת הובלות שאני בוחר לא שברה לי במהלך ההובלה אפילו פריט אחד. הפעם יצא לי טוב. צוות מאוד אחראי ועל זה ההמלצה
ענת איינשטיין
ענת איינשטיין
קרא עוד
חברה רצינית ואחראית! דאגו להעביר לי בזמן את הארגזים שהזמנתי כדי שהכל יהיה מוכן ביום ההובלה
הקודם
הבא

תוכן עניינים