איך לבחור חברת הובלות מקצועית – טיפים והמלצות

מזל טוב! רכשתם דירה חדשה! הצעד הבא, שהוא אחד מהחלקים המרכזיים והחשובים ביותר הינו מעבר הדירה – העברת כל תכולת הדירה הישנה שלכם לדירה החדשה. אנחנו כאן כדי לסדר לכם את כל הטיפים וההמלצות שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מתחילים.

 

המלצות ממכרים

יש מגוון רב של הצעות בתוך עולם ההובלה כך שמרוב עצים לא רואים את היער או במקרה שלנו, לא מוצאים את המוביל שהכי מתאים לנו. ולכן, בסינון הראשוני תוכלו להיעזר בחברים ומכרים שעברו דירה לאחרונה ויכולים להמליץ לכם על המוביל שלהם. מעבר לכך שתסננו את האופציות, יהיה לכם מאגר של חברות הובלה מומלצות וטובות וכך תוכלו להתחיל לבחור מביניהם את הכי רלוונטית וטובה עבורכם.

 

מחיר לעומת איכות

כולנו רוצים למצוא את המוביל שייתן לנו את המחיר הנמוך ביותר. אולם צריך לשים לב לשני דברים, מחיר זול מדיי עלול להוביל לחברת הובלה מפוקפקת, שתנסה להרוויח כסף תמורת הובלה לא מוצלחת. בנוסף, זריקת מחיר סתמית של המוביל מבלי לבדוק את פרטי ההובלה כמו נקודת המוצא, נקודת היעד ומה החפצים שצריך להעביר עלולה לגרום לדרישת כסף נוספת ומיותרת שהיה אפשר למנוע אותה. בידקו את איכות ההובלה של החברה בעזרת הממליצים לפני שאתם סוגרים מחיר.

 

הובלה בראש שקט

חברת הובלה שיש לה ביטוח מלא מעידה כמה היא מקצועית ואמינה. לכן, בין אם אתם מובילים את כל תכולת הדירה שלכם או רק מכונת כביסה, שימו לב שלחברת ההובלות שבחרתם יש ביטוח מלא. כאשר יש ביטוח הוא יכסה על תקלות לא צפויות שיכולות להתרחש בעת ההובלה ולהביא לכם שקט נפשי שהרכוש שלכם בידיים טובות, ואם הוא לא יגיע ליעדו כשם שיצא, אתם לפחות מכוסים.

 

תשאלו שאלות!

כמה דברים אחרונים לפני שאתם סוגרים את מוביל. אל תחששו לשאול שאלות! תבררו עם חברת ההובלה שלכם מה המחיר כולל, האם היא מספקת ציוד אריזה, באיזה שעה היא מתחייבת להגיע ואם יש עם מי לדבר. זכותכם לדעת את כל הפרטים, ואם המענה שהחברה נותנת לא מספק אתכם, סמכו על תחושת הבטן שלכם ומצאו את חברת ההובלה המתאימה שעליה תוכלו לסמוך.

 

לעבור בידיים טובות

בחרתם את המוביל שלכם? מעולה! אל תשכחו לחתום על חוזה או על זכרון דברים עם חברת ההובלה הנבחרת. החוזה מראה שהחברה מוכנה לקחת אחריות במידה ותהיה תקלה כלשהי בעת ההעברה ובטוחה שתוכל לתת שירות טוב. וכמו שבדקתם בהצעת המחיר גם כאן תרגישו שאתם בידיים טובות.

 

אז מה בעצם צריך לעשות?!

בחירת חברת הובלות הינה דבר חשוב ומרכזי, הרכוש שלכם יופקד בידי אנשים שאתם לא מכירים ולכן כדאי להקדיש לבחירה הזו זמן ולמצוא חברה שעונה על הקריטריונים שנכתבו. אל תתעצלו, שבו, חפשו אצל המכרים, עשו סקר והשוו מחירים. עבודה יסודית לפני, מובילה לתוצאה מוצלחת אחר כך. בהצלחה!

 

הובלות