ביטוח נסיעות לחול – מה קורה במצב של פציעה קשה ואיך מחזירים אתכם הביתה?

מתכננים נסיעה לחול? איזה כיף! טיול לחול הוא חוויה נהדרת ומאד מעשירה. כשאנחנו מטיילים או נופשים אנחנו עוזרים לעצמנו להיות בריאים יותר ולהרגיש טוב. חופשה בחול יכולה להיות חוויה מדהימה ומרגשת בה נזכה לראות נופים חדשים, לאכול מאכלים חדשים ולנוח! לטיול בחול יש גם היבטים בירוקרטיים אחד החשובים ביותר אם לא הכי חשוב הוא ביטוח נסיעות.

 

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות?

נכון שאנחנו אף פעם לא רוצים לחשוב על מצב של תאונה או פציעה, בטח לא לקראת טיול או חופשה כיפית או במהלכן, אך חשוב שנדע להתכונן לכל מצב בחיים. לכן לפני שאתם עולים על הטיסה על תשכחו לעשות ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות הוא חובה בכל נסיעה למצב בו חלילה תפצעו בחול, כך תתוכלו לקבל עזרה ומענה. עלויות של טיפולים רפואיים אחרי תאונה, או של טיפולי חירום עלול להיות מאד גבוה ולכן חובה שיהיה לכם ביטוח.

בנוסף ולא פחות חשוב אם תצטרכו שירותי חילוץ והצלה אתם חייבים ביטוח שיעזור לכם במצב המורכב של תאונה או פציעה. עם ביטוח נסיעות טוב, כגון הפניקס ביטוח חול תוכלו להרגיש בטוחים. כך תוכלו לדעת שבמקרה הצורך יוכלו לחלץ אתכם, לדאוג לטיפול חירום טוב ולהחזיר אתכם הביתה. עשיתם ביטוח? מצוין! חשוב שיהיה לכם מידע למקרה הצורך. מה קורה במצב בו חלילה נפצעתם? איך הכי נכון לטפל במצב וכיצד תחזרו הביתה?

ביטוח נסיעות

 

מה צריך לעשות במקרה של פציעה בחול? כמה צעדים חשובים!

פנו לקבלת עזרה רפואית בהקדם

אם הפציעה משמעותית הזמינו אמבולנס או תדאגו שיזמינו לכם. אם אתם שוהים במלון ושם התרחשה הפציעה תוכלו להעזר בעובדי המלון. אם הפציעה אינה משמעותית פנו את עצמכם לקבלת שירותי רפואה ומהר ליצור קשר עם חברת הביטוח.

 

יצירת קשר עם חברת הביטוח

לחברות ביטוח גדולות ואמינות יש דרכי התקשרות זמינות וקלות כגון ווצאפ. לחלק מהחברות יש גם אפליקציה שתוכל לעזור לכם עם מידע חשוב. כשאתם רוכשים ביטוח נסיעות מומלץ לשאול את הסוכנים או נציגי השירות איך יוצרים איתם קשר במידת הצורך. תוכלו לקבל עוד פרטים כאן הפניקס ביטוח חול טלפון. חברת ביטוח טובה ומנוסה תנחה אתכם כיצד לפעול ומה לעשות.

 

שימרו היטב מסמכים וקבלות

כל מסמך שקיבלתם שקשור לפציעה יכול להיות משמעותי בהמשך כאשר תרצו להגיש את תביעת הביטוח. שימור הכל בצורה מסודרת. כך תקלו עליכם ועל הביטוח לבצע את ההחזרים הרפואיים. מסמכים כגון סיכום טיפול, מרשמים וכמובן קבלות יעזרו לכם ולחברת הביטוח מאד.

 

איך תגיעו הביתה? ishield דואגים לכך

לחברות ביטוח גדולות יש ניסיון רב בהחזרת אנשים הביתה. חלקן פועלות בשוק כבר שנים והן ראו הרבה מקרים. דחיפות החזרה לישראל והחלטת החזרה תלויה במצב שלכם ומשתנה ממקרה למקרה. במקרים בהם אתם חייבים לקבל שירות רפואי איכותי ועדיף לקבלו בישראל אתם תחזור הביתה בטיסה חירום שאותה יממן הביטוח. במידה וסגרתם את הביטוח שלכם ב-ishield אז אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם גב מאוחריכם, אז סעו לשלום ותחזרו בשלום והכי חשוב תעשו הרבה כיף!

חברת ביטוח

עוד מאמרים שכדאי לקרוא

איך מתבצע הליך חדלות פירעון
כללי

איך מתבצע הליך חדלות פירעון?

הליך חדלות פירעון מגיע ממקום קשה. מקום של מצוקה כלכלית אמיתית וחובות גדולים. ההליך מבקש לאפשר לחייב להתחיל תהליך ארוך וקשה, אך כזה שבסופו הוא

קרא עוד »