5 דרכים לעצב את הבית אחרי מעבר דירה

אחרי מעבר דירה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לעצב את הבית, כך שהוא יראה בדיוק כמו שאנחנו רוצים. שיפוץ של בית הוא צעד מקיף, ולא תמיד יש לנו את הזמן והמשאבים לבצע אותו. אנחנו כאן כדי לספר לכם על כמה דרכים שיכולות לעזור לכם לעצב את הבית בלי להוציא יותר מידי כסף, וכמובן בלי שהן ייקחו מכם יותר מידי זמן.

 

עיצוב הבית

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב הבית, ישנן פעולות לא מורכבות שיכולות לשנות את המראה של הבית בצורה משמעותית. גם בלי שינויים במבנה הבית עצמו, הוספה של פריטים דקורטיביים, שינוי של צבע בחללים מסוימים או החלפת תאורה בהחלט יכולות לעשות את העבודה ולתת לבית שלנו מראה חדש לגמרי. אז הנה 5 דברים שאתם יכולים לעשות כדי לעצב את הבית לאחר מעבר דירה.

 

  1. שימוש בטפטים

טפטים לקיר הפכו לטרנד חם בעולם עיצוב הפנים ויש לכך סיבות טובות. הטפט הוא פשוט מדבקה מיוחדת שאותה ניתן לעצב לבד או לקנות אחת מעוצבת, והדבקה שלה על הקיר הופכת אותו לקיר אחר לחלוטין. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט למצוא טפט שנראה כמו שאתם אוהבים, ואת זה תוכלו למצוא אצל חנות טפטים וולקס.

 

  1. החלפת גופי תאורה

לגופי תאורה ישנה השפעה דרסטית על העיצוב הפנימי של בתים. ברגע שנכנסתם לדירה חדשה, החלפה של גופי התאורה בהחלט יכולה להיות פעולה שאתם יכולים לעשות כדי לקבל מראה חדש של הבית, מה גם שהיא לא פעולה מורכבת מידי.

 

  1. צביעת חללים בבית

אם הדירה שלכם לא נצבעה בשנים האחרונות, צביעה שלה יכולה לשדרג את המראה של הדירה בצורה ניכרת. בנוסף, אם חשוב לכם לעצב אותו בטעם האישי שלכם, תוכלו לצבוע את הדירה בצורה ייחודית יותר, כזו שתתאים לטעם שלכם באופן אישי.

 

  1. תמונות ופריטי דקורטיביים

תלייה של תמונות או קישוטים אחרים לא אמורה לקחת לכם יותר מידי זמן, אולם ההשפעה שלה על המראה של הבית דרמטית. בחרו תמונות ופריטים שמתאימים לחללים שבהם אתם הולכים לתלות אותם, ונסו לייצר הרמוניה יחד עם הרהיטים והפריטים הנוספים שנמצאים באותו חלל.

 

  1. החלפת רהיטים

הדבר האחרון שאותו אפשר לעשות הוא פשוט להחליף את הרהיטים בבית. ההחלפה של הרהיטים תיתן לבית שלכם מראה חדש ורענן הרבה יותר.

 

לסיכום

אחרי מעבר דירה, לא תמיד יש לנו את הפנאי לשפץ את הבית, ויחד עם זאת אנחנו גם מעוניינים להפוך את הבית שלנו למקום שנראה כמו שאנחנו היינו רוצים. כאן קיבלתם סקירה על חמש אפשרויות שונות שלא דורשות מכם יותר מידי, אולם לכל אחת מהן יש את הכוח לשנות את המראה של הבית בצורה משמעותית, ולהתאים אותו לצורה שבה הייתם רוצים לראות את הבית שלכם.

סלון מעוצב

 

עוד מאמרים שכדאי לקרוא

עיצוב בית
בעלי מקצוע

עיצוב הבית עם תמונות

עיצוב הבית עם תמונות מאפשר לנו לקשט אותו באופן שאנו אוהבים ובהתאם לסגנון הבית. במאמר זה, נציע לכם מדריך מקיף שיעזור לכם לעצב את בית

קרא עוד »