הדרך הקלה והיעילה להובלת הדירה שלך

יש אמרה בתורת הקבלה שאומרת שיש שלושה דברים שהכי קשים לנפש:

1.מוות של אדם קרוב

2.פרידה\גירושין

3. מעבר דירה.

בכל אחד מהדברים האלו, יש איזה פרידה- סוף של משהו אחר, והתחלה של משהו חדש. כיצורים אנושיים, אנחנו נאחזים בחפצים, בבתים, באנשים. אנחנו

מתהלכים בעולם הזה, ושוכחים שאנחנו בני חלוף. שהכל בר חלוף.

מעבר דירה הוא פרידה לכל דבר. והוא קשה לנפש כמו פרידה מאדם. הוא קשה לא משנה מה, ואין איך להקל על זה. יחד עם השמחה שבמעבר והתחלה חדשה, יש כאב בלתי נמנע וצריך לקבל אותו, ולהסכים לו להיות.
פרידה קשה לנו לא רק בפן הנפשי, אבל גם הפיסי. המעבר דורש לוגיסטיקה מרובה של אריזה והובלה, ולשמחתנו בתחום הזה כן יש מה לעשות כדי להקל על הקושי. ואנחנו כאן בדיוק בשביל זה.

 

סטודנטית \ סטנדרטית?

חברת הובלות היא דרך פשוטה ויעילה להקל על מעבר הדירה. כדי להבין איזהו חברה אתם צריכים, ראשית עליכם לשאול את עצמכם-
איזה סוג הובלה אתם זקוקים לו?
שירות הובלות סטודנטים? הובלות קטנות או הובלות סטנדרטיות?

ישנם כמה סוגים של שירותי הובלות ולכן, לפני שתתחילו בסידורים לפני מעבר דירה בררו איזה סוג של הובלה אתם זקוקים. באזורי אוניברסיטאות ומכללות למשל , ישנם לא מעט סטודנטים שעוברים כמעט בכל שנה דירה, סביר להניח שהם יזדקקו לשירות הובלות קטנות, כי לרוב מדובר בפריטים מעטים. אם מדובר על מעבר של משפחה ממוצעת זו תהיה כבר הובלה גדולה יותר הנקראת "הובלה סטנדרטית", היות ומדובר ביותר תכולה, יותר ריהוט ויותר מוצרי חשמל גדולים וכבדים.

אחרי שהבנתם את סוג ההובלה שתזדקקו לו, עליכם לעיין לפחות בשלוש הצעות מחיר ממספר חברות הובלה שנכנסות תחת מה שהגדרתם, כך שתוכלו להחליט לאחר שביררתם פרטים על החברות, מי מהן מומלצת, יעילה, מקצועית וגובה מחירים הוגנים.

 

מחפשים שירותי אחסנה לאחר שתעברו דירה?

יש מצבים של חוסר חפיפה בין יציאה וכניסה לדירה, כלומר, יש כאלה שצריכים לסיים את חוזה השכירות בדירה בה הם גרו, אך עדיין לא התפנתה הדירה שאותה הם עתידים לשכור. במקרים אלה, יש לברר מראש באמצעות שיחת טלפון עם חברה המבצעת מעבר דירה באזורכם(ומתאימה לשירותים שאתם מחפשים), אם היא מציעה גם שירותי אחסנה, האם לחברה יש ביטוח לתכולה במשך כל תקופת שכירות , לברר על המחסנים, כיצד נראים המחסנים או המכולות שהציוד שלכם יאוחסן בהם ומה רמת התחזוקה במקום, כך שתוכלו להיות בטוחים שזה מקום מקצועי ואמין ותוכלו לאחסן את תכולת דירתכם בראש שקט.

לסיכום, מעבר דירה הוא מצב לא קל, מבחינה נפשית וטכנית. מה שיכול להקל עליכם זה להיעזר בשירותי חברת הובלות איכותית ומקצועית למשל כמו הובלות דירה מיכאל ובוריס. עליכם לעשות עבודת בירור קודמת של היקף ההובלות שהחברה מעניקה ולראות שזה אכן מתאים לצרכיכם, של מחירים ובמקרה הצורך לברר על אפשרות נוספת של שירותי אחסון.

 

מעבר ציוד