הובלה בטוחה

רבים מאיתנו אשר מחפשים אחר הובלות למיניהן, בין אם הובלות תכולת דירה ובין הובלות אחרות כגון הובלת מכשירי חשמל, הובלות רהיטים וכדומה, וודאי נתקלו בחששות הרבות לביטחונו של הרכוש המובל ואבטחת תכולת האבטחה, בזמן האריזה, ההובלה עצמה ובזמן הפירוק. חששות אלו נובעות לרוב מחשש לכך שהרכוש ישבר, יפגם או אפילו יעלם במקרים נדירים, בזמן תהליך ההובלה. אם גם אתם חלק מאותם החוששים והחרדים לביטחון רכושכם המובל, בוודאי תשמחו שיש לכך פתרון – הובלה בטוחה.

משמעותה של ההובלה הבטוחה היא הבטחת שמירה על ביטחון הרכוש המובל באמצעות דרכים שונות, והענקת האפשרות להוביל את ציודכם למקום הרצוי בראש שקט ובשלווה.

☑️ הובלה בטוחה במחיר הוגן.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בהובלות בטוחות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלה בטוחה

אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלות בטוחות ברמה הכי גבוהה שיש, אבטחת הציוד לאורך כל תהליך ההובלה והענקת תשומת לב רבה לכל פרט ופרט אשר מובל.

מחפשים הובלות בטוחות? רוצים לעבור את תהליך ההובלה בראש שקט ובלי דאגות מיותרות? אנחנו הפיתרון לכל כאבי הראש שלכם, רק התקשרו וכבר תוכלו לחוש תחושת הקלה וביטחון!

הובלה בטוחה במרכז

הובלה בטוחה בצפון

הובלה בטוחה בדרום

הובלה בטוחה בשרון

הובלה בטוחה בחיפה

הובלה בטוחה בירושלים

הובלה בטוחה ביהודה ושומרון

 

מה זה הובלה בטוחה?

השאלה הראשונה שאתם ודאי שואלים את עצמכם תחילה, היא מה זה בכלל הובלה בטוחה? האם סוג זה של  הובלות שונה משאר ההובלות או לא? והאם זה יעיל בכלל, או סתם בזבוז משאבים?

ראשית כל נבין ונבהיר שכל הובלה, מכל סוג שהיא, מהובלת ריהוט ועד הובלת מכשירי חשמל, יכולה להיות בטוחה בתנאי שהיא עונה על הדרישות, וזאת מאחר שהובלות בטוחות אינן תחום בהובלות, אלא סוג של הובלה..

מהם הדרישות על מנת שהובלה תוגדר בטוחה?

  1.  הובלות בטוחות מורכבות מהבטחת הביטחון של הציוד המובל, כאשר מוענק יחס אישי לכל אחד מפריטי ההובלה בנפרד באריזה, בהובלה ובפריקה.
  2.  ההובלה צריכה לכלול ביטוח על כל תכולת ההובלה מטעם חברת ההובלה, כלומר ביטוח מפני נזקים העלולים להיגרם לתכולה.

 

הובלה בטוחה – יחס אישי קודם לכל

הדבר המהותי ביותר, אשר הופך את ההובלה לבטוחה, הוא היחס האישי לכל חפץ וחפץ הכלול בהובלה, בכל שלבי ההובלה – מהאריזה, לשינוע ועד לפריקה הסופית ביעד החדש. על מנת להבטיח את ביטחונו של הציוד המובל יש כמה שיטות של אריזה והובלה, אשר מקנות את הביטחון הדרוש.

 

אריזה ופריקה

השלב הראשון והאחרון בתהליך ההובלה, הלוא הוא שלב האריזה והפריקה, בעלי השפעה רבה על טיבה של הובלה בטוחה. מדוע?

מאחר שאופן האריזה ואמצעי האריזה משתנים מפריט לפריט, אם המובילים ידעו לזהות, לשייך ולהשתמש נכונה באמצעי האריזה עבור כל פריט בהתאם לצרכיו, כך תובטח איכות ההובלה.

 

העמסה ושינוע

אופן ההעמסה למיכל ההובלה ואופן השינוע עצמו בין היעדים, חשוב גם הוא.

שלב זה הוא למעשה השלב המהותי בהובלה, וברצוננו שיעבור בבטחה, על כן חשוב שהמובילים יעבירו את הציוד למיכל ההעמסה בצורה התואמת את דרישות הציוד המועבר. בנוסף, חשובה השמת דגש על סידור הציוד במיכל עצמו, על מנת למנוע נפילות והתנגשויות מיותרות בעת הנסיעה.

 

ראש שקט בביטוח טוב

החלק השני, שערכו חשוב לא פחות על מנת להבטיח הובלה שתהיה בטוחה, הוא עניין ביטוח התכולה. על מנת שהובלה תיחשב כבטוחה, חייב להיות ביטוח מקיף על כל נזק העלול להיגרם לרכוש המובל.

הביטוח מעניק אישור רשמי, שבמקרה ויגרם נזק כלשהו לציוד, עלות הנזק וערכו יחוסו רובם, אם לא כולם, ויוחזרו לבעל הרכוש מטעם חברת הביטוח. גורם זה הינו משמעותי ומומלץ מאוד, אך גם כדאי להתחשב בעובדה כי המשקל הכלכלי של ההובלה יעלה בהתאם.

 

איך ההובלה מתבצעת?

על מנת לשמור על איכות וביטחון הציוד המועבר בהובלות בטוחות, ישנם אמצעים רבים בהם הפועלים משתמשים, כאשר כל אמצעי מותאם ובא לידי שימוש בהתאם לצרכי הציוד המועבר.

 

מנופים

במקרים בהם הציוד כבד מאוד שכוח אדם לא מסוגל להרימו אף לא מעט, נזקק שימוש במנופי שינוע. מנופים אלו אינם גדולים כמנופי בניה, אלא מורכבים לרוה על משאיות אשר מגיעות לצד מקום ההעמסה, שולפות את הציוד הדרוש ומורידות אותו בבטחה לקרקע.

 

מסועים

כאשר מדובר בציוד כבד, ברמה כזו שלא ניתן להרימו בכוח אדם כברת דרך רבה, קיים אמצעי שינוע דמוי מסוע, אשר עליו מניחים את הציוד הרצוי ולאחר מכן מורידים אותו מטה על גבי המסוע, כל הדרך אל מיכל ההובלה.

 

עגלות

עגלות ידניות באות לידי שימוש אשר הציוד הדורש הובלה נמצא ברמת משקל כבד, אך סביר דיו למנשא  על ידי כוח אדם. העגלה מעניקה למובילים תמיכה, ומורידה מהם עומס מקל, ובכך מקלה עליהם בשינוע הציוד מהיעד אל מיכל ההעמסה.

 

סבלות ידנית

סלבות ידנית, כשמה כן היא, סבלות באמצעות כוח אדם בלבד, באופן ידני ועצמאי. אמצעי הובלה זה משומש כאשר מדובר בציוד ברמת משקל שלא תסב נזק למובילים בשעת ההרמה וההובלה לעבר מיכל ההעמסה.

 

כאמור, כל אמצעי הובלה בא לידי שימוש בהתאם לצרכים ועל מנת להבטיח את ההובלה הבטוחה ביותר עבורו. כמובן שקיימים אמצעים נוספים אחרים לצורך הובלה בטוחה, אך אלו השכיחים ביותר.

חשוב לדעת מראש האם ישנו ציוד שברצונכם להעביר ולדעתכם הוא ידרוש כלים מיוחדים, ולברר מראש עם חברת ההובלה עם יש ברשותה כלים מתאימים, על מנת למנוע קרי אינ נעימות בעתיד.

 

כמה עולה הובלה בטוחה?

מחיר הובלה בטוחה משתנה בהתאם לכמות הציוד המובל, לאמצעים הדרושים להובלתו ולחומרי האריזה בהם משתמשים. ככל שהציוד אותו ברצונכם להוביל יהיה כבד יותר, כך ידרשו יותר אמצעים מיוחדים להוביל אותו, ובהתאם מחיר ההובלה יעלה, ולהפך.

גורם נוסף המשפיעה על מחיר הובלות בטוחות, המשותף לכל סוגי ההובלות הוא המרחק בין יעדי ההובלה. כמובן, ככל שיעדי ההובלה יהיו רחוקים זה מזה, כך מחיר ההובלה יעלה. אם כן, לכל הובלה בטוחה מחיר שונה בהתאם לצרכים ולדרישות של הפריטים המובלים, כמותם והמרחק הדרוש להובלה.

 

מחירון הובלה בטוחה כללי

הובלה בטוחה החל מ – 200₪
הובלת ריהוט החל מ – 200₪
הובלה גדולה החל מ- 200₪

 

להזמנת מוביל מקצועי חייגו – 077-805-3559

במקרים כאלו, כאמור לעיל, חברת הביטוח אמורה לכסות את הנזק. עליך ליצור קשר עמם ולדרוש את הסכום המתאים בהתאם להסכם שנקבע מראש.

"אין חכם כבעל ניסיון", תמיד כדאי לפנות לחברה מוכרת שהביקורות עליה טובות, ואם יש המלצות ממכרים – פעמיים כי טוב.

ראשית כל, הובלת ציוד יקר ערך לא מומלצת בכל מצב. אם הדבר נדרש, כדאי להודיע לחברת ההובלה מראש שישימו דגש רב יותר לפריט החשוב.

אם ברצונכם באמת להבטיח את ביטחון הציוד המובל, ולעבור את תהליך ההובלה בראש שקט, כדאי מאוד לוודא שההובלה בטוחה.

סוג זה של הובלות אינו קיים לשוא, וישנם הבדלים רבים ומשמעותיים בין הובלה רגילה לבין הובלה בטוחה, כאשר המהותי ביניהם, מן הסתם, הוא רמת הביטחון של רכושכם.