הובלה לעסקים

חברות ועסקים מסוגים שונים ובסדרי גודל משתנים נזקקים מדי תקופה לשירותי הובלות: בפתיחת עסק חדש וכן להעברת תכולת משרדים וחנויות. בבחירת חברת הובלות יש לתת דגש על אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן. מחפשים שירותי הובלה? המדריך הבא יעש לכם סדר בכל הנוגע בהובלות לעסקים. לפניכם: כל מה שחשוב לדעת לפני הובלת עסק כדי שתבצעו אותה על הצד הטוב ביותר.

בחירת חברת הובלות

בשלב הראשון יש לבחור בחברה שתבצע את השירות. על מנת לבצע בחירה מושכלת ארזנו לכם מספר טיפים חשובים מבעלי ניסיון בתחום ההובלות:

  1. חפשו חברה בעלת התמחות ספציפית בהובלת עסקים

כמו בכל בחירת שירות ישנה חשיבות לרמת המקצועיות של אנשי השירות בתחום ספציפי: כמו שלא ניגש לרופא אף אוזן גרון עם בעיה אורתופדית או נרכוש מנת שווארמה מקונדיטור, כך לא נבחר בשירות הובלות מחברה המתמחה בהובלת דירות מגורים פרטיות בלבד.

 

הקפידו לתשאל את אנשי השירות על מידת ניסיונם בהובלת משרדים או חנויות. בעלי מקצוע מנוסים בענף זה ישמחו לתת לכם עצות מדויקות עבור אריזה נכונה והובלה במינימום זמן וטרחה מצדכם.

יש להתאים את חברת ההובלות לתחום העסקי שלכם. מובילי משרדי הייטק נדרשים להתמחות בפירוק וחיבור של ציוד טכנולוגי לעומת העברת חנויות אופנה שדורשת כישורי אריזה מסוימים.

  1. קבלו המלצות

בחירת חברת הובלות על פי מידע מהאינטרנט בלבד היא נטילת סיכון, זה נכון שהתוצאות הראשונות בגוגל לרוב מצביעות על חברות מקצועיות יותר, אם כי זה לא מוכרח. העדיפו קבלת המלצות מחברים בענף העסקים שישתפו אתכם בניסיונם וידעו להמליץ לכם איזו חברת הובלות לשכור ובעיקר איזו לא.

  1. קבלו הצעות מחיר מ-3 מובילים לפחות

לפני שאתם סוגרים עסקה עם חברת הובלות ספציפית, מומלץ מאד לבצע סקר שוק ולבקש הצעות מחיר מכמה מובילים. הסיבות לכך הן 2: תוכלו לבחור באופציה המשתלמת ביותר וכן להשתמש במחיר אותו הציעה חברה מתחרה כקלף מיקוח בסוגית המחיר מול חברת הובלות עליה קיבלתם המלצות. באתר פיקאפ תוכלו לבצע השוואת מחירים מדויקת כדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורכם בשוק שירותי ההובלות.

למה ישנה חשיבות כה גבוהה בבחירת חברת הובלות אמינה?

העברת ציוד עסקי צריכה להיעשות בזהירות יתר. ציוד משרדי כולל אלמנטים רגישים ביותר כגון: מחשבים, וציוד טכנולוגי נוסף. וכן, העברת סחורה של חנויות גם היא חייבת להיעשות מתוך אחריות מקסימלית. בכל מקרה של נזק על חברת ביטוח ההובלות לשאת בתשלום פיצויים. לצערנו, בעלי עסקים רבים בישראל נכווים משירות הובלת עסקים לקוי וסופגים נזקים בשווי של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים.

כדי להימנע מלהיכלל בתוך סטטיסטיקות העסקים שנפגעו משירות הובלות חסר אחריות, יש לברר היטב על רמת השירות של חברת ההובלות הנבחרת:

חוזה או הצעת מחיר חתומה

המלצה שלנו, אל תתפתו לשכור עסקה עם חברת הובלות לפני עריכת חוזה תקין ומסודר וחתימת שני הצדדים או לכל הפחות קבלת הצעת מחיר חתומה על ידי החברה.

ביטוח הובלות

חוזה הובלות יכיל סעיף ובו יצוין כי השירות כולל ביטוח הובלות (עם כיסוי של עד 100 אלף ש"ח), סעיף זה הינו סעיף המבטח הן אתכם והן את חברת ההובלות מפני נזקים.

תאריך ושעת הגעה

על מנת למנוע אי הבנות בנוגע לעיתוי ביצוע ההובלה יש לכלול בחוזה סעיף המפרט את היום המדויק ואת השעה המדויקת בה תתבצע ההובלה. סעיף זה, חתום על ידי שני הצדדים ימנע אי נעימויות, איחורים וביטולים.

 

כמובן שאי עמידה בתנאי החוזה הן מצד ספק השירות והן מצד הלקוח יגררו קנס לתשלום.

אריזת משרדים וחנויות

אריזה נכונה לקראת הובלת תכולת משרד או תכולת חנות יהפכו את פעולת ההובלה ואת ההתאקלמות שלאחריה במקום חדש – לקלות במידה רבה.

לפניכם 3 טיפים חשובים באריזת עסקים:

  • חומר האריזה – הקפידו לארוז את הציוד בקרטונים איכותיים ובציוד אריזה נוסף קל ונוח. בררו עם חברת ההובלות לגבי אספקה של ציוד אריזה באיכות גבוהה. חברת פיקאפ תשמח לצייד אתכם באריזות בכמות הנדרשת, במידות המתאימות ובאיכות הגבוהה ביותר, בהתאמה להובלת עסקים.
  • איטום הארגזים – על מנת למנוע זליגה של חפצים מחוץ לארגזים או נזק לחפצים הארוזים בתוך הקרטון, יש לדאוג לאריזה הרמטית. הקפידו לעטוף היטב חפצים שבירים ולסמן את הארגז באזהרה מתאימה.
  • חלוקה לקטגוריות – רכשו חבילת מדבקות פשוטה הכוללת מדבקות בכמה צבעים ומיינו את הארגזים לפי צבעים עבור מספר קטגוריות לדוגמה: מדבקה בצבע אדום לכל ציוד המטבח המשרדי, מדבקה בצבע ירוק על ארגזי ציוד של חדר המנהל וכן הלאה. ערכו אינדקס מדויק שיקל עליכם את מלאכת הפריקה.

מי יארוז את העסק שלי?

תוכלו לבחור באחת משתי האפשרויות הבאות: אריזה עצמאית או אריזה בידיהם של אנשי צוות חברת ההובלה. חברת פיקאפ מציעה שירותי אריזה מתקדמים על ידי אנשי צוות מיומנים המתורגלים באריזת עסקים במהירות וביעילות רבה. שירות זה יוריד מכם עול בכל תהליך ההובלה המורכב. קראו על שירותי הובלת עסקים ביום אחד:

אריזה, פריקה וסידור ביום אחד

בעסקים כידוע, זמן שווה כסף. הפואנטה בהובלת עסקים היא זריזות מקסימלית. סכמו עם חברת הובלות רצינית על ביצוע המעבר במשך יום אחד בלבד. איך זה קורה? החברה המובילה לוקחת אחריות על אריזה, הובלה ופריקה כאשר אתם פנויים להמשיך עסקים כרגיל. צורת עבודה זו תמנע מכם הפסדים הקשורים בביטול ימי עבודה.

הובלת עסקים מחוץ לשעות העבודה

תוכלו לחסוך זמן עבודה יקר על ידי הזמנת שירות חברת הובלות הפועל מחוץ לשעות העבודה. בצורה כזו העסק שלכם ימשיך לפעול רגיל כאשר ב-2:00 בלילה או ביום שישי אנשי צוות מיומנים יפקחו על מלאכת האריזה וההובלה.

 

הובלות עסקים – טווח המחירים בשוק

 

מה זה כולל? מחיר
הובלת חנות קטנה סחורה, קופה רושמת, שולחנות מכירה, סטנדים ומדפים. החל מ-200 ש"ח.
הובלת משרד קטן שולחנות עבודה, כיסאות משרדיים, ארונות וארגזים. החל מ-300 ש"ח.
הובלת חנות גדולה אריזה ופריקה של קופות, סחורה בכמות גדולה, מדפים, סטנדים וציוד נוסף. החל מ-500 ש"ח.

 

המחיר הסופי יושפע מכמות התכולה, אופי התכולה והמרחק בין בית העסק ליעד ההעברה. לצפייה במחירון ההובלות >>>

 

חברת פיקאפ – הובלת עסקים פרפקט

חברת פיקאפ מתמחה בהובלת עסקים קטנים, בינוניים וגדולים באחריות, אמינות ושירות אדיב במיוחד. החברה מציעה שירותי אריזה ופירוק על ידי אנשי הובלה מיומנים לצד ייעוץ מקצועי לאריזה עצמאית וציוד רלוונטי באיכות גבוהה. פיקאפ – שירות איכותי, מחיר משתלם, אחריות מקסימלית: מובילים בהובלות.