הובלות קטנות בדרום

הובלות קטנות בדרום
הובלות קטנות בדרום

☑️ הובלות קטנות בדרום באמצעות מובילים מוסמכים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ המחירים הטובים ביותר בשוק.

☑️ שירות מקיף ומקצועי מא' ועד ת'.

☑️ שמירה על הציוד שלכם ואיכות ללא פשרות.

להצעת מחיר על שירות הובלות קטנות בדרום חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות קטנות בדרום מהוות שירות פופולארי במיוחד, הן עקב אוכלוסיית הסטודנטים שאינם נוטים להשתקע במקום אחד ולרוב לא נוטים לצבור ציוד רב, והן עקב הנטייה ההולכת וגוברת לשנות כתובת לעתים תכופות יותר מאשר פעם. אין ספק שהיום אנו עוברים דירה בצורה תדירה הרבה יותר מפעם, כיוון שזה מאפשר לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה מבחינה תעסוקתית, לימודית, משפחתית, ואפילו מבחינת התחביבים שלנו. חברות ההובלה הפועלות באזור דרום מעוניינות להתאים את עצמן ללקוחות ככל האפשר, ולכן מציעות שירותי הובלות קטנות בדרום. הובלות קטנות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מיועדות למי שאין ברשותו הרבה ציוד, ומעוניין לחסוך בעלות ההובלה.

 

מי צריך הובלות קטנות בדרום?

הובלות קטנות בדרום לסטודנטים

לא לשווא הובלות קטנות מכונות גם "הובלות סטודנטים". זה ידוע שסטודנטים ברוב המקרים מגיעים לגור במקום מסוים בעקבות הלימודים, בין אם מדובר בדרום או במקום אחר, ועובדה זו משפיעה על כמות ואופי הציוד שהם לוקחים עמם.

לרוב סטודנטים שוכרים דירות כשהן מרוהטות ככל האפשר על מנת לחסוך בקניית וסחיבת ריהוט, ובלי קשר, הם אינם מרבים לצבור ציוד בעת שהותם בדירה בתקופת הלימודים, מתוך ההבנה שהיא זמנית.

 

הובלות קטנות בדרום ליחידים או זוגות

לא לכולם יש משפחה של מספר נפשות, ולעתים מדובר באם חד הורית, זוג צעיר או אדם הגר לבדו. אנשים אלו לעתים יכולים לבצע הובלה של מספר ארגזים שתכלול את כל הציוד שלהם. חשוב לציין שלעתים אנשים גם בוחרים להסיע חלק מהציוד שלהם באופן עצמאי, ונזקקים לעזרה רק עם חפצים נקודתיים.

 

עזרה עם חפצים נקודתיים

לעתים אנו יכולים להסתדר ממש מעולה עם הרכב שלנו, או עם רכב של חבר או בן משפחה – ולהעביר את רוב הציוד שלנו בכמה "נגלות". חפצים ספציפיים לעתים יהוו בעיה גדולה יותר, ומדובר כאן על פסנתרים, כספות, ספות, מיטות, מקרר וכדומה. עבור החפצים האלו לרוב נצטרך שירות מקצועי ונוכל לבחור בשירות של הובלות קטנות.

 

מינימליסטים

אנשים מינימליסטים חיים באופן שאינו מעודד צבירת רכוש, ולכן בעת שיעברו דירה – ככל הנראה הם לא יזדקקו להובלה רגילה. יכול להיות מדובר באדם, זוג או משפחה.

 

מהי ההגדרה של הובלות קטנות?

כשחברות ההובלה מציעות לנו שירות של הובלות קטנות בדרום, למה הם מתכוונים? ההגדרה של הובלות קטנות אכן יוצרת בלבול מסוים אצל חלק מהאנשים, ואין זה מפתיע. מסתבר שגם בין חברות ההובלה השונות – הגדרה זו משתנה ומקבלת צורות אחרות.

חלק מחברות ההובלה יגדירו את ההובלה ע"פ כמות ארגזים, חלקן ע"פ כמות חפצים, וחלקן יגדירו את ההובלה ע"פ התכולה הכוללת והמסה שלה (למשל – חצי משאית, רבע משאית וכו'). מסיבה זו חשוב לבצע תיאום ציפיות מקיף מול חברת ההובלות, ולוודא איתה לגבי כמות החפצים והמחיר!

 

מחיר הובלות קטנות בדרום

ממש כמו שהגדרת הובלות קטנות בדרום יכולה להשתנות, כך גם המחיר שלה. יחד עם זאת, כשאנו מדברים על הובלות קטנות – ישנה ציפייה מסוימת למחירים נמוכים יותר.

אכן, כל המטרה בהובלות קטנות היא החיסכון הכלכלי, והעובדה שאנו לא צריכים לשלם את מחירה של הובלה קלאסית שלמה. מחיר הובלות קטנות בדרום יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים, ואף לעלות מעל 1000 ₪ – והכל כתלות במספר פרמטרים:

 

קומה

קומה בבניין ללא מעלית תשפיע רבות על עבודתם של המובילים, ולכן היא משנה את המחיר בצורה משמעותית. חברות רבות נותנות מחירון גלובאלי עד קומה מסוימת, וגובות תשלום אקסטרה על כל קומה מעבר לכך.

 

טווח הובלה

טווח ההובלה הוא המרחק שאותו החפצים שלנו יעברו בעת ההובלה, וככל שהוא יגדל כך יעלה גם מחיר ההובלה הקטנה שלנו, עקב חישובי הוצאות דלק, זמן ושירות.

 

מספר חפצים

עבור חפצים בודדים כמו מקרר, מזרן או ספה, יש חברות רבות שנותנות מחיר מסוים מראש ע"פ סוג החפץ. אצל חברות אחרות לעתים נוכל להיתקל בתמחור ע"פ תכולת חדר, ארון או פינת אוכל. במצבים כאלו חשוב לנו להבין מחברת ההובלה מה זה אומר בדיוק, וזאת על מנת למנוע "הפתעות" ואי נעימויות ביום ההובלה.

 

נקודות עצירה בדרך

במידה ואנו מבקשים מהמובילים לעצור בדרך בנקודות מסוימות, אולי כדי לאסוף חפצים או לפרוק חפצים – ייגבה מאיתנו מחיר נוסף על כל עצירה ברוב המקרים. אלו הפרמטרים העיקריים, שבהם משתמשות חברות ההובלה על מנת להגדיר את מחיר ההובלה הקטנה ללקוחותיהן.

שימו לב שאין מדובר ב"תורה מסיני" וכל חברת הובלה עובדת מעט שונה. זכרו תמיד לבצע סקר שוק – שיוכל לתת לכם מושג בריא על המתרחש בשוק ההובלות הקטנות, ויאפשר לכם להגיע בסופו של דבר אל נותן שירות ברמה גבוהה ועם מחיר סביר.

 

בחירת חברת הובלות קטנות בדרום

במידה ונחפש שירותי הובלות קטנות בדרום, נוכל למצוא מגוון של בתי עסק המעניקים את השירות. כיצד נדע לבחור מביניהם בצורה נכונה? מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות" ריכזו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור בקלות.

 

המלצה אישית

המלצה אישית ממכר או חבר, היא תמיד הדרך הטובה והאיכותית ביותר להגעה אל נותן שירות. מי שהמליץ לנו יוכל לספר לנו בפרטי פרטים על אופי השירות שהוא קיבל, המחיר, הזמנים ועוד. שיטה זו היא טובה יותר גם מקריאה של חוות דעת באינטרנט, שלעתים קשה לנו להעיד על אמינותן.

 

השוואת מחירים אוטומטית

אחד הטרנדים המעניינים הקיימים ברשת כיום, הם אתרים או אפליקציות שבהם ניתן להזין את פרטי השירות שאותו אנו מחפשים, ולקבל אוטומטית מספר הצעות מחיר מבתי עסק בתחום.

ישנם מקומות שבהם מתאפשר אף להשאיר מספר טלפון, כך שבעלי המקצוע יחזרו אלינו בתוך מספר דקות. היתרון העיקרי בפונקציות השוואת המחירים האוטומטית, הוא כמובן עניין התחרות שנוצרת על הלקוח, הגורמת לבתי העסק להוריד מחירים, והופכת את המצב למשתלם יותר עבור הלקוח.

 

חוות דעת

כשאנו קוראים חוות דעת באינטרנט, ברוב המקרים אין לנו דרך לדעת האם מדובר באדם אמיתי שקיבל שירות מאותו בית עסק, וזה החיסרון העיקרי בכך.

יחד עם זאת, אנו תמיד יכולים לחפש את דף העסק בפייסבוק, שם נוכל לראות את שמות האנשים הממליצים, להבין אם מדובר בפרופילים אמיתיים, ואף לפנות אליהם ולשאול אותם על השירות. אל תתביישו גם לבקש מנותן השירות טלפון של אחד מהלקוחות האחרונים שלו!

 

פנייה אל חברת ההובלה

הפנייה הראשונה שלנו אל חברת ההובלה, טומנת בחובה פוטנציאל רב לדליית מידע. דרך שיחת הטלפון הראשונה – אנו יכולים להבין הרבה מאוד על בית העסק ועל האדם שעמו אנו מדברים. בעת השיחה אתם יכולים לחוש את האווירה, ולהבין האם האדם חסר סבלנות, מגמגם בנוגע לנושאים מסוימים, לא נותן מחירים ברורים וכדומה.

 

הכנות לקראת הובלה קטנה

ההכנות לקראת הובלה קטנה – הן די דומות לאלו שאנו עושים בהובלה רגילה, מלבד העובדה שהן כרוכות בהרבה פחות עבודה עקב מסת הציוד. כיצד נתארגן נכון לקראת הובלה קטנה?

 

מועד ההובלה

נרצה לקבוע את מועד ההובלה לזמן שהוא נוח עבורנו מבחינת העבודה, הלימודים ושגרת החיים שלנו. בעוד אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע, חלקם לוקחים מספר ימי חופש המאפשרים להם "אוויר לנשימה", ובמסגרתם הם יכולים לארגן את הדירה החדשה בצורה נוחה. ברגע שאנו יודעים מתי אנו רוצים לבצע את ההובלה – מומלץ לשריין את התאריך והשעה מול חברת ההובלות בהקדם!

 

אריזה

כשמדובר בהובלות קטנות, לרוב עבודת האריזה לא תהיה כרוכה במאמץ מוגזם, ועל כן רוב האנשים יעדיפו לבצע אותה בעצמם. אם בכל זאת אין לכם זמן או חשק – חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה נלווים, ולעתים התשלום הנוסף על כך אינו גבוה במיוחד.

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

טרם המעבר טפלו בכל החשבונות הדורשים הכנה מוקדמת. מדובר כאן למשל על חברות כבלים -שמהן אנו צריכים להתנתק או לבצע העברה של הקו לדירה החדשה, תשתית האינטרנט שלנו – שכיום מהווה תנאי הכרחי לחיים פחות או יותר, כתובת הדואר שלנו ועוד.

 

הובלות קטנות בדרום – חפצים מורכבים

הובלות קטנות בדרום יכולות להיות גם יוצאות דופן, וזאת עקב אופי החפצים המובלים והמורכבות שהם מכתיבים לעתים. הובלות של חפצים מורכבים עשויה לדרוש מחברת ההובלה מיומנות ספציפית, וברוב המקרים – תהיה לכך השפעה גם על מחיר ההובלה.

 

הובלות קטנות בדרום הובלת כספות

בתים רבים מחזיקים כיום כספת, וזה הם שומרים את חפציהם היקרים ביותר. הכספת מטבעה, בנויה באופן כזה שייקשה כמה שיותר על פריצתה או גניבתה, וזה בדיוק מה שמערים קשיים גם בעת שאנו מעוניינים להוביל אותה.

מעבר לעובדה שכספות הן מסורבלות וכבדות מאוד, פעמים רבות נוהגים גם לחבר אותן אל קירות המבנה, או לעצב אותן כחלק מהקיר – ודבר זה יצריך מחברת ההובלות שלנו מיומנות של פירוק כספות. חברות הובלות רבות מציעות שירותי פירוק כספות, הרכבתן, ושימוש במנוף בעת הצורך.

 

הובלת פסנתר

פסנתר הוא דוגמה לחפץ, שמעבר לגודלו ומשקלו מתאפיין גם ברגישות רבה, וזה אומר שכל פגיעה בו עשויה לגרום נזק רב. מסיבה זו הובלות פסנתר מוגדרות פעמים רבות כ"הובלות מיוחדות", והן מצריכות מהמובילים ניסיון בהובלת פסנתרים.

פעמים רבות נמצא שתנאי השטח אינם מאפשרים להעביר את הפסנתר בבטחה דרך המעלית או גרם המדרגות – ואין מנוס משימוש במנוף. הובלה באמצעות מנוף מורידה משמעותית את הסיכוי לנזק לחפצים גדולים ורגישים דוגמת פסנתר, והופכת את העניין לפשוט הרבה יותר.

 

שירותים נלווים להובלות קטנות בדרום

בעבר ניתן לומר שהובלה הייתה פשוט הובלה, ואת כל מה שמסביב -­ היינו נוהגים לעשות בעצמנו. כיום הגישה היא מעט שונה, ונובעת מתוך ההבנה שזמן הוא יקר ממש כמו כסף, ולכן אנשים רבים מעוניינים לחסוך לעצמם עיסוקים שונים הקשורים להובלה. משום כך – חברות הובלה רבות מעניקות שירותים נלווים שונים, שיכולים לסייע בידינו גם בעת שאנו מבצעים הובלות קטנות בדרום.

 

שירותי אריזה

אריזה נכונה של חפצים היא חשובה מאין כמוה, ולא תמיד אנו נותנים על כך את הדעת. למרות ששירותי אריזה הם נפוצי בעיקר בהובלות גדולות, בהחלט ניתן להיעזר בהם כשאנו מובילים חפצים עדינים כמו ספות שעלולות להיקרע או שולחנות שעלולים להישרט. חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה מקצועיים במחירים נוחים, ולעתים זה יכול להשתלם ולחסוך לנו זמן, מאמץ ונזק כלכלי.

 

שירותי השכרת משאית

כיום ביכולתנו להשכיר משאית קטנה או גדולה לטובת הובלה, ואין זה משנה באיזו הובלה מדובר. על המשאית נשלם ע"פ יום או שעה – כתלות במחירון החברה, והיא תגיע עם נהג מקצועי שיעמוד לרשותנו. השכרת משאית מתאימה לאנשים שאוהבים לנהל את לוחות הזמנים עבור עצמם, ועבור אלו המעוניינים לשמור על פרטיות בנוגע לחפציהם.

 

להזמנת הובלה קטנה בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלות קטנות בדרום – אזורי שירות

הובלות קטנות באשדוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בבאר שבע החל מ-200₪
הובלות קטנות באשקלון החל מ-200₪
הובלות קטנות ברהט החל מ-200₪
הובלות קטנות באילת החל מ-200₪
הובלות קטנות בקרית גת החל מ-200₪
הובלות קטנות בנתיבות החל מ-200₪
הובלות קטנות בדימונה החל מ-200₪
הובלות קטנות באופקים החל מ-200₪
הובלות קטנות בערד החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדרות החל מ-200₪
הובלות קטנות בקרית מלאכי החל מ-200₪
הובלות קטנות בתל שבע החל מ-200₪
הובלות קטנות בירוחם החל מ-200₪
הובלות קטנות בשגב-שלום החל מ-200₪
הובלות קטנות במיתר החל מ-200₪
הובלות קטנות בעומר החל מ-200₪
הובלות קטנות בלהבים החל מ-200₪
הובלות קטנות במצפה רמון החל מ-200₪
הובלות קטנות בניצן החל מ-200₪
הובלות קטנות במרכז שפירא החל מ-200₪
הובלות קטנות בתפרח החל מ-200₪
הובלות קטנות בשתולים החל מ-200₪
הובלות קטנות באבן שמואל החל מ-200₪
הובלות קטנות במדרשת בן גוריון החל מ-200₪
הובלות קטנות בבאר גנים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגילת החל מ-200₪
הובלות קטנות במעגלים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה עוזיהו החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני דקלים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מנחם החל מ-200₪
הובלות קטנות בעזריקם החל מ-200₪
הובלות קטנות בנהורה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצב החל מ-200₪
הובלות קטנות במבועים החל מ-200₪
הובלות קטנות בבאר טוביה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ורבורג החל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר הנגב החל מ-200₪
הובלות קטנות בברכיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בביצרון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעות בר החל מ-200₪
הובלות קטנות בינון החל מ-200₪
הובלות קטנות בבארי החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית קמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכוכב מיכאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית עזרא החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין הבשור החל מ-200₪
הובלות קטנות בבאר אורה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצרים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנבטים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנגבה החל מ-200₪
הובלות קטנות בדבירה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנתיב העשרה החל מ-200₪
הובלות קטנות בברור חיל החל מ-200₪
הובלות קטנות בזיקים החל מ-200₪
הובלות קטנות בדריג'את החל מ-200₪
הובלות קטנות במשען החל מ-200₪
הובלות קטנות בערוגות החל מ-200₪
הובלות קטנות באמונים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעתי החל מ-200₪
הובלות קטנות במכחול החל מ-200₪
הובלות קטנות בפטיש החל מ-200₪
הובלות קטנות בסעד החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר עזה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשפיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצור-אשדוד החל מ-200₪
הובלות קטנות באלומה החל מ-200₪
הובלות קטנות באור הנר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגת החל מ-200₪
הובלות קטנות ברבדים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה החל מ-200₪
הובלות קטנות ברביבים החל מ-200₪
הובלות קטנות ביטבתה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשובל החל מ-200₪
הובלות קטנות במפלסים החל מ-200₪
הובלות קטנות ביד מרדכי החל מ-200₪
הובלות קטנות בתלמי יחיאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר ישראל החל מ-200₪
הובלות קטנות בתלמים החל מ-200₪
הובלות קטנות באביגדור החל מ-200₪
הובלות קטנות בבטחה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית הגדי החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר הרי"ף החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית שקמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בלכיש החל מ-200₪
הובלות קטנות בגיאה החל מ-200₪
הובלות קטנות בתקומה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין יהב החל מ-200₪
הובלות קטנות בתימורים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר אחים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשומריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני נצרים החל מ-200₪
הובלות קטנות בדורות החל מ-200₪
הובלות קטנות בעזר החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר בנים החל מ-200₪
הובלות קטנות בניצן ב' החל מ-200₪
הובלות קטנות בהודיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בזרחיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשחר החל מ-200₪
הובלות קטנות במסלול החל מ-200₪
הובלות קטנות בשובה החל מ-200₪
הובלות קטנות בלהב החל מ-200₪
הובלות קטנות ברוחמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין צורים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנחלה החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר יצחק החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מימון החל מ-200₪
הובלות קטנות בנטע החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצבה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבת הדר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגלאון החל מ-200₪
הובלות קטנות במשואות יצחק החל מ-200₪
הובלות קטנות בתלמי יפה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביכיני החל מ-200₪
הובלות קטנות ברתמים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה מבטח החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרמיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר עקיבא החל מ-200₪
הובלות קטנות ברנן החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה צבי החל מ-200₪
הובלות קטנות בזמרת החל מ-200₪
הובלות קטנות בתדהר החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית ניר החל מ-200₪
הובלות קטנות ביושיביה החל מ-200₪
הובלות קטנות באשלים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגברעם החל מ-200₪
הובלות קטנות באשבול החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה יואב החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבים החל מ-200₪
הובלות קטנות בזבדיאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה דוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בסגולה החל מ-200₪
הובלות קטנות במנוחה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעוצם החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה משה החל מ-200₪
הובלות קטנות בקלחים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשוקדה החל מ-200₪
הובלות קטנות במגן החל מ-200₪
הובלות קטנות ביד נתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בארז החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין גדי החל מ-200₪
הובלות קטנות בעוקבי החל מ-200₪
הובלות קטנות במשאבי שדה החל מ-200₪
הובלות קטנות בטללים החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר ח"ן החל מ-200₪
הובלות קטנות בקטורה החל מ-200₪
הובלות קטנות בצוחר החל מ-200₪
הובלות קטנות ברווחה החל מ-200₪
הובלות קטנות באורות החל מ-200₪
הובלות קטנות בנוגה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשלווה החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר עם החל מ-200₪
הובלות קטנות במרחב עם החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר משה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה בוקר החל מ-200₪
הובלות קטנות באורים החל מ-200₪
הובלות קטנות ביתד החל מ-200₪
הובלות קטנות בברוש החל מ-200₪
הובלות קטנות בספיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בפעמי תש"ז החל מ-200₪
הובלות קטנות בניצנים החל מ-200₪
הובלות קטנות במבטחים החל מ-200₪
הובלות קטנות בתושיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בפארן החל מ-200₪
הובלות קטנות בשני החל מ-200₪
הובלות קטנות בעלומים החל מ-200₪
הובלות קטנות באיתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בתלמי ביל"ו החל מ-200₪
הובלות קטנות בנירים החל מ-200₪
הובלות קטנות בצאלים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה ניצן החל מ-200₪
הובלות קטנות באיבים החל מ-200₪
הובלות קטנות באחוזם החל מ-200₪
הובלות קטנות ברעים החל מ-200₪
הובלות קטנות בחלץ החל מ-200₪
הובלות קטנות בצופר החל מ-200₪
הובלות קטנות בזרועה החל מ-200₪
הובלות קטנות במבקיעים החל מ-200₪
הובלות קטנות בעוזה החל מ-200₪
הובלות קטנות בקוממיות החל מ-200₪
הובלות קטנות בנחל עוז החל מ-200₪
הובלות קטנות בשקף החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר עוז החל מ-200₪
הובלות קטנות בעידן החל מ-200₪
הובלות קטנות בפדויים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעולים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנועם החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבולות החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית גוברין החל מ-200₪
הובלות קטנות בכחלה החל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה יפה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין השלושה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרמים החל מ-200₪
הובלות קטנות במלילות החל מ-200₪
הובלות קטנות באוהד החל מ-200₪
הובלות קטנות בישע החל מ-200₪
הובלות קטנות בכיסופים החל מ-200₪
הובלות קטנות בדקל החל מ-200₪
הובלות קטנות בתאשור החל מ-200₪
הובלות קטנות בשרשרת החל מ-200₪
הובלות קטנות בשלומית החל מ-200₪
הובלות קטנות בגרופית החל מ-200₪
הובלות קטנות בזוהר החל מ-200₪
הובלות קטנות בשיבולים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדי אברהם החל מ-200₪
הובלות קטנות ביבול החל מ-200₪
הובלות קטנות בתלמי יוסף החל מ-200₪
הובלות קטנות באילות החל מ-200₪
הובלות קטנות בצוקים החל מ-200₪
הובלות קטנות באבשלום החל מ-200₪
הובלות קטנות ביהל החל מ-200₪
הובלות קטנות בניצני סיני החל מ-200₪
הובלות קטנות בתלמי אליהו החל מ-200₪
הובלות קטנות בורדון החל מ-200₪
הובלות קטנות בסמר החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמיעוז החל מ-200₪
הובלות קטנות בנאות הכיכר החל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה טלי החל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה יתיר החל מ-200₪
הובלות קטנות באמציה החל מ-200₪
הובלות קטנות בפרי גן החל מ-200₪
הובלות קטנות בכמהין החל מ-200₪
הובלות קטנות בלוטן החל מ-200₪
הובלות קטנות בסופה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנאות סמדר החל מ-200₪
הובלות קטנות בהר עמשא החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין תמר החל מ-200₪
הובלות קטנות בבאר מילכה החל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה מרים החל מ-200₪
הובלות קטנות בחולית החל מ-200₪
הובלות קטנות באחווה החל מ-200₪
הובלות קטנות באליפז החל מ-200₪
הובלות קטנות בשחרות החל מ-200₪
הובלות קטנות באל-עזי החל מ-200₪
הובלות קטנות באשל הנשיא החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר סילבר החל מ-200₪
הובלות קטנות בעזוז החל מ-200₪
הובלות קטנות ביתיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בבת חצור החל מ-200₪
הובלות קטנות בשלווה במדבר החל מ-200₪
הובלות קטנות בשיטים החל מ-200₪