הובלות קטנות במרכז

הובלות קטנות במרכז
הובלות קטנות במרכז

☑️ הובלות קטנות במרכז באמצעות מובילים מוסמכים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ המחירים הטובים ביותר בשוק.

☑️ שירות מקיף ומקצועי מא' ועד ת'.

☑️ שמירה על הציוד שלכם ואיכות ללא פשרות.

להצעת מחיר על שירות הובלות קטנות במרכז חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות קטנות במרכז מהוות שירות פופולארי במיוחד, הן עקב אוכלוסיית הסטודנטים שאינם נוטים להשתקע במקום אחד ולרוב לא נוטים לצבור ציוד רב, והן עקב הנטייה ההולכת וגוברת לשנות כתובת לעתים תכופות יותר מאשר פעם. אין ספק שהיום אנו עוברים דירה בצורה תדירה הרבה יותר מפעם, כיוון שזה מאפשר לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה מבחינה תעסוקתית, לימודית, משפחתית, ואפילו מבחינת התחביבים שלנו. חברות ההובלה הפועלות באזור מרכז מעוניינות להתאים את עצמן ללקוחות ככל האפשר, ולכן מציעות שירותי הובלות קטנות במרכז. הובלות קטנות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מיועדות למי שאין ברשותו הרבה ציוד, ומעוניין לחסוך בעלות ההובלה.

 

מי צריך הובלות קטנות במרכז?

הובלות קטנות במרכז לסטודנטים

לא לשווא הובלות קטנות מכונות גם "הובלות סטודנטים". זה ידוע שסטודנטים ברוב המקרים מגיעים לגור במקום מסוים בעקבות הלימודים, בין אם מדובר במרכז או במקום אחר, ועובדה זו משפיעה על כמות ואופי הציוד שהם לוקחים עמם.

לרוב סטודנטים שוכרים דירות כשהן מרוהטות ככל האפשר על מנת לחסוך בקניית וסחיבת ריהוט, ובלי קשר, הם אינם מרבים לצבור ציוד בעת שהותם בדירה בתקופת הלימודים, מתוך ההבנה שהיא זמנית.

 

הובלות קטנות במרכז ליחידים או זוגות

לא לכולם יש משפחה של מספר נפשות, ולעתים מדובר באם חד הורית, זוג צעיר או אדם הגר לבדו. אנשים אלו לעתים יכולים לבצע הובלה של מספר ארגזים שתכלול את כל הציוד שלהם. חשוב לציין שלעתים אנשים גם בוחרים להסיע חלק מהציוד שלהם באופן עצמאי, ונזקקים לעזרה רק עם חפצים נקודתיים.

 

עזרה עם חפצים נקודתיים

לעתים אנו יכולים להסתדר ממש מעולה עם הרכב שלנו, או עם רכב של חבר או בן משפחה – ולהעביר את רוב הציוד שלנו בכמה "נגלות". חפצים ספציפיים לעתים יהוו בעיה גדולה יותר, ומדובר כאן על פסנתרים, כספות, ספות, מיטות, מקרר וכדומה. עבור החפצים האלו לרוב נצטרך שירות מקצועי ונוכל לבחור בשירות של הובלות קטנות.

 

מינימליסטים

אנשים מינימליסטים חיים באופן שאינו מעודד צבירת רכוש, ולכן בעת שיעברו דירה – ככל הנראה הם לא יזדקקו להובלה רגילה. יכול להיות מדובר באדם, זוג או משפחה.

 

מהי ההגדרה של הובלות קטנות?

כשחברות ההובלה מציעות לנו שירות של הובלות קטנות במרכז, למה הם מתכוונים? ההגדרה של הובלות קטנות אכן יוצרת בלבול מסוים אצל חלק מהאנשים, ואין זה מפתיע. מסתבר שגם בין חברות ההובלה השונות – הגדרה זו משתנה ומקבלת צורות אחרות.

חלק מחברות ההובלה יגדירו את ההובלה ע"פ כמות ארגזים, חלקן ע"פ כמות חפצים, וחלקן יגדירו את ההובלה ע"פ התכולה הכוללת והמסה שלה (למשל – חצי משאית, רבע משאית וכו'). מסיבה זו חשוב לבצע תיאום ציפיות מקיף מול חברת ההובלות, ולוודא איתה לגבי כמות החפצים והמחיר!

 

מחיר הובלות קטנות במרכז

ממש כמו שהגדרת הובלות קטנות במרכז יכולה להשתנות, כך גם המחיר שלה. יחד עם זאת, כשאנו מדברים על הובלות קטנות – ישנה ציפייה מסוימת למחירים נמוכים יותר.

אכן, כל המטרה בהובלות קטנות היא החיסכון הכלכלי, והעובדה שאנו לא צריכים לשלם את מחירה של הובלה קלאסית שלמה. מחיר הובלות קטנות במרכז יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים, ואף לעלות מעל 1000 ₪ – והכל כתלות במספר פרמטרים:

 

קומה

קומה בבניין ללא מעלית תשפיע רבות על עבודתם של המובילים, ולכן היא משנה את המחיר בצורה משמעותית. חברות רבות נותנות מחירון גלובאלי עד קומה מסוימת, וגובות תשלום אקסטרה על כל קומה מעבר לכך.

 

טווח הובלה

טווח ההובלה הוא המרחק שאותו החפצים שלנו יעברו בעת ההובלה, וככל שהוא יגדל כך יעלה גם מחיר ההובלה הקטנה שלנו, עקב חישובי הוצאות דלק, זמן ושירות.

 

מספר חפצים

עבור חפצים בודדים כמו מקרר, מזרן או ספה, יש חברות רבות שנותנות מחיר מסוים מראש ע"פ סוג החפץ. אצל חברות אחרות לעתים נוכל להיתקל בתמחור ע"פ תכולת חדר, ארון או פינת אוכל. במצבים כאלו חשוב לנו להבין מחברת ההובלה מה זה אומר בדיוק, וזאת על מנת למנוע "הפתעות" ואי נעימויות ביום ההובלה.

 

נקודות עצירה בדרך

במידה ואנו מבקשים מהמובילים לעצור בדרך בנקודות מסוימות, אולי כדי לאסוף חפצים או לפרוק חפצים – ייגבה מאיתנו מחיר נוסף על כל עצירה ברוב המקרים. אלו הפרמטרים העיקריים, שבהם משתמשות חברות ההובלה על מנת להגדיר את מחיר ההובלה הקטנה ללקוחותיהן.

שימו לב שאין מדובר ב"תורה מסיני" וכל חברת הובלה עובדת מעט שונה. זכרו תמיד לבצע סקר שוק – שיוכל לתת לכם מושג בריא על המתרחש בשוק ההובלות הקטנות, ויאפשר לכם להגיע בסופו של דבר אל נותן שירות ברמה גבוהה ועם מחיר סביר.

 

בחירת חברת הובלות קטנות במרכז

במידה ונחפש שירותי הובלות קטנות במרכז, נוכל למצוא מגוון של בתי עסק המעניקים את השירות. כיצד נדע לבחור מביניהם בצורה נכונה? מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות" ריכזו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור בקלות.

 

המלצה אישית

המלצה אישית ממכר או חבר, היא תמיד הדרך הטובה והאיכותית ביותר להגעה אל נותן שירות. מי שהמליץ לנו יוכל לספר לנו בפרטי פרטים על אופי השירות שהוא קיבל, המחיר, הזמנים ועוד. שיטה זו היא טובה יותר גם מקריאה של חוות דעת באינטרנט, שלעתים קשה לנו להעיד על אמינותן.

 

השוואת מחירים אוטומטית

אחד הטרנדים המעניינים הקיימים ברשת כיום, הם אתרים או אפליקציות שבהם ניתן להזין את פרטי השירות שאותו אנו מחפשים, ולקבל אוטומטית מספר הצעות מחיר מבתי עסק בתחום.

ישנם מקומות שבהם מתאפשר אף להשאיר מספר טלפון, כך שבעלי המקצוע יחזרו אלינו בתוך מספר דקות. היתרון העיקרי בפונקציות השוואת המחירים האוטומטית, הוא כמובן עניין התחרות שנוצרת על הלקוח, הגורמת לבתי העסק להוריד מחירים, והופכת את המצב למשתלם יותר עבור הלקוח.

 

חוות דעת

כשאנו קוראים חוות דעת באינטרנט, ברוב המקרים אין לנו דרך לדעת האם מדובר באדם אמיתי שקיבל שירות מאותו בית עסק, וזה החיסרון העיקרי בכך.

יחד עם זאת, אנו תמיד יכולים לחפש את דף העסק בפייסבוק, שם נוכל לראות את שמות האנשים הממליצים, להבין אם מדובר בפרופילים אמיתיים, ואף לפנות אליהם ולשאול אותם על השירות. אל תתביישו גם לבקש מנותן השירות טלפון של אחד מהלקוחות האחרונים שלו!

 

פנייה אל חברת ההובלה

הפנייה הראשונה שלנו אל חברת ההובלה, טומנת בחובה פוטנציאל רב לדליית מידע. דרך שיחת הטלפון הראשונה – אנו יכולים להבין הרבה מאוד על בית העסק ועל האדם שעמו אנו מדברים. בעת השיחה אתם יכולים לחוש את האווירה, ולהבין האם האדם חסר סבלנות, מגמגם בנוגע לנושאים מסוימים, לא נותן מחירים ברורים וכדומה.

 

הכנות לקראת הובלה קטנה

ההכנות לקראת הובלה קטנה – הן די דומות לאלו שאנו עושים בהובלה רגילה, מלבד העובדה שהן כרוכות בהרבה פחות עבודה עקב מסת הציוד. כיצד נתארגן נכון לקראת הובלה קטנה?

 

מועד ההובלה

נרצה לקבוע את מועד ההובלה לזמן שהוא נוח עבורנו מבחינת העבודה, הלימודים ושגרת החיים שלנו. בעוד אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע, חלקם לוקחים מספר ימי חופש המאפשרים להם "אוויר לנשימה", ובמסגרתם הם יכולים לארגן את הדירה החדשה בצורה נוחה. ברגע שאנו יודעים מתי אנו רוצים לבצע את ההובלה – מומלץ לשריין את התאריך והשעה מול חברת ההובלות בהקדם!

 

אריזה

כשמדובר בהובלות קטנות, לרוב עבודת האריזה לא תהיה כרוכה במאמץ מוגזם, ועל כן רוב האנשים יעדיפו לבצע אותה בעצמם. אם בכל זאת אין לכם זמן או חשק – חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה נלווים, ולעתים התשלום הנוסף על כך אינו גבוה במיוחד.

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

טרם המעבר טפלו בכל החשבונות הדורשים הכנה מוקדמת. מדובר כאן למשל על חברות כבלים -שמהן אנו צריכים להתנתק או לבצע העברה של הקו לדירה החדשה, תשתית האינטרנט שלנו – שכיום מהווה תנאי הכרחי לחיים פחות או יותר, כתובת הדואר שלנו ועוד.

 

הובלות קטנות במרכז – חפצים מורכבים

הובלות קטנות במרכז יכולות להיות גם יוצאות דופן, וזאת עקב אופי החפצים המובלים והמורכבות שהם מכתיבים לעתים. הובלות של חפצים מורכבים עשויה לדרוש מחברת ההובלה מיומנות ספציפית, וברוב המקרים – תהיה לכך השפעה גם על מחיר ההובלה.

 

הובלות קטנות במרכז הובלת כספות

בתים רבים מחזיקים כיום כספת, וזה הם שומרים את חפציהם היקרים ביותר. הכספת מטבעה, בנויה באופן כזה שייקשה כמה שיותר על פריצתה או גניבתה, וזה בדיוק מה שמערים קשיים גם בעת שאנו מעוניינים להוביל אותה.

מעבר לעובדה שכספות הן מסורבלות וכבדות מאוד, פעמים רבות נוהגים גם לחבר אותן אל קירות המבנה, או לעצב אותן כחלק מהקיר – ודבר זה יצריך מחברת ההובלות שלנו מיומנות של פירוק כספות. חברות הובלות רבות מציעות שירותי פירוק כספות, הרכבתן, ושימוש במנוף בעת הצורך.

 

הובלת פסנתר

פסנתר הוא דוגמה לחפץ, שמעבר לגודלו ומשקלו מתאפיין גם ברגישות רבה, וזה אומר שכל פגיעה בו עשויה לגרום נזק רב. מסיבה זו הובלות פסנתר מוגדרות פעמים רבות כ"הובלות מיוחדות", והן מצריכות מהמובילים ניסיון בהובלת פסנתרים.

פעמים רבות נמצא שתנאי השטח אינם מאפשרים להעביר את הפסנתר בבטחה דרך המעלית או גרם המדרגות – ואין מנוס משימוש במנוף. הובלה באמצעות מנוף מורידה משמעותית את הסיכוי לנזק לחפצים גדולים ורגישים דוגמת פסנתר, והופכת את העניין לפשוט הרבה יותר.

 

שירותים נלווים להובלות קטנות במרכז

בעבר ניתן לומר שהובלה הייתה פשוט הובלה, ואת כל מה שמסביב -­ היינו נוהגים לעשות בעצמנו. כיום הגישה היא מעט שונה, ונובעת מתוך ההבנה שזמן הוא יקר ממש כמו כסף, ולכן אנשים רבים מעוניינים לחסוך לעצמם עיסוקים שונים הקשורים להובלה. משום כך – חברות הובלה רבות מעניקות שירותים נלווים שונים, שיכולים לסייע בידינו גם בעת שאנו מבצעים הובלות קטנות במרכז.

 

שירותי אריזה

אריזה נכונה של חפצים היא חשובה מאין כמוה, ולא תמיד אנו נותנים על כך את הדעת. למרות ששירותי אריזה הם נפוצי בעיקר בהובלות גדולות, בהחלט ניתן להיעזר בהם כשאנו מובילים חפצים עדינים כמו ספות שעלולות להיקרע או שולחנות שעלולים להישרט. חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה מקצועיים במחירים נוחים, ולעתים זה יכול להשתלם ולחסוך לנו זמן, מאמץ ונזק כלכלי.

 

שירותי השכרת משאית

כיום ביכולתנו להשכיר משאית קטנה או גדולה לטובת הובלה, ואין זה משנה באיזו הובלה מדובר. על המשאית נשלם ע"פ יום או שעה – כתלות במחירון החברה, והיא תגיע עם נהג מקצועי שיעמוד לרשותנו. השכרת משאית מתאימה לאנשים שאוהבים לנהל את לוחות הזמנים עבור עצמם, ועבור אלו המעוניינים לשמור על פרטיות בנוגע לחפציהם.

 

להזמנת הובלה קטנה במרכז חייגו – 077-805-3559

 

הובלות קטנות במרכז – אזורי שירות

הובלות קטנות בתל אביב החל מ-200₪
הובלות קטנות בפתח תקווה החל מ-200₪
הובלות קטנות בראשון לציון החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני ברק החל מ-200₪
הובלות קטנות בחולון החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת גן החל מ-200₪
הובלות קטנות בבת ים החל מ-200₪
הובלות קטנות ברחובות החל מ-200₪
הובלות קטנות בהרצליה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר סבא החל מ-200₪
הובלות קטנות במודיעין-מכבים-רעות החל מ-200₪
הובלות קטנות ברעננה החל מ-200₪
הובלות קטנות בלוד החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמלה החל מ-200₪
הובלות קטנות בראש העין החל מ-200₪
הובלות קטנות בהוד השרון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעתיים החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת השרון החל מ-200₪
הובלות קטנות ביבנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנס ציונה החל מ-200₪
הובלות קטנות באלעד החל מ-200₪
הובלות קטנות בקרית אונו החל מ-200₪
הובלות קטנות באור יהודה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביהוד-מונוסון החל מ-200₪
הובלות קטנות בבאר יעקב החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת שמואל החל מ-200₪
הובלות קטנות בגדרה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר קאסם החל מ-200₪
הובלות קטנות בגן יבנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגני תקווה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשוהם החל מ-200₪
הובלות קטנות במזכרת בתיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בקרית עקרון החל מ-200₪
הובלות קטנות באזור החל מ-200₪
הובלות קטנות בכוכב יאיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חב"ד החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני עי"ש החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית דגן החל מ-200₪
הובלות קטנות בצור יצחק החל מ-200₪
הובלות קטנות בסביון החל מ-200₪
הובלות קטנות ביד בנימין החל מ-200₪
הובלות קטנות במתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת ברנר החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר שמריהו החל מ-200₪
הובלות קטנות בנוף איילון החל מ-200₪
הובלות קטנות בלפיד החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית חשמונאי החל מ-200₪
הובלות קטנות באחיעזר החל מ-200₪
הובלות קטנות בנען החל מ-200₪
הובלות קטנות בברקת החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרמי יוסף החל מ-200₪
הובלות קטנות בקדרון החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות השבים החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית אלעזרי החל מ-200₪
הובלות קטנות בשעלבים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר סירקין החל מ-200₪
הובלות קטנות בנחלים החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני ראם החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה ורבורג החל מ-200₪
הובלות קטנות במצליח החל מ-200₪
הובלות קטנות באחיסמך החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר צבי החל מ-200₪
הובלות קטנות בטירת יהודה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה ימין החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה ירק החל מ-200₪
הובלות קטנות ביד רמב"ם החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר גלים החל מ-200₪
הובלות קטנות בעזריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ביל"ו החל מ-200₪
הובלות קטנות במזור החל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר דוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בגמזו החל מ-200₪
הובלות קטנות באלישמע החל מ-200₪
הובלות קטנות בחולדה החל מ-200₪
הובלות קטנות בירחיב החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית גמליאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בסתריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעשרת החל מ-200₪
הובלות קטנות בזיתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בגאליה החל מ-200₪
הובלות קטנות בצופית החל מ-200₪
הובלות קטנות בנירית החל מ-200₪
הובלות קטנות ברינתיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר הנגיד החל מ-200₪
הובלות קטנות בישרש החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית עריף החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת הכובש החל מ-200₪
הובלות קטנות בחגור החל מ-200₪
הובלות קטנות בחמד החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדי חמד החל מ-200₪
הובלות קטנות בצפריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנצר סרני החל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר השבעה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית חלקיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגינתון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת כ"ח החל מ-200₪
הובלות קטנות במעש החל מ-200₪
הובלות קטנות בחדיד החל מ-200₪
הובלות קטנות במגשימים החל מ-200₪
הובלות קטנות בבן זכאי החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני דרום החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר שמואל החל מ-200₪
הובלות קטנות בעינת החל מ-200₪
הובלות קטנות בגני טל החל מ-200₪
הובלות קטנות בבניה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביגל החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני עטרות החל מ-200₪
הובלות קטנות בפתחיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבן שמן החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית נחמיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בקבוצת יבנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בפלמחים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר אביב החל מ-200₪
הובלות קטנות בפדיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר בן נון החל מ-200₪
הובלות קטנות ביציץ החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר טרומן החל מ-200₪
הובלות קטנות בשילת החל מ-200₪
הובלות קטנות בנטעים החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות מאיר החל מ-200₪
הובלות קטנות ביסודות החל מ-200₪
הובלות קטנות במשגב דב החל מ-200₪
הובלות קטנות בגן חיים החל מ-200₪
הובלות קטנות במישר החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר דניאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בגני יוחנן החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מרדכי החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת השלושה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית חנן החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית עוזיאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר אליהו החל מ-200₪
הובלות קטנות בחפץ חיים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגן שלמה החל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר איילון החל מ-200₪
הובלות קטנות בבארות יצחק החל מ-200₪
הובלות קטנות בנופך החל מ-200₪
הובלות קטנות באייל החל מ-200₪
הובלות קטנות בגן הדרום החל מ-200₪
הובלות קטנות בגליל ים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנצר חזני החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנחשונים החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית רבן החל מ-200₪
הובלות קטנות בגזר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגנות החל מ-200₪
הובלות קטנות בעדנים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת ח"ן החל מ-200₪
הובלות קטנות בירקונה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגיבתון החל מ-200₪
הובלות קטנות בחורשים החל מ-200₪
הובלות קטנות בגני הדר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגן שורק החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מל"ל החל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה תל נוף החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית עובד החל מ-200₪
הובלות קטנות בצור נתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרם יבנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגת רימון החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר רוזנואלד החל מ-200₪
הובלות קטנות במבוא מודיעים החל מ-200₪
הובלות קטנות בעיינות החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית ברל החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצרות חולדה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצרות כ"ח החל מ-200₪