הובלות קטנות בצפון

הובלות קטנות בצפון
הובלות קטנות בצפון

☑️ הובלות קטנות בצפון באמצעות מובילים מוסמכים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ המחירים הטובים ביותר בשוק.

☑️ שירות מקיף ומקצועי מא' ועד ת'.

☑️ שמירה על הציוד שלכם ואיכות ללא פשרות.

להצעת מחיר על שירות הובלות קטנות בצפון חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות קטנות בצפון מהוות שירות פופולארי במיוחד, הן עקב אוכלוסיית הסטודנטים שאינם נוטים להשתקע במקום אחד ולרוב לא נוטים לצבור ציוד רב, והן עקב הנטייה ההולכת וגוברת לשנות כתובת לעתים תכופות יותר מאשר פעם. אין ספק שהיום אנו עוברים דירה בצורה תדירה הרבה יותר מפעם, כיוון שזה מאפשר לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה מבחינה תעסוקתית, לימודית, משפחתית, ואפילו מבחינת התחביבים שלנו. חברות ההובלה הפועלות באזור צפון מעוניינות להתאים את עצמן ללקוחות ככל האפשר, ולכן מציעות שירותי הובלות קטנות בצפון. הובלות קטנות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מיועדות למי שאין ברשותו הרבה ציוד, ומעוניין לחסוך בעלות ההובלה.

 

מי צריך הובלות קטנות בצפון?

הובלות קטנות בצפון לסטודנטים

לא לשווא הובלות קטנות מכונות גם "הובלות סטודנטים". זה ידוע שסטודנטים ברוב המקרים מגיעים לגור במקום מסוים בעקבות הלימודים, בין אם מדובר בצפון או במקום אחר, ועובדה זו משפיעה על כמות ואופי הציוד שהם לוקחים עמם.

לרוב סטודנטים שוכרים דירות כשהן מרוהטות ככל האפשר על מנת לחסוך בקניית וסחיבת ריהוט, ובלי קשר, הם אינם מרבים לצבור ציוד בעת שהותם בדירה בתקופת הלימודים, מתוך ההבנה שהיא זמנית.

 

הובלות קטנות בצפון ליחידים או זוגות

לא לכולם יש משפחה של מספר נפשות, ולעתים מדובר באם חד הורית, זוג צעיר או אדם הגר לבדו. אנשים אלו לעתים יכולים לבצע הובלה של מספר ארגזים שתכלול את כל הציוד שלהם. חשוב לציין שלעתים אנשים גם בוחרים להסיע חלק מהציוד שלהם באופן עצמאי, ונזקקים לעזרה רק עם חפצים נקודתיים.

 

עזרה עם חפצים נקודתיים

לעתים אנו יכולים להסתדר ממש מעולה עם הרכב שלנו, או עם רכב של חבר או בן משפחה – ולהעביר את רוב הציוד שלנו בכמה "נגלות". חפצים ספציפיים לעתים יהוו בעיה גדולה יותר, ומדובר כאן על פסנתרים, כספות, ספות, מיטות, מקרר וכדומה. עבור החפצים האלו לרוב נצטרך שירות מקצועי ונוכל לבחור בשירות של הובלות קטנות.

 

מינימליסטים

אנשים מינימליסטים חיים באופן שאינו מעודד צבירת רכוש, ולכן בעת שיעברו דירה – ככל הנראה הם לא יזדקקו להובלה רגילה. יכול להיות מדובר באדם, זוג או משפחה.

 

מהי ההגדרה של הובלות קטנות?

כשחברות ההובלה מציעות לנו שירות של הובלות קטנות בצפון, למה הם מתכוונים? ההגדרה של הובלות קטנות אכן יוצרת בלבול מסוים אצל חלק מהאנשים, ואין זה מפתיע. מסתבר שגם בין חברות ההובלה השונות – הגדרה זו משתנה ומקבלת צורות אחרות.

חלק מחברות ההובלה יגדירו את ההובלה ע"פ כמות ארגזים, חלקן ע"פ כמות חפצים, וחלקן יגדירו את ההובלה ע"פ התכולה הכוללת והמסה שלה (למשל – חצי משאית, רבע משאית וכו'). מסיבה זו חשוב לבצע תיאום ציפיות מקיף מול חברת ההובלות, ולוודא איתה לגבי כמות החפצים והמחיר!

 

מחיר הובלות קטנות בצפון

ממש כמו שהגדרת הובלות קטנות בצפון יכולה להשתנות, כך גם המחיר שלה. יחד עם זאת, כשאנו מדברים על הובלות קטנות – ישנה ציפייה מסוימת למחירים נמוכים יותר.

אכן, כל המטרה בהובלות קטנות היא החיסכון הכלכלי, והעובדה שאנו לא צריכים לשלם את מחירה של הובלה קלאסית שלמה. מחיר הובלות קטנות בצפון יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים, ואף לעלות מעל 1000 ₪ – והכל כתלות במספר פרמטרים:

 

קומה

קומה בבניין ללא מעלית תשפיע רבות על עבודתם של המובילים, ולכן היא משנה את המחיר בצורה משמעותית. חברות רבות נותנות מחירון גלובאלי עד קומה מסוימת, וגובות תשלום אקסטרה על כל קומה מעבר לכך.

 

טווח הובלה

טווח ההובלה הוא המרחק שאותו החפצים שלנו יעברו בעת ההובלה, וככל שהוא יגדל כך יעלה גם מחיר ההובלה הקטנה שלנו, עקב חישובי הוצאות דלק, זמן ושירות.

 

מספר חפצים

עבור חפצים בודדים כמו מקרר, מזרן או ספה, יש חברות רבות שנותנות מחיר מסוים מראש ע"פ סוג החפץ. אצל חברות אחרות לעתים נוכל להיתקל בתמחור ע"פ תכולת חדר, ארון או פינת אוכל. במצבים כאלו חשוב לנו להבין מחברת ההובלה מה זה אומר בדיוק, וזאת על מנת למנוע "הפתעות" ואי נעימויות ביום ההובלה.

 

נקודות עצירה בדרך

במידה ואנו מבקשים מהמובילים לעצור בדרך בנקודות מסוימות, אולי כדי לאסוף חפצים או לפרוק חפצים – ייגבה מאיתנו מחיר נוסף על כל עצירה ברוב המקרים. אלו הפרמטרים העיקריים, שבהם משתמשות חברות ההובלה על מנת להגדיר את מחיר ההובלה הקטנה ללקוחותיהן.

שימו לב שאין מדובר ב"תורה מסיני" וכל חברת הובלה עובדת מעט שונה. זכרו תמיד לבצע סקר שוק – שיוכל לתת לכם מושג בריא על המתרחש בשוק ההובלות הקטנות, ויאפשר לכם להגיע בסופו של דבר אל נותן שירות ברמה גבוהה ועם מחיר סביר.

 

בחירת חברת הובלות קטנות בצפון

במידה ונחפש שירותי הובלות קטנות בצפון, נוכל למצוא מגוון של בתי עסק המעניקים את השירות. כיצד נדע לבחור מביניהם בצורה נכונה? מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות" ריכזו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור בקלות.

 

המלצה אישית

המלצה אישית ממכר או חבר, היא תמיד הדרך הטובה והאיכותית ביותר להגעה אל נותן שירות. מי שהמליץ לנו יוכל לספר לנו בפרטי פרטים על אופי השירות שהוא קיבל, המחיר, הזמנים ועוד. שיטה זו היא טובה יותר גם מקריאה של חוות דעת באינטרנט, שלעתים קשה לנו להעיד על אמינותן.

 

השוואת מחירים אוטומטית

אחד הטרנדים המעניינים הקיימים ברשת כיום, הם אתרים או אפליקציות שבהם ניתן להזין את פרטי השירות שאותו אנו מחפשים, ולקבל אוטומטית מספר הצעות מחיר מבתי עסק בתחום.

ישנם מקומות שבהם מתאפשר אף להשאיר מספר טלפון, כך שבעלי המקצוע יחזרו אלינו בתוך מספר דקות. היתרון העיקרי בפונקציות השוואת המחירים האוטומטית, הוא כמובן עניין התחרות שנוצרת על הלקוח, הגורמת לבתי העסק להוריד מחירים, והופכת את המצב למשתלם יותר עבור הלקוח.

 

חוות דעת

כשאנו קוראים חוות דעת באינטרנט, ברוב המקרים אין לנו דרך לדעת האם מדובר באדם אמיתי שקיבל שירות מאותו בית עסק, וזה החיסרון העיקרי בכך.

יחד עם זאת, אנו תמיד יכולים לחפש את דף העסק בפייסבוק, שם נוכל לראות את שמות האנשים הממליצים, להבין אם מדובר בפרופילים אמיתיים, ואף לפנות אליהם ולשאול אותם על השירות. אל תתביישו גם לבקש מנותן השירות טלפון של אחד מהלקוחות האחרונים שלו!

 

פנייה אל חברת ההובלה

הפנייה הראשונה שלנו אל חברת ההובלה, טומנת בחובה פוטנציאל רב לדליית מידע. דרך שיחת הטלפון הראשונה – אנו יכולים להבין הרבה מאוד על בית העסק ועל האדם שעמו אנו מדברים. בעת השיחה אתם יכולים לחוש את האווירה, ולהבין האם האדם חסר סבלנות, מגמגם בנוגע לנושאים מסוימים, לא נותן מחירים ברורים וכדומה.

 

הכנות לקראת הובלה קטנה

ההכנות לקראת הובלה קטנה – הן די דומות לאלו שאנו עושים בהובלה רגילה, מלבד העובדה שהן כרוכות בהרבה פחות עבודה עקב מסת הציוד. כיצד נתארגן נכון לקראת הובלה קטנה?

 

מועד ההובלה

נרצה לקבוע את מועד ההובלה לזמן שהוא נוח עבורנו מבחינת העבודה, הלימודים ושגרת החיים שלנו. בעוד אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע, חלקם לוקחים מספר ימי חופש המאפשרים להם "אוויר לנשימה", ובמסגרתם הם יכולים לארגן את הדירה החדשה בצורה נוחה. ברגע שאנו יודעים מתי אנו רוצים לבצע את ההובלה – מומלץ לשריין את התאריך והשעה מול חברת ההובלות בהקדם!

 

אריזה

כשמדובר בהובלות קטנות, לרוב עבודת האריזה לא תהיה כרוכה במאמץ מוגזם, ועל כן רוב האנשים יעדיפו לבצע אותה בעצמם. אם בכל זאת אין לכם זמן או חשק – חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה נלווים, ולעתים התשלום הנוסף על כך אינו גבוה במיוחד.

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

טרם המעבר טפלו בכל החשבונות הדורשים הכנה מוקדמת. מדובר כאן למשל על חברות כבלים -שמהן אנו צריכים להתנתק או לבצע העברה של הקו לדירה החדשה, תשתית האינטרנט שלנו – שכיום מהווה תנאי הכרחי לחיים פחות או יותר, כתובת הדואר שלנו ועוד.

 

הובלות קטנות בצפון – חפצים מורכבים

הובלות קטנות בצפון יכולות להיות גם יוצאות דופן, וזאת עקב אופי החפצים המובלים והמורכבות שהם מכתיבים לעתים. הובלות של חפצים מורכבים עשויה לדרוש מחברת ההובלה מיומנות ספציפית, וברוב המקרים – תהיה לכך השפעה גם על מחיר ההובלה.

 

הובלות קטנות בצפון הובלת כספות

בתים רבים מחזיקים כיום כספת, וזה הם שומרים את חפציהם היקרים ביותר. הכספת מטבעה, בנויה באופן כזה שייקשה כמה שיותר על פריצתה או גניבתה, וזה בדיוק מה שמערים קשיים גם בעת שאנו מעוניינים להוביל אותה.

מעבר לעובדה שכספות הן מסורבלות וכבדות מאוד, פעמים רבות נוהגים גם לחבר אותן אל קירות המבנה, או לעצב אותן כחלק מהקיר – ודבר זה יצריך מחברת ההובלות שלנו מיומנות של פירוק כספות. חברות הובלות רבות מציעות שירותי פירוק כספות, הרכבתן, ושימוש במנוף בעת הצורך.

 

הובלת פסנתר

פסנתר הוא דוגמה לחפץ, שמעבר לגודלו ומשקלו מתאפיין גם ברגישות רבה, וזה אומר שכל פגיעה בו עשויה לגרום נזק רב. מסיבה זו הובלות פסנתר מוגדרות פעמים רבות כ"הובלות מיוחדות", והן מצריכות מהמובילים ניסיון בהובלת פסנתרים.

פעמים רבות נמצא שתנאי השטח אינם מאפשרים להעביר את הפסנתר בבטחה דרך המעלית או גרם המדרגות – ואין מנוס משימוש במנוף. הובלה באמצעות מנוף מורידה משמעותית את הסיכוי לנזק לחפצים גדולים ורגישים דוגמת פסנתר, והופכת את העניין לפשוט הרבה יותר.

 

שירותים נלווים להובלות קטנות בצפון

בעבר ניתן לומר שהובלה הייתה פשוט הובלה, ואת כל מה שמסביב -­ היינו נוהגים לעשות בעצמנו. כיום הגישה היא מעט שונה, ונובעת מתוך ההבנה שזמן הוא יקר ממש כמו כסף, ולכן אנשים רבים מעוניינים לחסוך לעצמם עיסוקים שונים הקשורים להובלה. משום כך – חברות הובלה רבות מעניקות שירותים נלווים שונים, שיכולים לסייע בידינו גם בעת שאנו מבצעים הובלות קטנות בצפון.

 

שירותי אריזה

אריזה נכונה של חפצים היא חשובה מאין כמוה, ולא תמיד אנו נותנים על כך את הדעת. למרות ששירותי אריזה הם נפוצי בעיקר בהובלות גדולות, בהחלט ניתן להיעזר בהם כשאנו מובילים חפצים עדינים כמו ספות שעלולות להיקרע או שולחנות שעלולים להישרט. חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה מקצועיים במחירים נוחים, ולעתים זה יכול להשתלם ולחסוך לנו זמן, מאמץ ונזק כלכלי.

 

שירותי השכרת משאית

כיום ביכולתנו להשכיר משאית קטנה או גדולה לטובת הובלה, ואין זה משנה באיזו הובלה מדובר. על המשאית נשלם ע"פ יום או שעה – כתלות במחירון החברה, והיא תגיע עם נהג מקצועי שיעמוד לרשותנו. השכרת משאית מתאימה לאנשים שאוהבים לנהל את לוחות הזמנים עבור עצמם, ועבור אלו המעוניינים לשמור על פרטיות בנוגע לחפציהם.

 

להזמנת הובלה קטנה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלות קטנות בצפון – אזורי שירות

הובלות קטנות בחיפההחל מ-200₪
הובלות קטנות בנצרתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנהריההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעפולההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעכוהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכרמיאלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנוף הגלילהחל מ-200₪
הובלות קטנות בטבריההחל מ-200₪
הובלות קטנות בשפרעםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בצפתהחל מ-200₪
הובלות קטנות במגדל העמקהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביקנעם עיליתהחל מ-200₪
הובלות קטנות במעלות-תרשיחאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בקרית שמונההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר כנאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית שאןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביפיעהחל מ-200₪
הובלות קטנות בריינההחל מ-200₪
הובלות קטנות בירכאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנחףהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדבוריההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחצור הגליליתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בביר אל-מכסורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכסרא-סמיעהחל מ-200₪
הובלות קטנות במשהדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בזרזירהחל מ-200₪
הובלות קטנות בראמההחל מ-200₪
הובלות קטנות בקצריןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעילוטהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבענההחל מ-200₪
הובלות קטנות בבסמת טבעוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת ישיהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשעבהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשלומיהחל מ-200₪
הובלות קטנות בטובא-זנגריההחל מ-200₪
הובלות קטנות ביאנוח-ג'תהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבוקעאתאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחורפישהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשבלי – אום אל-גנםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בג'ולסהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ורדיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכעביה-טבאש-חג'אג'רההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעיילבוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר תבורהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביבנאלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בסאג'ורהחל מ-200₪
הובלות קטנות במוקייבלההחל מ-200₪
הובלות קטנות במסעדההחל מ-200₪
הובלות קטנות במזרעההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכאוכב אבו אל-היג'אהחל מ-200₪
הובלות קטנות בסלמההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר כמאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בפסוטההחל מ-200₪
הובלות קטנות בראש פינההחל מ-200₪
הובלות קטנות במעיליאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעוזיירהחל מ-200₪
הובלות קטנות בג'שהחל מ-200₪
הובלות קטנות בסולםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשייח' דנוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגן נרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מצרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בע'ג'רהחל מ-200₪
הובלות קטנות באחוזת ברקהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשמשיתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנאעורההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין קנייאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת אבניהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהושעיההחל מ-200₪
הובלות קטנות ברומת הייבהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת אלההחל מ-200₪
הובלות קטנות במגדלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעדיהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנייןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בצנדלההחל מ-200₪
הובלות קטנות במטולההחל מ-200₪
הובלות קטנות ביסוד המעלההחל מ-200₪
הובלות קטנות בגשר הזיוהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחמאםהחל מ-200₪
הובלות קטנות במורשתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעראמשההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכמאנההחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית השיטההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחספיןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בתמרתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בפוריה – נווה עובדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ראש הנקרההחל מ-200₪
הובלות קטנות ביקנעם (מושבה)החל מ-200₪
הובלות קטנות במנשית זבדההחל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר העמקהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביובליםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באפיקיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות מנשההחל מ-200₪
הובלות קטנות במרחביההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין דורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשבי ציוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בטל-אלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בתל עדשיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעצמון שגבהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבני יהודההחל מ-200₪
הובלות קטנות במצובההחל מ-200₪
הובלות קטנות בפוריה עיליתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בריחאניההחל מ-200₪
הובלות קטנות בהזורעהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגילוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במנחמיההחל מ-200₪
הובלות קטנות ביפעתהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברומאנההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר יהושעהחל מ-200₪
הובלות קטנות במולדתהחל מ-200₪
הובלות קטנות באילוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבר יוחאיהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה נחמיההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחוסןהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלון הגלילהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכבריהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין השופטהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין יעקבהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשרידהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת השופטהחל מ-200₪
הובלות קטנות במצפה אבי"בהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית אלפאהחל מ-200₪
הובלות קטנות באיילת השחרהחל מ-200₪
הובלות קטנות במצפה נטופההחל מ-200₪
הובלות קטנות ברגבההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר יחזקאלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנהללהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברשפיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה יעקבהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברקפתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבוסתן הגלילהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר בלוםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלוני אבאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהסולליםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהזורעיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באשדות יעקב (איחוד)החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבתהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביודפתהחל מ-200₪
הובלות קטנות באשחרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנובהחל מ-200₪
הובלות קטנות בציפוריהחל מ-200₪
הובלות קטנות באחיהודהחל מ-200₪
הובלות קטנות בצוריתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחניתההחל מ-200₪
הובלות קטנות ברם-אוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלהבות הבשןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במזרעהחל מ-200₪
הובלות קטנות במגידוהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין המפרץהחל מ-200₪
הובלות קטנות בסערהחל מ-200₪
הובלות קטנות במעונההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעברוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במנוףהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדליההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחנתוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין חרוד (מאוחד)החל מ-200₪
הובלות קטנות בהגושריםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה אליעזרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשמירהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה נחוםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בקורניתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה אליהוהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין אל-אסדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר הנשיאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעלמההחל מ-200₪
הובלות קטנות בטירת צביהחל מ-200₪
הובלות קטנות בביריההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחד-נסהחל מ-200₪
הובלות קטנות באמיריםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדלתוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביסעורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית רימוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חושןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשכניההחל מ-200₪
הובלות קטנות במחנייםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בניר דודהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחוסנייההחל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה זיוהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגזיתהחל מ-200₪
הובלות קטנות באליקיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהיוגבהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביחיעםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית לחם הגליליתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחפצי-בההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכנרת (קבוצה)החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמקההחל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר הירדןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלוחמי הגיטאותהחל מ-200₪
הובלות קטנות במדרך עוזהחל מ-200₪
הובלות קטנות בקשתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין העמקהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדפנההחל מ-200₪
הובלות קטנות בערב אל נעיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות במרום גולןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכמוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביערההחל מ-200₪
הובלות קטנות בדגניה ב'החל מ-200₪
הובלות קטנות בכלילהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלוטםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מסריקהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבן עמיהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת מגשימיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חנניההחל מ-200₪
הובלות קטנות באבני איתןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגיניגרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית הללהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגעתוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במירבהחל מ-200₪
הובלות קטנות במירוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביזרעאלהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביעדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית זרעהחל מ-200₪
הובלות קטנות באפקהחל מ-200₪
הובלות קטנות במרחביה (מושב)החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדמות דבורההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר גלעדיהחל מ-200₪
הובלות קטנות במעלה גלבועהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית קשתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעבדוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות באשדות יעקב (מאוחד)החל מ-200₪
הובלות קטנות בנאות מרדכיהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביפתחהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת צביהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלבוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת יואבהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדחיהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלוניםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין חרוד (איחוד)החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית שעריםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלימןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביונתןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר החורשהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלביאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בארבלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגינוסרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חיטיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחוקוקהחל מ-200₪
הובלות קטנות במגן שאולהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית העמקהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר סאלדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר זיתיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר קישהחל מ-200₪
הובלות קטנות בברעםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בניר יפההחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה אילןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחולתההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכנרת (מושבה)החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמירהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדגניה א'החל מ-200₪
הובלות קטנות בפרודהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנאות גולןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהילההחל מ-200₪
הובלות קטנות בשרונההחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין הנצי"בהחל מ-200₪
הובלות קטנות במעין ברוךהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמותהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין גבהחל מ-200₪
הובלות קטנות באליפלטהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת דודהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחברהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשנירהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ברוךהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשמרתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהרריתהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביובלהחל מ-200₪
הובלות קטנות במעלה גמלאהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשער הגולןהחל מ-200₪
הובלות קטנות באור הגנוזהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבלפוריההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחלוץהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכרם בן זמרההחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר שמאיהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשורשיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות במבוא חמההחל מ-200₪
הובלות קטנות בהרדוףהחל מ-200₪
הובלות קטנות באילניההחל מ-200₪
הובלות קטנות בקדמת צביהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות נפתליהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר רופיןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדברתהחל מ-200₪
הובלות קטנות באניעםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעמיעדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשאר ישובהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגלעדהחל מ-200₪
הובלות קטנות במכמניםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באביטלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בתל יוסףהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכרכוםהחל מ-200₪
הובלות קטנות במסילותהחל מ-200₪
הובלות קטנות באומןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בתל תאומיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חרובהחל מ-200₪
הובלות קטנות במלכיההחל מ-200₪
הובלות קטנות בנטורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנתיב השיירההחל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת עוזהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדמיידההחל מ-200₪
הובלות קטנות בסאסאהחל מ-200₪
הובלות קטנות במנותהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכחלהחל מ-200₪
הובלות קטנות במיטבהחל מ-200₪
הובלות קטנות באבטליוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגשרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגדותהחל מ-200₪
הובלות קטנות בפקיעין חדשההחל מ-200₪
הובלות קטנות בשדי תרומותהחל מ-200₪
הובלות קטנות באל-רוםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באביביםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדוב"בהחל מ-200₪
הובלות קטנות במורןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכנףהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלומותהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשלוחותהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביראוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בתל קצירהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית יוסףהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלי-עדהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגדעונההחל מ-200₪
הובלות קטנות בגונןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה אורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשפרהחל מ-200₪
הובלות קטנות באמנוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות באדמיתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בלבניםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנס עמיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעין זיווןהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברחובהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחמדיההחל מ-200₪
הובלות קטנות בפרזוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגורןהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלמגורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בטפחותהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלוני הבשןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במעגןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בבצתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בצוריאלהחל מ-200₪
הובלות קטנות במסדהחל מ-200₪
הובלות קטנות במרגליותהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכורזיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברוויההחל מ-200₪
הובלות קטנות בראס אל-עיןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשומרההחל מ-200₪
הובלות קטנות בירדנההחל מ-200₪
הובלות קטנות בברקהחל מ-200₪
הובלות קטנות במלאההחל מ-200₪
הובלות קטנות בתובלהחל מ-200₪
הובלות קטנות באפיקהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגדישהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדישוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות באורטלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בפוריה – כפר עבודההחל מ-200₪
הובלות קטנות באבן מנחםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשעלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בקלעהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשזורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בחזוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במסדההחל מ-200₪
הובלות קטנות בצביההחל מ-200₪
הובלות קטנות בחרשיםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנטועההחל מ-200₪
הובלות קטנות במשגב עםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באדיריםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר גדעוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בשתולההחל מ-200₪
הובלות קטנות בגשורהחל מ-200₪
הובלות קטנות בדבורההחל מ-200₪
הובלות קטנות באביריםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בצבעוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכלניתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בקדריםהחל מ-200₪
הובלות קטנות באלקושהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגיתההחל מ-200₪
הובלות קטנות במנרההחל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה יהודיתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה איתןהחל מ-200₪
הובלות קטנות במתתהחל מ-200₪
הובלות קטנות במיצרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בגורנות הגלילהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנוריתהחל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה אטי"בהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכדיתההחל מ-200₪
הובלות קטנות בפלךהחל מ-200₪
הובלות קטנות באודםהחל מ-200₪
הובלות קטנות בהאוןהחל מ-200₪
הובלות קטנות בעמוקההחל מ-200₪
הובלות קטנות בלפידותהחל מ-200₪
הובלות קטנות במצפההחל מ-200₪
הובלות קטנות בבית זידהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכישורהחל מ-200₪
הובלות קטנות ברבידהחל מ-200₪
הובלות קטנות באשבלהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכדוריהחל מ-200₪
הובלות קטנות במלכישועהחל מ-200₪
הובלות קטנות ביעלהחל מ-200₪
הובלות קטנות באתגרהחל מ-200₪
הובלות קטנות בכרי דשאהחל מ-200₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!