הובלות קטנות בצפון

☑️ הובלות קטנות בצפון באמצעות מובילים מוסמכים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ המחירים הטובים ביותר בשוק.

☑️ שירות מקיף ומקצועי מא' ועד ת'.

☑️ שמירה על הציוד שלכם ואיכות ללא פשרות.

להצעת מחיר על שירות הובלות קטנות בצפון חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות קטנות בצפון
הובלות קטנות בצפון

הובלות קטנות בצפון מהוות שירות פופולארי במיוחד, הן עקב אוכלוסיית הסטודנטים שאינם נוטים להשתקע במקום אחד ולרוב לא נוטים לצבור ציוד רב, והן עקב הנטייה ההולכת וגוברת לשנות כתובת לעתים תכופות יותר מאשר פעם. אין ספק שהיום אנו עוברים דירה בצורה תדירה הרבה יותר מפעם, כיוון שזה מאפשר לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה מבחינה תעסוקתית, לימודית, משפחתית, ואפילו מבחינת התחביבים שלנו. חברות ההובלה הפועלות באזור צפון מעוניינות להתאים את עצמן ללקוחות ככל האפשר, ולכן מציעות שירותי הובלות קטנות בצפון. הובלות קטנות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מיועדות למי שאין ברשותו הרבה ציוד, ומעוניין לחסוך בעלות ההובלה.

 

מי צריך הובלות קטנות בצפון?

הובלות קטנות בצפון לסטודנטים

לא לשווא הובלות קטנות מכונות גם "הובלות סטודנטים". זה ידוע שסטודנטים ברוב המקרים מגיעים לגור במקום מסוים בעקבות הלימודים, בין אם מדובר בצפון או במקום אחר, ועובדה זו משפיעה על כמות ואופי הציוד שהם לוקחים עמם.

לרוב סטודנטים שוכרים דירות כשהן מרוהטות ככל האפשר על מנת לחסוך בקניית וסחיבת ריהוט, ובלי קשר, הם אינם מרבים לצבור ציוד בעת שהותם בדירה בתקופת הלימודים, מתוך ההבנה שהיא זמנית.

 

הובלות קטנות בצפון ליחידים או זוגות

לא לכולם יש משפחה של מספר נפשות, ולעתים מדובר באם חד הורית, זוג צעיר או אדם הגר לבדו. אנשים אלו לעתים יכולים לבצע הובלה של מספר ארגזים שתכלול את כל הציוד שלהם. חשוב לציין שלעתים אנשים גם בוחרים להסיע חלק מהציוד שלהם באופן עצמאי, ונזקקים לעזרה רק עם חפצים נקודתיים.

 

עזרה עם חפצים נקודתיים

לעתים אנו יכולים להסתדר ממש מעולה עם הרכב שלנו, או עם רכב של חבר או בן משפחה – ולהעביר את רוב הציוד שלנו בכמה "נגלות". חפצים ספציפיים לעתים יהוו בעיה גדולה יותר, ומדובר כאן על פסנתרים, כספות, ספות, מיטות, מקרר וכדומה. עבור החפצים האלו לרוב נצטרך שירות מקצועי ונוכל לבחור בשירות של הובלות קטנות.

 

מינימליסטים

אנשים מינימליסטים חיים באופן שאינו מעודד צבירת רכוש, ולכן בעת שיעברו דירה – ככל הנראה הם לא יזדקקו להובלה רגילה. יכול להיות מדובר באדם, זוג או משפחה.

 

מהי ההגדרה של הובלות קטנות?

כשחברות ההובלה מציעות לנו שירות של הובלות קטנות בצפון, למה הם מתכוונים? ההגדרה של הובלות קטנות אכן יוצרת בלבול מסוים אצל חלק מהאנשים, ואין זה מפתיע. מסתבר שגם בין חברות ההובלה השונות – הגדרה זו משתנה ומקבלת צורות אחרות.

חלק מחברות ההובלה יגדירו את ההובלה ע"פ כמות ארגזים, חלקן ע"פ כמות חפצים, וחלקן יגדירו את ההובלה ע"פ התכולה הכוללת והמסה שלה (למשל – חצי משאית, רבע משאית וכו'). מסיבה זו חשוב לבצע תיאום ציפיות מקיף מול חברת ההובלות, ולוודא איתה לגבי כמות החפצים והמחיר!

 

מחיר הובלות קטנות בצפון

ממש כמו שהגדרת הובלות קטנות בצפון יכולה להשתנות, כך גם המחיר שלה. יחד עם זאת, כשאנו מדברים על הובלות קטנות – ישנה ציפייה מסוימת למחירים נמוכים יותר.

אכן, כל המטרה בהובלות קטנות היא החיסכון הכלכלי, והעובדה שאנו לא צריכים לשלם את מחירה של הובלה קלאסית שלמה. מחיר הובלות קטנות בצפון יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים, ואף לעלות מעל 1000 ₪ – והכל כתלות במספר פרמטרים:

 

קומה

קומה בבניין ללא מעלית תשפיע רבות על עבודתם של המובילים, ולכן היא משנה את המחיר בצורה משמעותית. חברות רבות נותנות מחירון גלובאלי עד קומה מסוימת, וגובות תשלום אקסטרה על כל קומה מעבר לכך.

 

טווח הובלה

טווח ההובלה הוא המרחק שאותו החפצים שלנו יעברו בעת ההובלה, וככל שהוא יגדל כך יעלה גם מחיר ההובלה הקטנה שלנו, עקב חישובי הוצאות דלק, זמן ושירות.

 

מספר חפצים

עבור חפצים בודדים כמו מקרר, מזרן או ספה, יש חברות רבות שנותנות מחיר מסוים מראש ע"פ סוג החפץ. אצל חברות אחרות לעתים נוכל להיתקל בתמחור ע"פ תכולת חדר, ארון או פינת אוכל. במצבים כאלו חשוב לנו להבין מחברת ההובלה מה זה אומר בדיוק, וזאת על מנת למנוע "הפתעות" ואי נעימויות ביום ההובלה.

 

נקודות עצירה בדרך

במידה ואנו מבקשים מהמובילים לעצור בדרך בנקודות מסוימות, אולי כדי לאסוף חפצים או לפרוק חפצים – ייגבה מאיתנו מחיר נוסף על כל עצירה ברוב המקרים. אלו הפרמטרים העיקריים, שבהם משתמשות חברות ההובלה על מנת להגדיר את מחיר ההובלה הקטנה ללקוחותיהן.

שימו לב שאין מדובר ב"תורה מסיני" וכל חברת הובלה עובדת מעט שונה. זכרו תמיד לבצע סקר שוק – שיוכל לתת לכם מושג בריא על המתרחש בשוק ההובלות הקטנות, ויאפשר לכם להגיע בסופו של דבר אל נותן שירות ברמה גבוהה ועם מחיר סביר.

 

בחירת חברת הובלות קטנות בצפון

במידה ונחפש שירותי הובלות קטנות בצפון, נוכל למצוא מגוון של בתי עסק המעניקים את השירות. כיצד נדע לבחור מביניהם בצורה נכונה? מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות" ריכזו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור בקלות.

 

המלצה אישית

המלצה אישית ממכר או חבר, היא תמיד הדרך הטובה והאיכותית ביותר להגעה אל נותן שירות. מי שהמליץ לנו יוכל לספר לנו בפרטי פרטים על אופי השירות שהוא קיבל, המחיר, הזמנים ועוד. שיטה זו היא טובה יותר גם מקריאה של חוות דעת באינטרנט, שלעתים קשה לנו להעיד על אמינותן.

 

השוואת מחירים אוטומטית

אחד הטרנדים המעניינים הקיימים ברשת כיום, הם אתרים או אפליקציות שבהם ניתן להזין את פרטי השירות שאותו אנו מחפשים, ולקבל אוטומטית מספר הצעות מחיר מבתי עסק בתחום.

ישנם מקומות שבהם מתאפשר אף להשאיר מספר טלפון, כך שבעלי המקצוע יחזרו אלינו בתוך מספר דקות. היתרון העיקרי בפונקציות השוואת המחירים האוטומטית, הוא כמובן עניין התחרות שנוצרת על הלקוח, הגורמת לבתי העסק להוריד מחירים, והופכת את המצב למשתלם יותר עבור הלקוח.

 

חוות דעת

כשאנו קוראים חוות דעת באינטרנט, ברוב המקרים אין לנו דרך לדעת האם מדובר באדם אמיתי שקיבל שירות מאותו בית עסק, וזה החיסרון העיקרי בכך.

יחד עם זאת, אנו תמיד יכולים לחפש את דף העסק בפייסבוק, שם נוכל לראות את שמות האנשים הממליצים, להבין אם מדובר בפרופילים אמיתיים, ואף לפנות אליהם ולשאול אותם על השירות. אל תתביישו גם לבקש מנותן השירות טלפון של אחד מהלקוחות האחרונים שלו!

 

פנייה אל חברת ההובלה

הפנייה הראשונה שלנו אל חברת ההובלה, טומנת בחובה פוטנציאל רב לדליית מידע. דרך שיחת הטלפון הראשונה – אנו יכולים להבין הרבה מאוד על בית העסק ועל האדם שעמו אנו מדברים. בעת השיחה אתם יכולים לחוש את האווירה, ולהבין האם האדם חסר סבלנות, מגמגם בנוגע לנושאים מסוימים, לא נותן מחירים ברורים וכדומה.

 

הכנות לקראת הובלה קטנה

ההכנות לקראת הובלה קטנה – הן די דומות לאלו שאנו עושים בהובלה רגילה, מלבד העובדה שהן כרוכות בהרבה פחות עבודה עקב מסת הציוד. כיצד נתארגן נכון לקראת הובלה קטנה?

 

מועד ההובלה

נרצה לקבוע את מועד ההובלה לזמן שהוא נוח עבורנו מבחינת העבודה, הלימודים ושגרת החיים שלנו. בעוד אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע, חלקם לוקחים מספר ימי חופש המאפשרים להם "אוויר לנשימה", ובמסגרתם הם יכולים לארגן את הדירה החדשה בצורה נוחה. ברגע שאנו יודעים מתי אנו רוצים לבצע את ההובלה – מומלץ לשריין את התאריך והשעה מול חברת ההובלות בהקדם!

 

אריזה

כשמדובר בהובלות קטנות, לרוב עבודת האריזה לא תהיה כרוכה במאמץ מוגזם, ועל כן רוב האנשים יעדיפו לבצע אותה בעצמם. אם בכל זאת אין לכם זמן או חשק – חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה נלווים, ולעתים התשלום הנוסף על כך אינו גבוה במיוחד.

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

טרם המעבר טפלו בכל החשבונות הדורשים הכנה מוקדמת. מדובר כאן למשל על חברות כבלים -שמהן אנו צריכים להתנתק או לבצע העברה של הקו לדירה החדשה, תשתית האינטרנט שלנו – שכיום מהווה תנאי הכרחי לחיים פחות או יותר, כתובת הדואר שלנו ועוד.

 

הובלות קטנות בצפון – חפצים מורכבים

הובלות קטנות בצפון יכולות להיות גם יוצאות דופן, וזאת עקב אופי החפצים המובלים והמורכבות שהם מכתיבים לעתים. הובלות של חפצים מורכבים עשויה לדרוש מחברת ההובלה מיומנות ספציפית, וברוב המקרים – תהיה לכך השפעה גם על מחיר ההובלה.

 

הובלות קטנות בצפון הובלת כספות

בתים רבים מחזיקים כיום כספת, וזה הם שומרים את חפציהם היקרים ביותר. הכספת מטבעה, בנויה באופן כזה שייקשה כמה שיותר על פריצתה או גניבתה, וזה בדיוק מה שמערים קשיים גם בעת שאנו מעוניינים להוביל אותה.

מעבר לעובדה שכספות הן מסורבלות וכבדות מאוד, פעמים רבות נוהגים גם לחבר אותן אל קירות המבנה, או לעצב אותן כחלק מהקיר – ודבר זה יצריך מחברת ההובלות שלנו מיומנות של פירוק כספות. חברות הובלות רבות מציעות שירותי פירוק כספות, הרכבתן, ושימוש במנוף בעת הצורך.

 

הובלת פסנתר

פסנתר הוא דוגמה לחפץ, שמעבר לגודלו ומשקלו מתאפיין גם ברגישות רבה, וזה אומר שכל פגיעה בו עשויה לגרום נזק רב. מסיבה זו הובלות פסנתר מוגדרות פעמים רבות כ"הובלות מיוחדות", והן מצריכות מהמובילים ניסיון בהובלת פסנתרים.

פעמים רבות נמצא שתנאי השטח אינם מאפשרים להעביר את הפסנתר בבטחה דרך המעלית או גרם המדרגות – ואין מנוס משימוש במנוף. הובלה באמצעות מנוף מורידה משמעותית את הסיכוי לנזק לחפצים גדולים ורגישים דוגמת פסנתר, והופכת את העניין לפשוט הרבה יותר.

 

שירותים נלווים להובלות קטנות בצפון

בעבר ניתן לומר שהובלה הייתה פשוט הובלה, ואת כל מה שמסביב -­ היינו נוהגים לעשות בעצמנו. כיום הגישה היא מעט שונה, ונובעת מתוך ההבנה שזמן הוא יקר ממש כמו כסף, ולכן אנשים רבים מעוניינים לחסוך לעצמם עיסוקים שונים הקשורים להובלה. משום כך – חברות הובלה רבות מעניקות שירותים נלווים שונים, שיכולים לסייע בידינו גם בעת שאנו מבצעים הובלות קטנות בצפון.

 

שירותי אריזה

אריזה נכונה של חפצים היא חשובה מאין כמוה, ולא תמיד אנו נותנים על כך את הדעת. למרות ששירותי אריזה הם נפוצי בעיקר בהובלות גדולות, בהחלט ניתן להיעזר בהם כשאנו מובילים חפצים עדינים כמו ספות שעלולות להיקרע או שולחנות שעלולים להישרט. חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה מקצועיים במחירים נוחים, ולעתים זה יכול להשתלם ולחסוך לנו זמן, מאמץ ונזק כלכלי.

 

שירותי השכרת משאית

כיום ביכולתנו להשכיר משאית קטנה או גדולה לטובת הובלה, ואין זה משנה באיזו הובלה מדובר. על המשאית נשלם ע"פ יום או שעה – כתלות במחירון החברה, והיא תגיע עם נהג מקצועי שיעמוד לרשותנו. השכרת משאית מתאימה לאנשים שאוהבים לנהל את לוחות הזמנים עבור עצמם, ועבור אלו המעוניינים לשמור על פרטיות בנוגע לחפציהם.

 

להזמנת הובלה קטנה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלות קטנות בצפון – אזורי שירות

הובלות קטנות בחיפה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנצרת החל מ-200₪
הובלות קטנות בנהריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעפולה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעכו החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרמיאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בנוף הגליל החל מ-200₪
הובלות קטנות בטבריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשפרעם החל מ-200₪
הובלות קטנות בצפת החל מ-200₪
הובלות קטנות במגדל העמק החל מ-200₪
הובלות קטנות ביקנעם עילית החל מ-200₪
הובלות קטנות במעלות-תרשיחא החל מ-200₪
הובלות קטנות בקרית שמונה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר כנא החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית שאן החל מ-200₪
הובלות קטנות ביפיע החל מ-200₪
הובלות קטנות בריינה החל מ-200₪
הובלות קטנות בירכא החל מ-200₪
הובלות קטנות בנחף החל מ-200₪
הובלות קטנות בדבוריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחצור הגלילית החל מ-200₪
הובלות קטנות בביר אל-מכסור החל מ-200₪
הובלות קטנות בכסרא-סמיע החל מ-200₪
הובלות קטנות במשהד החל מ-200₪
הובלות קטנות בזרזיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בראמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בקצרין החל מ-200₪
הובלות קטנות בעילוט החל מ-200₪
הובלות קטנות בבענה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבסמת טבעון החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת ישי החל מ-200₪
הובלות קטנות בשעב החל מ-200₪
הובלות קטנות בשלומי החל מ-200₪
הובלות קטנות בטובא-זנגריה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביאנוח-ג'ת החל מ-200₪
הובלות קטנות בבוקעאתא החל מ-200₪
הובלות קטנות בחורפיש החל מ-200₪
הובלות קטנות בשבלי – אום אל-גנם החל מ-200₪
הובלות קטנות בג'ולס החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ורדים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכעביה-טבאש-חג'אג'רה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעיילבון החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר תבור החל מ-200₪
הובלות קטנות ביבנאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בסאג'ור החל מ-200₪
הובלות קטנות במוקייבלה החל מ-200₪
הובלות קטנות במסעדה החל מ-200₪
הובלות קטנות במזרעה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכאוכב אבו אל-היג'א החל מ-200₪
הובלות קטנות בסלמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר כמא החל מ-200₪
הובלות קטנות בפסוטה החל מ-200₪
הובלות קטנות בראש פינה החל מ-200₪
הובלות קטנות במעיליא החל מ-200₪
הובלות קטנות בעוזייר החל מ-200₪
הובלות קטנות בג'ש החל מ-200₪
הובלות קטנות בסולם החל מ-200₪
הובלות קטנות בשייח' דנון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגן נר החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מצר החל מ-200₪
הובלות קטנות בע'ג'ר החל מ-200₪
הובלות קטנות באחוזת ברק החל מ-200₪
הובלות קטנות בשמשית החל מ-200₪
הובלות קטנות בנאעורה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין קנייא החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת אבני החל מ-200₪
הובלות קטנות בהושעיה החל מ-200₪
הובלות קטנות ברומת הייב החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת אלה החל מ-200₪
הובלות קטנות במגדל החל מ-200₪
הובלות קטנות בעדי החל מ-200₪
הובלות קטנות בניין החל מ-200₪
הובלות קטנות בצנדלה החל מ-200₪
הובלות קטנות במטולה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביסוד המעלה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגשר הזיו החל מ-200₪
הובלות קטנות בחמאם החל מ-200₪
הובלות קטנות במורשת החל מ-200₪
הובלות קטנות בעראמשה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכמאנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית השיטה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחספין החל מ-200₪
הובלות קטנות בתמרת החל מ-200₪
הובלות קטנות בפוריה – נווה עובד החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ראש הנקרה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביקנעם (מושבה) החל מ-200₪
הובלות קטנות במנשית זבדה החל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר העמק החל מ-200₪
הובלות קטנות ביובלים החל מ-200₪
הובלות קטנות באפיקים החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות מנשה החל מ-200₪
הובלות קטנות במרחביה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין דור החל מ-200₪
הובלות קטנות בשבי ציון החל מ-200₪
הובלות קטנות בטל-אל החל מ-200₪
הובלות קטנות בתל עדשים החל מ-200₪
הובלות קטנות בעצמון שגב החל מ-200₪
הובלות קטנות בבני יהודה החל מ-200₪
הובלות קטנות במצובה החל מ-200₪
הובלות קטנות בפוריה עילית החל מ-200₪
הובלות קטנות בריחאניה החל מ-200₪
הובלות קטנות בהזורע החל מ-200₪
הובלות קטנות בגילון החל מ-200₪
הובלות קטנות במנחמיה החל מ-200₪
הובלות קטנות ביפעת החל מ-200₪
הובלות קטנות ברומאנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר יהושע החל מ-200₪
הובלות קטנות במולדת החל מ-200₪
הובלות קטנות באילון החל מ-200₪
הובלות קטנות בבר יוחאי החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה נחמיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחוסן החל מ-200₪
הובלות קטנות באלון הגליל החל מ-200₪
הובלות קטנות בכברי החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין השופט החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין יעקב החל מ-200₪
הובלות קטנות בשריד החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת השופט החל מ-200₪
הובלות קטנות במצפה אבי"ב החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית אלפא החל מ-200₪
הובלות קטנות באיילת השחר החל מ-200₪
הובלות קטנות במצפה נטופה החל מ-200₪
הובלות קטנות ברגבה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר יחזקאל החל מ-200₪
הובלות קטנות בנהלל החל מ-200₪
הובלות קטנות ברשפים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה יעקב החל מ-200₪
הובלות קטנות ברקפת החל מ-200₪
הובלות קטנות בבוסתן הגליל החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר בלום החל מ-200₪
הובלות קטנות באלוני אבא החל מ-200₪
הובלות קטנות בהסוללים החל מ-200₪
הובלות קטנות בהזורעים החל מ-200₪
הובלות קטנות באשדות יעקב (איחוד) החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבת החל מ-200₪
הובלות קטנות ביודפת החל מ-200₪
הובלות קטנות באשחר החל מ-200₪
הובלות קטנות בנוב החל מ-200₪
הובלות קטנות בציפורי החל מ-200₪
הובלות קטנות באחיהוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בצורית החל מ-200₪
הובלות קטנות בחניתה החל מ-200₪
הובלות קטנות ברם-און החל מ-200₪
הובלות קטנות בלהבות הבשן החל מ-200₪
הובלות קטנות במזרע החל מ-200₪
הובלות קטנות במגידו החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין המפרץ החל מ-200₪
הובלות קטנות בסער החל מ-200₪
הובלות קטנות במעונה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעברון החל מ-200₪
הובלות קטנות במנוף החל מ-200₪
הובלות קטנות בדליה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחנתון החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין חרוד (מאוחד) החל מ-200₪
הובלות קטנות בהגושרים החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה אליעזר החל מ-200₪
הובלות קטנות בשמיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה נחום החל מ-200₪
הובלות קטנות בקורנית החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה אליהו החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין אל-אסד החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר הנשיא החל מ-200₪
הובלות קטנות בעלמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בטירת צבי החל מ-200₪
הובלות קטנות בביריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחד-נס החל מ-200₪
הובלות קטנות באמירים החל מ-200₪
הובלות קטנות בדלתון החל מ-200₪
הובלות קטנות ביסעור החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית רימון החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חושן החל מ-200₪
הובלות קטנות בשכניה החל מ-200₪
הובלות קטנות במחניים החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר דוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בחוסנייה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה זיו החל מ-200₪
הובלות קטנות בגזית החל מ-200₪
הובלות קטנות באליקים החל מ-200₪
הובלות קטנות בהיוגב החל מ-200₪
הובלות קטנות ביחיעם החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית לחם הגלילית החל מ-200₪
הובלות קטנות בחפצי-בה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכנרת (קבוצה) החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמקה החל מ-200₪
הובלות קטנות במשמר הירדן החל מ-200₪
הובלות קטנות בלוחמי הגיטאות החל מ-200₪
הובלות קטנות במדרך עוז החל מ-200₪
הובלות קטנות בקשת החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין העמק החל מ-200₪
הובלות קטנות בדפנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בערב אל נעים החל מ-200₪
הובלות קטנות במרום גולן החל מ-200₪
הובלות קטנות בכמון החל מ-200₪
הובלות קטנות ביערה החל מ-200₪
הובלות קטנות בדגניה ב' החל מ-200₪
הובלות קטנות בכליל החל מ-200₪
הובלות קטנות בלוטם החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר מסריק החל מ-200₪
הובלות קטנות בבן עמי החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת מגשימים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חנניה החל מ-200₪
הובלות קטנות באבני איתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בגיניגר החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית הלל החל מ-200₪
הובלות קטנות בגעתון החל מ-200₪
הובלות קטנות במירב החל מ-200₪
הובלות קטנות במירון החל מ-200₪
הובלות קטנות ביזרעאל החל מ-200₪
הובלות קטנות ביעד החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית זרע החל מ-200₪
הובלות קטנות באפק החל מ-200₪
הובלות קטנות במרחביה (מושב) החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדמות דבורה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר גלעדי החל מ-200₪
הובלות קטנות במעלה גלבוע החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית קשת החל מ-200₪
הובלות קטנות בעבדון החל מ-200₪
הובלות קטנות באשדות יעקב (מאוחד) החל מ-200₪
הובלות קטנות בנאות מרדכי החל מ-200₪
הובלות קטנות ביפתח החל מ-200₪
הובלות קטנות בדן החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת צבי החל מ-200₪
הובלות קטנות בלבון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת יואב החל מ-200₪
הובלות קטנות בדחי החל מ-200₪
הובלות קטנות באלונים החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין חרוד (איחוד) החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית שערים החל מ-200₪
הובלות קטנות בלימן החל מ-200₪
הובלות קטנות ביונתן החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר החורש החל מ-200₪
הובלות קטנות בלביא החל מ-200₪
הובלות קטנות בארבל החל מ-200₪
הובלות קטנות בגינוסר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבע החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חיטים החל מ-200₪
הובלות קטנות בחוקוק החל מ-200₪
הובלות קטנות במגן שאול החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית העמק החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר סאלד החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר זיתים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר קיש החל מ-200₪
הובלות קטנות בברעם החל מ-200₪
הובלות קטנות בניר יפה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדה אילן החל מ-200₪
הובלות קטנות בחולתה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכנרת (מושבה) החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמיר החל מ-200₪
הובלות קטנות בדגניה א' החל מ-200₪
הובלות קטנות בפרוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בנאות גולן החל מ-200₪
הובלות קטנות בהילה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשרונה החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין הנצי"ב החל מ-200₪
הובלות קטנות במעין ברוך החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין גב החל מ-200₪
הובלות קטנות באליפלט החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמת דוד החל מ-200₪
הובלות קטנות בחבר החל מ-200₪
הובלות קטנות בשניר החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר ברוך החל מ-200₪
הובלות קטנות בשמרת החל מ-200₪
הובלות קטנות בהררית החל מ-200₪
הובלות קטנות ביובל החל מ-200₪
הובלות קטנות במעלה גמלא החל מ-200₪
הובלות קטנות בשער הגולן החל מ-200₪
הובלות קטנות באור הגנוז החל מ-200₪
הובלות קטנות בבלפוריה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחלוץ החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרם בן זמרה החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר שמאי החל מ-200₪
הובלות קטנות בשורשים החל מ-200₪
הובלות קטנות במבוא חמה החל מ-200₪
הובלות קטנות בהרדוף החל מ-200₪
הובלות קטנות באילניה החל מ-200₪
הובלות קטנות בקדמת צבי החל מ-200₪
הובלות קטנות ברמות נפתלי החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר רופין החל מ-200₪
הובלות קטנות בדברת החל מ-200₪
הובלות קטנות באניעם החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמיעד החל מ-200₪
הובלות קטנות בשאר ישוב החל מ-200₪
הובלות קטנות בגלעד החל מ-200₪
הובלות קטנות במכמנים החל מ-200₪
הובלות קטנות באביטל החל מ-200₪
הובלות קטנות בתל יוסף החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרכום החל מ-200₪
הובלות קטנות במסילות החל מ-200₪
הובלות קטנות באומן החל מ-200₪
הובלות קטנות בתל תאומים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר חרוב החל מ-200₪
הובלות קטנות במלכיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בנטור החל מ-200₪
הובלות קטנות בנתיב השיירה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגבעת עוז החל מ-200₪
הובלות קטנות בדמיידה החל מ-200₪
הובלות קטנות בסאסא החל מ-200₪
הובלות קטנות במנות החל מ-200₪
הובלות קטנות בכחל החל מ-200₪
הובלות קטנות במיטב החל מ-200₪
הובלות קטנות באבטליון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגשר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגדות החל מ-200₪
הובלות קטנות בפקיעין חדשה החל מ-200₪
הובלות קטנות בשדי תרומות החל מ-200₪
הובלות קטנות באל-רום החל מ-200₪
הובלות קטנות באביבים החל מ-200₪
הובלות קטנות בדוב"ב החל מ-200₪
הובלות קטנות במורן החל מ-200₪
הובלות קטנות בכנף החל מ-200₪
הובלות קטנות באלומות החל מ-200₪
הובלות קטנות בשלוחות החל מ-200₪
הובלות קטנות ביראון החל מ-200₪
הובלות קטנות בתל קציר החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית יוסף החל מ-200₪
הובלות קטנות באלי-עד החל מ-200₪
הובלות קטנות בגדעונה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגונן החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה אור החל מ-200₪
הובלות קטנות בשפר החל מ-200₪
הובלות קטנות באמנון החל מ-200₪
הובלות קטנות באדמית החל מ-200₪
הובלות קטנות בלבנים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנס עמים החל מ-200₪
הובלות קטנות בעין זיוון החל מ-200₪
הובלות קטנות ברחוב החל מ-200₪
הובלות קטנות בחמדיה החל מ-200₪
הובלות קטנות בפרזון החל מ-200₪
הובלות קטנות בגורן החל מ-200₪
הובלות קטנות באלמגור החל מ-200₪
הובלות קטנות בטפחות החל מ-200₪
הובלות קטנות באלוני הבשן החל מ-200₪
הובלות קטנות במעגן החל מ-200₪
הובלות קטנות בבצת החל מ-200₪
הובלות קטנות בצוריאל החל מ-200₪
הובלות קטנות במסד החל מ-200₪
הובלות קטנות במרגליות החל מ-200₪
הובלות קטנות בכורזים החל מ-200₪
הובלות קטנות ברוויה החל מ-200₪
הובלות קטנות בראס אל-עין החל מ-200₪
הובלות קטנות בשומרה החל מ-200₪
הובלות קטנות בירדנה החל מ-200₪
הובלות קטנות בברק החל מ-200₪
הובלות קטנות במלאה החל מ-200₪
הובלות קטנות בתובל החל מ-200₪
הובלות קטנות באפיק החל מ-200₪
הובלות קטנות בגדיש החל מ-200₪
הובלות קטנות בדישון החל מ-200₪
הובלות קטנות באורטל החל מ-200₪
הובלות קטנות בפוריה – כפר עבודה החל מ-200₪
הובלות קטנות באבן מנחם החל מ-200₪
הובלות קטנות בשעל החל מ-200₪
הובלות קטנות בקלע החל מ-200₪
הובלות קטנות בשזור החל מ-200₪
הובלות קטנות בחזון החל מ-200₪
הובלות קטנות במסדה החל מ-200₪
הובלות קטנות בצביה החל מ-200₪
הובלות קטנות בחרשים החל מ-200₪
הובלות קטנות בנטועה החל מ-200₪
הובלות קטנות במשגב עם החל מ-200₪
הובלות קטנות באדירים החל מ-200₪
הובלות קטנות בכפר גדעון החל מ-200₪
הובלות קטנות בשתולה החל מ-200₪
הובלות קטנות בגשור החל מ-200₪
הובלות קטנות בדבורה החל מ-200₪
הובלות קטנות באבירים החל מ-200₪
הובלות קטנות בצבעון החל מ-200₪
הובלות קטנות בכלנית החל מ-200₪
הובלות קטנות בקדרים החל מ-200₪
הובלות קטנות באלקוש החל מ-200₪
הובלות קטנות בגיתה החל מ-200₪
הובלות קטנות במנרה החל מ-200₪
הובלות קטנות במחנה יהודית החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה איתן החל מ-200₪
הובלות קטנות במתת החל מ-200₪
הובלות קטנות במיצר החל מ-200₪
הובלות קטנות בגורנות הגליל החל מ-200₪
הובלות קטנות בנורית החל מ-200₪
הובלות קטנות בנווה אטי"ב החל מ-200₪
הובלות קטנות בכדיתה החל מ-200₪
הובלות קטנות בפלך החל מ-200₪
הובלות קטנות באודם החל מ-200₪
הובלות קטנות בהאון החל מ-200₪
הובלות קטנות בעמוקה החל מ-200₪
הובלות קטנות בלפידות החל מ-200₪
הובלות קטנות במצפה החל מ-200₪
הובלות קטנות בבית זיד החל מ-200₪
הובלות קטנות בכישור החל מ-200₪
הובלות קטנות ברביד החל מ-200₪
הובלות קטנות באשבל החל מ-200₪
הובלות קטנות בכדורי החל מ-200₪
הובלות קטנות במלכישוע החל מ-200₪
הובלות קטנות ביעל החל מ-200₪
הובלות קטנות באתגר החל מ-200₪
הובלות קטנות בכרי דשא החל מ-200₪