הובלות בדרום

☑️ הובלות בדרום במחירים הוגנים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ התאמת הפיתרון באופן מדויק לבעיה.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר על הובלות בדרום חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות בדרום
הובלות בדרום

הביקוש הרב לשירותי הובלות בדרום ובכלל, נובע מהמציאות הדינאמית שבה אנו חיים כיום, המעודדת שינוי כתובת תכוף יותר מאשר פעם. נראה ששינויי מיקום תכופים, מאפשרים לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה, מבחינת תעסוקה, לימודים, משפחה ותחביבים.

בתי העסק הרבים המציעים שירותי הובלות בדרום, משתדלים לבוא לקראת הלקוחות ככל האפשר, ולכן נוכל לראות סוגים שונים של שירותי הובלות – שמטרתם "להגמיש" את השירות ולהתאים אותו לדרישות הלקוח. בין שירותי ההובלות השונים המוצעים בדרום, נוכל למצוא הובלות של דירה, הובלות מנוף, הובלות, שירותי אריזה, הובלות משרדים, השכרת משאית ועוד.

 

הובלות בדרום בתקופת ה"אינסטנט"

המציאות של היום היא שונה לחלוטין מהמציאות של לפני 20 שנים. ייתכן ואנו זוכרים זאת במידה ואנו מספיק בוגרים, וגם אם לא – סביר להניח שהורינו דאגו לספר לנו על כך. הדור של היום מכונה גם "דור האינסטנט", מהסיבה שהוא מתאפיין בהתרחשויות ושינויים מהירים במיוחד.

הדינאמיות הזו ניכרת בכל תחום בחיינו, וגם בעניין מעברי הדירה, שינוי מקומות התעסוקה, ואפילו – שינויים תכופים במערכות היחסים שלנו. המציאות המשתנה הביאה לביקוש גדול עבור שירותי הובלות באופן כללי, ושירותי הובלות בדרום בפרט. מסיבה זו, נראה שיש מגוון גדול יחסית של בתי עסק המציעים שירותי הובלות בדרום.

הובלות בדרום

 

הביקוש להובלות בדרום

חברות ההובלות הנותנות שירות בדרום עובדות מול סוגים שונים של לקוחות, כשלכל לקוח יש דרישות מעט שונות וצרכים אחרים. הביקוש הרב להובלות בדרום מתבסס בין השאר על מעברי דירה של משפחות, הובלות משרדים של בתי עסק, הובלות סטודנטים המתאפיינות בתכולה קטנה יחסית, הובלות מורכבות של פסנתרים או כספות, ואפילו אנשים המעוניינים להשכיר משאית לצורך הובלה עצמאית ע"פ לוחות הזמנים שלהם.

 

סוגי הובלות בדרום

אילו שירותי הובלות זמינים עבורנו בדרום, ואיך למעשה נדע לבחור את השירות המתאים לנו ביותר? מומחי ההובלות של "פיקאפ" הובלות עזרו לנו לעשות לכם מעט סדר, לפני שאתם רצים לתאם הובלה.

 

הובלות בדרום – הובלת דירות

סוג ההובלה הזה מתאים בעיקר עבור משפחות או אנשים שתכולת הדירה שלהם גדולה, ודורשת שימוש במשאית הובלות עם שטח העמסה רב. לרוב הובלות כאלה כוללות גם רהיטים וחפצים גדולים דוגמת מקררים, ספות, שולחנות אוכל ועוד.

כמות החפצים תצריך מאיתנו עבודת אריזה בלתי מבוטלת, ובעוד חלק מהאנשים מעדיפים לעשות זאת לבד, אחרים יעדיפו להשתמש בשירותי אריזה מקצועיים. בעת שאנו מזמינים שירותי אריזה, האורזים יגיעו מספר ימים לפני ההובלה כשהם מצוידים בציוד אריזה כמו קרטוני הובלה, קרטוני חציצה וניירות בועות ("פצפצים"), ויבצעו את האריזה בצורה הכי יעילה ומהירה שניתן.

 

הובלות

הובלות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מתאפיינות בתכולת דירה קטנה יחסית, שאינה מצריכה שימוש במשאית גדולה. ההובלות הקטנות מבוצעות פעמים רבות ע"י טנדר עם נגרר או משאית קטנה, והן מתאימות עבור תכולת דירה קטנה יחסית או עבור חפצים נקודתיים וגדולים כמו מקרר, ספה, פסנתר וכדומה.

היתרון המשמעותי של הובלה, הוא המחיר הזול ביחס להובלה גדולה, וזה מאפשר חיסכון עבור אנשים שאין ברשותם חפצים רבים, סטודנטים עם תכולת דירה קטנה, או אנשים שזקוקים לעזרה רק עם מספר חפצים גדולים וכבדים.

 

הובלת משרדים

חלק גדול משירותי הובלות בדרום מתמקד בהובלת משרדים, הנחשבת מורכבת ביחס לסוגי הובלה אחרים. הובלת משרדים דורשת מיומנות גם מכיוון שהתכולה המועמסת והנפרקת היא גדולה ברוב המקרים, וגם עקב אופי החפצים המועברים.

במשרדים נוכל למצוא ציוד כגון ריהוט משרדי יקר דוגמת שולחנות ישיבות, כיסאות מתכווננים ופרגודים, ציוד חשמלי כבד ועדין דוגמת מגרסות, מדפסות גדולות, מחשבים ושרתים, מסמכים שיכולים להיות רגישים וגם מהווים מסה גדולה בעת ההובלה, ועוד.

כל אלו דורשים מהמובילים ומהאורזים מיומנות גבוהה מבחינה טכנית – שהרי הם צריכים לדעת לפרק, להרכיב ולטפל בכל סוגי החפצים האלו. מעבר לעניין הטכני, יש לזכור שאנו מתעסקים פה עם מידע שיכול להיות רגיש עבור העסק, ולכן חשובה מאוד גם אמינות חברת ההובלות שאנו בוחרים!

 

הובלות מורכבות והובלות מנוף

הובלות מורכבות מתאפיינות בצורך שהוא מעט אחר מרוב סוגי ההובלות, ולרוב גם דורשות ציוד שונה וניסיון רב. בהובלות כאלה פעמים רבות ייעשה שימוש במנוף, שלעתים מהווה את האופציה היחידה להעברת אותו חפץ, ומעבר לכך – מפחית מאוד את הסיכוי לפגיעה בו.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הקלאסיות להובלה מורכבת היא הובלה של כספת. כספת מיוצרת מטבעה על מנת למנוע פריצה והרמה שלה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת, ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים. הכספת לעתים מעוצבת כחלק מהמבנה, ועל מנת להוביל אותה יש צורך גם בפירוק מקצועי.

לעתים מבנה הדירה ומבנה הכספת אינם מאפשרים הובלה שלה ע"י סחיבה, ואין זה משנה כמה חסונים יהיו המובילים וכמה מוטיבציה תהיה להם. במקרים כאלו ניתן להשתמש במנוף, שיהפוך את העניין להרבה יותר פשוט! חשוב לוודא עם חברת ההובלה מראש – האם היא עוסקת בכספות והאם יש את הידע הדרוש על מנת לפרק אותן, וגם למסור את כל הפרטים האפשריים על הכספת כבר בפנייה הטלפונית.

 

הובלות בדרום – הובלת פסנתר

פסנתר הוא כלי נגינה נפוץ מאוד, ובתים רבים מחזיקים בו לצורך נגינה וגם בתור פריט בעל ערך רגשי. בעת שאנו מעוניינים לעבור דירה ולקחת עמנו את הפסנתר שלנו, לעתים נמצא שהפעולה אינה פשוטה, ומציבה בפנינו מספר אתגרים.

מעבר לגודלו ומשקלו הרב של הפסנתר, הוא גם מהווה חפץ רגיש במיוחד, שכל פגיעה בו עלולה לגרום לנזק משמעותי. משום כך לא תמיד מתאפשר להוביל אותו בגרם המדרגות או במעלית. במקומות שהובלה רגילה היא כן אפשרית – נעדיף לבחור במובילים שיש להם ניסיון מוכח בהובלת פסנתרים, והיכן שזה בלתי אפשרי – נוכל להשתמש בשירותי מנוף מקצועיים.

הובלות בדרום

 

שירותים נלווים נוספים

חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים כגון שירותי אריזה מקצועיים ושירותי השכרת משאית המגיעה עם נהג פרטי, ומאפשר ללקוח לנהל בעצמו את תהליך ההובלה מא' ועד ת'!

 

כיצד נתכונן להובלה?

הובלה מהווה אירוע משמעותי שאנו לא חווים כל יום, ועבור חלקנו מדובר באירוע מלחיץ ודרמטי – כיוון שאנו למעשה מעבירים את כל אורח החיים שלנו למקום אחר. במידה ונבצע את ההובלה ואת ההכנות לה עם מחשבה, נוכל ליצור לעצמנו סדר ולעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

 

בחירת חברת הובלה

אין ספק שיש מגוון רב של חברות המציעות הובלות בדרום, ועלינו רק לבחור בצורה נכונה את מי שאנו מעוניינים לעבוד עמו. סביר להניח שאת החיפוש הראשוני נעשה דרך הרשת, אך למעשה – השיטה הטובה ביותר היא לקבל המלצה ישירה ממכר או מחבר. במידה ואין לנו המלצה ישירה אנו יכולים לבדוק חוות דעת על החברה, ולוודא שהן אמינות ואכן נכתבו ע"י אנשים אמיתיים.

שיחה טלפונית היא השלב שיגיע לאחר מכן, ובשיחה נרצה לבצע תיאום ציפיות מקיף ככל הניתן. נוכל לקבל הצעת מחיר ולראות אם היא מתאימה לתקציב שלנו, נוכל להבין מול מי אנחנו עומדים לפי אופי השיחה, נוכל לשאול מה שנרצה, ועוד. סקר שוק הוא רצוי, ועדיף לא לבחור מיד את החברה הראשונה שאליה פנינו.

 

בחירת מועד להובלה

נרצה לבחור את מועד ההובלה בתאריך שנוח עבורנו, עבור המשפחה שלנו, או עבור העסק – במידה ומדובר במשרד. אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע כך שהיא אינה מפריעה לשגרה, ואחרים אף יעדיפו לקחת מספר ימי חופש כדי להתארגן בנוחות. בחירת מועד ההובלה צריך לאפשר לכם את כל הזמן שאתם צריכים, ואל תשכחו גם לקחת טווח ביטחון!

 

אריזה

תהליך האריזה שלנו מושפע ישירות מכמות החפצים שברשותנו. כך למשל, עבור משפחות גדולות מדובר בתהליך מורכב מאוד, כיוון שיש ברשותם חפצים של מספר אנשים, ריהוט, כלי מטבח רבים ועוד. גם הובלות משרדים מעמידות אתגר בפני העוברים ובפני המובילים, עקב כמות הציוד ואופיו הרגיש.

עבור סטודנטים העניין הוא פשוט יותר, כיוון שהם רגילים לעבור דירות בתדירות גבוהה יחסית, ולכן מראש לא אוגרים ציוד ובוחרים בדירות שהן מרוהטות מראש. בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לארוז בעצמם, אחרים יעדיפו לשכור שירותי אריזה מקצועיים שלעתים חוסכים שעות רבות ומאמץ רב בעת האריזה.

 

יום המעבר

במידה ואנחנו עובדים בצורה מחושבת ונכונה, אין הכרח שיום המעבר יהיה כרוך במאמץ, סבל ובלגאן.

 

העברת חפצים מוקדמת

אנשים רבים מעבירים חפצים מסוימים עוד לפני המעבר הסופי, במידה וזה מתאפשר מבחינת המעון החדש, וכך חוסכים לעצמם עוד עבודה ביום המעבר. אילו חפצים ניתן להעביר לפני יום המעבר הסופי? כאלו שאנו לא צריכים באופן שוטף עמנו בימים הקרובים, למשל שמיכות, מצעים ובגדים של עונה אחרת, ציוד קמפינג, ציוד גינה במידה ויש וכדומה. אופציה נוספת היא להעביר את רוב החפצים באמצעות הרכב הפרטי שלנו, ולהשתמש בשירותי הובלות עבור החפצים המורכבים והגדולים.

 

תיאום שעה לשירות הובלות בדרום

תאמו שעה שתשאיר לכם את שאר היום לארגון וסידור הדברים בבית החדש, כך שתוכלו לישון בו בנוחות כבר ביום המעבר. קחו בחשבון שדברים תמיד "נמרחים" מעבר לזמנים שאנו מקציבים להם כשמדובר בהובלות ומעבר דירה, ולכן – לא מומלץ לתאם הובלה לשעות הצהריים והערב.

הובלות בדרום

 

לוגיסטיקה וטיפים

אתם יכולים להקל על עצמכם רבות, במידה ותעשו מספר דברים פשוטים כשאתם מעבירים את חפציכם למיקום החדש.

סימון ורישום על ארגזים

סימון ארגזים הוא אחד הדברים שיעזרו לכם למנוע המון אי סדר! ואנחנו לא מדברים רק על סימון "שביר" שהוא גם חשוב, אלא גם על רישום פשוט של תוכן הארגז. קחו בחשבון שברגע שמדובר ביותר משלושה ארגזים – כבר לא תזכרו מה שמתם בכל ארגז, ולכן סימון ורישום על גבי הארגזים הוא חשוב מאין כמוהו.

הובלות בדרום – תכנון העמסה ופריקה

ייתכן שאנו עושים מספר "נגלות" בהובלה, ובמצב כזה חשוב לנו להבין אילו חפצים יגיעו ראשונים לדירה החדשה. כך גם אנו צריכים לחשוב על כל אותם החפצים, שנשארים איתנו בדירה הישנה ממש עד הסוף – פשוט כיוון שאנו משתמשים בהם.

חפצים אלו הם בד"כ כלי עבודה וכלי ניקיון, ויש נטייה לשכוח אותם יחד עם הדירה הישנה. דבר נוסף שיש לחשוב עליו – הובלת מוצרי מזון הדורשים קירור, שאותם נוכל להעביר רק במידה וכבר יש לנו מקרר הממתין לנו במעון החדש.

הכנות דרושות

חישבו מראש על כל ההכנות שיש לבצע, במיוחד כאשר מדובר על הובלה בדרום, על מנת להכניס אתכם לשגרה מהר ככל האפשר במקום החדש. מדובר על ניתוק או רישום לחברות כבלים, טלפון נייח, תשתית האינטרנט, העברת כתובת דואר וכדומה.

הובלות בדרום

להזמנת הובלה בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלות בדרום – אזורי שירות

הובלות באשדוד החל מ-200₪
הובלות בבאר שבע החל מ-200₪
הובלות באשקלון החל מ-200₪
הובלות ברהט החל מ-200₪
הובלות באילת החל מ-200₪
הובלות בקרית גת החל מ-200₪
הובלות בנתיבות החל מ-200₪
הובלות בדימונה החל מ-200₪
הובלות באופקים החל מ-200₪
הובלות בערד החל מ-200₪
הובלות בשדרות החל מ-200₪
הובלות בקרית מלאכי החל מ-200₪
הובלות בתל שבע החל מ-200₪
הובלות בירוחם החל מ-200₪
הובלות בשגב-שלום החל מ-200₪
הובלות במיתר החל מ-200₪
הובלות בעומר החל מ-200₪
הובלות בלהבים החל מ-200₪
הובלות במצפה רמון החל מ-200₪
הובלות בניצן החל מ-200₪
הובלות במרכז שפירא החל מ-200₪
הובלות בתפרח החל מ-200₪
הובלות בשתולים החל מ-200₪
הובלות באבן שמואל החל מ-200₪
הובלות במדרשת בן גוריון החל מ-200₪
הובלות בבאר גנים החל מ-200₪
הובלות בגילת החל מ-200₪
הובלות במעגלים החל מ-200₪
הובלות בשדה עוזיהו החל מ-200₪
הובלות בבני דקלים החל מ-200₪
הובלות בכפר מנחם החל מ-200₪
הובלות בעזריקם החל מ-200₪
הובלות בנהורה החל מ-200₪
הובלות בחצב החל מ-200₪
הובלות במבועים החל מ-200₪
הובלות בבאר טוביה החל מ-200₪
הובלות בכפר ורבורג החל מ-200₪
הובלות במשמר הנגב החל מ-200₪
הובלות בברכיה החל מ-200₪
הובלות בביצרון החל מ-200₪
הובלות בגבעות בר החל מ-200₪
הובלות בינון החל מ-200₪
הובלות בבארי החל מ-200₪
הובלות בבית קמה החל מ-200₪
הובלות בכוכב מיכאל החל מ-200₪
הובלות בבית עזרא החל מ-200₪
הובלות בעין הבשור החל מ-200₪
הובלות בבאר אורה החל מ-200₪
הובלות בחצרים החל מ-200₪
הובלות בנבטים החל מ-200₪
הובלות בנגבה החל מ-200₪
הובלות בדבירה החל מ-200₪
הובלות בנתיב העשרה החל מ-200₪
הובלות בברור חיל החל מ-200₪
הובלות בזיקים החל מ-200₪
הובלות בדריג'את החל מ-200₪
הובלות במשען החל מ-200₪
הובלות בערוגות החל מ-200₪
הובלות באמונים החל מ-200₪
הובלות בגבעתי החל מ-200₪
הובלות במכחול החל מ-200₪
הובלות בפטיש החל מ-200₪
הובלות בסעד החל מ-200₪
הובלות בכפר עזה החל מ-200₪
הובלות בשפיר החל מ-200₪
הובלות בחצור-אשדוד החל מ-200₪
הובלות באלומה החל מ-200₪
הובלות באור הנר החל מ-200₪
הובלות בגת החל מ-200₪
הובלות ברבדים החל מ-200₪
הובלות בנווה החל מ-200₪
הובלות ברביבים החל מ-200₪
הובלות ביטבתה החל מ-200₪
הובלות בשובל החל מ-200₪
הובלות במפלסים החל מ-200₪
הובלות ביד מרדכי החל מ-200₪
הובלות בתלמי יחיאל החל מ-200₪
הובלות בניר ישראל החל מ-200₪
הובלות בתלמים החל מ-200₪
הובלות באביגדור החל מ-200₪
הובלות בבטחה החל מ-200₪
הובלות בבית הגדי החל מ-200₪
הובלות בכפר הרי"ף החל מ-200₪
הובלות בבית שקמה החל מ-200₪
הובלות בלכיש החל מ-200₪
הובלות בגיאה החל מ-200₪
הובלות בתקומה החל מ-200₪
הובלות בעין יהב החל מ-200₪
הובלות בתימורים החל מ-200₪
הובלות בכפר אחים החל מ-200₪
הובלות בשומריה החל מ-200₪
הובלות בבני נצרים החל מ-200₪
הובלות בדורות החל מ-200₪
הובלות בעזר החל מ-200₪
הובלות בניר בנים החל מ-200₪
הובלות בניצן ב' החל מ-200₪
הובלות בהודיה החל מ-200₪
הובלות בזרחיה החל מ-200₪
הובלות בשחר החל מ-200₪
הובלות במסלול החל מ-200₪
הובלות בשובה החל מ-200₪
הובלות בלהב החל מ-200₪
הובלות ברוחמה החל מ-200₪
הובלות בעין צורים החל מ-200₪
הובלות בנחלה החל מ-200₪
הובלות בניר יצחק החל מ-200₪
הובלות בכפר מימון החל מ-200₪
הובלות בנטע החל מ-200₪
הובלות בחצבה החל מ-200₪
הובלות בבת הדר החל מ-200₪
הובלות בגלאון החל מ-200₪
הובלות במשואות יצחק החל מ-200₪
הובלות בתלמי יפה החל מ-200₪
הובלות ביכיני החל מ-200₪
הובלות ברתמים החל מ-200₪
הובלות בנווה מבטח החל מ-200₪
הובלות בכרמיה החל מ-200₪
הובלות בניר עקיבא החל מ-200₪
הובלות ברנן החל מ-200₪
הובלות בשדה צבי החל מ-200₪
הובלות בזמרת החל מ-200₪
הובלות בתדהר החל מ-200₪
הובלות בבית ניר החל מ-200₪
הובלות ביושיביה החל מ-200₪
הובלות באשלים החל מ-200₪
הובלות בגברעם החל מ-200₪
הובלות באשבול החל מ-200₪
הובלות בשדה יואב החל מ-200₪
הובלות בגבים החל מ-200₪
הובלות בזבדיאל החל מ-200₪
הובלות בשדה דוד החל מ-200₪
הובלות בסגולה החל מ-200₪
הובלות במנוחה החל מ-200₪
הובלות בעוצם החל מ-200₪
הובלות בשדה משה החל מ-200₪
הובלות בקלחים החל מ-200₪
הובלות בשוקדה החל מ-200₪
הובלות במגן החל מ-200₪
הובלות ביד נתן החל מ-200₪
הובלות בארז החל מ-200₪
הובלות בעין גדי החל מ-200₪
הובלות בעוקבי החל מ-200₪
הובלות במשאבי שדה החל מ-200₪
הובלות בטללים החל מ-200₪
הובלות בניר ח"ן החל מ-200₪
הובלות בקטורה החל מ-200₪
הובלות בצוחר החל מ-200₪
הובלות ברווחה החל מ-200₪
הובלות באורות החל מ-200₪
הובלות בנוגה החל מ-200₪
הובלות בשלווה החל מ-200₪
הובלות בניר עם החל מ-200₪
הובלות במרחב עם החל מ-200₪
הובלות בניר משה החל מ-200₪
הובלות בשדה בוקר החל מ-200₪
הובלות באורים החל מ-200₪
הובלות ביתד החל מ-200₪
הובלות בברוש החל מ-200₪
הובלות בספיר החל מ-200₪
הובלות בפעמי תש"ז החל מ-200₪
הובלות בניצנים החל מ-200₪
הובלות במבטחים החל מ-200₪
הובלות בתושיה החל מ-200₪
הובלות בפארן החל מ-200₪
הובלות בשני החל מ-200₪
הובלות בעלומים החל מ-200₪
הובלות באיתן החל מ-200₪
הובלות בתלמי ביל"ו החל מ-200₪
הובלות בנירים החל מ-200₪
הובלות בצאלים החל מ-200₪
הובלות בשדה ניצן החל מ-200₪
הובלות באיבים החל מ-200₪
הובלות באחוזם החל מ-200₪
הובלות ברעים החל מ-200₪
הובלות בחלץ החל מ-200₪
הובלות בצופר החל מ-200₪
הובלות בזרועה החל מ-200₪
הובלות במבקיעים החל מ-200₪
הובלות בעוזה החל מ-200₪
הובלות בקוממיות החל מ-200₪
הובלות בנחל עוז החל מ-200₪
הובלות בשקף החל מ-200₪
הובלות בניר עוז החל מ-200₪
הובלות בעידן החל מ-200₪
הובלות בפדויים החל מ-200₪
הובלות בגבעולים החל מ-200₪
הובלות בנועם החל מ-200₪
הובלות בגבולות החל מ-200₪
הובלות בבית גוברין החל מ-200₪
הובלות בכחלה החל מ-200₪
הובלות במחנה יפה החל מ-200₪
הובלות בעין השלושה החל מ-200₪
הובלות בכרמים החל מ-200₪
הובלות במלילות החל מ-200₪
הובלות באוהד החל מ-200₪
הובלות בישע החל מ-200₪
הובלות בכיסופים החל מ-200₪
הובלות בדקל החל מ-200₪
הובלות בתאשור החל מ-200₪
הובלות בשרשרת החל מ-200₪
הובלות בשלומית החל מ-200₪
הובלות בגרופית החל מ-200₪
הובלות בזוהר החל מ-200₪
הובלות בשיבולים החל מ-200₪
הובלות בשדי אברהם החל מ-200₪
הובלות ביבול החל מ-200₪
הובלות בתלמי יוסף החל מ-200₪
הובלות באילות החל מ-200₪
הובלות בצוקים החל מ-200₪
הובלות באבשלום החל מ-200₪
הובלות ביהל החל מ-200₪
הובלות בניצני סיני החל מ-200₪
הובלות בתלמי אליהו החל מ-200₪
הובלות בורדון החל מ-200₪
הובלות בסמר החל מ-200₪
הובלות בעמיעוז החל מ-200₪
הובלות בנאות הכיכר החל מ-200₪
הובלות במחנה טלי החל מ-200₪
הובלות במחנה יתיר החל מ-200₪
הובלות באמציה החל מ-200₪
הובלות בפרי גן החל מ-200₪
הובלות בכמהין החל מ-200₪
הובלות בלוטן החל מ-200₪
הובלות בסופה החל מ-200₪
הובלות בנאות סמדר החל מ-200₪
הובלות בהר עמשא החל מ-200₪
הובלות בעין תמר החל מ-200₪
הובלות בבאר מילכה החל מ-200₪
הובלות במחנה מרים החל מ-200₪
הובלות בחולית החל מ-200₪
הובלות באחווה החל מ-200₪
הובלות באליפז החל מ-200₪
הובלות בשחרות החל מ-200₪
הובלות באל-עזי החל מ-200₪
הובלות באשל הנשיא החל מ-200₪
הובלות בכפר סילבר החל מ-200₪
הובלות בעזוז החל מ-200₪
הובלות ביתיר החל מ-200₪
הובלות בבת חצור החל מ-200₪
הובלות בשלווה במדבר החל מ-200₪
הובלות בשיטים החל מ-200₪