הובלות במרכז

☑️ הובלות במרכז במחירים הוגנים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ התאמת הפיתרון באופן מדויק לבעיה.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר על הובלות במרכז חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות במרכז
הובלות במרכז

הביקוש הרב לשירותי הובלות במרכז ובכלל, נובע מהמציאות הדינאמית שבה אנו חיים כיום, המעודדת שינוי כתובת תכוף יותר מאשר פעם. נראה ששינויי מיקום תכופים, מאפשרים לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה, מבחינת תעסוקה, לימודים, משפחה ותחביבים.

בתי העסק הרבים המציעים שירותי הובלות במרכז, משתדלים לבוא לקראת הלקוחות ככל האפשר, ולכן נוכל לראות סוגים שונים של שירותי הובלות – שמטרתם "להגמיש" את השירות ולהתאים אותו לדרישות הלקוח. בין שירותי ההובלות השונים המוצעים במרכז, נוכל למצוא הובלות של דירה, הובלות מנוף, הובלות, שירותי אריזה, הובלות משרדים, השכרת משאית ועוד.

 

הובלות במרכז בתקופת ה"אינסטנט"

המציאות של היום היא שונה לחלוטין מהמציאות של לפני 20 שנים. ייתכן ואנו זוכרים זאת במידה ואנו מספיק בוגרים, וגם אם לא – סביר להניח שהורינו דאגו לספר לנו על כך. הדור של היום מכונה גם "דור האינסטנט", מהסיבה שהוא מתאפיין בהתרחשויות ושינויים מהירים במיוחד.

הדינאמיות הזו ניכרת בכל תחום בחיינו, וגם בעניין מעברי הדירה, שינוי מקומות התעסוקה, ואפילו – שינויים תכופים במערכות היחסים שלנו. המציאות המשתנה הביאה לביקוש גדול עבור שירותי הובלות באופן כללי, ושירותי הובלות במרכז בפרט. מסיבה זו, נראה שיש מגוון גדול יחסית של בתי עסק המציעים שירותי הובלות במרכז.

הובלות במרכז

 

הביקוש להובלות במרכז

חברות ההובלות הנותנות שירות במרכז עובדות מול סוגים שונים של לקוחות, כשלכל לקוח יש דרישות מעט שונות וצרכים אחרים. הביקוש הרב להובלות במרכז מתבסס בין השאר על מעברי דירה של משפחות, הובלות משרדים של בתי עסק, הובלות סטודנטים המתאפיינות בתכולה קטנה יחסית, הובלות מורכבות של פסנתרים או כספות, ואפילו אנשים המעוניינים להשכיר משאית לצורך הובלה עצמאית ע"פ לוחות הזמנים שלהם.

 

סוגי הובלות במרכז

אילו שירותי הובלות זמינים עבורנו במרכז, ואיך למעשה נדע לבחור את השירות המתאים לנו ביותר? מומחי ההובלות של "פיקאפ" הובלות עזרו לנו לעשות לכם מעט סדר, לפני שאתם רצים לתאם הובלה.

 

הובלות במרכז – הובלת דירות

סוג ההובלה הזה מתאים בעיקר עבור משפחות או אנשים שתכולת הדירה שלהם גדולה, ודורשת שימוש במשאית הובלות עם שטח העמסה רב. לרוב הובלות כאלה כוללות גם רהיטים וחפצים גדולים דוגמת מקררים, ספות, שולחנות אוכל ועוד.

כמות החפצים תצריך מאיתנו עבודת אריזה בלתי מבוטלת, ובעוד חלק מהאנשים מעדיפים לעשות זאת לבד, אחרים יעדיפו להשתמש בשירותי אריזה מקצועיים. בעת שאנו מזמינים שירותי אריזה, האורזים יגיעו מספר ימים לפני ההובלה כשהם מצוידים בציוד אריזה כמו קרטוני הובלה, קרטוני חציצה וניירות בועות ("פצפצים"), ויבצעו את האריזה בצורה הכי יעילה ומהירה שניתן.

 

הובלות

הובלות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מתאפיינות בתכולת דירה קטנה יחסית, שאינה מצריכה שימוש במשאית גדולה. ההובלות הקטנות מבוצעות פעמים רבות ע"י טנדר עם נגרר או משאית קטנה, והן מתאימות עבור תכולת דירה קטנה יחסית או עבור חפצים נקודתיים וגדולים כמו מקרר, ספה, פסנתר וכדומה.

היתרון המשמעותי של הובלה, הוא המחיר הזול ביחס להובלה גדולה, וזה מאפשר חיסכון עבור אנשים שאין ברשותם חפצים רבים, סטודנטים עם תכולת דירה קטנה, או אנשים שזקוקים לעזרה רק עם מספר חפצים גדולים וכבדים.

 

הובלת משרדים

חלק גדול משירותי הובלות במרכז מתמקד בהובלת משרדים, הנחשבת מורכבת ביחס לסוגי הובלה אחרים. הובלת משרדים דורשת מיומנות גם מכיוון שהתכולה המועמסת והנפרקת היא גדולה ברוב המקרים, וגם עקב אופי החפצים המועברים.

במשרדים נוכל למצוא ציוד כגון ריהוט משרדי יקר דוגמת שולחנות ישיבות, כיסאות מתכווננים ופרגודים, ציוד חשמלי כבד ועדין דוגמת מגרסות, מדפסות גדולות, מחשבים ושרתים, מסמכים שיכולים להיות רגישים וגם מהווים מסה גדולה בעת ההובלה, ועוד.

כל אלו דורשים מהמובילים ומהאורזים מיומנות גבוהה מבחינה טכנית – שהרי הם צריכים לדעת לפרק, להרכיב ולטפל בכל סוגי החפצים האלו. מעבר לעניין הטכני, יש לזכור שאנו מתעסקים פה עם מידע שיכול להיות רגיש עבור העסק, ולכן חשובה מאוד גם אמינות חברת ההובלות שאנו בוחרים!

 

הובלות מורכבות והובלות מנוף

הובלות מורכבות מתאפיינות בצורך שהוא מעט אחר מרוב סוגי ההובלות, ולרוב גם דורשות ציוד שונה וניסיון רב. בהובלות כאלה פעמים רבות ייעשה שימוש במנוף, שלעתים מהווה את האופציה היחידה להעברת אותו חפץ, ומעבר לכך – מפחית מאוד את הסיכוי לפגיעה בו.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הקלאסיות להובלה מורכבת היא הובלה של כספת. כספת מיוצרת מטבעה על מנת למנוע פריצה והרמה שלה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת, ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים. הכספת לעתים מעוצבת כחלק מהמבנה, ועל מנת להוביל אותה יש צורך גם בפירוק מקצועי.

לעתים מבנה הדירה ומבנה הכספת אינם מאפשרים הובלה שלה ע"י סחיבה, ואין זה משנה כמה חסונים יהיו המובילים וכמה מוטיבציה תהיה להם. במקרים כאלו ניתן להשתמש במנוף, שיהפוך את העניין להרבה יותר פשוט! חשוב לוודא עם חברת ההובלה מראש – האם היא עוסקת בכספות והאם יש את הידע הדרוש על מנת לפרק אותן, וגם למסור את כל הפרטים האפשריים על הכספת כבר בפנייה הטלפונית.

 

הובלות במרכז – הובלת פסנתר

פסנתר הוא כלי נגינה נפוץ מאוד, ובתים רבים מחזיקים בו לצורך נגינה וגם בתור פריט בעל ערך רגשי. בעת שאנו מעוניינים לעבור דירה ולקחת עמנו את הפסנתר שלנו, לעתים נמצא שהפעולה אינה פשוטה, ומציבה בפנינו מספר אתגרים.

מעבר לגודלו ומשקלו הרב של הפסנתר, הוא גם מהווה חפץ רגיש במיוחד, שכל פגיעה בו עלולה לגרום לנזק משמעותי. משום כך לא תמיד מתאפשר להוביל אותו בגרם המדרגות או במעלית. במקומות שהובלה רגילה היא כן אפשרית – נעדיף לבחור במובילים שיש להם ניסיון מוכח בהובלת פסנתרים, והיכן שזה בלתי אפשרי – נוכל להשתמש בשירותי מנוף מקצועיים.

הובלות במרכז

 

שירותים נלווים נוספים

חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים כגון שירותי אריזה מקצועיים ושירותי השכרת משאית המגיעה עם נהג פרטי, ומאפשר ללקוח לנהל בעצמו את תהליך ההובלה מא' ועד ת'!

 

כיצד נתכונן להובלה?

הובלה מהווה אירוע משמעותי שאנו לא חווים כל יום, ועבור חלקנו מדובר באירוע מלחיץ ודרמטי – כיוון שאנו למעשה מעבירים את כל אורח החיים שלנו למקום אחר. במידה ונבצע את ההובלה ואת ההכנות לה עם מחשבה, נוכל ליצור לעצמנו סדר ולעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

 

בחירת חברת הובלה

אין ספק שיש מגוון רב של חברות המציעות הובלות במרכז, ועלינו רק לבחור בצורה נכונה את מי שאנו מעוניינים לעבוד עמו. סביר להניח שאת החיפוש הראשוני נעשה דרך הרשת, אך למעשה – השיטה הטובה ביותר היא לקבל המלצה ישירה ממכר או מחבר. במידה ואין לנו המלצה ישירה אנו יכולים לבדוק חוות דעת על החברה, ולוודא שהן אמינות ואכן נכתבו ע"י אנשים אמיתיים.

שיחה טלפונית היא השלב שיגיע לאחר מכן, ובשיחה נרצה לבצע תיאום ציפיות מקיף ככל הניתן. נוכל לקבל הצעת מחיר ולראות אם היא מתאימה לתקציב שלנו, נוכל להבין מול מי אנחנו עומדים לפי אופי השיחה, נוכל לשאול מה שנרצה, ועוד. סקר שוק הוא רצוי, ועדיף לא לבחור מיד את החברה הראשונה שאליה פנינו.

 

בחירת מועד להובלה

נרצה לבחור את מועד ההובלה בתאריך שנוח עבורנו, עבור המשפחה שלנו, או עבור העסק – במידה ומדובר במשרד. אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע כך שהיא אינה מפריעה לשגרה, ואחרים אף יעדיפו לקחת מספר ימי חופש כדי להתארגן בנוחות. בחירת מועד ההובלה צריך לאפשר לכם את כל הזמן שאתם צריכים, ואל תשכחו גם לקחת טווח ביטחון!

 

אריזה

תהליך האריזה שלנו מושפע ישירות מכמות החפצים שברשותנו. כך למשל, עבור משפחות גדולות מדובר בתהליך מורכב מאוד, כיוון שיש ברשותם חפצים של מספר אנשים, ריהוט, כלי מטבח רבים ועוד. גם הובלות משרדים מעמידות אתגר בפני העוברים ובפני המובילים, עקב כמות הציוד ואופיו הרגיש.

עבור סטודנטים העניין הוא פשוט יותר, כיוון שהם רגילים לעבור דירות בתדירות גבוהה יחסית, ולכן מראש לא אוגרים ציוד ובוחרים בדירות שהן מרוהטות מראש. בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לארוז בעצמם, אחרים יעדיפו לשכור שירותי אריזה מקצועיים שלעתים חוסכים שעות רבות ומאמץ רב בעת האריזה.

 

יום המעבר

במידה ואנחנו עובדים בצורה מחושבת ונכונה, אין הכרח שיום המעבר יהיה כרוך במאמץ, סבל ובלגאן.

 

העברת חפצים מוקדמת

אנשים רבים מעבירים חפצים מסוימים עוד לפני המעבר הסופי, במידה וזה מתאפשר מבחינת המעון החדש, וכך חוסכים לעצמם עוד עבודה ביום המעבר. אילו חפצים ניתן להעביר לפני יום המעבר הסופי? כאלו שאנו לא צריכים באופן שוטף עמנו בימים הקרובים, למשל שמיכות, מצעים ובגדים של עונה אחרת, ציוד קמפינג, ציוד גינה במידה ויש וכדומה. אופציה נוספת היא להעביר את רוב החפצים באמצעות הרכב הפרטי שלנו, ולהשתמש בשירותי הובלות עבור החפצים המורכבים והגדולים.

 

תיאום שעה לשירות הובלות במרכז

תאמו שעה שתשאיר לכם את שאר היום לארגון וסידור הדברים בבית החדש, כך שתוכלו לישון בו בנוחות כבר ביום המעבר. קחו בחשבון שדברים תמיד "נמרחים" מעבר לזמנים שאנו מקציבים להם כשמדובר בהובלות ומעבר דירה, ולכן – לא מומלץ לתאם הובלה לשעות הצהריים והערב.

הובלות במרכז

 

לוגיסטיקה וטיפים

אתם יכולים להקל על עצמכם רבות, במידה ותעשו מספר דברים פשוטים כשאתם מעבירים את חפציכם למיקום החדש.

 

סימון ורישום על ארגזים

סימון ארגזים הוא אחד הדברים שיעזרו לכם למנוע המון אי סדר! ואנחנו לא מדברים רק על סימון "שביר" שהוא גם חשוב, אלא גם על רישום פשוט של תוכן הארגז. קחו בחשבון שברגע שמדובר ביותר משלושה ארגזים – כבר לא תזכרו מה שמתם בכל ארגז, ולכן סימון ורישום על גבי הארגזים הוא חשוב מאין כמוהו.

 

הובלות במרכז – תכנון העמסה ופריקה

ייתכן שאנו עושים מספר "נגלות" בהובלה, ובמצב כזה חשוב לנו להבין אילו חפצים יגיעו ראשונים לדירה החדשה. כך גם אנו צריכים לחשוב על כל אותם החפצים, שנשארים איתנו בדירה הישנה ממש עד הסוף – פשוט כיוון שאנו משתמשים בהם.

חפצים אלו הם בד"כ כלי עבודה וכלי ניקיון, ויש נטייה לשכוח אותם יחד עם הדירה הישנה. דבר נוסף שיש לחשוב עליו – הובלת מוצרי מזון הדורשים קירור, שאותם נוכל להעביר רק במידה וכבר יש לנו מקרר הממתין לנו במעון החדש.

 

הכנות דרושות

חישבו מראש על כל ההכנות שיש לבצע, במיוחד כאשר מדובר על הובלה במרכז, על מנת להכניס אתכם לשגרה מהר ככל האפשר במקום החדש. מדובר על ניתוק או רישום לחברות כבלים, טלפון נייח, תשתית האינטרנט, העברת כתובת דואר וכדומה.

הובלות במרכז

 

להזמנת הובלה במרכז חייגו – 077-805-3559

 

הובלות במרכז – אזורי שירות

הובלות בתל אביב החל מ-200₪
הובלות בפתח תקווה החל מ-200₪
הובלות בראשון לציון החל מ-200₪
הובלות בבני ברק החל מ-200₪
הובלות בחולון החל מ-200₪
הובלות ברמת גן החל מ-200₪
הובלות בבת ים החל מ-200₪
הובלות ברחובות החל מ-200₪
הובלות בהרצליה החל מ-200₪
הובלות בכפר סבא החל מ-200₪
הובלות במודיעין-מכבים-רעות החל מ-200₪
הובלות ברעננה החל מ-200₪
הובלות בלוד החל מ-200₪
הובלות ברמלה החל מ-200₪
הובלות בראש העין החל מ-200₪
הובלות בהוד השרון החל מ-200₪
הובלות בגבעתיים החל מ-200₪
הובלות ברמת השרון החל מ-200₪
הובלות ביבנה החל מ-200₪
הובלות בנס ציונה החל מ-200₪
הובלות באלעד החל מ-200₪
הובלות בקרית אונו החל מ-200₪
הובלות באור יהודה החל מ-200₪
הובלות ביהוד-מונוסון החל מ-200₪
הובלות בבאר יעקב החל מ-200₪
הובלות בגבעת שמואל החל מ-200₪
הובלות בגדרה החל מ-200₪
הובלות בכפר קאסם החל מ-200₪
הובלות בגן יבנה החל מ-200₪
הובלות בגני תקווה החל מ-200₪
הובלות בשוהם החל מ-200₪
הובלות במזכרת בתיה החל מ-200₪
הובלות בקרית עקרון החל מ-200₪
הובלות באזור החל מ-200₪
הובלות בכוכב יאיר החל מ-200₪
הובלות בכפר חב"ד החל מ-200₪
הובלות בבני עי"ש החל מ-200₪
הובלות בבית דגן החל מ-200₪
הובלות בצור יצחק החל מ-200₪
הובלות בסביון החל מ-200₪
הובלות ביד בנימין החל מ-200₪
הובלות במתן החל מ-200₪
הובלות בגבעת ברנר החל מ-200₪
הובלות בכפר שמריהו החל מ-200₪
הובלות בנוף איילון החל מ-200₪
הובלות בלפיד החל מ-200₪
הובלות בבית חשמונאי החל מ-200₪
הובלות באחיעזר החל מ-200₪
הובלות בנען החל מ-200₪
הובלות בברקת החל מ-200₪
הובלות בכרמי יוסף החל מ-200₪
הובלות בקדרון החל מ-200₪
הובלות ברמות השבים החל מ-200₪
הובלות בבית אלעזרי החל מ-200₪
הובלות בשעלבים החל מ-200₪
הובלות בכפר סירקין החל מ-200₪
הובלות בנחלים החל מ-200₪
הובלות בבני ראם החל מ-200₪
הובלות בשדה ורבורג החל מ-200₪
הובלות במצליח החל מ-200₪
הובלות באחיסמך החל מ-200₪
הובלות בניר צבי החל מ-200₪
הובלות בטירת יהודה החל מ-200₪
הובלות בנווה ימין החל מ-200₪
הובלות בנווה ירק החל מ-200₪
הובלות ביד רמב"ם החל מ-200₪
הובלות בניר גלים החל מ-200₪
הובלות בעזריה החל מ-200₪
הובלות בכפר ביל"ו החל מ-200₪
הובלות במזור החל מ-200₪
הובלות במשמר דוד החל מ-200₪
הובלות בגמזו החל מ-200₪
הובלות באלישמע החל מ-200₪
הובלות בחולדה החל מ-200₪
הובלות בירחיב החל מ-200₪
הובלות בבית גמליאל החל מ-200₪
הובלות בסתריה החל מ-200₪
הובלות בעשרת החל מ-200₪
הובלות בזיתן החל מ-200₪
הובלות בגאליה החל מ-200₪
הובלות בצופית החל מ-200₪
הובלות בנירית החל מ-200₪
הובלות ברינתיה החל מ-200₪
הובלות בכפר הנגיד החל מ-200₪
הובלות בישרש החל מ-200₪
הובלות בבית עריף החל מ-200₪
הובלות ברמת הכובש החל מ-200₪
הובלות בחגור החל מ-200₪
הובלות בחמד החל מ-200₪
הובלות בשדי חמד החל מ-200₪
הובלות בצפריה החל מ-200₪
הובלות בנצר סרני החל מ-200₪
הובלות במשמר השבעה החל מ-200₪
הובלות בבית חלקיה החל מ-200₪
הובלות בגינתון החל מ-200₪
הובלות בגבעת כ"ח החל מ-200₪
הובלות במעש החל מ-200₪
הובלות בחדיד החל מ-200₪
הובלות במגשימים החל מ-200₪
הובלות בבן זכאי החל מ-200₪
הובלות בבני דרום החל מ-200₪
הובלות בכפר שמואל החל מ-200₪
הובלות בעינת החל מ-200₪
הובלות בגני טל החל מ-200₪
הובלות בבניה החל מ-200₪
הובלות ביגל החל מ-200₪
הובלות בבני עטרות החל מ-200₪
הובלות בפתחיה החל מ-200₪
הובלות בבן שמן החל מ-200₪
הובלות בבית נחמיה החל מ-200₪
הובלות בקבוצת יבנה החל מ-200₪
הובלות בפלמחים החל מ-200₪
הובלות בכפר אביב החל מ-200₪
הובלות בפדיה החל מ-200₪
הובלות בכפר בן נון החל מ-200₪
הובלות ביציץ החל מ-200₪
הובלות בכפר טרומן החל מ-200₪
הובלות בשילת החל מ-200₪
הובלות בנטעים החל מ-200₪
הובלות ברמות מאיר החל מ-200₪
הובלות ביסודות החל מ-200₪
הובלות במשגב דב החל מ-200₪
הובלות בגן חיים החל מ-200₪
הובלות במישר החל מ-200₪
הובלות בכפר דניאל החל מ-200₪
הובלות בגני יוחנן החל מ-200₪
הובלות בכפר מרדכי החל מ-200₪
הובלות בגבעת השלושה החל מ-200₪
הובלות בבית חנן החל מ-200₪
הובלות בבית עוזיאל החל מ-200₪
הובלות בניר אליהו החל מ-200₪
הובלות בחפץ חיים החל מ-200₪
הובלות בגן שלמה החל מ-200₪
הובלות במשמר איילון החל מ-200₪
הובלות בבארות יצחק החל מ-200₪
הובלות בנופך החל מ-200₪
הובלות באייל החל מ-200₪
הובלות בגן הדרום החל מ-200₪
הובלות בגליל ים החל מ-200₪
הובלות בנצר חזני החל מ-200₪
הובלות בשדמה החל מ-200₪
הובלות בנחשונים החל מ-200₪
הובלות בבית רבן החל מ-200₪
הובלות בגזר החל מ-200₪
הובלות בגנות החל מ-200₪
הובלות בעדנים החל מ-200₪
הובלות בגבעת ח"ן החל מ-200₪
הובלות בירקונה החל מ-200₪
הובלות בגיבתון החל מ-200₪
הובלות בחורשים החל מ-200₪
הובלות בגני הדר החל מ-200₪
הובלות בגן שורק החל מ-200₪
הובלות בכפר מל"ל החל מ-200₪
הובלות במחנה תל נוף החל מ-200₪
הובלות בבית עובד החל מ-200₪
הובלות בצור נתן החל מ-200₪
הובלות בכרם יבנה החל מ-200₪
הובלות בגת רימון החל מ-200₪
הובלות בכפר רוזנואלד החל מ-200₪
הובלות במבוא מודיעים החל מ-200₪
הובלות בעיינות החל מ-200₪
הובלות בבית ברל החל מ-200₪
הובלות בחצרות חולדה החל מ-200₪
הובלות בחצרות כ"ח החל מ-200₪