הובלות בצפון

הובלות בצפון
הובלות בצפון

☑️ הובלות בצפון במחירים הוגנים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ התאמת הפיתרון באופן מדויק לבעיה.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר על הובלות בצפון חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הביקוש הרב לשירותי הובלות בצפון ובכלל, נובע מהמציאות הדינאמית שבה אנו חיים כיום, המעודדת שינוי כתובת תכוף יותר מאשר פעם. נראה ששינויי מיקום תכופים, מאפשרים לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה, מבחינת תעסוקה, לימודים, משפחה ותחביבים.

בתי העסק הרבים המציעים שירותי הובלות בצפון, משתדלים לבוא לקראת הלקוחות ככל האפשר, ולכן נוכל לראות סוגים שונים של שירותי הובלות – שמטרתם "להגמיש" את השירות ולהתאים אותו לדרישות הלקוח. בין שירותי ההובלות השונים המוצעים בצפון, נוכל למצוא הובלות של דירה, הובלות מנוף, הובלות, שירותי אריזה, הובלות משרדים, השכרת משאית ועוד.

 

הובלות בצפון בתקופת ה"אינסטנט"

המציאות של היום היא שונה לחלוטין מהמציאות של לפני 20 שנים. ייתכן ואנו זוכרים זאת במידה ואנו מספיק בוגרים, וגם אם לא – סביר להניח שהורינו דאגו לספר לנו על כך. הדור של היום מכונה גם "דור האינסטנט", מהסיבה שהוא מתאפיין בהתרחשויות ושינויים מהירים במיוחד.

הדינאמיות הזו ניכרת בכל תחום בחיינו, וגם בעניין מעברי הדירה, שינוי מקומות התעסוקה, ואפילו – שינויים תכופים במערכות היחסים שלנו. המציאות המשתנה הביאה לביקוש גדול עבור שירותי הובלות באופן כללי, ושירותי הובלות בצפון בפרט. מסיבה זו, נראה שיש מגוון גדול יחסית של בתי עסק המציעים שירותי הובלות בצפון.

 

הביקוש להובלות בצפון

חברות ההובלות הנותנות שירות בצפון עובדות מול סוגים שונים של לקוחות, כשלכל לקוח יש דרישות מעט שונות וצרכים אחרים. הביקוש הרב להובלות בצפון מתבסס בין השאר על מעברי דירה של משפחות, הובלות משרדים של בתי עסק, הובלות סטודנטים המתאפיינות בתכולה קטנה יחסית, הובלות מורכבות של פסנתרים או כספות, ואפילו אנשים המעוניינים להשכיר משאית לצורך הובלה עצמאית ע"פ לוחות הזמנים שלהם.

 

סוגי הובלות בצפון

אילו שירותי הובלות זמינים עבורנו בצפון, ואיך למעשה נדע לבחור את השירות המתאים לנו ביותר? מומחי ההובלות של "פיקאפ" הובלות עזרו לנו לעשות לכם מעט סדר, לפני שאתם רצים לתאם הובלה.

 

הובלות בצפון – הובלת דירות

סוג ההובלה הזה מתאים בעיקר עבור משפחות או אנשים שתכולת הדירה שלהם גדולה, ודורשת שימוש במשאית הובלות עם שטח העמסה רב. לרוב הובלות כאלה כוללות גם רהיטים וחפצים גדולים דוגמת מקררים, ספות, שולחנות אוכל ועוד.

כמות החפצים תצריך מאיתנו עבודת אריזה בלתי מבוטלת, ובעוד חלק מהאנשים מעדיפים לעשות זאת לבד, אחרים יעדיפו להשתמש בשירותי אריזה מקצועיים. בעת שאנו מזמינים שירותי אריזה, האורזים יגיעו מספר ימים לפני ההובלה כשהם מצוידים בציוד אריזה כמו קרטוני הובלה, קרטוני חציצה וניירות בועות ("פצפצים"), ויבצעו את האריזה בצורה הכי יעילה ומהירה שניתן.

 

הובלות

הובלות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מתאפיינות בתכולת דירה קטנה יחסית, שאינה מצריכה שימוש במשאית גדולה. ההובלות הקטנות מבוצעות פעמים רבות ע"י טנדר עם נגרר או משאית קטנה, והן מתאימות עבור תכולת דירה קטנה יחסית או עבור חפצים נקודתיים וגדולים כמו מקרר, ספה, פסנתר וכדומה.

היתרון המשמעותי של הובלה, הוא המחיר הזול ביחס להובלה גדולה, וזה מאפשר חיסכון עבור אנשים שאין ברשותם חפצים רבים, סטודנטים עם תכולת דירה קטנה, או אנשים שזקוקים לעזרה רק עם מספר חפצים גדולים וכבדים.

 

הובלת משרדים

חלק גדול משירותי הובלות בצפון מתמקד בהובלת משרדים, הנחשבת מורכבת ביחס לסוגי הובלה אחרים. הובלת משרדים דורשת מיומנות גם מכיוון שהתכולה המועמסת והנפרקת היא גדולה ברוב המקרים, וגם עקב אופי החפצים המועברים.

במשרדים נוכל למצוא ציוד כגון ריהוט משרדי יקר דוגמת שולחנות ישיבות, כיסאות מתכווננים ופרגודים, ציוד חשמלי כבד ועדין דוגמת מגרסות, מדפסות גדולות, מחשבים ושרתים, מסמכים שיכולים להיות רגישים וגם מהווים מסה גדולה בעת ההובלה, ועוד.

כל אלו דורשים מהמובילים ומהאורזים מיומנות גבוהה מבחינה טכנית – שהרי הם צריכים לדעת לפרק, להרכיב ולטפל בכל סוגי החפצים האלו. מעבר לעניין הטכני, יש לזכור שאנו מתעסקים פה עם מידע שיכול להיות רגיש עבור העסק, ולכן חשובה מאוד גם אמינות חברת ההובלות שאנו בוחרים!

 

הובלות מורכבות והובלות מנוף

הובלות מורכבות מתאפיינות בצורך שהוא מעט אחר מרוב סוגי ההובלות, ולרוב גם דורשות ציוד שונה וניסיון רב. בהובלות כאלה פעמים רבות ייעשה שימוש במנוף, שלעתים מהווה את האופציה היחידה להעברת אותו חפץ, ומעבר לכך – מפחית מאוד את הסיכוי לפגיעה בו.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הקלאסיות להובלה מורכבת היא הובלה של כספת. כספת מיוצרת מטבעה על מנת למנוע פריצה והרמה שלה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת, ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים. הכספת לעתים מעוצבת כחלק מהמבנה, ועל מנת להוביל אותה יש צורך גם בפירוק מקצועי.

לעתים מבנה הדירה ומבנה הכספת אינם מאפשרים הובלה שלה ע"י סחיבה, ואין זה משנה כמה חסונים יהיו המובילים וכמה מוטיבציה תהיה להם. במקרים כאלו ניתן להשתמש במנוף, שיהפוך את העניין להרבה יותר פשוט! חשוב לוודא עם חברת ההובלה מראש – האם היא עוסקת בכספות והאם יש את הידע הדרוש על מנת לפרק אותן, וגם למסור את כל הפרטים האפשריים על הכספת כבר בפנייה הטלפונית.

 

הובלות בצפון – הובלת פסנתר

פסנתר הוא כלי נגינה נפוץ מאוד, ובתים רבים מחזיקים בו לצורך נגינה וגם בתור פריט בעל ערך רגשי. בעת שאנו מעוניינים לעבור דירה ולקחת עמנו את הפסנתר שלנו, לעתים נמצא שהפעולה אינה פשוטה, ומציבה בפנינו מספר אתגרים.

מעבר לגודלו ומשקלו הרב של הפסנתר, הוא גם מהווה חפץ רגיש במיוחד, שכל פגיעה בו עלולה לגרום לנזק משמעותי. משום כך לא תמיד מתאפשר להוביל אותו בגרם המדרגות או במעלית. במקומות שהובלה רגילה היא כן אפשרית – נעדיף לבחור במובילים שיש להם ניסיון מוכח בהובלת פסנתרים, והיכן שזה בלתי אפשרי – נוכל להשתמש בשירותי מנוף מקצועיים.

 

שירותים נלווים נוספים

חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים כגון שירותי אריזה מקצועיים ושירותי השכרת משאית המגיעה עם נהג פרטי, ומאפשר ללקוח לנהל בעצמו את תהליך ההובלה מא' ועד ת'!

 

כיצד נתכונן להובלה?

הובלה מהווה אירוע משמעותי שאנו לא חווים כל יום, ועבור חלקנו מדובר באירוע מלחיץ ודרמטי – כיוון שאנו למעשה מעבירים את כל אורח החיים שלנו למקום אחר. במידה ונבצע את ההובלה ואת ההכנות לה עם מחשבה, נוכל ליצור לעצמנו סדר ולעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

 

בחירת חברת הובלה

אין ספק שיש מגוון רב של חברות המציעות הובלות בצפון, ועלינו רק לבחור בצורה נכונה את מי שאנו מעוניינים לעבוד עמו. סביר להניח שאת החיפוש הראשוני נעשה דרך הרשת, אך למעשה – השיטה הטובה ביותר היא לקבל המלצה ישירה ממכר או מחבר. במידה ואין לנו המלצה ישירה אנו יכולים לבדוק חוות דעת על החברה, ולוודא שהן אמינות ואכן נכתבו ע"י אנשים אמיתיים.

שיחה טלפונית היא השלב שיגיע לאחר מכן, ובשיחה נרצה לבצע תיאום ציפיות מקיף ככל הניתן. נוכל לקבל הצעת מחיר ולראות אם היא מתאימה לתקציב שלנו, נוכל להבין מול מי אנחנו עומדים לפי אופי השיחה, נוכל לשאול מה שנרצה, ועוד. סקר שוק הוא רצוי, ועדיף לא לבחור מיד את החברה הראשונה שאליה פנינו.

 

בחירת מועד להובלה

נרצה לבחור את מועד ההובלה בתאריך שנוח עבורנו, עבור המשפחה שלנו, או עבור העסק – במידה ומדובר במשרד. אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע כך שהיא אינה מפריעה לשגרה, ואחרים אף יעדיפו לקחת מספר ימי חופש כדי להתארגן בנוחות. בחירת מועד ההובלה צריך לאפשר לכם את כל הזמן שאתם צריכים, ואל תשכחו גם לקחת טווח ביטחון!

 

אריזה

תהליך האריזה שלנו מושפע ישירות מכמות החפצים שברשותנו. כך למשל, עבור משפחות גדולות מדובר בתהליך מורכב מאוד, כיוון שיש ברשותם חפצים של מספר אנשים, ריהוט, כלי מטבח רבים ועוד. גם הובלות משרדים מעמידות אתגר בפני העוברים ובפני המובילים, עקב כמות הציוד ואופיו הרגיש.

עבור סטודנטים העניין הוא פשוט יותר, כיוון שהם רגילים לעבור דירות בתדירות גבוהה יחסית, ולכן מראש לא אוגרים ציוד ובוחרים בדירות שהן מרוהטות מראש. בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לארוז בעצמם, אחרים יעדיפו לשכור שירותי אריזה מקצועיים שלעתים חוסכים שעות רבות ומאמץ רב בעת האריזה.

 

יום המעבר

במידה ואנחנו עובדים בצורה מחושבת ונכונה, אין הכרח שיום המעבר יהיה כרוך במאמץ, סבל ובלגאן.

 

העברת חפצים מוקדמת

אנשים רבים מעבירים חפצים מסוימים עוד לפני המעבר הסופי, במידה וזה מתאפשר מבחינת המעון החדש, וכך חוסכים לעצמם עוד עבודה ביום המעבר. אילו חפצים ניתן להעביר לפני יום המעבר הסופי? כאלו שאנו לא צריכים באופן שוטף עמנו בימים הקרובים, למשל שמיכות, מצעים ובגדים של עונה אחרת, ציוד קמפינג, ציוד גינה במידה ויש וכדומה. אופציה נוספת היא להעביר את רוב החפצים באמצעות הרכב הפרטי שלנו, ולהשתמש בשירותי הובלות עבור החפצים המורכבים והגדולים.

 

תיאום שעה לשירות הובלות בצפון

תאמו שעה שתשאיר לכם את שאר היום לארגון וסידור הדברים בבית החדש, כך שתוכלו לישון בו בנוחות כבר ביום המעבר. קחו בחשבון שדברים תמיד "נמרחים" מעבר לזמנים שאנו מקציבים להם כשמדובר בהובלות ומעבר דירה, ולכן – לא מומלץ לתאם הובלה לשעות הצהריים והערב.

 

לוגיסטיקה וטיפים

אתם יכולים להקל על עצמכם רבות, במידה ותעשו מספר דברים פשוטים כשאתם מעבירים את חפציכם למיקום החדש.

 

סימון ורישום על ארגזים

סימון ארגזים הוא אחד הדברים שיעזרו לכם למנוע המון אי סדר! ואנחנו לא מדברים רק על סימון "שביר" שהוא גם חשוב, אלא גם על רישום פשוט של תוכן הארגז. קחו בחשבון שברגע שמדובר ביותר משלושה ארגזים – כבר לא תזכרו מה שמתם בכל ארגז, ולכן סימון ורישום על גבי הארגזים הוא חשוב מאין כמוהו.

 

הובלות בצפון – תכנון העמסה ופריקה

ייתכן שאנו עושים מספר "נגלות" בהובלה, ובמצב כזה חשוב לנו להבין אילו חפצים יגיעו ראשונים לדירה החדשה. כך גם אנו צריכים לחשוב על כל אותם החפצים, שנשארים איתנו בדירה הישנה ממש עד הסוף – פשוט כיוון שאנו משתמשים בהם.

חפצים אלו הם בד"כ כלי עבודה וכלי ניקיון, ויש נטייה לשכוח אותם יחד עם הדירה הישנה. דבר נוסף שיש לחשוב עליו – הובלת מוצרי מזון הדורשים קירור, שאותם נוכל להעביר רק במידה וכבר יש לנו מקרר הממתין לנו במעון החדש.

 

הכנות דרושות

חישבו מראש על כל ההכנות שיש לבצע, במיוחד כאשר מדובר על הובלה בצפון, על מנת להכניס אתכם לשגרה מהר ככל האפשר במקום החדש. מדובר על ניתוק או רישום לחברות כבלים, טלפון נייח, תשתית האינטרנט, העברת כתובת דואר וכדומה.

להזמנת הובלה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלות בצפון – אזורי שירות

הובלות בחיפההחל מ-200₪
הובלות בנצרתהחל מ-200₪
הובלות בנהריההחל מ-200₪
הובלות בעפולההחל מ-200₪
הובלות בעכוהחל מ-200₪
הובלות בכרמיאלהחל מ-200₪
הובלות בנוף הגלילהחל מ-200₪
הובלות בטבריההחל מ-200₪
הובלות בשפרעםהחל מ-200₪
הובלות בצפתהחל מ-200₪
הובלות במגדל העמקהחל מ-200₪
הובלות ביקנעם עיליתהחל מ-200₪
הובלות במעלות-תרשיחאהחל מ-200₪
הובלות בקרית שמונההחל מ-200₪
הובלות בכפר כנאהחל מ-200₪
הובלות בבית שאןהחל מ-200₪
הובלות ביפיעהחל מ-200₪
הובלות בריינההחל מ-200₪
הובלות בירכאהחל מ-200₪
הובלות בנחףהחל מ-200₪
הובלות בדבוריההחל מ-200₪
הובלות בחצור הגליליתהחל מ-200₪
הובלות בביר אל-מכסורהחל מ-200₪
הובלות בכסרא-סמיעהחל מ-200₪
הובלות במשהדהחל מ-200₪
הובלות בזרזירהחל מ-200₪
הובלות בראמההחל מ-200₪
הובלות בקצריןהחל מ-200₪
הובלות בעילוטהחל מ-200₪
הובלות בבענההחל מ-200₪
הובלות בבסמת טבעוןהחל מ-200₪
הובלות ברמת ישיהחל מ-200₪
הובלות בשעבהחל מ-200₪
הובלות בשלומיהחל מ-200₪
הובלות בטובא-זנגריההחל מ-200₪
הובלות ביאנוח-ג'תהחל מ-200₪
הובלות בבוקעאתאהחל מ-200₪
הובלות בחורפישהחל מ-200₪
הובלות בשבלי – אום אל-גנםהחל מ-200₪
הובלות בג'ולסהחל מ-200₪
הובלות בכפר ורדיםהחל מ-200₪
הובלות בכעביה-טבאש-חג'אג'רההחל מ-200₪
הובלות בעיילבוןהחל מ-200₪
הובלות בכפר תבורהחל מ-200₪
הובלות ביבנאלהחל מ-200₪
הובלות בסאג'ורהחל מ-200₪
הובלות במוקייבלההחל מ-200₪
הובלות במסעדההחל מ-200₪
הובלות במזרעההחל מ-200₪
הובלות בכאוכב אבו אל-היג'אהחל מ-200₪
הובלות בסלמההחל מ-200₪
הובלות בכפר כמאהחל מ-200₪
הובלות בפסוטההחל מ-200₪
הובלות בראש פינההחל מ-200₪
הובלות במעיליאהחל מ-200₪
הובלות בעוזיירהחל מ-200₪
הובלות בג'שהחל מ-200₪
הובלות בסולםהחל מ-200₪
הובלות בשייח' דנוןהחל מ-200₪
הובלות בגן נרהחל מ-200₪
הובלות בכפר מצרהחל מ-200₪
הובלות בע'ג'רהחל מ-200₪
הובלות באחוזת ברקהחל מ-200₪
הובלות בשמשיתהחל מ-200₪
הובלות בנאעורההחל מ-200₪
הובלות בעין קנייאהחל מ-200₪
הובלות בגבעת אבניהחל מ-200₪
הובלות בהושעיההחל מ-200₪
הובלות ברומת הייבהחל מ-200₪
הובלות בגבעת אלההחל מ-200₪
הובלות במגדלהחל מ-200₪
הובלות בעדיהחל מ-200₪
הובלות בנייןהחל מ-200₪
הובלות בצנדלההחל מ-200₪
הובלות במטולההחל מ-200₪
הובלות ביסוד המעלההחל מ-200₪
הובלות בגשר הזיוהחל מ-200₪
הובלות בחמאםהחל מ-200₪
הובלות במורשתהחל מ-200₪
הובלות בעראמשההחל מ-200₪
הובלות בכמאנההחל מ-200₪
הובלות בבית השיטההחל מ-200₪
הובלות בחספיןהחל מ-200₪
הובלות בתמרתהחל מ-200₪
הובלות בפוריה – נווה עובדהחל מ-200₪
הובלות בכפר ראש הנקרההחל מ-200₪
הובלות ביקנעם (מושבה)החל מ-200₪
הובלות במנשית זבדההחל מ-200₪
הובלות במשמר העמקהחל מ-200₪
הובלות ביובליםהחל מ-200₪
הובלות באפיקיםהחל מ-200₪
הובלות ברמות מנשההחל מ-200₪
הובלות במרחביההחל מ-200₪
הובלות בעין דורהחל מ-200₪
הובלות בשבי ציוןהחל מ-200₪
הובלות בטל-אלהחל מ-200₪
הובלות בתל עדשיםהחל מ-200₪
הובלות בעצמון שגבהחל מ-200₪
הובלות בבני יהודההחל מ-200₪
הובלות במצובההחל מ-200₪
הובלות בפוריה עיליתהחל מ-200₪
הובלות בריחאניההחל מ-200₪
הובלות בהזורעהחל מ-200₪
הובלות בגילוןהחל מ-200₪
הובלות במנחמיההחל מ-200₪
הובלות ביפעתהחל מ-200₪
הובלות ברומאנההחל מ-200₪
הובלות בכפר יהושעהחל מ-200₪
הובלות במולדתהחל מ-200₪
הובלות באילוןהחל מ-200₪
הובלות בבר יוחאיהחל מ-200₪
הובלות בשדה נחמיההחל מ-200₪
הובלות בחוסןהחל מ-200₪
הובלות באלון הגלילהחל מ-200₪
הובלות בכבריהחל מ-200₪
הובלות בעין השופטהחל מ-200₪
הובלות בעין יעקבהחל מ-200₪
הובלות בשרידהחל מ-200₪
הובלות ברמת השופטהחל מ-200₪
הובלות במצפה אבי"בהחל מ-200₪
הובלות בבית אלפאהחל מ-200₪
הובלות באיילת השחרהחל מ-200₪
הובלות במצפה נטופההחל מ-200₪
הובלות ברגבההחל מ-200₪
הובלות בכפר יחזקאלהחל מ-200₪
הובלות בנהללהחל מ-200₪
הובלות ברשפיםהחל מ-200₪
הובלות בשדה יעקבהחל מ-200₪
הובלות ברקפתהחל מ-200₪
הובלות בבוסתן הגלילהחל מ-200₪
הובלות בכפר בלוםהחל מ-200₪
הובלות באלוני אבאהחל מ-200₪
הובלות בהסולליםהחל מ-200₪
הובלות בהזורעיםהחל מ-200₪
הובלות באשדות יעקב (איחוד)החל מ-200₪
הובלות בגבתהחל מ-200₪
הובלות ביודפתהחל מ-200₪
הובלות באשחרהחל מ-200₪
הובלות בנובהחל מ-200₪
הובלות בציפוריהחל מ-200₪
הובלות באחיהודהחל מ-200₪
הובלות בצוריתהחל מ-200₪
הובלות בחניתההחל מ-200₪
הובלות ברם-אוןהחל מ-200₪
הובלות בלהבות הבשןהחל מ-200₪
הובלות במזרעהחל מ-200₪
הובלות במגידוהחל מ-200₪
הובלות בעין המפרץהחל מ-200₪
הובלות בסערהחל מ-200₪
הובלות במעונההחל מ-200₪
הובלות בעברוןהחל מ-200₪
הובלות במנוףהחל מ-200₪
הובלות בדליההחל מ-200₪
הובלות בחנתוןהחל מ-200₪
הובלות בעין חרוד (מאוחד)החל מ-200₪
הובלות בהגושריםהחל מ-200₪
הובלות בשדה אליעזרהחל מ-200₪
הובלות בשמירהחל מ-200₪
הובלות בשדה נחוםהחל מ-200₪
הובלות בקורניתהחל מ-200₪
הובלות בשדה אליהוהחל מ-200₪
הובלות בעין אל-אסדהחל מ-200₪
הובלות בכפר הנשיאהחל מ-200₪
הובלות בעלמההחל מ-200₪
הובלות בטירת צביהחל מ-200₪
הובלות בביריההחל מ-200₪
הובלות בחד-נסהחל מ-200₪
הובלות באמיריםהחל מ-200₪
הובלות בדלתוןהחל מ-200₪
הובלות ביסעורהחל מ-200₪
הובלות בבית רימוןהחל מ-200₪
הובלות בכפר חושןהחל מ-200₪
הובלות בשכניההחל מ-200₪
הובלות במחנייםהחל מ-200₪
הובלות בניר דודהחל מ-200₪
הובלות בחוסנייההחל מ-200₪
הובלות בנווה זיוהחל מ-200₪
הובלות בגזיתהחל מ-200₪
הובלות באליקיםהחל מ-200₪
הובלות בהיוגבהחל מ-200₪
הובלות ביחיעםהחל מ-200₪
הובלות בבית לחם הגליליתהחל מ-200₪
הובלות בחפצי-בההחל מ-200₪
הובלות בכנרת (קבוצה)החל מ-200₪
הובלות בעמקההחל מ-200₪
הובלות במשמר הירדןהחל מ-200₪
הובלות בלוחמי הגיטאותהחל מ-200₪
הובלות במדרך עוזהחל מ-200₪
הובלות בקשתהחל מ-200₪
הובלות בעין העמקהחל מ-200₪
הובלות בדפנההחל מ-200₪
הובלות בערב אל נעיםהחל מ-200₪
הובלות במרום גולןהחל מ-200₪
הובלות בכמוןהחל מ-200₪
הובלות ביערההחל מ-200₪
הובלות בדגניה ב'החל מ-200₪
הובלות בכלילהחל מ-200₪
הובלות בלוטםהחל מ-200₪
הובלות בכפר מסריקהחל מ-200₪
הובלות בבן עמיהחל מ-200₪
הובלות ברמת מגשימיםהחל מ-200₪
הובלות בכפר חנניההחל מ-200₪
הובלות באבני איתןהחל מ-200₪
הובלות בגיניגרהחל מ-200₪
הובלות בבית הללהחל מ-200₪
הובלות בגעתוןהחל מ-200₪
הובלות במירבהחל מ-200₪
הובלות במירוןהחל מ-200₪
הובלות ביזרעאלהחל מ-200₪
הובלות ביעדהחל מ-200₪
הובלות בבית זרעהחל מ-200₪
הובלות באפקהחל מ-200₪
הובלות במרחביה (מושב)החל מ-200₪
הובלות בשדמות דבורההחל מ-200₪
הובלות בכפר גלעדיהחל מ-200₪
הובלות במעלה גלבועהחל מ-200₪
הובלות בבית קשתהחל מ-200₪
הובלות בעבדוןהחל מ-200₪
הובלות באשדות יעקב (מאוחד)החל מ-200₪
הובלות בנאות מרדכיהחל מ-200₪
הובלות ביפתחהחל מ-200₪
הובלות בדןהחל מ-200₪
הובלות ברמת צביהחל מ-200₪
הובלות בלבוןהחל מ-200₪
הובלות בגבעת יואבהחל מ-200₪
הובלות בדחיהחל מ-200₪
הובלות באלוניםהחל מ-200₪
הובלות בעין חרוד (איחוד)החל מ-200₪
הובלות בבית שעריםהחל מ-200₪
הובלות בלימןהחל מ-200₪
הובלות ביונתןהחל מ-200₪
הובלות בכפר החורשהחל מ-200₪
הובלות בלביאהחל מ-200₪
הובלות בארבלהחל מ-200₪
הובלות בגינוסרהחל מ-200₪
הובלות בגבעהחל מ-200₪
הובלות בכפר חיטיםהחל מ-200₪
הובלות בחוקוקהחל מ-200₪
הובלות במגן שאולהחל מ-200₪
הובלות בבית העמקהחל מ-200₪
הובלות בכפר סאלדהחל מ-200₪
הובלות בכפר זיתיםהחל מ-200₪
הובלות בכפר קישהחל מ-200₪
הובלות בברעםהחל מ-200₪
הובלות בניר יפההחל מ-200₪
הובלות בשדה אילןהחל מ-200₪
הובלות בחולתההחל מ-200₪
הובלות בכנרת (מושבה)החל מ-200₪
הובלות בעמירהחל מ-200₪
הובלות בדגניה א'החל מ-200₪
הובלות בפרודהחל מ-200₪
הובלות בנאות גולןהחל מ-200₪
הובלות בהילההחל מ-200₪
הובלות בשרונההחל מ-200₪
הובלות בעין הנצי"בהחל מ-200₪
הובלות במעין ברוךהחל מ-200₪
הובלות ברמותהחל מ-200₪
הובלות בעין גבהחל מ-200₪
הובלות באליפלטהחל מ-200₪
הובלות ברמת דודהחל מ-200₪
הובלות בחברהחל מ-200₪
הובלות בשנירהחל מ-200₪
הובלות בכפר ברוךהחל מ-200₪
הובלות בשמרתהחל מ-200₪
הובלות בהרריתהחל מ-200₪
הובלות ביובלהחל מ-200₪
הובלות במעלה גמלאהחל מ-200₪
הובלות בשער הגולןהחל מ-200₪
הובלות באור הגנוזהחל מ-200₪
הובלות בבלפוריההחל מ-200₪
הובלות בחלוץהחל מ-200₪
הובלות בכרם בן זמרההחל מ-200₪
הובלות בכפר שמאיהחל מ-200₪
הובלות בשורשיםהחל מ-200₪
הובלות במבוא חמההחל מ-200₪
הובלות בהרדוףהחל מ-200₪
הובלות באילניההחל מ-200₪
הובלות בקדמת צביהחל מ-200₪
הובלות ברמות נפתליהחל מ-200₪
הובלות בכפר רופיןהחל מ-200₪
הובלות בדברתהחל מ-200₪
הובלות באניעםהחל מ-200₪
הובלות בעמיעדהחל מ-200₪
הובלות בשאר ישובהחל מ-200₪
הובלות בגלעדהחל מ-200₪
הובלות במכמניםהחל מ-200₪
הובלות באביטלהחל מ-200₪
הובלות בתל יוסףהחל מ-200₪
הובלות בכרכוםהחל מ-200₪
הובלות במסילותהחל מ-200₪
הובלות באומןהחל מ-200₪
הובלות בתל תאומיםהחל מ-200₪
הובלות בכפר חרובהחל מ-200₪
הובלות במלכיההחל מ-200₪
הובלות בנטורהחל מ-200₪
הובלות בנתיב השיירההחל מ-200₪
הובלות בגבעת עוזהחל מ-200₪
הובלות בדמיידההחל מ-200₪
הובלות בסאסאהחל מ-200₪
הובלות במנותהחל מ-200₪
הובלות בכחלהחל מ-200₪
הובלות במיטבהחל מ-200₪
הובלות באבטליוןהחל מ-200₪
הובלות בגשרהחל מ-200₪
הובלות בגדותהחל מ-200₪
הובלות בפקיעין חדשההחל מ-200₪
הובלות בשדי תרומותהחל מ-200₪
הובלות באל-רוםהחל מ-200₪
הובלות באביביםהחל מ-200₪
הובלות בדוב"בהחל מ-200₪
הובלות במורןהחל מ-200₪
הובלות בכנףהחל מ-200₪
הובלות באלומותהחל מ-200₪
הובלות בשלוחותהחל מ-200₪
הובלות ביראוןהחל מ-200₪
הובלות בתל קצירהחל מ-200₪
הובלות בבית יוסףהחל מ-200₪
הובלות באלי-עדהחל מ-200₪
הובלות בגדעונההחל מ-200₪
הובלות בגונןהחל מ-200₪
הובלות בנווה אורהחל מ-200₪
הובלות בשפרהחל מ-200₪
הובלות באמנוןהחל מ-200₪
הובלות באדמיתהחל מ-200₪
הובלות בלבניםהחל מ-200₪
הובלות בנס עמיםהחל מ-200₪
הובלות בעין זיווןהחל מ-200₪
הובלות ברחובהחל מ-200₪
הובלות בחמדיההחל מ-200₪
הובלות בפרזוןהחל מ-200₪
הובלות בגורןהחל מ-200₪
הובלות באלמגורהחל מ-200₪
הובלות בטפחותהחל מ-200₪
הובלות באלוני הבשןהחל מ-200₪
הובלות במעגןהחל מ-200₪
הובלות בבצתהחל מ-200₪
הובלות בצוריאלהחל מ-200₪
הובלות במסדהחל מ-200₪
הובלות במרגליותהחל מ-200₪
הובלות בכורזיםהחל מ-200₪
הובלות ברוויההחל מ-200₪
הובלות בראס אל-עיןהחל מ-200₪
הובלות בשומרההחל מ-200₪
הובלות בירדנההחל מ-200₪
הובלות בברקהחל מ-200₪
הובלות במלאההחל מ-200₪
הובלות בתובלהחל מ-200₪
הובלות באפיקהחל מ-200₪
הובלות בגדישהחל מ-200₪
הובלות בדישוןהחל מ-200₪
הובלות באורטלהחל מ-200₪
הובלות בפוריה – כפר עבודההחל מ-200₪
הובלות באבן מנחםהחל מ-200₪
הובלות בשעלהחל מ-200₪
הובלות בקלעהחל מ-200₪
הובלות בשזורהחל מ-200₪
הובלות בחזוןהחל מ-200₪
הובלות במסדההחל מ-200₪
הובלות בצביההחל מ-200₪
הובלות בחרשיםהחל מ-200₪
הובלות בנטועההחל מ-200₪
הובלות במשגב עםהחל מ-200₪
הובלות באדיריםהחל מ-200₪
הובלות בכפר גדעוןהחל מ-200₪
הובלות בשתולההחל מ-200₪
הובלות בגשורהחל מ-200₪
הובלות בדבורההחל מ-200₪
הובלות באביריםהחל מ-200₪
הובלות בצבעוןהחל מ-200₪
הובלות בכלניתהחל מ-200₪
הובלות בקדריםהחל מ-200₪
הובלות באלקושהחל מ-200₪
הובלות בגיתההחל מ-200₪
הובלות במנרההחל מ-200₪
הובלות במחנה יהודיתהחל מ-200₪
הובלות בנווה איתןהחל מ-200₪
הובלות במתתהחל מ-200₪
הובלות במיצרהחל מ-200₪
הובלות בגורנות הגלילהחל מ-200₪
הובלות בנוריתהחל מ-200₪
הובלות בנווה אטי"בהחל מ-200₪
הובלות בכדיתההחל מ-200₪
הובלות בפלךהחל מ-200₪
הובלות באודםהחל מ-200₪
הובלות בהאוןהחל מ-200₪
הובלות בעמוקההחל מ-200₪
הובלות בלפידותהחל מ-200₪
הובלות במצפההחל מ-200₪
הובלות בבית זידהחל מ-200₪
הובלות בכישורהחל מ-200₪
הובלות ברבידהחל מ-200₪
הובלות באשבלהחל מ-200₪
הובלות בכדוריהחל מ-200₪
הובלות במלכישועהחל מ-200₪
הובלות ביעלהחל מ-200₪
הובלות באתגרהחל מ-200₪
הובלות בכרי דשאהחל מ-200₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!