הובלות בצפון

☑️ הובלות בצפון במחירים הוגנים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ התאמת הפיתרון באופן מדויק לבעיה.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר על הובלות בצפון חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלות בצפון
הובלות בצפון

הביקוש הרב לשירותי הובלות בצפון ובכלל, נובע מהמציאות הדינאמית שבה אנו חיים כיום, המעודדת שינוי כתובת תכוף יותר מאשר פעם. נראה ששינויי מיקום תכופים, מאפשרים לנו להתאים את עצמנו טוב יותר למציאות המשתנה, מבחינת תעסוקה, לימודים, משפחה ותחביבים.

בתי העסק הרבים המציעים שירותי הובלות בצפון, משתדלים לבוא לקראת הלקוחות ככל האפשר, ולכן נוכל לראות סוגים שונים של שירותי הובלות – שמטרתם "להגמיש" את השירות ולהתאים אותו לדרישות הלקוח. בין שירותי ההובלות השונים המוצעים בצפון, נוכל למצוא הובלות של דירה, הובלות מנוף, הובלות, שירותי אריזה, הובלות משרדים, השכרת משאית ועוד.

 

הובלות בצפון בתקופת ה"אינסטנט"

המציאות של היום היא שונה לחלוטין מהמציאות של לפני 20 שנים. ייתכן ואנו זוכרים זאת במידה ואנו מספיק בוגרים, וגם אם לא – סביר להניח שהורינו דאגו לספר לנו על כך. הדור של היום מכונה גם "דור האינסטנט", מהסיבה שהוא מתאפיין בהתרחשויות ושינויים מהירים במיוחד.

הדינאמיות הזו ניכרת בכל תחום בחיינו, וגם בעניין מעברי הדירה, שינוי מקומות התעסוקה, ואפילו – שינויים תכופים במערכות היחסים שלנו. המציאות המשתנה הביאה לביקוש גדול עבור שירותי הובלות באופן כללי, ושירותי הובלות בצפון בפרט. מסיבה זו, נראה שיש מגוון גדול יחסית של בתי עסק המציעים שירותי הובלות בצפון.

הובלות בצפון

 

הביקוש להובלות בצפון

חברות ההובלות הנותנות שירות בצפון עובדות מול סוגים שונים של לקוחות, כשלכל לקוח יש דרישות מעט שונות וצרכים אחרים. הביקוש הרב להובלות בצפון מתבסס בין השאר על מעברי דירה של משפחות, הובלות משרדים של בתי עסק, הובלות סטודנטים המתאפיינות בתכולה קטנה יחסית, הובלות מורכבות של פסנתרים או כספות, ואפילו אנשים המעוניינים להשכיר משאית לצורך הובלה עצמאית ע"פ לוחות הזמנים שלהם.

 

סוגי הובלות בצפון

אילו שירותי הובלות זמינים עבורנו בצפון, ואיך למעשה נדע לבחור את השירות המתאים לנו ביותר? מומחי ההובלות של "פיקאפ" הובלות עזרו לנו לעשות לכם מעט סדר, לפני שאתם רצים לתאם הובלה.

 

הובלות בצפון – הובלת דירות

סוג ההובלה הזה מתאים בעיקר עבור משפחות או אנשים שתכולת הדירה שלהם גדולה, ודורשת שימוש במשאית הובלות עם שטח העמסה רב. לרוב הובלות כאלה כוללות גם רהיטים וחפצים גדולים דוגמת מקררים, ספות, שולחנות אוכל ועוד.

כמות החפצים תצריך מאיתנו עבודת אריזה בלתי מבוטלת, ובעוד חלק מהאנשים מעדיפים לעשות זאת לבד, אחרים יעדיפו להשתמש בשירותי אריזה מקצועיים. בעת שאנו מזמינים שירותי אריזה, האורזים יגיעו מספר ימים לפני ההובלה כשהם מצוידים בציוד אריזה כמו קרטוני הובלה, קרטוני חציצה וניירות בועות ("פצפצים"), ויבצעו את האריזה בצורה הכי יעילה ומהירה שניתן.

 

הובלות

הובלות מכונות לעתים גם "הובלות סטודנטים", והן מתאפיינות בתכולת דירה קטנה יחסית, שאינה מצריכה שימוש במשאית גדולה. ההובלות הקטנות מבוצעות פעמים רבות ע"י טנדר עם נגרר או משאית קטנה, והן מתאימות עבור תכולת דירה קטנה יחסית או עבור חפצים נקודתיים וגדולים כמו מקרר, ספה, פסנתר וכדומה.

היתרון המשמעותי של הובלה, הוא המחיר הזול ביחס להובלה גדולה, וזה מאפשר חיסכון עבור אנשים שאין ברשותם חפצים רבים, סטודנטים עם תכולת דירה קטנה, או אנשים שזקוקים לעזרה רק עם מספר חפצים גדולים וכבדים.

 

הובלת משרדים

חלק גדול משירותי הובלות בצפון מתמקד בהובלת משרדים, הנחשבת מורכבת ביחס לסוגי הובלה אחרים. הובלת משרדים דורשת מיומנות גם מכיוון שהתכולה המועמסת והנפרקת היא גדולה ברוב המקרים, וגם עקב אופי החפצים המועברים.

במשרדים נוכל למצוא ציוד כגון ריהוט משרדי יקר דוגמת שולחנות ישיבות, כיסאות מתכווננים ופרגודים, ציוד חשמלי כבד ועדין דוגמת מגרסות, מדפסות גדולות, מחשבים ושרתים, מסמכים שיכולים להיות רגישים וגם מהווים מסה גדולה בעת ההובלה, ועוד.

כל אלו דורשים מהמובילים ומהאורזים מיומנות גבוהה מבחינה טכנית – שהרי הם צריכים לדעת לפרק, להרכיב ולטפל בכל סוגי החפצים האלו. מעבר לעניין הטכני, יש לזכור שאנו מתעסקים פה עם מידע שיכול להיות רגיש עבור העסק, ולכן חשובה מאוד גם אמינות חברת ההובלות שאנו בוחרים!

 

הובלות מורכבות והובלות מנוף

הובלות מורכבות מתאפיינות בצורך שהוא מעט אחר מרוב סוגי ההובלות, ולרוב גם דורשות ציוד שונה וניסיון רב. בהובלות כאלה פעמים רבות ייעשה שימוש במנוף, שלעתים מהווה את האופציה היחידה להעברת אותו חפץ, ומעבר לכך – מפחית מאוד את הסיכוי לפגיעה בו.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הקלאסיות להובלה מורכבת היא הובלה של כספת. כספת מיוצרת מטבעה על מנת למנוע פריצה והרמה שלה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת, ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים. הכספת לעתים מעוצבת כחלק מהמבנה, ועל מנת להוביל אותה יש צורך גם בפירוק מקצועי.

לעתים מבנה הדירה ומבנה הכספת אינם מאפשרים הובלה שלה ע"י סחיבה, ואין זה משנה כמה חסונים יהיו המובילים וכמה מוטיבציה תהיה להם. במקרים כאלו ניתן להשתמש במנוף, שיהפוך את העניין להרבה יותר פשוט! חשוב לוודא עם חברת ההובלה מראש – האם היא עוסקת בכספות והאם יש את הידע הדרוש על מנת לפרק אותן, וגם למסור את כל הפרטים האפשריים על הכספת כבר בפנייה הטלפונית.

 

הובלות בצפון – הובלת פסנתר

פסנתר הוא כלי נגינה נפוץ מאוד, ובתים רבים מחזיקים בו לצורך נגינה וגם בתור פריט בעל ערך רגשי. בעת שאנו מעוניינים לעבור דירה ולקחת עמנו את הפסנתר שלנו, לעתים נמצא שהפעולה אינה פשוטה, ומציבה בפנינו מספר אתגרים.

מעבר לגודלו ומשקלו הרב של הפסנתר, הוא גם מהווה חפץ רגיש במיוחד, שכל פגיעה בו עלולה לגרום לנזק משמעותי. משום כך לא תמיד מתאפשר להוביל אותו בגרם המדרגות או במעלית. במקומות שהובלה רגילה היא כן אפשרית – נעדיף לבחור במובילים שיש להם ניסיון מוכח בהובלת פסנתרים, והיכן שזה בלתי אפשרי – נוכל להשתמש בשירותי מנוף מקצועיים.

הובלות בצפון

 

שירותים נלווים נוספים

חברות הובלה רבות מציעות שירותים נלווים כגון שירותי אריזה מקצועיים ושירותי השכרת משאית המגיעה עם נהג פרטי, ומאפשר ללקוח לנהל בעצמו את תהליך ההובלה מא' ועד ת'!

 

כיצד נתכונן להובלה?

הובלה מהווה אירוע משמעותי שאנו לא חווים כל יום, ועבור חלקנו מדובר באירוע מלחיץ ודרמטי – כיוון שאנו למעשה מעבירים את כל אורח החיים שלנו למקום אחר. במידה ונבצע את ההובלה ואת ההכנות לה עם מחשבה, נוכל ליצור לעצמנו סדר ולעבור את התהליך על הצד הטוב ביותר.

 

בחירת חברת הובלה

אין ספק שיש מגוון רב של חברות המציעות הובלות בצפון, ועלינו רק לבחור בצורה נכונה את מי שאנו מעוניינים לעבוד עמו. סביר להניח שאת החיפוש הראשוני נעשה דרך הרשת, אך למעשה – השיטה הטובה ביותר היא לקבל המלצה ישירה ממכר או מחבר. במידה ואין לנו המלצה ישירה אנו יכולים לבדוק חוות דעת על החברה, ולוודא שהן אמינות ואכן נכתבו ע"י אנשים אמיתיים.

שיחה טלפונית היא השלב שיגיע לאחר מכן, ובשיחה נרצה לבצע תיאום ציפיות מקיף ככל הניתן. נוכל לקבל הצעת מחיר ולראות אם היא מתאימה לתקציב שלנו, נוכל להבין מול מי אנחנו עומדים לפי אופי השיחה, נוכל לשאול מה שנרצה, ועוד. סקר שוק הוא רצוי, ועדיף לא לבחור מיד את החברה הראשונה שאליה פנינו.

 

בחירת מועד להובלה

נרצה לבחור את מועד ההובלה בתאריך שנוח עבורנו, עבור המשפחה שלנו, או עבור העסק – במידה ומדובר במשרד. אנשים רבים מעדיפים לבצע את ההובלה בסוף השבוע כך שהיא אינה מפריעה לשגרה, ואחרים אף יעדיפו לקחת מספר ימי חופש כדי להתארגן בנוחות. בחירת מועד ההובלה צריך לאפשר לכם את כל הזמן שאתם צריכים, ואל תשכחו גם לקחת טווח ביטחון!

 

אריזה

תהליך האריזה שלנו מושפע ישירות מכמות החפצים שברשותנו. כך למשל, עבור משפחות גדולות מדובר בתהליך מורכב מאוד, כיוון שיש ברשותם חפצים של מספר אנשים, ריהוט, כלי מטבח רבים ועוד. גם הובלות משרדים מעמידות אתגר בפני העוברים ובפני המובילים, עקב כמות הציוד ואופיו הרגיש.

עבור סטודנטים העניין הוא פשוט יותר, כיוון שהם רגילים לעבור דירות בתדירות גבוהה יחסית, ולכן מראש לא אוגרים ציוד ובוחרים בדירות שהן מרוהטות מראש. בעוד חלק מהאנשים מעדיפים לארוז בעצמם, אחרים יעדיפו לשכור שירותי אריזה מקצועיים שלעתים חוסכים שעות רבות ומאמץ רב בעת האריזה.

 

יום המעבר

במידה ואנחנו עובדים בצורה מחושבת ונכונה, אין הכרח שיום המעבר יהיה כרוך במאמץ, סבל ובלגאן.

 

העברת חפצים מוקדמת

אנשים רבים מעבירים חפצים מסוימים עוד לפני המעבר הסופי, במידה וזה מתאפשר מבחינת המעון החדש, וכך חוסכים לעצמם עוד עבודה ביום המעבר. אילו חפצים ניתן להעביר לפני יום המעבר הסופי? כאלו שאנו לא צריכים באופן שוטף עמנו בימים הקרובים, למשל שמיכות, מצעים ובגדים של עונה אחרת, ציוד קמפינג, ציוד גינה במידה ויש וכדומה. אופציה נוספת היא להעביר את רוב החפצים באמצעות הרכב הפרטי שלנו, ולהשתמש בשירותי הובלות עבור החפצים המורכבים והגדולים.

 

תיאום שעה לשירות הובלות בצפון

תאמו שעה שתשאיר לכם את שאר היום לארגון וסידור הדברים בבית החדש, כך שתוכלו לישון בו בנוחות כבר ביום המעבר. קחו בחשבון שדברים תמיד "נמרחים" מעבר לזמנים שאנו מקציבים להם כשמדובר בהובלות ומעבר דירה, ולכן – לא מומלץ לתאם הובלה לשעות הצהריים והערב.

הובלות בצפון

 

לוגיסטיקה וטיפים

אתם יכולים להקל על עצמכם רבות, במידה ותעשו מספר דברים פשוטים כשאתם מעבירים את חפציכם למיקום החדש.

 

סימון ורישום על ארגזים

סימון ארגזים הוא אחד הדברים שיעזרו לכם למנוע המון אי סדר! ואנחנו לא מדברים רק על סימון "שביר" שהוא גם חשוב, אלא גם על רישום פשוט של תוכן הארגז. קחו בחשבון שברגע שמדובר ביותר משלושה ארגזים – כבר לא תזכרו מה שמתם בכל ארגז, ולכן סימון ורישום על גבי הארגזים הוא חשוב מאין כמוהו.

 

הובלות בצפון – תכנון העמסה ופריקה

ייתכן שאנו עושים מספר "נגלות" בהובלה, ובמצב כזה חשוב לנו להבין אילו חפצים יגיעו ראשונים לדירה החדשה. כך גם אנו צריכים לחשוב על כל אותם החפצים, שנשארים איתנו בדירה הישנה ממש עד הסוף – פשוט כיוון שאנו משתמשים בהם.

חפצים אלו הם בד"כ כלי עבודה וכלי ניקיון, ויש נטייה לשכוח אותם יחד עם הדירה הישנה. דבר נוסף שיש לחשוב עליו – הובלת מוצרי מזון הדורשים קירור, שאותם נוכל להעביר רק במידה וכבר יש לנו מקרר הממתין לנו במעון החדש.

 

הכנות דרושות

חישבו מראש על כל ההכנות שיש לבצע, במיוחד כאשר מדובר על הובלה בצפון, על מנת להכניס אתכם לשגרה מהר ככל האפשר במקום החדש. מדובר על ניתוק או רישום לחברות כבלים, טלפון נייח, תשתית האינטרנט, העברת כתובת דואר וכדומה.

הובלות בצפון

 

להזמנת הובלה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלות בצפון – אזורי שירות

הובלות בחיפה החל מ-200₪
הובלות בנצרת החל מ-200₪
הובלות בנהריה החל מ-200₪
הובלות בעפולה החל מ-200₪
הובלות בעכו החל מ-200₪
הובלות בכרמיאל החל מ-200₪
הובלות בנוף הגליל החל מ-200₪
הובלות בטבריה החל מ-200₪
הובלות בשפרעם החל מ-200₪
הובלות בצפת החל מ-200₪
הובלות במגדל העמק החל מ-200₪
הובלות ביקנעם עילית החל מ-200₪
הובלות במעלות-תרשיחא החל מ-200₪
הובלות בקרית שמונה החל מ-200₪
הובלות בכפר כנא החל מ-200₪
הובלות בבית שאן החל מ-200₪
הובלות ביפיע החל מ-200₪
הובלות בריינה החל מ-200₪
הובלות בירכא החל מ-200₪
הובלות בנחף החל מ-200₪
הובלות בדבוריה החל מ-200₪
הובלות בחצור הגלילית החל מ-200₪
הובלות בביר אל-מכסור החל מ-200₪
הובלות בכסרא-סמיע החל מ-200₪
הובלות במשהד החל מ-200₪
הובלות בזרזיר החל מ-200₪
הובלות בראמה החל מ-200₪
הובלות בקצרין החל מ-200₪
הובלות בעילוט החל מ-200₪
הובלות בבענה החל מ-200₪
הובלות בבסמת טבעון החל מ-200₪
הובלות ברמת ישי החל מ-200₪
הובלות בשעב החל מ-200₪
הובלות בשלומי החל מ-200₪
הובלות בטובא-זנגריה החל מ-200₪
הובלות ביאנוח-ג'ת החל מ-200₪
הובלות בבוקעאתא החל מ-200₪
הובלות בחורפיש החל מ-200₪
הובלות בשבלי – אום אל-גנם החל מ-200₪
הובלות בג'ולס החל מ-200₪
הובלות בכפר ורדים החל מ-200₪
הובלות בכעביה-טבאש-חג'אג'רה החל מ-200₪
הובלות בעיילבון החל מ-200₪
הובלות בכפר תבור החל מ-200₪
הובלות ביבנאל החל מ-200₪
הובלות בסאג'ור החל מ-200₪
הובלות במוקייבלה החל מ-200₪
הובלות במסעדה החל מ-200₪
הובלות במזרעה החל מ-200₪
הובלות בכאוכב אבו אל-היג'א החל מ-200₪
הובלות בסלמה החל מ-200₪
הובלות בכפר כמא החל מ-200₪
הובלות בפסוטה החל מ-200₪
הובלות בראש פינה החל מ-200₪
הובלות במעיליא החל מ-200₪
הובלות בעוזייר החל מ-200₪
הובלות בג'ש החל מ-200₪
הובלות בסולם החל מ-200₪
הובלות בשייח' דנון החל מ-200₪
הובלות בגן נר החל מ-200₪
הובלות בכפר מצר החל מ-200₪
הובלות בע'ג'ר החל מ-200₪
הובלות באחוזת ברק החל מ-200₪
הובלות בשמשית החל מ-200₪
הובלות בנאעורה החל מ-200₪
הובלות בעין קנייא החל מ-200₪
הובלות בגבעת אבני החל מ-200₪
הובלות בהושעיה החל מ-200₪
הובלות ברומת הייב החל מ-200₪
הובלות בגבעת אלה החל מ-200₪
הובלות במגדל החל מ-200₪
הובלות בעדי החל מ-200₪
הובלות בניין החל מ-200₪
הובלות בצנדלה החל מ-200₪
הובלות במטולה החל מ-200₪
הובלות ביסוד המעלה החל מ-200₪
הובלות בגשר הזיו החל מ-200₪
הובלות בחמאם החל מ-200₪
הובלות במורשת החל מ-200₪
הובלות בעראמשה החל מ-200₪
הובלות בכמאנה החל מ-200₪
הובלות בבית השיטה החל מ-200₪
הובלות בחספין החל מ-200₪
הובלות בתמרת החל מ-200₪
הובלות בפוריה – נווה עובד החל מ-200₪
הובלות בכפר ראש הנקרה החל מ-200₪
הובלות ביקנעם (מושבה) החל מ-200₪
הובלות במנשית זבדה החל מ-200₪
הובלות במשמר העמק החל מ-200₪
הובלות ביובלים החל מ-200₪
הובלות באפיקים החל מ-200₪
הובלות ברמות מנשה החל מ-200₪
הובלות במרחביה החל מ-200₪
הובלות בעין דור החל מ-200₪
הובלות בשבי ציון החל מ-200₪
הובלות בטל-אל החל מ-200₪
הובלות בתל עדשים החל מ-200₪
הובלות בעצמון שגב החל מ-200₪
הובלות בבני יהודה החל מ-200₪
הובלות במצובה החל מ-200₪
הובלות בפוריה עילית החל מ-200₪
הובלות בריחאניה החל מ-200₪
הובלות בהזורע החל מ-200₪
הובלות בגילון החל מ-200₪
הובלות במנחמיה החל מ-200₪
הובלות ביפעת החל מ-200₪
הובלות ברומאנה החל מ-200₪
הובלות בכפר יהושע החל מ-200₪
הובלות במולדת החל מ-200₪
הובלות באילון החל מ-200₪
הובלות בבר יוחאי החל מ-200₪
הובלות בשדה נחמיה החל מ-200₪
הובלות בחוסן החל מ-200₪
הובלות באלון הגליל החל מ-200₪
הובלות בכברי החל מ-200₪
הובלות בעין השופט החל מ-200₪
הובלות בעין יעקב החל מ-200₪
הובלות בשריד החל מ-200₪
הובלות ברמת השופט החל מ-200₪
הובלות במצפה אבי"ב החל מ-200₪
הובלות בבית אלפא החל מ-200₪
הובלות באיילת השחר החל מ-200₪
הובלות במצפה נטופה החל מ-200₪
הובלות ברגבה החל מ-200₪
הובלות בכפר יחזקאל החל מ-200₪
הובלות בנהלל החל מ-200₪
הובלות ברשפים החל מ-200₪
הובלות בשדה יעקב החל מ-200₪
הובלות ברקפת החל מ-200₪
הובלות בבוסתן הגליל החל מ-200₪
הובלות בכפר בלום החל מ-200₪
הובלות באלוני אבא החל מ-200₪
הובלות בהסוללים החל מ-200₪
הובלות בהזורעים החל מ-200₪
הובלות באשדות יעקב (איחוד) החל מ-200₪
הובלות בגבת החל מ-200₪
הובלות ביודפת החל מ-200₪
הובלות באשחר החל מ-200₪
הובלות בנוב החל מ-200₪
הובלות בציפורי החל מ-200₪
הובלות באחיהוד החל מ-200₪
הובלות בצורית החל מ-200₪
הובלות בחניתה החל מ-200₪
הובלות ברם-און החל מ-200₪
הובלות בלהבות הבשן החל מ-200₪
הובלות במזרע החל מ-200₪
הובלות במגידו החל מ-200₪
הובלות בעין המפרץ החל מ-200₪
הובלות בסער החל מ-200₪
הובלות במעונה החל מ-200₪
הובלות בעברון החל מ-200₪
הובלות במנוף החל מ-200₪
הובלות בדליה החל מ-200₪
הובלות בחנתון החל מ-200₪
הובלות בעין חרוד (מאוחד) החל מ-200₪
הובלות בהגושרים החל מ-200₪
הובלות בשדה אליעזר החל מ-200₪
הובלות בשמיר החל מ-200₪
הובלות בשדה נחום החל מ-200₪
הובלות בקורנית החל מ-200₪
הובלות בשדה אליהו החל מ-200₪
הובלות בעין אל-אסד החל מ-200₪
הובלות בכפר הנשיא החל מ-200₪
הובלות בעלמה החל מ-200₪
הובלות בטירת צבי החל מ-200₪
הובלות בביריה החל מ-200₪
הובלות בחד-נס החל מ-200₪
הובלות באמירים החל מ-200₪
הובלות בדלתון החל מ-200₪
הובלות ביסעור החל מ-200₪
הובלות בבית רימון החל מ-200₪
הובלות בכפר חושן החל מ-200₪
הובלות בשכניה החל מ-200₪
הובלות במחניים החל מ-200₪
הובלות בניר דוד החל מ-200₪
הובלות בחוסנייה החל מ-200₪
הובלות בנווה זיו החל מ-200₪
הובלות בגזית החל מ-200₪
הובלות באליקים החל מ-200₪
הובלות בהיוגב החל מ-200₪
הובלות ביחיעם החל מ-200₪
הובלות בבית לחם הגלילית החל מ-200₪
הובלות בחפצי-בה החל מ-200₪
הובלות בכנרת (קבוצה) החל מ-200₪
הובלות בעמקה החל מ-200₪
הובלות במשמר הירדן החל מ-200₪
הובלות בלוחמי הגיטאות החל מ-200₪
הובלות במדרך עוז החל מ-200₪
הובלות בקשת החל מ-200₪
הובלות בעין העמק החל מ-200₪
הובלות בדפנה החל מ-200₪
הובלות בערב אל נעים החל מ-200₪
הובלות במרום גולן החל מ-200₪
הובלות בכמון החל מ-200₪
הובלות ביערה החל מ-200₪
הובלות בדגניה ב' החל מ-200₪
הובלות בכליל החל מ-200₪
הובלות בלוטם החל מ-200₪
הובלות בכפר מסריק החל מ-200₪
הובלות בבן עמי החל מ-200₪
הובלות ברמת מגשימים החל מ-200₪
הובלות בכפר חנניה החל מ-200₪
הובלות באבני איתן החל מ-200₪
הובלות בגיניגר החל מ-200₪
הובלות בבית הלל החל מ-200₪
הובלות בגעתון החל מ-200₪
הובלות במירב החל מ-200₪
הובלות במירון החל מ-200₪
הובלות ביזרעאל החל מ-200₪
הובלות ביעד החל מ-200₪
הובלות בבית זרע החל מ-200₪
הובלות באפק החל מ-200₪
הובלות במרחביה (מושב) החל מ-200₪
הובלות בשדמות דבורה החל מ-200₪
הובלות בכפר גלעדי החל מ-200₪
הובלות במעלה גלבוע החל מ-200₪
הובלות בבית קשת החל מ-200₪
הובלות בעבדון החל מ-200₪
הובלות באשדות יעקב (מאוחד) החל מ-200₪
הובלות בנאות מרדכי החל מ-200₪
הובלות ביפתח החל מ-200₪
הובלות בדן החל מ-200₪
הובלות ברמת צבי החל מ-200₪
הובלות בלבון החל מ-200₪
הובלות בגבעת יואב החל מ-200₪
הובלות בדחי החל מ-200₪
הובלות באלונים החל מ-200₪
הובלות בעין חרוד (איחוד) החל מ-200₪
הובלות בבית שערים החל מ-200₪
הובלות בלימן החל מ-200₪
הובלות ביונתן החל מ-200₪
הובלות בכפר החורש החל מ-200₪
הובלות בלביא החל מ-200₪
הובלות בארבל החל מ-200₪
הובלות בגינוסר החל מ-200₪
הובלות בגבע החל מ-200₪
הובלות בכפר חיטים החל מ-200₪
הובלות בחוקוק החל מ-200₪
הובלות במגן שאול החל מ-200₪
הובלות בבית העמק החל מ-200₪
הובלות בכפר סאלד החל מ-200₪
הובלות בכפר זיתים החל מ-200₪
הובלות בכפר קיש החל מ-200₪
הובלות בברעם החל מ-200₪
הובלות בניר יפה החל מ-200₪
הובלות בשדה אילן החל מ-200₪
הובלות בחולתה החל מ-200₪
הובלות בכנרת (מושבה) החל מ-200₪
הובלות בעמיר החל מ-200₪
הובלות בדגניה א' החל מ-200₪
הובלות בפרוד החל מ-200₪
הובלות בנאות גולן החל מ-200₪
הובלות בהילה החל מ-200₪
הובלות בשרונה החל מ-200₪
הובלות בעין הנצי"ב החל מ-200₪
הובלות במעין ברוך החל מ-200₪
הובלות ברמות החל מ-200₪
הובלות בעין גב החל מ-200₪
הובלות באליפלט החל מ-200₪
הובלות ברמת דוד החל מ-200₪
הובלות בחבר החל מ-200₪
הובלות בשניר החל מ-200₪
הובלות בכפר ברוך החל מ-200₪
הובלות בשמרת החל מ-200₪
הובלות בהררית החל מ-200₪
הובלות ביובל החל מ-200₪
הובלות במעלה גמלא החל מ-200₪
הובלות בשער הגולן החל מ-200₪
הובלות באור הגנוז החל מ-200₪
הובלות בבלפוריה החל מ-200₪
הובלות בחלוץ החל מ-200₪
הובלות בכרם בן זמרה החל מ-200₪
הובלות בכפר שמאי החל מ-200₪
הובלות בשורשים החל מ-200₪
הובלות במבוא חמה החל מ-200₪
הובלות בהרדוף החל מ-200₪
הובלות באילניה החל מ-200₪
הובלות בקדמת צבי החל מ-200₪
הובלות ברמות נפתלי החל מ-200₪
הובלות בכפר רופין החל מ-200₪
הובלות בדברת החל מ-200₪
הובלות באניעם החל מ-200₪
הובלות בעמיעד החל מ-200₪
הובלות בשאר ישוב החל מ-200₪
הובלות בגלעד החל מ-200₪
הובלות במכמנים החל מ-200₪
הובלות באביטל החל מ-200₪
הובלות בתל יוסף החל מ-200₪
הובלות בכרכום החל מ-200₪
הובלות במסילות החל מ-200₪
הובלות באומן החל מ-200₪
הובלות בתל תאומים החל מ-200₪
הובלות בכפר חרוב החל מ-200₪
הובלות במלכיה החל מ-200₪
הובלות בנטור החל מ-200₪
הובלות בנתיב השיירה החל מ-200₪
הובלות בגבעת עוז החל מ-200₪
הובלות בדמיידה החל מ-200₪
הובלות בסאסא החל מ-200₪
הובלות במנות החל מ-200₪
הובלות בכחל החל מ-200₪
הובלות במיטב החל מ-200₪
הובלות באבטליון החל מ-200₪
הובלות בגשר החל מ-200₪
הובלות בגדות החל מ-200₪
הובלות בפקיעין חדשה החל מ-200₪
הובלות בשדי תרומות החל מ-200₪
הובלות באל-רום החל מ-200₪
הובלות באביבים החל מ-200₪
הובלות בדוב"ב החל מ-200₪
הובלות במורן החל מ-200₪
הובלות בכנף החל מ-200₪
הובלות באלומות החל מ-200₪
הובלות בשלוחות החל מ-200₪
הובלות ביראון החל מ-200₪
הובלות בתל קציר החל מ-200₪
הובלות בבית יוסף החל מ-200₪
הובלות באלי-עד החל מ-200₪
הובלות בגדעונה החל מ-200₪
הובלות בגונן החל מ-200₪
הובלות בנווה אור החל מ-200₪
הובלות בשפר החל מ-200₪
הובלות באמנון החל מ-200₪
הובלות באדמית החל מ-200₪
הובלות בלבנים החל מ-200₪
הובלות בנס עמים החל מ-200₪
הובלות בעין זיוון החל מ-200₪
הובלות ברחוב החל מ-200₪
הובלות בחמדיה החל מ-200₪
הובלות בפרזון החל מ-200₪
הובלות בגורן החל מ-200₪
הובלות באלמגור החל מ-200₪
הובלות בטפחות החל מ-200₪
הובלות באלוני הבשן החל מ-200₪
הובלות במעגן החל מ-200₪
הובלות בבצת החל מ-200₪
הובלות בצוריאל החל מ-200₪
הובלות במסד החל מ-200₪
הובלות במרגליות החל מ-200₪
הובלות בכורזים החל מ-200₪
הובלות ברוויה החל מ-200₪
הובלות בראס אל-עין החל מ-200₪
הובלות בשומרה החל מ-200₪
הובלות בירדנה החל מ-200₪
הובלות בברק החל מ-200₪
הובלות במלאה החל מ-200₪
הובלות בתובל החל מ-200₪
הובלות באפיק החל מ-200₪
הובלות בגדיש החל מ-200₪
הובלות בדישון החל מ-200₪
הובלות באורטל החל מ-200₪
הובלות בפוריה – כפר עבודה החל מ-200₪
הובלות באבן מנחם החל מ-200₪
הובלות בשעל החל מ-200₪
הובלות בקלע החל מ-200₪
הובלות בשזור החל מ-200₪
הובלות בחזון החל מ-200₪
הובלות במסדה החל מ-200₪
הובלות בצביה החל מ-200₪
הובלות בחרשים החל מ-200₪
הובלות בנטועה החל מ-200₪
הובלות במשגב עם החל מ-200₪
הובלות באדירים החל מ-200₪
הובלות בכפר גדעון החל מ-200₪
הובלות בשתולה החל מ-200₪
הובלות בגשור החל מ-200₪
הובלות בדבורה החל מ-200₪
הובלות באבירים החל מ-200₪
הובלות בצבעון החל מ-200₪
הובלות בכלנית החל מ-200₪
הובלות בקדרים החל מ-200₪
הובלות באלקוש החל מ-200₪
הובלות בגיתה החל מ-200₪
הובלות במנרה החל מ-200₪
הובלות במחנה יהודית החל מ-200₪
הובלות בנווה איתן החל מ-200₪
הובלות במתת החל מ-200₪
הובלות במיצר החל מ-200₪
הובלות בגורנות הגליל החל מ-200₪
הובלות בנורית החל מ-200₪
הובלות בנווה אטי"ב החל מ-200₪
הובלות בכדיתה החל מ-200₪
הובלות בפלך החל מ-200₪
הובלות באודם החל מ-200₪
הובלות בהאון החל מ-200₪
הובלות בעמוקה החל מ-200₪
הובלות בלפידות החל מ-200₪
הובלות במצפה החל מ-200₪
הובלות בבית זיד החל מ-200₪
הובלות בכישור החל מ-200₪
הובלות ברביד החל מ-200₪
הובלות באשבל החל מ-200₪
הובלות בכדורי החל מ-200₪
הובלות במלכישוע החל מ-200₪
הובלות ביעל החל מ-200₪
הובלות באתגר החל מ-200₪
הובלות בכרי דשא החל מ-200₪