הובלת דירה בקרית אונו

הובלת דירה בקרית אונו
הובלת דירה בקרית אונו

☑️ הובלת דירה בקרית אונו במחיר אטרקטיבי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הובלות לכל גדלי הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר להובלת דירה בקרית אונו חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

כל מי שמתעניין לגבי הובלת דירה בקרית אונו, ימצא היצע מרשים של חברות המציעות שירות זה, וכולן מבטיחות לעשות זאת ביעילות ובמחיר אטרקטיבי. לעומת פעם, היום אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר, וזה נובע מאופי החיים העכשווי המתאפיין בשינויים תכופים ודינאמיות.

עקב הביקוש הרב להובלת דירה בקרית אונו, נראה שצצו חברות הובלה כמו "פטריות אחרי הגשם", והלקוח צריך להחליט במי לבחור מתוך המגוון הרב. ישנם כללים פשוטים שיכולים לסייע בידינו, בעת שאנו מתארגנים לקראת הובלת דירה בקרית אונו. חלק מהכללים הם טכניים ועוזרים לנו להתארגן בצורה הטובה ביותר, וחלק מהכללים יעזרו לנו לבחור חברת הובלה באופן הבטוח והמשתלם ביותר. מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות", יעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלגאן!

 

הובלת דירה בקרית אונו – מגמת עלייה

כל הבדיקות מראות – שאכן אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם. המגמה מסתמנת בשנים האחרונות בקרית אונו, וגם בשאר ערי הארץ ללא יוצא מן הכלל. ממה זה נובע? ובכן, אנשים רבים תולים את התופעה בשינוי אורח החיים. אין ספק שהדור העכשווי, המכונה גם "דור האינסטנט" – מתאפיין בקצב חיים שונה לחלוטין מאשר הדורות הקודמים.

אנו יכולים לראות זאת כמעט בכל תחום בחיינו, למשל שינוי מהיר של מקומות ותחומי תעסוקה, שינוי של תחביבים ותחומי עניין, ואפילו… שינוי תכוף של מערכות יחסים! נראה שמגמה זו לא פסחה גם על תחום מעברי הדירה, ונראה שאנשים נוטים להחליף דירה לעתים תכופות יותר מאשר פעם.

 

מי זקוק להובלת דירה בקרית אונו?

ב"פיק-אפ הובלות" מספרים לנו על מספר סוגי לקוחות הזקוקים לשירותי הובלת דירה בקרית אונו, כשלכל אחד מהם יש דרישות מעט שונות, ובהתאם – תשתנה גם ההתייחסות וההתארגנות של חברות ההובלה לקראת העבודה.

 

משפחות

משפחה המתעניינת בהובלת דירה בקרית אונו, ברוב המקרים תיקח עמה כמות גדולה של ציוד, ועל כן תידרש משאית גדולה שתוכל להכיל אותו. במקרים כאלו חברות ההובלה נוטות גם להציע שירותי אריזה, מתוך ההבנה שאריזה של הציוד הרב לוקחת זמן.

שירותי האריזה גוררים תוספת תשלום, ובמסגרתם מגיעים אורזים מקצועיים אל הבית בזמן שנקבע לפני ההובלה, כשהם מצוידים בקרטוני משא, קרטוני הפרדה, יריעות בועות ועוד. האורזים מסוגלים לבצע את מלאכת האריזה בזמן קצר במיוחד, ותוך הקטנת הסיכוי לנזק לחפצים באופן משמעותי.

 

סטודנטים

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות, מתאפיינות בכמות חפצים קטנה יחסית, ולכן ההובלה גם מתומחרת בצורה שונה. לרוב מדובר בכמה ארגזים או תכולת חדר, ויש לקוחות המעוניינים להעביר גם כמה חפצים נקודתיים בלבד, דוגמת ספות, שולחן אוכל וכדומה.

סטודנטים מהווים את האוכלוסייה העיקרית של לקוחות שירותי ההובלות הקטנות בקרית אונו, וזאת מכיוון שהם נוטים לגור בדירות שכורות לתקופת הלימודים, ומשום כך מעדיפים להיכנס מראש לדירה מרוהטת ברובה, ודואגים לא לצבור יותר מדי ציוד בתקופת שהותם.

 

הובלות מיוחדות

ישנם שירותי הובלות הדורשים מיומנויות מיוחדות מצד חברות ההובלה, וחשוב להבין שלא כל חברה יכולה לטפל במקרים אלו. מומלץ לבחור בחברת הובלות שיש לה ניסיון מוכח בתחום.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הטובות להובלה מיוחדת, היא הובלת כספות. אנשים רבים נוהגים להחזיק כספת בביתם, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם. כספת מעוצבת בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה והרמה שלה, ותכונות אלה בדיוק גם הופכות אותה לכה מורכבת מבחינת הובלה! כספות יכולות להגיע למשקל של מאות קילוגרמים לעתים, הן מסורבלות להרמה, ולעתים – הן אף מחוברות לקיר המבנה בצורה המצריכה פירוק מקצועי.

חברות הובלה רבות בקרית אונו ובכלל, מציעות שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של כספות, ומאפשרות גם שימוש בשירותי מנוף על מנת להוביל את הכספת. מנוף מהווה פתרון יעיל מאוד, בעת שלא ניתן להוביל חפץ מסוים דרך המעלית או המדרגות, בשל גודלו או עקב תנאי השטח.

 

הובלת פסנתר

חפץ נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת שאנו מובילים דירה, הוא הפסנתר. בתים רבים נוהגים להחזיק פסנתרים לטובת נגינה, ולעתים גם עקב הערך הרגשי שהם טומנים בחובם. בעת שאנו מעוניינים להוביל פסנתר נגלה שהדבר כרוך במספר אתגרים, גם כיוון שהפסנתר הוא כלי גדול וכבד מאוד, וגם מהסיבה שהוא רגיש במיוחד למכות ושריטות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות וניסיון, וכמו כן – גם הכנה מוקדמת, ריפוד ועטיפה שלו מפני מכות. פעמים רבות הובלת פסנתר היא בלתי אפשרית דרך המעלית או דרך גרם המדרגות, אם כיוון שהם צרים מדי, ואם עקב מצב שהפסנתר אינו יכול לעבור בדלת הדירה. גם כאן שימוש בשירותי מנוף יכול לפתור לנו את הבעיה.

 

 

מחירי הובלת דירה בקרית אונו

כשאנו מדברים על מחירי הובלת דירה בקרית אונו, אנו מדברים על נתון שיכול להשתנות כתלות בפרמטרים רבים. חברות הובלה אינן נוהגות לפרסם מחירון קבוע, כיוון שכל הובלה היא שונה לחלוטין, ודורשת מהמובילים עבודה אחרת. אפשר לומר בהערכה גסה מאוד, שמחירי הובלת דירה סטנדרטית ינועו בין 1500 ₪ ובין 3500 ₪, ובטווח הזה כלולים משתנים רבים. מהם אותם משתנים שישפיעו על מחירי הובלת דירה בקרית אונו?

 

מספר קומות ללא מעלית

ככל שמספר הקומות יהיה רב יותר וללא מעלית, כך המובילים יצטרכו לעמול קשה יותר בעת ההובלה. כמובן שמדובר גם על הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם על הדירה שאליה אנו נכנסים. חברות הובלה מסוימות נוטות לקבוע מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (קומה 3 למשל), וגובות תשלום נוסף עבור כל קומה מעבר לכך.

 

צורך במנוף

מנוף עשוי לייקר את העסק בכמה מאות שקלים, ומצד שני – לעתים אין מנוס משימוש בו. רהיטים מסוימים בלתי ניתנים להובלה בצורה אחרת, ואנו מדברים פה על מערכות ספות גדולות, כספות, פסנתרים, ועוד. לעתים תנאי השטח בלתי מאפשרים את הוצאת או הכנסת החפץ בדרכים הסטנדרטיות כגון מדרגות או מעלית.

 

סוף תחילת חודש

הובלה בסוף או בתחילת החודש תהיה יקרה יותר בצורה משמעותית! אם באפשרותנו לתאם הובלה דווקא לאמצע החודש – מומלץ לעשות זאת. בסוף ותחילת חודש ישנו עומס גדול על חברות ההובלה, וזאת עקב חוזי השכירות שלרוב מתחילים ומסתיימים בתאריכים אלו. כשעולה הביקוש לכל שירות שהוא – כך גם המחיר שלו עולה.

 

חפצים מיוחדים

חפצים מיוחדים יגדילו את העלות בעת הובלת הדירה שלנו, כיוון שהם דורשים טיפול מיוחד, זמן נוסף ומיומנות ספציפית. חפצים כאלו יכולים להיות פסנתרים, פריטי ריהוט מיוחדים, כספות, פסלים גדולים במיוחד ועוד.

 

צורך באריזה או פירוק רהיטים

רוב חברות ההובלה מעניקות שירות נלווה של פירוק והרכבת רהיטים, וגם שירותי אריזה למי שזקוק להם. גם שירותים אלו מייקרים את עלות ההובלה בכמה מאות שקלים, ויחד עם זאת – אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהם, מתוך ההבנה שזמן שווה כסף ושבעלי המקצוע יוכלו לבצע את הפעולות האלה בצורה הרבה יותר בטוחה ויעילה.

 

בעיות חניה ונגישות

במידה והדירה שממנה אתם יוצאים או שאליה אתם פורקים את הציוד, ממוקמת במקום עם גישה בעייתית – חברות ההובלה תגבנה מחיר נוסף על השירות שלהן. במצבים כאלו המובילים צריכים לעבוד הרבה יותר קשה ומהר מאשר במצבים רגילים, וזוהי הסיבה לעליית המחיר.

 

מרחק ההובלה

כמות הקילומטרים שהציוד שלנו צריך לעבור, גם היא תשפיע ישירות על מחיר ההובלה מן הסתם. ככל שהמרחק הוא גדול יותר, כך הדבר דורש זמן רב יותר, והוצאות דלק גבוהות יותר מצדה של חברת ההובלה.

 

הכנות לקראת הובלת דירה בקרית אונו

כיצד נתחיל את התהליך המורכב של הובלת הדירה שלנו, ומהו סדר הפעולות הנכון לבצע אותו? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מסבירים לנו, שבמידה ואנו עושים את הדברים ע"פ סדר נכון, התהליך יכול לעבור בצורה פשוטה וחלקה!

 

בחירת מועד להובלה

בשלב הראשון אנו צריכים לבחור לעצמנו יום לביצוע ההובלה, ודבר זה תלוי במספר משתנים. בתור התחלה, נרצה לבחור ביום שמתאים לנו מבחינת שגרת החיים שלנו ושל בני המשפחה שלנו, תוך התחשבות בפרמטרים כמו עבודה, לימודים ועוד. כמו כן, כפי שכבר נאמר כאן – מחיר ההובלה יעלה במידה ומדובר בתחילת או סוף חודש, ולכן מומלץ לנסות לעבור באמצע החודש על מנת לחסוך במחיר.

 

סקר שוק

בשלב הבא אנו ניגשים לחפש לנו חברת הובלה. בעת שאנו מבצעים סקר שוק נרצה לשים לב לחוות הדעת של הלקוחות על החברה, המלצות אישיות ממכרים, הניסיון שצברה החברה, וכמובן – לבצע פניה ראשונית באמצעות הטלפון. הדרך הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון, ובמידה ואין אפשרות כזו, עלינו לוודא היטב שחוות הדעת הן אמינות ולא מזויפות. כמו כן – זכרו לדלות פרטים רבים ככל האפשר בעת הפניה הטלפונית אל חברת ההובלות.

 

שריון המועד אצל חברת ההובלות

מסיבות ברורות לחלוטין, מומלץ לא להתמהמה בבחירת חברת ההובלות, ולאחר שבחרנו – לשריין את המועד שבו אנו מעוניינים להובלה. ככל שנקדים לשריין את המועד, כך נקטין את הסיכוי להישאר "תקועים" ללא מוביל ביום ההובלה, ולהימנע מהתפשרות על בעלי מקצוע ברמה נמוכה.

 

אריזת החפצים

חלק מהאנשים יעדיפו לבצע את אריזת החפצים לבדם, ואפילו ייקחו לטובת כך יום חופש ויסתכלו על העניין כחוויית גיבוש משפחתית! אך למי מאיתנו שאין ברשותו את הזמן הפנוי, חשוב לדעת שחברות ההובלה מציעות שירותי אריזה מקצועיים, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה כמה ימים לפני – ויסייעו לנו לבצע את המלאכה בצורה יעילה וזריזה. אריזה מקצועית מאפשרת לנו טיפול מיומן בכל חפצינו, עושה שימוש בחומרי אריזה מקצועיים, ומבטיחה שהחפצים שלנו יעברו ללא נזק למיקומם החדש.

 

סימון הארגזים

בין אם בחרתם לבצע את מלאכת האריזה לבדכם ובין אם לא, הקפידו לבצע רישום וסימון של הארגזים. פעולה זו תאפשר לכם פריקה נוחה במיוחד בעת ההגעה למעון החדש! מעבר לסימון "שביר", הקפידו גם לרשום את תכולת הארגזים על גביהם.

 

שעת ההובלה

שעת ההובלה היא פקטור חשוב, כיוון שהיא תשפיע על אופן ההתמקמות שלנו ביום הראשון. במידה ואנו רוצים כניסה חלקה, כדאי לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר או הצהריים, כך ששאר היום יישאר עבורנו ויאפשר לנו להתארגן בצורה נוחה בדירה החדשה. במידה ונוכל להתארגן בנוחות, נוכל גם לישון בנוחות כבר ביום הראשון – ולפתוח ברגל ימין!

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

חשוב לזכור לטפל בכל ענייני החשבונות השונים מספר ימים לפני ההובלה, ולא ברגע האחרון! מדובר כאן למשל על חשבון הכבלים והטלוויזיה שלנו – שאנו צריכים לדווח על העברתו מבעוד מועד, או להצהיר על התנתקות במידת הצורך. חשוב לטפל גם בתשתית האינטרנט, היות ואנו יודעים שכמעט בלתי אפשרי להסתדר בלעדיו. חשבונות נוספים שבהם נצטרך לטפל הם טלפון נייח במידה וישנו, ושינוי כתובת הדואר שלנו בדואר ישראל.

להובלת דירה בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו למרכז

הובלת דירה מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לחולון מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לבת ים מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לרחובות מחיר מ-550₪
הובלת דירה מקרית אונו להרצליה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-550₪

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו לצפון

הובלת דירה מקרית אונו לנצרת מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לנהריה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לעפולה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לעכו מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לטבריה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לצפת מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-500₪

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו לדרום

הובלת דירה מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לרהט מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לאילת מחיר מ-700₪
הובלת דירה מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לדימונה מחיר מ-650₪
הובלת דירה מקרית אונו לאופקים מחיר מ-600₪
הובלת דירה מקרית אונו לערד מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו לשרון

הובלת דירה מקרית אונו לנתניה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לטייבה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לטירה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-500₪

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה מקרית אונו לחיפה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לחדרה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לנשר מחיר מ-500₪

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת דירה מקרית אונו לירושלים מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-500₪

 

מחירי הובלת דירה מקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-500₪
הובלת דירה מקרית אונו לאריאל מחיר מ-500₪

 

הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו

הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו
הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו

☑️ הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו באופן מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת דירות קטנות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

הצעת מחיר על הובלת 2 חדרים בקרית אונו: 077-805-3559 📞

 

מעברי דירה בקרית אונו הפכו פופולאריים יותר מאשר בעבר, ומגמה זו ניכרת לא רק בקרית אונו, אלא בכל ערי הארץ. הסיבה שבגינה אנשים נוהגים לעבור דירה לעתים תכופות יותר, נעוצה ככל הנראה בשינוי אורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות ההובלה בקרית אונו מספקות שירותי הובלה רבים ושונים, ביניהם הובלת דירות קלאסית, הובלות קטנות, שירותי מנוף, שירותי אריזה ועוד.

ניתן לראות שענף ההובלות עבר התפתחות במהלך השנים האחרונות, וכיום חברות ההובלה בקרית אונו מספקות שירותים יותר מדויקים, כך שהלקוחות יוכלו לבחור את המתאים להם ביותר. אחד מהשירותים הפופולאריים, הוא שירות הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו.

 

מעברי דירה ומשרד בקרית אונו

אין זה משנה אם אנו לקוחות פרטיים או בעלי משרד, נראה שהעידן הנוכחי מעודד אותנו לשנות את כתובתנו לעתים תכופות יותר. שינוי של מקום מגורים או עסק, יכול לעזור לנו למקם את עצמנו טוב יותר מבחינה גיאוגרפית, ולשפר משמעותית את איכות החיים שלנו. כיום אנשים מודעים מאוד לעניין איכות החיים, ולכן נוטים לעבור דירה על מנת לקצר זמני נסיעה לעבודה, להתקרב למשפחה, ואפילו במטרה להתקרב לתחביבים ולמקומות הבילוי המועדפים עליהם.

 

המהפכה בשירותי ההובלה בקרית אונו

מכיוון שאנשים נוטים לעבור דירה ומשרד בצורה תדירה יותר, חברות ההובלה בקרית אונו נהנות מביקוש גבוה יחסית. מעבר להיצע הרב של חברות ההובלה בקרית אונו, אנו גם יכולים לראות את ההתפתחות שחלה בשירותים עצמם. בעבר, שירותי ההובלה היו פחות מגוונים, והיו מסתכמים במשאית גדולה שמעבירה תכולת דירה שלמה.

כיום אנו יכולים לראות שירותים יותר מדויקים ומותאמים ללקוח, וכך נוצר מצב, ששירותי הובלות בקרית אונו יכולים להתאים גם לאדם שגר בדירה קטנה, או לאדם המעוניין להעביר מקרר או פסנתר בלבד. גישת השירות הדוגלת בהתאמה אישית ללקוח, הופכת נפוצה בכל התחומים, ולא רק בענף ההובלות.

 

הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו

חברות ההובלה בקרית אונו מאפשרות שירותי הובלה משתלמים, עבור אנשים המעוניינים להעביר דירה 2 חדרים בקרית אונו. במקרים רבים, דירה כזו אינה מכילה הרבה ציוד, וניתן לבצע את ההובלה במספר שעות. מצד שני, "דירת שני חדרים" היא הגדרה מעורפלת מעט, וחברת ההובלה לא יכולה לנחש את גודל הדירה ואת כמות הציוד שבה. משום כך, לרוב לא נמצא חברות הובלה בקרית אונו הנוקבות במחיר קבוע עבור הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו.

 

מחיר הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו

כאמור, מחיר הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו לא נקבע מראש, וחברת ההובלה לרוב תרצה להתרשם מכמות הציוד, וכמובן סוג החפצים. ניתן לומר בהערכה גסה, שמחיר הובלת דירה שכזו ינוע בין 600 – 2000 ₪. מהם הפרמטרים שישפיעו על המחיר?

 

הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו – כמות הציוד

בראש ובראשונה, כמות הציוד תשפיע ישירות על מחיר ההובלה. כפי שכבר נאמר כאן, דירת שני חדרים יכולה להכיל מעט ציוד, ומצד שני – יכולה להכיל הרבה מאוד ציוד. כולנו גם מבינים, שדירת שני חדרים יכולה להגיע בגדלים שונים, ולכן יהיה קשה לחברת ההובלה להעריך את כמות הציוד ע"פ הגדרה זו.

 

סוג החפצים

חפצים מסוימים דורשים תשומת לב מיוחדת בעת ההובלה, וכאן אנו מדברים על חפצים כמו כספת, פסנתר, מקרר ועוד. נכון שמחיר הובלת חפצים כאלו ירד משמעותית, בעת שהם מהווים חלק מהובלת דירה שלמה, אך הם עדיין ישפיעו על המחיר באופן ניכר.

 

הצורך במנוף

עבור חפצים מסוימים, כמו אלו שהוזכרו בסעיף הקודם, הדרך היחידה להובלה בטוחה היא באמצעות מנוף. חשוב לציין שלעתים אין דרך אחרת, במידה והחפץ פשוט לא עובר פיזית בדלת, במעלית, או בגרם המדרגות. מנוף מאפשר לנו הוצאה של חפצים דרך הוויטרינה או חלון גדול אחר, והובלה בטוחה במיוחד שלהם. תמחור המנוף לרוב מתבצע ע"פ שעת עבודה, אך יש חברות שכוללות אותו בהצעת המחיר הכוללת של ההובלה.

 

קומה ומיקום

קומת הדירה תשפיע על מחיר ההובלה, ובמיוחד אם אין מעלית בבניין. כמו כן, מיקום הדירה גם הוא עשוי להשפיע, ובמידה וקשה מאוד לחנות באזור או לגשת לדירה – חברות הובלה מסוימות עשויות לגבות מחיר נוסף.

 

הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו – מרחק ההובלה

כמו בכל הובלה, יש משמעות למרחק שאותו עוברים חפציכם. חברות ההובלה מוסיפות הוצאות זמן ודלק לחישוב המחיר הסופי.

 

להזמנת הובלת דירה 2 חדרים בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו למרכז

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לחולון מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לבת ים מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לרחובות מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו להרצליה מחיר מ-600₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לצפון

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לנצרת מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לנהריה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לעפולה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לעכו מחיר מ-800₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-800₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לטבריה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לצפת מחיר מ-800₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לדרום

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לרהט מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאילת מחיר מ-850₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לדימונה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאופקים מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לערד מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לשרון

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לנתניה מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לטייבה מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לטירה מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-650₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לחיפה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לחדרה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לנשר מחיר מ-700₪

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לירושלים מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-750₪
הובלת דירה 2 חדרים מקרית אונו לאריאל מחיר מ-750₪

 

הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו

הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו
הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו

☑️ הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו באופן מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת דירות 3 חדרים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר להובלת דירת 3 חדרים בקרית אונו חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

קיימים אנשים רבים אשר גרים בדירות 3 חדרים אשר השכירו או קנו במו כספם, או שהם בדיוק עוזבים דירות כאלה מסיבות כאלו ואחרות. כחלק מתהליך האיכלוס בדירה כזו, או כחלק מעזיבת דירה, זקוקים המתגוררים בדירה לשירותי הובלת דירה 3 חדרים, אשר תסייע להם בהובלת תכולת הדירה שלהם לרבות הרהיטים השונים, מוצרי החשמל, צלחות וכיוצא בזה.

לשם כך אכן קיימות הובלות דירה 3 חדרים, על מנת לאפשר לאותם אנשים לקיים את הובלת תכולת דירתם בצורה מקצועית ואיכותית, אשר תתמקד בצורך שלהם ותהווה פתרון מושלם ומדויק בעבור כל הבעיות והאתגרים הכרוכים בהובלה שכזו. אם גם אתם בדיוק מחפשים חברת הובלות אשר מתמקצעת ומתמקדת בהובלות דירה 3 חדרים, אנחנו נמצאים כאן עבורכם בכל רגע.

אנו מעניקים עבורכם שירותי הובלות מנוסים ואמינים אשר מתמקדים ומתמקצעים בכל מה שהובלות דירה 3 חדרים כורכות עמן, בין אם כמות פריטים רבה, ובין אם מספר פריטים כבדים במיוחד, אנחנו תמיד נשמח לענות לכל הצרכים שלכם, ולהיות כאן בשעת צרה – ביחד נעבור כל מכשול בדרך להובלה המושלמת.

 

רושם ראשוני – הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו

הובלת דירה 3 חדרים מורכבת ומאתגרת מבחינות רבות אף על פי שהיא מסתמנת כהובלה פשוטה ורגילה. כשמה כן היא, מיועדת להובלת ציוד ותכולת דירת 3 חדרים לרבות מקררים, ספות, כיסאות, שולחנות, מיטות, טלויזיות וכיו"ב. כמובן, שלעיתים יהיו פריטים רבים הדורשים הובלה ולעיתים מעט פריטים.

על כן, מומלץ לבדוק כמה פריטים אתם צריכים להוביל ובהתאם לשקול את סוג ההובלה הדרושה לכם. אם מדובר בכמות רבה של פריטים מומלצת השכרת שירותי הובלות דירה 3 חדרים ולהפך. בשני המקרים, אם תדעו איזה הובלה אתם צריכים, הדבר יחסוך לכם כסף וזמן.

 

הדרך למצוא הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו שתתאים לכם ביותר

ישנן כמה דרכים טובות מאוד למצוא הובלת דירה 3 חדרים, אשר כל אחת מהן מתבצעת בדרך שונה ובאמצעים אחרים.

 1. אתרי אינטרנט – הדרך הישנה והטובה, אשר דורשת ממכם להיכנס למנועי החיפוש, ופשוט לחפש אחר הובלות דירה 3 חדרים, ואפילו לעשות השוואות בין החברות השונות בהתאם לדברים אשר הן מציעות באתריהן.
 2. פשוט לחייג – דרך נוספת למצוא חברת הובלה, היא באמצעות הטלפון. על ידי חיוג פשוט ניתן לדבר עם חברת ההובלה, לשאול ולחקור, ובהתאם להחליט האם ההובלה מתאימה לכם או לא.
 3. חוות דעת – הדרך הטובה והאמינה ביותר היא על ידי חוות דעת מאנשים שעבדו עם חברת ההובלה, ובהתאם לחוות הדעת להחליט.

מלבד אלו קיימות דרכים נוספות למציאת הובלה מתאימה, כמובן שבהתאם לצרכים, לרצונות ולתחושות שלכם, לגבי ההובלה שהכי תתאים לכם, אל אלו הם הדרכים הנפוצות ביותר.

 

מה כולל תהליך הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו

תהליך הובלת דירה 3 חדרים, כמו כל תהליך הובלה שהוא, כולל שלושה חלקים עיקריים, אשר כל אחד מהם דורש תשומת לב לגורמים שונים, ומביא עמו אתגרים אחרים.

 

אריזה

התהליך הראשוני הינו תהליך האריזה, שבמהלכו אורז צוות המובילים את כל תכולת הדירה, או במקרה שאין ההובלה מכילה את כל תכולת הדירה, את הפריטים הדורשים הובלה. האריזה מתבצעת בדרכים שונות על פי הפריט הנארז לדוגמא, אריזת בגדים בארגזי קרטון, עטיפת מדפים בניילון המיועד לאריזה וכו'.

ישנם מקרים בהם יצטרך צוות המובילים לפרק ריהוט מסוים על מנת לאפשר הובלה בטוחה יותר, בעיקר במקרים בהם הרהיט אינו עובר בדלת וכיו"ב.

 

שינוע

התהליך השני, תהליך השינוע, מורכב בעצמו משני חלקים עיקריים – תהליך ההעמסה ותהליך הנסיעה. תהליך ההעמסה, כשמו כן הוא, כולל את העמסת הפריטים אל תוך מיכל ההובלה, תוך מתן תשומת לב בכל הנוגע לסידור הארגזים והפריטים המובלים במיכל ההובלה, לשם הבטחת בטיחותם בעת הנסיעה.

החלק השני של תהליך השינוע, כאמור תהליך הנסיעה, פשוט מאוד ואינו מורכב, וברור לכל שהוא כולל את ההובלה עצמה של הפריטים מהיעד הראשוני ליעדם החדש.

 

פריקה

תהליך הפריקה, שהוא גם התהליך האחרון בהובלות דירה, כולל שני חלקים, בדומה לתהליך השינוע.

החלק הראשון כולל את פריקת הציוד ממיכל ההובלה לאזור הפריקה או לתוך היעד החדש (לרוב לתוך הדירה), תוך הסבת תשומת הלב לבטיחות הציוד שמא יפול או יפגע בעת הפריקה.

החלק השני כולל את סידור הפריטים לרבות הרהיטים ומוצרי החשמל, על פי צורכי משכיר שירותי ההובלה, בדירה החדשה. במידת הצורך חברת ההובלה תוכל גם להרכיב רהיטים שפורקו לצורך הובלתם במקום הרצוי, מיד עם סיום ההובלה.

 

מקרי הובלה חריגים

כמו בכל תחום וסוג הובלה הקיימים, גם במקרה זה, של הובלת דירה 3 חדרים, ישנם מקרים חריגים, אשר יש לזהותם וליידע את חברת ההובלה עליהם מראש, על מנת למנוע מקרים לא נעימים במעמד ההובלה.

רוב המקרים החריגים קורים בעקבות משקל חריג או גודל חריג יתר על המידה אשר דורשים שימוש באמצעי הובלה שונים שלא תוכנן לעשות בהם שימוש לרבות מסועים, מנופים וכו'.

לדוגמה, כאשר יש לי בבית ספה מאוד גדולה, אשר לא עוברת בדלת, ייתכן שיידרש לפרק אותה או להוציאה ממקום אחר ולא מהדלת. אי לכך, נדרש צוות ההובלה להתכונן מראש עם כלים מתאימים, ועל כן המקרה נחשב חריג.

יש לשים לב כי מקרים חריגים משפיעים על מחיר ההובלה, ומעלים אותו בהתאם לרמת החריגות.

 

כמה עולה הובלת דירה 3 חדרים?

מחיר הובלת דירה 3 חדרים משתנה ונתון בעיקרו ביד חוקי החברה והכללים שלה. אף על פי שהגורמים הקבועים המשפיעים על מחיר ההובלה לרבות המרחק בין יעדי ההובלה, כמות הפריטים וכו', כל חברת הובלה גובה מחיר שונה בעבור כל גורם בפני עצמו, ומכאן נובע השוני במחירים בין החברות השונות.

מלבד זאת, כשמדובר בהובלת דירה 3 חדרים מחיר ההובלה משתנה גם בהתאם לרמת הקושי של קיום ההובלה, כאשר הדבר יכול להקבע במהלך ההובלה או לפני בהתאם לחברת ההובלה.

ככל שיהיה מאתגר יותר לבצע את תהליך ההובלה על כל אחד מחלקיו, וידרש לעשות שימוש באמצעים שונים, כך גם מחיר ההובלה יעלה בהתאם.

 

להזמנת הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו למרכז

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לחולון מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבת ים מחיר מ-850₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לרחובות מחיר מ-850₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו להרצליה מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-850₪

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו לצפון

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנצרת מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנהריה מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לעפולה מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לעכו מחיר מ-1000₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-1000₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לטבריה מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לצפת מחיר מ-1000₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-950₪

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו לדרום

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לרהט מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאילת מחיר מ-1050₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לדימונה מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאופקים מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לערד מחיר מ-950₪

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו לשרון

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנתניה מחיר מ-850₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לטייבה מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לטירה מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-900₪

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לחיפה מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לחדרה מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-900₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנשר מחיר מ-900₪

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו  לאזור ירושלים

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לירושלים מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-950₪

מחירי הובלת דירה 3 חדרים בקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-950₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאריאל מחיר מ-950₪

 

הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו

הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו
הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו

☑️ הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו באופן מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת דירות 4 חדרים בקרית אונו.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר לשירותי הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו

חייגו עכשיו: 077-805-3559 📞

חברות ההובלה בקרית אונו מספקות מענה ללקוחות רבים, ומתאמצות להתאים את שירותיהן ללקוחות ככל האפשר. אם במצבים של דירות קטנות יחסית – אנשים לעתים נוהגים לבצע את ההובלה בעצמם, הרי שבדירות גדולות יותר – לרוב אין ברשותם את הרכב המתאים ואת המיומנות הנדרשת.

הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו ברוב המקרים כרוכה בהובלת ציוד רב, וחפצים מסוימים אף יכולים להיות גדולים, כבדים ורגישים במיוחד. מגמת מעברי הדירה הגוברת בשנים האחרונות לא פסחה על בני ברק, ומומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות", אספו עבורכם מספר נקודות חשובות לגבי הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו.

 

ענף ההובלות בתקופה הנוכחית

בני ברק היא רק דוגמה מייצגת למגמה נפוצה בשאר הארץ וגם בעולם, שבמסגרתה אנשים מרבים לעבור דירה הרבה יותר מפעם. ממה זה נובע? ובכן, ב"פיק-אפ הובלות" טוענים שמדובר פשוט באופי התקופה הנוכחית. הדבר שהכי מאפיין את התקופה שאנו חיים בה כיום – הוא השינויים המהירים בכל התחומים.

אנשים מכנים את הדור שלנו "דור האינסטנט", משום שהכל בו מתרחש מעכשיו לעכשיו, ומציאות החיים היא מאוד דינאמית. ניתן לראות את המאפיין הזה בכל התחומים, וגם בתחום מעברי הדירה. אנשים היום ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים, וזה עוזר להם להסתגל טוב יותר לתעסוקה, משפחה, תחביבים ובילויים.

 

שירותי הובלה בקרית אונו

בקרית אונו קיים היצע מרשים של חברות הובלה, ואם תחפשו קצת – תוכלו לראות שענף ההובלות לא קפא על שמריו, וגם הוא עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות. חברות ההובלה בקרית אונו ובכלל, מתאימות את עצמן ומציעות שירותים מסוגים שונים. כיום אנו יכולים להזמין כל הובלה שבה חשקה נפשנו, ונראה שיש פתרון בין אם אנו מעבירים דירת 4 חדרים, ובין אם אנו מעבירים מקרר או פסנתר בלבד.

 

הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו

הובלת דירה 4 חדרים היא שירות פופולארי בקרב תושבי בני ברק, ובהתאם – נוכל למצוא חברות הובלה רבות שמספקות אותו. חשוב לציין, שחלק מחברות ההובלה מציינות שהן מבצעות רק שירותי הובלת דירה, ונמנעות מ"לגלוש" לסוגי הובלות שונים כגון הובלות קטנות, הובלות פריט בודד, שירותי אריזה וכדומה.

כשאנו מדברים על דירה 4 חדרים בקרית אונו, לרוב מדובר בתכולת דירה גדולה יחסית, ומשום כך – כנראה לא יהיו אנשים רבים שינסו לבצע את ההובלה בעצמם. לרוב הובלה כזו תדרוש גם עבודת אריזה משמעותית מצד הלקוחות או חברת ההובלה, פירוק והרכבת רהיטים, ולעתים גם שימוש במנוף.

 

מחיר הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו

מחיר הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו, מתחיל לרוב מ – 1500 שקלים, ויכול לעלות עוד הרבה למעלה מכך. חברות הובלה מסוימות מציעות מבצעים שונים, וכוללות במחיר שירותים נלווים כמו פירוק, הרכבה, שירותי אריזה ועוד. מהם הפרמטרים שעשויים להשפיע על מחיר הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו?

 

שימוש במנוף

שימוש במנוף הוא לא תמיד פריבילגיה, ולעתים הוא הפתרון היחיד. ישנם חפצים גדולים במיוחד שאינם ניתנים להובלה במעלית או בגרם המדרגות, אפילו בעזרת המובילים החסונים והמיומנים ביותר. במקרים כאלו ניאלץ להוציא את החפץ באמצעות מנוף, דרך הוויטרינה או חלון גדול אחר בבית. שירותי מנוף לרוב מתומחרים ע"פ שעת עבודה, אך יש חברות הובלה שמכלילות אותם בהצעת המחיר הסופית.

 

קומה

ישנם סוגים רבים של דירות בקרית אונו, ובמידה ולא מדובר בדירת קרקע – הקומה תשפיע על מחיר ההובלה, ובמיוחד אם אין מעלית בבניין. קומה גבוהה ללא מעלית, דורשת עבודה פיזית קשה הרבה יותר מצד המובילים, ולכן תהיה כרוכה במחיר גבוה יותר.

 

הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו – תנאי השטח והנגישות

בעת שאנו מזמינים הובלה בקרית אונו, מומלץ לשים לב לתנאי השטח בסביבת הדירה שלנו. יש השפעה רבה לרמת הנגישות של הדירה שלנו, לרמת הקושי במציאת החניה ועוד. דירה שקשה לגשת אליה, או שממוקמת ברחוב עם בעיות חניה – עשויה לייקר את מחיר ההובלה משמעותית.

 

סוג החפצים

בעוד אצל חלקנו ההובלה מסתכמת בארגזי קרטון גדולים, אין זה תמיד המצב. חפצים מסוימים ידרשו תשומת לב מיוחדת וטיפול עדין, ואנו מדברים כאן על חפצים כמו פסנתר, מקרר, פסלים, רהיטים עתיקים ועוד. חפצים שכאלו – גם הם עשויים לייקר משמעותית את מחיר ההובלה.

 

הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו – מרחק ההובלה

עקב הוצאות זמן ודלק, מרחק ההובלה ישפיע ישירות על מחירה הסופי של ההובלה.

 

להזמנת הובלת דירה 4 חדרים בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו למרכז

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לחולון מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לבת ים מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לרחובות מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו להרצליה מחיר מ-1,000₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-1,050₪

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לצפון

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לנצרת מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לנהריה מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לעפולה מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לעכו מחיר מ-1,200₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-1,200₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לטבריה מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לצפת מחיר מ-1,200₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-1,150₪

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לדרום

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לרהט מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאילת מחיר מ-1,250₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לדימונה מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאופקים מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לערד מחיר מ-1,150₪

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לשרון

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לנתניה מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לטייבה מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לטירה מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-1,050₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-1,050₪

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לחיפה מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לחדרה מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-1,100₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לנשר מחיר מ-1,100₪

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לירושלים מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-1,150₪

 

מחירי הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-1,150₪
הובלת דירה 4 חדרים מקרית אונו לאריאל מחיר מ-1,150₪

 

הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו

הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו
הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו

☑️ הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו בצורה מקיפה ומקצועית.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר להובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

ישנם אנשים רבים אשר גרים בדירות בעלות 5 חדרים, בין אם בקומות פרטיות ובין אם בקומה כלשהי בבניין. בשלב מסוים של ההתגוררות בדירה, בין אם במעבר לדירה ובין אם בעזיבתה, נדרשים

האנשים הגרים בבית לפנות את הציוד שלהם, מסיבות כאלו ואחרות לרבות סיום חוזה שכירות, מכירת הנכס, מעבר לדירת 5 חדרים ועוד. אי לכך, זקוקים אותם האנשים לבצע הובלת דירה 5 חדרים, על מנת לקיים את תהליך פינוי תכולת הדירה שלהם במהירות ויעילות מרבית ככל הניתן.

אם גם אתם מחפשים הובלות דירה 5 חדרים ונמאס לכם לעבור אתר אתר, ולהתקשר לכל החברות הקיימות, אתם יכולים להפסיק ולהתרווח בנוח – אנחנו כאן!

אנו מעניקים לכל המבקש שירותי הובלת דירה ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא כיום, מטעם צוות המובילים המנוסה והמקצועי שלנו, שמעניק יחס אישי ואמין לכל אחד מפריטי ההובלה שלכם.

אנו מעמידים בראש ובראשונה את השקט הנפשי שלכם, ועל כן אנו עושים את כל הנדרש על מנת לשמור עליו ולוודא שההובלה תתקיים בבטחה ובלי מקרי חוסר נעימות.

 

מה הכוונה הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו?

הובלת דירה חמש חדרים, כשמה כן מטרתה, להוביל תכולת דירה בעלת 5 חדרים. מפאת כמות החדרים המרובה הקיימת בהובלה, שעל צוות ההובלה להוביל, הובלה זו נחשבת לאחת הובלות הדירה הגדולות שקיימות (מלבד הובלות דירות גדולות באופן חריג). אי לכך ובהתאם לזאת המחיר נחשב כגבוה יחסית ומשך זמן ההובלה ארוך גם הוא.

תהליך הובלות דירה 5 חדרים מתבצע לרוב באמצעות ציוד הובלה להובלת משקל כבד וגדול, זאת מאחר שכמות הפריטים הרבה תכלול ברוב המקרים פריטים אשר אין ביכולתם של המובילים לשנע אותם בעזרת כוחם בלבד.

 

מה כוללת הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו?

לאחר שהבנו מהי הובלת דירה 5 חדרים, הגיעה העת לענות על השאלה, מה הם חמשת החדרים האפשריים עליהם מדובר:

 1. חדר שינה – חדר שינה דורש בעיקר הובלת מיטה, ארון, לעיתים אף שידה אחת או שתיים, ואולי כורסא כזו או אחרת. בנוסף קיימת אפשרות להובלת הביגוד המצוי בארונות, בהתאם לחברת ההובלה וכמובן על פי רצונכם.
 2. אמבטיה או מקלחת – חדר האמבטיה או המקלחת, בהתאם לדירה, כולל לרוב מספר קטן של פריטי הובלה קטנים אם בכלל כגון כלי אחסון למיניהם, ארונות אחסון מגבות, לעיתים אף מכונת כביסה וכו'. אי לכך ומאחר שהפריטים העיקריים בחדר זה הינם שירותים ומקלחת, אשר אותם אין צורך או אפשרות להוביל, חדר זה נחשב לזניח יחסית לשאר החדרים..
 3. מטבח – גם במטבח, בדומה לחדר האמבטיה, רוב הפריטים מקובעים ואינם צריכים הובלה, הפריטים הבודדים שכן יצטרכו הובלה הם בעיקר מדיח הכלים, התנור וכל תכולת הארונות למיניהם לרבות צלחות, קופסאות ועוד.
 4. סלון – הסלון, אשר נחשב לאחד החדרים בעלי פריטים ההובלה הגדולים ביותר כולל בתוכו לרוב שולחן, ספה, כסאות, כורסאות, מכשירי חשמל לרבות טלוויזיה ועוד.
 5. חדר עבודה – חדר עבודה, אם קיים, מכיל לרב שולחן, כיסא עבודה, כורסא או ספה, מחשב וציוד משרדי כזה או אחר.

כמובן שיכולים להיות מצבים בהם קיים חדר נוסף, בין אם מהרשימה ובין אם לא, אשר יבוא על חשבונו של חדר אחר, או שעבור חברות הובלה שונות ספירת החדרים תתבצע באופן שונה, אך כדאי לדעת כי אלו הם האפשרויות השכיחות הקיימות, אשר יש להתייחס אליהן.

 

תהליך ההובלה

תהליך להובלה כזו, ככל סוגי ההובלות באשר הן, מורכב משלושה חלקים אשר.

 

תהליך אריזת הפריטים

חלק זה של תהליך ההובלה מורכב מאריזת כל פריטי ההובלה בהתאם לסוגם ודרך האריזה המתאימה עבורם. כאמור, כל פריט דורש אריזה באופן שונה בהתאם לסוגו. סוגי האריזה האפשריים נעים מאריזה בעזרת קרטוני אריזה ועד לפירוק הפריט לשם אריזתו באריזת ניילון מיוחד.

לדוגמה, לשם אריזת ארון, נצטרך לפרק אותו תחילה לגורמים, ורק לאחר מכן נארוז אותו על ידי עטיפתו בניילון אריזה מיוחד.

 

תהליך השינוע

תהליך השינוע, כמובן, כולל את הנסיעה עצמה והעברת פריטים ההובלה מנקודת המוצא לעבר יעדה החדש.

כחלק מתהליך זה, על צוות ההובלה לוודא שהציוד אינו ניזוק במיכל ההובלה במהלך הנסיעה, על ידי סידורו באופן בטיחותי וטוב במיכל ההובלה.

 

תהליך הפריקה

תהליך זה דורש את הכנסת הציוד לדירה החדשה וסידורו בדירה. במידת הצורך יצטרך צוות ההובלה גם להרכיב רהיטים שפורקו לצורך ההובלה. על כן, חשוב לוודא כי צוות ההובלה כולל נגר או איש מקצוע המתמחה בהרכבת רהיטים לשם הבטחת איכות ההרכבה.

 

פריטים חריגים

לרוב, בהובלת דירה 5 חדרים, אין פריטים הנחשבים כחריגים מהסיבה הפשוטה שצוות ההובלה מוכן לכל תרחיש ומקרה שהוא. בין אם יש צורך בפירוק רהיטים והרכבתם ובין אם מדובר בהובלת פריטים זעירים עד מאוד או כבדים מאוד.

אם וכאשר יקרה מצב בו ישנו פריט כבד או גדול באופן מיוחד, אשר לא ניתן להובלת אדם או לפירוק, יאלצו צוות המובילים להשתמש באמצעי שינוע שונים כגון מנוף, מסועים וכיו"ב.

הובלות דירה 5 חדרים נחשבות לגדולות מאוד, ועל כן מקרים חריגים אינם מתרחשים כמעט בכלל.

 

כמה עולה הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו?

כמו בכל הובלה שהיא, מהובלת דירה ועד הובלת פסנתר כנף, גם באשר להובלת דירה 5 חדרים מחיר ההובלה משתנה בהתאם לגורמים שונים ומשתנים בהתאם לתנאים התלויים באופייה של ההובלה.

בין הגורמים המשפיעים על מחיר ההובלה ניתן למנות את כמות הפריטים, כאשר ככל שישנם יותר פריטים כך גם המחיר יעלה בהתאם.

דבר נוסף המשפיע, הוא עניין המרחק בין יעדי ההובלה. מרחק גדול יותר משמעו מן הראוי, מחיר גבוהה יותר בעבור זמן הנסיעה ובעבור צריכת הדלק.

בנוסף, רמת מורכבות ההובלה, כלומר עד כמה מאתגר ומורכב ביצוע תהליך ההובלה לרבות תהליך האריזה, השינוע למיכל ההובלה והפריקה, משפיעה גם היא על מחיר ההובלה בהתאם למורכבות ולתקנון חברת ההובלה איתה אתם עובדים.

כמובן כי קיימים גורמים נוספים ואלו הם רק חלק מהם.

 

להזמנת הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו למרכז

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לחולון מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לבת ים מחיר מ-1250₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לרחובות מחיר מ-1250₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו להרצליה מחיר מ-1200₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-1250₪

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו לצפון

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לנצרת מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לנהריה מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לעפולה מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לעכו מחיר מ-1400₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-1400₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לטבריה מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לצפת מחיר מ-1400₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-1350₪

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו לדרום

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לרהט מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאילת מחיר מ-1450₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לדימונה מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאופקים מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לערד מחיר מ-1350₪

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו לשרון

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לנתניה מחיר מ-1250₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לטייבה מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לטירה מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-1300₪

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לחיפה מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לחדרה מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-1300₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לנשר מחיר מ-1300₪

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לירושלים מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-1350₪

מחירי הובלת דירה 5 חדרים בקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-1350₪
הובלת דירה 5 חדרים מקרית אונו לאריאל מחיר מ-1350₪

 

הובלת דירה קטנה בקרית אונו

הובלת דירה קטנה בקרית אונו
הובלת דירה קטנה בקרית אונו

☑️ שירות הובלת דירה קטנה בקרית אונו מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר על הובלת דירה קטנה בקרית אונו חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

רבים מאיתנו ודאי שהו לא פעם בדירה קטנה, של חבר, קרוב משפחה או אפילו סתם מכר, התיישבו על הכורסא או על הספה ושאלו את עצמם – איך לכל הרוחות כל הריהוט והפריטים האלו הצליחו להיכנס לדירה ולהסתדר בצורה כה טובה? התשובה הראשונית והבסיסית ביותר לשאלה זו היא הובלת דירה קטנה.

הובלות דירות קטנות, כשמן, נועדו לבצע תהליכי הובלות של דירה קטנה ביחס לממוצע, כלומר דירות בעלות חדר אחד או שניים. בין היתר, הובלות דירה קטנה נחשבות לכאלו על פי כמות הרהיטים אשר נכללים בהובלה.

אם גם אתם מחפשים הובלה לדירה קטנה, ונמאס לכם לחפש שעות על גבי שעות, אתם יכולים לעצור את החיפושים ולהיות רגועים – אנחנו כאן בשבילכם.

אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלת דירות קטנות במחיר מעולה אשר לא בא על חשבון האמינות, המקצועיות וביטחון הרכוש שלכם. אצלנו תקבלו תהליך הובלה רגוע ובטוח מצוות המובילים הטוב ביותר והמנוסה ביותר.

הסבר קטן על הובלת דירה קטנה בקרית אונו

ישנן שאלות רבות המתעוררות כשמדברים על המושג הובלות דירה קטנה כגון מה נחשב דירה קטנה, איך מבצעים הובלה שכזו ומה מיוחד בה ועוד. על כן, דבר ראשון שנעשה יהיה להבין מה זה הובלת דירה קטנה.

ראשית כל, הובלת דירה קטנה נמדדת ונקבעת ככזו על פי גודל השטח עליו היא מתפרשת, על פי מספר החדרים שבדירה או על פי כמות הפריטים הנכללת בתכולת הדירה הדורשת הובלה.

בהתאם לסדר גודל ההובלה ועל פי האמור לעיל, גם הזמן וגם מחיר הובלת דירה קטנה משתנים ונמצאים נמוכים יחסית ביחס לשאר ההובלות.

בנוסף ובשל העובדה כי הובלה זו אינה קשה במיוחד, צוות המובילים לרוב יהיה מצומצם ולא יכיל יותר מכמה מובילים ספורים. בהתאם, אמצעי ההובלה לא יהיו רבים גם כן וכן אמצעי האריזה.

 

ציוד הובלה בעבור הובלת דירה קטנה בקרית אונו

כאמור, בשל סדר גודלה הקטן, הובלת דירה קטנה אינה נעשית באמצעות ציוד חריג במיוחד, מלבד בעבור מקרים בודדים בהם צוות ההובלה זקוק לעזרת כוח חיצוני על מנת לשנע דבר מה למיכל ההובלה, או ממיכל ההובלה אל היעד החדש.

אם כן, ציוד ההובלה מתחלק לשני קטגוריות שונות, בהתאם לסוג הציוד הכלול בהובלה.

 

ציוד להובלת פריטים פשוטים

ציוד זה משמש לשם הובלת פריטים פשוטים הניתן להובלה בעיקר בעזרת כוח צוות ההובלה. מהם פריטים פשוטים? פריטים אשר משקלם לא גבוה מדי או שאינם גדולים יתר על המידה לרבות כלי מטבח, קופסאות, בגדים, כיסאות, שידות קטנות וכיו"ב.

בין ציוד ההובלה הפשוט ניתן למנות ארגזים, עגלות משא וכו', כאשר המשותף לציוד זה הוא, שהציוד משמש ככוח עזר בעבודה ולא ככוח המרכזי.

 

ציוד להובלת פריטים גדולים, כבדים או מורכבים

כאשר מדובר בפריטים גדולים יותר אשר דורשים הובלה, ציוד ההובלה משתנה והופך לגדול ובעל כוח עזר רב יותר. פריטים גדולים נחשבים ככאלו בתנאי שכוח אדם בעזרת ציוד פשוט אינו מספיק ומסוגל לשנע את הפריטים הדרושים למיכל ההובלה או ממנו.

הציוד יכול לכלול מנופי העמסה, מסועים ומעליות ציוד וכו'. בהתאם לשימוש בציוד זה, כך גם יגדל או יקטן מחיר ההובלה מפאת השימוש בציוד שנחשב חריג ודורש היערכות מיוחדת.

 

זהירות! כל הסכנות בהובלת דירה קטנה בקרית אונו

אף על פי סדר גודלה הקטן, הובלת דירה קטנה מכילה סכנות רבות, ונזק רב עלול להיגרם לפריטים שלכם כתוצאה מסיבות רבות כגון רשלנות, אי תשומת לב, תאונות שלא במתכוון ועוד. על כן, חשוב לשים לב אליהן ולמנוע אותן כמה שניתן. הסכנות יכולות להתרחש בשני חלקים שונים של ההובלה.

 1. סכנות בעת האריזה והפריקה – מאחר שבעת תהליך האריזה והפריקה מתבצע לעיתים פירוק או הרכבה של פריטים כלשהם (רהיטים למיניהם), עלול להיגרם נזק לאותם הפריטים כתוצאה מאי תשומת לב או רשלנות של צוות ההובלה בעת האריזה או הפריקה עצמה. בין  אם נזקי שברים ובין אם נזקים קטנים יותר לרבות שריטות – הסבירות שייגרם נזק קיימת ונוכחת.
 2. סכנות בעת השינוע – בעת השינוע הסכנה העיקרית העלולה להיגרם הינה במקרה שבו הפריטים שבמיכל ההובלה יפלו או יתנגשו בחוזקה זה בזה או בדפנות מיכל ההובלה.

 

הנזק האפשרי במקרים כאלו נע בין סדקים או פגמים ויכול אף להגיע להשברותם של הפריטים המובלים.

כמובן שקיימים גורמים נוספים העלולים להסב נזק כלשהו לציוד, ואלו המוצגים לעיל מהווים רק חלק מאותם גורמים.

 

הכי בטוח לעשות ביטוח – ביטוח תכולת הובלה

לאחר שהבנו את הסכנות הכרוכות בתהליך הובלת דירה קטנה, נבהיר כי ישנה דרך פשוטה מאוד למנוע מקרים לא נעימים בדבר הנזקים האפשריים.

אף על פי שלא ניתן למנוע את הנזקים עצמם, אלא באמצעות צוות מנוסה ומקצועי שידע למנוע מראש מקרים כאלו, ניתן לעשות ביטוח אשר יכסה את הוצאות הנזק שנגרם.

ביטוח תכולת דירה מומלץ מאוד אם וכאשר אתם חוששים שיוסב נזק כלשהו לציוד המובל שלכם, המופקד בידי צוות ההובלה. זאת מאחר שהביטוח מקנה תחושת ביטחון מסויימת לגבי נזקים שלא באשמתכם.

 

כמה עולה הובלת דירה קטנה בקרית אונו?

כאמור לעיל, לכל הובלת דירה קטנה מחיר שונה ומשתנה בהתאם לגורמים המשותפים לרוב ההובלות הלא הם:

 1. כמות פריטי ההובלה – מן הראוי, ככל שקיימים יותר פריטים הדורשים הובלה, כך גם מחיר ההובלה יהיה גדול יותר.
 2. המרחק בין יעדי ההובלה – גורם זה מעלה את מחיר ההובלה משתי סיבות עיקריות. האחת, מאחר שככל שהיעד הסופי רחוק יותר כך גם הנסיעה ארוכה יותר וכמות צריכת הדלק עולה. שנית, ככל שזמן הנסיעה ארוך יותר יעלה המחיר בהתאם – זמן שווה כסף.
 3. רמת מורכבות ההובלה – ככל שההובלה תהיה מאתגרת וקשה יותר לביצוע מבחינת שינוע הפריטים והעברתם מהדירה למיכל ההובלה או ממיכל ההובלה לדירה, כך גם המחיר יעלה בהתאם.
 4. ביטוח תכולת ההובלה – כאמור, כל הובלה שהיא אשר רוצה להיחשב בטוחה ואיכותית, צריכה להכיל ביטוח על תכולת הובלה לשם כיסוי נזק אפשרי העלול להיגרם לפריטים המובלים. בהתאם, ככל שהביטוח מקיף יותר ומחזיר אחוז גבוה יותר מתוך ערך הנזק, כך גם מן הראוי, מחיר ההובלה יעלה

 

כל הגורמים המוצגים לעיל, בנוסף לתנאי החברה המוסכמים והידועים מראש, משפיעים על מחיר ההובלה וקובעים אותו. כמובן שקיימים גורמים נוספים, אך הם יותר זניחים ביחס לגורמים האלו.

 

להזמנת הובלת דירה קטנה בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו למרכז

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לחולון מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבת ים מחיר מ-650₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לרחובות מחיר מ-650₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו להרצליה מחיר מ-600₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-650₪

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו לצפון

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנצרת מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנהריה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לעפולה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לעכו מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לטבריה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לצפת מחיר מ-800₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-750₪

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו לדרום

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לרהט מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאילת מחיר מ-850₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לדימונה מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאופקים מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לערד מחיר מ-750₪

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו לשרון

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנתניה מחיר מ-650₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לטייבה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לטירה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-700₪

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לחיפה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לחדרה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-700₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לנשר מחיר מ-700₪

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לירושלים מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-750₪

מחירי הובלת דירה קטנה בקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-750₪
הובלת דירה 3 חדרים מקרית אונו לאריאל מחיר מ-750₪

 

הובלת פנטהאוז בקרית אונו

הובלת פנטהאוז בקרית אונו
הובלת פנטהאוז בקרית אונו

☑️ שירות הובלת פנטהאוז בקרית אונו בצורה מקיפה ומקצועית.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת פנטהאוז.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר של הובלת פנטהאוז בקרית אונו חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

דירות פנטהאוז נחשבות כדירות יוקרה אשר דורשות תקציב רב, ובהתאם אחזקה תכופה, וטיפוח מסור. כמו כן, מפאת גודל הדירה, כמות הפריטים השוכנים בה רבה, וערכה הכספי רב גם כן. אי לכך, כאשר מתעורר צורך במעבר דירה מפנטהאוז או לפנטהאוז, מתעורר הצורך בשירותי הובלת פנטהאוז גם כן. זאת על מנת להבטיח מעבר איכותי, מקצועי ובעיקר בטוח ככל הניתן, על מנת שלא יגרם נזק לציוד עקב רשלנות או חוסר ניסיון.

אם גם אתם זקוקים להובלת דירת פנטהאוז מסיבות כאלו ואחרות, ואין באפשרותכם לבצע זאת לבד, הגעתם למקום המושלם עבורכם! כאן תוכלו למצוא שירותי הובלת פנטהאוז בקרית אונו במחיר משתלם, בעבור שירותים איכותיים, מקצועיים ואמינים. כל זאת יינתן לכם מטעם צוות הובלה אשר מיומן ומנוסה בביצוע תהליכי הובלות פנטהאוז, ויודע כיצד לעשות את עבודתו נאמנה, על צידה הטובה והבטיחותי ביותר.

 

כל מה שצריך לדעת על הובלת פנטהאוז בקרית אונו

הובלות פנטהאוז, כמובן מאליו, נועדו על מנת לעזור לבעלי הנכס להוביל את ציוד השוכן בתוך הפנטהאוז למקום חדש. תהליך ההובלה דורש מיומנות וניסיון על מנת שיעבור בבטחה, וללא מפגעים כלשהו לרכוש המובל, ועל כן כה חשוב שיעשה על ידי חברת הובלה מנוסה בתחום.

תהליך הובלת פנטהאוז מהווה תהליך ארוך מפאת כמות הפריטים הרבה הנכללת בתכולת ההובלה. בהתאם, נעשה שימוש באמצעי הובלה רבים הן מפאת כמות הפריטים והן מפאת גודל הדירה עצמו.

 

כל שמובל בתהליך הובלת פנטהאוז בקרית אונו צריך לדעת

הובלת פנטהאוז, כשמה, מתמקדת בהובלה של דירות פנטהאוז, הידועות בגדולן הרב, אשר מביא עימו תכולת דירה רבה מהרגיל. אי לכך, ישנם פריטים רבים אשר ניתן לכל אחד מהם יחס שונה, בהתאם לתכונותיהם השונות, כגון גודל, משקל, חומר ממנו הם עשויים, כמות ועוד. את אותם הפריטים ניתן לחלק לכמה קבוצות עיקריות:

 1. חדרי שינה – חדרי שינה נמצאים בכל בית שהוא, אך בפנטהאוזים, הם נמצאים בכמות מרובה מהרגיל. חדרי השינה כוללים ארונות, מיטות, שולחנות ועוד.
 2. מטבחים – מטבחים אשר נמצאים בדירות פנטהאוז נחשבים כגדולים, ואיתם גם כמות הפריטים הרבה אשר דורשת הובלה לרבות כלי בישול שונים, כלי אכילה, צלחות, כוסות, מקררים, תנורים, מדיח כלים וכו'.
 3. סלון – הסלון ברוב המקרים הוא החלק השמיש ביותר בבית, והוא כולל שולחנות, שידות, ספות, כורסאות, טלויזיות וכדומה.
 4. חצרות ומרפסות גג – כידוע, לרוב דירות הפנטהאוז יש חצרות גדולות וכמו כן עליות גג, שם ניתן למצוא מרפסת נוספת. במקומות האלו יש בעיקר ריהוט גן הכולל עציצים, ספות, כורסאות, שולחנות וכיו"ב.
 5. מקלחות, אמבטיות ושירותים – כמו בכל בית שהוא, גם הובלות פנטהאוז כוללות הובלת שירותי אשר מכילים כמות נמוכה יחסית של ציוד מאחר שרוב הציוד שם קבוע, ואינו ניתן להובלה. הציוד המובל כולל מגבות, מוצרי רחצה ועוד.

 

כמובן שקיימות קבוצות נוספות אשר ניתן לחלק את הפריטים השונים הקיימים בתכולת הובלות פנטהאוז, כגון רהיטים, מוצרי חשמל, פריטים תלויים, על פי גודל, על פי משקל, וכן הלאה. כמו כן, ייתכנו פריטים נוספים מלבד אלו בהתאם לסוג הפנטהאוז ולבעליו.

 

כל מה שקורה בתהליך הובלת פנטהאוז

כאמור, תהליך הובלת פנטהאוז בקרית אונו הינו תהליך ארוך ומורכב, על כן נהוג לחלק אותו לכמה שלבים עיקריים שאליהם נצמד צוות ההובלה, לשם ביצוע תהליך הובלה יעיל ככל הניתן.

את תהליך ההובלה נוהגים לחלק לשלושה שלבים עיקריים: שלב האריזה, השינוע והפריקה, כאשר כל אחד מהם יכול להכיל תתי שלבים בהתאם לאופי הפנטהאוז.

 

שלב האריזה

תהליך זה מורכב משני שלבים עיקריים, כאשר השלב הראשון מוטל ברובו על בעל הפנטהאוז, והשני על צוות המובילים. בשלב הראשון נדרש לארוז את כל פריטי הפנטהאוז הקטנים יחסית בארגזים, לרבות צלחות, כלי מטבח, בגדים, וכל דבר אחר אשר ניתן לאריזה בתוך ארגז. השלב השני כולל את אריזת הפריטים הגדולים יותר כגון ארונות, ספות, מיטות, מכשירי חשמל למיניהם ועוד.

שלב זה נעשה בעיקר בעזרת חומרי אריזה שונים כגון ניילון נצמד לשמירה מפני שריטות, פצפצים, קרטונים וכו'. לעיתים ייתכן כי צוות ההובלה יאלץ לפרק רהיטים שונים לשם הובלתם בצורה יעילה ובטוחה יותר, זאת יעשה באמצעות כלי עבודה שונים, ויורכב חזרה בתהליך הסופי.

 

שלב השינוע

שלב זה כולל את העמסת כל הציוד הארוז על גבי מיכל ההובלה והובלתו ליעדו החדש בהתאם לרצון בעל הפנטהאוז. בשלב העמסת הציוד במיכל ההובלה, נדרשים המובילים להוביל את הפריטים הארוזים מתוך הדירה, החוצה אל מיכל ההובלה. מאחר שישנה כמות רבה של פריטים בגדלים ובמשקלים שונים, נעשה שימוש באמצעי הובלה רבים כגון עגלות משא, כח אדם, ובמקרים רבים גם במנופי שינוע והובלה.

לאחר מכן, לשם הובלת הפריטים ליעד החדש, נעשה שימוש ברוב המקרים במספר משאיות הובלה, ולא באחת מפאת הכמות הרבה של הפריטים.

 

שלב הפריקה

השלב האחרון בתהליך הובלת פנטהאוז בקרית אונו הוא שלה פריקת מיכל ההובלה והעברת הפריטים למקומם החדש. שלב זה כולל את שני שלביו הקודמים וכולל את שינוע הפריטים ממיכל ההובלה ליעד החדש, והוצאתם מחומרי האריזה השונים.

את תהליך השינוע למקום החדש, כמו תהליך השינוע למיכל ההובלה, עושים באמצעות כלים שונים לרבות עגלות משא ומנופי שינוע. כמו כן נעשה שימוש בכלי עבודה שונים לשם הוצאת הפריטים מחומרי האריזה והרכבתם במידת הצורך, באמצעות סכינים, מברגים וכלי עבודה נוספים.

 

בטוח או לא? ביטוח תכולת הובלת פנטהאוז בקרית אונו

הובלת פנטהאוז ידועה, מלבד העובדה כי היא מכילה כמות פריטים רבה, כהובלה בעלת תכולה יקרת ערך. על כן, עניין ביטחון תכולת ההובלה הינו דבר חשוב, הגורם לדאגות רבות בקרב קהל היעד של הובלות מסוג זה. אי לכך ובהתאם לזאת, חברות ההובלה עושות כל שניתן על מנת לשמור בצורה הטובה ביותר על תכולת ההובלה, בין אם בחומרי אריזה לשמירה טובה יותר על הפריטים, בין אם ריפוד מיכל ההובלה ועוד.

כמו כן, בהובלות פנטהאוז קיים ברוב המקרים ביטוח על תכולת ההובלה, אשר דואג כי במידה ויגרם נזק כלשהו לתכולת ההובלה, שלא באשמת בעל הציוד, את הנזק הכלכלי שנגרם, תשלם חברת הביטוח ולא בעל הפריטים המובלים.

 

כמה עולה הובלת פנטהאוז בקרית אונו?

כפי שניתן לנחש, מחיר הובלת פנטהאוז הינו מחיר גבוה מהממוצע מפאת כמות הפריטים הרבה ורמת יוקרתם. בנוסף, לכל הובלת פנטהאוז מחיר משתנה בהתאם לגורמים שונים, שכן כל דירת פנטהאוז שונה באופיה מאחרת, ואיתה גם סוג וכמות הפריטים שבה.

הגורמים אשר יש בידם את ההשפעה הרבה ביותר על מחיר ההובלה הם כמות הפריטים, סדר גודל שווי הפרטים, רמת מורכבות הנגישות להובלת הפרטים ועוד. כל אלו משפיעים גם כן על אמצעי ההובלה הדרושים לשימוש, אשר משפיעים מאוד על מחיר ההובלה כולו.

כמובן שקיימים גורמים נוספים אשר נמדדים בדרכים שונות ובהתאם לגורמים שונים, אשר משפיעים גם הם על מחיר ההובלה. כל זה ועוד, תלויים בחברת ההובלה איתה אתם עובדים.

 

להזמנת הובלת פנטהאוז בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו למרכז

הובלת פנטהאוז מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לחולון מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לבת ים מחיר מ-1250₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לרחובות מחיר מ-1250₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו להרצליה מחיר מ-1200₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-1250₪

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו לצפון

הובלת פנטהאוז מקרית אונו לנצרת מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לנהריה מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לעפולה מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לעכו מחיר מ-1400₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-1400₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לטבריה מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לצפת מחיר מ-1400₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-1350₪

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו לדרום

הובלת פנטהאוז מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לרהט מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לאילת מחיר מ-1450₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לדימונה מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לאופקים מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לערד מחיר מ-1350₪

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו לשרון

הובלת פנטהאוז מקרית אונו לנתניה מחיר מ-1250₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לטייבה מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לטירה מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-1300₪

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו לאזור חיפה

הובלת פנטהאוז מקרית אונו לחיפה מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לחדרה מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-1300₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לנשר מחיר מ-1300₪

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת פנטהאוז מקרית אונו לירושלים מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-1350₪

מחירי הובלת פנטהאוז בקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת פנטהאוז מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-1350₪
הובלת פנטהאוז מקרית אונו לאריאל מחיר מ-1350₪

 

הובלת דירה גדולה בקרית אונו

הובלת דירה גדולה בקרית אונו
הובלת דירה גדולה בקרית אונו

☑️ הובלת דירה גדולה בקרית אונו שלא תתחרטו עליה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ ניסיון של שנים עם הובלות גדולות.

☑️ הצלחות מרובות בתחום ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

חייגו עכשיו וקבלו הצעת מחיר על הובלת דירה גדולה בקרית אונו:

077-805-3559 📞

 

חברות ההובלה בקרית אונו מעניקות שירות ללקוחות רבים, ולכל לקוח יש צרכים שונים בתכלית. בעוד חלק מהלקוחות זקוקים לעזרה עם חפץ בודד או הובלה קטנה, לקוחות אחרים יצטרכו שירותי מנוף או הובלה גדולה במיוחד.

הובלת דירה גדולה בקרית אונו, היא שירות פופולארי עבור משפחות ובעלי משרדים, הזקוקים לעזרה מקצועית עם מסה משמעותית של ציוד. אספקט נוסף בהובלות גדולות, הוא מגוון החפצים והשוני באופי הטיפול בהם. במידה ואתם מחפשים הובלת דירה גדולה בקרית אונו, המאמר הזה ייעשה לכם סדר בנושא, ויאפשר לכם לנהל את התהליך בצורה מחושבת ונכונה!

 

הביקוש להובלות בקרית אונו

התקופה שבה אנו חיים, מתאפיינת בדינאמיות ושינויים מהירים. שינויים במקומות התעסוקה, בתחביבים ובמקום המגורים – הם חלק מחיינו, ואנו עושים אותם בצורה תכופה יותר מאשר פעם. אם בעבר אדם היה עובד באותו מקום 20 או 30 שנה, הרי שהיום אנשים נוהגים להחליף מקומות עבודה בכל כמה שנים, ולעתים גם משנים מקצוע לחלוטין. הדבר נכון גם לגבי מקומות מגורים, ונראה שאנשים נוטים להחליף כתובת לעתים תכופות יותר מפעם, מה שיוצר בקרית אונו ביקוש גבוה לשירותי הובלה מכל הסוגים.

 

שירותי הובלות בקרית אונו

ממש כפי ששאר התחומים מתפתחים, כך גם ענף ההובלות. חברות ההובלה בקרית אונו ובכלל, עברו בשנים האחרונות לגישה המתאפיינת בהתאמה אישית ללקוח, וזוהי גישה שאנו יכולים לראות בתחומי שירות רבים אחרים. הכוונה היא, שסוגי השירותים שחברות ההובלה מציעות הם כה מגוונים, שכל לקוח למעשה יכול להזמין בדיוק את השירות שהוא צריך.

גם במידה ומדובר בשירות מיוחד שלא קיים בתפריט, חברות הובלה רבות תהיינה מוכנות "לתפור" את השירות במיוחד ללקוח. בין שירותי ההובלה הפופולאריים בקרית אונו, אנו יכולים למצוא הובלות קטנות, שירותי מנוף, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה, הובלת כספות, וגם הובלות גדולות קלאסיות.

 

הובלת דירה גדולה בקרית אונו

שירות ההובלה הגדולה, היה כאן עוד לפני שבכלל שמענו על שאר השירותים הקיימים כיום. בעבר, כשהיינו מזמינים הובלה – לא היו יותר מדי אופציות, משאית גדולה הייתה מגיעה לדירתנו, ומעמיסה את כל תכולת הדירה שלנו אל היעד הבא. שירות זה עדיין פופולארי מאוד, וזאת מהסיבה הפשוטה שהוא מאפשר לנו להעביר דירות גדולות, למשל כאלה של 4 או 5 חדרים, משרדים, וכל פונקציה אחרת הדורשת העברת מסת ציוד גדולה.

 

מגוון החפצים בהובלה גדולה

הובלה גדולה דורשת מיומנות לא רק עקב העובדה שמדובר בחפצים רבים, אלא גם מכיוון שלרוב הם שונים זה מזה באופיים. כשאנו מעוניינים להעביר תכולת דירה גדולה, בד"כ נמצא שם חפצים כבדים וקלים, עמידים ושבירים, בעלי צורות שונות, ובעלי עדיפות שונה מבחינת סדר ההעמסה.

כמו כן ייתכן מאוד וניתקל בחפצים הדורשים הובלה מיוחדת, כגון פסנתר, מקרר, ארונות, כספות ועוד. השילוב הזה בין סוגי חפצים שהם כה שונים זה מזה, מצריך מהמובילים מיומנות גבוהה, ולכן אתם צריכים לבחור נכון, מבין חברות ההובלה השונות בקרית אונו.

 

מחיר הובלת דירה גדולה בקרית אונו

מחירה של הובלת דירה גדולה בקרית אונו, יכול להשתנות בהתאם לגודל הדירה או המשרד. חברות הובלה רבות מגדירות את מחיר ההובלה ע"פ מספר החדרים בדירה, וחברות אחרות משתמשות בגודל ע"פ מטרים רבועים (לרוב כשמדובר במשרדים). כך למשל, ניתן להעריך בגסות שהובלת דירת 4 חדרים בקרית אונו תתחיל מאזור 1500 ₪, והובלת דירת 5 חדרים תתחיל מאזור 2000 ₪. מחירים אלו נתונים להשפעת פרמטרים רבים בעת ההובלה, ועליהם נפרט כאן:

 

סוג החפצים בהובלת דירה גדולה בקרית אונו

במידה ומדובר בארגזי קרטון בלבד, ככל הנראה לא יהיה שינוי משמעותי במחיר, אך כשאנו מדברים על חפצים כגון ארון, כספת, מקרר ופסנתר – הם בהחלט צפויים לייקר את ההובלה שלנו. חפצים אלו לעתים דורשים שירותי מנוף, פירוק והרכבה, ואלמנטים אלו ייגרמו לעליית המחיר.

 

מרחק ההובלה

עקב חישובי דלק וזמן, המרחק שאותו יעברו חפציכם בקילומטרים – ישפיע ישירות על מחיר ההובלה.

 

מיקום הדירה

מיקומה של הדירה משפיע על המחיר, הן מבחינת קומה והן מבחינת רמת הנגישות לדירה. קומה גבוהה תעלה את מחיר ההובלה, ובמיוחד בבניין ללא מעלית. דירה שאינה נגישה מבחינת הגעה וחנייה למשל, גם היא עשויה לייקר את ההובלה, מכיוון שהדבר מקשה מאוד על המובילים.

 

תאריך ההובלה

הובלות הן יקרות יותר בסוף ותחילת חודש, וכך גם בחודשי הקיץ או תחילת הלימודים האקדמאיים.

 

להזמנת הובלת דירה גדולה בקרית אונו חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו למרכז

הובלת דירה גדולה מקרית אונו לתל אביב מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לפתח תקווה מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לראשון לציון מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לבני ברק מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לחולון מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לרמת גן מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לבת ים מחיר מ-300₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לרחובות מחיר מ-300₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו להרצליה מחיר מ-250₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לכפר סבא מחיר מ-300₪

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו לצפון

הובלת דירה גדולה מקרית אונו לנצרת מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לנהריה מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לעפולה מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לעכו מחיר מ-450₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לכרמיאל מחיר מ-450₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לנוף הגליל מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לטבריה מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לשפרעם מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לצפת מחיר מ-450₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו למגדל העמק מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו לדרום

הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאשדוד מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לבאר שבע מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאשקלון מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לרהט מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאילת מחיר מ-500₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לקריית גת מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לנתיבות מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לדימונה מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאופקים מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לערד מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו לשרון

הובלת דירה גדולה מקרית אונו לנתניה מחיר מ-300₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לטייבה מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לטירה מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לכפר יונה מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לקדימה צורן מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאבן יהודה מחיר מ-350₪

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאזור חיפה

הובלת דירה גדולה מקרית אונו לחיפה מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לחדרה מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לקריית אתא מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאום אל פאחם מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לקריית מוצקין מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לקריית ביאליק מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לקריית ים מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לבאקה אל גרביה מחיר מ-350₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לנשר מחיר מ-350₪

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאזור ירושלים

הובלת דירה גדולה מקרית אונו לירושלים מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לבית שמש מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו למבשרת ציון מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת דירה גדולה מקרית אונו ליהודה ושומרון

הובלת דירה גדולה מקרית אונו למודיעין עילית מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לביתר עילית מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו למעלה אדומים מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לגבעת זאב מחיר מ-400₪
הובלת דירה גדולה מקרית אונו לאריאל מחיר מ-400₪