הובלת דירה בדרום

הובלת דירה בדרום
הובלת דירה בדרום

☑️ הובלת דירה בדרום במחיר אטרקטיבי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הובלות לכל גדלי הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר להובלת דירה בדרום חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

כל מי שמתעניין לגבי הובלת דירה בדרום, ימצא היצע מרשים של חברות המציעות שירות זה, וכולן מבטיחות לעשות זאת ביעילות ובמחיר אטרקטיבי. לעומת פעם, היום אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר, וזה נובע מאופי החיים העכשווי המתאפיין בשינויים תכופים ודינאמיות.

עקב הביקוש הרב להובלת דירה בדרום, נראה שצצו חברות הובלה כמו "פטריות אחרי הגשם", והלקוח צריך להחליט במי לבחור מתוך המגוון הרב. ישנם כללים פשוטים שיכולים לסייע בידינו, בעת שאנו מתארגנים לקראת הובלת דירה בדרום. חלק מהכללים הם טכניים ועוזרים לנו להתארגן בצורה הטובה ביותר, וחלק מהכללים יעזרו לנו לבחור חברת הובלה באופן הבטוח והמשתלם ביותר. מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות", יעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלגאן!

 

הובלת דירה בדרום – מגמת עלייה

כל הבדיקות מראות – שאכן אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם. המגמה מסתמנת בשנים האחרונות בדרום, וגם בשאר ערי הארץ ללא יוצא מן הכלל. ממה זה נובע? ובכן, אנשים רבים תולים את התופעה בשינוי אורח החיים. אין ספק שהדור העכשווי, המכונה גם "דור האינסטנט" – מתאפיין בקצב חיים שונה לחלוטין מאשר הדורות הקודמים.

אנו יכולים לראות זאת כמעט בכל תחום בחיינו, למשל שינוי מהיר של מקומות ותחומי תעסוקה, שינוי של תחביבים ותחומי עניין, ואפילו… שינוי תכוף של מערכות יחסים! נראה שמגמה זו לא פסחה גם על תחום מעברי הדירה, ונראה שאנשים נוטים להחליף דירה לעתים תכופות יותר מאשר פעם.

 

מי זקוק להובלת דירה בדרום?

ב"פיק-אפ הובלות" מספרים לנו על מספר סוגי לקוחות הזקוקים לשירותי הובלת דירה בדרום, כשלכל אחד מהם יש דרישות מעט שונות, ובהתאם – תשתנה גם ההתייחסות וההתארגנות של חברות ההובלה לקראת העבודה.

 

משפחות

משפחה המתעניינת בהובלת דירה בדרום, ברוב המקרים תיקח עמה כמות גדולה של ציוד, ועל כן תידרש משאית גדולה שתוכל להכיל אותו. במקרים כאלו חברות ההובלה נוטות גם להציע שירותי אריזה, מתוך ההבנה שאריזה של הציוד הרב לוקחת זמן.

שירותי האריזה גוררים תוספת תשלום, ובמסגרתם מגיעים אורזים מקצועיים אל הבית בזמן שנקבע לפני ההובלה, כשהם מצוידים בקרטוני משא, קרטוני הפרדה, יריעות בועות ועוד. האורזים מסוגלים לבצע את מלאכת האריזה בזמן קצר במיוחד, ותוך הקטנת הסיכוי לנזק לחפצים באופן משמעותי.

 

סטודנטים

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות, מתאפיינות בכמות חפצים קטנה יחסית, ולכן ההובלה גם מתומחרת בצורה שונה. לרוב מדובר בכמה ארגזים או תכולת חדר, ויש לקוחות המעוניינים להעביר גם כמה חפצים נקודתיים בלבד, דוגמת ספות, שולחן אוכל וכדומה.

סטודנטים מהווים את האוכלוסייה העיקרית של לקוחות שירותי ההובלות הקטנות בדרום, וזאת מכיוון שהם נוטים לגור בדירות שכורות לתקופת הלימודים, ומשום כך מעדיפים להיכנס מראש לדירה מרוהטת ברובה, ודואגים לא לצבור יותר מדי ציוד בתקופת שהותם.

 

הובלות מיוחדות

ישנם שירותי הובלות הדורשים מיומנויות מיוחדות מצד חברות ההובלה, וחשוב להבין שלא כל חברה יכולה לטפל במקרים אלו. מומלץ לבחור בחברת הובלות שיש לה ניסיון מוכח בתחום.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הטובות להובלה מיוחדת, היא הובלת כספות. אנשים רבים נוהגים להחזיק כספת בביתם, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם. כספת מעוצבת בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה והרמה שלה, ותכונות אלה בדיוק גם הופכות אותה לכה מורכבת מבחינת הובלה! כספות יכולות להגיע למשקל של מאות קילוגרמים לעתים, הן מסורבלות להרמה, ולעתים – הן אף מחוברות לקיר המבנה בצורה המצריכה פירוק מקצועי.

חברות הובלה רבות בדרום ובכלל, מציעות שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של כספות, ומאפשרות גם שימוש בשירותי מנוף על מנת להוביל את הכספת. מנוף מהווה פתרון יעיל מאוד, בעת שלא ניתן להוביל חפץ מסוים דרך המעלית או המדרגות, בשל גודלו או עקב תנאי השטח.

 

הובלת פסנתר

חפץ נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת שאנו מובילים דירה, הוא הפסנתר. בתים רבים נוהגים להחזיק פסנתרים לטובת נגינה, ולעתים גם עקב הערך הרגשי שהם טומנים בחובם. בעת שאנו מעוניינים להוביל פסנתר נגלה שהדבר כרוך במספר אתגרים, גם כיוון שהפסנתר הוא כלי גדול וכבד מאוד, וגם מהסיבה שהוא רגיש במיוחד למכות ושריטות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות וניסיון, וכמו כן – גם הכנה מוקדמת, ריפוד ועטיפה שלו מפני מכות. פעמים רבות הובלת פסנתר היא בלתי אפשרית דרך המעלית או דרך גרם המדרגות, אם כיוון שהם צרים מדי, ואם עקב מצב שהפסנתר אינו יכול לעבור בדלת הדירה. גם כאן שימוש בשירותי מנוף יכול לפתור לנו את הבעיה

 

מחירי הובלת דירה בדרום

כשאנו מדברים על מחירי הובלת דירה בדרום, אנו מדברים על נתון שיכול להשתנות כתלות בפרמטרים רבים. חברות הובלה אינן נוהגות לפרסם מחירון קבוע, כיוון שכל הובלה היא שונה לחלוטין, ודורשת מהמובילים עבודה אחרת. אפשר לומר בהערכה גסה מאוד, שמחירי הובלת דירה סטנדרטית ינועו בין 1500 ₪ ובין 3500 ₪, ובטווח הזה כלולים משתנים רבים. מהם אותם משתנים שישפיעו על מחירי הובלת דירה בדרום?

 

מספר קומות ללא מעלית

ככל שמספר הקומות יהיה רב יותר וללא מעלית, כך המובילים יצטרכו לעמול קשה יותר בעת ההובלה. כמובן שמדובר גם על הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם על הדירה שאליה אנו נכנסים. חברות הובלה מסוימות נוטות לקבוע מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (קומה 3 למשל), וגובות תשלום נוסף עבור כל קומה מעבר לכך.

 

צורך במנוף

מנוף עשוי לייקר את העסק בכמה מאות שקלים, ומצד שני – לעתים אין מנוס משימוש בו. רהיטים מסוימים בלתי ניתנים להובלה בצורה אחרת, ואנו מדברים פה על מערכות ספות גדולות, כספות, פסנתרים, ועוד. לעתים תנאי השטח בלתי מאפשרים את הוצאת או הכנסת החפץ בדרכים הסטנדרטיות כגון מדרגות או מעלית.

 

סוף \ תחילת חודש

הובלה בסוף או בתחילת החודש תהיה יקרה יותר בצורה משמעותית! אם באפשרותנו לתאם הובלה דווקא לאמצע החודש – מומלץ לעשות זאת. בסוף ותחילת חודש ישנו עומס גדול על חברות ההובלה, וזאת עקב חוזי השכירות שלרוב מתחילים ומסתיימים בתאריכים אלו. כשעולה הביקוש לכל שירות שהוא – כך גם המחיר שלו עולה.

 

חפצים מיוחדים

חפצים מיוחדים יגדילו את העלות בעת הובלת הדירה שלנו, כיוון שהם דורשים טיפול מיוחד, זמן נוסף ומיומנות ספציפית. חפצים כאלו יכולים להיות פסנתרים, פריטי ריהוט מיוחדים, כספות, פסלים גדולים במיוחד ועוד.

 

צורך באריזה או פירוק רהיטים

רוב חברות ההובלה מעניקות שירות נלווה של פירוק והרכבת רהיטים, וגם שירותי אריזה למי שזקוק להם. גם שירותים אלו מייקרים את עלות ההובלה בכמה מאות שקלים, ויחד עם זאת – אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהם, מתוך ההבנה שזמן שווה כסף ושבעלי המקצוע יוכלו לבצע את הפעולות האלה בצורה הרבה יותר בטוחה ויעילה.

 

בעיות חניה ונגישות

במידה והדירה שממנה אתם יוצאים או שאליה אתם פורקים את הציוד, ממוקמת במקום עם גישה בעייתית – חברות ההובלה תגבנה מחיר נוסף על השירות שלהן. במצבים כאלו המובילים צריכים לעבוד הרבה יותר קשה ומהר מאשר במצבים רגילים, וזוהי הסיבה לעליית המחיר.

 

מרחק ההובלה

כמות הקילומטרים שהציוד שלנו צריך לעבור, גם היא תשפיע ישירות על מחיר ההובלה מן הסתם. ככל שהמרחק הוא גדול יותר, כך הדבר דורש זמן רב יותר, והוצאות דלק גבוהות יותר מצדה של חברת ההובלה.

 

הכנות לקראת הובלת דירה בדרום

כיצד נתחיל את התהליך המורכב של הובלת הדירה שלנו, ומהו סדר הפעולות הנכון לבצע אותו? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מסבירים לנו, שבמידה ואנו עושים את הדברים ע"פ סדר נכון, התהליך יכול לעבור בצורה פשוטה וחלקה!

 

בחירת מועד להובלה

בשלב הראשון אנו צריכים לבחור לעצמנו יום לביצוע ההובלה, ודבר זה תלוי במספר משתנים. בתור התחלה, נרצה לבחור ביום שמתאים לנו מבחינת שגרת החיים שלנו ושל בני המשפחה שלנו, תוך התחשבות בפרמטרים כמו עבודה, לימודים ועוד. כמו כן, כפי שכבר נאמר כאן – מחיר ההובלה יעלה במידה ומדובר בתחילת או סוף חודש, ולכן מומלץ לנסות לעבור באמצע החודש על מנת לחסוך במחיר.

 

סקר שוק

בשלב הבא אנו ניגשים לחפש לנו חברת הובלה. בעת שאנו מבצעים סקר שוק נרצה לשים לב לחוות הדעת של הלקוחות על החברה, המלצות אישיות ממכרים, הניסיון שצברה החברה, וכמובן – לבצע פניה ראשונית באמצעות הטלפון. הדרך הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון, ובמידה ואין אפשרות כזו, עלינו לוודא היטב שחוות הדעת הן אמינות ולא מזויפות. כמו כן – זכרו לדלות פרטים רבים ככל האפשר בעת הפניה הטלפונית אל חברת ההובלות.

 

שריון המועד אצל חברת ההובלות

מסיבות ברורות לחלוטין, מומלץ לא להתמהמה בבחירת חברת ההובלות, ולאחר שבחרנו – לשריין את המועד שבו אנו מעוניינים להובלה. ככל שנקדים לשריין את המועד, כך נקטין את הסיכוי להישאר "תקועים" ללא מוביל ביום ההובלה, ולהימנע מהתפשרות על בעלי מקצוע ברמה נמוכה.

 

אריזת החפצים

חלק מהאנשים יעדיפו לבצע את אריזת החפצים לבדם, ואפילו ייקחו לטובת כך יום חופש ויסתכלו על העניין כחוויית גיבוש משפחתית! אך למי מאיתנו שאין ברשותו את הזמן הפנוי, חשוב לדעת שחברות ההובלה מציעות שירותי אריזה מקצועיים, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה כמה ימים לפני – ויסייעו לנו לבצע את המלאכה בצורה יעילה וזריזה. אריזה מקצועית מאפשרת לנו טיפול מיומן בכל חפצינו, עושה שימוש בחומרי אריזה מקצועיים, ומבטיחה שהחפצים שלנו יעברו ללא נזק למיקומם החדש.

 

סימון הארגזים

בין אם בחרתם לבצע את מלאכת האריזה לבדכם ובין אם לא, הקפידו לבצע רישום וסימון של הארגזים. פעולה זו תאפשר לכם פריקה נוחה במיוחד בעת ההגעה למעון החדש! מעבר לסימון "שביר", הקפידו גם לרשום את תכולת הארגזים על גביהם.

 

שעת ההובלה

שעת ההובלה היא פקטור חשוב, כיוון שהיא תשפיע על אופן ההתמקמות שלנו ביום הראשון. במידה ואנו רוצים כניסה חלקה, כדאי לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר או הצהריים, כך ששאר היום יישאר עבורנו ויאפשר לנו להתארגן בצורה נוחה בדירה החדשה. במידה ונוכל להתארגן בנוחות, נוכל גם לישון בנוחות כבר ביום הראשון – ולפתוח ברגל ימין!

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

חשוב לזכור לטפל בכל ענייני החשבונות השונים מספר ימים לפני ההובלה, ולא ברגע האחרון! מדובר כאן למשל על חשבון הכבלים והטלוויזיה שלנו – שאנו צריכים לדווח על העברתו מבעוד מועד, או להצהיר על התנתקות במידת הצורך. חשוב לטפל גם בתשתית האינטרנט, היות ואנו יודעים שכמעט בלתי אפשרי להסתדר בלעדיו. חשבונות נוספים שבהם נצטרך לטפל הם טלפון נייח במידה וישנו, ושינוי כתובת הדואר שלנו בדואר ישראל.

 

להובלת דירה בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלת דירה בדרום – אזורי שירות

הובלת דירה באשדודהחל מ-500₪
הובלת דירה בבאר שבעהחל מ-500₪
הובלת דירה באשקלוןהחל מ-500₪
הובלת דירה ברהטהחל מ-500₪
הובלת דירה באילתהחל מ-500₪
הובלת דירה בקרית גתהחל מ-500₪
הובלת דירה בנתיבותהחל מ-500₪
הובלת דירה בדימונההחל מ-500₪
הובלת דירה באופקיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בערדהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדרותהחל מ-500₪
הובלת דירה בקרית מלאכיהחל מ-500₪
הובלת דירה בתל שבעהחל מ-500₪
הובלת דירה בירוחםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשגב-שלוםהחל מ-500₪
הובלת דירה במיתרהחל מ-500₪
הובלת דירה בעומרהחל מ-500₪
הובלת דירה בלהביםהחל מ-500₪
הובלת דירה במצפה רמוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בניצןהחל מ-500₪
הובלת דירה במרכז שפיראהחל מ-500₪
הובלת דירה בתפרחהחל מ-500₪
הובלת דירה בשתוליםהחל מ-500₪
הובלת דירה באבן שמואלהחל מ-500₪
הובלת דירה במדרשת בן גוריוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בבאר גניםהחל מ-500₪
הובלת דירה בגילתהחל מ-500₪
הובלת דירה במעגליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה עוזיהוהחל מ-500₪
הובלת דירה בבני דקליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מנחםהחל מ-500₪
הובלת דירה בעזריקםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנהורההחל מ-500₪
הובלת דירה בחצבהחל מ-500₪
הובלת דירה במבועיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בבאר טוביההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ורבורגהחל מ-500₪
הובלת דירה במשמר הנגבהחל מ-500₪
הובלת דירה בברכיההחל מ-500₪
הובלת דירה בביצרוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעות ברהחל מ-500₪
הובלת דירה בינוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בבאריהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית קמההחל מ-500₪
הובלת דירה בכוכב מיכאלהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית עזראהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין הבשורהחל מ-500₪
הובלת דירה בבאר אורההחל מ-500₪
הובלת דירה בחצריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנבטיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנגבההחל מ-500₪
הובלת דירה בדבירההחל מ-500₪
הובלת דירה בנתיב העשרההחל מ-500₪
הובלת דירה בברור חילהחל מ-500₪
הובלת דירה בזיקיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בדריג'אתהחל מ-500₪
הובלת דירה במשעןהחל מ-500₪
הובלת דירה בערוגותהחל מ-500₪
הובלת דירה באמוניםהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעתיהחל מ-500₪
הובלת דירה במכחולהחל מ-500₪
הובלת דירה בפטישהחל מ-500₪
הובלת דירה בסעדהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר עזההחל מ-500₪
הובלת דירה בשפירהחל מ-500₪
הובלת דירה בחצור-אשדודהחל מ-500₪
הובלת דירה באלומההחל מ-500₪
הובלת דירה באור הנרהחל מ-500₪
הובלת דירה בגתהחל מ-500₪
הובלת דירה ברבדיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנווההחל מ-500₪
הובלת דירה ברביביםהחל מ-500₪
הובלת דירה ביטבתההחל מ-500₪
הובלת דירה בשובלהחל מ-500₪
הובלת דירה במפלסיםהחל מ-500₪
הובלת דירה ביד מרדכיהחל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי יחיאלהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר ישראלהחל מ-500₪
הובלת דירה בתלמיםהחל מ-500₪
הובלת דירה באביגדורהחל מ-500₪
הובלת דירה בבטחההחל מ-500₪
הובלת דירה בבית הגדיהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר הרי"ףהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית שקמההחל מ-500₪
הובלת דירה בלכישהחל מ-500₪
הובלת דירה בגיאההחל מ-500₪
הובלת דירה בתקומההחל מ-500₪
הובלת דירה בעין יהבהחל מ-500₪
הובלת דירה בתימוריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר אחיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשומריההחל מ-500₪
הובלת דירה בבני נצריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בדורותהחל מ-500₪
הובלת דירה בעזרהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר בניםהחל מ-500₪
הובלת דירה בניצן ב'החל מ-500₪
הובלת דירה בהודיההחל מ-500₪
הובלת דירה בזרחיההחל מ-500₪
הובלת דירה בשחרהחל מ-500₪
הובלת דירה במסלולהחל מ-500₪
הובלת דירה בשובההחל מ-500₪
הובלת דירה בלהבהחל מ-500₪
הובלת דירה ברוחמההחל מ-500₪
הובלת דירה בעין צוריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנחלההחל מ-500₪
הובלת דירה בניר יצחקהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מימוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בנטעהחל מ-500₪
הובלת דירה בחצבההחל מ-500₪
הובלת דירה בבת הדרהחל מ-500₪
הובלת דירה בגלאוןהחל מ-500₪
הובלת דירה במשואות יצחקהחל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי יפההחל מ-500₪
הובלת דירה ביכיניהחל מ-500₪
הובלת דירה ברתמיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנווה מבטחהחל מ-500₪
הובלת דירה בכרמיההחל מ-500₪
הובלת דירה בניר עקיבאהחל מ-500₪
הובלת דירה ברנןהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה צביהחל מ-500₪
הובלת דירה בזמרתהחל מ-500₪
הובלת דירה בתדהרהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית נירהחל מ-500₪
הובלת דירה ביושיביההחל מ-500₪
הובלת דירה באשליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בגברעםהחל מ-500₪
הובלת דירה באשבולהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה יואבהחל מ-500₪
הובלת דירה בגביםהחל מ-500₪
הובלת דירה בזבדיאלהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה דודהחל מ-500₪
הובלת דירה בסגולההחל מ-500₪
הובלת דירה במנוחההחל מ-500₪
הובלת דירה בעוצםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה משההחל מ-500₪
הובלת דירה בקלחיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשוקדההחל מ-500₪
הובלת דירה במגןהחל מ-500₪
הובלת דירה ביד נתןהחל מ-500₪
הובלת דירה בארזהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין גדיהחל מ-500₪
הובלת דירה בעוקביהחל מ-500₪
הובלת דירה במשאבי שדההחל מ-500₪
הובלת דירה בטלליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר ח"ןהחל מ-500₪
הובלת דירה בקטורההחל מ-500₪
הובלת דירה בצוחרהחל מ-500₪
הובלת דירה ברווחההחל מ-500₪
הובלת דירה באורותהחל מ-500₪
הובלת דירה בנוגההחל מ-500₪
הובלת דירה בשלווההחל מ-500₪
הובלת דירה בניר עםהחל מ-500₪
הובלת דירה במרחב עםהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר משההחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה בוקרהחל מ-500₪
הובלת דירה באוריםהחל מ-500₪
הובלת דירה ביתדהחל מ-500₪
הובלת דירה בברושהחל מ-500₪
הובלת דירה בספירהחל מ-500₪
הובלת דירה בפעמי תש"זהחל מ-500₪
הובלת דירה בניצניםהחל מ-500₪
הובלת דירה במבטחיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בתושיההחל מ-500₪
הובלת דירה בפארןהחל מ-500₪
הובלת דירה בשניהחל מ-500₪
הובלת דירה בעלומיםהחל מ-500₪
הובלת דירה באיתןהחל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי ביל"והחל מ-500₪
הובלת דירה בניריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בצאליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה ניצןהחל מ-500₪
הובלת דירה באיביםהחל מ-500₪
הובלת דירה באחוזםהחל מ-500₪
הובלת דירה ברעיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בחלץהחל מ-500₪
הובלת דירה בצופרהחל מ-500₪
הובלת דירה בזרועההחל מ-500₪
הובלת דירה במבקיעיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בעוזההחל מ-500₪
הובלת דירה בקוממיותהחל מ-500₪
הובלת דירה בנחל עוזהחל מ-500₪
הובלת דירה בשקףהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר עוזהחל מ-500₪
הובלת דירה בעידןהחל מ-500₪
הובלת דירה בפדוייםהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעוליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנועםהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבולותהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית גובריןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכחלההחל מ-500₪
הובלת דירה במחנה יפההחל מ-500₪
הובלת דירה בעין השלושההחל מ-500₪
הובלת דירה בכרמיםהחל מ-500₪
הובלת דירה במלילותהחל מ-500₪
הובלת דירה באוהדהחל מ-500₪
הובלת דירה בישעהחל מ-500₪
הובלת דירה בכיסופיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בדקלהחל מ-500₪
הובלת דירה בתאשורהחל מ-500₪
הובלת דירה בשרשרתהחל מ-500₪
הובלת דירה בשלומיתהחל מ-500₪
הובלת דירה בגרופיתהחל מ-500₪
הובלת דירה בזוהרהחל מ-500₪
הובלת דירה בשיבוליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדי אברהםהחל מ-500₪
הובלת דירה ביבולהחל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי יוסףהחל מ-500₪
הובלת דירה באילותהחל מ-500₪
הובלת דירה בצוקיםהחל מ-500₪
הובלת דירה באבשלוםהחל מ-500₪
הובלת דירה ביהלהחל מ-500₪
הובלת דירה בניצני סיניהחל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי אליהוהחל מ-500₪
הובלת דירה בורדוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בסמרהחל מ-500₪
הובלת דירה בעמיעוזהחל מ-500₪
הובלת דירה בנאות הכיכרהחל מ-500₪
הובלת דירה במחנה טליהחל מ-500₪
הובלת דירה במחנה יתירהחל מ-500₪
הובלת דירה באמציההחל מ-500₪
הובלת דירה בפרי גןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכמהיןהחל מ-500₪
הובלת דירה בלוטןהחל מ-500₪
הובלת דירה בסופההחל מ-500₪
הובלת דירה בנאות סמדרהחל מ-500₪
הובלת דירה בהר עמשאהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין תמרהחל מ-500₪
הובלת דירה בבאר מילכההחל מ-500₪
הובלת דירה במחנה מריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בחוליתהחל מ-500₪
הובלת דירה באחווההחל מ-500₪
הובלת דירה באליפזהחל מ-500₪
הובלת דירה בשחרותהחל מ-500₪
הובלת דירה באל-עזיהחל מ-500₪
הובלת דירה באשל הנשיאהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר סילברהחל מ-500₪
הובלת דירה בעזוזהחל מ-500₪
הובלת דירה ביתירהחל מ-500₪
הובלת דירה בבת חצורהחל מ-500₪
הובלת דירה בשלווה במדברהחל מ-500₪
הובלת דירה בשיטיםהחל מ-500₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!