הובלת דירה בדרום

הובלת דירה בדרום
הובלת דירה בדרום

☑️ הובלת דירה בדרום במחיר אטרקטיבי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הובלות לכל גדלי הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר להובלת דירה בדרום חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

כל מי שמתעניין לגבי הובלת דירה בדרום, ימצא היצע מרשים של חברות המציעות שירות זה, וכולן מבטיחות לעשות זאת ביעילות ובמחיר אטרקטיבי. לעומת פעם, היום אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר, וזה נובע מאופי החיים העכשווי המתאפיין בשינויים תכופים ודינאמיות.

עקב הביקוש הרב להובלת דירה בדרום, נראה שצצו חברות הובלה כמו "פטריות אחרי הגשם", והלקוח צריך להחליט במי לבחור מתוך המגוון הרב. ישנם כללים פשוטים שיכולים לסייע בידינו, בעת שאנו מתארגנים לקראת הובלת דירה בדרום. חלק מהכללים הם טכניים ועוזרים לנו להתארגן בצורה הטובה ביותר, וחלק מהכללים יעזרו לנו לבחור חברת הובלה באופן הבטוח והמשתלם ביותר. מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות", יעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלגאן!

 

הובלת דירה בדרום – מגמת עלייה

כל הבדיקות מראות – שאכן אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם. המגמה מסתמנת בשנים האחרונות בדרום, וגם בשאר ערי הארץ ללא יוצא מן הכלל. ממה זה נובע? ובכן, אנשים רבים תולים את התופעה בשינוי אורח החיים. אין ספק שהדור העכשווי, המכונה גם "דור האינסטנט" – מתאפיין בקצב חיים שונה לחלוטין מאשר הדורות הקודמים.

אנו יכולים לראות זאת כמעט בכל תחום בחיינו, למשל שינוי מהיר של מקומות ותחומי תעסוקה, שינוי של תחביבים ותחומי עניין, ואפילו… שינוי תכוף של מערכות יחסים! נראה שמגמה זו לא פסחה גם על תחום מעברי הדירה, ונראה שאנשים נוטים להחליף דירה לעתים תכופות יותר מאשר פעם.

 

מי זקוק להובלת דירה בדרום?

ב"פיק-אפ הובלות" מספרים לנו על מספר סוגי לקוחות הזקוקים לשירותי הובלת דירה בדרום, כשלכל אחד מהם יש דרישות מעט שונות, ובהתאם – תשתנה גם ההתייחסות וההתארגנות של חברות ההובלה לקראת העבודה.

 

משפחות

משפחה המתעניינת בהובלת דירה בדרום, ברוב המקרים תיקח עמה כמות גדולה של ציוד, ועל כן תידרש משאית גדולה שתוכל להכיל אותו. במקרים כאלו חברות ההובלה נוטות גם להציע שירותי אריזה, מתוך ההבנה שאריזה של הציוד הרב לוקחת זמן.

שירותי האריזה גוררים תוספת תשלום, ובמסגרתם מגיעים אורזים מקצועיים אל הבית בזמן שנקבע לפני ההובלה, כשהם מצוידים בקרטוני משא, קרטוני הפרדה, יריעות בועות ועוד. האורזים מסוגלים לבצע את מלאכת האריזה בזמן קצר במיוחד, ותוך הקטנת הסיכוי לנזק לחפצים באופן משמעותי.

 

סטודנטים

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות, מתאפיינות בכמות חפצים קטנה יחסית, ולכן ההובלה גם מתומחרת בצורה שונה. לרוב מדובר בכמה ארגזים או תכולת חדר, ויש לקוחות המעוניינים להעביר גם כמה חפצים נקודתיים בלבד, דוגמת ספות, שולחן אוכל וכדומה.

סטודנטים מהווים את האוכלוסייה העיקרית של לקוחות שירותי ההובלות הקטנות בדרום, וזאת מכיוון שהם נוטים לגור בדירות שכורות לתקופת הלימודים, ומשום כך מעדיפים להיכנס מראש לדירה מרוהטת ברובה, ודואגים לא לצבור יותר מדי ציוד בתקופת שהותם.

 

הובלות מיוחדות

ישנם שירותי הובלות הדורשים מיומנויות מיוחדות מצד חברות ההובלה, וחשוב להבין שלא כל חברה יכולה לטפל במקרים אלו. מומלץ לבחור בחברת הובלות שיש לה ניסיון מוכח בתחום.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הטובות להובלה מיוחדת, היא הובלת כספות. אנשים רבים נוהגים להחזיק כספת בביתם, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם. כספת מעוצבת בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה והרמה שלה, ותכונות אלה בדיוק גם הופכות אותה לכה מורכבת מבחינת הובלה! כספות יכולות להגיע למשקל של מאות קילוגרמים לעתים, הן מסורבלות להרמה, ולעתים – הן אף מחוברות לקיר המבנה בצורה המצריכה פירוק מקצועי.

חברות הובלה רבות בדרום ובכלל, מציעות שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של כספות, ומאפשרות גם שימוש בשירותי מנוף על מנת להוביל את הכספת. מנוף מהווה פתרון יעיל מאוד, בעת שלא ניתן להוביל חפץ מסוים דרך המעלית או המדרגות, בשל גודלו או עקב תנאי השטח.

 

הובלת פסנתר

חפץ נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת שאנו מובילים דירה, הוא הפסנתר. בתים רבים נוהגים להחזיק פסנתרים לטובת נגינה, ולעתים גם עקב הערך הרגשי שהם טומנים בחובם. בעת שאנו מעוניינים להוביל פסנתר נגלה שהדבר כרוך במספר אתגרים, גם כיוון שהפסנתר הוא כלי גדול וכבד מאוד, וגם מהסיבה שהוא רגיש במיוחד למכות ושריטות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות וניסיון, וכמו כן – גם הכנה מוקדמת, ריפוד ועטיפה שלו מפני מכות. פעמים רבות הובלת פסנתר היא בלתי אפשרית דרך המעלית או דרך גרם המדרגות, אם כיוון שהם צרים מדי, ואם עקב מצב שהפסנתר אינו יכול לעבור בדלת הדירה. גם כאן שימוש בשירותי מנוף יכול לפתור לנו את הבעיה

 

מחירי הובלת דירה בדרום

כשאנו מדברים על מחירי הובלת דירה בדרום, אנו מדברים על נתון שיכול להשתנות כתלות בפרמטרים רבים. חברות הובלה אינן נוהגות לפרסם מחירון קבוע, כיוון שכל הובלה היא שונה לחלוטין, ודורשת מהמובילים עבודה אחרת. אפשר לומר בהערכה גסה מאוד, שמחירי הובלת דירה סטנדרטית ינועו בין 1500 ₪ ובין 3500 ₪, ובטווח הזה כלולים משתנים רבים. מהם אותם משתנים שישפיעו על מחירי הובלת דירה בדרום?

 

מספר קומות ללא מעלית

ככל שמספר הקומות יהיה רב יותר וללא מעלית, כך המובילים יצטרכו לעמול קשה יותר בעת ההובלה. כמובן שמדובר גם על הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם על הדירה שאליה אנו נכנסים. חברות הובלה מסוימות נוטות לקבוע מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (קומה 3 למשל), וגובות תשלום נוסף עבור כל קומה מעבר לכך.

 

צורך במנוף

מנוף עשוי לייקר את העסק בכמה מאות שקלים, ומצד שני – לעתים אין מנוס משימוש בו. רהיטים מסוימים בלתי ניתנים להובלה בצורה אחרת, ואנו מדברים פה על מערכות ספות גדולות, כספות, פסנתרים, ועוד. לעתים תנאי השטח בלתי מאפשרים את הוצאת או הכנסת החפץ בדרכים הסטנדרטיות כגון מדרגות או מעלית.

 

סוף \ תחילת חודש

הובלה בסוף או בתחילת החודש תהיה יקרה יותר בצורה משמעותית! אם באפשרותנו לתאם הובלה דווקא לאמצע החודש – מומלץ לעשות זאת. בסוף ותחילת חודש ישנו עומס גדול על חברות ההובלה, וזאת עקב חוזי השכירות שלרוב מתחילים ומסתיימים בתאריכים אלו. כשעולה הביקוש לכל שירות שהוא – כך גם המחיר שלו עולה.

 

חפצים מיוחדים

חפצים מיוחדים יגדילו את העלות בעת הובלת הדירה שלנו, כיוון שהם דורשים טיפול מיוחד, זמן נוסף ומיומנות ספציפית. חפצים כאלו יכולים להיות פסנתרים, פריטי ריהוט מיוחדים, כספות, פסלים גדולים במיוחד ועוד.

 

צורך באריזה או פירוק רהיטים

רוב חברות ההובלה מעניקות שירות נלווה של פירוק והרכבת רהיטים, וגם שירותי אריזה למי שזקוק להם. גם שירותים אלו מייקרים את עלות ההובלה בכמה מאות שקלים, ויחד עם זאת – אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהם, מתוך ההבנה שזמן שווה כסף ושבעלי המקצוע יוכלו לבצע את הפעולות האלה בצורה הרבה יותר בטוחה ויעילה.

 

בעיות חניה ונגישות

במידה והדירה שממנה אתם יוצאים או שאליה אתם פורקים את הציוד, ממוקמת במקום עם גישה בעייתית – חברות ההובלה תגבנה מחיר נוסף על השירות שלהן. במצבים כאלו המובילים צריכים לעבוד הרבה יותר קשה ומהר מאשר במצבים רגילים, וזוהי הסיבה לעליית המחיר.

 

מרחק ההובלה

כמות הקילומטרים שהציוד שלנו צריך לעבור, גם היא תשפיע ישירות על מחיר ההובלה מן הסתם. ככל שהמרחק הוא גדול יותר, כך הדבר דורש זמן רב יותר, והוצאות דלק גבוהות יותר מצדה של חברת ההובלה.

 

הכנות לקראת הובלת דירה בדרום

כיצד נתחיל את התהליך המורכב של הובלת הדירה שלנו, ומהו סדר הפעולות הנכון לבצע אותו? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מסבירים לנו, שבמידה ואנו עושים את הדברים ע"פ סדר נכון, התהליך יכול לעבור בצורה פשוטה וחלקה!

 

בחירת מועד להובלה

בשלב הראשון אנו צריכים לבחור לעצמנו יום לביצוע ההובלה, ודבר זה תלוי במספר משתנים. בתור התחלה, נרצה לבחור ביום שמתאים לנו מבחינת שגרת החיים שלנו ושל בני המשפחה שלנו, תוך התחשבות בפרמטרים כמו עבודה, לימודים ועוד. כמו כן, כפי שכבר נאמר כאן – מחיר ההובלה יעלה במידה ומדובר בתחילת או סוף חודש, ולכן מומלץ לנסות לעבור באמצע החודש על מנת לחסוך במחיר.

 

סקר שוק

בשלב הבא אנו ניגשים לחפש לנו חברת הובלה. בעת שאנו מבצעים סקר שוק נרצה לשים לב לחוות הדעת של הלקוחות על החברה, המלצות אישיות ממכרים, הניסיון שצברה החברה, וכמובן – לבצע פניה ראשונית באמצעות הטלפון. הדרך הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון, ובמידה ואין אפשרות כזו, עלינו לוודא היטב שחוות הדעת הן אמינות ולא מזויפות. כמו כן – זכרו לדלות פרטים רבים ככל האפשר בעת הפניה הטלפונית אל חברת ההובלות.

 

שריון המועד אצל חברת ההובלות

מסיבות ברורות לחלוטין, מומלץ לא להתמהמה בבחירת חברת ההובלות, ולאחר שבחרנו – לשריין את המועד שבו אנו מעוניינים להובלה. ככל שנקדים לשריין את המועד, כך נקטין את הסיכוי להישאר "תקועים" ללא מוביל ביום ההובלה, ולהימנע מהתפשרות על בעלי מקצוע ברמה נמוכה.

 

אריזת החפצים

חלק מהאנשים יעדיפו לבצע את אריזת החפצים לבדם, ואפילו ייקחו לטובת כך יום חופש ויסתכלו על העניין כחוויית גיבוש משפחתית! אך למי מאיתנו שאין ברשותו את הזמן הפנוי, חשוב לדעת שחברות ההובלה מציעות שירותי אריזה מקצועיים, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה כמה ימים לפני – ויסייעו לנו לבצע את המלאכה בצורה יעילה וזריזה. אריזה מקצועית מאפשרת לנו טיפול מיומן בכל חפצינו, עושה שימוש בחומרי אריזה מקצועיים, ומבטיחה שהחפצים שלנו יעברו ללא נזק למיקומם החדש.

 

סימון הארגזים

בין אם בחרתם לבצע את מלאכת האריזה לבדכם ובין אם לא, הקפידו לבצע רישום וסימון של הארגזים. פעולה זו תאפשר לכם פריקה נוחה במיוחד בעת ההגעה למעון החדש! מעבר לסימון "שביר", הקפידו גם לרשום את תכולת הארגזים על גביהם.

 

שעת ההובלה

שעת ההובלה היא פקטור חשוב, כיוון שהיא תשפיע על אופן ההתמקמות שלנו ביום הראשון. במידה ואנו רוצים כניסה חלקה, כדאי לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר או הצהריים, כך ששאר היום יישאר עבורנו ויאפשר לנו להתארגן בצורה נוחה בדירה החדשה. במידה ונוכל להתארגן בנוחות, נוכל גם לישון בנוחות כבר ביום הראשון – ולפתוח ברגל ימין!

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

חשוב לזכור לטפל בכל ענייני החשבונות השונים מספר ימים לפני ההובלה, ולא ברגע האחרון! מדובר כאן למשל על חשבון הכבלים והטלוויזיה שלנו – שאנו צריכים לדווח על העברתו מבעוד מועד, או להצהיר על התנתקות במידת הצורך. חשוב לטפל גם בתשתית האינטרנט, היות ואנו יודעים שכמעט בלתי אפשרי להסתדר בלעדיו. חשבונות נוספים שבהם נצטרך לטפל הם טלפון נייח במידה וישנו, ושינוי כתובת הדואר שלנו בדואר ישראל.

 

להובלת דירה בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלת דירה בדרום – אזורי שירות

הובלת דירה באשדוד החל מ-500₪
הובלת דירה בבאר שבע החל מ-500₪
הובלת דירה באשקלון החל מ-500₪
הובלת דירה ברהט החל מ-500₪
הובלת דירה באילת החל מ-500₪
הובלת דירה בקרית גת החל מ-500₪
הובלת דירה בנתיבות החל מ-500₪
הובלת דירה בדימונה החל מ-500₪
הובלת דירה באופקים החל מ-500₪
הובלת דירה בערד החל מ-500₪
הובלת דירה בשדרות החל מ-500₪
הובלת דירה בקרית מלאכי החל מ-500₪
הובלת דירה בתל שבע החל מ-500₪
הובלת דירה בירוחם החל מ-500₪
הובלת דירה בשגב-שלום החל מ-500₪
הובלת דירה במיתר החל מ-500₪
הובלת דירה בעומר החל מ-500₪
הובלת דירה בלהבים החל מ-500₪
הובלת דירה במצפה רמון החל מ-500₪
הובלת דירה בניצן החל מ-500₪
הובלת דירה במרכז שפירא החל מ-500₪
הובלת דירה בתפרח החל מ-500₪
הובלת דירה בשתולים החל מ-500₪
הובלת דירה באבן שמואל החל מ-500₪
הובלת דירה במדרשת בן גוריון החל מ-500₪
הובלת דירה בבאר גנים החל מ-500₪
הובלת דירה בגילת החל מ-500₪
הובלת דירה במעגלים החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה עוזיהו החל מ-500₪
הובלת דירה בבני דקלים החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מנחם החל מ-500₪
הובלת דירה בעזריקם החל מ-500₪
הובלת דירה בנהורה החל מ-500₪
הובלת דירה בחצב החל מ-500₪
הובלת דירה במבועים החל מ-500₪
הובלת דירה בבאר טוביה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ורבורג החל מ-500₪
הובלת דירה במשמר הנגב החל מ-500₪
הובלת דירה בברכיה החל מ-500₪
הובלת דירה בביצרון החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעות בר החל מ-500₪
הובלת דירה בינון החל מ-500₪
הובלת דירה בבארי החל מ-500₪
הובלת דירה בבית קמה החל מ-500₪
הובלת דירה בכוכב מיכאל החל מ-500₪
הובלת דירה בבית עזרא החל מ-500₪
הובלת דירה בעין הבשור החל מ-500₪
הובלת דירה בבאר אורה החל מ-500₪
הובלת דירה בחצרים החל מ-500₪
הובלת דירה בנבטים החל מ-500₪
הובלת דירה בנגבה החל מ-500₪
הובלת דירה בדבירה החל מ-500₪
הובלת דירה בנתיב העשרה החל מ-500₪
הובלת דירה בברור חיל החל מ-500₪
הובלת דירה בזיקים החל מ-500₪
הובלת דירה בדריג'את החל מ-500₪
הובלת דירה במשען החל מ-500₪
הובלת דירה בערוגות החל מ-500₪
הובלת דירה באמונים החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעתי החל מ-500₪
הובלת דירה במכחול החל מ-500₪
הובלת דירה בפטיש החל מ-500₪
הובלת דירה בסעד החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר עזה החל מ-500₪
הובלת דירה בשפיר החל מ-500₪
הובלת דירה בחצור-אשדוד החל מ-500₪
הובלת דירה באלומה החל מ-500₪
הובלת דירה באור הנר החל מ-500₪
הובלת דירה בגת החל מ-500₪
הובלת דירה ברבדים החל מ-500₪
הובלת דירה בנווה החל מ-500₪
הובלת דירה ברביבים החל מ-500₪
הובלת דירה ביטבתה החל מ-500₪
הובלת דירה בשובל החל מ-500₪
הובלת דירה במפלסים החל מ-500₪
הובלת דירה ביד מרדכי החל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי יחיאל החל מ-500₪
הובלת דירה בניר ישראל החל מ-500₪
הובלת דירה בתלמים החל מ-500₪
הובלת דירה באביגדור החל מ-500₪
הובלת דירה בבטחה החל מ-500₪
הובלת דירה בבית הגדי החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר הרי"ף החל מ-500₪
הובלת דירה בבית שקמה החל מ-500₪
הובלת דירה בלכיש החל מ-500₪
הובלת דירה בגיאה החל מ-500₪
הובלת דירה בתקומה החל מ-500₪
הובלת דירה בעין יהב החל מ-500₪
הובלת דירה בתימורים החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר אחים החל מ-500₪
הובלת דירה בשומריה החל מ-500₪
הובלת דירה בבני נצרים החל מ-500₪
הובלת דירה בדורות החל מ-500₪
הובלת דירה בעזר החל מ-500₪
הובלת דירה בניר בנים החל מ-500₪
הובלת דירה בניצן ב' החל מ-500₪
הובלת דירה בהודיה החל מ-500₪
הובלת דירה בזרחיה החל מ-500₪
הובלת דירה בשחר החל מ-500₪
הובלת דירה במסלול החל מ-500₪
הובלת דירה בשובה החל מ-500₪
הובלת דירה בלהב החל מ-500₪
הובלת דירה ברוחמה החל מ-500₪
הובלת דירה בעין צורים החל מ-500₪
הובלת דירה בנחלה החל מ-500₪
הובלת דירה בניר יצחק החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מימון החל מ-500₪
הובלת דירה בנטע החל מ-500₪
הובלת דירה בחצבה החל מ-500₪
הובלת דירה בבת הדר החל מ-500₪
הובלת דירה בגלאון החל מ-500₪
הובלת דירה במשואות יצחק החל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי יפה החל מ-500₪
הובלת דירה ביכיני החל מ-500₪
הובלת דירה ברתמים החל מ-500₪
הובלת דירה בנווה מבטח החל מ-500₪
הובלת דירה בכרמיה החל מ-500₪
הובלת דירה בניר עקיבא החל מ-500₪
הובלת דירה ברנן החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה צבי החל מ-500₪
הובלת דירה בזמרת החל מ-500₪
הובלת דירה בתדהר החל מ-500₪
הובלת דירה בבית ניר החל מ-500₪
הובלת דירה ביושיביה החל מ-500₪
הובלת דירה באשלים החל מ-500₪
הובלת דירה בגברעם החל מ-500₪
הובלת דירה באשבול החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה יואב החל מ-500₪
הובלת דירה בגבים החל מ-500₪
הובלת דירה בזבדיאל החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה דוד החל מ-500₪
הובלת דירה בסגולה החל מ-500₪
הובלת דירה במנוחה החל מ-500₪
הובלת דירה בעוצם החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה משה החל מ-500₪
הובלת דירה בקלחים החל מ-500₪
הובלת דירה בשוקדה החל מ-500₪
הובלת דירה במגן החל מ-500₪
הובלת דירה ביד נתן החל מ-500₪
הובלת דירה בארז החל מ-500₪
הובלת דירה בעין גדי החל מ-500₪
הובלת דירה בעוקבי החל מ-500₪
הובלת דירה במשאבי שדה החל מ-500₪
הובלת דירה בטללים החל מ-500₪
הובלת דירה בניר ח"ן החל מ-500₪
הובלת דירה בקטורה החל מ-500₪
הובלת דירה בצוחר החל מ-500₪
הובלת דירה ברווחה החל מ-500₪
הובלת דירה באורות החל מ-500₪
הובלת דירה בנוגה החל מ-500₪
הובלת דירה בשלווה החל מ-500₪
הובלת דירה בניר עם החל מ-500₪
הובלת דירה במרחב עם החל מ-500₪
הובלת דירה בניר משה החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה בוקר החל מ-500₪
הובלת דירה באורים החל מ-500₪
הובלת דירה ביתד החל מ-500₪
הובלת דירה בברוש החל מ-500₪
הובלת דירה בספיר החל מ-500₪
הובלת דירה בפעמי תש"ז החל מ-500₪
הובלת דירה בניצנים החל מ-500₪
הובלת דירה במבטחים החל מ-500₪
הובלת דירה בתושיה החל מ-500₪
הובלת דירה בפארן החל מ-500₪
הובלת דירה בשני החל מ-500₪
הובלת דירה בעלומים החל מ-500₪
הובלת דירה באיתן החל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי ביל"ו החל מ-500₪
הובלת דירה בנירים החל מ-500₪
הובלת דירה בצאלים החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה ניצן החל מ-500₪
הובלת דירה באיבים החל מ-500₪
הובלת דירה באחוזם החל מ-500₪
הובלת דירה ברעים החל מ-500₪
הובלת דירה בחלץ החל מ-500₪
הובלת דירה בצופר החל מ-500₪
הובלת דירה בזרועה החל מ-500₪
הובלת דירה במבקיעים החל מ-500₪
הובלת דירה בעוזה החל מ-500₪
הובלת דירה בקוממיות החל מ-500₪
הובלת דירה בנחל עוז החל מ-500₪
הובלת דירה בשקף החל מ-500₪
הובלת דירה בניר עוז החל מ-500₪
הובלת דירה בעידן החל מ-500₪
הובלת דירה בפדויים החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעולים החל מ-500₪
הובלת דירה בנועם החל מ-500₪
הובלת דירה בגבולות החל מ-500₪
הובלת דירה בבית גוברין החל מ-500₪
הובלת דירה בכחלה החל מ-500₪
הובלת דירה במחנה יפה החל מ-500₪
הובלת דירה בעין השלושה החל מ-500₪
הובלת דירה בכרמים החל מ-500₪
הובלת דירה במלילות החל מ-500₪
הובלת דירה באוהד החל מ-500₪
הובלת דירה בישע החל מ-500₪
הובלת דירה בכיסופים החל מ-500₪
הובלת דירה בדקל החל מ-500₪
הובלת דירה בתאשור החל מ-500₪
הובלת דירה בשרשרת החל מ-500₪
הובלת דירה בשלומית החל מ-500₪
הובלת דירה בגרופית החל מ-500₪
הובלת דירה בזוהר החל מ-500₪
הובלת דירה בשיבולים החל מ-500₪
הובלת דירה בשדי אברהם החל מ-500₪
הובלת דירה ביבול החל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי יוסף החל מ-500₪
הובלת דירה באילות החל מ-500₪
הובלת דירה בצוקים החל מ-500₪
הובלת דירה באבשלום החל מ-500₪
הובלת דירה ביהל החל מ-500₪
הובלת דירה בניצני סיני החל מ-500₪
הובלת דירה בתלמי אליהו החל מ-500₪
הובלת דירה בורדון החל מ-500₪
הובלת דירה בסמר החל מ-500₪
הובלת דירה בעמיעוז החל מ-500₪
הובלת דירה בנאות הכיכר החל מ-500₪
הובלת דירה במחנה טלי החל מ-500₪
הובלת דירה במחנה יתיר החל מ-500₪
הובלת דירה באמציה החל מ-500₪
הובלת דירה בפרי גן החל מ-500₪
הובלת דירה בכמהין החל מ-500₪
הובלת דירה בלוטן החל מ-500₪
הובלת דירה בסופה החל מ-500₪
הובלת דירה בנאות סמדר החל מ-500₪
הובלת דירה בהר עמשא החל מ-500₪
הובלת דירה בעין תמר החל מ-500₪
הובלת דירה בבאר מילכה החל מ-500₪
הובלת דירה במחנה מרים החל מ-500₪
הובלת דירה בחולית החל מ-500₪
הובלת דירה באחווה החל מ-500₪
הובלת דירה באליפז החל מ-500₪
הובלת דירה בשחרות החל מ-500₪
הובלת דירה באל-עזי החל מ-500₪
הובלת דירה באשל הנשיא החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר סילבר החל מ-500₪
הובלת דירה בעזוז החל מ-500₪
הובלת דירה ביתיר החל מ-500₪
הובלת דירה בבת חצור החל מ-500₪
הובלת דירה בשלווה במדבר החל מ-500₪
הובלת דירה בשיטים החל מ-500₪