הובלת דירה בצפון

הובלת דירה בצפון
הובלת דירה בצפון

☑️ הובלת דירה בצפון במחיר אטרקטיבי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הובלות לכל גדלי הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר להובלת דירה בצפון חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

כל מי שמתעניין לגבי הובלת דירה בצפון, ימצא היצע מרשים של חברות המציעות שירות זה, וכולן מבטיחות לעשות זאת ביעילות ובמחיר אטרקטיבי. לעומת פעם, היום אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר, וזה נובע מאופי החיים העכשווי המתאפיין בשינויים תכופים ודינאמיות.

עקב הביקוש הרב להובלת דירה בצפון, נראה שצצו חברות הובלה כמו "פטריות אחרי הגשם", והלקוח צריך להחליט במי לבחור מתוך המגוון הרב. ישנם כללים פשוטים שיכולים לסייע בידינו, בעת שאנו מתארגנים לקראת הובלת דירה בצפון. חלק מהכללים הם טכניים ועוזרים לנו להתארגן בצורה הטובה ביותר, וחלק מהכללים יעזרו לנו לבחור חברת הובלה באופן הבטוח והמשתלם ביותר. מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות", יעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלגאן!

 

הובלת דירה בצפון – מגמת עלייה

כל הבדיקות מראות – שאכן אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם. המגמה מסתמנת בשנים האחרונות בצפון, וגם בשאר ערי הארץ ללא יוצא מן הכלל. ממה זה נובע? ובכן, אנשים רבים תולים את התופעה בשינוי אורח החיים. אין ספק שהדור העכשווי, המכונה גם "דור האינסטנט" – מתאפיין בקצב חיים שונה לחלוטין מאשר הדורות הקודמים.

אנו יכולים לראות זאת כמעט בכל תחום בחיינו, למשל שינוי מהיר של מקומות ותחומי תעסוקה, שינוי של תחביבים ותחומי עניין, ואפילו… שינוי תכוף של מערכות יחסים! נראה שמגמה זו לא פסחה גם על תחום מעברי הדירה, ונראה שאנשים נוטים להחליף דירה לעתים תכופות יותר מאשר פעם.

 

מי זקוק להובלת דירה בצפון?

ב"פיק-אפ הובלות" מספרים לנו על מספר סוגי לקוחות הזקוקים לשירותי הובלת דירה בצפון, כשלכל אחד מהם יש דרישות מעט שונות, ובהתאם – תשתנה גם ההתייחסות וההתארגנות של חברות ההובלה לקראת העבודה.

 

משפחות

משפחה המתעניינת בהובלת דירה בצפון, ברוב המקרים תיקח עמה כמות גדולה של ציוד, ועל כן תידרש משאית גדולה שתוכל להכיל אותו. במקרים כאלו חברות ההובלה נוטות גם להציע שירותי אריזה, מתוך ההבנה שאריזה של הציוד הרב לוקחת זמן.

שירותי האריזה גוררים תוספת תשלום, ובמסגרתם מגיעים אורזים מקצועיים אל הבית בזמן שנקבע לפני ההובלה, כשהם מצוידים בקרטוני משא, קרטוני הפרדה, יריעות בועות ועוד. האורזים מסוגלים לבצע את מלאכת האריזה בזמן קצר במיוחד, ותוך הקטנת הסיכוי לנזק לחפצים באופן משמעותי.

 

סטודנטים

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות, מתאפיינות בכמות חפצים קטנה יחסית, ולכן ההובלה גם מתומחרת בצורה שונה. לרוב מדובר בכמה ארגזים או תכולת חדר, ויש לקוחות המעוניינים להעביר גם כמה חפצים נקודתיים בלבד, דוגמת ספות, שולחן אוכל וכדומה.

סטודנטים מהווים את האוכלוסייה העיקרית של לקוחות שירותי ההובלות הקטנות בצפון, וזאת מכיוון שהם נוטים לגור בדירות שכורות לתקופת הלימודים, ומשום כך מעדיפים להיכנס מראש לדירה מרוהטת ברובה, ודואגים לא לצבור יותר מדי ציוד בתקופת שהותם.

 

הובלות מיוחדות

ישנם שירותי הובלות הדורשים מיומנויות מיוחדות מצד חברות ההובלה, וחשוב להבין שלא כל חברה יכולה לטפל במקרים אלו. מומלץ לבחור בחברת הובלות שיש לה ניסיון מוכח בתחום.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הטובות להובלה מיוחדת, היא הובלת כספות. אנשים רבים נוהגים להחזיק כספת בביתם, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם. כספת מעוצבת בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה והרמה שלה, ותכונות אלה בדיוק גם הופכות אותה לכה מורכבת מבחינת הובלה! כספות יכולות להגיע למשקל של מאות קילוגרמים לעתים, הן מסורבלות להרמה, ולעתים – הן אף מחוברות לקיר המבנה בצורה המצריכה פירוק מקצועי.

חברות הובלה רבות בצפון ובכלל, מציעות שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של כספות, ומאפשרות גם שימוש בשירותי מנוף על מנת להוביל את הכספת. מנוף מהווה פתרון יעיל מאוד, בעת שלא ניתן להוביל חפץ מסוים דרך המעלית או המדרגות, בשל גודלו או עקב תנאי השטח.

 

הובלת פסנתר

חפץ נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת שאנו מובילים דירה, הוא הפסנתר. בתים רבים נוהגים להחזיק פסנתרים לטובת נגינה, ולעתים גם עקב הערך הרגשי שהם טומנים בחובם. בעת שאנו מעוניינים להוביל פסנתר נגלה שהדבר כרוך במספר אתגרים, גם כיוון שהפסנתר הוא כלי גדול וכבד מאוד, וגם מהסיבה שהוא רגיש במיוחד למכות ושריטות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות וניסיון, וכמו כן – גם הכנה מוקדמת, ריפוד ועטיפה שלו מפני מכות. פעמים רבות הובלת פסנתר היא בלתי אפשרית דרך המעלית או דרך גרם המדרגות, אם כיוון שהם צרים מדי, ואם עקב מצב שהפסנתר אינו יכול לעבור בדלת הדירה. גם כאן שימוש בשירותי מנוף יכול לפתור לנו את הבעיה

 

מחירי הובלת דירה בצפון

כשאנו מדברים על מחירי הובלת דירה בצפון, אנו מדברים על נתון שיכול להשתנות כתלות בפרמטרים רבים. חברות הובלה אינן נוהגות לפרסם מחירון קבוע, כיוון שכל הובלה היא שונה לחלוטין, ודורשת מהמובילים עבודה אחרת. אפשר לומר בהערכה גסה מאוד, שמחירי הובלת דירה סטנדרטית ינועו בין 1500 ₪ ובין 3500 ₪, ובטווח הזה כלולים משתנים רבים. מהם אותם משתנים שישפיעו על מחירי הובלת דירה בצפון?

 

מספר קומות ללא מעלית

ככל שמספר הקומות יהיה רב יותר וללא מעלית, כך המובילים יצטרכו לעמול קשה יותר בעת ההובלה. כמובן שמדובר גם על הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם על הדירה שאליה אנו נכנסים. חברות הובלה מסוימות נוטות לקבוע מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (קומה 3 למשל), וגובות תשלום נוסף עבור כל קומה מעבר לכך.

 

צורך במנוף

מנוף עשוי לייקר את העסק בכמה מאות שקלים, ומצד שני – לעתים אין מנוס משימוש בו. רהיטים מסוימים בלתי ניתנים להובלה בצורה אחרת, ואנו מדברים פה על מערכות ספות גדולות, כספות, פסנתרים, ועוד. לעתים תנאי השטח בלתי מאפשרים את הוצאת או הכנסת החפץ בדרכים הסטנדרטיות כגון מדרגות או מעלית.

 

סוף \ תחילת חודש

הובלה בסוף או בתחילת החודש תהיה יקרה יותר בצורה משמעותית! אם באפשרותנו לתאם הובלה דווקא לאמצע החודש – מומלץ לעשות זאת. בסוף ותחילת חודש ישנו עומס גדול על חברות ההובלה, וזאת עקב חוזי השכירות שלרוב מתחילים ומסתיימים בתאריכים אלו. כשעולה הביקוש לכל שירות שהוא – כך גם המחיר שלו עולה.

 

חפצים מיוחדים

חפצים מיוחדים יגדילו את העלות בעת הובלת הדירה שלנו, כיוון שהם דורשים טיפול מיוחד, זמן נוסף ומיומנות ספציפית. חפצים כאלו יכולים להיות פסנתרים, פריטי ריהוט מיוחדים, כספות, פסלים גדולים במיוחד ועוד.

 

צורך באריזה או פירוק רהיטים

רוב חברות ההובלה מעניקות שירות נלווה של פירוק והרכבת רהיטים, וגם שירותי אריזה למי שזקוק להם. גם שירותים אלו מייקרים את עלות ההובלה בכמה מאות שקלים, ויחד עם זאת – אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהם, מתוך ההבנה שזמן שווה כסף ושבעלי המקצוע יוכלו לבצע את הפעולות האלה בצורה הרבה יותר בטוחה ויעילה.

 

בעיות חניה ונגישות

במידה והדירה שממנה אתם יוצאים או שאליה אתם פורקים את הציוד, ממוקמת במקום עם גישה בעייתית – חברות ההובלה תגבנה מחיר נוסף על השירות שלהן. במצבים כאלו המובילים צריכים לעבוד הרבה יותר קשה ומהר מאשר במצבים רגילים, וזוהי הסיבה לעליית המחיר.

 

מרחק ההובלה

כמות הקילומטרים שהציוד שלנו צריך לעבור, גם היא תשפיע ישירות על מחיר ההובלה מן הסתם. ככל שהמרחק הוא גדול יותר, כך הדבר דורש זמן רב יותר, והוצאות דלק גבוהות יותר מצדה של חברת ההובלה.

 

הכנות לקראת הובלת דירה בצפון

כיצד נתחיל את התהליך המורכב של הובלת הדירה שלנו, ומהו סדר הפעולות הנכון לבצע אותו? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מסבירים לנו, שבמידה ואנו עושים את הדברים ע"פ סדר נכון, התהליך יכול לעבור בצורה פשוטה וחלקה!

 

בחירת מועד להובלה

בשלב הראשון אנו צריכים לבחור לעצמנו יום לביצוע ההובלה, ודבר זה תלוי במספר משתנים. בתור התחלה, נרצה לבחור ביום שמתאים לנו מבחינת שגרת החיים שלנו ושל בני המשפחה שלנו, תוך התחשבות בפרמטרים כמו עבודה, לימודים ועוד. כמו כן, כפי שכבר נאמר כאן – מחיר ההובלה יעלה במידה ומדובר בתחילת או סוף חודש, ולכן מומלץ לנסות לעבור באמצע החודש על מנת לחסוך במחיר.

 

סקר שוק

בשלב הבא אנו ניגשים לחפש לנו חברת הובלה. בעת שאנו מבצעים סקר שוק נרצה לשים לב לחוות הדעת של הלקוחות על החברה, המלצות אישיות ממכרים, הניסיון שצברה החברה, וכמובן – לבצע פניה ראשונית באמצעות הטלפון. הדרך הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון, ובמידה ואין אפשרות כזו, עלינו לוודא היטב שחוות הדעת הן אמינות ולא מזויפות. כמו כן – זכרו לדלות פרטים רבים ככל האפשר בעת הפניה הטלפונית אל חברת ההובלות.

 

שריון המועד אצל חברת ההובלות

מסיבות ברורות לחלוטין, מומלץ לא להתמהמה בבחירת חברת ההובלות, ולאחר שבחרנו – לשריין את המועד שבו אנו מעוניינים להובלה. ככל שנקדים לשריין את המועד, כך נקטין את הסיכוי להישאר "תקועים" ללא מוביל ביום ההובלה, ולהימנע מהתפשרות על בעלי מקצוע ברמה נמוכה.

 

אריזת החפצים

חלק מהאנשים יעדיפו לבצע את אריזת החפצים לבדם, ואפילו ייקחו לטובת כך יום חופש ויסתכלו על העניין כחוויית גיבוש משפחתית! אך למי מאיתנו שאין ברשותו את הזמן הפנוי, חשוב לדעת שחברות ההובלה מציעות שירותי אריזה מקצועיים, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה כמה ימים לפני – ויסייעו לנו לבצע את המלאכה בצורה יעילה וזריזה. אריזה מקצועית מאפשרת לנו טיפול מיומן בכל חפצינו, עושה שימוש בחומרי אריזה מקצועיים, ומבטיחה שהחפצים שלנו יעברו ללא נזק למיקומם החדש.

 

סימון הארגזים

בין אם בחרתם לבצע את מלאכת האריזה לבדכם ובין אם לא, הקפידו לבצע רישום וסימון של הארגזים. פעולה זו תאפשר לכם פריקה נוחה במיוחד בעת ההגעה למעון החדש! מעבר לסימון "שביר", הקפידו גם לרשום את תכולת הארגזים על גביהם.

 

שעת ההובלה

שעת ההובלה היא פקטור חשוב, כיוון שהיא תשפיע על אופן ההתמקמות שלנו ביום הראשון. במידה ואנו רוצים כניסה חלקה, כדאי לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר או הצהריים, כך ששאר היום יישאר עבורנו ויאפשר לנו להתארגן בצורה נוחה בדירה החדשה. במידה ונוכל להתארגן בנוחות, נוכל גם לישון בנוחות כבר ביום הראשון – ולפתוח ברגל ימין!

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

חשוב לזכור לטפל בכל ענייני החשבונות השונים מספר ימים לפני ההובלה, ולא ברגע האחרון! מדובר כאן למשל על חשבון הכבלים והטלוויזיה שלנו – שאנו צריכים לדווח על העברתו מבעוד מועד, או להצהיר על התנתקות במידת הצורך. חשוב לטפל גם בתשתית האינטרנט, היות ואנו יודעים שכמעט בלתי אפשרי להסתדר בלעדיו. חשבונות נוספים שבהם נצטרך לטפל הם טלפון נייח במידה וישנו, ושינוי כתובת הדואר שלנו בדואר ישראל.

 

להובלת דירה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלת דירה בצפון – אזורי שירות

הובלת דירה בחיפההחל מ-500₪
הובלת דירה בנצרתהחל מ-500₪
הובלת דירה בנהריההחל מ-500₪
הובלת דירה בעפולההחל מ-500₪
הובלת דירה בעכוהחל מ-500₪
הובלת דירה בכרמיאלהחל מ-500₪
הובלת דירה בנוף הגלילהחל מ-500₪
הובלת דירה בטבריההחל מ-500₪
הובלת דירה בשפרעםהחל מ-500₪
הובלת דירה בצפתהחל מ-500₪
הובלת דירה במגדל העמקהחל מ-500₪
הובלת דירה ביקנעם עיליתהחל מ-500₪
הובלת דירה במעלות-תרשיחאהחל מ-500₪
הובלת דירה בקרית שמונההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר כנאהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית שאןהחל מ-500₪
הובלת דירה ביפיעהחל מ-500₪
הובלת דירה בריינההחל מ-500₪
הובלת דירה בירכאהחל מ-500₪
הובלת דירה בנחףהחל מ-500₪
הובלת דירה בדבוריההחל מ-500₪
הובלת דירה בחצור הגליליתהחל מ-500₪
הובלת דירה בביר אל-מכסורהחל מ-500₪
הובלת דירה בכסרא-סמיעהחל מ-500₪
הובלת דירה במשהדהחל מ-500₪
הובלת דירה בזרזירהחל מ-500₪
הובלת דירה בראמההחל מ-500₪
הובלת דירה בקצריןהחל מ-500₪
הובלת דירה בעילוטהחל מ-500₪
הובלת דירה בבענההחל מ-500₪
הובלת דירה בבסמת טבעוןהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמת ישיהחל מ-500₪
הובלת דירה בשעבהחל מ-500₪
הובלת דירה בשלומיהחל מ-500₪
הובלת דירה בטובא-זנגריההחל מ-500₪
הובלת דירה ביאנוח-ג'תהחל מ-500₪
הובלת דירה בבוקעאתאהחל מ-500₪
הובלת דירה בחורפישהחל מ-500₪
הובלת דירה בשבלי – אום אל-גנםהחל מ-500₪
הובלת דירה בג'ולסהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ורדיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכעביה-טבאש-חג'אג'רההחל מ-500₪
הובלת דירה בעיילבוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר תבורהחל מ-500₪
הובלת דירה ביבנאלהחל מ-500₪
הובלת דירה בסאג'ורהחל מ-500₪
הובלת דירה במוקייבלההחל מ-500₪
הובלת דירה במסעדההחל מ-500₪
הובלת דירה במזרעההחל מ-500₪
הובלת דירה בכאוכב אבו אל-היג'אהחל מ-500₪
הובלת דירה בסלמההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר כמאהחל מ-500₪
הובלת דירה בפסוטההחל מ-500₪
הובלת דירה בראש פינההחל מ-500₪
הובלת דירה במעיליאהחל מ-500₪
הובלת דירה בעוזיירהחל מ-500₪
הובלת דירה בג'שהחל מ-500₪
הובלת דירה בסולםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשייח' דנוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בגן נרהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מצרהחל מ-500₪
הובלת דירה בע'ג'רהחל מ-500₪
הובלת דירה באחוזת ברקהחל מ-500₪
הובלת דירה בשמשיתהחל מ-500₪
הובלת דירה בנאעורההחל מ-500₪
הובלת דירה בעין קנייאהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת אבניהחל מ-500₪
הובלת דירה בהושעיההחל מ-500₪
הובלת דירה ברומת הייבהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת אלההחל מ-500₪
הובלת דירה במגדלהחל מ-500₪
הובלת דירה בעדיהחל מ-500₪
הובלת דירה בנייןהחל מ-500₪
הובלת דירה בצנדלההחל מ-500₪
הובלת דירה במטולההחל מ-500₪
הובלת דירה ביסוד המעלההחל מ-500₪
הובלת דירה בגשר הזיוהחל מ-500₪
הובלת דירה בחמאםהחל מ-500₪
הובלת דירה במורשתהחל מ-500₪
הובלת דירה בעראמשההחל מ-500₪
הובלת דירה בכמאנההחל מ-500₪
הובלת דירה בבית השיטההחל מ-500₪
הובלת דירה בחספיןהחל מ-500₪
הובלת דירה בתמרתהחל מ-500₪
הובלת דירה בפוריה – נווה עובדהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ראש הנקרההחל מ-500₪
הובלת דירה ביקנעם (מושבה)החל מ-500₪
הובלת דירה במנשית זבדההחל מ-500₪
הובלת דירה במשמר העמקהחל מ-500₪
הובלת דירה ביובליםהחל מ-500₪
הובלת דירה באפיקיםהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמות מנשההחל מ-500₪
הובלת דירה במרחביההחל מ-500₪
הובלת דירה בעין דורהחל מ-500₪
הובלת דירה בשבי ציוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בטל-אלהחל מ-500₪
הובלת דירה בתל עדשיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בעצמון שגבהחל מ-500₪
הובלת דירה בבני יהודההחל מ-500₪
הובלת דירה במצובההחל מ-500₪
הובלת דירה בפוריה עיליתהחל מ-500₪
הובלת דירה בריחאניההחל מ-500₪
הובלת דירה בהזורעהחל מ-500₪
הובלת דירה בגילוןהחל מ-500₪
הובלת דירה במנחמיההחל מ-500₪
הובלת דירה ביפעתהחל מ-500₪
הובלת דירה ברומאנההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר יהושעהחל מ-500₪
הובלת דירה במולדתהחל מ-500₪
הובלת דירה באילוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בבר יוחאיהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה נחמיההחל מ-500₪
הובלת דירה בחוסןהחל מ-500₪
הובלת דירה באלון הגלילהחל מ-500₪
הובלת דירה בכבריהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין השופטהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין יעקבהחל מ-500₪
הובלת דירה בשרידהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמת השופטהחל מ-500₪
הובלת דירה במצפה אבי"בהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית אלפאהחל מ-500₪
הובלת דירה באיילת השחרהחל מ-500₪
הובלת דירה במצפה נטופההחל מ-500₪
הובלת דירה ברגבההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר יחזקאלהחל מ-500₪
הובלת דירה בנהללהחל מ-500₪
הובלת דירה ברשפיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה יעקבהחל מ-500₪
הובלת דירה ברקפתהחל מ-500₪
הובלת דירה בבוסתן הגלילהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר בלוםהחל מ-500₪
הובלת דירה באלוני אבאהחל מ-500₪
הובלת דירה בהסולליםהחל מ-500₪
הובלת דירה בהזורעיםהחל מ-500₪
הובלת דירה באשדות יעקב (איחוד)החל מ-500₪
הובלת דירה בגבתהחל מ-500₪
הובלת דירה ביודפתהחל מ-500₪
הובלת דירה באשחרהחל מ-500₪
הובלת דירה בנובהחל מ-500₪
הובלת דירה בציפוריהחל מ-500₪
הובלת דירה באחיהודהחל מ-500₪
הובלת דירה בצוריתהחל מ-500₪
הובלת דירה בחניתההחל מ-500₪
הובלת דירה ברם-אוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בלהבות הבשןהחל מ-500₪
הובלת דירה במזרעהחל מ-500₪
הובלת דירה במגידוהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין המפרץהחל מ-500₪
הובלת דירה בסערהחל מ-500₪
הובלת דירה במעונההחל מ-500₪
הובלת דירה בעברוןהחל מ-500₪
הובלת דירה במנוףהחל מ-500₪
הובלת דירה בדליההחל מ-500₪
הובלת דירה בחנתוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין חרוד (מאוחד)החל מ-500₪
הובלת דירה בהגושריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה אליעזרהחל מ-500₪
הובלת דירה בשמירהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה נחוםהחל מ-500₪
הובלת דירה בקורניתהחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה אליהוהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין אל-אסדהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר הנשיאהחל מ-500₪
הובלת דירה בעלמההחל מ-500₪
הובלת דירה בטירת צביהחל מ-500₪
הובלת דירה בביריההחל מ-500₪
הובלת דירה בחד-נסהחל מ-500₪
הובלת דירה באמיריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בדלתוןהחל מ-500₪
הובלת דירה ביסעורהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית רימוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חושןהחל מ-500₪
הובלת דירה בשכניההחל מ-500₪
הובלת דירה במחנייםהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר דודהחל מ-500₪
הובלת דירה בחוסנייההחל מ-500₪
הובלת דירה בנווה זיוהחל מ-500₪
הובלת דירה בגזיתהחל מ-500₪
הובלת דירה באליקיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בהיוגבהחל מ-500₪
הובלת דירה ביחיעםהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית לחם הגליליתהחל מ-500₪
הובלת דירה בחפצי-בההחל מ-500₪
הובלת דירה בכנרת (קבוצה)החל מ-500₪
הובלת דירה בעמקההחל מ-500₪
הובלת דירה במשמר הירדןהחל מ-500₪
הובלת דירה בלוחמי הגיטאותהחל מ-500₪
הובלת דירה במדרך עוזהחל מ-500₪
הובלת דירה בקשתהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין העמקהחל מ-500₪
הובלת דירה בדפנההחל מ-500₪
הובלת דירה בערב אל נעיםהחל מ-500₪
הובלת דירה במרום גולןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכמוןהחל מ-500₪
הובלת דירה ביערההחל מ-500₪
הובלת דירה בדגניה ב'החל מ-500₪
הובלת דירה בכלילהחל מ-500₪
הובלת דירה בלוטםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מסריקהחל מ-500₪
הובלת דירה בבן עמיהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמת מגשימיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חנניההחל מ-500₪
הובלת דירה באבני איתןהחל מ-500₪
הובלת דירה בגיניגרהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית הללהחל מ-500₪
הובלת דירה בגעתוןהחל מ-500₪
הובלת דירה במירבהחל מ-500₪
הובלת דירה במירוןהחל מ-500₪
הובלת דירה ביזרעאלהחל מ-500₪
הובלת דירה ביעדהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית זרעהחל מ-500₪
הובלת דירה באפקהחל מ-500₪
הובלת דירה במרחביה (מושב)החל מ-500₪
הובלת דירה בשדמות דבורההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר גלעדיהחל מ-500₪
הובלת דירה במעלה גלבועהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית קשתהחל מ-500₪
הובלת דירה בעבדוןהחל מ-500₪
הובלת דירה באשדות יעקב (מאוחד)החל מ-500₪
הובלת דירה בנאות מרדכיהחל מ-500₪
הובלת דירה ביפתחהחל מ-500₪
הובלת דירה בדןהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמת צביהחל מ-500₪
הובלת דירה בלבוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת יואבהחל מ-500₪
הובלת דירה בדחיהחל מ-500₪
הובלת דירה באלוניםהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין חרוד (איחוד)החל מ-500₪
הובלת דירה בבית שעריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בלימןהחל מ-500₪
הובלת דירה ביונתןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר החורשהחל מ-500₪
הובלת דירה בלביאהחל מ-500₪
הובלת דירה בארבלהחל מ-500₪
הובלת דירה בגינוסרהחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חיטיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בחוקוקהחל מ-500₪
הובלת דירה במגן שאולהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית העמקהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר סאלדהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר זיתיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר קישהחל מ-500₪
הובלת דירה בברעםהחל מ-500₪
הובלת דירה בניר יפההחל מ-500₪
הובלת דירה בשדה אילןהחל מ-500₪
הובלת דירה בחולתההחל מ-500₪
הובלת דירה בכנרת (מושבה)החל מ-500₪
הובלת דירה בעמירהחל מ-500₪
הובלת דירה בדגניה א'החל מ-500₪
הובלת דירה בפרודהחל מ-500₪
הובלת דירה בנאות גולןהחל מ-500₪
הובלת דירה בהילההחל מ-500₪
הובלת דירה בשרונההחל מ-500₪
הובלת דירה בעין הנצי"בהחל מ-500₪
הובלת דירה במעין ברוךהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמותהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין גבהחל מ-500₪
הובלת דירה באליפלטהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמת דודהחל מ-500₪
הובלת דירה בחברהחל מ-500₪
הובלת דירה בשנירהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ברוךהחל מ-500₪
הובלת דירה בשמרתהחל מ-500₪
הובלת דירה בהרריתהחל מ-500₪
הובלת דירה ביובלהחל מ-500₪
הובלת דירה במעלה גמלאהחל מ-500₪
הובלת דירה בשער הגולןהחל מ-500₪
הובלת דירה באור הגנוזהחל מ-500₪
הובלת דירה בבלפוריההחל מ-500₪
הובלת דירה בחלוץהחל מ-500₪
הובלת דירה בכרם בן זמרההחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר שמאיהחל מ-500₪
הובלת דירה בשורשיםהחל מ-500₪
הובלת דירה במבוא חמההחל מ-500₪
הובלת דירה בהרדוףהחל מ-500₪
הובלת דירה באילניההחל מ-500₪
הובלת דירה בקדמת צביהחל מ-500₪
הובלת דירה ברמות נפתליהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר רופיןהחל מ-500₪
הובלת דירה בדברתהחל מ-500₪
הובלת דירה באניעםהחל מ-500₪
הובלת דירה בעמיעדהחל מ-500₪
הובלת דירה בשאר ישובהחל מ-500₪
הובלת דירה בגלעדהחל מ-500₪
הובלת דירה במכמניםהחל מ-500₪
הובלת דירה באביטלהחל מ-500₪
הובלת דירה בתל יוסףהחל מ-500₪
הובלת דירה בכרכוםהחל מ-500₪
הובלת דירה במסילותהחל מ-500₪
הובלת דירה באומןהחל מ-500₪
הובלת דירה בתל תאומיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חרובהחל מ-500₪
הובלת דירה במלכיההחל מ-500₪
הובלת דירה בנטורהחל מ-500₪
הובלת דירה בנתיב השיירההחל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת עוזהחל מ-500₪
הובלת דירה בדמיידההחל מ-500₪
הובלת דירה בסאסאהחל מ-500₪
הובלת דירה במנותהחל מ-500₪
הובלת דירה בכחלהחל מ-500₪
הובלת דירה במיטבהחל מ-500₪
הובלת דירה באבטליוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בגשרהחל מ-500₪
הובלת דירה בגדותהחל מ-500₪
הובלת דירה בפקיעין חדשההחל מ-500₪
הובלת דירה בשדי תרומותהחל מ-500₪
הובלת דירה באל-רוםהחל מ-500₪
הובלת דירה באביביםהחל מ-500₪
הובלת דירה בדוב"בהחל מ-500₪
הובלת דירה במורןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכנףהחל מ-500₪
הובלת דירה באלומותהחל מ-500₪
הובלת דירה בשלוחותהחל מ-500₪
הובלת דירה ביראוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בתל קצירהחל מ-500₪
הובלת דירה בבית יוסףהחל מ-500₪
הובלת דירה באלי-עדהחל מ-500₪
הובלת דירה בגדעונההחל מ-500₪
הובלת דירה בגונןהחל מ-500₪
הובלת דירה בנווה אורהחל מ-500₪
הובלת דירה בשפרהחל מ-500₪
הובלת דירה באמנוןהחל מ-500₪
הובלת דירה באדמיתהחל מ-500₪
הובלת דירה בלבניםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנס עמיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בעין זיווןהחל מ-500₪
הובלת דירה ברחובהחל מ-500₪
הובלת דירה בחמדיההחל מ-500₪
הובלת דירה בפרזוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בגורןהחל מ-500₪
הובלת דירה באלמגורהחל מ-500₪
הובלת דירה בטפחותהחל מ-500₪
הובלת דירה באלוני הבשןהחל מ-500₪
הובלת דירה במעגןהחל מ-500₪
הובלת דירה בבצתהחל מ-500₪
הובלת דירה בצוריאלהחל מ-500₪
הובלת דירה במסדהחל מ-500₪
הובלת דירה במרגליותהחל מ-500₪
הובלת דירה בכורזיםהחל מ-500₪
הובלת דירה ברוויההחל מ-500₪
הובלת דירה בראס אל-עיןהחל מ-500₪
הובלת דירה בשומרההחל מ-500₪
הובלת דירה בירדנההחל מ-500₪
הובלת דירה בברקהחל מ-500₪
הובלת דירה במלאההחל מ-500₪
הובלת דירה בתובלהחל מ-500₪
הובלת דירה באפיקהחל מ-500₪
הובלת דירה בגדישהחל מ-500₪
הובלת דירה בדישוןהחל מ-500₪
הובלת דירה באורטלהחל מ-500₪
הובלת דירה בפוריה – כפר עבודההחל מ-500₪
הובלת דירה באבן מנחםהחל מ-500₪
הובלת דירה בשעלהחל מ-500₪
הובלת דירה בקלעהחל מ-500₪
הובלת דירה בשזורהחל מ-500₪
הובלת דירה בחזוןהחל מ-500₪
הובלת דירה במסדההחל מ-500₪
הובלת דירה בצביההחל מ-500₪
הובלת דירה בחרשיםהחל מ-500₪
הובלת דירה בנטועההחל מ-500₪
הובלת דירה במשגב עםהחל מ-500₪
הובלת דירה באדיריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בכפר גדעוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בשתולההחל מ-500₪
הובלת דירה בגשורהחל מ-500₪
הובלת דירה בדבורההחל מ-500₪
הובלת דירה באביריםהחל מ-500₪
הובלת דירה בצבעוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בכלניתהחל מ-500₪
הובלת דירה בקדריםהחל מ-500₪
הובלת דירה באלקושהחל מ-500₪
הובלת דירה בגיתההחל מ-500₪
הובלת דירה במנרההחל מ-500₪
הובלת דירה במחנה יהודיתהחל מ-500₪
הובלת דירה בנווה איתןהחל מ-500₪
הובלת דירה במתתהחל מ-500₪
הובלת דירה במיצרהחל מ-500₪
הובלת דירה בגורנות הגלילהחל מ-500₪
הובלת דירה בנוריתהחל מ-500₪
הובלת דירה בנווה אטי"בהחל מ-500₪
הובלת דירה בכדיתההחל מ-500₪
הובלת דירה בפלךהחל מ-500₪
הובלת דירה באודםהחל מ-500₪
הובלת דירה בהאוןהחל מ-500₪
הובלת דירה בעמוקההחל מ-500₪
הובלת דירה בלפידותהחל מ-500₪
הובלת דירה במצפההחל מ-500₪
הובלת דירה בבית זידהחל מ-500₪
הובלת דירה בכישורהחל מ-500₪
הובלת דירה ברבידהחל מ-500₪
הובלת דירה באשבלהחל מ-500₪
הובלת דירה בכדוריהחל מ-500₪
הובלת דירה במלכישועהחל מ-500₪
הובלת דירה ביעלהחל מ-500₪
הובלת דירה באתגרהחל מ-500₪
הובלת דירה בכרי דשאהחל מ-500₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!