הובלת דירה בצפון

הובלת דירה בצפון
הובלת דירה בצפון

☑️ הובלת דירה בצפון במחיר אטרקטיבי.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הובלות לכל גדלי הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ואמינות.

להצעת מחיר להובלת דירה בצפון חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

כל מי שמתעניין לגבי הובלת דירה בצפון, ימצא היצע מרשים של חברות המציעות שירות זה, וכולן מבטיחות לעשות זאת ביעילות ובמחיר אטרקטיבי. לעומת פעם, היום אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר, וזה נובע מאופי החיים העכשווי המתאפיין בשינויים תכופים ודינאמיות.

עקב הביקוש הרב להובלת דירה בצפון, נראה שצצו חברות הובלה כמו "פטריות אחרי הגשם", והלקוח צריך להחליט במי לבחור מתוך המגוון הרב. ישנם כללים פשוטים שיכולים לסייע בידינו, בעת שאנו מתארגנים לקראת הובלת דירה בצפון. חלק מהכללים הם טכניים ועוזרים לנו להתארגן בצורה הטובה ביותר, וחלק מהכללים יעזרו לנו לבחור חברת הובלה באופן הבטוח והמשתלם ביותר. מומחי ההובלות של אתר "פיק-אפ הובלות", יעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלגאן!

 

הובלת דירה בצפון – מגמת עלייה

כל הבדיקות מראות – שאכן אנשים נוטים לעבור דירה בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם. המגמה מסתמנת בשנים האחרונות בצפון, וגם בשאר ערי הארץ ללא יוצא מן הכלל. ממה זה נובע? ובכן, אנשים רבים תולים את התופעה בשינוי אורח החיים. אין ספק שהדור העכשווי, המכונה גם "דור האינסטנט" – מתאפיין בקצב חיים שונה לחלוטין מאשר הדורות הקודמים.

אנו יכולים לראות זאת כמעט בכל תחום בחיינו, למשל שינוי מהיר של מקומות ותחומי תעסוקה, שינוי של תחביבים ותחומי עניין, ואפילו… שינוי תכוף של מערכות יחסים! נראה שמגמה זו לא פסחה גם על תחום מעברי הדירה, ונראה שאנשים נוטים להחליף דירה לעתים תכופות יותר מאשר פעם.

 

מי זקוק להובלת דירה בצפון?

ב"פיק-אפ הובלות" מספרים לנו על מספר סוגי לקוחות הזקוקים לשירותי הובלת דירה בצפון, כשלכל אחד מהם יש דרישות מעט שונות, ובהתאם – תשתנה גם ההתייחסות וההתארגנות של חברות ההובלה לקראת העבודה.

 

משפחות

משפחה המתעניינת בהובלת דירה בצפון, ברוב המקרים תיקח עמה כמות גדולה של ציוד, ועל כן תידרש משאית גדולה שתוכל להכיל אותו. במקרים כאלו חברות ההובלה נוטות גם להציע שירותי אריזה, מתוך ההבנה שאריזה של הציוד הרב לוקחת זמן.

שירותי האריזה גוררים תוספת תשלום, ובמסגרתם מגיעים אורזים מקצועיים אל הבית בזמן שנקבע לפני ההובלה, כשהם מצוידים בקרטוני משא, קרטוני הפרדה, יריעות בועות ועוד. האורזים מסוגלים לבצע את מלאכת האריזה בזמן קצר במיוחד, ותוך הקטנת הסיכוי לנזק לחפצים באופן משמעותי.

 

סטודנטים

הובלות סטודנטים או הובלות קטנות, מתאפיינות בכמות חפצים קטנה יחסית, ולכן ההובלה גם מתומחרת בצורה שונה. לרוב מדובר בכמה ארגזים או תכולת חדר, ויש לקוחות המעוניינים להעביר גם כמה חפצים נקודתיים בלבד, דוגמת ספות, שולחן אוכל וכדומה.

סטודנטים מהווים את האוכלוסייה העיקרית של לקוחות שירותי ההובלות הקטנות בצפון, וזאת מכיוון שהם נוטים לגור בדירות שכורות לתקופת הלימודים, ומשום כך מעדיפים להיכנס מראש לדירה מרוהטת ברובה, ודואגים לא לצבור יותר מדי ציוד בתקופת שהותם.

 

הובלות מיוחדות

ישנם שירותי הובלות הדורשים מיומנויות מיוחדות מצד חברות ההובלה, וחשוב להבין שלא כל חברה יכולה לטפל במקרים אלו. מומלץ לבחור בחברת הובלות שיש לה ניסיון מוכח בתחום.

 

הובלת כספות

אחת הדוגמאות הטובות להובלה מיוחדת, היא הובלת כספות. אנשים רבים נוהגים להחזיק כספת בביתם, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם. כספת מעוצבת בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה והרמה שלה, ותכונות אלה בדיוק גם הופכות אותה לכה מורכבת מבחינת הובלה! כספות יכולות להגיע למשקל של מאות קילוגרמים לעתים, הן מסורבלות להרמה, ולעתים – הן אף מחוברות לקיר המבנה בצורה המצריכה פירוק מקצועי.

חברות הובלה רבות בצפון ובכלל, מציעות שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של כספות, ומאפשרות גם שימוש בשירותי מנוף על מנת להוביל את הכספת. מנוף מהווה פתרון יעיל מאוד, בעת שלא ניתן להוביל חפץ מסוים דרך המעלית או המדרגות, בשל גודלו או עקב תנאי השטח.

 

הובלת פסנתר

חפץ נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת שאנו מובילים דירה, הוא הפסנתר. בתים רבים נוהגים להחזיק פסנתרים לטובת נגינה, ולעתים גם עקב הערך הרגשי שהם טומנים בחובם. בעת שאנו מעוניינים להוביל פסנתר נגלה שהדבר כרוך במספר אתגרים, גם כיוון שהפסנתר הוא כלי גדול וכבד מאוד, וגם מהסיבה שהוא רגיש במיוחד למכות ושריטות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות וניסיון, וכמו כן – גם הכנה מוקדמת, ריפוד ועטיפה שלו מפני מכות. פעמים רבות הובלת פסנתר היא בלתי אפשרית דרך המעלית או דרך גרם המדרגות, אם כיוון שהם צרים מדי, ואם עקב מצב שהפסנתר אינו יכול לעבור בדלת הדירה. גם כאן שימוש בשירותי מנוף יכול לפתור לנו את הבעיה

 

מחירי הובלת דירה בצפון

כשאנו מדברים על מחירי הובלת דירה בצפון, אנו מדברים על נתון שיכול להשתנות כתלות בפרמטרים רבים. חברות הובלה אינן נוהגות לפרסם מחירון קבוע, כיוון שכל הובלה היא שונה לחלוטין, ודורשת מהמובילים עבודה אחרת. אפשר לומר בהערכה גסה מאוד, שמחירי הובלת דירה סטנדרטית ינועו בין 1500 ₪ ובין 3500 ₪, ובטווח הזה כלולים משתנים רבים. מהם אותם משתנים שישפיעו על מחירי הובלת דירה בצפון?

 

מספר קומות ללא מעלית

ככל שמספר הקומות יהיה רב יותר וללא מעלית, כך המובילים יצטרכו לעמול קשה יותר בעת ההובלה. כמובן שמדובר גם על הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם על הדירה שאליה אנו נכנסים. חברות הובלה מסוימות נוטות לקבוע מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (קומה 3 למשל), וגובות תשלום נוסף עבור כל קומה מעבר לכך.

 

צורך במנוף

מנוף עשוי לייקר את העסק בכמה מאות שקלים, ומצד שני – לעתים אין מנוס משימוש בו. רהיטים מסוימים בלתי ניתנים להובלה בצורה אחרת, ואנו מדברים פה על מערכות ספות גדולות, כספות, פסנתרים, ועוד. לעתים תנאי השטח בלתי מאפשרים את הוצאת או הכנסת החפץ בדרכים הסטנדרטיות כגון מדרגות או מעלית.

 

סוף \ תחילת חודש

הובלה בסוף או בתחילת החודש תהיה יקרה יותר בצורה משמעותית! אם באפשרותנו לתאם הובלה דווקא לאמצע החודש – מומלץ לעשות זאת. בסוף ותחילת חודש ישנו עומס גדול על חברות ההובלה, וזאת עקב חוזי השכירות שלרוב מתחילים ומסתיימים בתאריכים אלו. כשעולה הביקוש לכל שירות שהוא – כך גם המחיר שלו עולה.

 

חפצים מיוחדים

חפצים מיוחדים יגדילו את העלות בעת הובלת הדירה שלנו, כיוון שהם דורשים טיפול מיוחד, זמן נוסף ומיומנות ספציפית. חפצים כאלו יכולים להיות פסנתרים, פריטי ריהוט מיוחדים, כספות, פסלים גדולים במיוחד ועוד.

 

צורך באריזה או פירוק רהיטים

רוב חברות ההובלה מעניקות שירות נלווה של פירוק והרכבת רהיטים, וגם שירותי אריזה למי שזקוק להם. גם שירותים אלו מייקרים את עלות ההובלה בכמה מאות שקלים, ויחד עם זאת – אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהם, מתוך ההבנה שזמן שווה כסף ושבעלי המקצוע יוכלו לבצע את הפעולות האלה בצורה הרבה יותר בטוחה ויעילה.

 

בעיות חניה ונגישות

במידה והדירה שממנה אתם יוצאים או שאליה אתם פורקים את הציוד, ממוקמת במקום עם גישה בעייתית – חברות ההובלה תגבנה מחיר נוסף על השירות שלהן. במצבים כאלו המובילים צריכים לעבוד הרבה יותר קשה ומהר מאשר במצבים רגילים, וזוהי הסיבה לעליית המחיר.

 

מרחק ההובלה

כמות הקילומטרים שהציוד שלנו צריך לעבור, גם היא תשפיע ישירות על מחיר ההובלה מן הסתם. ככל שהמרחק הוא גדול יותר, כך הדבר דורש זמן רב יותר, והוצאות דלק גבוהות יותר מצדה של חברת ההובלה.

 

הכנות לקראת הובלת דירה בצפון

כיצד נתחיל את התהליך המורכב של הובלת הדירה שלנו, ומהו סדר הפעולות הנכון לבצע אותו? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מסבירים לנו, שבמידה ואנו עושים את הדברים ע"פ סדר נכון, התהליך יכול לעבור בצורה פשוטה וחלקה!

 

בחירת מועד להובלה

בשלב הראשון אנו צריכים לבחור לעצמנו יום לביצוע ההובלה, ודבר זה תלוי במספר משתנים. בתור התחלה, נרצה לבחור ביום שמתאים לנו מבחינת שגרת החיים שלנו ושל בני המשפחה שלנו, תוך התחשבות בפרמטרים כמו עבודה, לימודים ועוד. כמו כן, כפי שכבר נאמר כאן – מחיר ההובלה יעלה במידה ומדובר בתחילת או סוף חודש, ולכן מומלץ לנסות לעבור באמצע החודש על מנת לחסוך במחיר.

 

סקר שוק

בשלב הבא אנו ניגשים לחפש לנו חברת הובלה. בעת שאנו מבצעים סקר שוק נרצה לשים לב לחוות הדעת של הלקוחות על החברה, המלצות אישיות ממכרים, הניסיון שצברה החברה, וכמובן – לבצע פניה ראשונית באמצעות הטלפון. הדרך הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון, ובמידה ואין אפשרות כזו, עלינו לוודא היטב שחוות הדעת הן אמינות ולא מזויפות. כמו כן – זכרו לדלות פרטים רבים ככל האפשר בעת הפניה הטלפונית אל חברת ההובלות.

 

שריון המועד אצל חברת ההובלות

מסיבות ברורות לחלוטין, מומלץ לא להתמהמה בבחירת חברת ההובלות, ולאחר שבחרנו – לשריין את המועד שבו אנו מעוניינים להובלה. ככל שנקדים לשריין את המועד, כך נקטין את הסיכוי להישאר "תקועים" ללא מוביל ביום ההובלה, ולהימנע מהתפשרות על בעלי מקצוע ברמה נמוכה.

 

אריזת החפצים

חלק מהאנשים יעדיפו לבצע את אריזת החפצים לבדם, ואפילו ייקחו לטובת כך יום חופש ויסתכלו על העניין כחוויית גיבוש משפחתית! אך למי מאיתנו שאין ברשותו את הזמן הפנוי, חשוב לדעת שחברות ההובלה מציעות שירותי אריזה מקצועיים, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה כמה ימים לפני – ויסייעו לנו לבצע את המלאכה בצורה יעילה וזריזה. אריזה מקצועית מאפשרת לנו טיפול מיומן בכל חפצינו, עושה שימוש בחומרי אריזה מקצועיים, ומבטיחה שהחפצים שלנו יעברו ללא נזק למיקומם החדש.

 

סימון הארגזים

בין אם בחרתם לבצע את מלאכת האריזה לבדכם ובין אם לא, הקפידו לבצע רישום וסימון של הארגזים. פעולה זו תאפשר לכם פריקה נוחה במיוחד בעת ההגעה למעון החדש! מעבר לסימון "שביר", הקפידו גם לרשום את תכולת הארגזים על גביהם.

 

שעת ההובלה

שעת ההובלה היא פקטור חשוב, כיוון שהיא תשפיע על אופן ההתמקמות שלנו ביום הראשון. במידה ואנו רוצים כניסה חלקה, כדאי לקבוע את ההובלה לשעות הבוקר או הצהריים, כך ששאר היום יישאר עבורנו ויאפשר לנו להתארגן בצורה נוחה בדירה החדשה. במידה ונוכל להתארגן בנוחות, נוכל גם לישון בנוחות כבר ביום הראשון – ולפתוח ברגל ימין!

 

טיפול בחשבונות ותשתיות

חשוב לזכור לטפל בכל ענייני החשבונות השונים מספר ימים לפני ההובלה, ולא ברגע האחרון! מדובר כאן למשל על חשבון הכבלים והטלוויזיה שלנו – שאנו צריכים לדווח על העברתו מבעוד מועד, או להצהיר על התנתקות במידת הצורך. חשוב לטפל גם בתשתית האינטרנט, היות ואנו יודעים שכמעט בלתי אפשרי להסתדר בלעדיו. חשבונות נוספים שבהם נצטרך לטפל הם טלפון נייח במידה וישנו, ושינוי כתובת הדואר שלנו בדואר ישראל.

 

להובלת דירה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלת דירה בצפון – אזורי שירות

הובלת דירה בחיפה החל מ-500₪
הובלת דירה בנצרת החל מ-500₪
הובלת דירה בנהריה החל מ-500₪
הובלת דירה בעפולה החל מ-500₪
הובלת דירה בעכו החל מ-500₪
הובלת דירה בכרמיאל החל מ-500₪
הובלת דירה בנוף הגליל החל מ-500₪
הובלת דירה בטבריה החל מ-500₪
הובלת דירה בשפרעם החל מ-500₪
הובלת דירה בצפת החל מ-500₪
הובלת דירה במגדל העמק החל מ-500₪
הובלת דירה ביקנעם עילית החל מ-500₪
הובלת דירה במעלות-תרשיחא החל מ-500₪
הובלת דירה בקרית שמונה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר כנא החל מ-500₪
הובלת דירה בבית שאן החל מ-500₪
הובלת דירה ביפיע החל מ-500₪
הובלת דירה בריינה החל מ-500₪
הובלת דירה בירכא החל מ-500₪
הובלת דירה בנחף החל מ-500₪
הובלת דירה בדבוריה החל מ-500₪
הובלת דירה בחצור הגלילית החל מ-500₪
הובלת דירה בביר אל-מכסור החל מ-500₪
הובלת דירה בכסרא-סמיע החל מ-500₪
הובלת דירה במשהד החל מ-500₪
הובלת דירה בזרזיר החל מ-500₪
הובלת דירה בראמה החל מ-500₪
הובלת דירה בקצרין החל מ-500₪
הובלת דירה בעילוט החל מ-500₪
הובלת דירה בבענה החל מ-500₪
הובלת דירה בבסמת טבעון החל מ-500₪
הובלת דירה ברמת ישי החל מ-500₪
הובלת דירה בשעב החל מ-500₪
הובלת דירה בשלומי החל מ-500₪
הובלת דירה בטובא-זנגריה החל מ-500₪
הובלת דירה ביאנוח-ג'ת החל מ-500₪
הובלת דירה בבוקעאתא החל מ-500₪
הובלת דירה בחורפיש החל מ-500₪
הובלת דירה בשבלי – אום אל-גנם החל מ-500₪
הובלת דירה בג'ולס החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ורדים החל מ-500₪
הובלת דירה בכעביה-טבאש-חג'אג'רה החל מ-500₪
הובלת דירה בעיילבון החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר תבור החל מ-500₪
הובלת דירה ביבנאל החל מ-500₪
הובלת דירה בסאג'ור החל מ-500₪
הובלת דירה במוקייבלה החל מ-500₪
הובלת דירה במסעדה החל מ-500₪
הובלת דירה במזרעה החל מ-500₪
הובלת דירה בכאוכב אבו אל-היג'א החל מ-500₪
הובלת דירה בסלמה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר כמא החל מ-500₪
הובלת דירה בפסוטה החל מ-500₪
הובלת דירה בראש פינה החל מ-500₪
הובלת דירה במעיליא החל מ-500₪
הובלת דירה בעוזייר החל מ-500₪
הובלת דירה בג'ש החל מ-500₪
הובלת דירה בסולם החל מ-500₪
הובלת דירה בשייח' דנון החל מ-500₪
הובלת דירה בגן נר החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מצר החל מ-500₪
הובלת דירה בע'ג'ר החל מ-500₪
הובלת דירה באחוזת ברק החל מ-500₪
הובלת דירה בשמשית החל מ-500₪
הובלת דירה בנאעורה החל מ-500₪
הובלת דירה בעין קנייא החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת אבני החל מ-500₪
הובלת דירה בהושעיה החל מ-500₪
הובלת דירה ברומת הייב החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת אלה החל מ-500₪
הובלת דירה במגדל החל מ-500₪
הובלת דירה בעדי החל מ-500₪
הובלת דירה בניין החל מ-500₪
הובלת דירה בצנדלה החל מ-500₪
הובלת דירה במטולה החל מ-500₪
הובלת דירה ביסוד המעלה החל מ-500₪
הובלת דירה בגשר הזיו החל מ-500₪
הובלת דירה בחמאם החל מ-500₪
הובלת דירה במורשת החל מ-500₪
הובלת דירה בעראמשה החל מ-500₪
הובלת דירה בכמאנה החל מ-500₪
הובלת דירה בבית השיטה החל מ-500₪
הובלת דירה בחספין החל מ-500₪
הובלת דירה בתמרת החל מ-500₪
הובלת דירה בפוריה – נווה עובד החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ראש הנקרה החל מ-500₪
הובלת דירה ביקנעם (מושבה) החל מ-500₪
הובלת דירה במנשית זבדה החל מ-500₪
הובלת דירה במשמר העמק החל מ-500₪
הובלת דירה ביובלים החל מ-500₪
הובלת דירה באפיקים החל מ-500₪
הובלת דירה ברמות מנשה החל מ-500₪
הובלת דירה במרחביה החל מ-500₪
הובלת דירה בעין דור החל מ-500₪
הובלת דירה בשבי ציון החל מ-500₪
הובלת דירה בטל-אל החל מ-500₪
הובלת דירה בתל עדשים החל מ-500₪
הובלת דירה בעצמון שגב החל מ-500₪
הובלת דירה בבני יהודה החל מ-500₪
הובלת דירה במצובה החל מ-500₪
הובלת דירה בפוריה עילית החל מ-500₪
הובלת דירה בריחאניה החל מ-500₪
הובלת דירה בהזורע החל מ-500₪
הובלת דירה בגילון החל מ-500₪
הובלת דירה במנחמיה החל מ-500₪
הובלת דירה ביפעת החל מ-500₪
הובלת דירה ברומאנה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר יהושע החל מ-500₪
הובלת דירה במולדת החל מ-500₪
הובלת דירה באילון החל מ-500₪
הובלת דירה בבר יוחאי החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה נחמיה החל מ-500₪
הובלת דירה בחוסן החל מ-500₪
הובלת דירה באלון הגליל החל מ-500₪
הובלת דירה בכברי החל מ-500₪
הובלת דירה בעין השופט החל מ-500₪
הובלת דירה בעין יעקב החל מ-500₪
הובלת דירה בשריד החל מ-500₪
הובלת דירה ברמת השופט החל מ-500₪
הובלת דירה במצפה אבי"ב החל מ-500₪
הובלת דירה בבית אלפא החל מ-500₪
הובלת דירה באיילת השחר החל מ-500₪
הובלת דירה במצפה נטופה החל מ-500₪
הובלת דירה ברגבה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר יחזקאל החל מ-500₪
הובלת דירה בנהלל החל מ-500₪
הובלת דירה ברשפים החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה יעקב החל מ-500₪
הובלת דירה ברקפת החל מ-500₪
הובלת דירה בבוסתן הגליל החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר בלום החל מ-500₪
הובלת דירה באלוני אבא החל מ-500₪
הובלת דירה בהסוללים החל מ-500₪
הובלת דירה בהזורעים החל מ-500₪
הובלת דירה באשדות יעקב (איחוד) החל מ-500₪
הובלת דירה בגבת החל מ-500₪
הובלת דירה ביודפת החל מ-500₪
הובלת דירה באשחר החל מ-500₪
הובלת דירה בנוב החל מ-500₪
הובלת דירה בציפורי החל מ-500₪
הובלת דירה באחיהוד החל מ-500₪
הובלת דירה בצורית החל מ-500₪
הובלת דירה בחניתה החל מ-500₪
הובלת דירה ברם-און החל מ-500₪
הובלת דירה בלהבות הבשן החל מ-500₪
הובלת דירה במזרע החל מ-500₪
הובלת דירה במגידו החל מ-500₪
הובלת דירה בעין המפרץ החל מ-500₪
הובלת דירה בסער החל מ-500₪
הובלת דירה במעונה החל מ-500₪
הובלת דירה בעברון החל מ-500₪
הובלת דירה במנוף החל מ-500₪
הובלת דירה בדליה החל מ-500₪
הובלת דירה בחנתון החל מ-500₪
הובלת דירה בעין חרוד (מאוחד) החל מ-500₪
הובלת דירה בהגושרים החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה אליעזר החל מ-500₪
הובלת דירה בשמיר החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה נחום החל מ-500₪
הובלת דירה בקורנית החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה אליהו החל מ-500₪
הובלת דירה בעין אל-אסד החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר הנשיא החל מ-500₪
הובלת דירה בעלמה החל מ-500₪
הובלת דירה בטירת צבי החל מ-500₪
הובלת דירה בביריה החל מ-500₪
הובלת דירה בחד-נס החל מ-500₪
הובלת דירה באמירים החל מ-500₪
הובלת דירה בדלתון החל מ-500₪
הובלת דירה ביסעור החל מ-500₪
הובלת דירה בבית רימון החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חושן החל מ-500₪
הובלת דירה בשכניה החל מ-500₪
הובלת דירה במחניים החל מ-500₪
הובלת דירה בניר דוד החל מ-500₪
הובלת דירה בחוסנייה החל מ-500₪
הובלת דירה בנווה זיו החל מ-500₪
הובלת דירה בגזית החל מ-500₪
הובלת דירה באליקים החל מ-500₪
הובלת דירה בהיוגב החל מ-500₪
הובלת דירה ביחיעם החל מ-500₪
הובלת דירה בבית לחם הגלילית החל מ-500₪
הובלת דירה בחפצי-בה החל מ-500₪
הובלת דירה בכנרת (קבוצה) החל מ-500₪
הובלת דירה בעמקה החל מ-500₪
הובלת דירה במשמר הירדן החל מ-500₪
הובלת דירה בלוחמי הגיטאות החל מ-500₪
הובלת דירה במדרך עוז החל מ-500₪
הובלת דירה בקשת החל מ-500₪
הובלת דירה בעין העמק החל מ-500₪
הובלת דירה בדפנה החל מ-500₪
הובלת דירה בערב אל נעים החל מ-500₪
הובלת דירה במרום גולן החל מ-500₪
הובלת דירה בכמון החל מ-500₪
הובלת דירה ביערה החל מ-500₪
הובלת דירה בדגניה ב' החל מ-500₪
הובלת דירה בכליל החל מ-500₪
הובלת דירה בלוטם החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר מסריק החל מ-500₪
הובלת דירה בבן עמי החל מ-500₪
הובלת דירה ברמת מגשימים החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חנניה החל מ-500₪
הובלת דירה באבני איתן החל מ-500₪
הובלת דירה בגיניגר החל מ-500₪
הובלת דירה בבית הלל החל מ-500₪
הובלת דירה בגעתון החל מ-500₪
הובלת דירה במירב החל מ-500₪
הובלת דירה במירון החל מ-500₪
הובלת דירה ביזרעאל החל מ-500₪
הובלת דירה ביעד החל מ-500₪
הובלת דירה בבית זרע החל מ-500₪
הובלת דירה באפק החל מ-500₪
הובלת דירה במרחביה (מושב) החל מ-500₪
הובלת דירה בשדמות דבורה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר גלעדי החל מ-500₪
הובלת דירה במעלה גלבוע החל מ-500₪
הובלת דירה בבית קשת החל מ-500₪
הובלת דירה בעבדון החל מ-500₪
הובלת דירה באשדות יעקב (מאוחד) החל מ-500₪
הובלת דירה בנאות מרדכי החל מ-500₪
הובלת דירה ביפתח החל מ-500₪
הובלת דירה בדן החל מ-500₪
הובלת דירה ברמת צבי החל מ-500₪
הובלת דירה בלבון החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת יואב החל מ-500₪
הובלת דירה בדחי החל מ-500₪
הובלת דירה באלונים החל מ-500₪
הובלת דירה בעין חרוד (איחוד) החל מ-500₪
הובלת דירה בבית שערים החל מ-500₪
הובלת דירה בלימן החל מ-500₪
הובלת דירה ביונתן החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר החורש החל מ-500₪
הובלת דירה בלביא החל מ-500₪
הובלת דירה בארבל החל מ-500₪
הובלת דירה בגינוסר החל מ-500₪
הובלת דירה בגבע החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חיטים החל מ-500₪
הובלת דירה בחוקוק החל מ-500₪
הובלת דירה במגן שאול החל מ-500₪
הובלת דירה בבית העמק החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר סאלד החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר זיתים החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר קיש החל מ-500₪
הובלת דירה בברעם החל מ-500₪
הובלת דירה בניר יפה החל מ-500₪
הובלת דירה בשדה אילן החל מ-500₪
הובלת דירה בחולתה החל מ-500₪
הובלת דירה בכנרת (מושבה) החל מ-500₪
הובלת דירה בעמיר החל מ-500₪
הובלת דירה בדגניה א' החל מ-500₪
הובלת דירה בפרוד החל מ-500₪
הובלת דירה בנאות גולן החל מ-500₪
הובלת דירה בהילה החל מ-500₪
הובלת דירה בשרונה החל מ-500₪
הובלת דירה בעין הנצי"ב החל מ-500₪
הובלת דירה במעין ברוך החל מ-500₪
הובלת דירה ברמות החל מ-500₪
הובלת דירה בעין גב החל מ-500₪
הובלת דירה באליפלט החל מ-500₪
הובלת דירה ברמת דוד החל מ-500₪
הובלת דירה בחבר החל מ-500₪
הובלת דירה בשניר החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר ברוך החל מ-500₪
הובלת דירה בשמרת החל מ-500₪
הובלת דירה בהררית החל מ-500₪
הובלת דירה ביובל החל מ-500₪
הובלת דירה במעלה גמלא החל מ-500₪
הובלת דירה בשער הגולן החל מ-500₪
הובלת דירה באור הגנוז החל מ-500₪
הובלת דירה בבלפוריה החל מ-500₪
הובלת דירה בחלוץ החל מ-500₪
הובלת דירה בכרם בן זמרה החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר שמאי החל מ-500₪
הובלת דירה בשורשים החל מ-500₪
הובלת דירה במבוא חמה החל מ-500₪
הובלת דירה בהרדוף החל מ-500₪
הובלת דירה באילניה החל מ-500₪
הובלת דירה בקדמת צבי החל מ-500₪
הובלת דירה ברמות נפתלי החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר רופין החל מ-500₪
הובלת דירה בדברת החל מ-500₪
הובלת דירה באניעם החל מ-500₪
הובלת דירה בעמיעד החל מ-500₪
הובלת דירה בשאר ישוב החל מ-500₪
הובלת דירה בגלעד החל מ-500₪
הובלת דירה במכמנים החל מ-500₪
הובלת דירה באביטל החל מ-500₪
הובלת דירה בתל יוסף החל מ-500₪
הובלת דירה בכרכום החל מ-500₪
הובלת דירה במסילות החל מ-500₪
הובלת דירה באומן החל מ-500₪
הובלת דירה בתל תאומים החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר חרוב החל מ-500₪
הובלת דירה במלכיה החל מ-500₪
הובלת דירה בנטור החל מ-500₪
הובלת דירה בנתיב השיירה החל מ-500₪
הובלת דירה בגבעת עוז החל מ-500₪
הובלת דירה בדמיידה החל מ-500₪
הובלת דירה בסאסא החל מ-500₪
הובלת דירה במנות החל מ-500₪
הובלת דירה בכחל החל מ-500₪
הובלת דירה במיטב החל מ-500₪
הובלת דירה באבטליון החל מ-500₪
הובלת דירה בגשר החל מ-500₪
הובלת דירה בגדות החל מ-500₪
הובלת דירה בפקיעין חדשה החל מ-500₪
הובלת דירה בשדי תרומות החל מ-500₪
הובלת דירה באל-רום החל מ-500₪
הובלת דירה באביבים החל מ-500₪
הובלת דירה בדוב"ב החל מ-500₪
הובלת דירה במורן החל מ-500₪
הובלת דירה בכנף החל מ-500₪
הובלת דירה באלומות החל מ-500₪
הובלת דירה בשלוחות החל מ-500₪
הובלת דירה ביראון החל מ-500₪
הובלת דירה בתל קציר החל מ-500₪
הובלת דירה בבית יוסף החל מ-500₪
הובלת דירה באלי-עד החל מ-500₪
הובלת דירה בגדעונה החל מ-500₪
הובלת דירה בגונן החל מ-500₪
הובלת דירה בנווה אור החל מ-500₪
הובלת דירה בשפר החל מ-500₪
הובלת דירה באמנון החל מ-500₪
הובלת דירה באדמית החל מ-500₪
הובלת דירה בלבנים החל מ-500₪
הובלת דירה בנס עמים החל מ-500₪
הובלת דירה בעין זיוון החל מ-500₪
הובלת דירה ברחוב החל מ-500₪
הובלת דירה בחמדיה החל מ-500₪
הובלת דירה בפרזון החל מ-500₪
הובלת דירה בגורן החל מ-500₪
הובלת דירה באלמגור החל מ-500₪
הובלת דירה בטפחות החל מ-500₪
הובלת דירה באלוני הבשן החל מ-500₪
הובלת דירה במעגן החל מ-500₪
הובלת דירה בבצת החל מ-500₪
הובלת דירה בצוריאל החל מ-500₪
הובלת דירה במסד החל מ-500₪
הובלת דירה במרגליות החל מ-500₪
הובלת דירה בכורזים החל מ-500₪
הובלת דירה ברוויה החל מ-500₪
הובלת דירה בראס אל-עין החל מ-500₪
הובלת דירה בשומרה החל מ-500₪
הובלת דירה בירדנה החל מ-500₪
הובלת דירה בברק החל מ-500₪
הובלת דירה במלאה החל מ-500₪
הובלת דירה בתובל החל מ-500₪
הובלת דירה באפיק החל מ-500₪
הובלת דירה בגדיש החל מ-500₪
הובלת דירה בדישון החל מ-500₪
הובלת דירה באורטל החל מ-500₪
הובלת דירה בפוריה – כפר עבודה החל מ-500₪
הובלת דירה באבן מנחם החל מ-500₪
הובלת דירה בשעל החל מ-500₪
הובלת דירה בקלע החל מ-500₪
הובלת דירה בשזור החל מ-500₪
הובלת דירה בחזון החל מ-500₪
הובלת דירה במסדה החל מ-500₪
הובלת דירה בצביה החל מ-500₪
הובלת דירה בחרשים החל מ-500₪
הובלת דירה בנטועה החל מ-500₪
הובלת דירה במשגב עם החל מ-500₪
הובלת דירה באדירים החל מ-500₪
הובלת דירה בכפר גדעון החל מ-500₪
הובלת דירה בשתולה החל מ-500₪
הובלת דירה בגשור החל מ-500₪
הובלת דירה בדבורה החל מ-500₪
הובלת דירה באבירים החל מ-500₪
הובלת דירה בצבעון החל מ-500₪
הובלת דירה בכלנית החל מ-500₪
הובלת דירה בקדרים החל מ-500₪
הובלת דירה באלקוש החל מ-500₪
הובלת דירה בגיתה החל מ-500₪
הובלת דירה במנרה החל מ-500₪
הובלת דירה במחנה יהודית החל מ-500₪
הובלת דירה בנווה איתן החל מ-500₪
הובלת דירה במתת החל מ-500₪
הובלת דירה במיצר החל מ-500₪
הובלת דירה בגורנות הגליל החל מ-500₪
הובלת דירה בנורית החל מ-500₪
הובלת דירה בנווה אטי"ב החל מ-500₪
הובלת דירה בכדיתה החל מ-500₪
הובלת דירה בפלך החל מ-500₪
הובלת דירה באודם החל מ-500₪
הובלת דירה בהאון החל מ-500₪
הובלת דירה בעמוקה החל מ-500₪
הובלת דירה בלפידות החל מ-500₪
הובלת דירה במצפה החל מ-500₪
הובלת דירה בבית זיד החל מ-500₪
הובלת דירה בכישור החל מ-500₪
הובלת דירה ברביד החל מ-500₪
הובלת דירה באשבל החל מ-500₪
הובלת דירה בכדורי החל מ-500₪
הובלת דירה במלכישוע החל מ-500₪
הובלת דירה ביעל החל מ-500₪
הובלת דירה באתגר החל מ-500₪
הובלת דירה בכרי דשא החל מ-500₪