הובלת טלוויזיה

אם במקרה קניתם טלוויזיה חדשה ומכרתם את הישנה, או רק קניתם טלוויזיה חדשה ואין לכם דרך להביא את הטלוויזיה הביתה, אתם ודאי תשמחו לדעת שקיים עבורכם פתרון יעיל שיבטיח לכם שהטלוויזיה שלכם תגיע בשלום ובבטחה אליכם הביתה. הפתרון הזה נקרא הובלת טלוויזיה.

הובלת טלוויזיה מספקת עבורכם שירותים בטוחים ומקצועיים לשם הובלת הטלוויזיה שלכם בצורה הטובה ביותר, תוך התמקדות ספציפית בצרכים ובאתגרים שמציבה הטלוויזיה.

☑️ שירות הובלת טלוויזיה מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת טלוויזיה
הובלת טלוויזיה

אם גם אתם מחפשים שירותי הובלה שיסייעו לכם להוביל את הטלוויזיה שלכם, אנחנו הפתרון המושלם והיעיל ביותר עבורכם, בכל מצב ובכל זמן. אצלנו תוכלו לקבל שירותי הובלה אמינים, מקצועיים וממוקדים מטעם צוות המובילים המנוסה ביותר שיבטיח לכם שתהליך ההובלה יתקיים על צידו הטוב ביותר.

אנו נעניק לכם שירות מסור ואיכותי שלא תתחרטו אף לא על שניה – זכרו, השקט שלכם זה ההצלחה שלנו!

הובלת טלוויזיה במרכז

הובלת טלוויזיה בצפון

הובלת טלוויזיה בדרום

הובלת טלוויזיה בשרון

הובלת טלוויזיה בחיפה

הובלת טלוויזיה בירושלים

הובלת טלוויזיה ביהודה ושומרון

 

פתיח בבקשה – הובלת טלוויזיה

הובלת טלוויזיה, כשמה כן היא, נועדה לביצוע העברות של טלוויזיה בהתאם לבקשת שוכר שירותי ההובלה. רוב הובלות הטלוויזיה יתבקשו כאשר מדובר במכשירי טלוויזיה כבדים מהרגיל או גדולים מהרגלים, שכן במקרים כאלו קיים קושי בהובלת המכשיר באופן עצמאי ללא עזרה או ידע כיצד לעשות זאת.

ברוב המקרים הובלה שכזו תיערך כחלק מתהליך הובלת מכשירי חשמל הנמצאים בדירה, במשרד וכיו"ב, אך ישנם מקרים בהם ההובלה תיערך במיוחד עבור מכשיר הטלוויזיה לבדו.

תהליכי הובלות טלוויזיה נחשבים מורכבים ואף מסוכנים בשל עדינותו של המכשיר ובהתאם, הצורך בטיפול זהיר, עדין וקפדני לאורך כל תהליך ההובלה.

 

אמצעי הובלה בשביל הובלת טלוויזיה

כאמור, הובלת טלוויזיה נחשבת כהובלה עדינה, ועל כן ישנם מספר דרכים בודדות שבאמצעותן ניתן לקיים את הליך ההובלה, תוך שמירה והבטחה שתכולת ההובלה, הטלוויזיה, תגיע בשלמות ובביטחון ליעדה החדש הרצוי.

 

תהליך האריזה

ראשית, התהליך הראשוני, הלוא הוא תהליך האריזה, כולל בתוכו את פירוק הטלוויזיה ממקומה במידת הצורך, ואריזתה. על כן, בחלק זה של תהליך ההובלה יש לרוב שימוש באמצעי פירוק כגון מברגים וכלי עבודה דומים, ובנוסף אמצעי אריזה הבאים לידי שימוש בהתאם לסוג הטלוויזיה המובלת.

ככל שהטלוויזיה תהיה רגישה ועדינה יותר, כך גם ידרש שימוש בחומרי אריזה טובים יותר בעלי אפשרות הגנה טובה יותר. בין אמצעי האריזה ניתן למצוא ארגזים, ניילון אריזה מיוחד, קלקרים, ניילון פצפצים ועוד.

 

תהליך השינוע

תהליך זה טומן בחובו את ההעמסה של הטלוויזיה למיכל ההובלה והנסיעה אל היעד הסופי. תהליך ההעמסה אינו נעשה בעזרת ציוד כבד בשל רגישות מכשיר הטלוויזיה, ועל כן לרוב יועבר באופן ידני.

באשר לתהליך השינוע עצמו, אמצעי ההובלה מתחלקים לשניים. האחד, מקרים בהם הובלת הטלוויזיה תיעשה כחלק מהובלת תכולת דירה או מוצרי חשמל – במקרה זה תהליך השינוע יעשה באמצעות משאיות הובלה.

השני, כאשר הובלות טלוויזיה ניעשות בפני עצמן, שם מיכל ההעמסה יכול להיות קטן יותר ועל כן יעשה באמצעות טנדר או משאית קטנה.

 

תהליך הפריקה

תהליך הפריקה, בדומה לתהליך האריזה, כולל בתוכו את הוצאת הטלוויזיה מחומרי האריזה והתקנת הטלוויזיה מחדש במידת הצורך והרצון של בעל הטלוויזיה. על כן, גם בחלק זה, אמצעי ההובלה העיקריים הינם כלי עבודה כגון מברגים, סכינים וכו'. כל זאת על מנת לפרוק ולהתקין מחדש.

 

כמובן שיכולים לעשות שימוש באמצעי הובלה נוספים או שונים, במידת הצורך בהתאם לסוג הטלוויזיה ולדרך עבודת חברת ההובלה, אך אלו הם אמצעי ההובלה המקובלים ברוב המקרים.

 

מקרים חריגים בהובלות טלוויזיה

כעיקרון, כל סוגי הטלוויזיה הקיימים ניתנים להובלה כחלק מתהליך הובלת טלוויזיה ועל כן לא קיימים מקרים חריגים במיוחד בתדירות גבוהה. אף על פי כן, ישנם מקרים בהם סוג הטלוויזיה, משקלה או גודלה נתפסים כחריגים ודורשים טיפול ויחס מאוד בעת ביצוע ההובלה.

  1. טלוויזיות ישנות – לרוב טלוויזיות אלו כבדות מהרגיל, ועל כן נחשבות חריגות.
  2. מסכי טלוויזיה גדולים מאוד – במקרים בהם נדרשת הובלת מסך טלוויזיה גדול מאוד נחשב המקרה כחריג ודורש היערכות שונה בהתאם.
  3. מספר רב של טלוויזיות – לרוב הובלות טלוויזיה כוללות טלוויזיה אחת עד שלוש. כאשר נדרש להוביל מספר רב של טלוויזיות (5 ומעלה), הדבר נחשב חריג, ודורש היערכות שונה מראש.

 

מלבד אלו קיימים מקרים נוספים העלולים להיחשב כחריגים, ועל כן יש ליידע את חברת ההובלה מראש באשר לכל פרט מידע בקשר להובלה שאתם צריכים.

 

האם הובלת טלוויזיה זה דבר בטוח?

הובלת טלוויזיה, מאחר שהיא עוסקת בפריטים עדינים יחסית לפריטים רגילים, נחשבת למסוכנת מעט ולמצריכה נקיטת אמצעי זהירות ובטיחות רבים מהרגיל. אי לכך הובלות טלוויזיה נחשבים לבטוחות ביותר עקב העובדה כי צוות ההובלה שם דגש מיוחד וגדול על עניין הבטיחות והבטחת שלמות המכשיר החשמלי.

בכל מקרה, מומלץ לוודא כי קיים ביטוח על תכולת ההובלה למקרה שכן יגרם נזק כלשהו לטלוויזיה לרבות שריטות או שברים, במיוחד כשמדובר בטלוויזיה יקרה. מטרת הביטוח היא לכסות את עלויות הנזק שנגרם שלא באשמתנו.

 

כמה עולה הובלת טלוויזיה?

מחיר הובלת טלוויזיה משתנה מהובלה להובלה בהתאם לגורמים שונים שרובם קבועים וזהים לכל ההובלות וחלקם תלויים ונקבעים לפי סוג ההובלה עצמה, במקרה שלנו – הובלת טלוויזיה.

הגורמים הקבועים לכל הובלה שלפיהם לכל הובלת טלוויזיה מחיר שונה הם:

  1. המרחק בין יעדי ההובלה השונים – ככל שהמרחק בין היעדים גדול יותר, כך גם משך זמן הנסיעה ובהתאם משך זמן ההובלה ארוך יותר והמחיר בהתאם.
  2. כמות הפריטים – כל שההובלה מכילה כמות גדולה יותר של פריטים, כך גם נדרשת עבודה רבה יותר, איך לכך יעלה מחיר ההובלה בהתאם.
  3. ביטוח – ככל שהביטוח מכסה חלק גדול יותר מהנזק העלול להיגרם לתכולת ההובלה, כך גם מחיר ההובלה יעלה.

 

הגורמים המשפיעים על המחיר לפי הובלות טלוויזיה הם:

  1. גודל הטלוויזיה – גודלה של הטלוויזיה קובע באילו כלים ואמצעים יצטרך צוות המובילים להשתמש, שעל פיהם משתנה המחיר.
  2. רמת עדינות הטלוויזיה – ככל שהטלוויזיה תהיה עדינה יותר כך ידרש תשומת לב רבה יותר וזמן עבודה רב יותר. אי לכך מחיר ההובלה משתנה בהתאם.

 

כמובן שקיימים גורמים נוספים בשני הקטגוריות, אך אלו המוצגים לעיל הינם הגורמים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על מחירי ההובלה אשר משתנים מחברה לחברה.

 

מחירון הובלת טלוויזיה כללי

הובלת טלוויזיה החל מ – 180₪
הובלת ארון החל מ – 190₪
הובלת מקרר החל מ – 200₪

 

להובלות טלוויזיה במחיר נוח ומשתלם, תוך שמירה על אמינות ומקצועיות
התקשרו עכשיו – 077-805-3559

מספר הטלוויזיות הניתנות להובלה אינו מוגבל אך יש צורך ליידע את חברת ההובלה במספר הרצוי טרם ביצוע ההובלה בכדי שהחברה תוכל להתכונן ולהיערך בהתאם.

שירותי פירוק והתקנת הטלוויזיה תלויים בשירותים שמספקת חברת ההובלה, אם חשוב לכם ששירות זה ייכלל בהובלה וודאו מול חברת ההובלה מראש ועדכנו אותם כי ברצונכם שהשירות יכלל.

לא ניתן לדעת. לשם כך קיים ביטוח תכולת ההובלה אשר מטרתו להעניק לכם את השקט הנפשי אודות ביטחון ושמירה על שלמות הטלוויזיה, עקב העובדה שהוא מכסה את הנזק הכספי שייגרם במידה ותקרה תאונה כלשהי.

הובלות טלוויזיה מתמקדות ומתמקצעות בדבר הובלת מכשיר הטלוויזיה עצמו, ובהתאם יודעות כיצד לפעול על מנת לקיים את תהליך ההובלה בצורה הטובה ביותר. בנוסף, מלבד עניין ביטחון הטלוויזיה העת ההובלה, אם ברצונכם להוביל רק טלוויזיה, לעשות זאת במסגרת הובלת מכשירי חשמל יכול להימצא כלא משתלם.