הובלת כוננית

כמעט בכל חדר בבית קיימת כוננית כלשהי בה אנו מאחסנים דבר מה. כמו כן, ניתן למצוא כונניות במשרדים ובכל מקום אחר שהוא אשר נדרש לאחסן ציוד והאופציה שנבחרה היא בעזרת כוננית. כאשר נדרש לעשות הובלה כלשהי מסיבות כאלה ואחרות לרבות מעבר דירה או משרד, מומלץ לשלב כחלק מההובלות השונות גם הובלת כוננית, זאת מהסיבה הפשוטה שהובלה זו מתמקדת ומתמקצעת, מן הסתם, בהובלת כונניות.

 

אצלנו תוכלו למצוא הובלות כוננית במחיר מעולה בתמורה לשירותי הובלה בטוחים, אמינים והכי חשוב מקצועיים. כל זאת ועוד יינתן לכם מטעם צוות הובלה מנוסה ומיומן המתמחה בהובלות אלו, ויודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר תוך שמירה על ביטחון הציוד שלכם בצורה הכי מקצועית שקיימת.

 

☑️ שירות הובלת כוננית מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת כוננית
הובלת כוננית

מה זה הובלת כוננית?

השאלה הראשונה שוודאי עולה, היא מה זה בכלל הובלת כוננית ולמה בכלל צריך את זה? הרי יש הובלת ריהוט והובלת תכולת משרד או דירה…

ראשית כל נבין מה זה הובלת כוננית – הובלות כוננית הינן תחום בהובלות אשר, כשמו, מתמקד ומתמקצע בהובלה של כונניות מסוגים שונים, גדלים שונים, צורות שונות וכיו"ב. הובלת מסוג זה אם כן, מאפשרת לזקוק להובלה אפשרות להוביל פריט זה בלבד. זאת במקרים בהם יש צורך מיוחד בהובלת הכוננית כחלק מהובלת ריהוט או במקרה של רכישת כוננית חדשה איתה מתעורר הצורך להובילה ליעדה החדש לרבות דירות או משרדים.

הובלות כוננית מתמקדות כאמור ברהיט זה ועל כן שימושן יעשה כאשר יש צורך ממוקד להובלת הרהיט או רצון להובלתו באופן מיוחד כחלק מהובלה גדולה.

 

סוגי כונניות להובלה

ישנן כמה סוגים אפשריים של כונניות שניתן להוביל בתהליך הובלת כוננית, כ אשר כל סוג מורכב מגורמים שונים אשר משפיעים בהתאם על אופי ההובלה ומהלכה. אי לכך ובהתאם לזאת, חשוב מאוד ליידע את צוות ההובלה בדבר סוג הכוננית טרם ההובלה, בכדי שיוכלו להיערך ולהתכונן מראש על פי הצורך.

סוגי הכונניות אם כן, משתנות ואינן חד משמעיות, כאשר העיקריות ביניהן הן:

  1. כוננית מדפים – כוננית זו היא השכיחה ביותר, בה נעשה השימוש הרב ביותר. כוננית זו משמשת לרוב לשם אחסון ספרים, קלסרים וכודמה.
  2. כוננית מגירות – כוננית זו מורכבת ממגירות אשר נשלפות כל אחת מתא אחר, מגירות הכוננית לרוב נמצאות בתחתית הכוננית.
  3. כוננית ארון – כוננית זו הינה בעלת דלתות פתיחה לתאים השונים, כאשר דלתות אלו מעניקות לה את צורת הארון הרגילה.

 

כמובן שכל סוג של כוננית יכול להיות בגדלים ובצורות שונות על פי סגנון ורצון בעל הכוננית. מלבד זאת, ישנן כונניות אשר יכולות לשלב כמה סוגים של כונניות במקביל כדוגמת כוננית מדפים בעלת מגירות נשלפות בתחתית הכוננית וכדומה.

 

תהליך ההובלה

תהליך הובלת כוננית משתנה ותלוי בהתאם לסוג הכוננית, למידותיה, צורתה, החומרים ממנה היא עשויה וכו'. על כן, תהליך ההובלה אינו קבוע מהובלה אחת לשניה, גם אם מדובר באותו סוג של הובלה מלבד תבניתו, הזהה לכל ההובלות באשר הן, אשר מורכבת משלושה חלקים עיקריים: תהליך האריזה, תהליך השינוע ותהליך פריקת תכולת ההובלה. כל אחד משלושת החלקים הללו מורכב מתהליך שונה בהתאם לכוננית הדורשת הובלה.

 

אריזה

תהליך האריזה, התהליך הראשוני, מצריך אם כן את אריזת הכוננית אשר מתבצעת בהתאם לכמה גורמים, ביניהם גודל הכוננית, צורתה, סוג הכוננית (מדפים, מגירות וכו'), משקלה ועוד. במקרים בהם יש קושי יתר על המידה בהובלת הכוננית כמו שהיא, צוות ההובלה יאלץ לפרק את הכוננית בכדי שיוכל לארוז את הכוננית ולהובילה בבטחה.

בנוסף, תהליך זה כולל את העמסת הציוד הארוז אל תוך מיכל ההובלה, לשם הובלתו ליעדו החדש.

 

שינוע

התהליך השני של תהליך ההובלה הינו התהליך המרכזי ביותר, כיוון שבלעדיו להובלה אין משמעות, הלא הוא תהליך השינוע. תהליך זה הוא הפשוט ביותר ובמהלכו מתקיימת הובלת הדברים למיקומם החדש על פי הצורך. תהליך זה מתבצע לרוב באמצעות משאיות הובלה או טנדרים במקרה של הובלת קטנה יחסית.

 

פריקת תכולת ההובלה

התהליך האחרון והסופי, שחותם את תהליך ההובלה כולו, הוא תהליך פריקת תכולת ההובלה. בתהליך זה צוות ההובלה מוציא את כל הציוד הארוז ממיכל ההובלה ליעד החדש (משרד, דירה, חנות וכו'), מתיר מעליו את ציוד האריזה השונה לרבות ניילונים וארגזים, וממקם אותו במקום הרצוי בכלל לפי בקשת משכיר ההובלה.

במקרים בהם פורקה הכוננית במהלך תהליך האריזה, נדרש צוות ההובלה להרכיבה מחדש בצורה איתנה ויציבה כלא פורקה מעולם. על כן, ישנם צוותי הובלה אשר מכילים איש מקצוע מתאים, על מנת שתובטח הרכבה בצורה הטובה ביותר.

 

ביטוח תכולת הובלת כוננית

כל אחד מאיתנו רוצה שבמהלך ההובלה, בין אם הובלת כוננית ובין אם כל הובלה אחרת, הציוד שלו ישמר ויהיה מוגן ובטוח. על כן, ועל מנת שאתם תוכלו לעבור את תהליך ההובלה בראש שקט ללא חרדות מיותרות, קיים עניין ביטוח תכולת הובלה אשר בחלק מהמקרים כלול במחיר ההובלה. ביטוח תכולת הובה מבטיח לכם, שברגע שיגרם נזק כלשהו לציוד שלכם שלא באשמתכם, קיים כיסוי על הנזק שנגרם, והביטוח יחזיר לכם את כספכם בהתאם לנזק ולפריט שניזוק.

על כן, אם חשובה לכם בטיחותה של הכוננית המובלת, יש לבדוק כי קיים ביטוח על תכולת ההובלה, בין אם הוא כלול בסל מחיר הובלת כוננית ובין אם לא ועליכם להוסיף מחיר.

 

כמה עולה הובלת כוננית?

כפי שניתן להבין עד כה, לכל הובלת כוננית מחיר שונה בהתאם לגורמים רבים אשר משפיעים על המשוואה. ישנם גורמים אשר משתנים בהתאם לחברת ההובלה ולמחירון העומד ברשותה, ישנם גורמים אשר תלויים בסוג הכוננית שלכם על כל מאפייניה, וישנם גורמים אשר לא תלויים בשניהם כדוגמת מחיר הדלק בשוק.

בין הגורמים השונים, בין אם כתלות בכם ובין אם כתלות בחברה, ניתן למצוא את המרחק בין יעדי ההובלה, משך זמן ההובלה, כמות הפריטים או הכונניות שברצונכם להוביל, גודל הכוננית, רמת מורכבות הובלתה ועוד. רוב מחירי הובלות כוננית מתחילים מ- 200₪ ויכולים להגיע אף לכמה אלפים בהתאם לקריטריונים שהוצגו לעיל.

 

מחירון הובלת כוננית כללי

הובלת כוננית החל מ – 200₪
הובלת ארון החל מ – 190₪
הובלת ספה החל מ – 180₪

 

קניתם כוננית חדשה? חייגו עכשיו לקבלת שירותי הובלות יעילים מקצועיים – 077-805-3559

התשובה לשאלה זו תלויה בחברת ההובלה איתה אתם עובדים. ישנן חברות אשר מאפשרות פעולה זו וישנן חברות שלא. בכל מקרה ייתכן כי עבור הובלת תכולת הכונניות תאלצו לשלם מחיר נוסף. על כן מומלץ לוודא כי הדבר משתלם ולא גובה ממכם מחיר בעד תמורה פחותה.

משך תהליך ההובלה משתנה מהובלה להובלה בהתאם למרכיבים של ההובלה. כלומר, אם ההובלה מכילה מספר רב של פריטים משך הזמן יהיה ארוך יותר מאשר הובלת פריט אחד, כמו כן אם נדרש פירוק כוננית וכו'.

חברת הובלה טובה ניתנת למציאה באמצעות כמה פלטפורמות חיפוש ביניהן, שיחה עם נציג של החברה באמצעות הטלפון הנייד, אתרי אינטרנט למיניהם והדרך האיכותית ביותר, באמצעות ניסיון וחוות דעת של אנשים שעבדו עם חברת ההובלה.

במקרים כאלו הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לא להיכנס לחרדות מיותרות. ראשית, כדאי לברר האם ההובלה תגיע במועד כלשהו. אם כן, עליכם לחכות, ובהמשך לדרוש מחיר מוזל או במידה ותרצו לבטל, דרשו החזר כספי מלא. במידה וההובלה לא מתוכננת להגיע בשל סיבות כלשהן, זכותכם המלאה לדרוש את כספכם חזרה, ובמקביל אתם יכולים לחפש אחר הובלות מהרגע להרגע על מנת לבצע בכל זאת את ההובלה.