הובלת כספות

חלקנו הגדול ודאי ראה, התעסק או אפילו הייתה תחת אחריותו או בבעלותו כספת כזו או אחרת. בין אם כספת משרדית ובין אם כספת פרטית שלכם בבית, במקרה של הובלת כספות העסק הופך מורכב ומאתגר יותר משאר סוגי ההובלות האחרים. זאת מאחר שגם במקרים בהם תכולת הכסף נמצאת וגם במקרים שלא, כספת הינה פריט יקר בפני עצמו שדורש הובלה מוקפדת תוך אבטחת הכספת ושמירה על שלמותה בכל דרך שניתן. 

☑️ שירות הובלת כספות מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת כספות
הובלת כספות

אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלה בעבור כל סוגי הכספות הקיימות, מכספות לשמירה על כסף ועד כספות נשק וכספות רכב. אנו מעניקים שירותי הובלות כספות במחיר משתלם בתמורה לשירותים אמינים, בטוחים, מאובטחים ומקצועיים. תהליך ההובלה מתבצע בעזרת הציוד המתאים ביותר בכדי לשמור על שלמותה של הכספת שלכם, ובמיוחד על ביטחונה.

הובלת כספות במרכז

הובלת כספות בצפון

הובלת כספות בדרום

הובלת כספות בשרון

הובלת כספות בחיפה

הובלת כספות בירושלים

הובלת כספות ביהודה ושומרון

 

מה זה בכלל הובלת כספות?

הובלת כספות, כשמה כן היא, מיודעת להוביל כספות מסוגים שונים על כל מובן שהוא, בן יעדים רצויים אשר משכיר שירותי ההובלה מבקש. הכספות המובלות לרוב ריקות מתוכן, אך יש מקרים בהן תכולת הכספת נשארת בתוך הכספת גם בזמן ההובלה עצמה.

מסיבה זו, הובלות כספות נחשבות כה רגישות מבחינת אבטחה, וברוב המקרים אחד מאנשי צוות ההובלה בעל רישיון נשק בכדי לאבטח את הכספת במקרה של ניסיון גניבה. מלבד עניין אבטחת הכספת, כספות בפני עצמן הינן פריטים כבדים יחסית, ועל כן לרוב יש לעשות שימוש באמצעי הובלה בהתאם למשקל ולגודל הכספת.

עניין הובלת הכספת כאמור, אינו רגיל ושיגרתי אלא מצריך ערנות שיא, מתוך הידיעה כי מדובר בפריטים רגישים ויקרי ערך, אשר מועברים בתהליך ההובלה.

 

איזה סוגי כספות ניתן להוביל

כפי שצוין, ישנם סוגים רבים של כספות אשר משפיעות בין היתר על גורמים רבים בתהליך הובלת כספות לרבות משך זמן ההובלה, מחיר הובלת כספות, אמצעי ההובלה הדרושים לשימוש ועוד. את סוגי הכספות השונים ניתן לחלק על פי כמה קטגוריות. מלבד זאת, ייתכן כי סוגים שונים של כספות ישולבו זה בזה, למשל ייתכן כי תהיה כספת משוריינת וחסימת אש, ולא משוריינת בלבד או רק עמידה באש.

אם כן, סוגי הכספות הקיימות הן:

  1. כספות משרדיות – כספות בגדלים שונים ובעלות סוגי אבטחה שונים. מיועדות לכל סוג אחסון שהוא לרבות כספים, מסמכים חשובים ועוד.
  2. כספות ביתיות – לרוב כספות קטנות, מיועדות לאבטחת כסף, תכשיטים, רכוש יקר ערך ולעיתים אף לאחסון נשק.
  3. כספות קיר – כספות אשר מצויות בתוך הקיר, זאת על מנת לנסות להסתירן כמה שניתן, או מטעמי נוחות. מיועדות לאבטחת ציוד שונה, מגוון ולא ספציפי.
  4. כספות חסינות אש – כספות אלו לרוב כבדות יותר בשל החומר מהן הן עשויות, מיועדות לרמת אבטחה גבוהה על חפצים, בעיקר במקומות בהם קיים חשש לשריפות, או במקרים בהם יש לנקוט באמצעי אבטחה חמורים יותר לשמירה על הכספת ועל תכולתה.
  5. כספות לארונות קודש – כשמן, מיועדות לאחסון ארונות קודש בבית הכנסת. לרוב כספות אלו נמצאות כגדולות מאוד.
  6. כספות נשק – לרוב מצויות תחת שימוש של חברות אבטחה, אנשי ביטחון וכיו"ב. מיועדות לאבטחת נשק אישי או לאבטחת נשקים של חברה שלמה. כספות אלו נחשבות גדולות וכבדות מפאת מטרתן.

 

חשוב לדעת כי הכרת סוג הכספת חשובה ואף הכרחית, מהעובדה הפשוטה, כי לפי סוג הכספת צוות ההובלה נדרש להיערך בהתאם בעזרת אבטחה מתאימה ואמצעי הובלה מתאימים. על כן יש לעדכן את חברת ההובלה בסוג הכספת המצויה בידכם אותה ברצונכם להוביל.

 

אמצעי הובלה להובלת כספות

אמצעי ההובלה אשר נעשה בהם שימוש בעת תהליך הובלת כספות משתנים כפי שנאמר, בהתאם לסוג הכספת אשר מצריכה את ההובלה. ניתן לחלק את אמצעי ההובלה לשלוש קבוצות עיקריות. האחת לפי כספות כבדות, השני לפי כספות קטנות והשלישית לפי כספות גדולות. חשוב לדעת כי כל סוג כספות שהוא יכול להיות תחת כל אחד מהתחומים שלעיל, וסוג הכספת הוא המשפיע לרוב על גודלה ומשקלה.

 

כספות גדולות

כספות גדולות, אף על פי המשתמע מכך, לא בהכרח יהיו גם כבדות ולהיפך. על כן ישנן מקרים בהם הובלת הכספת עצמה תיעשה באמצעות כוח אדם בלבד, ובמקרים אחרים ידרש עזרת כוח חיצוני לרבות עגלות משא ואף מסועים. בדבר מיכל ההובלה, בהתחשב בגודל הכספת, ככל שהכספת גדולה יותר כך גדל הסיכוי שידרש שימוש במיכל הובלה גדול יותר (מטנדרים ועד מכולות משא).

 

כספות קטנות

כספות קטנות הן גם מקרי הובלות כספות הפשוטים והמהירים ביותר. זאת מאחר שניתן להוביל אותן בעזרת כוח אדם בלבד אל תוך מיכלי הובלה פשוטים וקטנים, ללא צורך בכלים או באמצעים מיוחדים כלשהם. הובלות אלו לרוב נחשבות לזולות ביותר מהסיבות שהוצגו לעיל.

 

כספות כבדות

כספות כבדות, הינן מקרי ההובלה המאתגרים ביותר מהעובדה שברוב המקרים לא ניתן להובילן באמצעות כוח אדם. על כן ישנם מקרים רבים בהם יעשה שימוש בעגלות משא, מסועי הובלה ואפילו במנופי הובלה מיוחדים. זאת על מנת להצליח להרים ולהזיז את הכספת ממקומה למיכל ההובלה או ליעדה החדש.

 

הובלת כספות – זה בטוח?

כאמור, האתגר הגדול ביותר שמציבה הובלת כספות הוא ענין אבטחת הכספת. העובדה כי הובלות כספות דורשות רמת אבטחה גבוהה מהרגיל הופכת את תהליך ההובלה לבטיחותי הרבה יותר משאר ההובלות, ומעניקות תחושת רוגע מסויימת. עם זאת, חשוב לבדוק מראש שאכן קיימים אנשי אבטחה כחלק מצוות המובילים, שיש ברשותם נשק למקרה הצורך, ובנוסף לוודא שלמרות כל זאת קיים ביטוח תכולת הובלה כבשאר ההובלות למקרה בו יגרם נזק כלשהו לכספת או לתכולתה במידה והועברה גם כן.

 

כמה עולה הובלת כספות?

כאמור, לכל הובלת כספות מחיר המתאים עצמו בהתאם לסוג הכספת ולאמצעי ההובלה הדרושים להובלתה. אם כן, הגורמים העיקריים אשר משפיעים על מחיר ההובלה הם גודל הכספת, משקל הכספת, כמות הכספות הרצויות להובלה, המרחק בין יעדי ההובלה ועוד.

כמובן שאין מחיר קבוע להובלת הכספת והמחיר מלבד העובדה שישנם גורמים משתנים מהובלה להובלה, יכול להשתנות גם מחברה לחברה בהתאם רמת האבטחה שהיא מספקת, רמת כיסוי הביטוח ועוד.

 

מחירון הובלת כספות כללי

הובלת כספות החל מ – 250₪
הובלת תכולת דירה החל מ – 200₪
הובלת מנוף החל מ – 250₪

 

להובלת כספות אמינה, מקצועית ומאובטחת התקשרו עכשיו – 077-805-3559

כאמור, רוב הובלות הכספות מלווות, כחלק מצוות ההובלה, באדם בעל נשק, לשמירה על הכספת. בנוסף, קיים ביטוח על תכולת ההובלה. אם בידכם כספת יקרת ערך, תמיד עדיף לפנות לחברה מוכרת בעלת הסמכה ורשיונות שיבטיחו את אמינותה ורמת אבטחתה.

לרוב הדבר לא מומלץ, מלבד מקרים בעם ידוע מראש שרמת האבטחה על הכספת לכל אורך הובלתה גבוהה וטובה מאוד. אם יש באפשרותכם למצוא פתרון בטוח יותר שיבטיח לכם בוודאות שתכולת הכספת תישאר בטוחה הדבר תמיד עדיף.

התשובה אינה חד משמעית, אך ברוב המקרים כן. ככל שהכספת תהיה כבדה יותר כך גם נדרש כוח רב יותר ואמצעי הובלה בהתאם. בניגוד לכך, במקרים בהם משקל הכספת בא על חשבון גודלה, ייתכן כי לא תדרשו לשלם מחיר גבוה יותר.

מספר הכספות אינו מוגבל, אך עם זאת יש לבדוק מול חברת ההובלה את העניין ולוודא כי יש ביכולתה להוביל את מספר הכספות הרצוי. יש לשים לב כי ככל שתובילו יותר כספות כך יעלה מחיר ההובלה בהתאם.