הובלת מזרן

לכל אחד מאיתנו יש מזרן כלשהו בבית בגדלים שונים, בעובי שונה ואולי אפילו בצורות שונות. ישנם מיטות בהם המזרן מובנה כחלק מהמיטה, ואילו מיטות אחרות הינן בעלות מקום למזרן חיצוני לפי בחירה אישית. בכל מקרה שבו המזרן אינו מובנה דרושה הובלת מזרן לשם הבאתו לבית.

הובלות מזרן נועדו על מנת להקל עלינו בתהליך קניית המיטה, זאת מאחר שמזרן, על אף שאינו נראה כך, הינו פריט כבד. הובלות מזרן נעשות בדרכים שונות ומגוונות בהתאם לסוג המזרן, לבקשות האנשים ולאמצעי ההובלה הנתונים בידי חברת ההובלה.

☑️ הובלת מזרן מהירה ומקצועית.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת מזרן
הובלת מזרן

אם גם אתם מחפשים אחר חברת הובלות שתספק עבורכם שירותים איכותיים ומקצועיים להובלות מזרנים – הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלה לכל סוגי המזרנים שיש, במחיר נוח ומשתלם. שירותי ההובלה שלנו מוגשים מטעם צוות מובילים מנוסה ואיכותי, המתמקצע בתחום כבר זמן רב. שירותי ההובלות שלנו מבטיחים לכם הובלת בטוחה שתהווה פתרון לכל הבעיות והצרכים שלכם.

הובלת מזרן במרכז

הובלת מזרן בצפון

הובלת מזרן בדרום

הובלת מזרן בשרון

הובלת מזרן בחיפה

הובלת מזרן בירושלים

הובלת מזרן ביהודה ושומרון

 

הובלת מזרן – מה זה אומר?

הובלת מזרן נחשבת לאחת מן ההובלות הנפוצות ביותר עקב הביקוש הרב של מזרנים בקרב משפחות ובתים רבים, זאת מאחר שמזרן נחשב כמוצר צריכה בסיסי. לשם כך, הובלות מזרן נוגעות ועוסקות בכל סוגי המזרנים הקיימים לרבות מזרנים למיטות יחיד, מיטות זוגיות ומה שביניהם.

כעת, נשאלות שאלות נפוצות כגון, "כיצד מתרחש תהליך ההובלה? מה הוא כולל? כיצד אדע אם הוא מתנהל כשורה וברמת הבטיחות הדרושה בכדי להבטיח שאיכות המזרן תשמר לכל אורך תהליך ההובלה ללא פגיעות או נזקים? ושאלות נוספות כדוגמת אלו. ראשית כל, לכל השאלות האלו קיימות תשובות בטוחות ואמינות שיבטיחו לכם ראש שקט ללא דאגות מיותרות.

הובלת מזרן

 

תהליך ההובלה

הדבר הראשון שנרצה לדעת הוא כיצד מתבצע תהליך הובלת מזרן, ומה כולל התהליך המדובר. ראשית, בכל מקרה שהוא, צוות ההובלה הממונה על הובלת המזרן, עובר שלושה שלבים עיקריים וקבועים המאפיינים והמרכיבים כל הובלה באשר היא, בהתאם לסוג המזרן ולצרכים שהוא דורש (בהתאם לתקני בטיחות, השפעת מגע עם חומרים כאלו ואחרים וכו'). בין כל שלושת השלבים ניתן למנות את תהליך האריזה, תהליך השינוע ותהליך פריקת תכולת ההובלה.

 

תהליך האריזה

התהליך הראשוני כחלק מתהליך ההובלה הכולל, הינו תהליך אריזת המזרן. תהליך זה נעשה על מנת להבטיח שהמזרן ישמר מפני פגיעות לרבות שריטות, קרעים וכיו"ב, לכל אורך תהליך ההובלה.

על כן, תהליך זה חשוב במיוחד בהובלות מזרן, מפאת העובדה כי הסבירות שיוסב נזק למזרן גבוה יחסית. לרוב, אריזת המזרן נעשית בעזרת חומרי אריזה פשוטים כגון קרטוני אריזה וניילון אריזה מיוחד למניעת חתכים.

 

תהליך השינוע

לאחר אריזת המזרן, מגיע שלב השינוע. טרם שלב השינוע עצמו, צוות ההובלה נדרש להעמיס את המזרן על גבי אמצעי ההובלה, המשתנה מחברה לחברה ומסוג מזרן אחד למישנהו, ולאחר ביצוע מטלה זו, יוצא צוות ההובלה אל עבר היעד החדש, אליו המזרן מתוכנן להגיע.

 

תהליך פריקת תכולת ההובלה

השלה האחרון והסופי בתהליך הובלת מזרן הוא לשב פריקת המזרן מאמצעי ההובלה והכנסתו למקומו החדש, לדירה או לבית. לאחר שהוכנס לבית, צוות ההובלה מתיר מעל המזרן את חומרי האריזה השונים וממקם אותו במקום הרצוי בהתאם לדרישת בעל המזרן.

הובלת מזרן

 

דרכים לביצוע תהליך הובלת מזרן

כאמור, אמצעי השינוע של הובלת המזרן משתנה מהובלה להובלה בהתאם לסוג המזרן המובל ולאמצעים העומדים לרשות חברת ההובלה. גודל המזרן ומשקלו הם הגורמים בעלי ההשפעה הרבה ביותר על סוג אמצעי ההובלה שבו יעשה שימוש להובלת המזרן בין היעדים הרצויים. אמצעי ההובלה השונים אם כן, הינם:

  1. טנדר – כאשר מדובר במזרן בסדר גודל בינוני או קטן, הן מבחינת משקל ובעיקר מבחינת גודל, יועמס המזרן על גג הטנדר, ויקובע אליו באמצעות חבלים, תוך התחשבות רבה בביטחון המזרן שמא יפגע.
  2. משאית הובלה – אמצעי הובלה זה בא לידי שימוש במיוחד כאשר כשמדובר בהובלה רבת מזרנים או כאשר מדובר במזרן גדול ובעל משקל כבד. במקרים כאלו העמסת המזרן על גבי גג הטנדר מהווה סכנה הן למזרן והן לסובבים, ועל כן מובל המזרן בתוך מיכל הובלה סגור.

 

קיימים אמצעי הובלה נוספים לביצוע הובלות, אך ברוב רובם של מקרי הובלת מזרן, אמצעים אלו באים לידי שימוש. מלבד זאת, הדרכים להובלת המזרן ממיקומו ההתחלתי אל עבר אמצעי השינוע וההפך, משתנה גם כן, בעיקר בהתאם למשקל המזרן.

  1. כוח אדם – שינוע מזרן יעשה באמצעות כוח אדם, רק כשמדובר במזרן בסדר גודל בינוני עד קטן, בכדי למנוע פציעות של צוות ההובלה, ובכדי לשמור על בטיחות המזרן מפני נפילות ופגיעות.
  2. עגלות משא – שימוש בעגלות משא באות לידי ביטוי כשמדובר במזרנים ארוכים וצרים בעלי משקל העלול להוות סכנה לסחיבה בעזרת כוח אדם בלבד. על כן, בא לידי שימוש עגלת משא התומכת בכוח הסחיבה ומקלה על מוביל המזרן בסחיבה.
  3. מסועי הובלה – אמצעי שינוע זה בא לידי שימוש אך ורק במקרים בהם ישנה כמות רבה של מזרנים, או כשמדובר במזרנים כבדים במיוחד המהווים סכנה לסוחב אותם. שימוש באמצעי הובלה זה נדיר מאחר שמשפיע על מחיר הובלת מזרן ומעלה אותו. בנוסף לכך, שימושו נדיר עקב סדר גודלה הקטן של הובלה זו.

הובלת מזרן

האם הובלת מזרן זה דבר בטוח

בכל הובלה באשר היא, לרבות הובלת מזרן, צוות ההובלה שם דגש רב בנוגע לעניין הבטיחות של תכולת ההובלה. חברות ההובלה ואיתם צוותי ההובלה, מודעים לעניין הרגישות בדבר הדאגה לתכולת ההובלה בקרב משכירי שירותי ההובלה, ועל כן עושים כל שביכולתם למנוע תאונות מיותרות ומקרים בהם יוסב נזק כלשהו לציוד שלכם.

בין כה וכה, רוב חברות ההובלה כוללות במחיר ההובלה ביטוח תכולת הובלה, שמטרתו העיקרית ואף היחידה, היא להחזיר לכם את הנזק הכלכלי שיגרם לכם במקרה שבו יוסב נזק כלשהו, שלא באשמתכם, לציוד שלכם המופקד בידי חברת ההובלה.

הובלת מזרן

כמה עולה הובלת מזרן?

לכל הובלת מזרן מחיר שונה ומשתנה בהתאם לגורמים שונים כגון גודל המזרן, סוג המזרן, משקלו, כמות המזרנים המובלים וכיו"ב,  וכן גורמים בדבר ההובלה עצמה כגון המרחק בין יעדי ההובלה השונים, אמצעי ההובלה לרבות אמצעי השינוע ואמצעי ההעמסה ועוד.

אף על פי שלא ניתן לקבוע מחיר ודאי ואחיד להובלת מזרן, ניתן לומר שמחירי ההובלות מסוג זה, אינן יקרות, ונעות סביב מחיר ההובלות הממוצע העומד על מחיר התחלתי של כ – 200₪.

 

מחירון הובלת מזרן כללי

הובלת מזרן החל מ – 200₪
הובלת מיטה החל מ – 200₪
הובלת חדר שינה החל מ – 200₪

 

להובלות מזרן איכותיות ומקצועיות חייגו עוד היום – 077-805-3559

עובי המזרן אינו משפיע באופן ישיר על מחיר ההובלה, אך עלול ולרוב משפיע על משקל המזרן. משקל המזרן לעומת זאת, משפיע על מחיר ההובלה, שכן על פיו נקבעים גורמים בהם מושקע כסף כגון אמצעי ההובלה והשינוע ועוד.

כעיקרון, אין מזרנים אשר לא ניתנים לבצע עבורם הובלה. אם בכל זאת קיים חשש כלשהו לגבי כך, הדרך הטובה ביותר לברר היא להתקשר לחברת ההובלה הרצויה, ולשאול אותם האם קיימת בעיה כלשהי לביצוע הובלת המזרן, תוך פירוט והסבר מדוע קיים החשש.

משך זמן תהליך ההובלה משתנה בהתאם לגורמים שונים כגון המרחק בין יעדי ההובלה, רמת קושי הובלת המזרן עצמו, צפיפות לוח הזמנים של חברת ההובלה ועוד. אי לכך, אין לדעת הרבה מראש כמה זמן נערך תהליך ההובלה, אך ניתן לברר זאת טרם ההובלה מול חברת ההובלה עצמה.

על מנת למנוע מהמזרן להירטב, רוב הסיכויים שחברת ההובלה אינה תבצע את ההובלה, ותדחה אותה למועד אחר. במקרים שההובלה דחופה, צוות ההובלה יעשה בשימוש בחומרי אריזה שימנעו מהגשם להגיע אל המזרן ובכך לעבור את תהליך ההובלה בשלום.