הובלת מחסנים

נתח ניכר מחיים עסקיים שוטפים בעולם המסחר מתרחש במחסן. על מנת לנהל שגרה עסקית נכונה יש לדאוג לפעילות אחסון מדויקת, אשר על כן קיימת אחריות גבוהה בביצוע הובלת מחסנים לעסקים. בנוסף, גם בגזרה הפרטית נדרשת מיומנות להעברת תכולת מחסן כולל אריזה ופירוק בסדר הנכון. מתעתדים להעביר מחסן/מחסנים? אנחנו בפיקאפ עם כל המידע הרלוונטי עבורכם להובלת מחסנים חכמה ויעילה.

הובלת מחסנים לעסקים

מחסני עסקים וחנויות אופנה, מוצרי חשמל, טכנולוגיה ועוד מכילים סחורה בשווי עשרות ואף מאות אלפי שקלים. המורכבות של העברת מחסנים כולל מספר פרמטרים:

 • רגישות הסחורה – פעמים רבות חלק מהסחורה עדינה או רגישה במיוחד כך שאריזה לקויה או טלטול חזק של הארגז בו היא מאוחסנת – עלולים לפגום אותה. כך בבגדים, הנעלה, מוצרי אלקטרוניקה וציוד טכנולוגי. בשל כך נדרשת מיומנות ומקצועיות רבה בקרב אנשי שירות ההובלות לטיפול זהיר בסחורה היקרה.

העדיפו שכירת שירותי הובלות מחברה המתמחה ספציפית בתחום העברת מחסני עסקים על מנת לרתום את יכולותיה המקצועיות להובלה זהירה במיוחד.

 • ארגון המחסן מחדש – לסדר הקיים במחסן עסקי משמעות נרחבת בהיבט ייעול תהליכי מכירה. מומחי הובלת מחסנים יידרשו לאריזה בארגון מוקפד ופירוק הסחורה במחסן היעד תוך שמירה על סדר מופתי שייקל על אנשי השירות נגישות לפריטים לפי תכנון מקדים חכם.
 • העברת מחסן מהירה – מחסני עסק מהווים את ליבת הפעילות העסקית. לפיכך, יש לוודא עם חברת ההובלות כי תוכל לבצע את כל תהליכי ההובלה בפרק זמן קצר ביותר, על מנת לצמצם הפסדים נגרמים כתוצאה מביטול או צמצום היקף הפעילות העסקית בתקופת המעבר.

הובלת מחסנים לפרטיים

מחסן פרטי ברוב המקרים אינו בא לידי שימוש יומיומי, מה שלא סותר את הצורך בשירות הובלות מקצועי ומהיר לסיום תהליך מעבר הדירה בפרק הזמן הקצר ביותר. כאן תוכלו להחליט האם להיעזר בשירותי האריזה וההובלה של החברה או לארוז בעצמכם.

הובלת מחסנים – שלבי התהליך

 1. אריזת תכולת המחסן הקודם

חברות שירותי הובלות רציניות מציעות שירותי אריזה ופריקה עבור מחסני עסקים ופרטיים. אנשי הצוות המיומנים של חברת פיקאפ יחלקו את הארגזים לפי קטגוריות ויערכו אינדקס מדויק לנגישות מלאה של בעלי העסק בכל שלב.

 1. העמסת תכולת המחסן על רכב ההובלות

חברת ההובלות תעמיס בזהירות ובסדר הגיוני את הסחורה על המשאית תוך כדי שאחראי ההעמסה מוודאים כי כל הציוד הועלה ופורק במחסן היעד.

 1. פירוק תכולת המחסן

השלב האחרון והמשמעותי הינו פריקת תכולת המחסן לפי דרישות הלקוח המדויקות. לשלב זה משמעות חשובה ביותר לנוחות השימוש במחסן, למיקסום תהליכי מכירות ולניצול משאבים מקסימלי.

איך לבחור חברת שירותי הובלת מחסנים?

למידת המקצועיות של חברת ההובלות חשיבות מכרעת על אופי ואיכות ביצוע השירות. להלן מספר טיפים הכרחיים עבור חברת הובלות להעברת מחסנים:

 • בחרו בחברת הובלות מקצועית המתמחה ספציפית בתחום העיסוק שלכם.
 • אל תסגרו עסקה לפני חתימה חוזה מסודר עם חברת ההובלות כפי שיפורט בהמשך.
 • וודאו כי ההובלה נעשית על פי דרישת לקוח וניתן לשלב חוץ משירות ההובלה עצמה גם שירותי אריזה ופריקה על ידי אנשי צוות מיומנים.
 • כמובן שחשוב לערוך סקר שוק לגבי המחיר המשתלם לשירות זה, לפני בחירת אנשי המקצוע הנכונים עבורכם.

חוזה הובלת מחסנים מול חברת ההובלות

עד כמה שזו נשמעת פעולה פשוטה שכוללת יום עד מספר ימי עבודה בלבד ואינכם מעסיקים את חברת ההובלה לזמן ארוך, קיימת משמעות קריטית לחתימת חוזה תקין טרם ביצוע הפעולה. בעלי חברות ואנשים פרטיים רבים שהאמינו לשיטת ה"סמוך", התאכזבו לגלות שחוסר האחריות של המובילים והנזק שנגרם מכך אינו מאפשר קבלת פיצויים מחברת הביטוח או מחברת ההובלה ללא חוזה רשמי או הצעת מחיר חתומה.

 

חוזה הובלת מחסנים צריך לכלול:

 • סעיף ביטוחי המכסה את הלקוח ואת חברת ההובלות במקרה של נזקים עד 100 אלף ש"ח (ניתן להתאים את רמת הכיסוי בהתאם לאופי הסחורה ולשוויה).
 • סעיף הכולל תיאום ציפיות לגבי אופי ההובלה והשירותים הכלולים במחיר הובלת המחסנים.
 • סעיף נוסף ובו מפורטים זמני האריזה, ההובלה והפריקה כולל תאריך ושעה – למניעת עיכובים, איחורים ודחיות.

השוואת מחירי מובילים

מחפשים את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם? היכנסו לאתר פיקאפ והזינו את דרישות הסף שלכם להובלת מחסנים. ציינו לאיזה צורך ומה היקף התכולה ואנחנו נחזור אליכם עם הצעות מחיר של מספר מובילים מקצועיים בענף המתמחים בתחום הספציפי שלכם. מבין ההצעות הנבחרות תוכלו לסנן לכם הצעה משתלמת הכוללת את השירות הדרוש לכם במחיר הנמוך יותר. למחירון הובלות >>>

הובלת מחסן לוגיסטי – סוף מעשה בתכנון יסודי תחילה

למרות שהעברת מחסן ביתי הוא משימה לא פשוטה, הרי שהובלת מחסן לוגיסטי ופירוק במיקום חדש הוא תהליך הדורש הרבה מחשבה, תכנון ועבודה טכנית לייעול פעילות המחסנאות.

 

תכנון הובלת מחסן לוגיסטי של פיקאפ יכלול שיתוף פעולה מקדים של מומחי החברה עם מנהלי המחסנים בעסק, תוכנית עבודה מפורטת תכלול הגדרות עבודה מדויקות לכל שלב בתהליך ההובלה: עריכת סדר עדיפויות בהעברת תכולת המחסן תוך מענה לשאלות כמו: אילו פריטים חיוניים בתפעול העסק ונדרשים להיות מועברים תחילה? ומה מהפריטים יש להעמיס בעדיפות נמוכה יותר בשלבי המעבר המתקדמים יותר? בנוסף, התכנון יכלול מענה לדרישות ספציפיות ועריכת לו"ז עבודה מסודר לפי תאריכים ושעות הנוחים לעסק. עריכת תוכנית עבודה תכלול בנוסף הערכת כמות כוח העבודה הנדרשת למשימת ההובלה ופינוי המחסן.

 

מומחי פיקאפ יבצעו את תהליכי העברת המחסן יחד אתכם כאשר אתם מגדירים את יעדי ההובלה, את סדר האריזה, הטעינה והפריקה ואת זמני הפרויקט.

הובלת מחסנים – כמה זמן זה לוקח?

העתקת מחסן לוגיסטי הינה תהליך שיכול להתפרש על פני יום אחד בלבד או על פני מספר ימים בהתייחס לגודל המחסן והיקף התכולה אותה תרצו להעביר. באמצעות תוכנית עבודה מסודרת תוכלו לצפות בפרוטרוט את סדר הגודל של התהליך וממילא את זמן ההובלה והפירוק הכולל.

לו"ז מפורט יוכל לאפשר לכם תכנון מושכל של תהליכי עבודה בגזרה העסקית בהתאמה לשלבי תהליך ההובלה.

העברת מחסן מתפרק

רבים מהמחסנים הביתיים מורכבים כמבנים מתפרקים. באמצעות חברת פיקאפ תוכלו להעביר את תכולת המחסן וכן את המחסן בעצמו. אופן התהליך: הלקוח יארוז את תכולת המחסן בארגזים מתאימים. אנשי הצוות של פיקאפ יפרקו את המחסן ויעמיסו אותו ואת הארגזים על המשאית. באזור היעד, מומחי ההובלה יתקינו את המחסן שנית ויפרקו את תכולתו.

הובלת מחסני מוסדות

מחסנים מוסדיים כוללים ציוד מגוון החל מציוד ספורט של מוסדות לימוד ועד ציוד רפואי של מחסני מרכזים רפואיים. הובלת מחסני מוסדות דורשת התמחות בתחום זה על מנת להעביר את התכולה באופן מדויק לפי דרישת מנהלי המוסד. העבודה של העברת המחסן תכלול ישיבת צוות מקדימה עם מנהלי המוסד ומנהלי המחסנים וגם כאן תתבצע עריכת תוכנית עבודה מפורטת לשביעות רצון כל הצדדים והעברה מקצועית של תכולת המחסנים.

 

פיקאפ – הובלת מחסנים מקצועית

פיקאפ, החברה המובילה להעברת מחסנים מציעה שירותי הובלה מתקדמים, אדיבות, מקצועיות ואמינות. החברה מציעה שירותי הובלת מחסנים לצד הובלת משרדים, חנויות, בתים פרטיים ועוד. צרו קשר עוד היום ונחזור אליכם עם הצעות מחיר משתלמות של טובי בעלי המקצוע בתחום.