הובלת מיטה

אחד הרהיטים השמישים ביותר בכל בית הוא המיטה. אנו מבזבזים שעות בבילוי על המיטה בין אם בשעות הלילה בשינה ובין אם בשעות היום במנוחה קלה. אך מי מאיתנו לא חשב אי פעם איך נכנסה המיטה לחדרנו, או מה יהיה עלינו לעשות במקרה שנעבור דירה או נקנה מיטה חדשה ונצטרך להוציא את המיטה הישנה ולהכניס את החדשה? התשובה לכך היא הובלת מיטה.

☑️ שירות הובלת מיטה מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת מיטה
הובלת מיטה

הובלות מיטה נועדו על מנת לסייע לנו להביא את המיטה למקומה החדש במעברי דירה או ברכישת מיטה חדשה.

אם גם אתם מחפשים דרך להוביל את המיטה שלכם, אנחנו כאן לשירותכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלת מיטה מהמקצועיים והאיכותיים בתחום ההובלות. הובלות קטנות כגדולות למיטות יחיד, מיטות זוגיות, בכל הגדלים והצורות. עבודה איכותית של צוות מובילים אדיב בעל ניסיון רב בתחום, וכל זאת בעבור מחיר נוח לכל כיס.

הובלת מיטה במרכז

הובלת מיטה בצפון

הובלת מיטה בדרום

הובלת מיטה בשרון

הובלת מיטה בחיפה

הובלת מיטה בירושלים

הובלת מיטה ביהודה ושומרון

 

רגע מנוחה – מה זה הובלת מיטה?

תהליך הובלת מיטה כולל בתוכו גורמים רבים, ומורכב מכמה חלקים. מאחר שבכל בית ישנה לפחות מיטה אחת, תחום הובלות מיטה נחשב לתחום הובלות מבוקש מאוד בקרב אנשים רבים. הובלות מיטה, כשמן כן הן, מיועדות לביצוע שינוע והעברת מיטות בין יעדים שונים במקצועיות ובבטיחות שיא.

כחלק מתהליך ההובלה, צוות המובילים נדרש להתעמת מול אתגרים ובעיות שצצות במהלך ההובלה או אתגרים ידועים מראש. הובלת מיטה בפרט, דורשת חשיבה מעבר להובלה עצמה, הובלה זו מביאה עמה הסתכלות מרחבית, חשיבה לוגית, התעמתות עם סיטואציות מורכבות ועוד. על כן, חשוב לבחור חברת הובלה שתדע כיצד לענות על אלו, ותהיה מנוסה בעניין.

הובלת מיטה

 

כיצד מתנהל תהליך ההובלה

תהליך הובלת מיטה, כבכל תהליך שהוא, מכיל שלושה חלקים עיקריים אשר מרכיבים את התהליך עצמו. כל חלק בפני עצמו, דורש פתרונות ואמצעי עבודה שונים, ועוסק בתחום אחר של ההובלה.

 

תהליך אריזת המיטה

החלק הראשוני בתהליך הובלת מיטה, הוא תהליך אריזת המיטה והעמסתה על גבי מיכל ההובלה. בתהליך זה עוטפים ואורזים צוות המובילים את המיטה באמצעות חומרי אריזה שונים, כגון ניילון עטיפה, ארגזים, פצפצים ועוד, ומעמיסים את המיטה הארוזה על גבי מיכל ההובלה. ישנם מקרים בהם המיטה לא תוכל לעבור בשלמותה דרך הכניסה, ולכן ידרש צוות ההובלה לפרק את המיטה, לארוז אותה ורק לאחר מכן, להובילה למיכל ההובלה.

 

תהליך השינוע

תהליך השינוע, התהליך המהותי ביותר, שכן בלעדיו להובלה אין כל משמעות, כולל בתוכו את העברת המיטה ממקומה הנוכחי ליעדה החדש. תהליך זה מתקיים לרוב באמצעות משאית הובלה, אשר המיטה נמצאת במטען האחורי שלה. ישנם מקרים, בהם המיטה קטנה דיו, שתהליך זה יתרחש בעזרת טנדר בעל מיכל הובלה קטן יותר, על מנת לחסוך בזמן, ובהתאם מחיר הובלת מיטה ירד גם הוא.

 

תהליך פריקת המיטה ממיכל ההעמסה

התהליך השלישי והאחרון, תהליך פרקית תכולת ההובלה, כולל בתוכו את הוצאת המיטה ממיכל ההובלה, והעברת ליעדה החדש, שם ידרש צוות ההובלה להתיר מעל המיטה את האריזות השונות, ולמקמה במקום הרצוי על פי דרישת בעל המיטה. בהתאם לתהליך האריזה, אם פורקה המיטה לצורך ביצוע ההובלה, ידרש צוות ההובלה להרכיבה מחדש ביעד החדש, ורק לאחר מכן להמשיך בתהליך הפריקה.

הובלת מיטה

 

סוגי מיטות להובלה

כמו כל רהיט או מוצר שהוא, גם כשמדובר בביצוע הובלת מיטה, קיימים מספר סוגים של מיטות אשר ניתן להובילם כחלק מהתהליך. אופי התהליך של הובלות מיטה, נקבע בהתאם לסוג המיטה, וכן מחיר ההובלה, ועל כן מומלץ לדעת מראש איזה סוג מיטה יש ברשותכם, וליידע את חברת ההובלה בדבר.

אם כן, סוגי המיטות הקיימות הן:

  1. מיטת יחיד – מיטת יחיד, המיטה הפשוטה ביותר להובלה, בנויה בעבור אדם אחד.
  2. מיטה זוגית – מיטה זוגית, גודלה רב, ולכן תהליך הובלתה מאתגר ומורכב יותר. מיועד לשני בני אדם.
  3. מיטת נוער – מיטת נוער, או בשמה האחר "מיטת אחד וחצי", גודלה בין מיטת יחיד ומיטה זוגית.
  4. מיטת קומותיים – מיטה בעלת שתי קומות, כאשר בכל קומה נמצאת מיטה שונה.
  5. מיטה נפתחת – מיטה זו לרוב מורכבת משתי מיטות יחיד, כאשר אחת מהן נמוכה יותר מהשניה, ומאוחסנת מתחת למיטה העיקרית. השימוש במיטה הנפתחת נעשה בעיקר בעבור אורחים.
  6. מיטה עם ארגז אחסון – מיטה עם ארגז אחסון בגדלים שונים, לרוב ארגז האחסון מתגלה בהרמת המיטה עצמה כלפי מעלה. מיטה זו יכולה להיות זוגית, אחד וחצי ואפילו יחיד.
  7. מיטה עם מגירות אחסון – מיטה ם מגירות אחסון מאופיינת ברוב המקרים עם מיטת יחיד, והיא בעלת מגירות אחסון נשלפות מתחת למיטה.

 

כמובן שיכולים להיות סוגים נוספים, ואף שילובים בין הסוגים המוצגים לעיל, אך אלו הם הסוגים השכיחים ביותר, שנדרשים להובלה ברוב המקרים.

הובלת מיטה

 

מקרים חריגים – הובלת מיטה

כאמור, תהליך הובלת מיטה הינו תהליך מורכב ומאתגר, ועל כן קיימים מקרים חריגים רבים בין המקרים הנחשבים לרגילים. מקרים חריגים יחשבו ככאלו, במידה ואמצעי ההובלה הנדרשים לשם הובלת המיטה אינם אמצעי ההובלה הסטנדרטיים, ונדרש היערכות מיוחדת מראש של חברת ההובלה לשם ביצוע ההובלה.

כיצד אדע אם המיטה שלי נחשבת כחריגה? הדרך הטובה ביותר לגלות זאת היא לשאול בפשטות את חברת ההובלה איתה אתם מעוניינים לעבוד. הרימו אליהם טלפון, תארו להם את המיטה שלכם, והם ידעו לומר לכם בוודאות האם ביצוע הובלת המיטה דורש היערכות מיוחדת או לא, וכך תדעו האם הובלה זו נחשבת כחריגה.

הובלת מיטה

 

כמה עולה הובלת מיטה?

כפי שניתן להבין מכל האמור לעיל, לכל הובלת מיטה מחיר שונה, הנקבע בהתאם לגורמים שונים שעיקרם תלויים בסוג המיטה הדורשת הובלה לרבות גדול המיטה, סוג המיטה עצמה המשפיעה על אמצעי ההובלה הדרושים ועוד. על כן, חשוב לדעת מהו סוג המיטה שברשותכם, ליידע את חברת ההובלה בדבר סוג המיטה, ובכך תוכל חברת ההובלה להעריך עבורכם את מחיר ההובלה.

יחד עם זאת, קיימים גורמים שונים המשפיעים על מחיר ההובלה כגון המרחק בין יעדי ההובלה השונים, רמת קושי ביצוע ההובלה ועוד, ועל כן ברוב המקרים, יקבע המחיר הסופי לחלוטין רק בסוף תהליך ההובלה.

 

מחירון הובלת מיטה כללי

הובלת מיטה החל מ – 200₪
הובלת ארון החל מ – 200₪
הובלת מזרן החל מ – 200₪

 

לשירותי הובלות מיטה מנוסים ומקצועיים חייגו עכשיו – 077-805-3559

עניין בטיחות הובלות מיטה בפרט, והובלות בכלל, עומד בראש מעייניהם של חברות ההובלה. זאת מאחר שהחברות מודעות לדאגה הרבה של האנשים בנוגע לבטיחות מיטתם. מלבד זאת, קיימת אפשרות לבטח את תכולת ההובלה למקרים בהם יגרם נזק כלשהו.

כעיקרון, הדבר אינו מהווה בעיה כלשהי. חברות ההובלה מודעות למצבים כאלה, ויודעות כיצד לטפל בעניין. בדבר תכולת מיכל האחסון, מומלץ לארוז אותה באופן עצמאי טרם הגעת חברת ההובלה, על מנת למנוע התעכבויות מיותרות במעמד ההובלה.

בוודאי! לכמות המיטות המובלות אין הגבלה, אלא השפעה על המחיר ועל משך זמן ההובלה. עם זאת, יש ליידע את חברת ההובלה בדבר כמות המיטות בכדי שתוכל להיערך עם הציוד הנדרש בהתאם.

במקרים כאלו כל שניתן לעשות הוא לברר אם חברת ההובלות תגיע מתישהו, ולפעול בהתאם. אם היא איננה מתכוונת להגיע כלל מסיבות כאלו ואחרות, יש באפשרותכם לדרוש חזרה את כספכם (במידה וביצעתם תשלום מראש), ולפנות לחברת הובלות אחרת או לחברת הובלות מהרגע להרגע, אם מדובר בצורך הובלה דחוף.