הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)

מחפשים הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)? פיקאפ הובלות מציעה הובלות מכל מקום בגבעת חיים (איחוד) לכל מקום אחר בארץ ולהפך. הסבלים של פיקאפ הובלות הם כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה שלנו, הזמינו מוביל בגבעת חיים (איחוד) עכשיו:

077-805-3559 📞

☑️ הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד) – שירות בטיחותי ואמין

☑️ מובילים מנוסים בהובלת פריטים כבדים – הובלה ללא פגיעה ברכוש

☑️ הקפדה על איכות – ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

בין חברות ההובלה השונות העובדות בגבעת חיים (איחוד), ניתן למצוא גם כאלה המספקות שירותי הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד). מה היתרון במנוף כשאנו מבצעים הובלת דירה או הובלת משרד? ובכן, מעבר לכך שאין צורך בסחיבת חפצים ובמאמץ רב – המנוף גם מאפשר לנו פתרון יעיל במצבים שבהם אי אפשר אחרת. חפצים מסוימים אינם יכולים לעבור בדלת הבית, או שאינם יכולים להיות מובלים דרך המעלית או המדרגות.

מנוף מאפשר לנו הובלה בטוחה וזריזה של חפצים כאלו, דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית. גם כשאנו מדברים על שירותי הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד), יש מספר פרמטרים שאנו צריכים להכיר, ומספר פרטים שעלינו לברר מראש מול חברת ההובלה. במאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו כל מה שצריך לדעת לגבי הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד).

הובלת מנוף
הובלת מנוף

מעברי דירה ומשרד בגבעת חיים (איחוד)

מעברי דירה ומשרד היום לעומת פעם

נראה שישנה מגמה הולכת וגוברת של מעברי דירה ומשרד בגבעת חיים (איחוד), ממש כמו בכל שאר ערי הארץ. אנשים נוהגים להחליף מקום מגורים בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם, ויש לכך מספר סיבות. העידן הנוכחי מתאפיין בשינויים מהירים, ככל שזה נוגע לתעסוקה, תחביבים, משפחה וכדומה, ומשום כך – אנשים נוטים למקם את עצמם בצורה יותר נוחה מבחינת אותם מקומות שהם צריכים להגיע אליהם בשגרה.

בעבר למשל, לא היה נהוג להחליף עבודה בכל כמה שנים, ולכן אדם שהיה עובד במקום מסוים היה מעוגן לאותו מקום לעשרות שנים, ולא הייתה לו סיבה להעתיק את מגוריו. כיום החיים הם יותר דינאמיים, ואנו יכולים לראות שאנשים ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים כחלק משגרת החיים.

מעברי דירה ומשרד
מעברי דירה ומשרד

חברות הובלה בגבעת חיים (איחוד)

עבור חברות ההובלה בגבעת חיים (איחוד), מגמת הדינאמיות הזו מציינת כמות עבודה גדולה יותר, ואנו יכולים לראות שבהתאם לביקוש הרב – גדל גם ההיצע. שירותי הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד) הם פופולאריים, ומוצעים ע"י מספר חברות באזור.

חברות הובלה
חברות הובלה

מתי נצטרך הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)?

הובלת מנוף מאפשרת לנו פתרון יעיל, במצבים שבהם אנו רוצים לחסוך מאמץ ועבודה סיזיפית, וכמו כן – לעתים הובלה שכזו מהווה את הדרך היחידה להובלת חפצים מסוימים! באילו מצבים נצטרך לשכור שירותי הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)?

מתי נצטרך הובלת מנוף
מתי נצטרך הובלת מנוף

תנאי שטח בעייתיים

אחת הסיבות הנפוצות לשימוש במנוף, היא המצב שבו לא ניתן להוביל את החפץ באופן הסטנדרטי, אם מכיוון שהוא גדול מדי מכדי לעבור בדלת, ואם מהסיבה שלא ניתן להוביל אותו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי שטח הם חשובים מאוד כשאנו מדברים על הובלה, והם יכולים להיות בעוכרינו כשמדובר בחפצים כמו פסנתר, כספת, ארונות ועוד. מנוף מאפשר לנו הובלה של החפץ דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית, ומעניק לנו פתרון מושלם.

תנאי שטח בעייתיים
תנאי שטח בעייתיים

הובלת חפצים כבדים בעזרת הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)

חפצים כבדים מאוד, הם במקרים רבים בלתי ניתנים להובלה ע"י סחיבה דרך גרם המדרגות, אפילו כשמדובר ביותר מסבל אחד. דוגמה קלאסית לחפץ כזה היא הכספת, שבתים רבים בגבעת חיים (איחוד) מחזיקים בה על מנת לשמור על החפצים היקרים שלהם. הכספת בנויה בצורה שתקשה מאוד על פריצתה והרמתה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים! לעתים הפתרון היחיד להובלת כספת הוא באמצעות מנוף.

הובלת חפצים כבדים
הובלת חפצים כבדים

חפצים גדולים ורגישים

ישנם חפצים המהווים אתגר עבור המובילים עקב המשקל והגודל שלהם, ויש חפצים שהם לא רק מסורבלים – אלא גם רגישים מאוד למכות ושריטות. כאן אנו מדברים למשל על ציוד משרדי כמו מדפסות גדולות, מגרסות נייר, שולחנות ישיבות גדולים, וגם על חפצים שניתן למצוא בבתים פרטיים – כמו פסנתר. חפצים כאלו דורשים תשומת לב מיוחדת, כיוון שמעבר לגודלם ומשקלם, יש גם לעטוף אותם ולטפל בהם ב"כפפות של משי", כיוון שכל מכה קטנה עלולה לגרום להם נזק רב!

חפצים גדולים ורגישים
חפצים גדולים ורגישים

יתרונות הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)

מעבר לעובדה שלעתים הובלת מנוף היא הכרחית, חשוב לציין גם את יתרונות השימוש במנוף עבור אלו שמתלבטים לגביו. לצערנו, חברות הובלה רבות עדיין מתעקשות לדבוק בשיטות ההובלה הישנות יותר, ולעתים גם כשהן ממש לא יעילות בסיטואציה. מהם היתרונות בשימוש במנוף?

יתרונות הובלת מנוף
יתרונות הובלת מנוף

זמן שווה כסף!

עלות השירות של הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד), לעתים גורמת לאנשים לחפש דרכים חלופיות. אותם אנשים ברוב המקרים – לא לוקחים בחשבון את הזמן שהמנוף חוסך בעת ההובלה, ולכן הם אינם מביטים בתמונה הכוללת. זכרו ששימוש במנוף מקצר משמעותית את זמן ההובלה, ולכן גם את העלות שלה עבורכם!

 

מאמץ ובטיחות

בין אם אתם מובילים בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בסבלים, מנוף מוריד משמעותית את הסיכון לנזקים ופציעות עבור המובילים, עבור השכנים, ועבור סביבת המגורים. מנוף מהווה את הדרך הבטיחותית ביותר להובלת חפצים כבדים, ומונע מצבים מסוכנים שיכולים להתעורר בעת תהליך מסורבל של הובלה בגרם המדרגות או במעלית.

 

ביטחון החפצים עם הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)

אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם, מנוף הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשאנו מובילים חפצים כמו פסנתר, שולחנות גדולים ועדינים, חפצי אומנות, מכשירי חשמל תעשייתיים ועוד, כל מכה קטנה עשויה לגרום לנו נזק כלכלי רב. אם נחשוב על הדרך שאותו חפץ יעבור בהובלה מסורתית (מעלית, מדרגות), לעומת השימוש במנוף – נבין בעצמנו את ההפרש ברמת הסיכון עבור החפץ.

ביטחון החפצים
ביטחון החפצים

כמה עולה הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)?

לאחר שהבנו שאנו זקוקים להובלת מנוף, הגיע הזמן לברר לגבי מחיר. אנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, וכזו שלא תשתנה תוך כדי ההובלה עקב "הפתעות" כאלה ואחרות שלא צפינו מראש. לשם כך – עלינו להבין את הפרמטרים הקובעים את מחירה של הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד).

כמה עולה הובלת מנוף
כמה עולה הובלת מנוף

מחיר לפי שעה

אצל רובן המכריע של חברות ההובלה, נוכל לראות שישנו מחיר בסיס לפי שעה. המחיר למנוף לשעה נע בין 300-400 שקלים, והוא מהווה את הבסיס עבור הובלה סטנדרטית, ללא חישוב של פרמטרים שיכולים לייקר את המחיר.

 

קומת הדירה

בעת שנברר על מחיר המנוף, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את מספר הקומה שבה נמצאת הדירה שלנו. חברות מסוימות אינן גובות תוספת תשלום עד קומה מסוימת, ומוסיפות סכום מסוים בקומות גבוהות יותר. הסיבה לכך, היא שלעתים יש צורך במנוף מסוג שונה לצורך ההובלה – וזה מייקר את העלות עבור חברת ההובלה.

 

משקל החפצים

משקל החפצים גם הוא לעתים ישפיע על מחיר עבודת המנוף, וככל שמשקלם יעלה – כך שירותי הובלת המנוף יעלו לנו יותר. חברות הובלה רבות מציעות להוביל את החפצים שלנו בתור "חבילות" גדולות של מספר ארגזים המאוגדים יחד, וזה חוסך זמן עבודה באופן ניכר.

 

מיקום הדירה

מיקום בעייתי של דירה יכול גם הוא להשפיע על המחיר, כיוון שלעתים זה אומר שהמובילים יצטרכו לעבוד קשה ומהר יותר באמצעות המנוף. למשל הובלה של דירה בתל אביב דורשת תכנון מוקדם מבחינת שעות העומס, ומיקום הצבת המנוף לשם ההובלה. ככל שהדירה תהיה ממוקמת באזור מאתגר יותר לעבודת המנוף – כך יעלה גם המחיר לשעת עבודה.

 

הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד) – כיצד נתארגן?

ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע, לפני שאנו מובילים את חפצינו באמצעות מנוף.

 

סקר שוק

בעת שאנו מעוניינים לבחור חברה המספקת שירותי הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד), נרצה לבצע סקר שוק ראשוני שיעזור לנו להבין מול מי אנו עומדים. הדרך הכי טובה היא כמובן לקבל המלצה אישית ממכרים או חברים, שיוכלו להעיד על נותן השירות בצורה הכי אמינה. במידה ואין לנו המלצה שכזו, נוכל לעבור על חוות דעת ברשת – תוך שאנו מוודאים את אמינותן, לבקר באתרי האינטרנט של החברות, ולבצע שיחות טלפוניות אל החברות שהן בעלות פוטנציאל מבחינתנו.

 

פניות טלפוניות

בעת הפניה הטלפונית הראשונית אל חברת ההובלה, אנו יכולים לדלות פרטים רבים שיעזרו לנו לבחור. כדאי לברר את כל הפרטים מבחינת המחיר, לשים לב לטון הדיבור ולמידע שניתן, להבין את רמת השירות והאדיבות ועוד.

 

קביעת מועד לשירות הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)

לא מומלץ להשתהות יתר על המידה בביצוע סקר השוק, וכדאי לעשות אותו מהיר ויעיל. ברגע שהגענו להחלטה – כדאי לשריין את מועד ההובלה מול החברה, על מנת שלא נגיע למצב שבו המועד כבר יהיה תפוס.

 

הכנות אחרונות

כדאי להתייעץ עם המובילים, ולברר אם ישנן הכנות כאלה ואחרות שאנו צריכים לבצע לפני ההובלה. ייתכן והמובילים יבקשו מאיתנו לפנות את החדר, להכין את החפץ המובל בצורה כלשהי, או לעשות פעולות אחרות שעשויות לקצר את התהליך ולחסוך זמן וכסף עבורנו.

 

הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד) – שאלות ותשובות נפוצות

הובלת מנוף - שאלות ותשובות נפוצות
הובלת מנוף – שאלות ותשובות נפוצות

האם יש ביטוח על הפריטים שאנו מובילים עם המנוף?

אצל רוב חברות ההובלה ישנו ביטוח לחפצים, אם כי חשוב להבין שהיקף הביטוח משתנה בין החברות. עבור רוב האנשים המשתמשים בשירותי מנוף בגבעת חיים (איחוד), הביטוח מהווה פרט משמעותי כיוון שהחפצים המובלים הם לרוב רגישים ועלולים להינזק. לכן, זהו אחד הפרטים שמומלץ לוודא מול חברות ההובלה טרם סגירת העסקה מולן. בעת שימוש במנופים גדולים במיוחד, לעתים חברת ההובלה מחויבת גם בביטוח סביבת העבודה, וזה עשוי לייקר את עלות השימוש במנוף.

 

עד איזו קומה המנוף יכול להגיע?

יש סוגי מנופים שונים בקרב חברות ההובלה, כשחלקם קטנים יחסית ומיועדים להגיע עד קומה 3 או 4, וחלקם בנויים כך שהם יכולים להגיע לקומות גבוהות הרבה יותר. הגובה המקסימלי עבור רוב מנופי ההובלה הסטנדרטיים, המשמשים להעברת דירות ומשרדים – הוא עד קומה 15. במקרים מיוחדים, יש באפשרותכם לשכור גם מנוף גדול במיוחד שיכול להגיע עד קומה 25. חשוב לקחת בחשבון, שמנופים אלו יקרים יותר לשעת עבודה והיקף הביטוח שהם מחויבים בו הוא גדול יותר (כיוון שהוא כולל גם את ביטוח סביבת העבודה).

 

כמה זמן לוקח להוביל עם מנוף?

בוודאי ראיתם שעבודת מנוף מתומחרת ע"פ שעת עבודה, ומכאן באמת נובעת השאלה – כמה זמן זה לוקח? ובכן, הובלה באמצעות מנוף לרוב נמשכת בין שעה לשעתיים, כתלות בפרמטרים השונים הקשורים בהובלה הספציפית כגון מיקום הדירה, נוחות הגישה, אופי החפץ שאנו מובילים ועוד. על מנת לחסוך בזמן העבודה, מומלץ לברר מול חברות ההובלה – האם ישנן פעולות הכנה שאנו יכולים לבצע טרם ההובלה, על מנת לחסוך בזמן בעת עבודת המנוף.

 

האם ניתן לכלול את מחיר המנוף במחיר הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד)?

אצל רוב חברות ההובלה הלקוח ישלם בנפרד על המנוף ועל ההובלה, וזאת מהסיבה שלא כל חברות ההובלה מחזיקות מנוף כחלק מהציוד שלהן. במצבים אלה, חברת ההובלה צריכה לשכור את שירותי המנוף והמנופאי לצורך ההובלה, ולכן הם ישולמו בנפרד.

חלק מחברות ההובלה כן מחזיקות מנוף באופן קבוע, ולכן הן יכולות לתמחר את ההובלה יחד עם המנוף בצורה גלובאלית. חשוב לציין שגם במקרים שבהם התשלום על המנוף הוא נפרד – חברות רבות נותנות את האופציה לשכור את שירותי המנוף לשתי הכתובות יחד, ולהפחית במחיר העבודה לשעה.

 

להזמנת הובלת מנוף בגבעת חיים (איחוד) חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) למרכז

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לתל אביב מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לפתח תקווה מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לראשון לציון מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לבני ברק מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לחולון מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לרמת גן מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לבת ים מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לרחובות מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) להרצליה מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לכפר סבא מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לצפון

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לנצרת מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לנהריה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לעפולה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לעכו מחיר מ-800₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לכרמיאל מחיר מ-800₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לנוף הגליל מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לטבריה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לשפרעם מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לצפת מחיר מ-800₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) למגדל העמק מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לדרום

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאשדוד מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לבאר שבע מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאשקלון מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לרהט מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאילת מחיר מ-850₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לקריית גת מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לנתיבות מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לדימונה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאופקים מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לערד מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לשרון

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לנתניה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לטייבה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לטירה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לכפר יונה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לקדימה צורן מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאבן יהודה מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאזור חיפה

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לחיפה מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לחדרה מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לקריית אתא מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאום אל פאחם מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לקריית מוצקין מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לקריית ביאליק מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לקריית ים מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לבאקה אל גרביה מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לנשר מחיר מ-700₪

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאזור ירושלים

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לירושלים מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לבית שמש מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) למבשרת ציון מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) ליהודה ושומרון

הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) למודיעין עילית מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לביתר עילית מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) למעלה אדומים מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לגבעת זאב מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מגבעת חיים (איחוד) לאריאל מחיר מ-750₪