הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת

☑️ שירות בטיחותי של הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת פריטים כבדים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הובלה ללא פגיעה ברכוש.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להובלת מנוף ביאנוח-ג'ת: 077-805-3559 📞

 

בין חברות ההובלה השונות העובדות באזור יאנוח-ג'ת, ניתן למצוא גם כאלה המספקות שירותי הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת. מה היתרון במנוף כשאנו מעבירים תכולת דירה או משרד? ובכן, מעבר לכך שאין צורך בסחיבת חפצים ובמאמץ רב – המנוף גם מאפשר לנו פתרון יעיל במצבים שבהם אי אפשר אחרת. חפצים מסוימים אינם יכולים לעבור בדלת הבית, או שאינם יכולים להיות מובלים דרך המעלית או המדרגות.

מנוף מאפשר לנו הובלה בטוחה וזריזה של חפצים כאלו, דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית. גם כשאנו מדברים על שירותי הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת, יש מספר פרמטרים שאנו צריכים להכיר, ומספר פרטים שעלינו לברר מראש מול חברת ההובלה. במאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו כל מה שצריך לדעת לגבי הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת.

 

מעברי דירה ומשרד ביאנוח-ג'ת

מעברי דירה ומשרד היום לעומת פעם

נראה שישנה מגמה הולכת וגוברת של מעברי דירה ומשרד ביאנוח-ג'ת, ממש כמו בכל שאר ערי הארץ. אנשים נוהגים להחליף מקום מגורים בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם, ויש לכך מספר סיבות. העידן הנוכחי מתאפיין בשינויים מהירים, ככל שזה נוגע לתעסוקה, תחביבים, משפחה וכדומה, ומשום כך – אנשים נוטים למקם את עצמם בצורה יותר נוחה מבחינת אותם מקומות שהם צריכים להגיע אליהם בשגרה.

בעבר למשל, לא היה נהוג להחליף עבודה בכל כמה שנים, ולכן אדם שהיה עובד במקום מסוים היה מעוגן לאותו מקום לעשרות שנים, ולא הייתה לו סיבה להעתיק את מגוריו. כיום החיים הם יותר דינאמיים, ואנו יכולים לראות שאנשים ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים כחלק משגרת החיים.

 

חברות הובלה ביאנוח-ג'ת

עבור חברות ההובלה ביאנוח-ג'ת, מגמת הדינאמיות הזו מציינת כמות עבודה גדולה יותר, ואנו יכולים לראות שבהתאם לביקוש הרב – גדל גם ההיצע. שירותי הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת הם פופולאריים, ומוצעים ע"י מספר חברות באזור.

 

מתי נצטרך הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת?

הובלת מנוף מאפשרת לנו פתרון יעיל, במצבים שבהם אנו רוצים לחסוך מאמץ ועבודה סיזיפית, וכמו כן – לעתים הובלה שכזו מהווה את הדרך היחידה להובלת חפצים מסוימים! באילו מצבים נצטרך לשכור שירותי הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת?

 

תנאי שטח בעייתיים

אחת הסיבות הנפוצות לשימוש במנוף, היא המצב שבו לא ניתן להוביל את החפץ באופן הסטנדרטי, אם מכיוון שהוא גדול מדי מכדי לעבור בדלת, ואם מהסיבה שלא ניתן להוביל אותו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי שטח הם חשובים מאוד כשאנו מדברים על הובלה, והם יכולים להיות בעוכרינו כשמדובר בחפצים כמו פסנתר, כספת, ארונות ועוד. מנוף מאפשר לנו הובלה של החפץ דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית, ומעניק לנו פתרון מושלם.

 

הובלת חפצים כבדים בעזרת הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת

חפצים כבדים מאוד, הם במקרים רבים בלתי ניתנים להובלה ע"י סחיבה דרך גרם המדרגות, אפילו כשמדובר ביותר מסבל אחד. דוגמה קלאסית לחפץ כזה היא הכספת, שבתים רבים ביאנוח-ג'ת מחזיקים בה על מנת לשמור על החפצים היקרים שלהם. הכספת בנויה בצורה שתקשה מאוד על פריצתה והרמתה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים! לעתים הפתרון היחיד להובלת כספת הוא באמצעות מנוף.

 

חפצים גדולים ורגישים

ישנם חפצים המהווים אתגר עבור המובילים עקב המשקל והגודל שלהם, ויש חפצים שהם לא רק מסורבלים – אלא גם רגישים מאוד למכות ושריטות. כאן אנו מדברים למשל על ציוד משרדי כמו מדפסות גדולות, מגרסות נייר, שולחנות ישיבות גדולים, וגם על חפצים שניתן למצוא בבתים פרטיים – כמו פסנתר. חפצים כאלו דורשים תשומת לב מיוחדת, כיוון שמעבר לגודלם ומשקלם, יש גם לעטוף אותם ולטפל בהם ב"כפפות של משי", כיוון שכל מכה קטנה עלולה לגרום להם נזק רב!

 

יתרונות הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת

מעבר לעובדה שלעתים הובלת מנוף היא הכרחית, חשוב לציין גם את יתרונות השימוש במנוף עבור אלו שמתלבטים לגביו. לצערנו, חברות הובלה רבות עדיין מתעקשות לדבוק בשיטות ההובלה הישנות יותר, ולעתים גם כשהן ממש לא יעילות בסיטואציה. מהם היתרונות בשימוש במנוף?

 

זמן שווה כסף!

עלות השירות של הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת, לעתים גורמת לאנשים לחפש דרכים חלופיות. אותם אנשים ברוב המקרים – לא לוקחים בחשבון את הזמן שהמנוף חוסך בעת ההובלה, ולכן הם אינם מביטים בתמונה הכוללת. זכרו ששימוש במנוף מקצר משמעותית את זמן ההובלה, ולכן גם את העלות שלה עבורכם!

 

מאמץ ובטיחות

בין אם אתם מובילים בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בסבלים, מנוף מוריד משמעותית את הסיכון לנזקים ופציעות עבור המובילים, עבור השכנים, ועבור סביבת המגורים. מנוף מהווה את הדרך הבטיחותית ביותר להובלת חפצים כבדים, ומונע מצבים מסוכנים שיכולים להתעורר בעת תהליך מסורבל של הובלה בגרם המדרגות או במעלית.

 

ביטחון החפצים עם הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת

אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם, מנוף הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשאנו מובילים חפצים כמו פסנתר, שולחנות גדולים ועדינים, חפצי אומנות, מכשירי חשמל תעשייתיים ועוד, כל מכה קטנה עשויה לגרום לנו נזק כלכלי רב. אם נחשוב על הדרך שאותו חפץ יעבור בהובלה מסורתית (מעלית, מדרגות), לעומת השימוש במנוף – נבין בעצמנו את ההפרש ברמת הסיכון עבור החפץ.

 

כמה עולה הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת?

לאחר שהבנו שאנו זקוקים להובלת מנוף, הגיע הזמן לברר לגבי מחיר. אנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, וכזו שלא תשתנה תוך כדי ההובלה עקב "הפתעות" כאלה ואחרות שלא צפינו מראש. לשם כך – עלינו להבין את הפרמטרים הקובעים את מחירה של הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת.

 

מחיר לפי שעה

אצל רובן המכריע של חברות ההובלה, נוכל לראות שישנו מחיר בסיס לפי שעה. המחיר למנוף לשעה נע בין 300-400 שקלים, והוא מהווה את הבסיס עבור הובלה סטנדרטית, ללא חישוב של פרמטרים שיכולים לייקר את המחיר.

 

קומת הדירה

בעת שנברר על מחיר המנוף, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את מספר הקומה שבה נמצאת הדירה שלנו. חברות מסוימות אינן גובות תוספת תשלום עד קומה מסוימת, ומוסיפות סכום מסוים בקומות גבוהות יותר. הסיבה לכך, היא שלעתים יש צורך במנוף מסוג שונה לצורך ההובלה – וזה מייקר את העלות עבור חברת ההובלה.

 

משקל החפצים

משקל החפצים גם הוא לעתים ישפיע על מחיר עבודת המנוף, וככל שמשקלם יעלה – כך שירותי הובלת המנוף יעלו לנו יותר. חברות הובלה רבות מציעות להוביל את החפצים שלנו בתור "חבילות" גדולות של מספר ארגזים המאוגדים יחד, וזה חוסך זמן עבודה באופן ניכר.

 

מיקום הדירה

מיקום בעייתי של דירה יכול גם הוא להשפיע על המחיר, כיוון שלעתים זה אומר שהמובילים יצטרכו לעבוד קשה ומהר יותר באמצעות המנוף. למשל הובלה של דירה בתל אביב דורשת תכנון מוקדם מבחינת שעות העומס, ומיקום הצבת המנוף לשם ההובלה. ככל שהדירה תהיה ממוקמת באזור מאתגר יותר לעבודת המנוף – כך יעלה גם המחיר לשעת עבודה.

 

הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת – כיצד נתארגן?

ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע, לפני שאנו מובילים את חפצינו באמצעות מנוף.

 

סקר שוק

בעת שאנו מעוניינים לבחור חברה המספקת שירותי הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת, נרצה לבצע סקר שוק ראשוני שיעזור לנו להבין מול מי אנו עומדים. הדרך הכי טובה היא כמובן לקבל המלצה אישית ממכרים או חברים, שיוכלו להעיד על נותן השירות בצורה הכי אמינה. במידה ואין לנו המלצה שכזו, נוכל לעבור על חוות דעת ברשת – תוך שאנו מוודאים את אמינותן, לבקר באתרי האינטרנט של החברות, ולבצע שיחות טלפוניות אל החברות שהן בעלות פוטנציאל מבחינתנו.

 

פניות טלפוניות

בעת הפניה הטלפונית הראשונית אל חברת ההובלה, אנו יכולים לדלות פרטים רבים שיעזרו לנו לבחור. כדאי לברר את כל הפרטים מבחינת המחיר, לשים לב לטון הדיבור ולמידע שניתן, להבין את רמת השירות והאדיבות ועוד.

 

קביעת מועד לשירות הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת

לא מומלץ להשתהות יתר על המידה בביצוע סקר השוק, וכדאי לעשות אותו מהיר ויעיל. ברגע שהגענו להחלטה – כדאי לשריין את מועד ההובלה מול החברה, על מנת שלא נגיע למצב שבו המועד כבר יהיה תפוס.

 

הכנות אחרונות

כדאי להתייעץ עם המובילים, ולברר אם ישנן הכנות כאלה ואחרות שאנו צריכים לבצע לפני ההובלה. ייתכן והמובילים יבקשו מאיתנו לפנות את החדר, להכין את החפץ המובל בצורה כלשהי, או לעשות פעולות אחרות שעשויות לקצר את התהליך ולחסוך זמן וכסף עבורנו.

 

הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת – שאלות ותשובות נפוצות

האם יש ביטוח על הפריטים שאנו מובילים עם המנוף?

אצל רוב חברות ההובלה ישנו ביטוח לחפצים, אם כי חשוב להבין שהיקף הביטוח משתנה בין החברות. עבור רוב האנשים המשתמשים בשירותי מנוף ביאנוח-ג'ת, הביטוח מהווה פרט משמעותי כיוון שהחפצים המובלים הם לרוב רגישים ועלולים להינזק. לכן, זהו אחד הפרטים שמומלץ לוודא מול חברות ההובלה טרם סגירת העסקה מולן. בעת שימוש במנופים גדולים במיוחד, לעתים חברת ההובלה מחויבת גם בביטוח סביבת העבודה, וזה עשוי לייקר את עלות השימוש במנוף.

 

עד איזו קומה המנוף יכול להגיע?

יש סוגי מנופים שונים בקרב חברות ההובלה, כשחלקם קטנים יחסית ומיועדים להגיע עד קומה 3 או 4, וחלקם בנויים כך שהם יכולים להגיע לקומות גבוהות הרבה יותר. הגובה המקסימלי עבור רוב מנופי ההובלה הסטנדרטיים, המשמשים להעברת דירות ומשרדים – הוא עד קומה 15. במקרים מיוחדים, יש באפשרותכם לשכור גם מנוף גדול במיוחד שיכול להגיע עד קומה 25. חשוב לקחת בחשבון, שמנופים אלו יקרים יותר לשעת עבודה והיקף הביטוח שהם מחויבים בו הוא גדול יותר (כיוון שהוא כולל גם את ביטוח סביבת העבודה).

 

כמה זמן לוקח להוביל עם מנוף?

בוודאי ראיתם שעבודת מנוף מתומחרת ע"פ שעת עבודה, ומכאן באמת נובעת השאלה – כמה זמן זה לוקח? ובכן, הובלה באמצעות מנוף לרוב נמשכת בין שעה לשעתיים, כתלות בפרמטרים השונים הקשורים בהובלה הספציפית כגון מיקום הדירה, נוחות הגישה, אופי החפץ שאנו מובילים ועוד. על מנת לחסוך בזמן העבודה, מומלץ לברר מול חברות ההובלה – האם ישנן פעולות הכנה שאנו יכולים לבצע טרם ההובלה, על מנת לחסוך בזמן בעת עבודת המנוף.

 

האם ניתן לכלול את מחיר המנוף במחיר הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת?

אצל רוב חברות ההובלה הלקוח ישלם בנפרד על המנוף ועל ההובלה, וזאת מהסיבה שלא כל חברות ההובלה מחזיקות מנוף כחלק מהציוד שלהן. במצבים אלה, חברת ההובלה צריכה לשכור את שירותי המנוף והמנופאי לצורך ההובלה, ולכן הם ישולמו בנפרד.

חלק מחברות ההובלה כן מחזיקות מנוף באופן קבוע, ולכן הן יכולות לתמחר את ההובלה יחד עם המנוף בצורה גלובאלית. חשוב לציין שגם במקרים שבהם התשלום על המנוף הוא נפרד – חברות רבות נותנות את האופציה לשכור את שירותי המנוף לשתי הכתובות יחד, ולהפחית במחיר העבודה לשעה.

 

להזמנת הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת למרכז

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לתל אביב מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לפתח תקווה מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לראשון לציון מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לבני ברק מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לחולון מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לרמת גן מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לבת ים מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לרחובות מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת להרצליה מחיר מ-600₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לכפר סבא מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לצפון

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לנצרת מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לנהריה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לעפולה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לעכו מחיר מ-800₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לכרמיאל מחיר מ-800₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לנוף הגליל מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לטבריה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לשפרעם מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לצפת מחיר מ-800₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת למגדל העמק מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לדרום

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאשדוד מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לבאר שבע מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאשקלון מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לרהט מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאילת מחיר מ-850₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לקריית גת מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לנתיבות מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לדימונה מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאופקים מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לערד מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לשרון

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לנתניה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לטייבה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לטירה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לכפר יונה מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לקדימה צורן מחיר מ-650₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאבן יהודה מחיר מ-650₪

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאזור חיפה

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לחיפה מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לחדרה מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לקריית אתא מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאום אל פאחם מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לקריית מוצקין מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לקריית ביאליק מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לקריית ים מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לבאקה אל גרביה מחיר מ-700₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לנשר מחיר מ-700₪

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאזור ירושלים

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לירושלים מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לבית שמש מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת למבשרת ציון מחיר מ-750₪

 

מחירי הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת ליהודה ושומרון

הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת למודיעין עילית מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לביתר עילית מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת למעלה אדומים מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לגבעת זאב מחיר מ-750₪
הובלת מנוף מיאנוח-ג'ת לאריאל מחיר מ-750₪