הובלת מנוף בדרום

הובלת מנוף בדרום
הובלת מנוף בדרום

☑️ שירות בטיחותי של הובלת מנוף בדרום.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת פריטים כבדים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הובלה ללא פגיעה ברכוש.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להובלת מנוף בדרום: 077-805-3559 📞

 

בין חברות ההובלה השונות העובדות באזור דרום, ניתן למצוא גם כאלה המספקות שירותי הובלת מנוף בדרום. מה היתרון במנוף כשאנו מעבירים תכולת דירה או משרד? ובכן, מעבר לכך שאין צורך בסחיבת חפצים ובמאמץ רב – המנוף גם מאפשר לנו פתרון יעיל במצבים שבהם אי אפשר אחרת. חפצים מסוימים אינם יכולים לעבור בדלת הבית, או שאינם יכולים להיות מובלים דרך המעלית או המדרגות.

מנוף מאפשר לנו הובלה בטוחה וזריזה של חפצים כאלו, דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית. גם כשאנו מדברים על שירותי הובלת מנוף בדרום, יש מספר פרמטרים שאנו צריכים להכיר, ומספר פרטים שעלינו לברר מראש מול חברת ההובלה. במאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו כל מה שצריך לדעת לגבי הובלת מנוף בדרום.

 

מעברי דירה ומשרד בדרום

מעברי דירה ומשרד היום לעומת פעם

נראה שישנה מגמה הולכת וגוברת של מעברי דירה ומשרד בדרום, ממש כמו בכל שאר ערי הארץ. אנשים נוהגים להחליף מקום מגורים בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם, ויש לכך מספר סיבות. העידן הנוכחי מתאפיין בשינויים מהירים, ככל שזה נוגע לתעסוקה, תחביבים, משפחה וכדומה, ומשום כך – אנשים נוטים למקם את עצמם בצורה יותר נוחה מבחינת אותם מקומות שהם צריכים להגיע אליהם בשגרה.

בעבר למשל, לא היה נהוג להחליף עבודה בכל כמה שנים, ולכן אדם שהיה עובד במקום מסוים היה מעוגן לאותו מקום לעשרות שנים, ולא הייתה לו סיבה להעתיק את מגוריו. כיום החיים הם יותר דינאמיים, ואנו יכולים לראות שאנשים ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים כחלק משגרת החיים.

 

חברות הובלה בדרום

עבור חברות ההובלה בדרום, מגמת הדינאמיות הזו מציינת כמות עבודה גדולה יותר, ואנו יכולים לראות שבהתאם לביקוש הרב – גדל גם ההיצע. שירותי הובלת מנוף בדרום הם פופולאריים, ומוצעים ע"י מספר חברות באזור.

 

מתי נצטרך הובלת מנוף בדרום?

הובלת מנוף מאפשרת לנו פתרון יעיל, במצבים שבהם אנו רוצים לחסוך מאמץ ועבודה סיזיפית, וכמו כן – לעתים הובלה שכזו מהווה את הדרך היחידה להובלת חפצים מסוימים! באילו מצבים נצטרך לשכור שירותי הובלת מנוף בדרום?

 

תנאי שטח בעייתיים

אחת הסיבות הנפוצות לשימוש במנוף, היא המצב שבו לא ניתן להוביל את החפץ באופן הסטנדרטי, אם מכיוון שהוא גדול מדי מכדי לעבור בדלת, ואם מהסיבה שלא ניתן להוביל אותו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי שטח הם חשובים מאוד כשאנו מדברים על הובלה, והם יכולים להיות בעוכרינו כשמדובר בחפצים כמו פסנתר, כספת, ארונות ועוד. מנוף מאפשר לנו הובלה של החפץ דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית, ומעניק לנו פתרון מושלם.

 

הובלת חפצים כבדים בעזרת הובלת מנוף בדרום

חפצים כבדים מאוד, הם במקרים רבים בלתי ניתנים להובלה ע"י סחיבה דרך גרם המדרגות, אפילו כשמדובר ביותר מסבל אחד. דוגמה קלאסית לחפץ כזה היא הכספת, שבתים רבים בדרום מחזיקים בה על מנת לשמור על החפצים היקרים שלהם. הכספת בנויה בצורה שתקשה מאוד על פריצתה והרמתה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים! לעתים הפתרון היחיד להובלת כספת הוא באמצעות מנוף.

 

חפצים גדולים ורגישים

ישנם חפצים המהווים אתגר עבור המובילים עקב המשקל והגודל שלהם, ויש חפצים שהם לא רק מסורבלים – אלא גם רגישים מאוד למכות ושריטות. כאן אנו מדברים למשל על ציוד משרדי כמו מדפסות גדולות, מגרסות נייר, שולחנות ישיבות גדולים, וגם על חפצים שניתן למצוא בבתים פרטיים – כמו פסנתר. חפצים כאלו דורשים תשומת לב מיוחדת, כיוון שמעבר לגודלם ומשקלם, יש גם לעטוף אותם ולטפל בהם ב"כפפות של משי", כיוון שכל מכה קטנה עלולה לגרום להם נזק רב!

 

יתרונות הובלת מנוף בדרום

מעבר לעובדה שלעתים הובלת מנוף היא הכרחית, חשוב לציין גם את יתרונות השימוש במנוף עבור אלו שמתלבטים לגביו. לצערנו, חברות הובלה רבות עדיין מתעקשות לדבוק בשיטות ההובלה הישנות יותר, ולעתים גם כשהן ממש לא יעילות בסיטואציה. מהם היתרונות בשימוש במנוף?

 

זמן שווה כסף!

עלות השירות של הובלת מנוף בדרום, לעתים גורמת לאנשים לחפש דרכים חלופיות. אותם אנשים ברוב המקרים – לא לוקחים בחשבון את הזמן שהמנוף חוסך בעת ההובלה, ולכן הם אינם מביטים בתמונה הכוללת. זכרו ששימוש במנוף מקצר משמעותית את זמן ההובלה, ולכן גם את העלות שלה עבורכם!

 

מאמץ ובטיחות

בין אם אתם מובילים בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בסבלים, מנוף מוריד משמעותית את הסיכון לנזקים ופציעות עבור המובילים, עבור השכנים, ועבור סביבת המגורים. מנוף מהווה את הדרך הבטיחותית ביותר להובלת חפצים כבדים, ומונע מצבים מסוכנים שיכולים להתעורר בעת תהליך מסורבל של הובלה בגרם המדרגות או במעלית.

 

ביטחון החפצים עם הובלת מנוף בדרום

אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם, מנוף הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשאנו מובילים חפצים כמו פסנתר, שולחנות גדולים ועדינים, חפצי אומנות, מכשירי חשמל תעשייתיים ועוד, כל מכה קטנה עשויה לגרום לנו נזק כלכלי רב. אם נחשוב על הדרך שאותו חפץ יעבור בהובלה מסורתית (מעלית, מדרגות), לעומת השימוש במנוף – נבין בעצמנו את ההפרש ברמת הסיכון עבור החפץ.

 

כמה עולה הובלת מנוף בדרום?

לאחר שהבנו שאנו זקוקים להובלת מנוף, הגיע הזמן לברר לגבי מחיר. אנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, וכזו שלא תשתנה תוך כדי ההובלה עקב "הפתעות" כאלה ואחרות שלא צפינו מראש. לשם כך – עלינו להבין את הפרמטרים הקובעים את מחירה של הובלת מנוף בדרום.

 

מחיר לפי שעה

אצל רובן המכריע של חברות ההובלה, נוכל לראות שישנו מחיר בסיס לפי שעה. המחיר למנוף לשעה נע בין 300-400 שקלים, והוא מהווה את הבסיס עבור הובלה סטנדרטית, ללא חישוב של פרמטרים שיכולים לייקר את המחיר.

 

קומת הדירה

בעת שנברר על מחיר המנוף, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את מספר הקומה שבה נמצאת הדירה שלנו. חברות מסוימות אינן גובות תוספת תשלום עד קומה מסוימת, ומוסיפות סכום מסוים בקומות גבוהות יותר. הסיבה לכך, היא שלעתים יש צורך במנוף מסוג שונה לצורך ההובלה – וזה מייקר את העלות עבור חברת ההובלה.

 

משקל החפצים

משקל החפצים גם הוא לעתים ישפיע על מחיר עבודת המנוף, וככל שמשקלם יעלה – כך שירותי הובלת המנוף יעלו לנו יותר. חברות הובלה רבות מציעות להוביל את החפצים שלנו בתור "חבילות" גדולות של מספר ארגזים המאוגדים יחד, וזה חוסך זמן עבודה באופן ניכר.

 

מיקום הדירה

מיקום בעייתי של דירה יכול גם הוא להשפיע על המחיר, כיוון שלעתים זה אומר שהמובילים יצטרכו לעבוד קשה ומהר יותר באמצעות המנוף. למשל הובלה של דירה בתל אביב דורשת תכנון מוקדם מבחינת שעות העומס, ומיקום הצבת המנוף לשם ההובלה. ככל שהדירה תהיה ממוקמת באזור מאתגר יותר לעבודת המנוף – כך יעלה גם המחיר לשעת עבודה.

 

הובלת מנוף בדרום – כיצד נתארגן?

ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע, לפני שאנו מובילים את חפצינו באמצעות מנוף.

 

סקר שוק

בעת שאנו מעוניינים לבחור חברה המספקת שירותי הובלת מנוף בדרום, נרצה לבצע סקר שוק ראשוני שיעזור לנו להבין מול מי אנו עומדים. הדרך הכי טובה היא כמובן לקבל המלצה אישית ממכרים או חברים, שיוכלו להעיד על נותן השירות בצורה הכי אמינה. במידה ואין לנו המלצה שכזו, נוכל לעבור על חוות דעת ברשת – תוך שאנו מוודאים את אמינותן, לבקר באתרי האינטרנט של החברות, ולבצע שיחות טלפוניות אל החברות שהן בעלות פוטנציאל מבחינתנו.

 

פניות טלפוניות

בעת הפניה הטלפונית הראשונית אל חברת ההובלה, אנו יכולים לדלות פרטים רבים שיעזרו לנו לבחור. כדאי לברר את כל הפרטים מבחינת המחיר, לשים לב לטון הדיבור ולמידע שניתן, להבין את רמת השירות והאדיבות ועוד.

 

קביעת מועד לשירות הובלת מנוף בדרום

לא מומלץ להשתהות יתר על המידה בביצוע סקר השוק, וכדאי לעשות אותו מהיר ויעיל. ברגע שהגענו להחלטה – כדאי לשריין את מועד ההובלה מול החברה, על מנת שלא נגיע למצב שבו המועד כבר יהיה תפוס.

 

הכנות אחרונות

כדאי להתייעץ עם המובילים, ולברר אם ישנן הכנות כאלה ואחרות שאנו צריכים לבצע לפני ההובלה. ייתכן והמובילים יבקשו מאיתנו לפנות את החדר, להכין את החפץ המובל בצורה כלשהי, או לעשות פעולות אחרות שעשויות לקצר את התהליך ולחסוך זמן וכסף עבורנו.

 

הובלת מנוף בדרום – שאלות ותשובות נפוצות

האם יש ביטוח על הפריטים שאנו מובילים עם המנוף?

אצל רוב חברות ההובלה ישנו ביטוח לחפצים, אם כי חשוב להבין שהיקף הביטוח משתנה בין החברות. עבור רוב האנשים המשתמשים בשירותי מנוף בדרום, הביטוח מהווה פרט משמעותי כיוון שהחפצים המובלים הם לרוב רגישים ועלולים להינזק. לכן, זהו אחד הפרטים שמומלץ לוודא מול חברות ההובלה טרם סגירת העסקה מולן. בעת שימוש במנופים גדולים במיוחד, לעתים חברת ההובלה מחויבת גם בביטוח סביבת העבודה, וזה עשוי לייקר את עלות השימוש במנוף.

 

עד איזו קומה המנוף יכול להגיע?

יש סוגי מנופים שונים בקרב חברות ההובלה, כשחלקם קטנים יחסית ומיועדים להגיע עד קומה 3 או 4, וחלקם בנויים כך שהם יכולים להגיע לקומות גבוהות הרבה יותר. הגובה המקסימלי עבור רוב מנופי ההובלה הסטנדרטיים, המשמשים להעברת דירות ומשרדים – הוא עד קומה 15. במקרים מיוחדים, יש באפשרותכם לשכור גם מנוף גדול במיוחד שיכול להגיע עד קומה 25. חשוב לקחת בחשבון, שמנופים אלו יקרים יותר לשעת עבודה והיקף הביטוח שהם מחויבים בו הוא גדול יותר (כיוון שהוא כולל גם את ביטוח סביבת העבודה).

 

כמה זמן לוקח להוביל עם מנוף?

בוודאי ראיתם שעבודת מנוף מתומחרת ע"פ שעת עבודה, ומכאן באמת נובעת השאלה – כמה זמן זה לוקח? ובכן, הובלה באמצעות מנוף לרוב נמשכת בין שעה לשעתיים, כתלות בפרמטרים השונים הקשורים בהובלה הספציפית כגון מיקום הדירה, נוחות הגישה, אופי החפץ שאנו מובילים ועוד. על מנת לחסוך בזמן העבודה, מומלץ לברר מול חברות ההובלה – האם ישנן פעולות הכנה שאנו יכולים לבצע טרם ההובלה, על מנת לחסוך בזמן בעת עבודת המנוף.

 

האם ניתן לכלול את מחיר המנוף במחיר הובלת מנוף בדרום?

אצל רוב חברות ההובלה הלקוח ישלם בנפרד על המנוף ועל ההובלה, וזאת מהסיבה שלא כל חברות ההובלה מחזיקות מנוף כחלק מהציוד שלהן. במצבים אלה, חברת ההובלה צריכה לשכור את שירותי המנוף והמנופאי לצורך ההובלה, ולכן הם ישולמו בנפרד.

חלק מחברות ההובלה כן מחזיקות מנוף באופן קבוע, ולכן הן יכולות לתמחר את ההובלה יחד עם המנוף בצורה גלובאלית. חשוב לציין שגם במקרים שבהם התשלום על המנוף הוא נפרד – חברות רבות נותנות את האופציה לשכור את שירותי המנוף לשתי הכתובות יחד, ולהפחית במחיר העבודה לשעה.

 

להזמנת הובלת מנוף בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלת מנוף בדרום – אזורי שירות

הובלת מנוף באשדוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בבאר שבע החל מ-600₪
הובלת מנוף באשקלון החל מ-600₪
הובלת מנוף ברהט החל מ-600₪
הובלת מנוף באילת החל מ-600₪
הובלת מנוף בקרית גת החל מ-600₪
הובלת מנוף בנתיבות החל מ-600₪
הובלת מנוף בדימונה החל מ-600₪
הובלת מנוף באופקים החל מ-600₪
הובלת מנוף בערד החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדרות החל מ-600₪
הובלת מנוף בקרית מלאכי החל מ-600₪
הובלת מנוף בתל שבע החל מ-600₪
הובלת מנוף בירוחם החל מ-600₪
הובלת מנוף בשגב-שלום החל מ-600₪
הובלת מנוף במיתר החל מ-600₪
הובלת מנוף בעומר החל מ-600₪
הובלת מנוף בלהבים החל מ-600₪
הובלת מנוף במצפה רמון החל מ-600₪
הובלת מנוף בניצן החל מ-600₪
הובלת מנוף במרכז שפירא החל מ-600₪
הובלת מנוף בתפרח החל מ-600₪
הובלת מנוף בשתולים החל מ-600₪
הובלת מנוף באבן שמואל החל מ-600₪
הובלת מנוף במדרשת בן גוריון החל מ-600₪
הובלת מנוף בבאר גנים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגילת החל מ-600₪
הובלת מנוף במעגלים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה עוזיהו החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני דקלים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מנחם החל מ-600₪
הובלת מנוף בעזריקם החל מ-600₪
הובלת מנוף בנהורה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצב החל מ-600₪
הובלת מנוף במבועים החל מ-600₪
הובלת מנוף בבאר טוביה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ורבורג החל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר הנגב החל מ-600₪
הובלת מנוף בברכיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בביצרון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעות בר החל מ-600₪
הובלת מנוף בינון החל מ-600₪
הובלת מנוף בבארי החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית קמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכוכב מיכאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית עזרא החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין הבשור החל מ-600₪
הובלת מנוף בבאר אורה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצרים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנבטים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנגבה החל מ-600₪
הובלת מנוף בדבירה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנתיב העשרה החל מ-600₪
הובלת מנוף בברור חיל החל מ-600₪
הובלת מנוף בזיקים החל מ-600₪
הובלת מנוף בדריג'את החל מ-600₪
הובלת מנוף במשען החל מ-600₪
הובלת מנוף בערוגות החל מ-600₪
הובלת מנוף באמונים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעתי החל מ-600₪
הובלת מנוף במכחול החל מ-600₪
הובלת מנוף בפטיש החל מ-600₪
הובלת מנוף בסעד החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר עזה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשפיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצור-אשדוד החל מ-600₪
הובלת מנוף באלומה החל מ-600₪
הובלת מנוף באור הנר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגת החל מ-600₪
הובלת מנוף ברבדים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה החל מ-600₪
הובלת מנוף ברביבים החל מ-600₪
הובלת מנוף ביטבתה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשובל החל מ-600₪
הובלת מנוף במפלסים החל מ-600₪
הובלת מנוף ביד מרדכי החל מ-600₪
הובלת מנוף בתלמי יחיאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר ישראל החל מ-600₪
הובלת מנוף בתלמים החל מ-600₪
הובלת מנוף באביגדור החל מ-600₪
הובלת מנוף בבטחה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית הגדי החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר הרי"ף החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית שקמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בלכיש החל מ-600₪
הובלת מנוף בגיאה החל מ-600₪
הובלת מנוף בתקומה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין יהב החל מ-600₪
הובלת מנוף בתימורים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר אחים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשומריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני נצרים החל מ-600₪
הובלת מנוף בדורות החל מ-600₪
הובלת מנוף בעזר החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר בנים החל מ-600₪
הובלת מנוף בניצן ב' החל מ-600₪
הובלת מנוף בהודיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בזרחיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשחר החל מ-600₪
הובלת מנוף במסלול החל מ-600₪
הובלת מנוף בשובה החל מ-600₪
הובלת מנוף בלהב החל מ-600₪
הובלת מנוף ברוחמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין צורים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנחלה החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר יצחק החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מימון החל מ-600₪
הובלת מנוף בנטע החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצבה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבת הדר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגלאון החל מ-600₪
הובלת מנוף במשואות יצחק החל מ-600₪
הובלת מנוף בתלמי יפה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביכיני החל מ-600₪
הובלת מנוף ברתמים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה מבטח החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרמיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר עקיבא החל מ-600₪
הובלת מנוף ברנן החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה צבי החל מ-600₪
הובלת מנוף בזמרת החל מ-600₪
הובלת מנוף בתדהר החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית ניר החל מ-600₪
הובלת מנוף ביושיביה החל מ-600₪
הובלת מנוף באשלים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגברעם החל מ-600₪
הובלת מנוף באשבול החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה יואב החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבים החל מ-600₪
הובלת מנוף בזבדיאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה דוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בסגולה החל מ-600₪
הובלת מנוף במנוחה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעוצם החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה משה החל מ-600₪
הובלת מנוף בקלחים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשוקדה החל מ-600₪
הובלת מנוף במגן החל מ-600₪
הובלת מנוף ביד נתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בארז החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין גדי החל מ-600₪
הובלת מנוף בעוקבי החל מ-600₪
הובלת מנוף במשאבי שדה החל מ-600₪
הובלת מנוף בטללים החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר ח"ן החל מ-600₪
הובלת מנוף בקטורה החל מ-600₪
הובלת מנוף בצוחר החל מ-600₪
הובלת מנוף ברווחה החל מ-600₪
הובלת מנוף באורות החל מ-600₪
הובלת מנוף בנוגה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשלווה החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר עם החל מ-600₪
הובלת מנוף במרחב עם החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר משה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה בוקר החל מ-600₪
הובלת מנוף באורים החל מ-600₪
הובלת מנוף ביתד החל מ-600₪
הובלת מנוף בברוש החל מ-600₪
הובלת מנוף בספיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בפעמי תש"ז החל מ-600₪
הובלת מנוף בניצנים החל מ-600₪
הובלת מנוף במבטחים החל מ-600₪
הובלת מנוף בתושיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בפארן החל מ-600₪
הובלת מנוף בשני החל מ-600₪
הובלת מנוף בעלומים החל מ-600₪
הובלת מנוף באיתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בתלמי ביל"ו החל מ-600₪
הובלת מנוף בנירים החל מ-600₪
הובלת מנוף בצאלים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה ניצן החל מ-600₪
הובלת מנוף באיבים החל מ-600₪
הובלת מנוף באחוזם החל מ-600₪
הובלת מנוף ברעים החל מ-600₪
הובלת מנוף בחלץ החל מ-600₪
הובלת מנוף בצופר החל מ-600₪
הובלת מנוף בזרועה החל מ-600₪
הובלת מנוף במבקיעים החל מ-600₪
הובלת מנוף בעוזה החל מ-600₪
הובלת מנוף בקוממיות החל מ-600₪
הובלת מנוף בנחל עוז החל מ-600₪
הובלת מנוף בשקף החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר עוז החל מ-600₪
הובלת מנוף בעידן החל מ-600₪
הובלת מנוף בפדויים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעולים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנועם החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבולות החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית גוברין החל מ-600₪
הובלת מנוף בכחלה החל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה יפה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין השלושה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרמים החל מ-600₪
הובלת מנוף במלילות החל מ-600₪
הובלת מנוף באוהד החל מ-600₪
הובלת מנוף בישע החל מ-600₪
הובלת מנוף בכיסופים החל מ-600₪
הובלת מנוף בדקל החל מ-600₪
הובלת מנוף בתאשור החל מ-600₪
הובלת מנוף בשרשרת החל מ-600₪
הובלת מנוף בשלומית החל מ-600₪
הובלת מנוף בגרופית החל מ-600₪
הובלת מנוף בזוהר החל מ-600₪
הובלת מנוף בשיבולים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדי אברהם החל מ-600₪
הובלת מנוף ביבול החל מ-600₪
הובלת מנוף בתלמי יוסף החל מ-600₪
הובלת מנוף באילות החל מ-600₪
הובלת מנוף בצוקים החל מ-600₪
הובלת מנוף באבשלום החל מ-600₪
הובלת מנוף ביהל החל מ-600₪
הובלת מנוף בניצני סיני החל מ-600₪
הובלת מנוף בתלמי אליהו החל מ-600₪
הובלת מנוף בורדון החל מ-600₪
הובלת מנוף בסמר החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמיעוז החל מ-600₪
הובלת מנוף בנאות הכיכר החל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה טלי החל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה יתיר החל מ-600₪
הובלת מנוף באמציה החל מ-600₪
הובלת מנוף בפרי גן החל מ-600₪
הובלת מנוף בכמהין החל מ-600₪
הובלת מנוף בלוטן החל מ-600₪
הובלת מנוף בסופה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנאות סמדר החל מ-600₪
הובלת מנוף בהר עמשא החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין תמר החל מ-600₪
הובלת מנוף בבאר מילכה החל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה מרים החל מ-600₪
הובלת מנוף בחולית החל מ-600₪
הובלת מנוף באחווה החל מ-600₪
הובלת מנוף באליפז החל מ-600₪
הובלת מנוף בשחרות החל מ-600₪
הובלת מנוף באל-עזי החל מ-600₪
הובלת מנוף באשל הנשיא החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר סילבר החל מ-600₪
הובלת מנוף בעזוז החל מ-600₪
הובלת מנוף ביתיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בבת חצור החל מ-600₪
הובלת מנוף בשלווה במדבר החל מ-600₪
הובלת מנוף בשיטים החל מ-600₪