הובלת מנוף במרכז

☑️ שירות בטיחותי של הובלת מנוף במרכז.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת פריטים כבדים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הובלה ללא פגיעה ברכוש.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להובלת מנוף במרכז: 077-805-3559 📞

 

הובלת מנוף במרכז
הובלת מנוף במרכז

בין חברות ההובלה השונות העובדות באזור מרכז, ניתן למצוא גם כאלה המספקות שירותי הובלת מנוף במרכז. מה היתרון במנוף כשאנו מעבירים תכולת דירה או משרד? ובכן, מעבר לכך שאין צורך בסחיבת חפצים ובמאמץ רב – המנוף גם מאפשר לנו פתרון יעיל במצבים שבהם אי אפשר אחרת. חפצים מסוימים אינם יכולים לעבור בדלת הבית, או שאינם יכולים להיות מובלים דרך המעלית או המדרגות.

מנוף מאפשר לנו הובלה בטוחה וזריזה של חפצים כאלו, דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית. גם כשאנו מדברים על שירותי הובלת מנוף במרכז, יש מספר פרמטרים שאנו צריכים להכיר, ומספר פרטים שעלינו לברר מראש מול חברת ההובלה. במאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו כל מה שצריך לדעת לגבי הובלת מנוף במרכז.

 

מעברי דירה ומשרד במרכז

מעברי דירה ומשרד היום לעומת פעם

נראה שישנה מגמה הולכת וגוברת של מעברי דירה ומשרד במרכז, ממש כמו בכל שאר ערי הארץ. אנשים נוהגים להחליף מקום מגורים בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם, ויש לכך מספר סיבות. העידן הנוכחי מתאפיין בשינויים מהירים, ככל שזה נוגע לתעסוקה, תחביבים, משפחה וכדומה, ומשום כך – אנשים נוטים למקם את עצמם בצורה יותר נוחה מבחינת אותם מקומות שהם צריכים להגיע אליהם בשגרה.

בעבר למשל, לא היה נהוג להחליף עבודה בכל כמה שנים, ולכן אדם שהיה עובד במקום מסוים היה מעוגן לאותו מקום לעשרות שנים, ולא הייתה לו סיבה להעתיק את מגוריו. כיום החיים הם יותר דינאמיים, ואנו יכולים לראות שאנשים ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים כחלק משגרת החיים.

 

חברות הובלה במרכז

עבור חברות ההובלה במרכז, מגמת הדינאמיות הזו מציינת כמות עבודה גדולה יותר, ואנו יכולים לראות שבהתאם לביקוש הרב – גדל גם ההיצע. שירותי הובלת מנוף במרכז הם פופולאריים, ומוצעים ע"י מספר חברות באזור.

 

מתי נצטרך הובלת מנוף במרכז?

הובלת מנוף מאפשרת לנו פתרון יעיל, במצבים שבהם אנו רוצים לחסוך מאמץ ועבודה סיזיפית, וכמו כן – לעתים הובלה שכזו מהווה את הדרך היחידה להובלת חפצים מסוימים! באילו מצבים נצטרך לשכור שירותי הובלת מנוף במרכז?

 

תנאי שטח בעייתיים

אחת הסיבות הנפוצות לשימוש במנוף, היא המצב שבו לא ניתן להוביל את החפץ באופן הסטנדרטי, אם מכיוון שהוא גדול מדי מכדי לעבור בדלת, ואם מהסיבה שלא ניתן להוביל אותו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי שטח הם חשובים מאוד כשאנו מדברים על הובלה, והם יכולים להיות בעוכרינו כשמדובר בחפצים כמו פסנתר, כספת, ארונות ועוד. מנוף מאפשר לנו הובלה של החפץ דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית, ומעניק לנו פתרון מושלם.

 

הובלת חפצים כבדים בעזרת הובלת מנוף במרכז

חפצים כבדים מאוד, הם במקרים רבים בלתי ניתנים להובלה ע"י סחיבה דרך גרם המדרגות, אפילו כשמדובר ביותר מסבל אחד. דוגמה קלאסית לחפץ כזה היא הכספת, שבתים רבים במרכז מחזיקים בה על מנת לשמור על החפצים היקרים שלהם. הכספת בנויה בצורה שתקשה מאוד על פריצתה והרמתה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים! לעתים הפתרון היחיד להובלת כספת הוא באמצעות מנוף.

 

חפצים גדולים ורגישים

ישנם חפצים המהווים אתגר עבור המובילים עקב המשקל והגודל שלהם, ויש חפצים שהם לא רק מסורבלים – אלא גם רגישים מאוד למכות ושריטות. כאן אנו מדברים למשל על ציוד משרדי כמו מדפסות גדולות, מגרסות נייר, שולחנות ישיבות גדולים, וגם על חפצים שניתן למצוא בבתים פרטיים – כמו פסנתר. חפצים כאלו דורשים תשומת לב מיוחדת, כיוון שמעבר לגודלם ומשקלם, יש גם לעטוף אותם ולטפל בהם ב"כפפות של משי", כיוון שכל מכה קטנה עלולה לגרום להם נזק רב!

 

יתרונות הובלת מנוף במרכז

מעבר לעובדה שלעתים הובלת מנוף היא הכרחית, חשוב לציין גם את יתרונות השימוש במנוף עבור אלו שמתלבטים לגביו. לצערנו, חברות הובלה רבות עדיין מתעקשות לדבוק בשיטות ההובלה הישנות יותר, ולעתים גם כשהן ממש לא יעילות בסיטואציה. מהם היתרונות בשימוש במנוף?

 

זמן שווה כסף!

עלות השירות של הובלת מנוף במרכז, לעתים גורמת לאנשים לחפש דרכים חלופיות. אותם אנשים ברוב המקרים – לא לוקחים בחשבון את הזמן שהמנוף חוסך בעת ההובלה, ולכן הם אינם מביטים בתמונה הכוללת. זכרו ששימוש במנוף מקצר משמעותית את זמן ההובלה, ולכן גם את העלות שלה עבורכם!

 

מאמץ ובטיחות

בין אם אתם מובילים בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בסבלים, מנוף מוריד משמעותית את הסיכון לנזקים ופציעות עבור המובילים, עבור השכנים, ועבור סביבת המגורים. מנוף מהווה את הדרך הבטיחותית ביותר להובלת חפצים כבדים, ומונע מצבים מסוכנים שיכולים להתעורר בעת תהליך מסורבל של הובלה בגרם המדרגות או במעלית.

 

ביטחון החפצים עם הובלת מנוף במרכז

אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם, מנוף הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשאנו מובילים חפצים כמו פסנתר, שולחנות גדולים ועדינים, חפצי אומנות, מכשירי חשמל תעשייתיים ועוד, כל מכה קטנה עשויה לגרום לנו נזק כלכלי רב. אם נחשוב על הדרך שאותו חפץ יעבור בהובלה מסורתית (מעלית, מדרגות), לעומת השימוש במנוף – נבין בעצמנו את ההפרש ברמת הסיכון עבור החפץ.

 

כמה עולה הובלת מנוף במרכז?

לאחר שהבנו שאנו זקוקים להובלת מנוף, הגיע הזמן לברר לגבי מחיר. אנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, וכזו שלא תשתנה תוך כדי ההובלה עקב "הפתעות" כאלה ואחרות שלא צפינו מראש. לשם כך – עלינו להבין את הפרמטרים הקובעים את מחירה של הובלת מנוף במרכז.

 

מחיר לפי שעה

אצל רובן המכריע של חברות ההובלה, נוכל לראות שישנו מחיר בסיס לפי שעה. המחיר למנוף לשעה נע בין 300-400 שקלים, והוא מהווה את הבסיס עבור הובלה סטנדרטית, ללא חישוב של פרמטרים שיכולים לייקר את המחיר.

 

קומת הדירה

בעת שנברר על מחיר המנוף, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את מספר הקומה שבה נמצאת הדירה שלנו. חברות מסוימות אינן גובות תוספת תשלום עד קומה מסוימת, ומוסיפות סכום מסוים בקומות גבוהות יותר. הסיבה לכך, היא שלעתים יש צורך במנוף מסוג שונה לצורך ההובלה – וזה מייקר את העלות עבור חברת ההובלה.

 

משקל החפצים

משקל החפצים גם הוא לעתים ישפיע על מחיר עבודת המנוף, וככל שמשקלם יעלה – כך שירותי הובלת המנוף יעלו לנו יותר. חברות הובלה רבות מציעות להוביל את החפצים שלנו בתור "חבילות" גדולות של מספר ארגזים המאוגדים יחד, וזה חוסך זמן עבודה באופן ניכר.

 

מיקום הדירה

מיקום בעייתי של דירה יכול גם הוא להשפיע על המחיר, כיוון שלעתים זה אומר שהמובילים יצטרכו לעבוד קשה ומהר יותר באמצעות המנוף. למשל הובלה של דירה בתל אביב דורשת תכנון מוקדם מבחינת שעות העומס, ומיקום הצבת המנוף לשם ההובלה. ככל שהדירה תהיה ממוקמת באזור מאתגר יותר לעבודת המנוף – כך יעלה גם המחיר לשעת עבודה.

 

הובלת מנוף במרכז – כיצד נתארגן?

ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע, לפני שאנו מובילים את חפצינו באמצעות מנוף.

 

סקר שוק

בעת שאנו מעוניינים לבחור חברה המספקת שירותי הובלת מנוף במרכז, נרצה לבצע סקר שוק ראשוני שיעזור לנו להבין מול מי אנו עומדים. הדרך הכי טובה היא כמובן לקבל המלצה אישית ממכרים או חברים, שיוכלו להעיד על נותן השירות בצורה הכי אמינה. במידה ואין לנו המלצה שכזו, נוכל לעבור על חוות דעת ברשת – תוך שאנו מוודאים את אמינותן, לבקר באתרי האינטרנט של החברות, ולבצע שיחות טלפוניות אל החברות שהן בעלות פוטנציאל מבחינתנו.

 

פניות טלפוניות

בעת הפניה הטלפונית הראשונית אל חברת ההובלה, אנו יכולים לדלות פרטים רבים שיעזרו לנו לבחור. כדאי לברר את כל הפרטים מבחינת המחיר, לשים לב לטון הדיבור ולמידע שניתן, להבין את רמת השירות והאדיבות ועוד.

 

קביעת מועד לשירות הובלת מנוף במרכז

לא מומלץ להשתהות יתר על המידה בביצוע סקר השוק, וכדאי לעשות אותו מהיר ויעיל. ברגע שהגענו להחלטה – כדאי לשריין את מועד ההובלה מול החברה, על מנת שלא נגיע למצב שבו המועד כבר יהיה תפוס.

 

הכנות אחרונות

כדאי להתייעץ עם המובילים, ולברר אם ישנן הכנות כאלה ואחרות שאנו צריכים לבצע לפני ההובלה. ייתכן והמובילים יבקשו מאיתנו לפנות את החדר, להכין את החפץ המובל בצורה כלשהי, או לעשות פעולות אחרות שעשויות לקצר את התהליך ולחסוך זמן וכסף עבורנו.

 

הובלת מנוף במרכז – שאלות ותשובות נפוצות

האם יש ביטוח על הפריטים שאנו מובילים עם המנוף?

אצל רוב חברות ההובלה ישנו ביטוח לחפצים, אם כי חשוב להבין שהיקף הביטוח משתנה בין החברות. עבור רוב האנשים המשתמשים בשירותי מנוף במרכז, הביטוח מהווה פרט משמעותי כיוון שהחפצים המובלים הם לרוב רגישים ועלולים להינזק. לכן, זהו אחד הפרטים שמומלץ לוודא מול חברות ההובלה טרם סגירת העסקה מולן. בעת שימוש במנופים גדולים במיוחד, לעתים חברת ההובלה מחויבת גם בביטוח סביבת העבודה, וזה עשוי לייקר את עלות השימוש במנוף.

 

עד איזו קומה המנוף יכול להגיע?

יש סוגי מנופים שונים בקרב חברות ההובלה, כשחלקם קטנים יחסית ומיועדים להגיע עד קומה 3 או 4, וחלקם בנויים כך שהם יכולים להגיע לקומות גבוהות הרבה יותר. הגובה המקסימלי עבור רוב מנופי ההובלה הסטנדרטיים, המשמשים להעברת דירות ומשרדים – הוא עד קומה 15. במקרים מיוחדים, יש באפשרותכם לשכור גם מנוף גדול במיוחד שיכול להגיע עד קומה 25. חשוב לקחת בחשבון, שמנופים אלו יקרים יותר לשעת עבודה והיקף הביטוח שהם מחויבים בו הוא גדול יותר (כיוון שהוא כולל גם את ביטוח סביבת העבודה).

 

כמה זמן לוקח להוביל עם מנוף?

בוודאי ראיתם שעבודת מנוף מתומחרת ע"פ שעת עבודה, ומכאן באמת נובעת השאלה – כמה זמן זה לוקח? ובכן, הובלה באמצעות מנוף לרוב נמשכת בין שעה לשעתיים, כתלות בפרמטרים השונים הקשורים בהובלה הספציפית כגון מיקום הדירה, נוחות הגישה, אופי החפץ שאנו מובילים ועוד. על מנת לחסוך בזמן העבודה, מומלץ לברר מול חברות ההובלה – האם ישנן פעולות הכנה שאנו יכולים לבצע טרם ההובלה, על מנת לחסוך בזמן בעת עבודת המנוף.

 

האם ניתן לכלול את מחיר המנוף במחיר הובלת מנוף במרכז?

אצל רוב חברות ההובלה הלקוח ישלם בנפרד על המנוף ועל ההובלה, וזאת מהסיבה שלא כל חברות ההובלה מחזיקות מנוף כחלק מהציוד שלהן. במצבים אלה, חברת ההובלה צריכה לשכור את שירותי המנוף והמנופאי לצורך ההובלה, ולכן הם ישולמו בנפרד.

חלק מחברות ההובלה כן מחזיקות מנוף באופן קבוע, ולכן הן יכולות לתמחר את ההובלה יחד עם המנוף בצורה גלובאלית. חשוב לציין שגם במקרים שבהם התשלום על המנוף הוא נפרד – חברות רבות נותנות את האופציה לשכור את שירותי המנוף לשתי הכתובות יחד, ולהפחית במחיר העבודה לשעה.

 

להזמנת הובלת מנוף במרכז חייגו – 077-805-3559

 

הובלת מנוף במרכז – אזורי שירות

הובלת מנוף בתל אביב החל מ-600₪
הובלת מנוף בפתח תקווה החל מ-600₪
הובלת מנוף בראשון לציון החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני ברק החל מ-600₪
הובלת מנוף בחולון החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת גן החל מ-600₪
הובלת מנוף בבת ים החל מ-600₪
הובלת מנוף ברחובות החל מ-600₪
הובלת מנוף בהרצליה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר סבא החל מ-600₪
הובלת מנוף במודיעין-מכבים-רעות החל מ-600₪
הובלת מנוף ברעננה החל מ-600₪
הובלת מנוף בלוד החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמלה החל מ-600₪
הובלת מנוף בראש העין החל מ-600₪
הובלת מנוף בהוד השרון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעתיים החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת השרון החל מ-600₪
הובלת מנוף ביבנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנס ציונה החל מ-600₪
הובלת מנוף באלעד החל מ-600₪
הובלת מנוף בקרית אונו החל מ-600₪
הובלת מנוף באור יהודה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביהוד-מונוסון החל מ-600₪
הובלת מנוף בבאר יעקב החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת שמואל החל מ-600₪
הובלת מנוף בגדרה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר קאסם החל מ-600₪
הובלת מנוף בגן יבנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגני תקווה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשוהם החל מ-600₪
הובלת מנוף במזכרת בתיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בקרית עקרון החל מ-600₪
הובלת מנוף באזור החל מ-600₪
הובלת מנוף בכוכב יאיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חב"ד החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני עי"ש החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית דגן החל מ-600₪
הובלת מנוף בצור יצחק החל מ-600₪
הובלת מנוף בסביון החל מ-600₪
הובלת מנוף ביד בנימין החל מ-600₪
הובלת מנוף במתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת ברנר החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר שמריהו החל מ-600₪
הובלת מנוף בנוף איילון החל מ-600₪
הובלת מנוף בלפיד החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית חשמונאי החל מ-600₪
הובלת מנוף באחיעזר החל מ-600₪
הובלת מנוף בנען החל מ-600₪
הובלת מנוף בברקת החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרמי יוסף החל מ-600₪
הובלת מנוף בקדרון החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות השבים החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית אלעזרי החל מ-600₪
הובלת מנוף בשעלבים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר סירקין החל מ-600₪
הובלת מנוף בנחלים החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני ראם החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה ורבורג החל מ-600₪
הובלת מנוף במצליח החל מ-600₪
הובלת מנוף באחיסמך החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר צבי החל מ-600₪
הובלת מנוף בטירת יהודה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה ימין החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה ירק החל מ-600₪
הובלת מנוף ביד רמב"ם החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר גלים החל מ-600₪
הובלת מנוף בעזריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ביל"ו החל מ-600₪
הובלת מנוף במזור החל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר דוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בגמזו החל מ-600₪
הובלת מנוף באלישמע החל מ-600₪
הובלת מנוף בחולדה החל מ-600₪
הובלת מנוף בירחיב החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית גמליאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בסתריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעשרת החל מ-600₪
הובלת מנוף בזיתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בגאליה החל מ-600₪
הובלת מנוף בצופית החל מ-600₪
הובלת מנוף בנירית החל מ-600₪
הובלת מנוף ברינתיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר הנגיד החל מ-600₪
הובלת מנוף בישרש החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית עריף החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת הכובש החל מ-600₪
הובלת מנוף בחגור החל מ-600₪
הובלת מנוף בחמד החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדי חמד החל מ-600₪
הובלת מנוף בצפריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנצר סרני החל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר השבעה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית חלקיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגינתון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת כ"ח החל מ-600₪
הובלת מנוף במעש החל מ-600₪
הובלת מנוף בחדיד החל מ-600₪
הובלת מנוף במגשימים החל מ-600₪
הובלת מנוף בבן זכאי החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני דרום החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר שמואל החל מ-600₪
הובלת מנוף בעינת החל מ-600₪
הובלת מנוף בגני טל החל מ-600₪
הובלת מנוף בבניה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביגל החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני עטרות החל מ-600₪
הובלת מנוף בפתחיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבן שמן החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית נחמיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בקבוצת יבנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בפלמחים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר אביב החל מ-600₪
הובלת מנוף בפדיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר בן נון החל מ-600₪
הובלת מנוף ביציץ החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר טרומן החל מ-600₪
הובלת מנוף בשילת החל מ-600₪
הובלת מנוף בנטעים החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות מאיר החל מ-600₪
הובלת מנוף ביסודות החל מ-600₪
הובלת מנוף במשגב דב החל מ-600₪
הובלת מנוף בגן חיים החל מ-600₪
הובלת מנוף במישר החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר דניאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בגני יוחנן החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מרדכי החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת השלושה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית חנן החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית עוזיאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר אליהו החל מ-600₪
הובלת מנוף בחפץ חיים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגן שלמה החל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר איילון החל מ-600₪
הובלת מנוף בבארות יצחק החל מ-600₪
הובלת מנוף בנופך החל מ-600₪
הובלת מנוף באייל החל מ-600₪
הובלת מנוף בגן הדרום החל מ-600₪
הובלת מנוף בגליל ים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנצר חזני החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנחשונים החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית רבן החל מ-600₪
הובלת מנוף בגזר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגנות החל מ-600₪
הובלת מנוף בעדנים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת ח"ן החל מ-600₪
הובלת מנוף בירקונה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגיבתון החל מ-600₪
הובלת מנוף בחורשים החל מ-600₪
הובלת מנוף בגני הדר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגן שורק החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מל"ל החל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה תל נוף החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית עובד החל מ-600₪
הובלת מנוף בצור נתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרם יבנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגת רימון החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר רוזנואלד החל מ-600₪
הובלת מנוף במבוא מודיעים החל מ-600₪
הובלת מנוף בעיינות החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית ברל החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצרות חולדה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצרות כ"ח החל מ-600₪