הובלת מקרר בחצב

☑️ שירות הובלת מקרר בחצב ע"י מקצוענים עם ניסיון רחב שנים.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר לשירות הובלת מקרר בחצב חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

לכולנו יש מקרר כזה או אחר, מסוגים שונים ומחברת ייצור שונה. אף על פי המקררים שונים זה מזה במובנים ובתכונות רבות, והשימוש בהם נעשה לצרכים שונים, דבר אחד משותף לכולם והוא הדרך שבה הם הגיעו ליעדם, דרך הובלת מקרר בחצב. הובלת מקרר נועדה לסייע לאנשים בהובלה ושינוע של מוצר הקירור בין יעדים שונים לרבות חנות – מסעדה, חנות – בית ועוד.

הובלות מקרר מתבצעות במקצועיות ובניסיון רב על מנת להבטיח תהליך הובלה יעיל ובטיחותי, הדואג שהמקרר שלכם יגיע ליעדו הרצוי בשלמות, וללא דאגות מיותרות מצדכם.

מחפשים הובלת מקרר מכל סיבה שהיא? אין באפשרותכם לבצע את הובלת המקרר בעצמכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל תשובות ומענה לכל צורך הובלתי של מקררים מסוגים שונים, בגדלים שונים ומחברות שונות. אנו מספקים שירותי הובלה אמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד, על מנת להבטיח לכם תהליך שקט ורגוע, ללא דאגות מיותרות. זכרו – השקט הנפשי שלכם הוא ההצלחה הגדולה שלנו!

 

הובלת מקרר בחצב – היכרות ראשונה

הובלת מקרר הינה ענף אחד מיני רבים בתחום ההובלות הנרחב. הובלות מקרר, כשמן כן הן, מתמקדות בהובלה ושינוע של אמצעי הקירור הנפוץ, המקרר. כיום, המקררים השונים נמצאים בכל בית, משרד, מסעדה וכיו"ב. על כן, ענף הובלות מקרר מהווה תחום הובלות נרחב בעל ביקוש רב בקרב האוכלוסייה.

אם כן, נשאלת השאלה – מהי בכלל קורה במהלך תהליך הובלת מקרר? תהליך הובלת מקרר מורכב ממספר שלבים, אשר מתמקדים בצרכי הובלה שונים כגון אריזה ושינוע. בנוסף לכך, תהליך ההובלה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד לטפל ולעבוד עם המקררים השונים, בהתאם לסוגם ולאתגרים שהם מביאים איתם.

 

אמצעי הובלה לביצוע תהליך הובלת מקרר בחצב

כאמור, ישנם סוגים רבים של מקררים הקיימים כיום אשר צריכים הובלת מקרר בחצב, בעלי תכונות שונות כגון גודל, משקל וכו'. כמו כן, סוגי המקררים השונים משפיעים גם הם על צורת המקרר ועל מורכבותו. על כן, ישנם אמצעי הובלה רבים ומגוונים אשר באים לידי שימוש בהתאם לתכונות השונות של המקררים השונים, ובהתאם לשלבי ההובלה השונים. אמצעי ההובלה האפשריים אם כן הם:

 

חומרי אריזה שונים

כחלק מתהליך האריזה של המקרר, נדרש צוות ההובלה לארוז את המקרר בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע ממנו לקבל מכות כלשהן, שריטות וכדומה, לאורך כל תהליך ההובלה. על כן, ישנם חומרים שונים המשמשים את צוות ההובלה בתהליך אריזת המקרר, בכדי שלא יפגע בתהליך ההובלה. חומרי האריזה כוללים קרטונים, ניילונים למניעת שריטות, קלקרים ועוד.

 

כלי עבודה

ישנם מקרים, כחלק מתהליך אריזת המקרר, בהם נדרש צוות ההובלה לפרק את המקרר לצורך הובלתו בדרך הבטוחה ביותר, ולעיתים בכדי שיוכל להעבירו דרך פתחי היציאה והכניסה השונים. אי לכך , נדרש צוות ההובלה לעשות שימוש בכלי עבודה לרבות מברגים, פטישים וכדומה, בכדי לפרק את המקרר בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר.

 

תיקי מנשא

שלב השינוע של המקרר עצמו ממקומו הנוכחי אל מיכל ההובלה, וממיכל ההובלה אל עבר היעד החדש משתנה בהתאם לגודל ולמשקל המקרר, ועל כן משתנים גם אמצעי ההובלה בהתאם. תיקי מנשא הינם אמצעי שינוע אשר באים לידי שימוש כאשר מדובר במקרר במשקל נמוך, הניתן לסחיבה בעזרת כח אדם בלבד. את תיקי המנשא שמים המובילים על גבם, עליו מניחים את המקרר, ולאחר מכן סוחבים אותו למקום הרצוי.

 

עגלות משא

עגלות משא באות לידי שימוש, כאשר מדובר במקרר במשקל בינוני, אשר דורש עזרה כלשהי לסחיבתו מלבד כח אדם בלבד.

 

מנופים

שימוש במנוף לשם ינוע המקרר הינו אמצעי השינוע הנדיר ביותר, ונעשה בו שימוש אך ורק במקרים בהם אין ביכולתם של המובילים לשנע את המקרר בכוחות עצמם, בשום צורה שהיא. כמובן שיכולים להיות אמצעי הובלה נוספים בהתאם לצרכים השונים של חברות ההובלה, וכאמור בהתאם לסוגי המקררים ולתכונות השונות שלהם, אשר משתנות ממקרר אחד למשנהו.

 

סוגי מקררים הניתנים להובלה

כפי שנאמר עד כה, סוגי המקררים השונים ותכונותיהם משפיעים רבות על אופן תהליך הובלת מקרר בחצב בדרכים שונות לרבות אמצעי ההובלה שיבואו לידי שימוש, משך זמן תהליך ההובלה, מחיר הובלת מקרר ועוד.

על כן, חשוב לדעת לזהות את סוג המקרר שבידכם, על מנת שתוכלו ליידע את חברת ההובלה בדבר, ובכדי שהם יוכלו להיערך מראש עם כמות הציוד והציוד בהתאם לצורך, ובכך ימנעו מקרים לא נעימים ועיכובים מיותרים. אם כן, סוגי המקררים השכיחים והעיקריים ביותר הם:

 

מקרר ביתי 

מקרר ביתי הוא המקרר הנפוץ, אותו כולנו מכירים, ובאים לידי מגע איתו מדי יום ביומו. מקרר זה יכול להיות מורכב מדלת אחת ועד לארבע דלתות, בהתאם לנפח תכולתו ובהתאם לדגם וליצרן שלו. מקרר זה נחשב למקרר הפשוט ביותר להובלה, מאחר שהוא גם הקל מבין הסוגים השונים.

 

מקרר מסחרי עומד

מקרר מסחרי עומד מורכב לרוב מדלת אחת, ומכיל בתוכו מדפים עליהם ניתן להניח מוצרים שונים. מקרר זה מופיע לרוב בחנויות שונות, וברוב המקרים מכיל משקאות, גבינות, בשרים ועוד.

 

מקרר מסחרי שוכב

המקרר השוכב מוכר לכולנו מהסופרמרקטים השונים, אשר ממנו אנו לוקחים מוצרים שונים כגון גלידות וכדומה. מקרר זה מורכב מדלת הזזה הממוקמת בצידו העליון, ונחשב למקרר הכבד ביותר.

 

האם תהליך הובלת מקרר בחצב הינו תהליך בטוח?

מאחר שחברות ההובלה השונות מודעות לדאגה הרבה בדבר ביטחון הובלת מקרר בקרב הלקוחות, הן שמות בראש ובראשונה את עניין ביטחון המקרר שלכם, ועושות כל שניתן בכדי לשמור עליו שלם ונקי מכל פגע מהרגע שהופקד בידיהן, ועד הרגע שהגיע ליעדו בשלום.

מלבד זאת, ברוב המקרים קיים ביטוח תכולת דירה, אשר מבטיח לכם שבמקרה שיגרם נזק כלשהו למקרר שלכם, לא תצטרכו לשלם כלל עבור הנזק, והביטוח יכסה את מחיר הנזק שנגרם.

 

כמה עולה הובלת מקרר בחצב?

כפי שהבנו עד כה, ישנם גורמים רבים אשר מרכיבים את תהליך הובלת המקרר. אי לכך ובהתאם לזאת, לכל הובלת מקרר מחיר שונה בהתאם לאותם גורמים, ובהתאם לגורמים נוספים אשר לא הוזכרו לעיל. בין הגורמים השונים ניתן למנות את משקל המקרר, גודלו, סוגו, אמצעי ההובלה הדרושים לשם ביצוע תהליך ההובלה, המרחק בין יעדי ההובלה השונים ועוד.

 

 

להזמנת הובלת מקרר בחצב חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת מקרר בחצב למרכז

הובלת מקרר בחצב לתל אביב מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לפתח תקווה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לראשון לציון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לבני ברק מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לחולון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לרמת גן מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לבת ים מחיר מ-250₪
הובלת מקרר בחצב לרחובות מחיר מ-250₪
הובלת מקרר בחצב להרצליה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בחצב לכפר סבא מחיר מ-250₪

מחירי הובלת מקרר בחצב לצפון

הובלת מקרר בחצב לנצרת מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לנהריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לעפולה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לעכו מחיר מ-400₪
הובלת מקרר בחצב לכרמיאל מחיר מ-400₪
הובלת מקרר בחצב לנוף הגליל מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לטבריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לשפרעם מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לצפת מחיר מ-400₪
הובלת מקרר בחצב למגדל העמק מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר בחצב לדרום

הובלת מקרר בחצב לאשדוד מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לבאר שבע מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לרמלה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לרהט מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לאילת מחיר מ-450₪
הובלת מקרר בחצב לקריית גת מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לנתיבות מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לדימונה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לאופקים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לערד מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר בחצב לשרון

הובלת מקרר בחצב לנתניה מחיר מ-250₪
הובלת מקרר בחצב לטייבה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לטירה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לכפר יונה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לקדימה צורן מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לאבן יהודה מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר בחצב לאזור חיפה

הובלת מקרר בחצב לחיפה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לחדרה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לקריית אתא מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לאום אל פאחם מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לקריית מוצקין מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לקריית ביאליק מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לקריית ים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לבאקה אל גרביה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בחצב לנשר מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר בחצב לאזור ירושלים

הובלת מקרר בחצב לירושלים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לבית שמש מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב למבשרת ציון מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר בחצב ליהודה ושומרון

הובלת מקרר בחצב למודיעין עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לביתר עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב למעלה אדומים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצבלגבעת זאב מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בחצב לאריאל מחיר מ-350₪