הובלת מקרר במגדל

☑️ שירות הובלת מקרר במגדל ע"י מקצוענים עם ניסיון רחב שנים.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר לשירות הובלת מקרר במגדל חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

לכולנו יש מקרר כזה או אחר, מסוגים שונים ומחברת ייצור שונה. אף על פי המקררים שונים זה מזה במובנים ובתכונות רבות, והשימוש בהם נעשה לצרכים שונים, דבר אחד משותף לכולם והוא הדרך שבה הם הגיעו ליעדם, דרך הובלת מקרר במגדל. הובלת מקרר נועדה לסייע לאנשים בהובלה ושינוע של מוצר הקירור בין יעדים שונים לרבות חנות – מסעדה, חנות – בית ועוד.

הובלות מקרר מתבצעות במקצועיות ובניסיון רב על מנת להבטיח תהליך הובלה יעיל ובטיחותי, הדואג שהמקרר שלכם יגיע ליעדו הרצוי בשלמות, וללא דאגות מיותרות מצדכם.

מחפשים הובלת מקרר מכל סיבה שהיא? אין באפשרותכם לבצע את הובלת המקרר בעצמכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל תשובות ומענה לכל צורך הובלתי של מקררים מסוגים שונים, בגדלים שונים ומחברות שונות. אנו מספקים שירותי הובלה אמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד, על מנת להבטיח לכם תהליך שקט ורגוע, ללא דאגות מיותרות. זכרו – השקט הנפשי שלכם הוא ההצלחה הגדולה שלנו!

 

הובלת מקרר במגדל – היכרות ראשונה

הובלת מקרר הינה ענף אחד מיני רבים בתחום ההובלות הנרחב. הובלות מקרר, כשמן כן הן, מתמקדות בהובלה ושינוע של אמצעי הקירור הנפוץ, המקרר. כיום, המקררים השונים נמצאים בכל בית, משרד, מסעדה וכיו"ב. על כן, ענף הובלות מקרר מהווה תחום הובלות נרחב בעל ביקוש רב בקרב האוכלוסייה.

אם כן, נשאלת השאלה – מהי בכלל קורה במהלך תהליך הובלת מקרר? תהליך הובלת מקרר מורכב ממספר שלבים, אשר מתמקדים בצרכי הובלה שונים כגון אריזה ושינוע. בנוסף לכך, תהליך ההובלה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד לטפל ולעבוד עם המקררים השונים, בהתאם לסוגם ולאתגרים שהם מביאים איתם.

 

אמצעי הובלה לביצוע תהליך הובלת מקרר במגדל

כאמור, ישנם סוגים רבים של מקררים הקיימים כיום אשר צריכים הובלת מקרר במגדל, בעלי תכונות שונות כגון גודל, משקל וכו'. כמו כן, סוגי המקררים השונים משפיעים גם הם על צורת המקרר ועל מורכבותו. על כן, ישנם אמצעי הובלה רבים ומגוונים אשר באים לידי שימוש בהתאם לתכונות השונות של המקררים השונים, ובהתאם לשלבי ההובלה השונים. אמצעי ההובלה האפשריים אם כן הם:

 

חומרי אריזה שונים

כחלק מתהליך האריזה של המקרר, נדרש צוות ההובלה לארוז את המקרר בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע ממנו לקבל מכות כלשהן, שריטות וכדומה, לאורך כל תהליך ההובלה. על כן, ישנם חומרים שונים המשמשים את צוות ההובלה בתהליך אריזת המקרר, בכדי שלא יפגע בתהליך ההובלה. חומרי האריזה כוללים קרטונים, ניילונים למניעת שריטות, קלקרים ועוד.

 

כלי עבודה

ישנם מקרים, כחלק מתהליך אריזת המקרר, בהם נדרש צוות ההובלה לפרק את המקרר לצורך הובלתו בדרך הבטוחה ביותר, ולעיתים בכדי שיוכל להעבירו דרך פתחי היציאה והכניסה השונים. אי לכך , נדרש צוות ההובלה לעשות שימוש בכלי עבודה לרבות מברגים, פטישים וכדומה, בכדי לפרק את המקרר בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר.

 

תיקי מנשא

שלב השינוע של המקרר עצמו ממקומו הנוכחי אל מיכל ההובלה, וממיכל ההובלה אל עבר היעד החדש משתנה בהתאם לגודל ולמשקל המקרר, ועל כן משתנים גם אמצעי ההובלה בהתאם. תיקי מנשא הינם אמצעי שינוע אשר באים לידי שימוש כאשר מדובר במקרר במשקל נמוך, הניתן לסחיבה בעזרת כח אדם בלבד. את תיקי המנשא שמים המובילים על גבם, עליו מניחים את המקרר, ולאחר מכן סוחבים אותו למקום הרצוי.

 

עגלות משא

עגלות משא באות לידי שימוש, כאשר מדובר במקרר במשקל בינוני, אשר דורש עזרה כלשהי לסחיבתו מלבד כח אדם בלבד.

 

מנופים

שימוש במנוף לשם ינוע המקרר הינו אמצעי השינוע הנדיר ביותר, ונעשה בו שימוש אך ורק במקרים בהם אין ביכולתם של המובילים לשנע את המקרר בכוחות עצמם, בשום צורה שהיא. כמובן שיכולים להיות אמצעי הובלה נוספים בהתאם לצרכים השונים של חברות ההובלה, וכאמור בהתאם לסוגי המקררים ולתכונות השונות שלהם, אשר משתנות ממקרר אחד למשנהו.

 

סוגי מקררים הניתנים להובלה

כפי שנאמר עד כה, סוגי המקררים השונים ותכונותיהם משפיעים רבות על אופן תהליך הובלת מקרר במגדל בדרכים שונות לרבות אמצעי ההובלה שיבואו לידי שימוש, משך זמן תהליך ההובלה, מחיר הובלת מקרר ועוד.

על כן, חשוב לדעת לזהות את סוג המקרר שבידכם, על מנת שתוכלו ליידע את חברת ההובלה בדבר, ובכדי שהם יוכלו להיערך מראש עם כמות הציוד והציוד בהתאם לצורך, ובכך ימנעו מקרים לא נעימים ועיכובים מיותרים. אם כן, סוגי המקררים השכיחים והעיקריים ביותר הם:

 

מקרר ביתי 

מקרר ביתי הוא המקרר הנפוץ, אותו כולנו מכירים, ובאים לידי מגע איתו מדי יום ביומו. מקרר זה יכול להיות מורכב מדלת אחת ועד לארבע דלתות, בהתאם לנפח תכולתו ובהתאם לדגם וליצרן שלו. מקרר זה נחשב למקרר הפשוט ביותר להובלה, מאחר שהוא גם הקל מבין הסוגים השונים.

 

מקרר מסחרי עומד

מקרר מסחרי עומד מורכב לרוב מדלת אחת, ומכיל בתוכו מדפים עליהם ניתן להניח מוצרים שונים. מקרר זה מופיע לרוב בחנויות שונות, וברוב המקרים מכיל משקאות, גבינות, בשרים ועוד.

 

מקרר מסחרי שוכב

המקרר השוכב מוכר לכולנו מהסופרמרקטים השונים, אשר ממנו אנו לוקחים מוצרים שונים כגון גלידות וכדומה. מקרר זה מורכב מדלת הזזה הממוקמת בצידו העליון, ונחשב למקרר הכבד ביותר.

 

האם תהליך הובלת מקרר במגדל הינו תהליך בטוח?

מאחר שחברות ההובלה השונות מודעות לדאגה הרבה בדבר ביטחון הובלת מקרר בקרב הלקוחות, הן שמות בראש ובראשונה את עניין ביטחון המקרר שלכם, ועושות כל שניתן בכדי לשמור עליו שלם ונקי מכל פגע מהרגע שהופקד בידיהן, ועד הרגע שהגיע ליעדו בשלום.

מלבד זאת, ברוב המקרים קיים ביטוח תכולת דירה, אשר מבטיח לכם שבמקרה שיגרם נזק כלשהו למקרר שלכם, לא תצטרכו לשלם כלל עבור הנזק, והביטוח יכסה את מחיר הנזק שנגרם.

 

כמה עולה הובלת מקרר במגדל?

כפי שהבנו עד כה, ישנם גורמים רבים אשר מרכיבים את תהליך הובלת המקרר. אי לכך ובהתאם לזאת, לכל הובלת מקרר מחיר שונה בהתאם לאותם גורמים, ובהתאם לגורמים נוספים אשר לא הוזכרו לעיל. בין הגורמים השונים ניתן למנות את משקל המקרר, גודלו, סוגו, אמצעי ההובלה הדרושים לשם ביצוע תהליך ההובלה, המרחק בין יעדי ההובלה השונים ועוד.

 

 

להזמנת הובלת מקרר במגדל חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת מקרר במגדל למרכז

הובלת מקרר במגדל לתל אביב מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לפתח תקווה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לראשון לציון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לבני ברק מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לחולון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לרמת גן מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לבת ים מחיר מ-250₪
הובלת מקרר במגדל לרחובות מחיר מ-250₪
הובלת מקרר במגדל להרצליה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במגדל לכפר סבא מחיר מ-250₪

מחירי הובלת מקרר במגדל לצפון

הובלת מקרר במגדל לנצרת מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לנהריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לעפולה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לעכו מחיר מ-400₪
הובלת מקרר במגדל לכרמיאל מחיר מ-400₪
הובלת מקרר במגדל לנוף הגליל מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לטבריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לשפרעם מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לצפת מחיר מ-400₪
הובלת מקרר במגדל למגדל העמק מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר במגדל לדרום

הובלת מקרר במגדל לאשדוד מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לבאר שבע מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לרמלה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לרהט מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לאילת מחיר מ-450₪
הובלת מקרר במגדל לקריית גת מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לנתיבות מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לדימונה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לאופקים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לערד מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר במגדל לשרון

הובלת מקרר במגדל לנתניה מחיר מ-250₪
הובלת מקרר במגדל לטייבה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לטירה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לכפר יונה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לקדימה צורן מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לאבן יהודה מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר במגדל לאזור חיפה

הובלת מקרר במגדל לחיפה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לחדרה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לקריית אתא מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לאום אל פאחם מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לקריית מוצקין מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לקריית ביאליק מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לקריית ים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לבאקה אל גרביה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במגדל לנשר מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר במגדל לאזור ירושלים

הובלת מקרר במגדל לירושלים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לבית שמש מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל למבשרת ציון מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר במגדל ליהודה ושומרון

הובלת מקרר במגדל למודיעין עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לביתר עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל למעלה אדומים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדללגבעת זאב מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במגדל לאריאל מחיר מ-350₪