הובלת מקרר במיתר

☑️ שירות הובלת מקרר במיתר ע"י מקצוענים עם ניסיון רחב שנים.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר לשירות הובלת מקרר במיתר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

לכולנו יש מקרר כזה או אחר, מסוגים שונים ומחברת ייצור שונה. אף על פי המקררים שונים זה מזה במובנים ובתכונות רבות, והשימוש בהם נעשה לצרכים שונים, דבר אחד משותף לכולם והוא הדרך שבה הם הגיעו ליעדם, דרך הובלת מקרר במיתר. הובלת מקרר נועדה לסייע לאנשים בהובלה ושינוע של מוצר הקירור בין יעדים שונים לרבות חנות – מסעדה, חנות – בית ועוד.

הובלות מקרר מתבצעות במקצועיות ובניסיון רב על מנת להבטיח תהליך הובלה יעיל ובטיחותי, הדואג שהמקרר שלכם יגיע ליעדו הרצוי בשלמות, וללא דאגות מיותרות מצדכם.

מחפשים הובלת מקרר מכל סיבה שהיא? אין באפשרותכם לבצע את הובלת המקרר בעצמכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל תשובות ומענה לכל צורך הובלתי של מקררים מסוגים שונים, בגדלים שונים ומחברות שונות. אנו מספקים שירותי הובלה אמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד, על מנת להבטיח לכם תהליך שקט ורגוע, ללא דאגות מיותרות. זכרו – השקט הנפשי שלכם הוא ההצלחה הגדולה שלנו!

 

הובלת מקרר במיתר – היכרות ראשונה

הובלת מקרר הינה ענף אחד מיני רבים בתחום ההובלות הנרחב. הובלות מקרר, כשמן כן הן, מתמקדות בהובלה ושינוע של אמצעי הקירור הנפוץ, המקרר. כיום, המקררים השונים נמצאים בכל בית, משרד, מסעדה וכיו"ב. על כן, ענף הובלות מקרר מהווה תחום הובלות נרחב בעל ביקוש רב בקרב האוכלוסייה.

אם כן, נשאלת השאלה – מהי בכלל קורה במהלך תהליך הובלת מקרר? תהליך הובלת מקרר מורכב ממספר שלבים, אשר מתמקדים בצרכי הובלה שונים כגון אריזה ושינוע. בנוסף לכך, תהליך ההובלה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד לטפל ולעבוד עם המקררים השונים, בהתאם לסוגם ולאתגרים שהם מביאים איתם.

 

אמצעי הובלה לביצוע תהליך הובלת מקרר במיתר

כאמור, ישנם סוגים רבים של מקררים הקיימים כיום אשר צריכים הובלת מקרר במיתר, בעלי תכונות שונות כגון גודל, משקל וכו'. כמו כן, סוגי המקררים השונים משפיעים גם הם על צורת המקרר ועל מורכבותו. על כן, ישנם אמצעי הובלה רבים ומגוונים אשר באים לידי שימוש בהתאם לתכונות השונות של המקררים השונים, ובהתאם לשלבי ההובלה השונים. אמצעי ההובלה האפשריים אם כן הם:

 

חומרי אריזה שונים

כחלק מתהליך האריזה של המקרר, נדרש צוות ההובלה לארוז את המקרר בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע ממנו לקבל מכות כלשהן, שריטות וכדומה, לאורך כל תהליך ההובלה. על כן, ישנם חומרים שונים המשמשים את צוות ההובלה בתהליך אריזת המקרר, בכדי שלא יפגע בתהליך ההובלה. חומרי האריזה כוללים קרטונים, ניילונים למניעת שריטות, קלקרים ועוד.

 

כלי עבודה

ישנם מקרים, כחלק מתהליך אריזת המקרר, בהם נדרש צוות ההובלה לפרק את המקרר לצורך הובלתו בדרך הבטוחה ביותר, ולעיתים בכדי שיוכל להעבירו דרך פתחי היציאה והכניסה השונים. אי לכך , נדרש צוות ההובלה לעשות שימוש בכלי עבודה לרבות מברגים, פטישים וכדומה, בכדי לפרק את המקרר בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר.

 

תיקי מנשא

שלב השינוע של המקרר עצמו ממקומו הנוכחי אל מיכל ההובלה, וממיכל ההובלה אל עבר היעד החדש משתנה בהתאם לגודל ולמשקל המקרר, ועל כן משתנים גם אמצעי ההובלה בהתאם. תיקי מנשא הינם אמצעי שינוע אשר באים לידי שימוש כאשר מדובר במקרר במשקל נמוך, הניתן לסחיבה בעזרת כח אדם בלבד. את תיקי המנשא שמים המובילים על גבם, עליו מניחים את המקרר, ולאחר מכן סוחבים אותו למקום הרצוי.

 

עגלות משא

עגלות משא באות לידי שימוש, כאשר מדובר במקרר במשקל בינוני, אשר דורש עזרה כלשהי לסחיבתו מלבד כח אדם בלבד.

 

מנופים

שימוש במנוף לשם ינוע המקרר הינו אמצעי השינוע הנדיר ביותר, ונעשה בו שימוש אך ורק במקרים בהם אין ביכולתם של המובילים לשנע את המקרר בכוחות עצמם, בשום צורה שהיא. כמובן שיכולים להיות אמצעי הובלה נוספים בהתאם לצרכים השונים של חברות ההובלה, וכאמור בהתאם לסוגי המקררים ולתכונות השונות שלהם, אשר משתנות ממקרר אחד למשנהו.

 

סוגי מקררים הניתנים להובלה

כפי שנאמר עד כה, סוגי המקררים השונים ותכונותיהם משפיעים רבות על אופן תהליך הובלת מקרר במיתר בדרכים שונות לרבות אמצעי ההובלה שיבואו לידי שימוש, משך זמן תהליך ההובלה, מחיר הובלת מקרר ועוד.

על כן, חשוב לדעת לזהות את סוג המקרר שבידכם, על מנת שתוכלו ליידע את חברת ההובלה בדבר, ובכדי שהם יוכלו להיערך מראש עם כמות הציוד והציוד בהתאם לצורך, ובכך ימנעו מקרים לא נעימים ועיכובים מיותרים. אם כן, סוגי המקררים השכיחים והעיקריים ביותר הם:

 

מקרר ביתי 

מקרר ביתי הוא המקרר הנפוץ, אותו כולנו מכירים, ובאים לידי מגע איתו מדי יום ביומו. מקרר זה יכול להיות מורכב מדלת אחת ועד לארבע דלתות, בהתאם לנפח תכולתו ובהתאם לדגם וליצרן שלו. מקרר זה נחשב למקרר הפשוט ביותר להובלה, מאחר שהוא גם הקל מבין הסוגים השונים.

 

מקרר מסחרי עומד

מקרר מסחרי עומד מורכב לרוב מדלת אחת, ומכיל בתוכו מדפים עליהם ניתן להניח מוצרים שונים. מקרר זה מופיע לרוב בחנויות שונות, וברוב המקרים מכיל משקאות, גבינות, בשרים ועוד.

 

מקרר מסחרי שוכב

המקרר השוכב מוכר לכולנו מהסופרמרקטים השונים, אשר ממנו אנו לוקחים מוצרים שונים כגון גלידות וכדומה. מקרר זה מורכב מדלת הזזה הממוקמת בצידו העליון, ונחשב למקרר הכבד ביותר.

 

האם תהליך הובלת מקרר במיתר הינו תהליך בטוח?

מאחר שחברות ההובלה השונות מודעות לדאגה הרבה בדבר ביטחון הובלת מקרר בקרב הלקוחות, הן שמות בראש ובראשונה את עניין ביטחון המקרר שלכם, ועושות כל שניתן בכדי לשמור עליו שלם ונקי מכל פגע מהרגע שהופקד בידיהן, ועד הרגע שהגיע ליעדו בשלום.

מלבד זאת, ברוב המקרים קיים ביטוח תכולת דירה, אשר מבטיח לכם שבמקרה שיגרם נזק כלשהו למקרר שלכם, לא תצטרכו לשלם כלל עבור הנזק, והביטוח יכסה את מחיר הנזק שנגרם.

 

כמה עולה הובלת מקרר במיתר?

כפי שהבנו עד כה, ישנם גורמים רבים אשר מרכיבים את תהליך הובלת המקרר. אי לכך ובהתאם לזאת, לכל הובלת מקרר מחיר שונה בהתאם לאותם גורמים, ובהתאם לגורמים נוספים אשר לא הוזכרו לעיל. בין הגורמים השונים ניתן למנות את משקל המקרר, גודלו, סוגו, אמצעי ההובלה הדרושים לשם ביצוע תהליך ההובלה, המרחק בין יעדי ההובלה השונים ועוד.

 

 

להזמנת הובלת מקרר במיתר חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת מקרר במיתר למרכז

הובלת מקרר במיתר לתל אביב מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לפתח תקווה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לראשון לציון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לבני ברק מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לחולון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לרמת גן מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לבת ים מחיר מ-250₪
הובלת מקרר במיתר לרחובות מחיר מ-250₪
הובלת מקרר במיתר להרצליה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר במיתר לכפר סבא מחיר מ-250₪

מחירי הובלת מקרר במיתר לצפון

הובלת מקרר במיתר לנצרת מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לנהריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לעפולה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לעכו מחיר מ-400₪
הובלת מקרר במיתר לכרמיאל מחיר מ-400₪
הובלת מקרר במיתר לנוף הגליל מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לטבריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לשפרעם מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לצפת מחיר מ-400₪
הובלת מקרר במיתר למגדל העמק מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר במיתר לדרום

הובלת מקרר במיתר לאשדוד מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לבאר שבע מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לרמלה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לרהט מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לאילת מחיר מ-450₪
הובלת מקרר במיתר לקריית גת מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לנתיבות מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לדימונה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לאופקים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לערד מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר במיתר לשרון

הובלת מקרר במיתר לנתניה מחיר מ-250₪
הובלת מקרר במיתר לטייבה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לטירה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לכפר יונה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לקדימה צורן מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לאבן יהודה מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר במיתר לאזור חיפה

הובלת מקרר במיתר לחיפה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לחדרה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לקריית אתא מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לאום אל פאחם מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לקריית מוצקין מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לקריית ביאליק מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לקריית ים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לבאקה אל גרביה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר במיתר לנשר מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר במיתר לאזור ירושלים

הובלת מקרר במיתר לירושלים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לבית שמש מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר למבשרת ציון מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר במיתר ליהודה ושומרון

הובלת מקרר במיתר למודיעין עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לביתר עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר למעלה אדומים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתרלגבעת זאב מחיר מ-350₪
הובלת מקרר במיתר לאריאל מחיר מ-350₪