הובלת מקרר בעומר

☑️ שירות הובלת מקרר בעומר ע"י מקצוענים עם ניסיון רחב שנים.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר לשירות הובלת מקרר בעומר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

לכולנו יש מקרר כזה או אחר, מסוגים שונים ומחברת ייצור שונה. אף על פי המקררים שונים זה מזה במובנים ובתכונות רבות, והשימוש בהם נעשה לצרכים שונים, דבר אחד משותף לכולם והוא הדרך שבה הם הגיעו ליעדם, דרך הובלת מקרר בעומר. הובלת מקרר נועדה לסייע לאנשים בהובלה ושינוע של מוצר הקירור בין יעדים שונים לרבות חנות – מסעדה, חנות – בית ועוד.

הובלות מקרר מתבצעות במקצועיות ובניסיון רב על מנת להבטיח תהליך הובלה יעיל ובטיחותי, הדואג שהמקרר שלכם יגיע ליעדו הרצוי בשלמות, וללא דאגות מיותרות מצדכם.

מחפשים הובלת מקרר מכל סיבה שהיא? אין באפשרותכם לבצע את הובלת המקרר בעצמכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל תשובות ומענה לכל צורך הובלתי של מקררים מסוגים שונים, בגדלים שונים ומחברות שונות. אנו מספקים שירותי הובלה אמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד, על מנת להבטיח לכם תהליך שקט ורגוע, ללא דאגות מיותרות. זכרו – השקט הנפשי שלכם הוא ההצלחה הגדולה שלנו!

 

הובלת מקרר בעומר – היכרות ראשונה

הובלת מקרר הינה ענף אחד מיני רבים בתחום ההובלות הנרחב. הובלות מקרר, כשמן כן הן, מתמקדות בהובלה ושינוע של אמצעי הקירור הנפוץ, המקרר. כיום, המקררים השונים נמצאים בכל בית, משרד, מסעדה וכיו"ב. על כן, ענף הובלות מקרר מהווה תחום הובלות נרחב בעל ביקוש רב בקרב האוכלוסייה.

אם כן, נשאלת השאלה – מהי בכלל קורה במהלך תהליך הובלת מקרר? תהליך הובלת מקרר מורכב ממספר שלבים, אשר מתמקדים בצרכי הובלה שונים כגון אריזה ושינוע. בנוסף לכך, תהליך ההובלה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד לטפל ולעבוד עם המקררים השונים, בהתאם לסוגם ולאתגרים שהם מביאים איתם.

 

אמצעי הובלה לביצוע תהליך הובלת מקרר בעומר

כאמור, ישנם סוגים רבים של מקררים הקיימים כיום אשר צריכים הובלת מקרר בעומר, בעלי תכונות שונות כגון גודל, משקל וכו'. כמו כן, סוגי המקררים השונים משפיעים גם הם על צורת המקרר ועל מורכבותו. על כן, ישנם אמצעי הובלה רבים ומגוונים אשר באים לידי שימוש בהתאם לתכונות השונות של המקררים השונים, ובהתאם לשלבי ההובלה השונים. אמצעי ההובלה האפשריים אם כן הם:

 

חומרי אריזה שונים

כחלק מתהליך האריזה של המקרר, נדרש צוות ההובלה לארוז את המקרר בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע ממנו לקבל מכות כלשהן, שריטות וכדומה, לאורך כל תהליך ההובלה. על כן, ישנם חומרים שונים המשמשים את צוות ההובלה בתהליך אריזת המקרר, בכדי שלא יפגע בתהליך ההובלה. חומרי האריזה כוללים קרטונים, ניילונים למניעת שריטות, קלקרים ועוד.

 

כלי עבודה

ישנם מקרים, כחלק מתהליך אריזת המקרר, בהם נדרש צוות ההובלה לפרק את המקרר לצורך הובלתו בדרך הבטוחה ביותר, ולעיתים בכדי שיוכל להעבירו דרך פתחי היציאה והכניסה השונים. אי לכך , נדרש צוות ההובלה לעשות שימוש בכלי עבודה לרבות מברגים, פטישים וכדומה, בכדי לפרק את המקרר בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר.

 

תיקי מנשא

שלב השינוע של המקרר עצמו ממקומו הנוכחי אל מיכל ההובלה, וממיכל ההובלה אל עבר היעד החדש משתנה בהתאם לגודל ולמשקל המקרר, ועל כן משתנים גם אמצעי ההובלה בהתאם. תיקי מנשא הינם אמצעי שינוע אשר באים לידי שימוש כאשר מדובר במקרר במשקל נמוך, הניתן לסחיבה בעזרת כח אדם בלבד. את תיקי המנשא שמים המובילים על גבם, עליו מניחים את המקרר, ולאחר מכן סוחבים אותו למקום הרצוי.

 

עגלות משא

עגלות משא באות לידי שימוש, כאשר מדובר במקרר במשקל בינוני, אשר דורש עזרה כלשהי לסחיבתו מלבד כח אדם בלבד.

 

מנופים

שימוש במנוף לשם ינוע המקרר הינו אמצעי השינוע הנדיר ביותר, ונעשה בו שימוש אך ורק במקרים בהם אין ביכולתם של המובילים לשנע את המקרר בכוחות עצמם, בשום צורה שהיא. כמובן שיכולים להיות אמצעי הובלה נוספים בהתאם לצרכים השונים של חברות ההובלה, וכאמור בהתאם לסוגי המקררים ולתכונות השונות שלהם, אשר משתנות ממקרר אחד למשנהו.

 

סוגי מקררים הניתנים להובלה

כפי שנאמר עד כה, סוגי המקררים השונים ותכונותיהם משפיעים רבות על אופן תהליך הובלת מקרר בעומר בדרכים שונות לרבות אמצעי ההובלה שיבואו לידי שימוש, משך זמן תהליך ההובלה, מחיר הובלת מקרר ועוד.

על כן, חשוב לדעת לזהות את סוג המקרר שבידכם, על מנת שתוכלו ליידע את חברת ההובלה בדבר, ובכדי שהם יוכלו להיערך מראש עם כמות הציוד והציוד בהתאם לצורך, ובכך ימנעו מקרים לא נעימים ועיכובים מיותרים. אם כן, סוגי המקררים השכיחים והעיקריים ביותר הם:

 

מקרר ביתי 

מקרר ביתי הוא המקרר הנפוץ, אותו כולנו מכירים, ובאים לידי מגע איתו מדי יום ביומו. מקרר זה יכול להיות מורכב מדלת אחת ועד לארבע דלתות, בהתאם לנפח תכולתו ובהתאם לדגם וליצרן שלו. מקרר זה נחשב למקרר הפשוט ביותר להובלה, מאחר שהוא גם הקל מבין הסוגים השונים.

 

מקרר מסחרי עומד

מקרר מסחרי עומד מורכב לרוב מדלת אחת, ומכיל בתוכו מדפים עליהם ניתן להניח מוצרים שונים. מקרר זה מופיע לרוב בחנויות שונות, וברוב המקרים מכיל משקאות, גבינות, בשרים ועוד.

 

מקרר מסחרי שוכב

המקרר השוכב מוכר לכולנו מהסופרמרקטים השונים, אשר ממנו אנו לוקחים מוצרים שונים כגון גלידות וכדומה. מקרר זה מורכב מדלת הזזה הממוקמת בצידו העליון, ונחשב למקרר הכבד ביותר.

 

האם תהליך הובלת מקרר בעומר הינו תהליך בטוח?

מאחר שחברות ההובלה השונות מודעות לדאגה הרבה בדבר ביטחון הובלת מקרר בקרב הלקוחות, הן שמות בראש ובראשונה את עניין ביטחון המקרר שלכם, ועושות כל שניתן בכדי לשמור עליו שלם ונקי מכל פגע מהרגע שהופקד בידיהן, ועד הרגע שהגיע ליעדו בשלום.

מלבד זאת, ברוב המקרים קיים ביטוח תכולת דירה, אשר מבטיח לכם שבמקרה שיגרם נזק כלשהו למקרר שלכם, לא תצטרכו לשלם כלל עבור הנזק, והביטוח יכסה את מחיר הנזק שנגרם.

 

כמה עולה הובלת מקרר בעומר?

כפי שהבנו עד כה, ישנם גורמים רבים אשר מרכיבים את תהליך הובלת המקרר. אי לכך ובהתאם לזאת, לכל הובלת מקרר מחיר שונה בהתאם לאותם גורמים, ובהתאם לגורמים נוספים אשר לא הוזכרו לעיל. בין הגורמים השונים ניתן למנות את משקל המקרר, גודלו, סוגו, אמצעי ההובלה הדרושים לשם ביצוע תהליך ההובלה, המרחק בין יעדי ההובלה השונים ועוד.

 

 

להזמנת הובלת מקרר בעומר חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת מקרר בעומר למרכז

הובלת מקרר בעומר לתל אביב מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לפתח תקווה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לראשון לציון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לבני ברק מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לחולון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לרמת גן מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לבת ים מחיר מ-250₪
הובלת מקרר בעומר לרחובות מחיר מ-250₪
הובלת מקרר בעומר להרצליה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר בעומר לכפר סבא מחיר מ-250₪

מחירי הובלת מקרר בעומר לצפון

הובלת מקרר בעומר לנצרת מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לנהריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לעפולה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לעכו מחיר מ-400₪
הובלת מקרר בעומר לכרמיאל מחיר מ-400₪
הובלת מקרר בעומר לנוף הגליל מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לטבריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לשפרעם מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לצפת מחיר מ-400₪
הובלת מקרר בעומר למגדל העמק מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר בעומר לדרום

הובלת מקרר בעומר לאשדוד מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לבאר שבע מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לרמלה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לרהט מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לאילת מחיר מ-450₪
הובלת מקרר בעומר לקריית גת מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לנתיבות מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לדימונה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לאופקים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לערד מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר בעומר לשרון

הובלת מקרר בעומר לנתניה מחיר מ-250₪
הובלת מקרר בעומר לטייבה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לטירה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לכפר יונה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לקדימה צורן מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לאבן יהודה מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר בעומר לאזור חיפה

הובלת מקרר בעומר לחיפה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לחדרה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לקריית אתא מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לאום אל פאחם מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לקריית מוצקין מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לקריית ביאליק מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לקריית ים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לבאקה אל גרביה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר בעומר לנשר מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר בעומר לאזור ירושלים

הובלת מקרר בעומר לירושלים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לבית שמש מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר למבשרת ציון מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר בעומר ליהודה ושומרון

הובלת מקרר בעומר למודיעין עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לביתר עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר למעלה אדומים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומרלגבעת זאב מחיר מ-350₪
הובלת מקרר בעומר לאריאל מחיר מ-350₪