הובלת מקרר ברבבה

☑️ שירות הובלת מקרר ברבבה ע"י מקצוענים עם ניסיון רחב שנים.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר לשירות הובלת מקרר ברבבה חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

לכולנו יש מקרר כזה או אחר, מסוגים שונים ומחברת ייצור שונה. אף על פי המקררים שונים זה מזה במובנים ובתכונות רבות, והשימוש בהם נעשה לצרכים שונים, דבר אחד משותף לכולם והוא הדרך שבה הם הגיעו ליעדם, דרך הובלת מקרר ברבבה. הובלת מקרר נועדה לסייע לאנשים בהובלה ושינוע של מוצר הקירור בין יעדים שונים לרבות חנות – מסעדה, חנות – בית ועוד.

הובלות מקרר מתבצעות במקצועיות ובניסיון רב על מנת להבטיח תהליך הובלה יעיל ובטיחותי, הדואג שהמקרר שלכם יגיע ליעדו הרצוי בשלמות, וללא דאגות מיותרות מצדכם.

מחפשים הובלת מקרר מכל סיבה שהיא? אין באפשרותכם לבצע את הובלת המקרר בעצמכם? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל תשובות ומענה לכל צורך הובלתי של מקררים מסוגים שונים, בגדלים שונים ומחברות שונות. אנו מספקים שירותי הובלה אמינים, מקצועיים ואיכותיים במיוחד, על מנת להבטיח לכם תהליך שקט ורגוע, ללא דאגות מיותרות. זכרו – השקט הנפשי שלכם הוא ההצלחה הגדולה שלנו!

 

הובלת מקרר ברבבה – היכרות ראשונה

הובלת מקרר הינה ענף אחד מיני רבים בתחום ההובלות הנרחב. הובלות מקרר, כשמן כן הן, מתמקדות בהובלה ושינוע של אמצעי הקירור הנפוץ, המקרר. כיום, המקררים השונים נמצאים בכל בית, משרד, מסעדה וכיו"ב. על כן, ענף הובלות מקרר מהווה תחום הובלות נרחב בעל ביקוש רב בקרב האוכלוסייה.

אם כן, נשאלת השאלה – מהי בכלל קורה במהלך תהליך הובלת מקרר? תהליך הובלת מקרר מורכב ממספר שלבים, אשר מתמקדים בצרכי הובלה שונים כגון אריזה ושינוע. בנוסף לכך, תהליך ההובלה מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר יודעים כיצד לטפל ולעבוד עם המקררים השונים, בהתאם לסוגם ולאתגרים שהם מביאים איתם.

 

אמצעי הובלה לביצוע תהליך הובלת מקרר ברבבה

כאמור, ישנם סוגים רבים של מקררים הקיימים כיום אשר צריכים הובלת מקרר ברבבה, בעלי תכונות שונות כגון גודל, משקל וכו'. כמו כן, סוגי המקררים השונים משפיעים גם הם על צורת המקרר ועל מורכבותו. על כן, ישנם אמצעי הובלה רבים ומגוונים אשר באים לידי שימוש בהתאם לתכונות השונות של המקררים השונים, ובהתאם לשלבי ההובלה השונים. אמצעי ההובלה האפשריים אם כן הם:

 

חומרי אריזה שונים

כחלק מתהליך האריזה של המקרר, נדרש צוות ההובלה לארוז את המקרר בצורה הטובה ביותר על מנת למנוע ממנו לקבל מכות כלשהן, שריטות וכדומה, לאורך כל תהליך ההובלה. על כן, ישנם חומרים שונים המשמשים את צוות ההובלה בתהליך אריזת המקרר, בכדי שלא יפגע בתהליך ההובלה. חומרי האריזה כוללים קרטונים, ניילונים למניעת שריטות, קלקרים ועוד.

 

כלי עבודה

ישנם מקרים, כחלק מתהליך אריזת המקרר, בהם נדרש צוות ההובלה לפרק את המקרר לצורך הובלתו בדרך הבטוחה ביותר, ולעיתים בכדי שיוכל להעבירו דרך פתחי היציאה והכניסה השונים. אי לכך , נדרש צוות ההובלה לעשות שימוש בכלי עבודה לרבות מברגים, פטישים וכדומה, בכדי לפרק את המקרר בצורה הנכונה והבטיחותית ביותר.

 

תיקי מנשא

שלב השינוע של המקרר עצמו ממקומו הנוכחי אל מיכל ההובלה, וממיכל ההובלה אל עבר היעד החדש משתנה בהתאם לגודל ולמשקל המקרר, ועל כן משתנים גם אמצעי ההובלה בהתאם. תיקי מנשא הינם אמצעי שינוע אשר באים לידי שימוש כאשר מדובר במקרר במשקל נמוך, הניתן לסחיבה בעזרת כח אדם בלבד. את תיקי המנשא שמים המובילים על גבם, עליו מניחים את המקרר, ולאחר מכן סוחבים אותו למקום הרצוי.

 

עגלות משא

עגלות משא באות לידי שימוש, כאשר מדובר במקרר במשקל בינוני, אשר דורש עזרה כלשהי לסחיבתו מלבד כח אדם בלבד.

 

מנופים

שימוש במנוף לשם ינוע המקרר הינו אמצעי השינוע הנדיר ביותר, ונעשה בו שימוש אך ורק במקרים בהם אין ביכולתם של המובילים לשנע את המקרר בכוחות עצמם, בשום צורה שהיא. כמובן שיכולים להיות אמצעי הובלה נוספים בהתאם לצרכים השונים של חברות ההובלה, וכאמור בהתאם לסוגי המקררים ולתכונות השונות שלהם, אשר משתנות ממקרר אחד למשנהו.

 

סוגי מקררים הניתנים להובלה

כפי שנאמר עד כה, סוגי המקררים השונים ותכונותיהם משפיעים רבות על אופן תהליך הובלת מקרר ברבבה בדרכים שונות לרבות אמצעי ההובלה שיבואו לידי שימוש, משך זמן תהליך ההובלה, מחיר הובלת מקרר ועוד.

על כן, חשוב לדעת לזהות את סוג המקרר שבידכם, על מנת שתוכלו ליידע את חברת ההובלה בדבר, ובכדי שהם יוכלו להיערך מראש עם כמות הציוד והציוד בהתאם לצורך, ובכך ימנעו מקרים לא נעימים ועיכובים מיותרים. אם כן, סוגי המקררים השכיחים והעיקריים ביותר הם:

 

מקרר ביתי 

מקרר ביתי הוא המקרר הנפוץ, אותו כולנו מכירים, ובאים לידי מגע איתו מדי יום ביומו. מקרר זה יכול להיות מורכב מדלת אחת ועד לארבע דלתות, בהתאם לנפח תכולתו ובהתאם לדגם וליצרן שלו. מקרר זה נחשב למקרר הפשוט ביותר להובלה, מאחר שהוא גם הקל מבין הסוגים השונים.

 

מקרר מסחרי עומד

מקרר מסחרי עומד מורכב לרוב מדלת אחת, ומכיל בתוכו מדפים עליהם ניתן להניח מוצרים שונים. מקרר זה מופיע לרוב בחנויות שונות, וברוב המקרים מכיל משקאות, גבינות, בשרים ועוד.

 

מקרר מסחרי שוכב

המקרר השוכב מוכר לכולנו מהסופרמרקטים השונים, אשר ממנו אנו לוקחים מוצרים שונים כגון גלידות וכדומה. מקרר זה מורכב מדלת הזזה הממוקמת בצידו העליון, ונחשב למקרר הכבד ביותר.

 

האם תהליך הובלת מקרר ברבבה הינו תהליך בטוח?

מאחר שחברות ההובלה השונות מודעות לדאגה הרבה בדבר ביטחון הובלת מקרר בקרב הלקוחות, הן שמות בראש ובראשונה את עניין ביטחון המקרר שלכם, ועושות כל שניתן בכדי לשמור עליו שלם ונקי מכל פגע מהרגע שהופקד בידיהן, ועד הרגע שהגיע ליעדו בשלום.

מלבד זאת, ברוב המקרים קיים ביטוח תכולת דירה, אשר מבטיח לכם שבמקרה שיגרם נזק כלשהו למקרר שלכם, לא תצטרכו לשלם כלל עבור הנזק, והביטוח יכסה את מחיר הנזק שנגרם.

 

כמה עולה הובלת מקרר ברבבה?

כפי שהבנו עד כה, ישנם גורמים רבים אשר מרכיבים את תהליך הובלת המקרר. אי לכך ובהתאם לזאת, לכל הובלת מקרר מחיר שונה בהתאם לאותם גורמים, ובהתאם לגורמים נוספים אשר לא הוזכרו לעיל. בין הגורמים השונים ניתן למנות את משקל המקרר, גודלו, סוגו, אמצעי ההובלה הדרושים לשם ביצוע תהליך ההובלה, המרחק בין יעדי ההובלה השונים ועוד.

 

 

להזמנת הובלת מקרר ברבבה חייגו – 077-805-3559

מחירי הובלת מקרר ברבבה למרכז

הובלת מקרר ברבבה לתל אביב מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לפתח תקווה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לראשון לציון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לבני ברק מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לחולון מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לרמת גן מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לבת ים מחיר מ-250₪
הובלת מקרר ברבבה לרחובות מחיר מ-250₪
הובלת מקרר ברבבה להרצליה מחיר מ-200₪
הובלת מקרר ברבבה לכפר סבא מחיר מ-250₪

מחירי הובלת מקרר ברבבה לצפון

הובלת מקרר ברבבה לנצרת מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לנהריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לעפולה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לעכו מחיר מ-400₪
הובלת מקרר ברבבה לכרמיאל מחיר מ-400₪
הובלת מקרר ברבבה לנוף הגליל מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לטבריה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לשפרעם מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לצפת מחיר מ-400₪
הובלת מקרר ברבבה למגדל העמק מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר ברבבה לדרום

הובלת מקרר ברבבה לאשדוד מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לבאר שבע מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לרמלה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לרהט מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לאילת מחיר מ-450₪
הובלת מקרר ברבבה לקריית גת מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לנתיבות מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לדימונה מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לאופקים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לערד מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר ברבבה לשרון

הובלת מקרר ברבבה לנתניה מחיר מ-250₪
הובלת מקרר ברבבה לטייבה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לטירה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לכפר יונה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לקדימה צורן מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לאבן יהודה מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר ברבבה לאזור חיפה

הובלת מקרר ברבבה לחיפה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לחדרה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לקריית אתא מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לאום אל פאחם מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לקריית מוצקין מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לקריית ביאליק מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לקריית ים מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לבאקה אל גרביה מחיר מ-300₪
הובלת מקרר ברבבה לנשר מחיר מ-300₪

מחירי הובלת מקרר ברבבה לאזור ירושלים

הובלת מקרר ברבבה לירושלים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לבית שמש מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה למבשרת ציון מחיר מ-350₪

מחירי הובלת מקרר ברבבה ליהודה ושומרון

הובלת מקרר ברבבה למודיעין עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לביתר עילית מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה למעלה אדומים מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבהלגבעת זאב מחיר מ-350₪
הובלת מקרר ברבבה לאריאל מחיר מ-350₪