הובלת סלון

לכולנו יש פינה בבית בה ממוקם הסלון שלנו. בין אם גדול, בין אם קטן, בין אם מכיל רהיטים ופריטים רבים ובין אם לא, כאשר אנו רוצים להתחדש, לשדרג את הסלון או צריכים לעבור דירה, עניין שינוע הסלון הולך והפוך מסובך ככל שאנו מעמיקים בכך. אם גם אתם מצויים בבעיה הזו, אל דאגה, יש לנו פתרון מעולה עבורכם, והוא נקרא הובלת סלון. הובלות סלון, כשמן כן הן, מתמקצעות בהליך הובלה של סלון על כל מובניו ופריטיו, ועושות זאת במקצועיות ואיכותיות יתרה.

☑️ הובלת סלון במקיפה ומקצועית.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת סלונים בכל הגדלים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת סלון
הובלת סלון

אם גם אתם מחפשים הובלת סלון, שתסייע לכם בשינוע הסלון שלכם מסיבות כאלו ואחרות, הגעתם למקום הנכון. אנו מציעים שירותי הובלות סלון איכותיים ומקצועיים לכל סוגי הסלון הקיימים בכל הגדלים. אצלנו תיווכחו לדעת כי בראש ובראשונה, אנו מעמידים את נושא הבטיחות של ציודכם, בכדי שאתם תוכלו ליהנות מתהליך הובלה שקט ורגוע ללא דאגות מיותרות.

הובלת סלון במרכז

הובלת סלון בצפון

הובלת סלון בדרום

הובלת סלון בשרון

הובלת סלון בחיפה

הובלת סלון בירושלים

הובלת סלון ביהודה ושומרון

 

הובלת סלון – מה זה בכלל אומר?

ענף הובלת סלון, הינו ענף בתחום ההובלות, העוסק כאמור בשינוע והובלה של פריטים המצויים בסלון הביתי שלכם, בין יעדים שונים בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם. תהליך הובלות סלון כולל בתוכו מספר שלבים, אשר נעשים ברובם על ידי צוות הובלה שנשלח לביצוע המשימה. כחלק מתהליך ההובלה, עובר ציוד הסלון שלכם מסע המתחיל ממקומו הנוכחי של הסלון ומסתיים לאחר שהגיע כל הסלון שלכם אל יעדו החדש.

ישנם מקרים רבים בהם מתבקש תהליך של הובלת סלון לרבות מעבר דירה, החלפת ריהוט בסלון, הוספת ריהוט ועוד.

הובלת סלון - מה זה בכלל אומר?

 

מה כולל סלון להובלה

כאמור, סלון אשר עובר תהליך הובלת סלון יכול להיות מורכב מפריטים רבים, בגדלים שונים, אשר כל אחד מהם מצריך התייחסות וטיפול שונה במעמד ההובלה עצמו. אם כן, את הפריטים השונים ניתן לחלק לכמה קבוצות עיקריות:

  1. רהיטים – הרהיט העיקרי והנפוץ מכולם אשר נמצא בסלון הוא לא אחר מאשר הספה. ספות יכולות להיות בגדלים שונים, מסוגים שונים, בצבעים וצורות שונות. כמו כן ניתן למצוא כחלק מהסלון רהיטים נוספים כגון כורסאות, כיסאות, כונניות, שידות טלוויזיה ועוד.
  2. מכשירי חשמל – הטלוויזיה הינה המכשיר החשמלי השכיח ביותר שנמצא בסלון. בדרך כלל ממוקמת במרכז הסלון, כאשר כל הרהיטים מופנים אליה. מלבד הטלוויזיה ניתן למצוא בסלון מכשירי חשמל נוספים כגון מנורות, קונסולות משחקים ועוד.
  3. שטיחים – פריט נוסף הנמצא בסלון הוא השטיח, השטיח לרוב יהיה גדול ויכסה את כל שטח הסלון, אך לא בהכרח. קיימים מקרים רבים בהם אין בכלל שטיחים או שיש כמה שטיחים קטנים אשר מפוזרים ברחבי הסלון.

 

כמובן שאלו הם המרכיבים העיקריים, אך לא היחידים. ייתכן כי יהיו מרכיבים נוספים בסלון שלכם, והדבר אינו אומר כי אינם ניתנים להובלה. כמו כן, יש ליידע את חברת ההובלה בדבר כל הפריטים בכדי שיוכלו להתכונן בהתאם מראש.

מה כולל סלון להובלה

 

סוגי סלון להובלה

סלון הינו חלל בבית אשר יכול להיות מעוצב בצורות שונות ובדרכים שונות, בהתאם לטעמו האישי של בעל הבית, בהתאם לתקציב, לגודל ולגורמים רבים אחרים. אי לכך, קיימים סוגים רבים של סלונים אפשריים, אך למרות זאת ניתן לחלק את כל הסוגים לשני סוגים עיקריים של סלונים, אשר מיועדים לתהליך הובלת סלון.

 

סלון פינתי

הסוג הראשון הינו סלון פינתי. סלון זה ממוקם בפינת החדר ולרוב מאופיין בספה, לעיתים ספה נפתחת או מתכווננת, אשר צורתה בכל המקרים כצורת האות 'ר', המתקבלת כתוצאה מהמיקום הפינתי. בנוסף, סלון מסוג זה דורש לברוב המקרים פירוק והרכבה לשם אפשרות שינועו בין היעדים השונים, ולשם הבטחת הובלה בטוחה ומאובטחת.

 

סלון מרכזי

סלון נוסף שקיים הוא סלון מרכזי. סוג סלון זה מאופיין בספה אחת או יותר, אשר כל ספה עומדת בפני עצמה ומבודדת משאר הספות. בנוסף לכך, כל אחת מהספות מיועדת לישיבה עבור מספר שונה של אנשים, כאשר הספה הגדולה ביותר תהיה ממוקמת במרכז הסידור. אי לכך, ובהתאם לעובדה שהספה אינה ממוקמת ליד קירות התוחמים אותה, ממוקמות הספות ברוב המקרים במעין 'ח', מסביב לשולחן או מול הטלוויזיה.

סוגי סלון להובלה

 

אמצעי הובלה לביצוע הובלת סלון

כאמור, הובלת סלון מכילה כמות רבה של פריטים, אשר כל אחד מהפריטים דורש יחס וטיפול אחר. זאת מהסיבה שכל פריט משתייך לקבוצת פריטים אחרת, אשר בעלת תכונות וצרכים מיוחדים ושונים משאר הקבוצות. על כן, אמצעי ההובלה משתנים מהובלה אחת לאחרת, בהתאם לצרכים ולפריטים המובלים בה.

  1. חומרי אריזה – חומרי האריזה השונים נועדו על מנת לאפשר הובלה יעילה ובטוחה יותר. בין חומרי האריזה השונים ניתן למצוא ארגזי אחסון, פצפצים וניילוני אריזה למניעת שריטות.
  2. אמצעי שינוע – אמצעי השינוע השונים מסייעים לצוות ההובלה לשנע את הפריטים הארוזים ממקומם למיכל ההובלה ולהיפך. שימושם נקבע בהתאם לכמות הפריטים, לגודלם ולמשקלם, והם כוללים רצועות מנשא, עגלות משא, מנופי הרמה וכמובן כח אדם.
  3. אמצעי הובלה ומיכלי הובלה – אמצעי ההובלה אשר קובעים למעשה את סוג מיכל ההובלה הם אמצעי ההובלה המהותי ביותר, שכן בלעדיהם תהליך ההובלה לא יוכל להתבצע. אמצעי ההובלה נועדו אם כן, לביצוע הובלת סלון עצמו, ולהובלת הפריטים בין היעדים השונים. אמצעי ההובלה נקבעים בעיקר בהתאם לכמות הפריטים ולגודלם וכוללים טנדרים, משאיות הובלה, ובמקרים חריגים אף מכולות אחסון.

 

אלו הם כאמור אמצעי ההובלה העיקריים, אשר צורך שימושם נבחר על ידי חברת ההובלה, בהתאם לשיקוליה, לכלים העומדים ברשותה, ובעיקר בהתאם לאופי ההובלה הנקבע בהתאם לסוג הפריטים המובלים. אמצעי הובלה לביצוע הובלת סלון

 

כמה עולה הובלת סלון?

מחיר הובלת סלון משתנה מהובלה להובלה בהתאם לגורמים שונים, אשר נקבעים בעיקרם על ידי סוג הסלון והפריטים שבו. ככל שתכולת ההובלה תהיה גדולה יותר, ותכיל כמות רבה יותר של פריטים, כך גם מחיר ההובלה יעלה בהתאם ולהפך. כמו כן, גורמים נוספים אשר משפיעים על מחיר ההובלה הם אמצעי ההובלה הבאים לידי שימוש, המרחק בין יעדי ההובלה השונים, משקל הפריטים המובלים, סוג הסלון וכיו"ב.

אם כן, לכל הובלת סלון מחיר שונה ומשתנה, אשר סדר גודלו ניתן להערכה מראש, אך המחיר הסופי יקבע לרוב רק לאחר ביצוע תהליך ההובלה.

כמה עולה הובלת סלון?

 

מחירון הובלת סלון כללי

הובלת סלון החל מ – 300₪
הובלת מטבח החל מ – 200₪
הובלת חדר שינה החל מ – 200₪

 

להובלת סלון בצורה בטוחה, מקצועית ואמינה חייגו עוד היום – 077-805-3559

התשובה אינה חד משמעית, ומשתנה מחברת הובלה אחת לאחרת. לרוב, הדבר לא מתאפשר מהסיבה שסדר גודלן של הובלות סלון רב בהרבה מזה של הובלת פריט בודד. על כן, רוב החברות ככל הנראה לא יאפשרו את הדבר. בנוסף לכך, הובלה של פריט אחד תחת הובלת סלון אינה משתלמת ובוודאי שלא מומלצת. זאת מפאת הסיבה כי כדאי לשכור שירותי הובלה המתמקדים בהובלת הפריט עצמו ולא בהובלה כללית כהובלת סלון.

כאמור, תהליך הובלת סלון הינו תהליך בטוח מאחר שהחברות שמות בראש ובראשונה את העניין, בכדי לדאוג שאתם, הלקוחות, לא תצטרכו להיות עם דאגות מיותרות במהלך תהליך ההובלה. כמו כן, קיים ביטוח תכולת הובלה אשר מטרתו לכסות את הנזק הכלכלי במידה ויגרם.

ייתכן כי הדבר יתרחש, ותצטרכו לארוז את פריטי הסלון הקטנים יותר כגון שלטים, דיסקים וכדומה לתוך ארגזי אריזה. הצורך בכך, וכן הכלים המתאימים לביצוע המשימה יועברו לכם מראש, והוא נעשה על מנת לייעל ככל שניתן את משך תהליך ההובלה.

החלטה על חברת הובלה טובה אינה משהו קבוע, אלא עניין של טעם אישי. הדרכים הטובות ביותר למצוא את חברת ההובלה המתאימה ביותר עבורכם הם באמצעות אתרי האינטרנט השונים של חברות ההובלה, חוות דעת מאנשים שעבדו עם חברת הובלה כזו או אחרת, או באמצעות שיחת טלפון פשוטה והתרשמות באופן אישי.