הובלת ספות

אחד הרהיטים השכיחים ביותר אשר נמצאים בכל בית הוא הספה. ספות נמצאות בבית במקומות רבים בבית, בגדלים שונים, בצורות שונות ובסוגים שונים. על כן, כאשר נדרש לבצע תהליך של הובלת ספות מסיבות שונות ומגוונות לרבות מעבר דירה, תהליך ההובלה משתנה בין הובלה להובלה, ודורש טיפול והיערכות שונה בין הובלת אחת לאחרת. כמו כן, נדרש צוות ההובלה לדעת כיצד לטפל בסוגי הספות השונות, בכדי להבטיח שתהליך ההובלה יתבצע בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

☑️ שירות הובלת ספות מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת ספות מכל הגדלים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת ספות
הובלת ספות

אם גם אתם זקוקים להובלות ספה מכל סיבה שהיא כגון, מעבר דירה, שינוי של פני הסלון שלכם, קניית ספה חדשה לסלון, או כל סיבה אחרת, אתם יכולים לעצור כאן – אנחנו פה עבורכם! אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלות ספות מקצועיות ואמינות, אשר מבטיחות לכם תהליך הובלה בטוחה ויעילה. תהליך ההובלה מגיע אליכם לכל מקום אשר תצטרכו, ויוגש לכם מטעם צוות מובילים מנוסה ומיומן, שיבטיח מקצועיות ובטיחות.

הובלת ספות במרכז

הובלת ספות בצפון

הובלת ספות בדרום

הובלת ספות בשרון

הובלת ספות בחיפה

הובלת ספות בירושלים

הובלת ספות ביהודה ושומרון

 

קחו רגע – מה זה אומר הובלת ספות?

הובלת ספות הינה תחום הובלה אשר, כשמו, מתמקצע ומתמקד בהובלה של הרהיט הנפות והשכיח בכל בית, הספה. הובלות ספות נועדו לשם הובלת הספות השונות המצויות במקומות רבים לרבות הסלון הביתי, באופן בטיחותי ויעיל ככל האפשר.

בנוסף לכך, צוות ההובלה המיועד לביצוע הובלת הספות מנוסה ובעל ידע בתחום, בכדי להבטיח לכם שלא יגרם שום נזק במהלך תהליך ההובלה, כפי שעלול להיגרם במידה ותבצעו את ההובלה באופן עצמאי. אם כן תהליך הובלת ספות יעיל ועוזר כשמתעורר הצורך לשנע את הספות מסיבות כאלו ואחרות.

 

סוגי ספות שונות

כבכל הובלת ריהוט שהוא, גם הובלת ספות יכולה לכלול ספות שונות בעלות תכונות שונות.אי לכך, כל הובלה תדרוש אמצעים שונים, ותצטרך להיעשות באופן מעט שונה מהובלה אחרת. אם כן, קיימים סוגים שונים של צורות הניתנות לחלוקה על פי גורמים שונים.

  1. צורה – צורת הספה נובעת לרוב ממיקום הספה בחלל. אם הספה צמודה לקיר מעוגל, תהיה צורתה מעט עגולה, אם לפינת קיר ריבועי, תהיה צורתה כצורת האות 'ר', וכן הלאה.
  2. גודל – גודל הספות השונות נקבע בהתאם לגודל החלל בו הן נמצאות. גודלן של ספות יכול להיות כמה מטרים, ויכול להיות מטר אחד או שניים, בהתאם כאמור לחלל בו הן נמצאות.
  3. משקל – משקל הספה נקבע בעיקרו מהחומר שממנו עשויה הספה ומגודל הספה. ככל שגודל הספה יהיה רב יותר, כך גם המשקל. בנוסף חומרי הספה השונים משפיעים על המשקל גם הם.
  4. חומר עשייה – ישנם חומרים רבים ומגוונים שמהם עשויות ספות כיום. החומרים יכולים להיות עור, דמוי עור, בד כותנה, בד פוליאסטר ועוד רבים אחרים.
  5. כמות – ישנם ספות אשר מורכבות מכמה ספות שחוברו ידיו באמצעות הלבשה של ספה זו לצד זו. כמו כן ישנם ספות יחיד, ספות לזוג ועוד.

 

אלו הם הגורמים העיקריים, אך ייתכנו גורמים נוספים בהתאם לבקשת חברת ההובלה, וכמובן בהתאם לספה שברשותכם.

 

כיצד מתרחש תהליך הובלת ספות

תהליך הובלת ספות, בדומה לרוב תהליכי ההובלה באשר הם, מחולק לשלושה שלבים, אשר כל אחד מהם עוסק ומטפל בגורמים שונים לשם ביצוע ההובלה. עם זאת ולעומת רוב ההובלות, תהליך הובלות ספות נחשב כתהליך פושט ומהיר, מפאת העובדה כי הוא אינו דורש התעסקות רבה במיוחד עם פריטי ההובלה ביחס להובלות אחרות. אם כן, שלושת השלבים של תהליך ההובלה הם:

 

שלב האריזה

השלב הראשון בתהליך ההובלה, הוא שלב האריזה. כחלק משלב זה נדרש צוות ההובלה לארוז את הספות השונות בהתאם לגודלן, משקלן, צורתן, סוג החומר ממנו הן עשויות ועוד. כמו כן, ישנם מקרים בהם קיימות ספות מורכבות, כלומר עשויות מכמה חלקים. במקרים כאלו יידרש צוות ההובלה לפרק את הספה לחלקיה השונים, ולארוז כל חלק בנפרד. פעולה זו מיועדת בין היתר לשם איפשור ביצוע ההובלה על צידה היעיל והבטיחותי ביותר.

 

שלב השינוע

השלב השני והמהותי ביותר בתהליך הובלת ספות, הוא שלב השינוע, שאלמלא הוא, תהליך ההובלה כולו היה חסר כל משמעות. כחלק מתהליך זה מוביל צוות ההובלה את הפריטים הארוזים אל עבר מיכל ההובלה, מסדר אותו בתוכו בצורה כזו שלא יפגע במהלך הנסיעה, ומשנה אותו ליעדו החדש.

 

שלב פריקת תכולת ההובלה

השלב האחרון, שמסכם את תהליך ההובלה כולו, הוא של פריקת תכולת ההובלה. בשלב זה, מעבירים המובילים את הספות הארוזות ממיכל ההובלה אל עבר יעדם החדש לרבות דירה, משרד וכדומה. לאחר מכן, מותיר צוות ההובלה את חומרי האריזה השונים מעל הספות, מרכיב אותן במידת הצורך, וממקם אותן במקום הרצוי על פי בקשת בעל הספות.

 

בעזרת אילו אמצעים מתקיימת הובלה ספות?

כידוע, לשם ביצוע כל הובלה שהיא, ובמקרה שלנו הובלת ספות, נדרש לעשות שימוש באמצעים שונים לשם ייעול ההובלה, וקיומה על הצד הבטיחותי ביותר. לשם כך נועדו אמצעי הובלה שונים אשר שימושם נעשה בהתאם לשלב בהובלה:

  1. שלב האריזה – בשלב זה נעשה שימוש בחומרי אריזה שונים לצורך עטיפת הספות. חומרי האריזה השונים מבטיחים שהספות ישמרו מכל פגע כגון שריטות, קרעים, מכות וכו'. בין חומרי האריזה ניתן למצוא ניילון נצמד למניעת שריטות, ארגזים, קרטונים, בדי אריזה ועוד.
  2. שלב השינוע – שלב זה מורכב משני חלקים. הראשון, העמסת הציוד על מיכל ההובלה, אשר כולל אמצעי שינוע שונים בהתאם לסוג הספה ולתכונותיה (משקל, גודל וכו'), לרבות חגורות נשיאה בעזרת כח אדם בלבד, עגלות נשיאה, מנופים ועוד. השלב השני, הוא שלב ההובלה עצמו אשר כולל את כלי התחבורה הכולל את מיכל ההובלה. כלי התחבורה השונים יכולים להיות טנדרים עם עגלה נגררת, משאיות ועוד.
  3. שלב הפריקה – השלב האחרון כולל למעשה את שני אמצעי ההובלה בשלבים הקודמים לו, לשם הובלת הספות ליעדם והתרת חומרי האריזה. על כן, בין אמצעי ההובלה בשלב זה ניתן למצוא מנופים, עגלות משא, ארגזים ועוד.

 

כמה עולה הובלת ספות?

מחיר הובלת ספות כמובן, אינו קבוע ומוחלט בשום מקרה. לכל הובלת ספות מחיר שונה ומשתנה על פי גורמים רבים ושונים, אשר כל אחד תלוי בדבר אחר אשר קשור להובלה. למשל, ניתן לחלק את הגורמים השונים לפי גורמים התלויים בתכונות ההובלה כהובלה בפני עצמה, ולגורמים התלויים בתכונות הספה עצמה.

כמו כן, המחיר נקבע לפי גורמים נוספים כגון המרחק בין יעדי ההובלה, סוג הספה והצרכים אשר היא מביאה עמה לשם הובלתה, כמות הספות, משקל הספה, גודלה, אמצעי ההובלה הדרושים לביצוע ההובלה ועוד.

 

מחירון הובלת ספות כללי

הובלת ספות החל מ – 170₪
הובלת שולחן החל מ – 180₪
הובלת סלון החל מ – 200₪

 

זקוקים מישהו שיעזור לכם בתהליך הובלת הספות שלכם? חייגו עוד היום לקבלת שירותי הובלת ספות מהטובים שתוכלו למצוא – 077-805-3559

מספר הספות המיועדות להובלה אינו מוגבל ברוב המקרים. עם זאת, יש ליידע את חברת ההובלה בכמות הספות הזקוקות להובלה, בכדי שאלו יוכלו להיערך עם הכלים ואמצעי ההובלה הדרושים לביצוע ההובלה.

התשובה לכך היא לא. פירוק הספה לשם הובלתה מתרחש אך ורק כאשר הובלת הספה אינה מתאפשרת כשהיא בצורתה או בגודלה הנוכחי והשלם. במקרים כאלו אכן יידרש פירוק הספה לשם הובלה תקינה, יעילה, ומעל הכל, בטיחותית.

במקרים בהם הכריות אינן חלק אחיד של הספה, אלא מתנתקות ממנה החוצה, הן בהחלט יובלו באותה ההובלה, ללא יוצא מן הכלל. מחיר ההובלה כולל את כל הספה, על כל חלקיה, בין אם הכריות מחוברות לספה ובין אם לא.

אין כל סיבה לחשוש בנוגע לביטחון ושלמות הספות שלכם בעת תהליך ההובלה מהסיבה שחברות ההובלה כאחד, מודעות לבעיית החשש של הלקוחות בדבר עניין הביטוח, ועל כן שמות זאת בראש מעייניהן. מלבד זאת, קיימת אפשרות לרכישת ביטוח (אשר כלולה במחיר בחלק מהמקרים), ומטרתה לכסות את העלות הכספית במידה ויגרם נזק כלשהו לספות שלכם.