הובלת ספריה

ספרים מילאו וממשיכים למלא עד היום את חיינו. בין אם ספרי לימוד, ספרי הרפתקאות, פנטזיה, מדע בדיוני ועוד. אם כן, ברוב רובם של המקרים, כל הספרים הללו, בין אם ללימוד ובין אם לא, מאוחסנים במקום מיוחד עבורם הנקרא ספריה. כמו כן, כאשר מתעורר צורך כלשהו לבצע העברה של הספריה ותכולתה ממקום אחד לאחר, מסיבות כאלו ואחרות, מתעורר גם כן הצורך לתהליך הובלת ספריה. תהליך זה נועד להפוך את מעבר הספריה ותכולתה לפשוט ויעיל הרבה יותר, מאשר מעבר דומה אשר יעשה על ידי אדם חסר ניסיון וידע בנושא.

☑️ שירות הובלת ספריה מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת ספריה.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת ספריה
הובלת ספריה

אם גם אתם זקוקים במקרה להובלת ספריה מסיבות כאלו ואחרות כגון רכישה של ספריה חדשה, רכישה של ספריה יד 2, הורשה של ספריה מבני משפחה וכו', אנחנו כאן עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלות ספריה מקצועיים ובטוחים, הכוללים את כל מה שדרוש לכם בעבור ההובלה המושלמת. כל זאת יינתן לכם מטעם צוות מובילים מנוסה ומיומן, שיספק עבורכם שירות לכל בעיה או צורך שתזדקקו.

הובלת ספריה במרכז

הובלת ספריה בצפון

הובלת ספריה בדרום

הובלת ספריה בשרון

הובלת ספריה בחיפה

הובלת ספריה בירושלים

הובלת ספריה ביהודה ושומרון

 

מה הכוונה במושג הובלת ספריה?

הובלת ספריה, כשמה כן היא, מיועדת לשינוע והובלה של ספריות שונות ותכולותיהן לרבות ספרים, קלסרים, חוברות ועוד. אי לכך, ובהתאם לרמת כמות הפריטים הרבה ביחס להובלות סטנדרטיות, סדר גודלן של הובלות ספריה רב יחסית, ונחשב לדורש תשומת לב רבה, על מנת לעבור את תהליך ההובלה בשלום ובבטחה.

אף על פי הבלבול שעלול להיווצר מהמושג "הובלת ספריה", חשוב לדעת כי הספריה אינה מוכרחה להיות ספריה ציבורית, כפי שכולנו מכירים אותה, אלא יכולה להיות ספריה ביתית, או אפילו משרדית, בסדר גודל קטן בהרבה מזה של ספריה ציבורית.

 

ספריה – מה היא כוללת מא' ועד ת'

כאמור, ספריה אשר מיועדת לביצוע תהליך הובלת ספריה יכולה לכלול כמות רבה של פריטים מסוגים שונים ומתחומים שונים. על כן, יש לוודא אילו מרכיבים מרכיבים את הספריה שלכם, ובהתאם ליידע את חברת ההובלה, בכדי שתוכל להיערך בהתאם עם הציוד הדרוש. בין מרכיבי הספריה ניתן למצוא:

  1. מבנה – למבנה הספריה עצמו ישנם מרכיבים רבים אשר יכולים להכלל בתוכו. בין המרכיבים השונים ניתן למצוא מדפים, מגירות, מיכלי אחסון עם דלתות, שידות ועוד.
  2. תכולה – תכולת הספריה כמובן, מכילה בראש ובראשונה, ובכמות הכי גדולה, ספרים. ספרים אלו יכולים להיות ספרי קריאה וספרי לימוד כאחד. בנוסף לכך, תכולת הספריה יכולה לכלול דברים נוספים כגון מגזינים, חוברות, קלסרים, עיתונים ועוד.

 

כמובן שיכולים להיות מרכיבים נוספים לספריה שלכם, והמוצגים לעיל הינם המרכיבים השכיחים ביותר, ולא כולם.

 

אמצעים לצורך ביצוע הובלת ספריה

תהלי הובלת ספריה הינו תהליך מורכב אשר דורש טיפול באמצעים שונים בעבור כל שלב בתהליך ההובלה. על כן, תהליך הובלות ספריה מחולק לשלושה שלבים שונים, אשר כל אחד משלושת השלבים מכיל פעולות שונות ואמצעים שונים, אשר כולם ביחד בונים את תהליך ההובלה הכולל. כאמור, כל שלב מכיל שימוש באמצעי הובלה שונים בהתאם לצורך, לשלב ולמאפיני הספריה השונים.

 

שלב ראשון – אריזה

השלב הראשון בתהליך ההובלה הוא שלב אריזת הספריה על כל מרכיביה. של זה כולל את אריזת תכולת הספריה, וכמו כן את הספריה עצמה, אשר במקרים מסוימים נדרש לפרק אותה לחלקיה השונים לשם הובלתה בצורה בטוחה ויעילה. לשם כך נדרשים כמה כלים ביניהם ארגזי אחסון, חומרי בידוד מפני פגיעות, כלי עבודה שונים לשם פירוק הספריה עצמה ועוד. 

 

שלב שני – שינוע

השלב השני הינו שלב השינוע. שלב זה כולל בתוכו את העמסת הציוד הארוז על גבי מיכל ההובלה, והעברת הציוד ליעדו החדש בעזרת נסיעה פשוטה. ברוב רובם של המקרים, מיכל ההובלה הינו חלק מכלי התחבורה שבאמצעותו מתבצע תהליך הנסיעה. על כן, אמצעי השינוע השונים כוללים משאיות הובלה, טנדרים עם או ללא עגלות נגררות ועוד.

 

שלב שלישי – פריקה

השלב האחרון והסופי, שחותם את תהליך ההובלה כולו, הוא שלב פריקת תכולה ההובלה. שלב זה משלב את שני השלבים הקודמים לו, וכולל את הובלת הספריה הארוזה ומרכיביה ממיכל ההובלה ליעדו החדש, התרת חומרי האריזה השונים, במידת הצורך הרכבת הספריה כפי שהייתה במקומה הקודם, ומיקומה במקום הרצוי.

על כן, לצורך ביצוע שלב זה נעשה שימוש באמצעים כגון כלי עבודה לרבות מברגים, כח אדם, עגלות משא, מנופי שינוע והובלה, ועוד.

 

דברים שחשוב לדעת טרם השכרת שירותי הובלת ספריה

ישנם כמה קריטריונים וגורמים אשר חשוב לוודא ולדעת טרם השכרת וביצוע תהליך הובלת ספריה. זאת בכדי שיובטח תהליך הובלה יעיל, מקצועי ובטיחותי ככל הניתן. כמובן, יש ליידע את חברת ההובלה בדבר אותם דברים על מנת שתוכל להתכונן ולהיערך בהתאם עם הציוד והאמצעים הדרושים והנכונים לרבות כמות חומרי אריזה, סוג מיכל הובלה, אמצעי שינוע וכו'.

  • תכונות הספריה – תכונות הספריה כוללת את משקל הספריה, גובהה, אורכה ועוד.
  • ממה מורכבת הספריה – הכוונה בקריטריון זה היא לחומר ממנו עשויה הספריה לרבות עץ, מתכת ועוד. בנוסף, הכוונה היא גם לסוג הספריה, כלומר ספרית מדפים, מגירות, ארונות וכדומה.
  • כמות וסוג התכולה של הספריה – ידע זה חשוב לחברת ההובלה על מנת שתוכל לדעת אילו אמצעי אריזה דרושים עבור אריזת תכולת ההובלה. כאמור, תכולת הספריה ברוב המקרים הינה ספרים, מגזינים וחברות.

 

כמובן שייתכנו דברים נוספים שחברת ההובלה תבקש ממכם לוודא וליידע אותה, זאת כאמור, על מנת שהיא תוכל להתכונן בדרך הטובה ביותר שניתן לקראת תהליך ההובלה.

 

כמה עולה הובלת ספריה?

מחיר הובלת ספריה משתנה מהובלה להובלה בהתאם לגורמים שונים. את הגורמים השונים ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות שהן גומרים בעלי תלות בספריה עצמה, וגורמים בעלי תלות בתכונות ההובלה ללא קשר בספריה ובתכונותיה השונות.

על כן, לכל הובלת ספריה מחיר שונה ומשתנה בהתאם לגורמים שהוזכרו לרבות המרחק בין יעדי ההובלה השונים, כמות תכולת הספריה, גודל הספריה, אמצעי ההובלה הבאים לידי שימוש וכן הלאה. אף על פי שלא ניתן לקבוע את המחיר הסופי של תהליך הובלות ספריה, ניתן לומר שהמחיר נע סביב 200₪, ויכול להגיע למחירים גבוהים יותר בהתאם לגורמים השונים.

 

מחירון הובלת ספריה כללי

הובלת ספריה החל מ – 200₪
הובלת ארון החל מ – 200₪
הובלת שולחן החל מ – 200₪

לשירותי הובלת ספריה מקצועיים, איכותיים ובטיחותיים חייגו עכשיו – 077-805-3559

גודל הספריה לרבות תכולת הספריה ומבנה הספריה עצמו לא מהווה הגבלה כלשהי בדבר קיום תהליך ההובלה. אם כן, יש ליידע את חברת ההובלה בדבר כל הגורמים העלולים להשפיע את תהליך ההובלה, בכדי למנוע הפתעות לא רצויות שיגרמו לעיכובים שונים בתהליך ההובלה.

ברוב המקרים, תהליך אריזת תכולת הספריה לרבות הספרים השונים מוטל על בעל הספריה. אחריות זאת מוטלת עליו מכמה סיבות ביניהן עניין הסדר. בעלי הספריות ירצו ברוב המקרים שהספרים יהיו מסודרים בצורה מסוימת בארגזים, בכדי להקל עליהם בעת סידורם ביעד החדש.

הובלת ספריה נועדה בין היתר על מנת להקל עליכם בעת מעבר ספריה מסיבה כלשהי, אך גם מהסיבה שהיא מקיימת את תהליך ההובלה בצורה מקצועית ואיכותית הרבה יותר. צוותי ההובלה השונים הממונים על תהליך ההובלה, מתמקצעים ובעלי ידע וניסיון רב בתחום, בכדי להבטיח שתהליך ההובלה יתקיים באופן בטוח על כל אחד מחלקי התהליך. אי לכך, כאשר אתם עושים את התהליך באופן עצמאי, ייתכנו סיכויים גבוהים כי יגרם נזק כלשהו לספריה שלכם במהלך ההובלה, ועל כן לא מומלץ לבצע זאת באופן עצמאי.

בחירה של חברת הובלה טובה אינה דבר קבוע אלא יחסי ומשתנה בהתאם לאנשים השונים. הובלה טובה הנה דבר יחסי, ועל כן ניתן רק להגדיר חברת הובלה טובה. אי לכך, הובלה טובה הנה הובלה אשר תוכל לספק עבורכם מענה לצרכיכם בצורה איכותית ומקצועית בסכום הנמצא בתקציב שלכם. הדרכים הטובות ביותר במציאת חברת הובלות שכזו הן באמצעות שיחת טלפון, אתרי אינטרנט או חוות דעת מפי אנשים שעבדו עם שירותי חברת ההובלה.