הובלת פסנתר

פסנתרים, כידוע, הינם כלי הנגינה הכבדים ביותר, כמובן תלוי בחומר מהם הם עשויים, בגודלם, בסוג הפסנתר ועוד. אי לכך, כאשר אתם רוכשים פסנתר חדש לבית, לעבודה, לחדר המוזיקה או לכל מקום ומכל סיבה שהיא, מתגלה הקושי הרב בהעברת הפסנתר בין היעדים השונים. לשם כך, ולמען הקלה על רוכשי הפסנתרים למיניהם, נוצר תחום הובלת פסנתר, אשר כשמו, מיועד לשם הובלה ושינוע של פסנתרים מכל הסוגים, בין יעדים שונים ומגוונים. לשם ביצוע הובלות פסנתר, נעזר צוות ההובלה באמצעים שונים אשר מסייעים לו בשינוע הכלי הכבד.

☑️ שירות הובלת פסנתר מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת פסנתר.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת פסנתר
הובלת פסנתר

אם קניתם פסנתר חדש, או שיש ברשותכם פסנתר בבית ואתם עוברים דירה, אנחנו כאן עבורכם. אנו מספקים מענה לכל צורך הובלת פסנתר שהוא, מכל סוג ומכל סיבה. צוות המובילים שלנו מנוסה ואיכותי, על מנת להבטיח לכם תהליך הובלה שקט ומקצועי ככל הניתן. כל זאת תמורת סכום נוח לכל כיס, אשר מניב תוצאות וסיפוק אדיר מתהליך ההובלה הכולל.

הובלת פסנתר במרכז

הובלת פסנתר בצפון

הובלת פסנתר בדרום

הובלת פסנתר בשרון

הובלת פסנתר בחיפה

הובלת פסנתר בירושלים

הובלת פסנתר ביהודה ושומרון

 

קצת על הובלת פסנתר

הובלת פסנתר, כשמה כן היא, מיועדת לשם מתן מענה על צורך להוביל פסנתר מכל סוג שהוא, בין מקומות שונים ומכל סיבה שהיא. מפאת התכונות השונות של סוג הפריט אשר בו מתמקדת ההובלה, הפסנתר, לרבות משקלו, גודלו ועדינותו הרבים, הובלות פסנתר נחשבות מאתגרות מכמה סיבות ביניהן עניין השינוע של הפסנתר, עניין הבטיחות ועוד.

כמו כן, בעקבות הרגישות הרבה של כלי הנגינה הזה, נוצרת בעיית הרגישות והעדינות הנדרשת בכל אחד משלבי תהליך ההובלה. על כן, צוות ההובלה נדרש להיות מנוסה, מיומן ומקצועי בדבר הובלת פסנתר.

 

סוגי פסנתרים המיועדים לתהליך הובלת פסנתר

את סוגי הפסנתרים השונים אשר מיועדים לתהליך הובלת פסנתר, ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות, אשר בתוך אותן קבוצות, ניתן לחלק את הפסנתרים השונים לתתי קבוצות גם כן בהתאם למאפיינים שונים כגון חומרי עשיה, גודל, צורה, משקל ועוד. אם כן, סוגי הפסנתרים מתחלקים לפסנתרי כנף, ולפסנתרים עומדים.

 

פסנתר כנף

פסנתרי כנף הינם סוג הפסנתרים הגדול, הכבד והעדין יותר, מפאת צורתו ואופן הרכבתו. פסנתר זה עומד לרוב על שלוש רגליים, ותיבת התהודה שלו פתוחה כמעין כנף, ומכאן גם שמו. מבנה זה מקשה על אופן הובלתו, והופך אותה לכזו הצריכה להיות עדינה ובטיחותית הרבה ביותר. מלבד זאת, פסנתרי הכנף נחשבים לפסנתרים הכבדים ביותר מבין כל סוגי הפסנתרים הקיימים.

 

פסנתרים עומדים

פסנתרים עומדים, או בשמם הנוסף, פסנתרי קיר, הינם סוג הפסנתרים הנפוץ ביותר אשר סיכוייו להימצא בבית כלשהו הם הגבוהים ביותר מבין כל סוגי הפסנתרים. על כן תהליך הובלת פסנתר קיר הוא תהליך ההובלה השכיח ביותר בקרב הובלות פסנתר.

בנוסף לכך, פסנתרים אלו נחשבים פשוטים יחסית להובלה, ואינם דורשים מאמץ רב במיוחד, מלבד השמת תשומת לב רבה על עניין ביטחון הפסנתר לאורך כל תהליך ההובלה. עניין הבטיחות כאמור, חשוב מפאת החומר ממנו עשוי הפסנתר, ברוב המקרים עץ, אשר בעל נטייה להישבר, להישרט או להיסדק אפילו במקרים של מכות קטנות ביותר.

 

את סוגי הפסנתרים חשוב לדעת טרם השכרת שירותי חברת ההובלה, וליידע אותה בדבר, בכדי שהיא תוכל להיערך ולהתכונן מראש עם הציוד ואמצעי ההובלה הדרושים לביצוע תהליך הובלתי יעיל, בטיחותי ואיכותי ככל הניתן.

 

האמצעים הדרושים להובלת פסנתר

כאמור, הובלת פסנתר דורשת תשומת לב רבה בדבר עניין הבטיחות והזהירות בכדי לשמור על שלמות הפסנתר לאורך כל תהליך ההובלה. על כן, צוות ההובלה משתמש באמצעי ההובלה וכלי העבודה המתאימים והטובים ביותר לשם ביצוע תהליך הובלת הפסנתר על צידו הטוב והבטיחותי ביותר. אם כן, ניתן לחלק את אמצעי ההובלה השונים על פי גורמים רבים שהשכיחים ביניהם, הם על פי שלבי תהליך ההובלה.

 

שלב האריזה

שלב האריזה, כשמו, נועד על מנת לארוז את הפריטים המובלים, במקרה זה הפסנתר, בכדי להבטיח שלא יאונה לו כל רע לאורך תהליך ההובלה. לשם כך, עושה צוות ההובלה שימוש באמצעי אריזה שונים בהתאם לסוג הפסנתר, כשאמצעי האריזה השכיחים ביותר הינם ניילון נצמד למניעת שריטות, קרטונים וחבלים למיניהם.

 

שלב השינוע

השלב השני הוא שלב השינוע. שלב זה כולל את שינוע הפסנתר הארוז ממקומו הנוכחי למיכל ההובלה המיועד. שלב זה נחשב לשלב המסוכן ביותר עבור ביטחון הפסנתר מאחר שהשינוע שלו אל מיכל ההובלה נעשה באמצעים לשינוע כלים כבדים מפאת משקלו של הפסנתר. על כן, צוות ההובלה נזהר במיוחד ועושה שימוש בעיקר במנופי שינוע בעלי משטח העמסה, אשר יבטיח יציבות ובכך בטיחות ברמה הגבוה ביותר.

כמו כן, ישנם מקרים בהם ייתכן שימוש במנופים רגילים, בעלי וו הנפה, כאשר הפסנתר מחובר לוו המנוף באמצעות חבלים. מנוף בעל וו נחשב לפחות בטיחותי, ועל כן השימוש בו נדיר. בנוסף לכך, שלב הנסיעה עצמו נעשה לרוב באמצעות משאיות הובלה מפאת גודלו הרב של הפסנתר.

 

שלב הפריקה

השלב האחרון, שלב הפריקה, כולל את שינוע הפסנתר ממיכל ההובלה למקומו החדש, והתרת חומרי האריזה השונים מעל הפסנתר. בשלב זה, כמו בשלב השינוע, נעשה שימוש במנופי האריזה על מנת להניח את הפסנתר במקומו החדש.

כאמור, יכולים להיות גורמים נוספים ואיתם אמצעי הובלה נוספים אשר יעשה בהם שימוש, ואלו רק השכיחים שבהם.

 

מה חשוב לדעת על חברת ההובלה

הובלת פסנתר כאמור, יכולה להיות כרוכה בסיכונים רבים בדבר ביטחון הפסנתר שלכם. על כן, ישנם כמה דברים שחשוב לברר ולדעת טרם ההובלה.

  1. אמצעי הובלה – חשוב לברר באילו אמצעי הובלה נעשה שימוש, ולוודא כי הם המתאימים והבטוחים ביותר עבור סוג הפסנתר שלכם וצרכיו.
  2. ביטוח תכולת הובלה – מאחר שרמת הסיכון שיגרם נזק לפסנתר גבוהה, מומלץ לוודא כי קיים ביטוח אשר מכסה את מחיר הנזק במידה ויגרם לפסנתר.
  3. מחיר – אף על פי שמחירי הובלות פסנתר גבוהים יחסים, חשוב לדעת כי חברת ההובלה אינה נוקטת אמצעים לשם העלאת המחיר שלא לצורך.
  4. חוות דעת – מומלץ לבדוק חוות דעת על חברת ההובלה, בכדי להבטיח שהיא חברת הובלות איכותית וטובה, במיוחד עבור סוג ההובלה שלכם.

 

כמה עולה הובלת פסנתר?

מחיר הובלת פסנתר מהווה גורם משתנה בהתאם לסוג ההובלה ולמהלכה. זאת בעיקר מאחר שכל פסנתר דורש טיפול ואמצעים שונים, מפאת סוגו השונה ותכונותיו השונות. בנוסף לכך, לכל הובלת פסנתר מחיר גבוה ביחס למחירי הובלות אחרות מפאת משקלו הרב של הפסנתר אשר דורש שימוש באמצעי הובלה גדולים, שמחיר שימושם גבוה גם כן. אם כן, הובלת פסנתר מהווה הובלה יקרה יחסית, אך מומלצת אם ברצונכם להוביל את הפסנתר שלכם בדרך הבטוחה והטובה ביותר.

 

מחירון הובלת פסנתר כללי

הובלת פסנתר החל מ – 300₪
הובלת ציוד ספורט החל מ – 200₪
הובלת סלון החל מ – 200₪

 

הפסנתר שלכם חשוב לכם? צריכים הובלת פסנתר שתהיה איכותית ובעיקר בטוחה? חייגו עכשיו לשירותי הובלת פסנתרים בטוחים ברמה הגבוה ביותר – 077-805-3559

מציאת הובלה טובה יכולה להיות באמצעות כמה דרכים, ביניהן שיחת טלפון עם נציג החברה והתרשמות עצמית, או חוות דעת מפי אנשים אשר עבדו עם שירותי החברה בה אתם מתעניינים.

הובלה מרובת פסנתרים אפשרית אך לא בכל מקרה. מאחר שלכל פסנתר גודל ומשקל שונים, אמצעי ההובלה לרבות מיכל ההובלה ואמצעי השינוע משתנים גם הם. על כן, יש ליידע את חברת ההובלה בדבר כמות הפסנתרים טרם ההובלה בכדי שיוכלו להיערך בהתאם, ובמידת הצורך ליידע אתכם כי הדבר אינו אפשרי.

כאמור, הדרך הבטוחה ביותר להוביל פסנתר, אם יש צורך בכך, היא אך ורק באמצעות הובלת פסנתר. זאת מכמה סיבות, ביניהן העובדה כי הובלות פסנתרים מתמקדות ומתמקצעות בעניין, ובכך רמת הסיכויים שיגרם נזק לפסנתר במהלך ההובלה יורדים באופן משמעותי. מלבד זאת, רבות הובלות הפסנתר אשר כוללות ביטוח על תהליך ההובלה, כך שבמקרה שנגרם נזק כלשהו לא תצטרכו לשלם עליו מכיסכם האישי.

כמעט ולא קיימים מקרים בהם לא ניתן להוביל את הפסנתר. חברות ההובלה השונות מתמקצעות בתחום, ועל כן יודעות מה לעשות בנוגע לכל פסנתר שהוא, ובאילו אמצעי הובלה להשתמש, על מנת להובילו בדרך הטובה ביותר האפשרית.