הובלת פסנתר בנורדיה

☑️ שירות הובלת פסנתר בנורדיה – הובלה בטוחה.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת פסנתר ורהיטים כבדים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר על הובלת פסנתר בנורדיה חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

חברות ההובלה בנורדיה עובדות מול מגוון של לקוחות במהלך השנה, ונראה שהביקוש להובלת פסנתר מסוגים שונים רק הולך ועולה בשנים האחרונות. מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מספרים לנו, שככל הנראה מדובר בחלק מההסתגלות לאורח החיים של התקופה הנוכחית, המעודד אנשים ובעלי עסק לשנות מיקום בצורה תכופה יותר.

חברות ההובלה בנורדיה מציעות סוגים שונים של שירותי הובלה, וזאת על מנת להתאים את עצמן טוב יותר לצרכי הלקוחות. בעוד חלק מהלקוחות מבקשים הובלה של דירה שלמה, יש כאלו שזקוקים לעזרה נקודתית עם חפץ מסוים, ודוגמה טובה לכך היא הובלת פסנתר בנורדיה.

פסנתר קיים בבתים רבים ומשמש כלי נגינה, פריט דקורטיבי, ולעתים גם טומן בחובו ערך רגשי. עקב העובדה שמדובר בחפץ גדול, כבד ורגיש לפגיעה, הובלת פסנתר בנורדיה מהווה אתגר לא קטן, ודורשת כמעט תמיד עזרה מקצועית.

 

חברות ההובלה בנורדיה

אם תשאלו ב"פיק-אפ הובלות", יספרו לכם שכמו שתושביה של נורדיה הם מגוונים – כך גם שירותי ההובלה שהם מחפשים. היום בשונה מפעם, קיימים שירותי הובלת פסנתר מסוגים שונים, ונראה שלא כולם זקוקים למשאית גדולה והובלה קלאסית.

בין סוגי השירותים שחברות ההובלה בנורדיה מספקות, נוכל למצוא הובלות קטנות, שירותי מנוף, עזרה עם חפצים נקודתיים, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה, השכרת משאית, הובלת פסנתר בנורדיה ועוד. המגוון הזה, מאפשר לחברות ההובלה בנורדיה להתאים את עצמן בצורה הטובה ביותר ללקוחות.

 

הובלת פסנתר בנורדיה

פסנתר מהווה חלק בלתי נפרד מבתים רבים, ונוכל למצוא אותו גם במועדונים קהילתיים, בתי ספר ומוסדות נוספים. הפסנתר אמנם משמש ככלי נגינה, אך הוא גם מעניק נופך מיוחד מעבר לכך, וניתן לראות שמקומות רבים מחזיקים בו בתור פריט דקורטיבי או פריט בעל ערך ריגשי.

ישנם סוגים רבים של פסנתרים, וברוב המקרים מדובר בחפץ גדול וכבד מאוד. מעבר לגודל ולמשקל, הפסנתר הוא יחסית עדין, וכל פגיעה בו עשויה להביא לפגיעה בתפקוד, פגיעה במראה, ולכן צורך בתיקונים והוצאות כלכליות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות ייחודית, ועל המובילים להיות בעלי ניסיון בעניין זה. חשוב לדעת לארוז ולעטוף את הפסנתר בצורה נכונה, ויש לבחור את טכניקות ההובלה הנכונות בכל שלב בהובלה (סבלות, עגלה, מנוף וכו'). הובלת פסנתר חובבנית עשויה לגרום לנזק משמעותי לחפץ היקר, ומעבר לכך – היא מעמידה את המובילים עצמם בסיכון לפציעות.

 

תנאי השטח בהובלת פסנתר בנורדיה

מעבר לקושי שמביא עמו הפסנתר בעת ההובלה, יש חשיבות גדולה גם לתנאי השטח שבהם היא מתבצעת. חלק מהובלת פסנתר בנורדיה, דורשת העברה ממפלס קרקע למפלס קרקע אחר, אך המצב הוא לא תמיד כה פשוט. מהם האתגרים שמציבים תנאי השטח בפני המובילים?

 

גודל הדלת

כאמור, פסנתר הוא כלי נגינה גדול ברוב המקרים. ישנם פסנתרים בגדלים שונים, וכשאנו מדברים על פסנתר כנף למשל – ברוב המקרים לא ניתן להעביר אותו בדלת סטנדרטית של בית מגורים. משום כך, גודל הדלתות במבנה שממנו אנו מובילים את הפסנתר, וגם במבנה שהוא יעד ההובלה – מהווה אתגר במצבים רבים.

 

הובלת פסנתר בנורדיה – המעלית וגרם המדרגות

במידה והפסנתר ניתן להעברה דרך דלתות הבית, עלינו לחשוב הלאה ולוודא אם אפשרי להוביל אותו דרך המעלית או גרם המדרגות, במידה ואין מדובר בקומת קרקע. מעלית רחבה עשויה לספק לנו את התנאים שאנו צריכים להובלת הפסנתר, אך היא אינה זמינה עבורנו בכל בניין. הובלת פסנתר בסחיבה דרך גרם המדרגות היא מסוכנת לפסנתר ולמובילים גם יחד, וכשמדובר במספר קומות היא בהחלט אינה מומלצת.

 

מספר הקומה

מספר הקומה גם הוא מהווה פקטור משמעותי, וכאן אנו מדברים בעיקר על מצבים שבהם המעלית אינה זמינה לנו, בין אם מהסיבה שהיא אינה גדולה מספיק, ובין אם מהסיבה שהיא אינה קיימת בבניין. סחיבת פסנתר בגרם המדרגות, כאמור – מהווה פוטנציאל לבעיות, גם עבור המובילים החסונים ביותר.

 

הובלת פסנתר בנורדיה באמצעות מנוף

ראינו שתנאי השטח לרוב אינם תומכים בנו כשמדובר בהובלת פסנתר, ואם נוסיף לכך את רגישותו של הפסנתר לפגיעות – הרי שנקבל אתגר רציני במיוחד לכל מוביל. מהו הפתרון האידיאלי אם כך? ובכן, נראה שרוב חברות ההובלה בנורדיה מכירות בעובדה, כי הובלת פסנתר בנורדיה באמצעות מנוף היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר. אילו יתרונות טומן בחובו המנוף כשאנו מעוניינים להוביל פסנתר?

 

התגברות על תנאי השטח

מנוף מאפשר לנו הובלה של חפצים גדולים, כבדים ורגישים, ללא צורך בתשתיות המסורתיות של הבניין דוגמת מדרגות ומעליות. הובלת פסנתר באמצעות מנוף, מאפשרת להוציא אותו דרך הוויטרינה או חלון גדול אחר בבית, וכך לעקוף את הצורך בסחיבה מסוכנת דרך המדרגות או המעלית, הטומנת בחובה סיכון רב.

 

קיצור זמן העבודה

מנוף מקצר משמעותית את זמן העבודה בעת הובלת הפסנתר. עיקר זמן העבודה בעת הובלת הפסנתר עם מנוף – הוא למעשה אריזת הפסנתר והצבת המנוף. צוות מיומן שמנוסה בשימוש במנוף, יוכל לבצע את העבודה תוך חיסכון משמעותי בזמן.

 

בטיחות מרבית לפסנתר ולמובילים

מנוף מהווה את הדרך הבטוחה ביותר להובלת פסנתר מקומות גבוהות, גם עבור הפסנתר וגם עבור המובילים. לעתים אנשים מסתכלים על המחיר בצורה שגויה, וזאת כיוון שהם לא לוקחים בחשבון את פקטור הסיכון הטמון בהובלה רגילה דרך המדרגות או המעלית.

הובלה בדרכים המסורתיות מסכנת מאוד את הפסנתר, כיוון שהוא חשוף לפגיעות מהקירות, המשקופים, המעקות ועוד. הובלה באמצעות מנוף, גם אם היא יקרה במקצת – מונעת את כל הסיכונים האלו לפסנתר, וגם מבטיחה את שלומם של המובילים.

 

מחיר הובלת פסנתר בנורדיה

המחיר הממוצע עבור הובלת פסנתר בנורדיה, לרוב נע בין 400 ל – 600 שקלים, אך יכול להשתנות לכאן או לכאן בהתאם לפרמטרים כאלו ואחרים. כשאנו מדברים על הובלות בנורדיה ובכלל, הביטוי "כל מקרה לגופו" הוא בהחלט רלוונטי, ומחיר ההובלה הסופי ייקבע ע"י פרמטרים רבים. מה עשוי להשפיע על מחיר הובלת פסנתר בנורדיה?

 

השימוש במנוף בעת הובלת פסנתר בנורדיה

מנוף לרוב מתומחר ע"פ שעת עבודה, ולרוב השימוש בו מייקר מעט את עלות ההובלה. חלק מחברות ההובלה בנורדיה מציעות מחיר גלובאלי עבור ההובלה, גם כשהיא כוללת שימוש במנוף.

 

תנאי השטח

המחיר לעתים ייקבע בהתאם לגובה הקומה, האם קיימת מעלית בבניין, וכמובן – האם ניתן להשתמש במעלית או שהסחיבה צריכה להתבצע במדרגות. במידה ונחליט להשתמש במנוף, לעתים המחיר יושפע מנוחות הגישה לדירה, ועשוי לעלות כשמדובר במקומות צפופים, סואנים ובלי חניה זמינה.

 

פירוק והרכבה

פסנתרים מסוימים דורשים פירוק בעת ההובלה שלהם, חלק מחברות ההובלה בנורדיה מציעות גם שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של פסנתרים, ומבטיחות לכם להעביר את החפץ היקר בבטחה אל יעדו החדש.

 

הובלת פסנתר בנורדיה – משקל וגודל הפסנתר

ככל שהפסנתר הוא גדול וכבד יותר, מחיר ההובלה יעלה. אמנם אצל חלק מהחברות בנורדיה מדובר במחיר אחיד, אך לרוב המחיר יעלה ככל שהפסנתר יהיה גדול וכבד יותר, מכיוון שזה דורש עבודה מורכבת יותר מצד המובילים.

 

מרחק ההובלה

ממש כמו בכל סוג אחר של הובלה, גם כאן תהיה השפעה למרחק שאותו עובר הפסנתר שלכם בעת ההובלה. חברות ההובלה בנורדיה, מחשבות את הוצאות הזמן והדלק המושפעות ישירות מהמרחק, ולכן קובעות את המחיר בהתאם.

 

להזמנת הובלת פסנתר בנורדיה חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה למרכז

הובלת פסנתר מנורדיה לתל אביב מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לפתח תקווה מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לראשון לציון מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לבני ברק מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לחולון מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לרמת גן מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לבת ים מחיר מ-350₪
הובלת פסנתר מנורדיה לרחובות מחיר מ-350₪
הובלת פסנתר מנורדיה להרצליה מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר מנורדיה לכפר סבא מחיר מ-350₪

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה לצפון

הובלת פסנתר מנורדיה לנצרת מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לנהריה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לעפולה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לעכו מחיר מ-500₪
הובלת פסנתר מנורדיה לכרמיאל מחיר מ-500₪
הובלת פסנתר מנורדיה לנוף הגליל מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לטבריה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לשפרעם מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לצפת מחיר מ-500₪
הובלת פסנתר מנורדיה למגדל העמק מחיר מ-450₪

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה לדרום

הובלת פסנתר מנורדיה לאשדוד מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לבאר שבע מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לאשקלון מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לרהט מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לאילת מחיר מ-550₪
הובלת פסנתר מנורדיה לקריית גת מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לנתיבות מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לדימונה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לאופקים מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לערד מחיר מ-450₪

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה לשרון

הובלת פסנתר מנורדיה לנתניה מחיר מ-350₪
הובלת פסנתר מנורדיה לטייבה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לטירה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לכפר יונה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לקדימה צורן מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לאבן יהודה מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה לאזור חיפה

הובלת פסנתר מנורדיה לחיפה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לחדרה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לקריית אתא מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לאום אל פאחם מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לקריית מוצקין מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לקריית ביאליק מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לקריית ים מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לבאקה אל גרביה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר מנורדיה לנשר מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה לאזור ירושלים

הובלת פסנתר מנורדיה לירושלים מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לבית שמש מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה למבשרת ציון מחיר מ-450₪

 

מחירי הובלת פסנתר מנורדיה ליהודה ושומרון

הובלת פסנתר מנורדיה למודיעין עילית מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לביתר עילית מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה למעלה אדומים מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לגבעת זאב מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר מנורדיה לאריאל מחיר מ-450₪