הובלת פסנתר בשדרות

☑️ שירות הובלת פסנתר בשדרות – הובלה בטוחה.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת פסנתר ורהיטים כבדים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר על הובלת פסנתר בשדרות חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

חברות ההובלה בשדרות עובדות מול מגוון של לקוחות במהלך השנה, ונראה שהביקוש להובלת פסנתר מסוגים שונים רק הולך ועולה בשנים האחרונות. מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" מספרים לנו, שככל הנראה מדובר בחלק מההסתגלות לאורח החיים של התקופה הנוכחית, המעודד אנשים ובעלי עסק לשנות מיקום בצורה תכופה יותר.

חברות ההובלה בשדרות מציעות סוגים שונים של שירותי הובלה, וזאת על מנת להתאים את עצמן טוב יותר לצרכי הלקוחות. בעוד חלק מהלקוחות מבקשים הובלה של דירה שלמה, יש כאלו שזקוקים לעזרה נקודתית עם חפץ מסוים, ודוגמה טובה לכך היא הובלת פסנתר בשדרות.

פסנתר קיים בבתים רבים ומשמש כלי נגינה, פריט דקורטיבי, ולעתים גם טומן בחובו ערך רגשי. עקב העובדה שמדובר בחפץ גדול, כבד ורגיש לפגיעה, הובלת פסנתר בשדרות מהווה אתגר לא קטן, ודורשת כמעט תמיד עזרה מקצועית.

 

חברות ההובלה בשדרות

אם תשאלו ב"פיק-אפ הובלות", יספרו לכם שכמו שתושביה של שדרות הם מגוונים – כך גם שירותי ההובלה שהם מחפשים. היום בשונה מפעם, קיימים שירותי הובלת פסנתר מסוגים שונים, ונראה שלא כולם זקוקים למשאית גדולה והובלה קלאסית.

בין סוגי השירותים שחברות ההובלה בשדרות מספקות, נוכל למצוא הובלות קטנות, שירותי מנוף, עזרה עם חפצים נקודתיים, שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה, השכרת משאית, הובלת פסנתר בשדרות ועוד. המגוון הזה, מאפשר לחברות ההובלה בשדרות להתאים את עצמן בצורה הטובה ביותר ללקוחות.

 

הובלת פסנתר בשדרות

פסנתר מהווה חלק בלתי נפרד מבתים רבים, ונוכל למצוא אותו גם במועדונים קהילתיים, בתי ספר ומוסדות נוספים. הפסנתר אמנם משמש ככלי נגינה, אך הוא גם מעניק נופך מיוחד מעבר לכך, וניתן לראות שמקומות רבים מחזיקים בו בתור פריט דקורטיבי או פריט בעל ערך ריגשי.

ישנם סוגים רבים של פסנתרים, וברוב המקרים מדובר בחפץ גדול וכבד מאוד. מעבר לגודל ולמשקל, הפסנתר הוא יחסית עדין, וכל פגיעה בו עשויה להביא לפגיעה בתפקוד, פגיעה במראה, ולכן צורך בתיקונים והוצאות כלכליות.

הובלת פסנתר דורשת מיומנות ייחודית, ועל המובילים להיות בעלי ניסיון בעניין זה. חשוב לדעת לארוז ולעטוף את הפסנתר בצורה נכונה, ויש לבחור את טכניקות ההובלה הנכונות בכל שלב בהובלה (סבלות, עגלה, מנוף וכו'). הובלת פסנתר חובבנית עשויה לגרום לנזק משמעותי לחפץ היקר, ומעבר לכך – היא מעמידה את המובילים עצמם בסיכון לפציעות.

 

תנאי השטח בהובלת פסנתר בשדרות

מעבר לקושי שמביא עמו הפסנתר בעת ההובלה, יש חשיבות גדולה גם לתנאי השטח שבהם היא מתבצעת. חלק מהובלת פסנתר בשדרות, דורשת העברה ממפלס קרקע למפלס קרקע אחר, אך המצב הוא לא תמיד כה פשוט. מהם האתגרים שמציבים תנאי השטח בפני המובילים?

 

גודל הדלת

כאמור, פסנתר הוא כלי נגינה גדול ברוב המקרים. ישנם פסנתרים בגדלים שונים, וכשאנו מדברים על פסנתר כנף למשל – ברוב המקרים לא ניתן להעביר אותו בדלת סטנדרטית של בית מגורים. משום כך, גודל הדלתות במבנה שממנו אנו מובילים את הפסנתר, וגם במבנה שהוא יעד ההובלה – מהווה אתגר במצבים רבים.

 

הובלת פסנתר בשדרות – המעלית וגרם המדרגות

במידה והפסנתר ניתן להעברה דרך דלתות הבית, עלינו לחשוב הלאה ולוודא אם אפשרי להוביל אותו דרך המעלית או גרם המדרגות, במידה ואין מדובר בקומת קרקע. מעלית רחבה עשויה לספק לנו את התנאים שאנו צריכים להובלת הפסנתר, אך היא אינה זמינה עבורנו בכל בניין. הובלת פסנתר בסחיבה דרך גרם המדרגות היא מסוכנת לפסנתר ולמובילים גם יחד, וכשמדובר במספר קומות היא בהחלט אינה מומלצת.

 

מספר הקומה

מספר הקומה גם הוא מהווה פקטור משמעותי, וכאן אנו מדברים בעיקר על מצבים שבהם המעלית אינה זמינה לנו, בין אם מהסיבה שהיא אינה גדולה מספיק, ובין אם מהסיבה שהיא אינה קיימת בבניין. סחיבת פסנתר בגרם המדרגות, כאמור – מהווה פוטנציאל לבעיות, גם עבור המובילים החסונים ביותר.

 

הובלת פסנתר בשדרות באמצעות מנוף

ראינו שתנאי השטח לרוב אינם תומכים בנו כשמדובר בהובלת פסנתר, ואם נוסיף לכך את רגישותו של הפסנתר לפגיעות – הרי שנקבל אתגר רציני במיוחד לכל מוביל. מהו הפתרון האידיאלי אם כך? ובכן, נראה שרוב חברות ההובלה בשדרות מכירות בעובדה, כי הובלת פסנתר בשדרות באמצעות מנוף היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר. אילו יתרונות טומן בחובו המנוף כשאנו מעוניינים להוביל פסנתר?

 

התגברות על תנאי השטח

מנוף מאפשר לנו הובלה של חפצים גדולים, כבדים ורגישים, ללא צורך בתשתיות המסורתיות של הבניין דוגמת מדרגות ומעליות. הובלת פסנתר באמצעות מנוף, מאפשרת להוציא אותו דרך הוויטרינה או חלון גדול אחר בבית, וכך לעקוף את הצורך בסחיבה מסוכנת דרך המדרגות או המעלית, הטומנת בחובה סיכון רב.

 

קיצור זמן העבודה

מנוף מקצר משמעותית את זמן העבודה בעת הובלת הפסנתר. עיקר זמן העבודה בעת הובלת הפסנתר עם מנוף – הוא למעשה אריזת הפסנתר והצבת המנוף. צוות מיומן שמנוסה בשימוש במנוף, יוכל לבצע את העבודה תוך חיסכון משמעותי בזמן.

 

בטיחות מרבית לפסנתר ולמובילים

מנוף מהווה את הדרך הבטוחה ביותר להובלת פסנתר מקומות גבוהות, גם עבור הפסנתר וגם עבור המובילים. לעתים אנשים מסתכלים על המחיר בצורה שגויה, וזאת כיוון שהם לא לוקחים בחשבון את פקטור הסיכון הטמון בהובלה רגילה דרך המדרגות או המעלית.

הובלה בדרכים המסורתיות מסכנת מאוד את הפסנתר, כיוון שהוא חשוף לפגיעות מהקירות, המשקופים, המעקות ועוד. הובלה באמצעות מנוף, גם אם היא יקרה במקצת – מונעת את כל הסיכונים האלו לפסנתר, וגם מבטיחה את שלומם של המובילים.

 

מחיר הובלת פסנתר בשדרות

המחיר הממוצע עבור הובלת פסנתר בשדרות, לרוב נע בין 400 ל – 600 שקלים, אך יכול להשתנות לכאן או לכאן בהתאם לפרמטרים כאלו ואחרים. כשאנו מדברים על הובלות בשדרות ובכלל, הביטוי "כל מקרה לגופו" הוא בהחלט רלוונטי, ומחיר ההובלה הסופי ייקבע ע"י פרמטרים רבים. מה עשוי להשפיע על מחיר הובלת פסנתר בשדרות?

 

השימוש במנוף בעת הובלת פסנתר בשדרות

מנוף לרוב מתומחר ע"פ שעת עבודה, ולרוב השימוש בו מייקר מעט את עלות ההובלה. חלק מחברות ההובלה בשדרות מציעות מחיר גלובאלי עבור ההובלה, גם כשהיא כוללת שימוש במנוף.

 

תנאי השטח

המחיר לעתים ייקבע בהתאם לגובה הקומה, האם קיימת מעלית בבניין, וכמובן – האם ניתן להשתמש במעלית או שהסחיבה צריכה להתבצע במדרגות. במידה ונחליט להשתמש במנוף, לעתים המחיר יושפע מנוחות הגישה לדירה, ועשוי לעלות כשמדובר במקומות צפופים, סואנים ובלי חניה זמינה.

 

פירוק והרכבה

פסנתרים מסוימים דורשים פירוק בעת ההובלה שלהם, חלק מחברות ההובלה בשדרות מציעות גם שירותי פירוק והרכבה מקצועיים של פסנתרים, ומבטיחות לכם להעביר את החפץ היקר בבטחה אל יעדו החדש.

 

הובלת פסנתר בשדרות – משקל וגודל הפסנתר

ככל שהפסנתר הוא גדול וכבד יותר, מחיר ההובלה יעלה. אמנם אצל חלק מהחברות בשדרות מדובר במחיר אחיד, אך לרוב המחיר יעלה ככל שהפסנתר יהיה גדול וכבד יותר, מכיוון שזה דורש עבודה מורכבת יותר מצד המובילים.

 

מרחק ההובלה

ממש כמו בכל סוג אחר של הובלה, גם כאן תהיה השפעה למרחק שאותו עובר הפסנתר שלכם בעת ההובלה. חברות ההובלה בשדרות, מחשבות את הוצאות הזמן והדלק המושפעות ישירות מהמרחק, ולכן קובעות את המחיר בהתאם.

 

להזמנת הובלת פסנתר בשדרות חייגו – 077-805-3559

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות למרכז

הובלת פסנתר משדרות לתל אביב מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לפתח תקווה מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לראשון לציון מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לבני ברק מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לחולון מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לרמת גן מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לבת ים מחיר מ-350₪
הובלת פסנתר משדרות לרחובות מחיר מ-350₪
הובלת פסנתר משדרות להרצליה מחיר מ-300₪
הובלת פסנתר משדרות לכפר סבא מחיר מ-350₪

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות לצפון

הובלת פסנתר משדרות לנצרת מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לנהריה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לעפולה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לעכו מחיר מ-500₪
הובלת פסנתר משדרות לכרמיאל מחיר מ-500₪
הובלת פסנתר משדרות לנוף הגליל מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לטבריה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לשפרעם מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לצפת מחיר מ-500₪
הובלת פסנתר משדרות למגדל העמק מחיר מ-450₪

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות לדרום

הובלת פסנתר משדרות לאשדוד מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לבאר שבע מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לאשקלון מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לרהט מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לאילת מחיר מ-550₪
הובלת פסנתר משדרות לקריית גת מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לנתיבות מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לדימונה מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לאופקים מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לערד מחיר מ-450₪

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות לשרון

הובלת פסנתר משדרות לנתניה מחיר מ-350₪
הובלת פסנתר משדרות לטייבה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לטירה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לכפר יונה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לקדימה צורן מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לאבן יהודה מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות לאזור חיפה

הובלת פסנתר משדרות לחיפה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לחדרה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לקריית אתא מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לאום אל פאחם מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לקריית מוצקין מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לקריית ביאליק מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לפרדס חנה-כרכור מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לקריית ים מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לבאקה אל גרביה מחיר מ-400₪
הובלת פסנתר משדרות לנשר מחיר מ-400₪

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות לאזור ירושלים

הובלת פסנתר משדרות לירושלים מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לבית שמש מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות למבשרת ציון מחיר מ-450₪

 

מחירי הובלת פסנתר משדרות ליהודה ושומרון

הובלת פסנתר משדרות למודיעין עילית מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לביתר עילית מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות למעלה אדומים מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לגבעת זאב מחיר מ-450₪
הובלת פסנתר משדרות לאריאל מחיר מ-450₪