הובלת רהיטים

כל מעבר מקום מאחד למשנהו, בין אם מעבר דירה ובין אם מעבר של מיקום המשרד שלנו, מצריך בין היתר הובלת רהיטים. תחום זה של הובלות, כולל בתוכו סכנות ופחדים רבים בקרב בעלי הריהוט, שמא יגרם נזק לרכושם הפרטי, ותהליך ההובלה לא יתנהל כשורה ובבטחה.

קיימים לא מעט מקרים וסיפורים, בהם בעלי המקצוע הסבו נזק לרכוש בזמן העמסת הריהוט, בזמן ההובלה עצמה או בזמן הפריקה. אי לכך, שימוש בחברת הובלת רהיטים הגונה, יעילה ובטיחותית מומלץ מאוד במקרים כאלו.

 

☑️ הובלת רהיטים במחיר הוגן.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בהובלת כל סוגי הרהיטים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת רהיטים
הובלת רהיטים

אם גם אתם מחפשים חברה שתעשה עבורכם את הובלת הריהוט הדרוש לכם, אנחנו נמצאים כאן על מנת להעניק לכם שירות בטוח והגון. שירות אמין, מכל מקום ולכל מקום, במחיר נוח לכל כיס, ובהבטחה מראש על שמירת חפציכם האישיים מכל פגע ונזק.

הזמינו עוד היום את ההובלה השקטה למחר! 

זכרו, השקט הנפשי שלכם, הוא גם השקט הנפשי שלנו!

הובלת רהיטים במרכז

הובלת רהיטים בצפון

הובלת רהיטים בדרום

הובלת רהיטים בשרון

הובלת רהיטים בחיפה

הובלת רהיטים בירושלים

הובלת רהיטים ביהודה ושומרון

 

הובלת רהיטים? מה הכוונה?

אחד מיני רבים בתחום ההובלות הינו תחום הובלת רהיטים. בדומה לשאר התחומים בהובלות, גם תחום זה דורש אחריות, ביטחון ומקצוענות מטעם המובילים.

הובלות רהיטים כוללות בתוכן מספר דגשים שעל משכיר שירותי ההובלה לשים דגש, טרם ההובלה:

 

אמינות והגינות

אמינות החברה הינה הדגש עליו עלינו לשים לב בראש ובראשונה. בתור הצד המשכיר את שירותי ההובלה, עלינו להיות בטוחים במאת האחוזים, שההובלה אשר הזמנו תבצע את עבודתה במלוא הנאמנות וההגינות האפשריים, על מנת להבטיח תהליך הובלה שקט אשר מתבצע כשורה.

 

אמצעי ההובלה

האמצעים בהם משתמשת חברת ההובלה לשם אריזה, הובלה ופריקה חשובים גם הם, שכן אין אנו רוצים שיגרם איזשהו נזק לריהוט שלנו, בשום רמה שהוא.

 

מחיר ההובלה

כמובן, שמחיר ההובלה משמש כקריטריון מכריע בכל עניין ההובלה, מאחר שכולנו רוצים את התוצאה הטובה ביותר בעבור ההוצאה הנמוכה ביותר – כדרכו של האדם. זכרו! לפעמים כדאי להוציא עוד כמה שקלים בעבור איכות טובה יותר, אך לא תמיד מחיר גדול מביא עמו איכות.

 

דגשים כאלו ואחרים משמשים כקריטריונים בבחירת חברת ההובלה המתאימה ביותר עבורכם. כמובן שהבחירה תיעשה בהתחשב בסוג הריהוט, בסוג המקום ממנו ואליו אנו מעבירים את הציוד, תחושתכם האישית ועוד.

 

להחליט, לארוז ולשלוח

החלק הראשוני והקשה ביותר בהובלת רהיטים הוא האריזה. ההחלטה אילו רהיטים לשמור ואילו לא, מביאה לעיתים את בעל הריהוט למצבים של התחבטויות עצמיות קשות. העצה הטובה ביותר שניתן לתת היא פשוטה ברעיון אך קשה ליישום.

שבו עם עצמכם במקום שקט או ערכו סיור בנכס לצד הרהיטים שלכם וערכו רשימה של כלל הרהיטים הנמצאים ברשותכם. לאחר מכן חשבו עם עצמכם באילו רהיטים עשיתם שימוש לאחרונה, או בטווח של כחצי שנה לכל היותר. מלבד רהיטים בעלי ערך סנטימנטלי גבוה, וודאי יעלו בפניכם כמה תהיות בדבר מספר רהיטים.

החלק האחרון שנותר, והקשה ביותר, הוא להפריד את הרגש, ולהבין שעליכם להיפרד מרהיטים חסרי שימוש. הדבר יחסוך עבורכם זמן וכסף.

 

הובלת רהיטים, איתכם גם בגובה!

קיימים מקרים רבים בהם ההובלה נעשית ממקומות הנמצאים בקומות גבוהות, במקומות צרים או בנכסים קטנים. לשם כך פותחו ציודים שונים על מנת להבטיח את הביטחון בהובלת רהיטים גם במקרים מסובכים, אשר מצריכים טיפול מיוחד.

 

מנופים ומסועים

לשם מקרי הובלות רהיטים לגובה, לעיתים לא יתאפשר שימוש בחדר המדרגות או במעלית, ועל כן עלינו לשנע את הרהיטים דרך חלונות חיצוניים, מרפסות וכדומה.

לשם כך, ניתן לעשות שימוש במנופים או במסועים אשר מתכווננים לאורך הרצוי על פי גובה הנכס אליו מועבר הריהוט. שימוש באמצעים אלו נעשה גם כאשר מדובר בריהוט כבד באופן חריג, אשר לא ניתן להובלה על ידי בני אדם.

 

חומרי שיכוך לשמירה יתרה מהרגיל

כאשר נדרשות  הובלות רהיטים עדינים ושבירים, כגון מראות, מדפים דקים או רהיטים ישנים למיניהם, נדרשת זהירות יתרה. במקרים כאלו נאלצים המובילים להשתמש בחומרים ובאריזה מוקפדת וטובה מהרגיל, על מנת להבטיח את הגעת הרהיטים שלמים ללא פגע ליעדם המתוכנן.

החומרים יכולים לכלול שמיכות מיוחדות, ארגזי אחסון קשיחים, פוליסטירן מוקצף (קלקר), ציוד עטיפה מיוחד כגון גלילי ניילון בועות (הידוע גם כפצפצים), ניילון נצמד ייחודי ועוד.

 

*חשוב לדעת כי בהתאם לאמצעי השימוש (מיוחדים או לא) בעת הובלת ריהוט משתנה גם מחיר הובלת הרהיטים!

 

להתניע ולצאת לדרך

אמצעי ההובלה עצמה, בין אם מכולה, משאית וכיו"ב, מהווה גורם גם כן בהובלת רהיטים. הובלה באמצעות משאיות או מאגרי הכלה למיניהם, דורשת חשיבה לא רק על האריזה עצמה, אלא גם על ההעמסה במיכל השינוע.

ההעמסה מצריכה חשיבה על מנת שבעת הנסיעה הריהוט לא ינזק, יפול, יתנגש זה בזה או בדפנות המיכל, ישבר וכו'. בסופו של דבר כולנו, גם המובילים וגם בעלי הריהוט, רוצים שהריהוט יגיע בבטחה ליעדו.

 

ברוכים הבאים הביתה!

לאחר הובלת הרהיטים והגעתם ליעדם החדש, מגיע השלב האחרון בהחלט, שלב הפריקה. חברת ההובלות מכניסה את הריהוט למיקום החדש, וכעת כל שנותר הוא לפתוח ולמקם.

רוב החברות כוללות בשירות ההובלה את הפריקה של הריהוט מתוך הארגזים, ציוד העטיפה, ציוד ההובלה ועוד. טיפ קטן, כדאי לפרוק את הריהוט כמה שיותר סמוך למקום הסופי בו תרצו למקם את הריהוט, על מנת למנוע עבודה כפולה בהמשך.

לאחר סיום הפריקה, נותר רק מיקום וטאצ' אישי סופי שלכם, וזהו, סיימתם את ההובלה, כעת שבו בנחת והתרווחו במקום האהוב עליכם.

 

שירותי הובלת הרהיטים שלנו

הובלת כספות

הובלת ספות

הובלת ארון

הובלת מיטה

הובלת כוורת

הובלת מזנון

הובלת ספריה

הובלת שולחן

הובלת שידה

 

כמה עולה הובלת רהיטים?

לתחום הובלת רהיטים מחיר משתנה בראש ובראשונה בהתאם לכמות הריהוט אותו ברצונכם לשנע ומשקלו. קריטריונים נוספים בקביעת המחיר הם סוג הריהוט, מיקומו ומיקום היעד אליו הוא צריך להגיע, אמצעי השינוע, ההובלה והאריזה, המשתנים בהתאם לכמות ורמת רגישות הריהוט ועוד.

בנוסף, חברות בעלות שם מותג בעולם ההובלה, יקחו סכומים גדולים יותר בהתאם, אך חשוב לדעת  כי הדבר אינו מצביע בהכרח על טיב טיבה של ההובלה. קיימות חברות הובלה בעלות שם טוב אך לא מותג, אשר יספקו לכם שירות אמין וטוב יותר במחיר נמוך יותר.

 

מחירון הובלת רהיטים כללי

הובלת רהיטים החל מ – 200₪
הובלת מכשירי כושר גופני החל מ – 200₪
הובלת ציוד רפואי החל מ – 200₪

 

להזמנת מוביל מקצועי חייגו – 077-805-3559

כיום מחיר הובלת רהיטים נע בין 200 ל – 700 ש"ח, ובמקרים מסוימים אף יכול להגיע למחירים גבוהים יותר בהתאם לסוג הריהוט.

לרוב חברות ההובלות יש אתרים אינטרנטיים שם ניתן למצוא פרטים אודות החברות, ובמקרה הצורך ניתן להתקשר להתייעצות.

כל חברת מובילים מעסיקה מובילים בעלי ניסיון בתחום. על כן רוב ההחלטה תעשה מהרושם שלכם מהחברה אותה בחרתם, בהתחשב בנתונים אותם בדקתם ובמטרתכם.

כמובן, כל הובלה של ציוד כלשהו כורכת סביבה סכנות לריהוט שלכם, כאן נמדדת האמינות והמקצועיות של המובילים, וכן האמונה שלכם בהם.