הובלת שולחן

אחד הרהיטים אשר השימוש בהם הוא הנפוץ ביותר כמעט בכל מקום קיים, בין אם בבית ובין אם בבית הקפה, הוא איך לא, השולחן. שולחנות מיוצרים בכמויות אדירות, בגדלים, צורות ומשקלים שונים, מחומרים שונים לרבות זכוכית עץ ועוד, והשימוש בהם רחב ורב עד מאוד. אי לכך ובהתאם לזאת, תחום הובלת שולחן, הינו תחום הובלתי נפוץ ביותר, ובעל ביקוש גבוהה מאוד בקרב כלל הלקוחות של ענף ההובלות כולו.

הובלות שולחן מתבצעות על ידי צוות מובילים מנוסה ומיומן, אשר מתמחה בהובלה עם רהיטים בכלל, ועם שולחנות בפרט. זאת על מנת להבטיח תהליך הובלה שיתקיים על צידו הטוב ביותר, באופן המקצועי והבטוח ביותר שניתן.

☑️ שירותי ההובלות המהירים ביותר בשוק.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ שירות הובלות מקיף ומקצועי.

☑️ מתמחים בהובלת שולחנות.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת שולחן
הובלת שולחן

 

אם גם אתם מחפשים דרך להוביל את הולחן שלכם בין יעדים שונים, כגון מהחנות לעסק או מהחנות למשרד, אנחנו כאן עבורכם! אצלנו תוכלו ליהנות משירותי הובלת שולחן מהטובים ביותר בתחום ההובלות בכלל, ובתחום הובלות שולחן בפרט. את השירות המקצועי תקבלו מטעם צוות המובילים המנוסה והאדיב שלנו, אשר יעמוד לשירותכם, ויספק לכם תשובה עבור כל בעיה שתצוץ לכם.

הובלת שולחן במרכז

הובלת שולחן בצפון

הובלת שולחן בדרום

הובלת שולחן בשרון

הובלת שולחן בחיפה

הובלת שולחן בירושלים

הובלת שולחן ביהודה ושומרון

 

מה זה בכלל הובלת שולחן?

הובלת שולחן, כפי שניתן להבין משמה, עוסקת בשינוע והובלות של שולחנות שונים, מסוגים שונים, בין יעדים שנקבעו מראש על ידי בעל השולחן וצרכיו. כמו כן, הובלת שולחן מתמקדת ומתמקצעת אך ורק בהובלה של הרהיט , ובמקרים כאלו ואחרים, יכולה להתעסק בפריטים אשר נלווים לשולחן, בהתאם לסוגו.

אם כן, את תהליך ההובלה מבצעים צוותי מובילים שונים, אשר נשלחים למשימה על ידי חברת ההובלה אשר שירותיה נשכרו. על צוותי ההובלה השונים לבצע את תהליך ההובלה על צידו הטוב ביותר, בעזרת אמצעי הובלה שונים אשר הולמים את דרישות ההובלה.

 

סוגי שולחנות הניתנים להובלה

כאמור, ישנם מספר רב של שולחנות אשר ניתנים להובלה כחלק מתהליך הובלת שולחן כזה או אחר, כאשר לכל שולחן יש תכונות שונות המאפיינות אותו, לרבות גודל, משקל וכיו"ב. אי לכך, חשוב לדעת ולברר מה הוא סוג השולחן העומד ברשותכם, אותו ברצונכם להוביל, על מנת ליידע את חברת ההובלה בכדי שתוכל להיערך עם אמצעי ההובלה הדרושים לשם ביצוע תהליך הובלה תקין. בין סוגי השולחנות השונים ניתן למצוא:

  1. שולחן אוכל – שולחן אוכל מיועד לאכילה, לרוב בבית, ועל כן ברוב המוחלט של המקרים, נמצאים סביבו כיסאות המיועדים לאכילה משותפת של בני הבית סביב השולחן.
  2. שולחן סלון – שולחן זה, נמצא לרוב במרכז הסלון, ומסביבו מצויות הספות השונות. השולחן ברוב המקרים משמש עבור נוי או הנחת דברים זמניים, ואינו מהווה אתגר הובלתי גדול במיוחד.
  3. שולחן משרדי – שולחן משרדי יכול לבוא לידי ביטוי בצורות ובגדלים שונים למלש, שולחן משרדי יכול לשמש עבור עובד אחד המניח על השולחן מחשב וכלי עבודה כאלו או אחרים. בניגוד לכך, ייתכן כי שולחן משרדי ישמש עבור חדר ישיבות, ועל כן יהיה גדול מאוד, וידרוש הובלה מורכבת, וכן הלאה.
  4. שולחן זכוכית – שולחן זכוכית הינו שולחן עדין ביותר, מפאת חומר הגלם ממנו הוא עשוי. אי לכך, הובלות שולחן כזה, דורשת נקיטת אמצעי זהירות רבה, על מנת לשמור על שלמותו לאורך כל תהליך ההובלה.
  5. שולחן משחק – שולחנות משחק שונים יכולים לכלול שולחנות סנוקר, טניס שולחן, כדורגל שולחן ועוד. ברוב המקרים שולחנות כאלו ידרשו הובלה מיוחדת עבורם, אך ייתכן מאוד כי הם יוכלו להיחשב כהובלת שולחן בפני עצמם.

 

כמובן שניתן לחלק את השולחנות השונים לפי תכונות רבות ומגוונות, ואלו אינם סוגי השולחנות היחידים הקיימים. כמו כן, ייתכן שברשותכם שולחן המשלב כמה סוגי שולחנות בו בזמן. בכל מקרה שהוא, יש ליידע את חברת ההובלה בדבר סוג השולחן, מאחר שהדבר משפיע על מהלך ההובלה, ובין היתר גם על מחיר הובלת שולחן.

 

כיצד מתבצע תהליך הובלת שולחן – אמצעים ושלבים

תהליך הובלת שולחן, כבכל תהליך הובלה שהוא, מורכב משלושה שלבים עיקריים, אשר כל אחד מהם מטפל בצורך אחר של ההובלה, ומתממש בעזרת אמצעי הובלה שונים ומגוונים, אשר נקבעים בהתאם לתכונות השונות של השולחן לרבות גודלו ומשקלו. אם כן, שלושת שלבי ההובלה הם אריזה, שינוע ופריקה.

 

שלב האריזה

השלב הראשון בתהליך ההובלה מכיל את אריזת פריטי ההובלה השונים, ובמקרה זה את אריזת השולחן. אריזת השולחן נעשית באמצעות חומרי אריזה שונים כגון קרטונים, ניילונים למניעת שריטות, ארגזים ועוד, אשר מטרתם היא להבטיח את ביטחון השולחן לאורך כל תהליך ההובלה.

בנוסף לכך, ישנם מקרים בהם נאלץ צוות ההובלה לפרק את השולחן לגורמיו בעזרת כלי עבודה שונים לרבות מברגים. זאת בכדי לייעל את תהליך ההובלה, ולאפשר תהליך בטוח ככל הניתן.

 

שלב השינוע

שלב השינוע מורכב מהעמסת פריטי ההובלה הארוזים, במקרה זה השולחן, על גבי מיכל ההובלה. מיכל ההובלה יכול להיות משאית הובלה, ארגז טנדר, עגלה נגררת ועוד. לאחר מכן מסיעים צוות המובילים את השולחן הארוז ליעדו החדש בהתאם לבקשת בעליו של השולחן.

 

שלב פריקת תכולת ההובלה

השלב האחרון, שלב הפריקה, כולל בתוכו את העברת השולחן הארוז ממיכל ההובלה למקומו הסופי והחדש. זאת נעשה בעזרת כלים שונים כגון מנופי שינוע, עגלות משא או כח אדם בלבד. אמצעי ההובלה השונים יקבעו בהתאם לתכונות וסוג השולחן המובל. בנוסף לכך ובמידת הצורך, ירכיבו המובילים את השולחן ולבסוף ימקמו אותו במקומו הסופי.

 

האם הובלת שולחן זה דבר בטוח?

מאחר שתהליך הובלת שולחן עוסק ברהיט זה, השולחן, ההובלה בפני עצמה בעלת סיכויי פגיעה נמוכים, מפאת העובדה כי השולחן הינו רהיט ברמת חוזקה גבוהה יחסית, ועל הסיכוי שיפגע נמוך.

עם זאת, חברות ההובלה מודעות לעניין הדאגה בדבר ביטחון תכולות ההובלה השונות, ועל כן שמות בראש מעינייהן את עניין הביטחון של תכולת ההובלה, באמצעות אריזה בטוחה של השולחן שתבטיח את ביטחונו לאורך כל תהליך ההובלה. בנוסף לכך קיים ביטוח תכולת הובלה אשר מבטיח כי במקרה שבו יגרם נזק כלשהו לשולחן, יכסה הביטוח, וישלם את עלות הנזק הכלכלי שנגרם, שלא באשמתכם.

 

כמה עולה הובלת שולחן?

ניתן לומר באופן גורף לחלוטין, כי לכל הובלת שולחן מחיר שונה אשר משתנה בהתאם לגורמים שונים. את אותם הגורמים ניתן להפריד לשתי קבוצות עיקריות, האחת בעלת תלות בסוג השולחן ובתכונותיו, והשניה בעלת תלות בתכונות ההובלה בפני עצמה. בין הגורמים השונים ניתן למנות את המרחק בין יעדי ההובלה השונים, את גודל ומשקל השולחן אשר משפיעים על אמצעי ההובלה הדרושים לביצוע תהליך ההובלה וכו'.

 

מחירון הובלת שולחן כללי

הובלת שולחן החל מ – 200₪
הובלת ספה החל מ – 200₪
הובלת מיטה החל מ – 200₪

 

זקוקים לשולחן חדש? נמאס לכם מהשולחן הישן ועל כן קניתם שולחן חדש? התקשרו עכשיו לשירותי הובלת שולחן אמינים, מקצועיים ובטוחים לכל סוגי השולחנות ולכל סיבה שהיא – 077-805-3559

יש מקרים בהם מלבד השולחן, תדרש הובלה של פריטים נוספים בהתאם לסוג השולחן ולשימוש הנעשה בו. בין הפריטים הנלווים ניתן למצוא כיסאות, מגירות, שידות וכדומה.

כעיקרון אין כל הגבלה על מספר השולחנות שתכולת הובלה אחת יכולה להכיל, אך עם זאת חובה ליידע את חברת ההובלה בדבר כמות השולחנות. זאת בכדי שחברת ההובלה תוכל כמובן להיערך עם כמות וסוג הציוד הדרוש לשם כך.

טרם השכרת שירותי הובלה בכלל והובלת שולחן בפרט, מומלץ לבדוק את רמת אמינות ואיכות ההובלה בעיקר באמצעות חוות דעת ורושם אישי מנציגי החברה, בנוסף לכך יש לוודא כיצד עתיד להתנהל תהליך ההובלה, באילו תנאים, מחיר אמצעים וכו', ולוודא כי הכל נשבע כשורה ותקין.

במקרים בהם יש לפרק את השולחן, צוות המובילים ידע כיצד לפעול על מנת לבצע זאת בצורה היעילה והבטוחה ביותר. אם נמצא כי פירוק השולחן אינו מתאפשר, צוות ההובלה מיומן ועל כן ידע כיצד להתמודד עם הסיטואציה שנוצרה בדרך הטובה ביותר. על כל פנים, אין ביכולתכם לעשות דבר בעניין, וכמו כן אין כל צורך להיכנס לחששות ולדאגות מיותרות בדבר. בסופו של דבר צוות המובילים מוכשר לעבודה זו ומנוסה בהתמודדות עם הקשיים והאתגרים השונים.