הובלת תנור

תנורים נמצאים כיום כמעט בכל בית, ונעשה בהם שימוש רחב בכל מיני תחומים לרבות אפייה, בישול, צלייה ועוד. כמו כן, תנורים רבים קיימים גם במסעדות, והם נקראים תנורים תעשייתיים, אשר משמשים את בעל המקום להכנה מהירה ואיכותית של המאכלים השונים. המשותף בין כל התנורים באשר הם, מלבד העובדה שהם תנורים, הוא שכולם עברו תהליך הובלת תנור, על מנת להגיע ליעדם החדש, מהחנות לבית, מהחנות למסעדה וכן הלאה.

☑️ הובלת תנור מהירה ובטוחה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת תנורים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ רצון הלקוחות במקום ה-1.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת תנור
הובלת תנור

 

אם גם אתם מחפשים הובלת תנור לצרכים שונים ומסיבות שונות לרבות קניית תנור חדש, מעבר דירה וכו', הגעתם למקום המדויק עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלת תנור במחיר מציאה, ובתמורה לשירות אדיב, חסכוני, מקצועי ואמין. כל זאת מוגש לכם על ידי צוות המובילים המנוסה והמיומן שלנו, שידאג לכל בעיה שלכם, ויבצע את תהליך ההובלה באופן הבטיחותי והמקצועי ביותר.

הובלת תנור במרכז

הובלת תנור בצפון

הובלת תנור בדרום

הובלת תנור בשרון

הובלת תנור בחיפה

הובלת תנור בירושלים

הובלת תנור ביהודה ושומרון

 

מה זה הובלת תנור

הובלת תנור מיועדת לשני סוגים של קהלי יעד שונים. הראשון מבין השניים הוא קהל היעד הביתי, אשר יש ברשותו תנור בבית, התנור הממוצע שכולנו מכירים ויודעים. קהל היעד השני הוא בעלי המסעדות והעסקים, אשר זקוקים לתנור לצורך כלשהו לרבות אפיה, חימום ועוד, כאשר תנור זה גדול ובעל כח רב מזה של התנור הביתי.

את תהליך ההובלה מבצע צוות הובלה המתמחה בעבודה עם מכשיר חשמלי זה, על מנת להבטיח תהליך הובלה איכותי ויעיל ככל שניתן. באופן גורף כמעט לגמרי, הובלות תנור נחשבות מאתגרות בעיקר בגלל משקלו וצורתו של התנור, היוצרים סיטואציה לא נוחה כשמתעורר צורך בהזזת התנור. אי לכך הובלת תנור דורשות מיומנות והתמחות בתחום.

 

סוגי תנורים

תנורים, בדומה לכל פריט אשר עובר תהליך הובלה, קיימים בסוגים שונים ונרחבים. על כן, חשוב שתדעו מהו סוג התנור העומד לרשותכם, אותו אתם זקוקים להוביל, ותיידעו את חברת ההובלה בדבר, על מנת שחברת ההובלה תוכל לבצע את תהליך הובלת תנור על צידו היעיל והבטוח ביותר. אם כן, את סוגי התנורים השונים ניתן לחלק על פי היבטים שונים, או על פי תכונות התנורים השונים. את התנורים נהוג לחלק לשני סוגים:

 

תנורי ביתי

התנור הביתי הוא התנור הנפוץ יותר מבין השניים אשר עבור תהליכי הובלות תנור למיניהן, מאחר שהוא נמצא בכמות רבה יותר ברחבי שוק הלקוחות של הובלה זו. התנור הביתי בעל משקל רב יחסית, וצורתו כצורת קוביה גדולה. אי לכך הובלתו מאתגרת ומורכבת, וצריכה להיעשות בדרכים יעילות על מנת להבטיח את בטיחותו.

 

תנור תעשייתי

את התנור התעשייתי ניתן למצוא בעיקר במסעדות וברשתות מזון מהיר למיניהן, למטרות חימום ואפיה מהירה. התנור התעשייתי גדול בהרבה מהתנור הביתי, ולורב מונח בגובה מסוים או על מעמד מיוחד עבורו. אי לכך, על אף משקלו הרב מאוד וצורתו הגדולה, תהליך ההובלה שלו מעט פשוט יותר מזה של התנור הביתי, מאחר שאחיזתו בעת השינוע קלה יותר ביחס לתנור הביתי.

 

הקושי המצוי בתהליך הובלת תנור

כמו בכל תהליך הובלה באשר הוא, גם תהליך הובלת תנור מלווה בקושי גדול ועיקרי אחד, והוא עניין האחיזה. תנורים ידועים בצורתם המרובעת והגדולה, ובנוסף לכל זה למשקלם הרב. אי לכך ובהתאם לזאת, כאשר יש צורך להזיז את התנור לצרכים שונים כגון שינוי מקום, ניקיון ועוד, עניין ההזזה הופך מאתגר וקשה במיוחד.

בתהליכי הובלות תנור, עניין הרמת התנור ושינועו הופכים לקשה הרבה יותר מאשר בהובלות אחרות, כתוצאה מעניין האחיזה הלא נוח במיוחד, ובנוסף לכך קיים גם עניין המשקל והגודל שמוסיפים ללבות את הקושי הרב. אף על פי כן, מיומנים צוותי ההובלה למנוסים בדבר קושי זה, ועל יודעים היטב כיצד לבצע את תהליך ההובלה והשינוע באופן בטיחותי ויעיל, ללא גרימת נזקים כלשהם להם ולתנור כאחד.

 

כיצד מתבצע תהליך ההובלה

תהליך הובלת תנור מורכב מכמה שלבים אשר כל אחד מהם עוסק בטיפול בצורך הובלתי כזה או אחר. את כלל המרכיבים של הובלות תנור ניתן לחלק לשלושה שלבים עיקריים אשר ירכיבו את תהליך ההובלה והם תהליך האריזה, תהליך השינוע ותהליך פריקה תכולת ההובלה.

 

תהליך האריזה

תהליך האריזה הוא התהליך הראשוני והחשוב ביותר עבור ביטחונו של התנור שלכם לאורך כל תהליך ההובלה. תהליך ההובלה כולל מספר חלקים אשר בכל אחד מהם נעשה שימוש באמצעים שונים:

  1. בדיקת השטח – במעמד ההובלה עצמו מגיע צוות ההובלה, ובטרם התחלת ההובלה, בודק הצוות את התנור, את השטח ועוד גורמים שונים על מנת לדעת ולהבין כיצד לבצע את תהליך ההובלה בצורה הטובה, היעילה והבטיחותית ביותר.
  2. ניתוק – לאחר שהבין מה עליו לעשות, צוות ההובלה מוודא שהתנור מנותק מכל מקור חשמלי כזה או אחר, על מנת למנוע תאונות בלתי רצויות.
  3. אריזה – לאחר מכן אורזים המובילים את התנור באמצעות קרטונים וניילונים למניעת שריטות, בכדי לשמור על התנור לאורך כל התהליך.

 

תהליך השינוע

התהליך השני, תהליך השינוע, הוא התהליך אשר מהווה את משמעות תהליך ההובלה. תהליך זה מורכב משני חלקים עיקריים:

  1. שינוע הפריטים ממקומם הנוכחי אל עבר מיכל ההובלה והעמסתם על גבו. תהליך זה נעשה באמצעות כלים שונים התלויים בעיקר במשקלו של התנור לרבות מנופי שינוע, מנופי הרמה, רצועות סחיבה ועוד.
  2. הובלת התנור ליעדו החדש באמצעות כלי תחבורה כזה או אחר. כלי התחבורה משמש גם עבור מיכל ההובלה ויכול להיות משאית הובלה, טנדר עם ארגז אחסון, עגלה נגררת וכיו"ב.

 

שלב פריקת תכולת ההובלה

השלב האחרון בתהליך הובלת תנור הוא שלב פריקת תכולת ההובלה. שלב זה מורכב מחלק אחד עיקרי אשר כולל את העברת התנור הארוז ממיכל ההובלה אל עבר מקומו החדש, התרת חומרי האריזה השונים מעליו, ובמקרים מסוימים אף חיבורו למקורות החשמל השונים. בדומה לקודמיו, תהליך זה נעשה בעזרת אמצעי הובלה שונים כגון מנופי הרמה, כלי עבודה כגון סכינים, מברגים וכו'.

 

כמה עולה הובלת תנור?

מחיר הובלת תנור משתנה בין הובלה להובלה בעקבות גורמים שונים אשר תלויים בעיקרם בסוג התנור אותו אתם רוצים להוביל ובתכונותיו השונות. בין הגורמים השונים אשר משפיעים על כך שלכל הובלת תנור מחיר שונה, ניתן למצוא את המרחק בין יעדי ההובלה, אמצעי ההובלה הבאים לידי שימוש, משך זמן ההובלה ועוד. בכל מקרה, מחירי הובלות תנור נעים בין 150₪ ל 400₪, כאשר המחיר הממוצע עומד על 300₪.

 

מחירון הובלת תנור כללי

הובלת תנור החל מ – 150₪
הובלת מכונת כביסה החל מ – 180₪
הובלת מייבש כביסה החל מ – 200₪

 

לשירותי הובלת תנור במחירים לוהטים, ובמקצועיות ברמה גבוהה חייגו – 077-805-3559

הובלת תנור בטוחה, ככל הובלה שהיא, מפאת העובדה כי חברות ההובלה עושות כל שביכולתן על מנת לשמור על התנור המובל בפרט, ועל תכולת ההובלה בכלל. אם יש לכם ספק בכך, התייעצו וחפשו חוות דעת בעניין בטיחות החברה מפי אנשים בעלי ניסיון עם אותה חברה.

משך זמן תהליך ההובלה משתנה בהתאם לגורמים שונים מהובלה להובלה, כגון אמצעי ההובלה הדרושים והמרחק בין יעדי ההובלה, על כן אין אפשרות לקבוע מראש משך זמן כלשהו לכל ההובלות. למרות זאת, ניתן לקבל הערכה מפי חברת ההובלה טרם תהליך ההובלה עצמו.

תנורי אבן אכן ניתנים להובלה ככל תנור אחר שהוא, אבל מאחר והם דורשים טיפול שונה, יש ליידע את חברת ההובלה שמדובר בתנור אבן, מעבר לעובדה האם זה תנור ביתי או תעשייתי. זאת בכדי שחברת ההובלה תוכל להיערך כנדרש להובלה.

כעיקרון כל סוג תנור שהוא מסוגל לעבור הובלה בדרך כזו או אחרת. קיימים סוגים רבים של תנורים אשר ניתן לבצע עבורם תהליך הובלות תנור, וכל תנור יש צרכים וסוג הובלה משלו.