חברת הובלות במרכז

חברת הובלות במרכז
חברת הובלות במרכז

☑️ חברת הובלות במרכז עם ניסיון רב שנים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ הובלות מכל סוג ובכל הארץ.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

בשנים האחרונות, נראה שעולה הביקוש להובלות מכל הסוגים, ובהתאם – עלה גם היצע חברות ההובלה באזור מרכז. נראה שאנשים ובעלי עסקים במרכז נוטים לשנות את כתובתם לעתים תכופות יותר מאשר בעבר, וככל הנראה הסיבה לכך – נעוצה בשינויים באורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות הובלות במרכז מעניקות מענה ללקוחות השונים, ומשתדלות להתאים את שירותיהן ככל הניתן לצרכי הלקוח.

לכן, נוכל למצוא סוגים שונים של שירותי הובלות, ביניהם הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת כספות, שירותי אריזה, השכרת משאיות ועוד. מה חשוב לנו לדעת בעת שאנו מחפשים חברת הובלה במרכז? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

 

עליית הביקוש לחברת הובלות במרכז

אם ניזכר בדורות הקודמים, או אם נבקש שיספרו לנו עליהם – נבין שפעם לא היו עוברים דירה בתדירות גבוהה כמו היום. גם משרדים במרכז לא היו נוטים לשנות את מיקומם בכל כמה שנים, ולרוב היו נשארים באותו מיקום. במקום לעבור, אותם משרדים היו לעתים מרחיבים את המשרד, משתלטים על קומה נוספת או שוכרים משרדים סמוכים. איך קרה שרבים מתושבי מרכז נוהגים לשנות את כתובתם בכל כמה שנים? נראה שיש לכך מספר סיבות.

 

תעסוקה

בימינו, אנשים רבים נוטים לעבור דירה בעקבות העבודה, מכיוון שהם לא מעוניינים לבזבז שעות בדרכים. אין מה לעשות, מדינת ישראל "התברכה" בפקקים מכובדים בחלק משעות היממה, וברוב המקרים אלו בדיוק אותן השעות שבהן אנו יוצאים לעבודה או חוזרים ממנה. בהתחשב בעובדה שאנשים נוטים לשנות מקום עבודה לעתים תכופות יותר מאשר פעם, אנו יכולים להבין את הסיבה לשינוי מקום מגורים בהתאם.

 

תחביבים ומשפחה

העידן שלנו מתאפיין בדינאמיות, שאפתנות, ורצון להגשים חלומות. אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שמקדישים חשיבות עליונה לתחביבים שלהם, לאיכות החיים, לזמן הבילוי עם המשפחה, ולערכים נוספים שהם לא כסף, חיסכון ומשכנתא. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים נוטים לשנות מיקום מגורים על מנת לשפר את איכות החיים שלהם, בין אם מדובר בקרבה לתחביבים שלהם, ובין אם מדובר בקרבה למשפחה, לחברים ולאנשים שפשוט עושים לנו טוב בחיים.

 

אסטרטגיות עסקיות

כשאנו מדברים על בתי עסק ומשרדים, ישנן מספר תתי סיבות שיכולות להשפיע על ההחלטה לעבור משרד.

 

עובדים קיימים וחדשים

משרדים רבים בוחרים לשנות את מיקומם, על מנת להקל על ההגעה למשרד עבור עובדיהם. במידה והמשרד ממוקם במקום שהגישה אליו בעייתית מבחינת תחבורה ציבורית, ייתכן והדבר ישפיע על איכות העבודה, יגרום לאיחורים בקרב העובדים, ואף ישפיע על הרצון לעזוב את מקום העבודה.
כמו כן, לעתים שינוי מיקום המשרד יכול להשפיע לטובה על גיוס של עובדים חדשים. משרד הממוקם במקום אידיאלי מבחינת נוחות גישה – יגרום למגויסים חדשים להסתכל באופן שונה לחלוטין על מקום העבודה, וזה יאפשר לעסק מבחר גדול יותר בעת הגיוס.

 

נוחות גישה ללקוחות

משרדים רבים תלויים בהגעתם של לקוחות אל המשרד, ואנו יכולים לתת כדוגמה משרדים של עורכי דין, קליניקות של רופאים, או כל עיסוק אחר הדורש מפגשים תכופים של פנים אל פנים. במצב כזה, זה די ברור מדוע בעלי העסק יעדיפו שמשרדם ימוקם במקום נגיש יחסית.

 

עבודה מול ספקים

משרדים התלויים בעבודה מול ספקים לעתים יסבלו משגרת עבודה שאינה זורמת, במידה והמשרד ממוקם במקום לא נוח. אנו מדברים כאן על משרדים שצריכים לקבל סחורה שוטפת, וגם להפיץ אותה במידת הצורך. אם יהיה קשה למשאיות ולשליחים להגיע למשרד, לעצור, לפרוק סחורה ולאסוף – ייתכן מאוד שזה ייצור בעיות שוטפות, וזו בהחלט סיבה טובה לשנות את מיקום המשרד לאחד טוב יותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות במרכז?

בעת שאנו ניגשים לבחור חברות הובלה במרכז, נרצה שהתהליך יהיה יעיל, שיטתי ומהיר. מצד אחד אנו רוצים לבצע בחירה מושכלת ולא "ליפול" על נותן שירות ברמה נמוכה, ומצד שני לא כדאי לנו להתמהמה יותר מדי – כדי שלא נישאר ללא מוביל ביום ההובלה! אז כיצד מתחילים?

 

סקר שוק

השלב הראשוני תמיד יהיה סקר שוק מקיף. במסגרת סקר השוק – אנו רוצים להבין מי השחקנים בשוק חברות ההובלה במרכז, ומהן חוות הדעת עליהן. כמובן שחוות דעת הן לא תמיד אמינות ויכולות להיות מזויפות, ומסיבה זו – האופציה הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון של מכרים, חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות. לאחר שאספנו מספר אופציות, נתחיל לטלפן אל חברות ההובלה, לברר מחירים, ולוודא את כל הפרטים הקטנים. בעת שיחת הטלפון אנו יכולים לקבל מידע רב, ומושג בריא לגבי רמת האדיבות והאמינות של האדם שעמו אנו מדברים.

 

בחירת חברת הובלה במרכז

זה נכון שמי שמחפש חברת הובלות במרכז ימצא מגוון עשיר, אך במידה ונעשה סקר שוק נכון ומסודר – בסופו של דבר נקבל מועמד מנצח. ברגע שהגענו לשלב הזה, אין מה לחכות או להתלבט יותר מדי, ומומלץ פשוט לשריין את המועד להובלה. אנשים ש"מורחים" את הזמן עלולים למצוא את עצמם ללא מוביל ביום ההובלה, וזה יגרום להם ברוב המקרים להתפשר על בעל מקצוע ברמה נמוכה, או במחיר יקר ביחס לממוצע.

 

הכנות ליום ההובלה

בעת שאנו מתארגנים להובלה, מורכבות התהליך תלויה באופן ישיר בכמות הציוד שיש ברשותנו. בעוד חלק מהאנשים יעדיפו לארוז את הציוד בעצמם, אחרים ישכרו שירותי אריזה מקצועיים. שירותי אריזה מוצעים ע"י רוב חברות ההובלה במרכז, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה או המשרד כמה ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד באמצעות ציוד ייעודי כמו קרטוני משא וחציצה, ניירות בועות, חומרי עטיפה ועוד. בכל מקרה, זכרו לעבוד בצורה מסודרת בעת האריזה, לכתוב על הארגזים את תכולתם והאם יש בהם חפצים שבירים!

 

סידורים אחרונים

זכרו "לתפור" את הקצוות הקטנים שדורשים טיפול בעת שאנו עוברים דירה או משרד. יש לטפל בחשבונות כאלו ואחרים שאנו מנהלים בחברות כבלים וטלוויזיה, וכמובן להעביר את קווי הטלפון והאינטרנט. במידה ואנו משתמשים בדואר – מומלץ גם לדווח לדואר ישראל על שינוי הכתובת מספר ימים לפני ההובלה.

 

כמה לוקחת חברת הובלות במרכז?

"שאלת מיליון הדולר" תרתי משמע, היא כמובן – מהו המחיר הסופי של ההובלה שאנו צריכים?

בתור התחלה חשוב לציין, שמחיר ההובלה יהיה תלוי בסוג ההובלה שאותה אנו מזמינים. כך למשל, הובלה קטנה יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, הובלה קלאסית המיועדת למעבר דירה משפחתית – יכולה לנוע בין 1000 – 2000 ₪, והובלת מנוף לרוב תעלה בין 300 – 400 ₪ לשעה. מעבר להערכות האלה, ישנם פרמטרים רבים שיכולים להשפיע לכאן ולכאן.

 

מספר הקומה

אין זה משנה איזו הובלה אנו צריכים, מספר הקומה כמעט תמיד יהווה פקטור בקביעת המחיר הסופי. זה נכון שאם יש בבניין מעלית נוחה המאפשרת את הובלת כל החפצים – הקומה אינה מהווה בעיה רצינית, אבל ברוב המקרים אין זה כך. חברות רבות נותנות מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (למשל קומה 3), וגובות מחיר אקסטרה על כל קומה נוספת מעבר לכך, ואחרות נותנות הצעת מחיר התלויה באופן ישיר במספר הקומה. חשוב לציין שיש כאן התחשבות בקומת הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם בקומת הדירה שאליה אנו נכנסים.

 

תאריך ההובלה

ישנם תאריכים הנחשבים יותר עמוסים מאחרים, ובהם חברות ההובלה מתמודדות עם עומס יחסי ולכן גובות מחיר גבוה יותר. תאריכים כאלו הם למשל תאריכי תחילת או סוף החודש – מתי שחוזי שכירות רבים מסתיימים ומתחילים, חודשים של תחילת הסמסטר בלימודים – כמו ספטמבר ואוקטובר, וחודשי הקיץ באופן כללי. אם יש באפשרותנו לעבור באמצע החודש, לרוב זה יהיה עדיף עבורנו.

 

מרחק ההובלה

המחיר יושפע גם ממרחק הנסיעה של חפצינו, ויהיה זול משמעותית במידה ואנחנו למשל – עוברים דירה בתוך מרכז. חברות ההובלה כוללות בחישוב המחיר את הוצאות הדלק, וכמובן את זמן ההובלה המוערך בהתאם למרחק.

 

חברת הובלות במרכז – שירותים נלווים

יש לשים לב שחברות הובלה מסוימות מציעות שירותים נלווים, ועליהן הן גובות תשלום נוסף. שירותים כאלו הם למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, טיפול בחפצים מיוחדים ועוד. חשוב לברר מול חברת ההובלה מה כלול בהצעת המחיר, ולוודא שלא תהיינה "הפתעות".

 

חברת הובלות במרכז – אילו סוגי הובלות זמינים?

חברות ההובלה במרכז מעניקות שירותים שונים, ומתאימות את עצמן ללקוחות – כך שכל לקוח יוכל לבחור את סוג ההובלה המתאימה לו. אילו סוגי הובלות נפוצים אצל לקוחות המחפשים חברת הובלות במרכז?

 

הובלה קלאסית במרכז

זהו סוג ההובלה המוכר והנפוץ ביותר, והוא משמש בעיקר משפחות בנות כמה נפשות שמחליטות לשנות את מקום מגוריהן. במסגרת הובלה שכזו – מתאמים מועד עם חברת ההובלה, והיא שולחת משאית גדולה עם מוביל או מספר מובילים שמעמיסים את הציוד. המחיר ייקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו, וחלק מהאנשים נוהגים גם להעניק תשר למובילים מעבר למחיר שנקבע.

 

הובלה קטנה במרכז

הובלות קטנות מיועדות עבור אותם האנשים שלא צריכים משאית גדולה, וצריכים עזרה עם כמות קטנה של ציוד. חברות הובלה רבות במרכז מכנות את השירות גם "הובלות סטודנטים", כיוון שסטודנטים נוהגים לעבור עם כמות ציוד קטנה יחסית, והם נוהגים לשכור דירות שרוב הריהוט כבר קיים בהן. כל הרעיון בהובלה קטנה הוא חיסכון כלכלי עבור אותם הלקוחות, כך שהם לא יצטרכו לשלם על הובלה קלאסית עם משאית גדולה.

 

הובלת מנוף במרכז

הובלות מנוף במרכז, משמשות להעברת חפצים בעלי אופי הדורש טיפול מיוחד. לרוב מדובר בחפצים שאותם לא ניתן להעביר בדרכים הסטנדרטיות, כמו מעלית או גרם המדרגות, וזאת עקב גודלם, משקלם ורגישותם. הובלה באמצעות מנוף מתומחרת לפי מחיר לשעה, ומחיר זה יכול להשתנות בהתאם לסוג המנוף הנדרש. ישנם מנופים קטנים יחסית – המתאימים עד קומה 3 – 4, וישנם מנופים גדולים יותר שיכולים להגיע אפילו עד קומה 25 (!). חשוב לציין שמנופים גדולים דורשים גם הרחבה מבחינת ביטוח העבודה, וזו אחת הסיבות למחיר היקר שלהם. אילו חפצים דורשים הובלה באמצעות מנוף?

 

כספות

בתים ומשרדים רבים נוהגים להחזיק כספת, שבה הם שומרים את חפצי הערך שלהם. מכיוון שכספת בנויה בצורה שאמורה להקשות על פריצתה והרמתה, היא מהווה אתגר רציני עבור המובילים, ולעתים שוקלת מאות קילוגרמים. במצבים רבים הובלת מנוף היא הדרך היחידה להתמודד עם הובלת כספת.

 

פסנתר

הפסנתר הוא כלי נגינה שמעבר לגודלו ומשקלו הרב, מתאפיין גם ברגישות למכות ושריטות. הובלת פסנתר תוך שמירתו, לעתים תחייב אותנו בהובלת מנוף.

 

ציוד משרדי

ציוד משרדי דוגמת מדפסות תעשייתיות, מגרסות ושולחנות חדרי ישיבות גדולים, גם הם מהווים ציוד כבד ורגיש כאחד. משרדים רבים יעדיפו להשתמש בשירותי מנוף, על מנת למנוע נזק לחפצים אלו, והפסד כלכלי עבורם בסופו של דבר.

 

להזמנת הובלה במרכז חייגו – 077-805-3559

 

חברת הובלות במרכז – אזורי שירות

חברת הובלות בתל אביבהחל מ-200₪
חברת הובלות בפתח תקווההחל מ-200₪
חברת הובלות בראשון לציוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני ברקהחל מ-200₪
חברת הובלות בחולוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת גןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבת יםהחל מ-200₪
חברת הובלות ברחובותהחל מ-200₪
חברת הובלות בהרצליההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סבאהחל מ-200₪
חברת הובלות במודיעין-מכבים-רעותהחל מ-200₪
חברת הובלות ברעננההחל מ-200₪
חברת הובלות בלודהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמלההחל מ-200₪
חברת הובלות בראש העיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בהוד השרוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעתייםהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת השרוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביבנההחל מ-200₪
חברת הובלות בנס ציונההחל מ-200₪
חברת הובלות באלעדהחל מ-200₪
חברת הובלות בקרית אונוהחל מ-200₪
חברת הובלות באור יהודההחל מ-200₪
חברת הובלות ביהוד-מונוסוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאר יעקבהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת שמואלהחל מ-200₪
חברת הובלות בגדרההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר קאסםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגן יבנההחל מ-200₪
חברת הובלות בגני תקווההחל מ-200₪
חברת הובלות בשוהםהחל מ-200₪
חברת הובלות במזכרת בתיההחל מ-200₪
חברת הובלות בקרית עקרוןהחל מ-200₪
חברת הובלות באזורהחל מ-200₪
חברת הובלות בכוכב יאירהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חב"דהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני עי"שהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית דגןהחל מ-200₪
חברת הובלות בצור יצחקהחל מ-200₪
חברת הובלות בסביוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביד בנימיןהחל מ-200₪
חברת הובלות במתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת ברנרהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר שמריהוהחל מ-200₪
חברת הובלות בנוף איילוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בלפידהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית חשמונאיהחל מ-200₪
חברת הובלות באחיעזרהחל מ-200₪
חברת הובלות בנעןהחל מ-200₪
חברת הובלות בברקתהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרמי יוסףהחל מ-200₪
חברת הובלות בקדרוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמות השביםהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית אלעזריהחל מ-200₪
חברת הובלות בשעלביםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סירקיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בנחליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני ראםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה ורבורגהחל מ-200₪
חברת הובלות במצליחהחל מ-200₪
חברת הובלות באחיסמךהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר צביהחל מ-200₪
חברת הובלות בטירת יהודההחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה ימיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה ירקהחל מ-200₪
חברת הובלות ביד רמב"םהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר גליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעזריההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ביל"והחל מ-200₪
חברת הובלות במזורהחל מ-200₪
חברת הובלות במשמר דודהחל מ-200₪
חברת הובלות בגמזוהחל מ-200₪
חברת הובלות באלישמעהחל מ-200₪
חברת הובלות בחולדההחל מ-200₪
חברת הובלות בירחיבהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית גמליאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בסתריההחל מ-200₪
חברת הובלות בעשרתהחל מ-200₪
חברת הובלות בזיתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגאליההחל מ-200₪
חברת הובלות בצופיתהחל מ-200₪
חברת הובלות בניריתהחל מ-200₪
חברת הובלות ברינתיההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר הנגידהחל מ-200₪
חברת הובלות בישרשהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית עריףהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת הכובשהחל מ-200₪
חברת הובלות בחגורהחל מ-200₪
חברת הובלות בחמדהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדי חמדהחל מ-200₪
חברת הובלות בצפריההחל מ-200₪
חברת הובלות בנצר סרניהחל מ-200₪
חברת הובלות במשמר השבעההחל מ-200₪
חברת הובלות בבית חלקיההחל מ-200₪
חברת הובלות בגינתוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת כ"חהחל מ-200₪
חברת הובלות במעשהחל מ-200₪
חברת הובלות בחדידהחל מ-200₪
חברת הובלות במגשימיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בבן זכאיהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני דרוםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר שמואלהחל מ-200₪
חברת הובלות בעינתהחל מ-200₪
חברת הובלות בגני טלהחל מ-200₪
חברת הובלות בבניההחל מ-200₪
חברת הובלות ביגלהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני עטרותהחל מ-200₪
חברת הובלות בפתחיההחל מ-200₪
חברת הובלות בבן שמןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית נחמיההחל מ-200₪
חברת הובלות בקבוצת יבנההחל מ-200₪
חברת הובלות בפלמחיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר אביבהחל מ-200₪
חברת הובלות בפדיההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר בן נוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביציץהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר טרומןהחל מ-200₪
חברת הובלות בשילתהחל מ-200₪
חברת הובלות בנטעיםהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמות מאירהחל מ-200₪
חברת הובלות ביסודותהחל מ-200₪
חברת הובלות במשגב דבהחל מ-200₪
חברת הובלות בגן חייםהחל מ-200₪
חברת הובלות במישרהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר דניאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בגני יוחנןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מרדכיהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת השלושההחל מ-200₪
חברת הובלות בבית חנןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית עוזיאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר אליהוהחל מ-200₪
חברת הובלות בחפץ חייםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגן שלמההחל מ-200₪
חברת הובלות במשמר איילוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבארות יצחקהחל מ-200₪
חברת הובלות בנופךהחל מ-200₪
חברת הובלות באיילהחל מ-200₪
חברת הובלות בגן הדרוםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגליל יםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנצר חזניהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדמההחל מ-200₪
חברת הובלות בנחשוניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית רבןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגזרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגנותהחל מ-200₪
חברת הובלות בעדניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת ח"ןהחל מ-200₪
חברת הובלות בירקונההחל מ-200₪
חברת הובלות בגיבתוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בחורשיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגני הדרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגן שורקהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מל"להחל מ-200₪
חברת הובלות במחנה תל נוףהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית עובדהחל מ-200₪
חברת הובלות בצור נתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרם יבנההחל מ-200₪
חברת הובלות בגת רימוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר רוזנואלדהחל מ-200₪
חברת הובלות במבוא מודיעיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעיינותהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית ברלהחל מ-200₪
חברת הובלות בחצרות חולדההחל מ-200₪
חברת הובלות בחצרות כ"חהחל מ-200₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!