חברת הובלות במרכז

חברת הובלות במרכז
חברת הובלות במרכז

☑️ חברת הובלות במרכז עם ניסיון רב שנים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ הובלות מכל סוג ובכל הארץ.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

בשנים האחרונות, נראה שעולה הביקוש להובלות מכל הסוגים, ובהתאם – עלה גם היצע חברות ההובלה באזור מרכז. נראה שאנשים ובעלי עסקים במרכז נוטים לשנות את כתובתם לעתים תכופות יותר מאשר בעבר, וככל הנראה הסיבה לכך – נעוצה בשינויים באורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות הובלות במרכז מעניקות מענה ללקוחות השונים, ומשתדלות להתאים את שירותיהן ככל הניתן לצרכי הלקוח.

לכן, נוכל למצוא סוגים שונים של שירותי הובלות, ביניהם הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת כספות, שירותי אריזה, השכרת משאיות ועוד. מה חשוב לנו לדעת בעת שאנו מחפשים חברת הובלה במרכז? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

 

עליית הביקוש לחברת הובלות במרכז

אם ניזכר בדורות הקודמים, או אם נבקש שיספרו לנו עליהם – נבין שפעם לא היו עוברים דירה בתדירות גבוהה כמו היום. גם משרדים במרכז לא היו נוטים לשנות את מיקומם בכל כמה שנים, ולרוב היו נשארים באותו מיקום. במקום לעבור, אותם משרדים היו לעתים מרחיבים את המשרד, משתלטים על קומה נוספת או שוכרים משרדים סמוכים. איך קרה שרבים מתושבי מרכז נוהגים לשנות את כתובתם בכל כמה שנים? נראה שיש לכך מספר סיבות.

 

תעסוקה

בימינו, אנשים רבים נוטים לעבור דירה בעקבות העבודה, מכיוון שהם לא מעוניינים לבזבז שעות בדרכים. אין מה לעשות, מדינת ישראל "התברכה" בפקקים מכובדים בחלק משעות היממה, וברוב המקרים אלו בדיוק אותן השעות שבהן אנו יוצאים לעבודה או חוזרים ממנה. בהתחשב בעובדה שאנשים נוטים לשנות מקום עבודה לעתים תכופות יותר מאשר פעם, אנו יכולים להבין את הסיבה לשינוי מקום מגורים בהתאם.

 

תחביבים ומשפחה

העידן שלנו מתאפיין בדינאמיות, שאפתנות, ורצון להגשים חלומות. אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שמקדישים חשיבות עליונה לתחביבים שלהם, לאיכות החיים, לזמן הבילוי עם המשפחה, ולערכים נוספים שהם לא כסף, חיסכון ומשכנתא. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים נוטים לשנות מיקום מגורים על מנת לשפר את איכות החיים שלהם, בין אם מדובר בקרבה לתחביבים שלהם, ובין אם מדובר בקרבה למשפחה, לחברים ולאנשים שפשוט עושים לנו טוב בחיים.

 

אסטרטגיות עסקיות

כשאנו מדברים על בתי עסק ומשרדים, ישנן מספר תתי סיבות שיכולות להשפיע על ההחלטה לעבור משרד.

 

עובדים קיימים וחדשים

משרדים רבים בוחרים לשנות את מיקומם, על מנת להקל על ההגעה למשרד עבור עובדיהם. במידה והמשרד ממוקם במקום שהגישה אליו בעייתית מבחינת תחבורה ציבורית, ייתכן והדבר ישפיע על איכות העבודה, יגרום לאיחורים בקרב העובדים, ואף ישפיע על הרצון לעזוב את מקום העבודה.
כמו כן, לעתים שינוי מיקום המשרד יכול להשפיע לטובה על גיוס של עובדים חדשים. משרד הממוקם במקום אידיאלי מבחינת נוחות גישה – יגרום למגויסים חדשים להסתכל באופן שונה לחלוטין על מקום העבודה, וזה יאפשר לעסק מבחר גדול יותר בעת הגיוס.

 

נוחות גישה ללקוחות

משרדים רבים תלויים בהגעתם של לקוחות אל המשרד, ואנו יכולים לתת כדוגמה משרדים של עורכי דין, קליניקות של רופאים, או כל עיסוק אחר הדורש מפגשים תכופים של פנים אל פנים. במצב כזה, זה די ברור מדוע בעלי העסק יעדיפו שמשרדם ימוקם במקום נגיש יחסית.

 

עבודה מול ספקים

משרדים התלויים בעבודה מול ספקים לעתים יסבלו משגרת עבודה שאינה זורמת, במידה והמשרד ממוקם במקום לא נוח. אנו מדברים כאן על משרדים שצריכים לקבל סחורה שוטפת, וגם להפיץ אותה במידת הצורך. אם יהיה קשה למשאיות ולשליחים להגיע למשרד, לעצור, לפרוק סחורה ולאסוף – ייתכן מאוד שזה ייצור בעיות שוטפות, וזו בהחלט סיבה טובה לשנות את מיקום המשרד לאחד טוב יותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות במרכז?

בעת שאנו ניגשים לבחור חברות הובלה במרכז, נרצה שהתהליך יהיה יעיל, שיטתי ומהיר. מצד אחד אנו רוצים לבצע בחירה מושכלת ולא "ליפול" על נותן שירות ברמה נמוכה, ומצד שני לא כדאי לנו להתמהמה יותר מדי – כדי שלא נישאר ללא מוביל ביום ההובלה! אז כיצד מתחילים?

 

סקר שוק

השלב הראשוני תמיד יהיה סקר שוק מקיף. במסגרת סקר השוק – אנו רוצים להבין מי השחקנים בשוק חברות ההובלה במרכז, ומהן חוות הדעת עליהן. כמובן שחוות דעת הן לא תמיד אמינות ויכולות להיות מזויפות, ומסיבה זו – האופציה הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון של מכרים, חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות. לאחר שאספנו מספר אופציות, נתחיל לטלפן אל חברות ההובלה, לברר מחירים, ולוודא את כל הפרטים הקטנים. בעת שיחת הטלפון אנו יכולים לקבל מידע רב, ומושג בריא לגבי רמת האדיבות והאמינות של האדם שעמו אנו מדברים.

 

בחירת חברת הובלה במרכז

זה נכון שמי שמחפש חברת הובלות במרכז ימצא מגוון עשיר, אך במידה ונעשה סקר שוק נכון ומסודר – בסופו של דבר נקבל מועמד מנצח. ברגע שהגענו לשלב הזה, אין מה לחכות או להתלבט יותר מדי, ומומלץ פשוט לשריין את המועד להובלה. אנשים ש"מורחים" את הזמן עלולים למצוא את עצמם ללא מוביל ביום ההובלה, וזה יגרום להם ברוב המקרים להתפשר על בעל מקצוע ברמה נמוכה, או במחיר יקר ביחס לממוצע.

 

הכנות ליום ההובלה

בעת שאנו מתארגנים להובלה, מורכבות התהליך תלויה באופן ישיר בכמות הציוד שיש ברשותנו. בעוד חלק מהאנשים יעדיפו לארוז את הציוד בעצמם, אחרים ישכרו שירותי אריזה מקצועיים. שירותי אריזה מוצעים ע"י רוב חברות ההובלה במרכז, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה או המשרד כמה ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד באמצעות ציוד ייעודי כמו קרטוני משא וחציצה, ניירות בועות, חומרי עטיפה ועוד. בכל מקרה, זכרו לעבוד בצורה מסודרת בעת האריזה, לכתוב על הארגזים את תכולתם והאם יש בהם חפצים שבירים!

 

סידורים אחרונים

זכרו "לתפור" את הקצוות הקטנים שדורשים טיפול בעת שאנו עוברים דירה או משרד. יש לטפל בחשבונות כאלו ואחרים שאנו מנהלים בחברות כבלים וטלוויזיה, וכמובן להעביר את קווי הטלפון והאינטרנט. במידה ואנו משתמשים בדואר – מומלץ גם לדווח לדואר ישראל על שינוי הכתובת מספר ימים לפני ההובלה.

 

כמה לוקחת חברת הובלות במרכז?

"שאלת מיליון הדולר" תרתי משמע, היא כמובן – מהו המחיר הסופי של ההובלה שאנו צריכים?

בתור התחלה חשוב לציין, שמחיר ההובלה יהיה תלוי בסוג ההובלה שאותה אנו מזמינים. כך למשל, הובלה קטנה יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, הובלה קלאסית המיועדת למעבר דירה משפחתית – יכולה לנוע בין 1000 – 2000 ₪, והובלת מנוף לרוב תעלה בין 300 – 400 ₪ לשעה. מעבר להערכות האלה, ישנם פרמטרים רבים שיכולים להשפיע לכאן ולכאן.

 

מספר הקומה

אין זה משנה איזו הובלה אנו צריכים, מספר הקומה כמעט תמיד יהווה פקטור בקביעת המחיר הסופי. זה נכון שאם יש בבניין מעלית נוחה המאפשרת את הובלת כל החפצים – הקומה אינה מהווה בעיה רצינית, אבל ברוב המקרים אין זה כך. חברות רבות נותנות מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (למשל קומה 3), וגובות מחיר אקסטרה על כל קומה נוספת מעבר לכך, ואחרות נותנות הצעת מחיר התלויה באופן ישיר במספר הקומה. חשוב לציין שיש כאן התחשבות בקומת הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם בקומת הדירה שאליה אנו נכנסים.

 

תאריך ההובלה

ישנם תאריכים הנחשבים יותר עמוסים מאחרים, ובהם חברות ההובלה מתמודדות עם עומס יחסי ולכן גובות מחיר גבוה יותר. תאריכים כאלו הם למשל תאריכי תחילת או סוף החודש – מתי שחוזי שכירות רבים מסתיימים ומתחילים, חודשים של תחילת הסמסטר בלימודים – כמו ספטמבר ואוקטובר, וחודשי הקיץ באופן כללי. אם יש באפשרותנו לעבור באמצע החודש, לרוב זה יהיה עדיף עבורנו.

 

מרחק ההובלה

המחיר יושפע גם ממרחק הנסיעה של חפצינו, ויהיה זול משמעותית במידה ואנחנו למשל – עוברים דירה בתוך מרכז. חברות ההובלה כוללות בחישוב המחיר את הוצאות הדלק, וכמובן את זמן ההובלה המוערך בהתאם למרחק.

 

חברת הובלות במרכז – שירותים נלווים

יש לשים לב שחברות הובלה מסוימות מציעות שירותים נלווים, ועליהן הן גובות תשלום נוסף. שירותים כאלו הם למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, טיפול בחפצים מיוחדים ועוד. חשוב לברר מול חברת ההובלה מה כלול בהצעת המחיר, ולוודא שלא תהיינה "הפתעות".

 

חברת הובלות במרכז – אילו סוגי הובלות זמינים?

חברות ההובלה במרכז מעניקות שירותים שונים, ומתאימות את עצמן ללקוחות – כך שכל לקוח יוכל לבחור את סוג ההובלה המתאימה לו. אילו סוגי הובלות נפוצים אצל לקוחות המחפשים חברת הובלות במרכז?

 

הובלה קלאסית במרכז

זהו סוג ההובלה המוכר והנפוץ ביותר, והוא משמש בעיקר משפחות בנות כמה נפשות שמחליטות לשנות את מקום מגוריהן. במסגרת הובלה שכזו – מתאמים מועד עם חברת ההובלה, והיא שולחת משאית גדולה עם מוביל או מספר מובילים שמעמיסים את הציוד. המחיר ייקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו, וחלק מהאנשים נוהגים גם להעניק תשר למובילים מעבר למחיר שנקבע.

 

הובלה קטנה במרכז

הובלות קטנות מיועדות עבור אותם האנשים שלא צריכים משאית גדולה, וצריכים עזרה עם כמות קטנה של ציוד. חברות הובלה רבות במרכז מכנות את השירות גם "הובלות סטודנטים", כיוון שסטודנטים נוהגים לעבור עם כמות ציוד קטנה יחסית, והם נוהגים לשכור דירות שרוב הריהוט כבר קיים בהן. כל הרעיון בהובלה קטנה הוא חיסכון כלכלי עבור אותם הלקוחות, כך שהם לא יצטרכו לשלם על הובלה קלאסית עם משאית גדולה.

 

הובלת מנוף במרכז

הובלות מנוף במרכז, משמשות להעברת חפצים בעלי אופי הדורש טיפול מיוחד. לרוב מדובר בחפצים שאותם לא ניתן להעביר בדרכים הסטנדרטיות, כמו מעלית או גרם המדרגות, וזאת עקב גודלם, משקלם ורגישותם. הובלה באמצעות מנוף מתומחרת לפי מחיר לשעה, ומחיר זה יכול להשתנות בהתאם לסוג המנוף הנדרש. ישנם מנופים קטנים יחסית – המתאימים עד קומה 3 – 4, וישנם מנופים גדולים יותר שיכולים להגיע אפילו עד קומה 25 (!). חשוב לציין שמנופים גדולים דורשים גם הרחבה מבחינת ביטוח העבודה, וזו אחת הסיבות למחיר היקר שלהם. אילו חפצים דורשים הובלה באמצעות מנוף?

 

כספות

בתים ומשרדים רבים נוהגים להחזיק כספת, שבה הם שומרים את חפצי הערך שלהם. מכיוון שכספת בנויה בצורה שאמורה להקשות על פריצתה והרמתה, היא מהווה אתגר רציני עבור המובילים, ולעתים שוקלת מאות קילוגרמים. במצבים רבים הובלת מנוף היא הדרך היחידה להתמודד עם הובלת כספת.

 

פסנתר

הפסנתר הוא כלי נגינה שמעבר לגודלו ומשקלו הרב, מתאפיין גם ברגישות למכות ושריטות. הובלת פסנתר תוך שמירתו, לעתים תחייב אותנו בהובלת מנוף.

 

ציוד משרדי

ציוד משרדי דוגמת מדפסות תעשייתיות, מגרסות ושולחנות חדרי ישיבות גדולים, גם הם מהווים ציוד כבד ורגיש כאחד. משרדים רבים יעדיפו להשתמש בשירותי מנוף, על מנת למנוע נזק לחפצים אלו, והפסד כלכלי עבורם בסופו של דבר.

 

להזמנת הובלה במרכז חייגו – 077-805-3559

 

חברת הובלות במרכז – אזורי שירות

חברת הובלות בתל אביב החל מ-200₪
חברת הובלות בפתח תקווה החל מ-200₪
חברת הובלות בראשון לציון החל מ-200₪
חברת הובלות בבני ברק החל מ-200₪
חברת הובלות בחולון החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת גן החל מ-200₪
חברת הובלות בבת ים החל מ-200₪
חברת הובלות ברחובות החל מ-200₪
חברת הובלות בהרצליה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סבא החל מ-200₪
חברת הובלות במודיעין-מכבים-רעות החל מ-200₪
חברת הובלות ברעננה החל מ-200₪
חברת הובלות בלוד החל מ-200₪
חברת הובלות ברמלה החל מ-200₪
חברת הובלות בראש העין החל מ-200₪
חברת הובלות בהוד השרון החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעתיים החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת השרון החל מ-200₪
חברת הובלות ביבנה החל מ-200₪
חברת הובלות בנס ציונה החל מ-200₪
חברת הובלות באלעד החל מ-200₪
חברת הובלות בקרית אונו החל מ-200₪
חברת הובלות באור יהודה החל מ-200₪
חברת הובלות ביהוד-מונוסון החל מ-200₪
חברת הובלות בבאר יעקב החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת שמואל החל מ-200₪
חברת הובלות בגדרה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר קאסם החל מ-200₪
חברת הובלות בגן יבנה החל מ-200₪
חברת הובלות בגני תקווה החל מ-200₪
חברת הובלות בשוהם החל מ-200₪
חברת הובלות במזכרת בתיה החל מ-200₪
חברת הובלות בקרית עקרון החל מ-200₪
חברת הובלות באזור החל מ-200₪
חברת הובלות בכוכב יאיר החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חב"ד החל מ-200₪
חברת הובלות בבני עי"ש החל מ-200₪
חברת הובלות בבית דגן החל מ-200₪
חברת הובלות בצור יצחק החל מ-200₪
חברת הובלות בסביון החל מ-200₪
חברת הובלות ביד בנימין החל מ-200₪
חברת הובלות במתן החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת ברנר החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר שמריהו החל מ-200₪
חברת הובלות בנוף איילון החל מ-200₪
חברת הובלות בלפיד החל מ-200₪
חברת הובלות בבית חשמונאי החל מ-200₪
חברת הובלות באחיעזר החל מ-200₪
חברת הובלות בנען החל מ-200₪
חברת הובלות בברקת החל מ-200₪
חברת הובלות בכרמי יוסף החל מ-200₪
חברת הובלות בקדרון החל מ-200₪
חברת הובלות ברמות השבים החל מ-200₪
חברת הובלות בבית אלעזרי החל מ-200₪
חברת הובלות בשעלבים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סירקין החל מ-200₪
חברת הובלות בנחלים החל מ-200₪
חברת הובלות בבני ראם החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה ורבורג החל מ-200₪
חברת הובלות במצליח החל מ-200₪
חברת הובלות באחיסמך החל מ-200₪
חברת הובלות בניר צבי החל מ-200₪
חברת הובלות בטירת יהודה החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה ימין החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה ירק החל מ-200₪
חברת הובלות ביד רמב"ם החל מ-200₪
חברת הובלות בניר גלים החל מ-200₪
חברת הובלות בעזריה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ביל"ו החל מ-200₪
חברת הובלות במזור החל מ-200₪
חברת הובלות במשמר דוד החל מ-200₪
חברת הובלות בגמזו החל מ-200₪
חברת הובלות באלישמע החל מ-200₪
חברת הובלות בחולדה החל מ-200₪
חברת הובלות בירחיב החל מ-200₪
חברת הובלות בבית גמליאל החל מ-200₪
חברת הובלות בסתריה החל מ-200₪
חברת הובלות בעשרת החל מ-200₪
חברת הובלות בזיתן החל מ-200₪
חברת הובלות בגאליה החל מ-200₪
חברת הובלות בצופית החל מ-200₪
חברת הובלות בנירית החל מ-200₪
חברת הובלות ברינתיה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר הנגיד החל מ-200₪
חברת הובלות בישרש החל מ-200₪
חברת הובלות בבית עריף החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת הכובש החל מ-200₪
חברת הובלות בחגור החל מ-200₪
חברת הובלות בחמד החל מ-200₪
חברת הובלות בשדי חמד החל מ-200₪
חברת הובלות בצפריה החל מ-200₪
חברת הובלות בנצר סרני החל מ-200₪
חברת הובלות במשמר השבעה החל מ-200₪
חברת הובלות בבית חלקיה החל מ-200₪
חברת הובלות בגינתון החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת כ"ח החל מ-200₪
חברת הובלות במעש החל מ-200₪
חברת הובלות בחדיד החל מ-200₪
חברת הובלות במגשימים החל מ-200₪
חברת הובלות בבן זכאי החל מ-200₪
חברת הובלות בבני דרום החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר שמואל החל מ-200₪
חברת הובלות בעינת החל מ-200₪
חברת הובלות בגני טל החל מ-200₪
חברת הובלות בבניה החל מ-200₪
חברת הובלות ביגל החל מ-200₪
חברת הובלות בבני עטרות החל מ-200₪
חברת הובלות בפתחיה החל מ-200₪
חברת הובלות בבן שמן החל מ-200₪
חברת הובלות בבית נחמיה החל מ-200₪
חברת הובלות בקבוצת יבנה החל מ-200₪
חברת הובלות בפלמחים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר אביב החל מ-200₪
חברת הובלות בפדיה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר בן נון החל מ-200₪
חברת הובלות ביציץ החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר טרומן החל מ-200₪
חברת הובלות בשילת החל מ-200₪
חברת הובלות בנטעים החל מ-200₪
חברת הובלות ברמות מאיר החל מ-200₪
חברת הובלות ביסודות החל מ-200₪
חברת הובלות במשגב דב החל מ-200₪
חברת הובלות בגן חיים החל מ-200₪
חברת הובלות במישר החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר דניאל החל מ-200₪
חברת הובלות בגני יוחנן החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מרדכי החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת השלושה החל מ-200₪
חברת הובלות בבית חנן החל מ-200₪
חברת הובלות בבית עוזיאל החל מ-200₪
חברת הובלות בניר אליהו החל מ-200₪
חברת הובלות בחפץ חיים החל מ-200₪
חברת הובלות בגן שלמה החל מ-200₪
חברת הובלות במשמר איילון החל מ-200₪
חברת הובלות בבארות יצחק החל מ-200₪
חברת הובלות בנופך החל מ-200₪
חברת הובלות באייל החל מ-200₪
חברת הובלות בגן הדרום החל מ-200₪
חברת הובלות בגליל ים החל מ-200₪
חברת הובלות בנצר חזני החל מ-200₪
חברת הובלות בשדמה החל מ-200₪
חברת הובלות בנחשונים החל מ-200₪
חברת הובלות בבית רבן החל מ-200₪
חברת הובלות בגזר החל מ-200₪
חברת הובלות בגנות החל מ-200₪
חברת הובלות בעדנים החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת ח"ן החל מ-200₪
חברת הובלות בירקונה החל מ-200₪
חברת הובלות בגיבתון החל מ-200₪
חברת הובלות בחורשים החל מ-200₪
חברת הובלות בגני הדר החל מ-200₪
חברת הובלות בגן שורק החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מל"ל החל מ-200₪
חברת הובלות במחנה תל נוף החל מ-200₪
חברת הובלות בבית עובד החל מ-200₪
חברת הובלות בצור נתן החל מ-200₪
חברת הובלות בכרם יבנה החל מ-200₪
חברת הובלות בגת רימון החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר רוזנואלד החל מ-200₪
חברת הובלות במבוא מודיעים החל מ-200₪
חברת הובלות בעיינות החל מ-200₪
חברת הובלות בבית ברל החל מ-200₪
חברת הובלות בחצרות חולדה החל מ-200₪
חברת הובלות בחצרות כ"ח החל מ-200₪