חברת הובלות בצפון

חברת הובלות בצפון
חברת הובלות בצפון

☑️ חברת הובלות בצפון עם ניסיון רב שנים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ הובלות מכל סוג ובכל הארץ.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

בשנים האחרונות, נראה שעולה הביקוש להובלות מכל הסוגים, ובהתאם – עלה גם היצע חברות ההובלה באזור צפון. נראה שאנשים ובעלי עסקים בצפון נוטים לשנות את כתובתם לעתים תכופות יותר מאשר בעבר, וככל הנראה הסיבה לכך – נעוצה בשינויים באורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות הובלות בצפון מעניקות מענה ללקוחות השונים, ומשתדלות להתאים את שירותיהן ככל הניתן לצרכי הלקוח.

לכן, נוכל למצוא סוגים שונים של שירותי הובלות, ביניהם הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת כספות, שירותי אריזה, השכרת משאיות ועוד. מה חשוב לנו לדעת בעת שאנו מחפשים חברת הובלה בצפון? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

 

עליית הביקוש לחברת הובלות בצפון

אם ניזכר בדורות הקודמים, או אם נבקש שיספרו לנו עליהם – נבין שפעם לא היו עוברים דירה בתדירות גבוהה כמו היום. גם משרדים בצפון לא היו נוטים לשנות את מיקומם בכל כמה שנים, ולרוב היו נשארים באותו מיקום. במקום לעבור, אותם משרדים היו לעתים מרחיבים את המשרד, משתלטים על קומה נוספת או שוכרים משרדים סמוכים. איך קרה שרבים מתושבי צפון נוהגים לשנות את כתובתם בכל כמה שנים? נראה שיש לכך מספר סיבות.

 

תעסוקה

בימינו, אנשים רבים נוטים לעבור דירה בעקבות העבודה, מכיוון שהם לא מעוניינים לבזבז שעות בדרכים. אין מה לעשות, מדינת ישראל "התברכה" בפקקים מכובדים בחלק משעות היממה, וברוב המקרים אלו בדיוק אותן השעות שבהן אנו יוצאים לעבודה או חוזרים ממנה. בהתחשב בעובדה שאנשים נוטים לשנות מקום עבודה לעתים תכופות יותר מאשר פעם, אנו יכולים להבין את הסיבה לשינוי מקום מגורים בהתאם.

 

תחביבים ומשפחה

העידן שלנו מתאפיין בדינאמיות, שאפתנות, ורצון להגשים חלומות. אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שמקדישים חשיבות עליונה לתחביבים שלהם, לאיכות החיים, לזמן הבילוי עם המשפחה, ולערכים נוספים שהם לא כסף, חיסכון ומשכנתא. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים נוטים לשנות מיקום מגורים על מנת לשפר את איכות החיים שלהם, בין אם מדובר בקרבה לתחביבים שלהם, ובין אם מדובר בקרבה למשפחה, לחברים ולאנשים שפשוט עושים לנו טוב בחיים.

 

אסטרטגיות עסקיות

כשאנו מדברים על בתי עסק ומשרדים, ישנן מספר תתי סיבות שיכולות להשפיע על ההחלטה לעבור משרד.

 

עובדים קיימים וחדשים

משרדים רבים בוחרים לשנות את מיקומם, על מנת להקל על ההגעה למשרד עבור עובדיהם. במידה והמשרד ממוקם במקום שהגישה אליו בעייתית מבחינת תחבורה ציבורית, ייתכן והדבר ישפיע על איכות העבודה, יגרום לאיחורים בקרב העובדים, ואף ישפיע על הרצון לעזוב את מקום העבודה.
כמו כן, לעתים שינוי מיקום המשרד יכול להשפיע לטובה על גיוס של עובדים חדשים. משרד הממוקם במקום אידיאלי מבחינת נוחות גישה – יגרום למגויסים חדשים להסתכל באופן שונה לחלוטין על מקום העבודה, וזה יאפשר לעסק מבחר גדול יותר בעת הגיוס.

 

נוחות גישה ללקוחות

משרדים רבים תלויים בהגעתם של לקוחות אל המשרד, ואנו יכולים לתת כדוגמה משרדים של עורכי דין, קליניקות של רופאים, או כל עיסוק אחר הדורש מפגשים תכופים של פנים אל פנים. במצב כזה, זה די ברור מדוע בעלי העסק יעדיפו שמשרדם ימוקם במקום נגיש יחסית.

 

עבודה מול ספקים

משרדים התלויים בעבודה מול ספקים לעתים יסבלו משגרת עבודה שאינה זורמת, במידה והמשרד ממוקם במקום לא נוח. אנו מדברים כאן על משרדים שצריכים לקבל סחורה שוטפת, וגם להפיץ אותה במידת הצורך. אם יהיה קשה למשאיות ולשליחים להגיע למשרד, לעצור, לפרוק סחורה ולאסוף – ייתכן מאוד שזה ייצור בעיות שוטפות, וזו בהחלט סיבה טובה לשנות את מיקום המשרד לאחד טוב יותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות בצפון?

בעת שאנו ניגשים לבחור חברות הובלה בצפון, נרצה שהתהליך יהיה יעיל, שיטתי ומהיר. מצד אחד אנו רוצים לבצע בחירה מושכלת ולא "ליפול" על נותן שירות ברמה נמוכה, ומצד שני לא כדאי לנו להתמהמה יותר מדי – כדי שלא נישאר ללא מוביל ביום ההובלה! אז כיצד מתחילים?

 

סקר שוק

השלב הראשוני תמיד יהיה סקר שוק מקיף. במסגרת סקר השוק – אנו רוצים להבין מי השחקנים בשוק חברות ההובלה בצפון, ומהן חוות הדעת עליהן. כמובן שחוות דעת הן לא תמיד אמינות ויכולות להיות מזויפות, ומסיבה זו – האופציה הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון של מכרים, חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות. לאחר שאספנו מספר אופציות, נתחיל לטלפן אל חברות ההובלה, לברר מחירים, ולוודא את כל הפרטים הקטנים. בעת שיחת הטלפון אנו יכולים לקבל מידע רב, ומושג בריא לגבי רמת האדיבות והאמינות של האדם שעמו אנו מדברים.

 

בחירת חברת הובלה בצפון

זה נכון שמי שמחפש חברת הובלות בצפון ימצא מגוון עשיר, אך במידה ונעשה סקר שוק נכון ומסודר – בסופו של דבר נקבל מועמד מנצח. ברגע שהגענו לשלב הזה, אין מה לחכות או להתלבט יותר מדי, ומומלץ פשוט לשריין את המועד להובלה. אנשים ש"מורחים" את הזמן עלולים למצוא את עצמם ללא מוביל ביום ההובלה, וזה יגרום להם ברוב המקרים להתפשר על בעל מקצוע ברמה נמוכה, או במחיר יקר ביחס לממוצע.

 

הכנות ליום ההובלה

בעת שאנו מתארגנים להובלה, מורכבות התהליך תלויה באופן ישיר בכמות הציוד שיש ברשותנו. בעוד חלק מהאנשים יעדיפו לארוז את הציוד בעצמם, אחרים ישכרו שירותי אריזה מקצועיים. שירותי אריזה מוצעים ע"י רוב חברות ההובלה בצפון, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה או המשרד כמה ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד באמצעות ציוד ייעודי כמו קרטוני משא וחציצה, ניירות בועות, חומרי עטיפה ועוד. בכל מקרה, זכרו לעבוד בצורה מסודרת בעת האריזה, לכתוב על הארגזים את תכולתם והאם יש בהם חפצים שבירים!

 

סידורים אחרונים

זכרו "לתפור" את הקצוות הקטנים שדורשים טיפול בעת שאנו עוברים דירה או משרד. יש לטפל בחשבונות כאלו ואחרים שאנו מנהלים בחברות כבלים וטלוויזיה, וכמובן להעביר את קווי הטלפון והאינטרנט. במידה ואנו משתמשים בדואר – מומלץ גם לדווח לדואר ישראל על שינוי הכתובת מספר ימים לפני ההובלה.

 

כמה לוקחת חברת הובלות בצפון?

"שאלת מיליון הדולר" תרתי משמע, היא כמובן – מהו המחיר הסופי של ההובלה שאנו צריכים?

בתור התחלה חשוב לציין, שמחיר ההובלה יהיה תלוי בסוג ההובלה שאותה אנו מזמינים. כך למשל, הובלה קטנה יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, הובלה קלאסית המיועדת למעבר דירה משפחתית – יכולה לנוע בין 1000 – 2000 ₪, והובלת מנוף לרוב תעלה בין 300 – 400 ₪ לשעה. מעבר להערכות האלה, ישנם פרמטרים רבים שיכולים להשפיע לכאן ולכאן.

 

מספר הקומה

אין זה משנה איזו הובלה אנו צריכים, מספר הקומה כמעט תמיד יהווה פקטור בקביעת המחיר הסופי. זה נכון שאם יש בבניין מעלית נוחה המאפשרת את הובלת כל החפצים – הקומה אינה מהווה בעיה רצינית, אבל ברוב המקרים אין זה כך. חברות רבות נותנות מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (למשל קומה 3), וגובות מחיר אקסטרה על כל קומה נוספת מעבר לכך, ואחרות נותנות הצעת מחיר התלויה באופן ישיר במספר הקומה. חשוב לציין שיש כאן התחשבות בקומת הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם בקומת הדירה שאליה אנו נכנסים.

 

תאריך ההובלה

ישנם תאריכים הנחשבים יותר עמוסים מאחרים, ובהם חברות ההובלה מתמודדות עם עומס יחסי ולכן גובות מחיר גבוה יותר. תאריכים כאלו הם למשל תאריכי תחילת או סוף החודש – מתי שחוזי שכירות רבים מסתיימים ומתחילים, חודשים של תחילת הסמסטר בלימודים – כמו ספטמבר ואוקטובר, וחודשי הקיץ באופן כללי. אם יש באפשרותנו לעבור באמצע החודש, לרוב זה יהיה עדיף עבורנו.

 

מרחק ההובלה

המחיר יושפע גם ממרחק הנסיעה של חפצינו, ויהיה זול משמעותית במידה ואנחנו למשל – עוברים דירה בתוך צפון. חברות ההובלה כוללות בחישוב המחיר את הוצאות הדלק, וכמובן את זמן ההובלה המוערך בהתאם למרחק.

 

חברת הובלות בצפון – שירותים נלווים

יש לשים לב שחברות הובלה מסוימות מציעות שירותים נלווים, ועליהן הן גובות תשלום נוסף. שירותים כאלו הם למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, טיפול בחפצים מיוחדים ועוד. חשוב לברר מול חברת ההובלה מה כלול בהצעת המחיר, ולוודא שלא תהיינה "הפתעות".

 

חברת הובלות בצפון – אילו סוגי הובלות זמינים?

חברות ההובלה בצפון מעניקות שירותים שונים, ומתאימות את עצמן ללקוחות – כך שכל לקוח יוכל לבחור את סוג ההובלה המתאימה לו. אילו סוגי הובלות נפוצים אצל לקוחות המחפשים חברת הובלות בצפון?

 

הובלה קלאסית בצפון

זהו סוג ההובלה המוכר והנפוץ ביותר, והוא משמש בעיקר משפחות בנות כמה נפשות שמחליטות לשנות את מקום מגוריהן. במסגרת הובלה שכזו – מתאמים מועד עם חברת ההובלה, והיא שולחת משאית גדולה עם מוביל או מספר מובילים שמעמיסים את הציוד. המחיר ייקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו, וחלק מהאנשים נוהגים גם להעניק תשר למובילים מעבר למחיר שנקבע.

 

הובלה קטנה בצפון

הובלות קטנות מיועדות עבור אותם האנשים שלא צריכים משאית גדולה, וצריכים עזרה עם כמות קטנה של ציוד. חברות הובלה רבות בצפון מכנות את השירות גם "הובלות סטודנטים", כיוון שסטודנטים נוהגים לעבור עם כמות ציוד קטנה יחסית, והם נוהגים לשכור דירות שרוב הריהוט כבר קיים בהן. כל הרעיון בהובלה קטנה הוא חיסכון כלכלי עבור אותם הלקוחות, כך שהם לא יצטרכו לשלם על הובלה קלאסית עם משאית גדולה.

 

הובלת מנוף בצפון

הובלות מנוף בצפון, משמשות להעברת חפצים בעלי אופי הדורש טיפול מיוחד. לרוב מדובר בחפצים שאותם לא ניתן להעביר בדרכים הסטנדרטיות, כמו מעלית או גרם המדרגות, וזאת עקב גודלם, משקלם ורגישותם. הובלה באמצעות מנוף מתומחרת לפי מחיר לשעה, ומחיר זה יכול להשתנות בהתאם לסוג המנוף הנדרש. ישנם מנופים קטנים יחסית – המתאימים עד קומה 3 – 4, וישנם מנופים גדולים יותר שיכולים להגיע אפילו עד קומה 25 (!). חשוב לציין שמנופים גדולים דורשים גם הרחבה מבחינת ביטוח העבודה, וזו אחת הסיבות למחיר היקר שלהם. אילו חפצים דורשים הובלה באמצעות מנוף?

 

כספות

בתים ומשרדים רבים נוהגים להחזיק כספת, שבה הם שומרים את חפצי הערך שלהם. מכיוון שכספת בנויה בצורה שאמורה להקשות על פריצתה והרמתה, היא מהווה אתגר רציני עבור המובילים, ולעתים שוקלת מאות קילוגרמים. במצבים רבים הובלת מנוף היא הדרך היחידה להתמודד עם הובלת כספת.

 

פסנתר

הפסנתר הוא כלי נגינה שמעבר לגודלו ומשקלו הרב, מתאפיין גם ברגישות למכות ושריטות. הובלת פסנתר תוך שמירתו, לעתים תחייב אותנו בהובלת מנוף.

 

ציוד משרדי

ציוד משרדי דוגמת מדפסות תעשייתיות, מגרסות ושולחנות חדרי ישיבות גדולים, גם הם מהווים ציוד כבד ורגיש כאחד. משרדים רבים יעדיפו להשתמש בשירותי מנוף, על מנת למנוע נזק לחפצים אלו, והפסד כלכלי עבורם בסופו של דבר.

 

להזמנת הובלה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

חברת הובלות בצפון – אזורי שירות

חברת הובלות בחיפההחל מ-200₪
חברת הובלות בנצרתהחל מ-200₪
חברת הובלות בנהריההחל מ-200₪
חברת הובלות בעפולההחל מ-200₪
חברת הובלות בעכוהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרמיאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בנוף הגלילהחל מ-200₪
חברת הובלות בטבריההחל מ-200₪
חברת הובלות בשפרעםהחל מ-200₪
חברת הובלות בצפתהחל מ-200₪
חברת הובלות במגדל העמקהחל מ-200₪
חברת הובלות ביקנעם עיליתהחל מ-200₪
חברת הובלות במעלות-תרשיחאהחל מ-200₪
חברת הובלות בקרית שמונההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר כנאהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית שאןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביפיעהחל מ-200₪
חברת הובלות בריינההחל מ-200₪
חברת הובלות בירכאהחל מ-200₪
חברת הובלות בנחףהחל מ-200₪
חברת הובלות בדבוריההחל מ-200₪
חברת הובלות בחצור הגליליתהחל מ-200₪
חברת הובלות בביר אל-מכסורהחל מ-200₪
חברת הובלות בכסרא-סמיעהחל מ-200₪
חברת הובלות במשהדהחל מ-200₪
חברת הובלות בזרזירהחל מ-200₪
חברת הובלות בראמההחל מ-200₪
חברת הובלות בקצריןהחל מ-200₪
חברת הובלות בעילוטהחל מ-200₪
חברת הובלות בבענההחל מ-200₪
חברת הובלות בבסמת טבעוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת ישיהחל מ-200₪
חברת הובלות בשעבהחל מ-200₪
חברת הובלות בשלומיהחל מ-200₪
חברת הובלות בטובא-זנגריההחל מ-200₪
חברת הובלות ביאנוח-ג'תהחל מ-200₪
חברת הובלות בבוקעאתאהחל מ-200₪
חברת הובלות בחורפישהחל מ-200₪
חברת הובלות בשבלי – אום אל-גנםהחל מ-200₪
חברת הובלות בג'ולסהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ורדיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכעביה-טבאש-חג'אג'רההחל מ-200₪
חברת הובלות בעיילבוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר תבורהחל מ-200₪
חברת הובלות ביבנאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בסאג'ורהחל מ-200₪
חברת הובלות במוקייבלההחל מ-200₪
חברת הובלות במסעדההחל מ-200₪
חברת הובלות במזרעההחל מ-200₪
חברת הובלות בכאוכב אבו אל-היג'אהחל מ-200₪
חברת הובלות בסלמההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר כמאהחל מ-200₪
חברת הובלות בפסוטההחל מ-200₪
חברת הובלות בראש פינההחל מ-200₪
חברת הובלות במעיליאהחל מ-200₪
חברת הובלות בעוזיירהחל מ-200₪
חברת הובלות בג'שהחל מ-200₪
חברת הובלות בסולםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשייח' דנוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגן נרהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מצרהחל מ-200₪
חברת הובלות בע'ג'רהחל מ-200₪
חברת הובלות באחוזת ברקהחל מ-200₪
חברת הובלות בשמשיתהחל מ-200₪
חברת הובלות בנאעורההחל מ-200₪
חברת הובלות בעין קנייאהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת אבניהחל מ-200₪
חברת הובלות בהושעיההחל מ-200₪
חברת הובלות ברומת הייבהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת אלההחל מ-200₪
חברת הובלות במגדלהחל מ-200₪
חברת הובלות בעדיהחל מ-200₪
חברת הובלות בנייןהחל מ-200₪
חברת הובלות בצנדלההחל מ-200₪
חברת הובלות במטולההחל מ-200₪
חברת הובלות ביסוד המעלההחל מ-200₪
חברת הובלות בגשר הזיוהחל מ-200₪
חברת הובלות בחמאםהחל מ-200₪
חברת הובלות במורשתהחל מ-200₪
חברת הובלות בעראמשההחל מ-200₪
חברת הובלות בכמאנההחל מ-200₪
חברת הובלות בבית השיטההחל מ-200₪
חברת הובלות בחספיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בתמרתהחל מ-200₪
חברת הובלות בפוריה – נווה עובדהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ראש הנקרההחל מ-200₪
חברת הובלות ביקנעם (מושבה)החל מ-200₪
חברת הובלות במנשית זבדההחל מ-200₪
חברת הובלות במשמר העמקהחל מ-200₪
חברת הובלות ביובליםהחל מ-200₪
חברת הובלות באפיקיםהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמות מנשההחל מ-200₪
חברת הובלות במרחביההחל מ-200₪
חברת הובלות בעין דורהחל מ-200₪
חברת הובלות בשבי ציוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בטל-אלהחל מ-200₪
חברת הובלות בתל עדשיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעצמון שגבהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני יהודההחל מ-200₪
חברת הובלות במצובההחל מ-200₪
חברת הובלות בפוריה עיליתהחל מ-200₪
חברת הובלות בריחאניההחל מ-200₪
חברת הובלות בהזורעהחל מ-200₪
חברת הובלות בגילוןהחל מ-200₪
חברת הובלות במנחמיההחל מ-200₪
חברת הובלות ביפעתהחל מ-200₪
חברת הובלות ברומאנההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר יהושעהחל מ-200₪
חברת הובלות במולדתהחל מ-200₪
חברת הובלות באילוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבר יוחאיהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה נחמיההחל מ-200₪
חברת הובלות בחוסןהחל מ-200₪
חברת הובלות באלון הגלילהחל מ-200₪
חברת הובלות בכבריהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין השופטהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין יעקבהחל מ-200₪
חברת הובלות בשרידהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת השופטהחל מ-200₪
חברת הובלות במצפה אבי"בהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית אלפאהחל מ-200₪
חברת הובלות באיילת השחרהחל מ-200₪
חברת הובלות במצפה נטופההחל מ-200₪
חברת הובלות ברגבההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר יחזקאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בנהללהחל מ-200₪
חברת הובלות ברשפיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה יעקבהחל מ-200₪
חברת הובלות ברקפתהחל מ-200₪
חברת הובלות בבוסתן הגלילהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר בלוםהחל מ-200₪
חברת הובלות באלוני אבאהחל מ-200₪
חברת הובלות בהסולליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בהזורעיםהחל מ-200₪
חברת הובלות באשדות יעקב (איחוד)החל מ-200₪
חברת הובלות בגבתהחל מ-200₪
חברת הובלות ביודפתהחל מ-200₪
חברת הובלות באשחרהחל מ-200₪
חברת הובלות בנובהחל מ-200₪
חברת הובלות בציפוריהחל מ-200₪
חברת הובלות באחיהודהחל מ-200₪
חברת הובלות בצוריתהחל מ-200₪
חברת הובלות בחניתההחל מ-200₪
חברת הובלות ברם-אוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בלהבות הבשןהחל מ-200₪
חברת הובלות במזרעהחל מ-200₪
חברת הובלות במגידוהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין המפרץהחל מ-200₪
חברת הובלות בסערהחל מ-200₪
חברת הובלות במעונההחל מ-200₪
חברת הובלות בעברוןהחל מ-200₪
חברת הובלות במנוףהחל מ-200₪
חברת הובלות בדליההחל מ-200₪
חברת הובלות בחנתוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין חרוד (מאוחד)החל מ-200₪
חברת הובלות בהגושריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה אליעזרהחל מ-200₪
חברת הובלות בשמירהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה נחוםהחל מ-200₪
חברת הובלות בקורניתהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה אליהוהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין אל-אסדהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר הנשיאהחל מ-200₪
חברת הובלות בעלמההחל מ-200₪
חברת הובלות בטירת צביהחל מ-200₪
חברת הובלות בביריההחל מ-200₪
חברת הובלות בחד-נסהחל מ-200₪
חברת הובלות באמיריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בדלתוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביסעורהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית רימוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חושןהחל מ-200₪
חברת הובלות בשכניההחל מ-200₪
חברת הובלות במחנייםהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר דודהחל מ-200₪
חברת הובלות בחוסנייההחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה זיוהחל מ-200₪
חברת הובלות בגזיתהחל מ-200₪
חברת הובלות באליקיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בהיוגבהחל מ-200₪
חברת הובלות ביחיעםהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית לחם הגליליתהחל מ-200₪
חברת הובלות בחפצי-בההחל מ-200₪
חברת הובלות בכנרת (קבוצה)החל מ-200₪
חברת הובלות בעמקההחל מ-200₪
חברת הובלות במשמר הירדןהחל מ-200₪
חברת הובלות בלוחמי הגיטאותהחל מ-200₪
חברת הובלות במדרך עוזהחל מ-200₪
חברת הובלות בקשתהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין העמקהחל מ-200₪
חברת הובלות בדפנההחל מ-200₪
חברת הובלות בערב אל נעיםהחל מ-200₪
חברת הובלות במרום גולןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכמוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביערההחל מ-200₪
חברת הובלות בדגניה ב'החל מ-200₪
חברת הובלות בכלילהחל מ-200₪
חברת הובלות בלוטםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מסריקהחל מ-200₪
חברת הובלות בבן עמיהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת מגשימיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חנניההחל מ-200₪
חברת הובלות באבני איתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגיניגרהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית הללהחל מ-200₪
חברת הובלות בגעתוןהחל מ-200₪
חברת הובלות במירבהחל מ-200₪
חברת הובלות במירוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביזרעאלהחל מ-200₪
חברת הובלות ביעדהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית זרעהחל מ-200₪
חברת הובלות באפקהחל מ-200₪
חברת הובלות במרחביה (מושב)החל מ-200₪
חברת הובלות בשדמות דבורההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר גלעדיהחל מ-200₪
חברת הובלות במעלה גלבועהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית קשתהחל מ-200₪
חברת הובלות בעבדוןהחל מ-200₪
חברת הובלות באשדות יעקב (מאוחד)החל מ-200₪
חברת הובלות בנאות מרדכיהחל מ-200₪
חברת הובלות ביפתחהחל מ-200₪
חברת הובלות בדןהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת צביהחל מ-200₪
חברת הובלות בלבוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת יואבהחל מ-200₪
חברת הובלות בדחיהחל מ-200₪
חברת הובלות באלוניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין חרוד (איחוד)החל מ-200₪
חברת הובלות בבית שעריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בלימןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביונתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר החורשהחל מ-200₪
חברת הובלות בלביאהחל מ-200₪
חברת הובלות בארבלהחל מ-200₪
חברת הובלות בגינוסרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חיטיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בחוקוקהחל מ-200₪
חברת הובלות במגן שאולהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית העמקהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סאלדהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר זיתיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר קישהחל מ-200₪
חברת הובלות בברעםהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר יפההחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה אילןהחל מ-200₪
חברת הובלות בחולתההחל מ-200₪
חברת הובלות בכנרת (מושבה)החל מ-200₪
חברת הובלות בעמירהחל מ-200₪
חברת הובלות בדגניה א'החל מ-200₪
חברת הובלות בפרודהחל מ-200₪
חברת הובלות בנאות גולןהחל מ-200₪
חברת הובלות בהילההחל מ-200₪
חברת הובלות בשרונההחל מ-200₪
חברת הובלות בעין הנצי"בהחל מ-200₪
חברת הובלות במעין ברוךהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמותהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין גבהחל מ-200₪
חברת הובלות באליפלטהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמת דודהחל מ-200₪
חברת הובלות בחברהחל מ-200₪
חברת הובלות בשנירהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ברוךהחל מ-200₪
חברת הובלות בשמרתהחל מ-200₪
חברת הובלות בהרריתהחל מ-200₪
חברת הובלות ביובלהחל מ-200₪
חברת הובלות במעלה גמלאהחל מ-200₪
חברת הובלות בשער הגולןהחל מ-200₪
חברת הובלות באור הגנוזהחל מ-200₪
חברת הובלות בבלפוריההחל מ-200₪
חברת הובלות בחלוץהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרם בן זמרההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר שמאיהחל מ-200₪
חברת הובלות בשורשיםהחל מ-200₪
חברת הובלות במבוא חמההחל מ-200₪
חברת הובלות בהרדוףהחל מ-200₪
חברת הובלות באילניההחל מ-200₪
חברת הובלות בקדמת צביהחל מ-200₪
חברת הובלות ברמות נפתליהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר רופיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בדברתהחל מ-200₪
חברת הובלות באניעםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעמיעדהחל מ-200₪
חברת הובלות בשאר ישובהחל מ-200₪
חברת הובלות בגלעדהחל מ-200₪
חברת הובלות במכמניםהחל מ-200₪
חברת הובלות באביטלהחל מ-200₪
חברת הובלות בתל יוסףהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרכוםהחל מ-200₪
חברת הובלות במסילותהחל מ-200₪
חברת הובלות באומןהחל מ-200₪
חברת הובלות בתל תאומיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חרובהחל מ-200₪
חברת הובלות במלכיההחל מ-200₪
חברת הובלות בנטורהחל מ-200₪
חברת הובלות בנתיב השיירההחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת עוזהחל מ-200₪
חברת הובלות בדמיידההחל מ-200₪
חברת הובלות בסאסאהחל מ-200₪
חברת הובלות במנותהחל מ-200₪
חברת הובלות בכחלהחל מ-200₪
חברת הובלות במיטבהחל מ-200₪
חברת הובלות באבטליוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגשרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגדותהחל מ-200₪
חברת הובלות בפקיעין חדשההחל מ-200₪
חברת הובלות בשדי תרומותהחל מ-200₪
חברת הובלות באל-רוםהחל מ-200₪
חברת הובלות באביביםהחל מ-200₪
חברת הובלות בדוב"בהחל מ-200₪
חברת הובלות במורןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכנףהחל מ-200₪
חברת הובלות באלומותהחל מ-200₪
חברת הובלות בשלוחותהחל מ-200₪
חברת הובלות ביראוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בתל קצירהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית יוסףהחל מ-200₪
חברת הובלות באלי-עדהחל מ-200₪
חברת הובלות בגדעונההחל מ-200₪
חברת הובלות בגונןהחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה אורהחל מ-200₪
חברת הובלות בשפרהחל מ-200₪
חברת הובלות באמנוןהחל מ-200₪
חברת הובלות באדמיתהחל מ-200₪
חברת הובלות בלבניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנס עמיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין זיווןהחל מ-200₪
חברת הובלות ברחובהחל מ-200₪
חברת הובלות בחמדיההחל מ-200₪
חברת הובלות בפרזוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגורןהחל מ-200₪
חברת הובלות באלמגורהחל מ-200₪
חברת הובלות בטפחותהחל מ-200₪
חברת הובלות באלוני הבשןהחל מ-200₪
חברת הובלות במעגןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבצתהחל מ-200₪
חברת הובלות בצוריאלהחל מ-200₪
חברת הובלות במסדהחל מ-200₪
חברת הובלות במרגליותהחל מ-200₪
חברת הובלות בכורזיםהחל מ-200₪
חברת הובלות ברוויההחל מ-200₪
חברת הובלות בראס אל-עיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בשומרההחל מ-200₪
חברת הובלות בירדנההחל מ-200₪
חברת הובלות בברקהחל מ-200₪
חברת הובלות במלאההחל מ-200₪
חברת הובלות בתובלהחל מ-200₪
חברת הובלות באפיקהחל מ-200₪
חברת הובלות בגדישהחל מ-200₪
חברת הובלות בדישוןהחל מ-200₪
חברת הובלות באורטלהחל מ-200₪
חברת הובלות בפוריה – כפר עבודההחל מ-200₪
חברת הובלות באבן מנחםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשעלהחל מ-200₪
חברת הובלות בקלעהחל מ-200₪
חברת הובלות בשזורהחל מ-200₪
חברת הובלות בחזוןהחל מ-200₪
חברת הובלות במסדההחל מ-200₪
חברת הובלות בצביההחל מ-200₪
חברת הובלות בחרשיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנטועההחל מ-200₪
חברת הובלות במשגב עםהחל מ-200₪
חברת הובלות באדיריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר גדעוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בשתולההחל מ-200₪
חברת הובלות בגשורהחל מ-200₪
חברת הובלות בדבורההחל מ-200₪
חברת הובלות באביריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בצבעוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכלניתהחל מ-200₪
חברת הובלות בקדריםהחל מ-200₪
חברת הובלות באלקושהחל מ-200₪
חברת הובלות בגיתההחל מ-200₪
חברת הובלות במנרההחל מ-200₪
חברת הובלות במחנה יהודיתהחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה איתןהחל מ-200₪
חברת הובלות במתתהחל מ-200₪
חברת הובלות במיצרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגורנות הגלילהחל מ-200₪
חברת הובלות בנוריתהחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה אטי"בהחל מ-200₪
חברת הובלות בכדיתההחל מ-200₪
חברת הובלות בפלךהחל מ-200₪
חברת הובלות באודםהחל מ-200₪
חברת הובלות בהאוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בעמוקההחל מ-200₪
חברת הובלות בלפידותהחל מ-200₪
חברת הובלות במצפההחל מ-200₪
חברת הובלות בבית זידהחל מ-200₪
חברת הובלות בכישורהחל מ-200₪
חברת הובלות ברבידהחל מ-200₪
חברת הובלות באשבלהחל מ-200₪
חברת הובלות בכדוריהחל מ-200₪
חברת הובלות במלכישועהחל מ-200₪
חברת הובלות ביעלהחל מ-200₪
חברת הובלות באתגרהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרי דשאהחל מ-200₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!