חברת הובלות בצפון

☑️ חברת הובלות בצפון עם ניסיון רב שנים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ הובלות מכל סוג ובכל הארץ.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

חברת הובלות בצפון
חברת הובלות בצפון

 

בשנים האחרונות, נראה שעולה הביקוש להובלות מכל הסוגים, ובהתאם – עלה גם היצע חברות ההובלה באזור צפון. נראה שאנשים ובעלי עסקים בצפון נוטים לשנות את כתובתם לעתים תכופות יותר מאשר בעבר, וככל הנראה הסיבה לכך – נעוצה בשינויים באורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות הובלות בצפון מעניקות מענה ללקוחות השונים, ומשתדלות להתאים את שירותיהן ככל הניתן לצרכי הלקוח.

לכן, נוכל למצוא סוגים שונים של שירותי הובלות, ביניהם הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת כספות, שירותי אריזה, השכרת משאיות ועוד. מה חשוב לנו לדעת בעת שאנו מחפשים חברת הובלה בצפון? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

 

עליית הביקוש לחברת הובלות בצפון

אם ניזכר בדורות הקודמים, או אם נבקש שיספרו לנו עליהם – נבין שפעם לא היו עוברים דירה בתדירות גבוהה כמו היום. גם משרדים בצפון לא היו נוטים לשנות את מיקומם בכל כמה שנים, ולרוב היו נשארים באותו מיקום. במקום לעבור, אותם משרדים היו לעתים מרחיבים את המשרד, משתלטים על קומה נוספת או שוכרים משרדים סמוכים. איך קרה שרבים מתושבי צפון נוהגים לשנות את כתובתם בכל כמה שנים? נראה שיש לכך מספר סיבות.

 

תעסוקה

בימינו, אנשים רבים נוטים לעבור דירה בעקבות העבודה, מכיוון שהם לא מעוניינים לבזבז שעות בדרכים. אין מה לעשות, מדינת ישראל "התברכה" בפקקים מכובדים בחלק משעות היממה, וברוב המקרים אלו בדיוק אותן השעות שבהן אנו יוצאים לעבודה או חוזרים ממנה. בהתחשב בעובדה שאנשים נוטים לשנות מקום עבודה לעתים תכופות יותר מאשר פעם, אנו יכולים להבין את הסיבה לשינוי מקום מגורים בהתאם.

 

תחביבים ומשפחה

העידן שלנו מתאפיין בדינאמיות, שאפתנות, ורצון להגשים חלומות. אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שמקדישים חשיבות עליונה לתחביבים שלהם, לאיכות החיים, לזמן הבילוי עם המשפחה, ולערכים נוספים שהם לא כסף, חיסכון ומשכנתא. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים נוטים לשנות מיקום מגורים על מנת לשפר את איכות החיים שלהם, בין אם מדובר בקרבה לתחביבים שלהם, ובין אם מדובר בקרבה למשפחה, לחברים ולאנשים שפשוט עושים לנו טוב בחיים.

 

אסטרטגיות עסקיות

כשאנו מדברים על בתי עסק ומשרדים, ישנן מספר תתי סיבות שיכולות להשפיע על ההחלטה לעבור משרד.

 

עובדים קיימים וחדשים

משרדים רבים בוחרים לשנות את מיקומם, על מנת להקל על ההגעה למשרד עבור עובדיהם. במידה והמשרד ממוקם במקום שהגישה אליו בעייתית מבחינת תחבורה ציבורית, ייתכן והדבר ישפיע על איכות העבודה, יגרום לאיחורים בקרב העובדים, ואף ישפיע על הרצון לעזוב את מקום העבודה.
כמו כן, לעתים שינוי מיקום המשרד יכול להשפיע לטובה על גיוס של עובדים חדשים. משרד הממוקם במקום אידיאלי מבחינת נוחות גישה – יגרום למגויסים חדשים להסתכל באופן שונה לחלוטין על מקום העבודה, וזה יאפשר לעסק מבחר גדול יותר בעת הגיוס.

 

נוחות גישה ללקוחות

משרדים רבים תלויים בהגעתם של לקוחות אל המשרד, ואנו יכולים לתת כדוגמה משרדים של עורכי דין, קליניקות של רופאים, או כל עיסוק אחר הדורש מפגשים תכופים של פנים אל פנים. במצב כזה, זה די ברור מדוע בעלי העסק יעדיפו שמשרדם ימוקם במקום נגיש יחסית.

 

עבודה מול ספקים

משרדים התלויים בעבודה מול ספקים לעתים יסבלו משגרת עבודה שאינה זורמת, במידה והמשרד ממוקם במקום לא נוח. אנו מדברים כאן על משרדים שצריכים לקבל סחורה שוטפת, וגם להפיץ אותה במידת הצורך. אם יהיה קשה למשאיות ולשליחים להגיע למשרד, לעצור, לפרוק סחורה ולאסוף – ייתכן מאוד שזה ייצור בעיות שוטפות, וזו בהחלט סיבה טובה לשנות את מיקום המשרד לאחד טוב יותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות בצפון?

בעת שאנו ניגשים לבחור חברות הובלה בצפון, נרצה שהתהליך יהיה יעיל, שיטתי ומהיר. מצד אחד אנו רוצים לבצע בחירה מושכלת ולא "ליפול" על נותן שירות ברמה נמוכה, ומצד שני לא כדאי לנו להתמהמה יותר מדי – כדי שלא נישאר ללא מוביל ביום ההובלה! אז כיצד מתחילים?

 

סקר שוק

השלב הראשוני תמיד יהיה סקר שוק מקיף. במסגרת סקר השוק – אנו רוצים להבין מי השחקנים בשוק חברות ההובלה בצפון, ומהן חוות הדעת עליהן. כמובן שחוות דעת הן לא תמיד אמינות ויכולות להיות מזויפות, ומסיבה זו – האופציה הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון של מכרים, חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות. לאחר שאספנו מספר אופציות, נתחיל לטלפן אל חברות ההובלה, לברר מחירים, ולוודא את כל הפרטים הקטנים. בעת שיחת הטלפון אנו יכולים לקבל מידע רב, ומושג בריא לגבי רמת האדיבות והאמינות של האדם שעמו אנו מדברים.

 

בחירת חברת הובלה בצפון

זה נכון שמי שמחפש חברת הובלות בצפון ימצא מגוון עשיר, אך במידה ונעשה סקר שוק נכון ומסודר – בסופו של דבר נקבל מועמד מנצח. ברגע שהגענו לשלב הזה, אין מה לחכות או להתלבט יותר מדי, ומומלץ פשוט לשריין את המועד להובלה. אנשים ש"מורחים" את הזמן עלולים למצוא את עצמם ללא מוביל ביום ההובלה, וזה יגרום להם ברוב המקרים להתפשר על בעל מקצוע ברמה נמוכה, או במחיר יקר ביחס לממוצע.

 

הכנות ליום ההובלה

בעת שאנו מתארגנים להובלה, מורכבות התהליך תלויה באופן ישיר בכמות הציוד שיש ברשותנו. בעוד חלק מהאנשים יעדיפו לארוז את הציוד בעצמם, אחרים ישכרו שירותי אריזה מקצועיים. שירותי אריזה מוצעים ע"י רוב חברות ההובלה בצפון, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה או המשרד כמה ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד באמצעות ציוד ייעודי כמו קרטוני משא וחציצה, ניירות בועות, חומרי עטיפה ועוד. בכל מקרה, זכרו לעבוד בצורה מסודרת בעת האריזה, לכתוב על הארגזים את תכולתם והאם יש בהם חפצים שבירים!

 

סידורים אחרונים

זכרו "לתפור" את הקצוות הקטנים שדורשים טיפול בעת שאנו עוברים דירה או משרד. יש לטפל בחשבונות כאלו ואחרים שאנו מנהלים בחברות כבלים וטלוויזיה, וכמובן להעביר את קווי הטלפון והאינטרנט. במידה ואנו משתמשים בדואר – מומלץ גם לדווח לדואר ישראל על שינוי הכתובת מספר ימים לפני ההובלה.

 

כמה לוקחת חברת הובלות בצפון?

"שאלת מיליון הדולר" תרתי משמע, היא כמובן – מהו המחיר הסופי של ההובלה שאנו צריכים?

בתור התחלה חשוב לציין, שמחיר ההובלה יהיה תלוי בסוג ההובלה שאותה אנו מזמינים. כך למשל, הובלה קטנה יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, הובלה קלאסית המיועדת למעבר דירה משפחתית – יכולה לנוע בין 1000 – 2000 ₪, והובלת מנוף לרוב תעלה בין 300 – 400 ₪ לשעה. מעבר להערכות האלה, ישנם פרמטרים רבים שיכולים להשפיע לכאן ולכאן.

 

מספר הקומה

אין זה משנה איזו הובלה אנו צריכים, מספר הקומה כמעט תמיד יהווה פקטור בקביעת המחיר הסופי. זה נכון שאם יש בבניין מעלית נוחה המאפשרת את הובלת כל החפצים – הקומה אינה מהווה בעיה רצינית, אבל ברוב המקרים אין זה כך. חברות רבות נותנות מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (למשל קומה 3), וגובות מחיר אקסטרה על כל קומה נוספת מעבר לכך, ואחרות נותנות הצעת מחיר התלויה באופן ישיר במספר הקומה. חשוב לציין שיש כאן התחשבות בקומת הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם בקומת הדירה שאליה אנו נכנסים.

 

תאריך ההובלה

ישנם תאריכים הנחשבים יותר עמוסים מאחרים, ובהם חברות ההובלה מתמודדות עם עומס יחסי ולכן גובות מחיר גבוה יותר. תאריכים כאלו הם למשל תאריכי תחילת או סוף החודש – מתי שחוזי שכירות רבים מסתיימים ומתחילים, חודשים של תחילת הסמסטר בלימודים – כמו ספטמבר ואוקטובר, וחודשי הקיץ באופן כללי. אם יש באפשרותנו לעבור באמצע החודש, לרוב זה יהיה עדיף עבורנו.

 

מרחק ההובלה

המחיר יושפע גם ממרחק הנסיעה של חפצינו, ויהיה זול משמעותית במידה ואנחנו למשל – עוברים דירה בתוך צפון. חברות ההובלה כוללות בחישוב המחיר את הוצאות הדלק, וכמובן את זמן ההובלה המוערך בהתאם למרחק.

 

חברת הובלות בצפון – שירותים נלווים

יש לשים לב שחברות הובלה מסוימות מציעות שירותים נלווים, ועליהן הן גובות תשלום נוסף. שירותים כאלו הם למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, טיפול בחפצים מיוחדים ועוד. חשוב לברר מול חברת ההובלה מה כלול בהצעת המחיר, ולוודא שלא תהיינה "הפתעות".

 

חברת הובלות בצפון – אילו סוגי הובלות זמינים?

חברות ההובלה בצפון מעניקות שירותים שונים, ומתאימות את עצמן ללקוחות – כך שכל לקוח יוכל לבחור את סוג ההובלה המתאימה לו. אילו סוגי הובלות נפוצים אצל לקוחות המחפשים חברת הובלות בצפון?

 

הובלה קלאסית בצפון

זהו סוג ההובלה המוכר והנפוץ ביותר, והוא משמש בעיקר משפחות בנות כמה נפשות שמחליטות לשנות את מקום מגוריהן. במסגרת הובלה שכזו – מתאמים מועד עם חברת ההובלה, והיא שולחת משאית גדולה עם מוביל או מספר מובילים שמעמיסים את הציוד. המחיר ייקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו, וחלק מהאנשים נוהגים גם להעניק תשר למובילים מעבר למחיר שנקבע.

 

הובלה קטנה בצפון

הובלות קטנות מיועדות עבור אותם האנשים שלא צריכים משאית גדולה, וצריכים עזרה עם כמות קטנה של ציוד. חברות הובלה רבות בצפון מכנות את השירות גם "הובלות סטודנטים", כיוון שסטודנטים נוהגים לעבור עם כמות ציוד קטנה יחסית, והם נוהגים לשכור דירות שרוב הריהוט כבר קיים בהן. כל הרעיון בהובלה קטנה הוא חיסכון כלכלי עבור אותם הלקוחות, כך שהם לא יצטרכו לשלם על הובלה קלאסית עם משאית גדולה.

 

הובלת מנוף בצפון

הובלות מנוף בצפון, משמשות להעברת חפצים בעלי אופי הדורש טיפול מיוחד. לרוב מדובר בחפצים שאותם לא ניתן להעביר בדרכים הסטנדרטיות, כמו מעלית או גרם המדרגות, וזאת עקב גודלם, משקלם ורגישותם. הובלה באמצעות מנוף מתומחרת לפי מחיר לשעה, ומחיר זה יכול להשתנות בהתאם לסוג המנוף הנדרש. ישנם מנופים קטנים יחסית – המתאימים עד קומה 3 – 4, וישנם מנופים גדולים יותר שיכולים להגיע אפילו עד קומה 25 (!). חשוב לציין שמנופים גדולים דורשים גם הרחבה מבחינת ביטוח העבודה, וזו אחת הסיבות למחיר היקר שלהם. אילו חפצים דורשים הובלה באמצעות מנוף?

 

כספות

בתים ומשרדים רבים נוהגים להחזיק כספת, שבה הם שומרים את חפצי הערך שלהם. מכיוון שכספת בנויה בצורה שאמורה להקשות על פריצתה והרמתה, היא מהווה אתגר רציני עבור המובילים, ולעתים שוקלת מאות קילוגרמים. במצבים רבים הובלת מנוף היא הדרך היחידה להתמודד עם הובלת כספת.

 

פסנתר

הפסנתר הוא כלי נגינה שמעבר לגודלו ומשקלו הרב, מתאפיין גם ברגישות למכות ושריטות. הובלת פסנתר תוך שמירתו, לעתים תחייב אותנו בהובלת מנוף.

 

ציוד משרדי

ציוד משרדי דוגמת מדפסות תעשייתיות, מגרסות ושולחנות חדרי ישיבות גדולים, גם הם מהווים ציוד כבד ורגיש כאחד. משרדים רבים יעדיפו להשתמש בשירותי מנוף, על מנת למנוע נזק לחפצים אלו, והפסד כלכלי עבורם בסופו של דבר.

 

להזמנת הובלה בצפון חייגו – 077-805-3559

 

חברת הובלות בצפון – אזורי שירות

חברת הובלות בחיפה החל מ-200₪
חברת הובלות בנצרת החל מ-200₪
חברת הובלות בנהריה החל מ-200₪
חברת הובלות בעפולה החל מ-200₪
חברת הובלות בעכו החל מ-200₪
חברת הובלות בכרמיאל החל מ-200₪
חברת הובלות בנוף הגליל החל מ-200₪
חברת הובלות בטבריה החל מ-200₪
חברת הובלות בשפרעם החל מ-200₪
חברת הובלות בצפת החל מ-200₪
חברת הובלות במגדל העמק החל מ-200₪
חברת הובלות ביקנעם עילית החל מ-200₪
חברת הובלות במעלות-תרשיחא החל מ-200₪
חברת הובלות בקרית שמונה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר כנא החל מ-200₪
חברת הובלות בבית שאן החל מ-200₪
חברת הובלות ביפיע החל מ-200₪
חברת הובלות בריינה החל מ-200₪
חברת הובלות בירכא החל מ-200₪
חברת הובלות בנחף החל מ-200₪
חברת הובלות בדבוריה החל מ-200₪
חברת הובלות בחצור הגלילית החל מ-200₪
חברת הובלות בביר אל-מכסור החל מ-200₪
חברת הובלות בכסרא-סמיע החל מ-200₪
חברת הובלות במשהד החל מ-200₪
חברת הובלות בזרזיר החל מ-200₪
חברת הובלות בראמה החל מ-200₪
חברת הובלות בקצרין החל מ-200₪
חברת הובלות בעילוט החל מ-200₪
חברת הובלות בבענה החל מ-200₪
חברת הובלות בבסמת טבעון החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת ישי החל מ-200₪
חברת הובלות בשעב החל מ-200₪
חברת הובלות בשלומי החל מ-200₪
חברת הובלות בטובא-זנגריה החל מ-200₪
חברת הובלות ביאנוח-ג'ת החל מ-200₪
חברת הובלות בבוקעאתא החל מ-200₪
חברת הובלות בחורפיש החל מ-200₪
חברת הובלות בשבלי – אום אל-גנם החל מ-200₪
חברת הובלות בג'ולס החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ורדים החל מ-200₪
חברת הובלות בכעביה-טבאש-חג'אג'רה החל מ-200₪
חברת הובלות בעיילבון החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר תבור החל מ-200₪
חברת הובלות ביבנאל החל מ-200₪
חברת הובלות בסאג'ור החל מ-200₪
חברת הובלות במוקייבלה החל מ-200₪
חברת הובלות במסעדה החל מ-200₪
חברת הובלות במזרעה החל מ-200₪
חברת הובלות בכאוכב אבו אל-היג'א החל מ-200₪
חברת הובלות בסלמה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר כמא החל מ-200₪
חברת הובלות בפסוטה החל מ-200₪
חברת הובלות בראש פינה החל מ-200₪
חברת הובלות במעיליא החל מ-200₪
חברת הובלות בעוזייר החל מ-200₪
חברת הובלות בג'ש החל מ-200₪
חברת הובלות בסולם החל מ-200₪
חברת הובלות בשייח' דנון החל מ-200₪
חברת הובלות בגן נר החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מצר החל מ-200₪
חברת הובלות בע'ג'ר החל מ-200₪
חברת הובלות באחוזת ברק החל מ-200₪
חברת הובלות בשמשית החל מ-200₪
חברת הובלות בנאעורה החל מ-200₪
חברת הובלות בעין קנייא החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת אבני החל מ-200₪
חברת הובלות בהושעיה החל מ-200₪
חברת הובלות ברומת הייב החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת אלה החל מ-200₪
חברת הובלות במגדל החל מ-200₪
חברת הובלות בעדי החל מ-200₪
חברת הובלות בניין החל מ-200₪
חברת הובלות בצנדלה החל מ-200₪
חברת הובלות במטולה החל מ-200₪
חברת הובלות ביסוד המעלה החל מ-200₪
חברת הובלות בגשר הזיו החל מ-200₪
חברת הובלות בחמאם החל מ-200₪
חברת הובלות במורשת החל מ-200₪
חברת הובלות בעראמשה החל מ-200₪
חברת הובלות בכמאנה החל מ-200₪
חברת הובלות בבית השיטה החל מ-200₪
חברת הובלות בחספין החל מ-200₪
חברת הובלות בתמרת החל מ-200₪
חברת הובלות בפוריה – נווה עובד החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ראש הנקרה החל מ-200₪
חברת הובלות ביקנעם (מושבה) החל מ-200₪
חברת הובלות במנשית זבדה החל מ-200₪
חברת הובלות במשמר העמק החל מ-200₪
חברת הובלות ביובלים החל מ-200₪
חברת הובלות באפיקים החל מ-200₪
חברת הובלות ברמות מנשה החל מ-200₪
חברת הובלות במרחביה החל מ-200₪
חברת הובלות בעין דור החל מ-200₪
חברת הובלות בשבי ציון החל מ-200₪
חברת הובלות בטל-אל החל מ-200₪
חברת הובלות בתל עדשים החל מ-200₪
חברת הובלות בעצמון שגב החל מ-200₪
חברת הובלות בבני יהודה החל מ-200₪
חברת הובלות במצובה החל מ-200₪
חברת הובלות בפוריה עילית החל מ-200₪
חברת הובלות בריחאניה החל מ-200₪
חברת הובלות בהזורע החל מ-200₪
חברת הובלות בגילון החל מ-200₪
חברת הובלות במנחמיה החל מ-200₪
חברת הובלות ביפעת החל מ-200₪
חברת הובלות ברומאנה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר יהושע החל מ-200₪
חברת הובלות במולדת החל מ-200₪
חברת הובלות באילון החל מ-200₪
חברת הובלות בבר יוחאי החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה נחמיה החל מ-200₪
חברת הובלות בחוסן החל מ-200₪
חברת הובלות באלון הגליל החל מ-200₪
חברת הובלות בכברי החל מ-200₪
חברת הובלות בעין השופט החל מ-200₪
חברת הובלות בעין יעקב החל מ-200₪
חברת הובלות בשריד החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת השופט החל מ-200₪
חברת הובלות במצפה אבי"ב החל מ-200₪
חברת הובלות בבית אלפא החל מ-200₪
חברת הובלות באיילת השחר החל מ-200₪
חברת הובלות במצפה נטופה החל מ-200₪
חברת הובלות ברגבה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר יחזקאל החל מ-200₪
חברת הובלות בנהלל החל מ-200₪
חברת הובלות ברשפים החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה יעקב החל מ-200₪
חברת הובלות ברקפת החל מ-200₪
חברת הובלות בבוסתן הגליל החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר בלום החל מ-200₪
חברת הובלות באלוני אבא החל מ-200₪
חברת הובלות בהסוללים החל מ-200₪
חברת הובלות בהזורעים החל מ-200₪
חברת הובלות באשדות יעקב (איחוד) החל מ-200₪
חברת הובלות בגבת החל מ-200₪
חברת הובלות ביודפת החל מ-200₪
חברת הובלות באשחר החל מ-200₪
חברת הובלות בנוב החל מ-200₪
חברת הובלות בציפורי החל מ-200₪
חברת הובלות באחיהוד החל מ-200₪
חברת הובלות בצורית החל מ-200₪
חברת הובלות בחניתה החל מ-200₪
חברת הובלות ברם-און החל מ-200₪
חברת הובלות בלהבות הבשן החל מ-200₪
חברת הובלות במזרע החל מ-200₪
חברת הובלות במגידו החל מ-200₪
חברת הובלות בעין המפרץ החל מ-200₪
חברת הובלות בסער החל מ-200₪
חברת הובלות במעונה החל מ-200₪
חברת הובלות בעברון החל מ-200₪
חברת הובלות במנוף החל מ-200₪
חברת הובלות בדליה החל מ-200₪
חברת הובלות בחנתון החל מ-200₪
חברת הובלות בעין חרוד (מאוחד) החל מ-200₪
חברת הובלות בהגושרים החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה אליעזר החל מ-200₪
חברת הובלות בשמיר החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה נחום החל מ-200₪
חברת הובלות בקורנית החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה אליהו החל מ-200₪
חברת הובלות בעין אל-אסד החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר הנשיא החל מ-200₪
חברת הובלות בעלמה החל מ-200₪
חברת הובלות בטירת צבי החל מ-200₪
חברת הובלות בביריה החל מ-200₪
חברת הובלות בחד-נס החל מ-200₪
חברת הובלות באמירים החל מ-200₪
חברת הובלות בדלתון החל מ-200₪
חברת הובלות ביסעור החל מ-200₪
חברת הובלות בבית רימון החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חושן החל מ-200₪
חברת הובלות בשכניה החל מ-200₪
חברת הובלות במחניים החל מ-200₪
חברת הובלות בניר דוד החל מ-200₪
חברת הובלות בחוסנייה החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה זיו החל מ-200₪
חברת הובלות בגזית החל מ-200₪
חברת הובלות באליקים החל מ-200₪
חברת הובלות בהיוגב החל מ-200₪
חברת הובלות ביחיעם החל מ-200₪
חברת הובלות בבית לחם הגלילית החל מ-200₪
חברת הובלות בחפצי-בה החל מ-200₪
חברת הובלות בכנרת (קבוצה) החל מ-200₪
חברת הובלות בעמקה החל מ-200₪
חברת הובלות במשמר הירדן החל מ-200₪
חברת הובלות בלוחמי הגיטאות החל מ-200₪
חברת הובלות במדרך עוז החל מ-200₪
חברת הובלות בקשת החל מ-200₪
חברת הובלות בעין העמק החל מ-200₪
חברת הובלות בדפנה החל מ-200₪
חברת הובלות בערב אל נעים החל מ-200₪
חברת הובלות במרום גולן החל מ-200₪
חברת הובלות בכמון החל מ-200₪
חברת הובלות ביערה החל מ-200₪
חברת הובלות בדגניה ב' החל מ-200₪
חברת הובלות בכליל החל מ-200₪
חברת הובלות בלוטם החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מסריק החל מ-200₪
חברת הובלות בבן עמי החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת מגשימים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חנניה החל מ-200₪
חברת הובלות באבני איתן החל מ-200₪
חברת הובלות בגיניגר החל מ-200₪
חברת הובלות בבית הלל החל מ-200₪
חברת הובלות בגעתון החל מ-200₪
חברת הובלות במירב החל מ-200₪
חברת הובלות במירון החל מ-200₪
חברת הובלות ביזרעאל החל מ-200₪
חברת הובלות ביעד החל מ-200₪
חברת הובלות בבית זרע החל מ-200₪
חברת הובלות באפק החל מ-200₪
חברת הובלות במרחביה (מושב) החל מ-200₪
חברת הובלות בשדמות דבורה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר גלעדי החל מ-200₪
חברת הובלות במעלה גלבוע החל מ-200₪
חברת הובלות בבית קשת החל מ-200₪
חברת הובלות בעבדון החל מ-200₪
חברת הובלות באשדות יעקב (מאוחד) החל מ-200₪
חברת הובלות בנאות מרדכי החל מ-200₪
חברת הובלות ביפתח החל מ-200₪
חברת הובלות בדן החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת צבי החל מ-200₪
חברת הובלות בלבון החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת יואב החל מ-200₪
חברת הובלות בדחי החל מ-200₪
חברת הובלות באלונים החל מ-200₪
חברת הובלות בעין חרוד (איחוד) החל מ-200₪
חברת הובלות בבית שערים החל מ-200₪
חברת הובלות בלימן החל מ-200₪
חברת הובלות ביונתן החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר החורש החל מ-200₪
חברת הובלות בלביא החל מ-200₪
חברת הובלות בארבל החל מ-200₪
חברת הובלות בגינוסר החל מ-200₪
חברת הובלות בגבע החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חיטים החל מ-200₪
חברת הובלות בחוקוק החל מ-200₪
חברת הובלות במגן שאול החל מ-200₪
חברת הובלות בבית העמק החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סאלד החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר זיתים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר קיש החל מ-200₪
חברת הובלות בברעם החל מ-200₪
חברת הובלות בניר יפה החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה אילן החל מ-200₪
חברת הובלות בחולתה החל מ-200₪
חברת הובלות בכנרת (מושבה) החל מ-200₪
חברת הובלות בעמיר החל מ-200₪
חברת הובלות בדגניה א' החל מ-200₪
חברת הובלות בפרוד החל מ-200₪
חברת הובלות בנאות גולן החל מ-200₪
חברת הובלות בהילה החל מ-200₪
חברת הובלות בשרונה החל מ-200₪
חברת הובלות בעין הנצי"ב החל מ-200₪
חברת הובלות במעין ברוך החל מ-200₪
חברת הובלות ברמות החל מ-200₪
חברת הובלות בעין גב החל מ-200₪
חברת הובלות באליפלט החל מ-200₪
חברת הובלות ברמת דוד החל מ-200₪
חברת הובלות בחבר החל מ-200₪
חברת הובלות בשניר החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ברוך החל מ-200₪
חברת הובלות בשמרת החל מ-200₪
חברת הובלות בהררית החל מ-200₪
חברת הובלות ביובל החל מ-200₪
חברת הובלות במעלה גמלא החל מ-200₪
חברת הובלות בשער הגולן החל מ-200₪
חברת הובלות באור הגנוז החל מ-200₪
חברת הובלות בבלפוריה החל מ-200₪
חברת הובלות בחלוץ החל מ-200₪
חברת הובלות בכרם בן זמרה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר שמאי החל מ-200₪
חברת הובלות בשורשים החל מ-200₪
חברת הובלות במבוא חמה החל מ-200₪
חברת הובלות בהרדוף החל מ-200₪
חברת הובלות באילניה החל מ-200₪
חברת הובלות בקדמת צבי החל מ-200₪
חברת הובלות ברמות נפתלי החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר רופין החל מ-200₪
חברת הובלות בדברת החל מ-200₪
חברת הובלות באניעם החל מ-200₪
חברת הובלות בעמיעד החל מ-200₪
חברת הובלות בשאר ישוב החל מ-200₪
חברת הובלות בגלעד החל מ-200₪
חברת הובלות במכמנים החל מ-200₪
חברת הובלות באביטל החל מ-200₪
חברת הובלות בתל יוסף החל מ-200₪
חברת הובלות בכרכום החל מ-200₪
חברת הובלות במסילות החל מ-200₪
חברת הובלות באומן החל מ-200₪
חברת הובלות בתל תאומים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר חרוב החל מ-200₪
חברת הובלות במלכיה החל מ-200₪
חברת הובלות בנטור החל מ-200₪
חברת הובלות בנתיב השיירה החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעת עוז החל מ-200₪
חברת הובלות בדמיידה החל מ-200₪
חברת הובלות בסאסא החל מ-200₪
חברת הובלות במנות החל מ-200₪
חברת הובלות בכחל החל מ-200₪
חברת הובלות במיטב החל מ-200₪
חברת הובלות באבטליון החל מ-200₪
חברת הובלות בגשר החל מ-200₪
חברת הובלות בגדות החל מ-200₪
חברת הובלות בפקיעין חדשה החל מ-200₪
חברת הובלות בשדי תרומות החל מ-200₪
חברת הובלות באל-רום החל מ-200₪
חברת הובלות באביבים החל מ-200₪
חברת הובלות בדוב"ב החל מ-200₪
חברת הובלות במורן החל מ-200₪
חברת הובלות בכנף החל מ-200₪
חברת הובלות באלומות החל מ-200₪
חברת הובלות בשלוחות החל מ-200₪
חברת הובלות ביראון החל מ-200₪
חברת הובלות בתל קציר החל מ-200₪
חברת הובלות בבית יוסף החל מ-200₪
חברת הובלות באלי-עד החל מ-200₪
חברת הובלות בגדעונה החל מ-200₪
חברת הובלות בגונן החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה אור החל מ-200₪
חברת הובלות בשפר החל מ-200₪
חברת הובלות באמנון החל מ-200₪
חברת הובלות באדמית החל מ-200₪
חברת הובלות בלבנים החל מ-200₪
חברת הובלות בנס עמים החל מ-200₪
חברת הובלות בעין זיוון החל מ-200₪
חברת הובלות ברחוב החל מ-200₪
חברת הובלות בחמדיה החל מ-200₪
חברת הובלות בפרזון החל מ-200₪
חברת הובלות בגורן החל מ-200₪
חברת הובלות באלמגור החל מ-200₪
חברת הובלות בטפחות החל מ-200₪
חברת הובלות באלוני הבשן החל מ-200₪
חברת הובלות במעגן החל מ-200₪
חברת הובלות בבצת החל מ-200₪
חברת הובלות בצוריאל החל מ-200₪
חברת הובלות במסד החל מ-200₪
חברת הובלות במרגליות החל מ-200₪
חברת הובלות בכורזים החל מ-200₪
חברת הובלות ברוויה החל מ-200₪
חברת הובלות בראס אל-עין החל מ-200₪
חברת הובלות בשומרה החל מ-200₪
חברת הובלות בירדנה החל מ-200₪
חברת הובלות בברק החל מ-200₪
חברת הובלות במלאה החל מ-200₪
חברת הובלות בתובל החל מ-200₪
חברת הובלות באפיק החל מ-200₪
חברת הובלות בגדיש החל מ-200₪
חברת הובלות בדישון החל מ-200₪
חברת הובלות באורטל החל מ-200₪
חברת הובלות בפוריה – כפר עבודה החל מ-200₪
חברת הובלות באבן מנחם החל מ-200₪
חברת הובלות בשעל החל מ-200₪
חברת הובלות בקלע החל מ-200₪
חברת הובלות בשזור החל מ-200₪
חברת הובלות בחזון החל מ-200₪
חברת הובלות במסדה החל מ-200₪
חברת הובלות בצביה החל מ-200₪
חברת הובלות בחרשים החל מ-200₪
חברת הובלות בנטועה החל מ-200₪
חברת הובלות במשגב עם החל מ-200₪
חברת הובלות באדירים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר גדעון החל מ-200₪
חברת הובלות בשתולה החל מ-200₪
חברת הובלות בגשור החל מ-200₪
חברת הובלות בדבורה החל מ-200₪
חברת הובלות באבירים החל מ-200₪
חברת הובלות בצבעון החל מ-200₪
חברת הובלות בכלנית החל מ-200₪
חברת הובלות בקדרים החל מ-200₪
חברת הובלות באלקוש החל מ-200₪
חברת הובלות בגיתה החל מ-200₪
חברת הובלות במנרה החל מ-200₪
חברת הובלות במחנה יהודית החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה איתן החל מ-200₪
חברת הובלות במתת החל מ-200₪
חברת הובלות במיצר החל מ-200₪
חברת הובלות בגורנות הגליל החל מ-200₪
חברת הובלות בנורית החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה אטי"ב החל מ-200₪
חברת הובלות בכדיתה החל מ-200₪
חברת הובלות בפלך החל מ-200₪
חברת הובלות באודם החל מ-200₪
חברת הובלות בהאון החל מ-200₪
חברת הובלות בעמוקה החל מ-200₪
חברת הובלות בלפידות החל מ-200₪
חברת הובלות במצפה החל מ-200₪
חברת הובלות בבית זיד החל מ-200₪
חברת הובלות בכישור החל מ-200₪
חברת הובלות ברביד החל מ-200₪
חברת הובלות באשבל החל מ-200₪
חברת הובלות בכדורי החל מ-200₪
חברת הובלות במלכישוע החל מ-200₪
חברת הובלות ביעל החל מ-200₪
חברת הובלות באתגר החל מ-200₪
חברת הובלות בכרי דשא החל מ-200₪