טיהור הבית

תגידו, גם אתם מרגישים שיש בבית שלכם אנרגיה לא טובה? אורחת לא רצויה שמכבידה על הבית ומקשה על ההתנהלות היום יומית שלכם? ש'תוקעת' כל דבר שאתם מנסים לעשות בבית, וגורמת להרבה מתח ושליליות בין בני המשפחה שגרים יחד בבית? אם גם אתם נמצאים בתחושה כזו בזמן האחרון, חשוב שתדעו שניתן לפתור את המצב בצורה יחסית פשוטה, ולטהר את הבית מהאנרגיה השלילית והרעה הזו באמצעים די פשוטים. הכנו לכם כאן מדריך על ערכה ייחודית לטיהור הבית. מוכנים? קדימה, בואו נתחיל.

 

אנרגיה רעה בבית

הבית הוא ללא ספק המוקד המרכזי של החיים שלנו. אנו נמצאים בו הרבה שעות ביום עם האנשים שהכי יקרים לנו, נרגעים ונחים בו, שמחים ועצובים בו. ככזה, הבית הופך מייד לכלי קיבול לכל האנרגיות, התחושות, והתדרים של בני המשפחה שגרים בו.

אם הבית יספוג חלילה אנרגיה שלילית ופחות נעימה, הוא יתחיל לפלוט אותה החוצה בחזרה בשלב מסוים, מה שיהפוך אותו למקום מתוח ופחות נעים. אז מה עושים אם יש לנו אנרגיה רעה ושלילית בבית? אל תדאגו, יש לזה פתרון!

לנקות את הבית

 

ערכת מרווה לטיהור הבית

אם אתם סובלים מאנרגיות שליליות בבית, אין שום ספק שהדבר שאתם צריכים זה ערכה לטיהור הבית. בערכה לטיהור הבית יש עלים מיובשים מצמח המרווה, שידועים במיוחד בכך שהם מהווים מטהרי אנרגיה בעלי עוצמה בלתי רגילה. עשן המרווה יגרש ויסלק את האנרגיות השליליות והרעות שאינן רצויות אצלכם בבית ויחזיר לכם את השלווה והנעימות שאבדו.

 

אז מה לעשות בפועל?

לאחר שתרכשו את הערכה לטיהור הבית, קחו כמה עלי מרווה ותפזרו אותם לכלי החרס שמגיע עם הערכה. אחרי שפיזרתם מרווה בכלי החרס הדליקו את עלי המרווה, ואחרי שיש להבה כבו אותה כפי שאתם מכבים מקל רגיל של קטורת ריחנית.

כשהעשן מתחיל לעלות מן הערכה בצעו סיבוב עם כיוון השעון בפינות החדרים השונים בבית, וגם במקומות שבהם יש לכם הרגשה של אנרגיה רעה ושלילית, ותתעכבו בהם כמה שניות. כמובן שיש להקפיד ולשמור על כללי הבטיחות באש בזמן השימוש בערכת הטיהור. כדאי גם ללבוש כפפה עבה כי כלי החרס של הערכה עלול להתחמם.

לנקות את הבית

 

תכונות המרווה

המרווה היא צמח מטהר, אם שותים את החליטה היא מטהרת את הגוף, ואם מבעירים אותו הוא מטהר את החלל הפיזי. ניקוי אנרגטי באמצעות עשן מרווה הוא מסורת אינדיאנית קדומה, עשן המרווה מסוגל לזהות ולפרק אנרגיות שליליות, וכך לפנות מקום לאנרגיות חיוביות ורעננות. כדאי גם לדעת שהמרווה היא צמח מרפא מוכר בשלל תרבויות ברחבי העולם ויש לה תכונות מעולות שמסייעות לטיפול באין ספור בעיות, מחלות, וכאבים.

 

סיכום

אין ספק שאנרגיה רעה ושלילית שמסתובבת בבית יכולה להפוך את החיים בבית ללא נעימים ומלאים בחיכוכים. אם זה המצב אצלכם, בצעו טיהור בעלי מרווה, והכל ייפתר וישתחרר.

לנקות את הבית